אדמונד ספרא

פורום אוהדי הפועל תל אביב
קירקגור
קיבל.ה  128 לייקים

הוקיץ' כתב: 19 מאי 2024, 16:19
Chego כתב: 19 מאי 2024, 15:53
רדפוקס כתב: 19 מאי 2024, 15:26
אתה מתלוצץ נכון?
לאיזה אלטרנטיבה אתה מייחל במקרה שהעסקה תתפוצץ?
עדיין לא מאסת בשרלטנים ונוכלים?
הפועל תל אביב בלאומית תחת המינצברגים או קבוצת אוהדים בליגה ג'?
הפועל בלאומית.
הפועל בלאומית עם חובות של מיליונים רבים ומניות A אצל קבוצת משקיעים ומניות B אצל הבעלים הקודמים שמציבות כל רוכש אפשרי בסיטואציה מייאשת, ותהליכים משפטיים שעדיין מתקיימים בקאס, ותהליכים משפטיים בין ניסנובים והאמריקאים - למה המצב הזה עדיף על דף חלק בליגה ג'?
אם היינו מתחילים בליגה ג' ב2017 כבר, היינו היום במקום הרבה יותר טוב. צריך לחשוב מעבר לעונה אחת קדימה.
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3831 לייקים

Chego כתב: 19 מאי 2024, 16:21
רדפוקס כתב: 19 מאי 2024, 16:04
אם העסקה תתפוצץ אני מצפה מהמשקיעים האמריקאים למנות נציג אחר לקבוצת המשקיעים ולעשות חישוב מסלול מחדש במטרה להגיע בהמשך ליעדים שהם הציבו.
אני בטח לא מייחל לחזור לבעלות אוהדים שהביאה לנו את מחריב הפועל הגדול ביותר חיים רמון או חלילה לפתוח קבוצת אוהדים בליגה ג'.
אז בשורה תחתונה אתה מוכן להישאר עם מינצברג ושות' למרות הכשלון הקולוסאלי ולמרות הידיעה שנמשיך לגרד כספים? אתה מאמין בהם באמת? או שזה הפחד מדבר?
שזה לגיטימי אבל באמת מנסה להבין

לגבי חיים רמון, אני איתך לגמרי
מאמין? לא מאמין באף אחד שקשור להפועל תל אביב, בטח לא בקבוצת אוהדים.
אם אני צריך לבחור בין - לחזור לניסנובים, להישאר עם קבוצת המשקיעים האמריקאים או לפתוח קבוצה חדשה בליגה ג' התשובה היא ברורה.
עד המ!!ת הפועל
קיבל.ה  96 לייקים

טכנית לארז כתב:למה אין לנו את הזמן?
לאן אנחנו ממהרים? לליגת העל בשביל תקרה מקום 5?
קטמון הצליחו ביותר זמן. ריינה הצליחו בשנים בודדות (נדמה לי שהם עלו ליגה כל שנה, כלומר סך הכל 4 שנים מ-ג׳ לעל). אבל הפועל? לאאאא, אין מצב שנצליח (ועוד אחרי ההצלחה של אוסישקין, כן?).
בסוף מינצברג יביא אותנו לליגה א׳ וגם אז אנשים פה יגידו שעדיף מינצברג בליגה א׳ ולא קבוצת אוהדים בליגה ג׳.
El dudernio
קיבל.ה  1287 לייקים

עד המ!!ת הפועל כתב: 19 מאי 2024, 16:47
טכנית לארז כתב:למה אין לנו את הזמן?
לאן אנחנו ממהרים? לליגת העל בשביל תקרה מקום 5?
קטמון הצליחו ביותר זמן. ריינה הצליחו בשנים בודדות (נדמה לי שהם עלו ליגה כל שנה, כלומר סך הכל 4 שנים מ-ג׳ לעל). אבל הפועל? לאאאא, אין מצב שנצליח (ועוד אחרי ההצלחה של אוסישקין, כן?).
בסוף מינצברג יביא אותנו לליגה א׳ וגם אז אנשים פה יגידו שעדיף מינצברג בליגה א׳ ולא קבוצת אוהדים בליגה ג׳.
לקטמון ולרינה יש מישהו שמזרים מליונים.
יתכבד אותו אדם ויזרים עכשיו את המליונים החסרים לסגירת העיסקה מול ספרא
בני12
קיבל.ה  869 לייקים

Chego כתב: 19 מאי 2024, 15:15

אתה לא חושב שזה עדיף במקרה והעסקה תתפוצץ?
אתה מתלוצץ נכון?
כאילו שעמותת האוהדים לא היתה מלאה בשרלטנים ונוכלים
רק הפועל
קיבל.ה  1526 לייקים

מעניין מה הסיכויי הגבוהה יותר שספרא ירכוש את הפועל או שנשיא איראן שרד
Chego
קיבל.ה  9 לייקים

בני12 כתב: 19 מאי 2024, 17:02
אתה מתלוצץ נכון?
כאילו שעמותת האוהדים לא היתה מלאה בשרלטנים ונוכלים
היתה. וגם תהיה?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  842 לייקים

קבוצת אוהדים בכדורגל זה רע בעיקר , כי בניגוד לכדורסל , כשיגיע משקיע עשיר לקחת את המועדון , אז בניגוד לכדורסל תוצאות ההצבעה כנראה יהיו שונות.
ועדיין צריך לומר ביושר , לדעתי , דשדוש (אם וכאשר) של המועדון בליגה הלאומית מקרב מאד את היום בו תקום קבוצת אוהדים.
ברנדון מלכה
קיבל.ה  8 לייקים

קירקגור כתב: 19 מאי 2024, 16:31
הפועל בלאומית.
הפועל בלאומית עם חובות של מיליונים רבים ומניות A אצל קבוצת משקיעים ומניות B אצל הבעלים הקודמים שמציבות כל רוכש אפשרי בסיטואציה מייאשת, ותהליכים משפטיים שעדיין מתקיימים בקאס, ותהליכים משפטיים בין ניסנובים והאמריקאים - למה המצב הזה עדיף על דף חלק בליגה ג'?
אם היינו מתחילים בליגה ג' ב2017 כבר, היינו היום במקום הרבה יותר טוב. צריך לחשוב מעבר לעונה אחת קדימה.
לא מבין את הקטע של "דף חלק". בפרוק אמורים למכור נכסים כדי לכסות חובות והתחייבויות. למי שייך וולפסון? והמותג, באופן כללי? איזה נכסים ישארו בידי "קבוצת אוהדים"?
קירקגור
קיבל.ה  128 לייקים

ברנדון מלכה כתב: 19 מאי 2024, 17:31
הפועל בלאומית.
לא מבין את הקטע של "דף חלק". בפרוק אמורים למכור נכסים כדי לכסות חובות והתחייבויות. למי שייך וולפסון? והמותג, באופן כללי? איזה נכסים ישארו בידי "קבוצת אוהדים"?
וולפסון אני מניח ששייך לעירייה, מודה שאני לא בטוח.
לקבוצת אוהדים יהיה רק נכס אחד, והוא החשוב ביותר - אוהדים. פירוק, כמו שראית, לא פותר חובות בין לאומיים.
הוקיץ'
קיבל.ה  4109 לייקים

לקטמון לקח 14 שנה כדי להגיע לליגת העל, שם בעונה טובה הם עושים פלייאוף עליון.
Can't wait.
הפוסט קיבל לייק אחדadom4
ונרקומן
קיבל.ה  175 לייקים

לפרק ולבנות הכל מחדש מליגה ג זה אמירה חסרת תוכן ומשמעות. שחררו את הלקסיקון המטומטם הזה כבר.
נהיה רלוונטיים בכדורגל הישראלי שיבוא לפה בעלים אמיתי עם כסף, וזה הכל. עד אז נמשיך לדשדש
הפוסט קיבל 5 לייקיםadom4סומךהוקיץ'רדפוקסAsafasraf
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  607 לייקים

הוקיץ' כתב: 19 מאי 2024, 17:38 לקטמון לקח 14 שנה כדי להגיע לליגת העל, שם בעונה טובה הם עושים פלייאוף עליון.
Can't wait.
שיא האוהדים של קטמון למשחק הוא משהו כמו 5000-6000. אתה הבאת שבוע שעבר 25 אלף.

אם הפועל מקימה קבוצת אוהדים בליגה ג' אנחנו פייבוריטים מוחלטים לעלות בק טו בק עד ללאומית וגם משם יכולים בקלות להעמיד תקציב ששווה עלייה.

כשנגיע לליגת העל נצטרך משקיע כדי להתמודד ברצינות, שזה בעצם לחזור למצב שיש כרגע רק בלי כל מיני עלוקות שמטרפדות כל עסקה בניסיון לחלץ עוד כסף. לכן אנחנו עדיין לא במצב שאנחנו צריכים לשקול את העניין.

אבל, אם מינצברג יתעקש לאחוז בספינה הטובעת, נתדרדר לחרם מנויים ודשדוש בליגה הלאומית, בהחלט יכול להיות שקבוצת אוהדים זה הפתרון האידיאלי.
נערך לאחרונה על ידי Shacham ב 19 מאי 2024, 17:59, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  917 לייקים

Shacham כתב: 19 מאי 2024, 17:58
הוקיץ' כתב: 19 מאי 2024, 17:38 לקטמון לקח 14 שנה כדי להגיע לליגת העל, שם בעונה טובה הם עושים פלייאוף עליון.
Can't wait.

אם הפועל מקימה קבוצת אוהדים בליגה ג' אנחנו פייבוריטים מוחלטים לעלות בק טו בק עד ללאומית וגם משם יכולים בקלות להעמיד תקציב ששווה עלייה.

כשנגיע לליגת העל נצטרך משקיע כדי להתמודד ברצינות, שזה בעצם לחזור למצב שיש כרגע רק בלי כל מיני עלוקות שמטרפדות כל עסקה בניסיון לחלץ עוד כסף.

לכן אנחנו עדיין לא במצב שאנחנו צריכים לשקול את העניין. אבל אם מינצברג יתעקש לאחוז בספינה הטובעת, נתדרדר לחרם מנויים ודשדוש בליגה הלאומית, בהחלט יכול להיות שקבוצת אוהדים זה הפתרון האידיאלי.
אז יהיו עלוקות אחרות שיאמרו "לא מוכנים למכור לבעל הון בלי להשאיר 51% לאוהדים" וזה יטרפד את העסקה עם המשקיע...
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
ההוא מפעם
קיבל.ה  15 לייקים

קירקגור כתב: 19 מאי 2024, 17:38
ברנדון מלכה כתב: 19 מאי 2024, 17:31
וולפסון אני מניח ששייך לעירייה, מודה שאני לא בטוח.
לקבוצת אוהדים יהיה רק נכס אחד, והוא החשוב ביותר - אוהדים. פירוק, כמו שראית, לא פותר חובות בין לאומיים.
לא מדויק, אם הקבוצה מתחילה חדש אז נמחקים כמובן גם החובות הבינלאומיים. התשלום על זה הוא שנמחק לך גם הקרדיט הבינלאומי ושיוך הישגי העבר של הקבוצה הישנה לקבוצה החדשה. נכון להיום אין לקבוצה שום קרדיט בינלאומי למעט זכרונות האוהדים.
מהפועל אוסישקין למדנו שהקרדיט בארץ על הישגי העבר גם הוא לא נמחק אלה עבר אוטומטית למה שכולם ראו ההמשך המסורתי של קבוצת הפועל ת"א.

ככה שבפועל קבוצת הפועל וולפסון תל אביב תתחיל חלק בליגה ג' ללא חובות והזכות היחידה שלדעתי נאבד היא הכוכבים בסמל.
לא שאני תומך בקבוצת אוהדים, הניסיון שלנו עם זה לא היה מדהים בלשון המעטה
נערך לאחרונה על ידי ההוא מפעם ב 19 מאי 2024, 18:01, נערך פעם 1 בסך הכל.
בעיית 3 הגופים גרסת הפועל ספרא מינצברג וניסנוב רק שאצלנו כרגיל הבעיה מוסבכת יותר
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  607 לייקים

סומך כתב: 19 מאי 2024, 17:59
Can't wait.

כשנגיע לליגת העל נצטרך משקיע כדי להתמודד ברצינות, שזה בעצם לחזור למצב שיש כרגע רק בלי כל מיני עלוקות שמטרפדות כל עסקה בניסיון לחלץ עוד כסף.

לכן אנחנו עדיין לא במצב שאנחנו צריכים לשקול את העניין. אבל אם מינצברג יתעקש לאחוז בספינה הטובעת, נתדרדר לחרם מנויים ודשדוש בליגה הלאומית, בהחלט יכול להיות שקבוצת אוהדים זה הפתרון האידיאלי.
אז יהיו עלוקות אחרות שיאמרו "לא מוכנים למכור לבעל הון בלי להשאיר 51% לאוהדים" וזה יטרפד את העסקה עם המשקיע...
איך אפשר לכתוב הודעה כזאת כשרק השנה בכדורסל קרה בדיוק ההפך, בהזדמנות הראשונה שהיה רוכש מבטיח?

אחוז האנשים שיתנגדו לעסקה מבטיחה סטייל ספרא (כביכול כי אנחנו לא באמת יודעים עליו כלום) בשם עקרונות של 51% לאוהדים הוא אפסי.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  842 לייקים

Shacham כתב: 19 מאי 2024, 18:00
סומך כתב: 19 מאי 2024, 17:59

איך אפשר לכתוב הודעה כזאת כשרק השנה בכדורסל קרה בדיוק ההפך, בהזדמנות הראשונה שהיה רוכש מבטיח?

אחוז האנשים שיתנגדו לעסקה מבטיחה סטייל ספרא (כביכול כי אנחנו לא באמת יודעים עליו כלום) בשם עקרונות של 51% לאוהדים הוא אפסי.
בכלל לא בטוח שאפסי. בניגוד לסל לארגון האוהדים יש השפעה משמעותית יותר על ציבור האוהדים בכדורגל , וסביר להניח שהם יחזיקו ביותר זכויות הצבעה מאשר בסל.
הוקיץ'
קיבל.ה  4109 לייקים

Can't wait.

הבאנו שעבר שעבר 25 אלף, אחרי שמאז שבלומפילד נפתח לא התקרבנו אפילו ל-15. בוא לא נעוף על עצמנו.
יקח לנו במקרה הכי אופטימי 5-6 שנים לחזור לליגת העל (לדעתי גם יותר, אבל נניח) ואם לא נמצא מישהו שיקח את הקבוצה, אז אנחנו נהיה קבוצת תחתית עם סיכוי לא רע לרדת כל עונה.
בינתיים המצב הקטסטרופלי שיש לנו עכשיו זה שאנחנו בליגה לאומית ויש לנו בעלים ששם בעונה האחרונה משהו כמו 10 מיליון שקל בקבוצה לפי הערכות.
לדבר על קבוצת אוהדים זה לחיות ביקום מקביל בעיני.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  607 לייקים

הוקיץ' כתב: 19 מאי 2024, 18:06
Can't wait.

הבאנו שעבר שעבר 25 אלף, אחרי שמאז שבלומפילד נפתח לא התקרבנו אפילו ל-15. בוא לא נעוף על עצמנו.
יקח לנו במקרה הכי אופטימי 5-6 שנים לחזור לליגת העל (לדעתי גם יותר, אבל נניח) ואם לא נמצא מישהו שיקח את הקבוצה, אז אנחנו נהיה קבוצת תחתית עם סיכוי לא רע לרדת כל עונה.
בינתיים המצב הקטסטרופלי שיש לנו עכשיו זה שאנחנו בליגה לאומית ויש לנו בעלים ששם בעונה האחרונה משהו כמו 10 מיליון שקל בקבוצה לפי הערכות.
לדבר על קבוצת אוהדים זה לחיות ביקום מקביל בעיני.
הבאנו לבלומפילד החדש 15 ומעלה כמה וכמה פעמים. היה דרבים שהתקרבנו ל20.
בסיס האוהדים שלנו הוא פי כמה וכמה מקטמון ואם הם יתגייסו מאחורי קבוצת אוהדים גם התקציב יהיה פי כמה וכמה. ואפילו קטמון עלו בק טו בק עד ללאומית (כשעוד היה ליגה ארצית בדרך), ונתקעו בתקרת זכוכית רק שם.

כאמור אנחנו עוד לא שם, אני מסכים.
אם יתממש התסריט של - מינצברג לא משחרר -> יהיה חרם מנויים -> תהיה מכירה מאסיבית של שחקנים -> בסבירות גבוהה לא נעלה ליגה ולך תדע לאן זה יילך משם בשנים הבאות (כי סביר להניח שהוא לא יישאר עם הקבוצה כדי לשחרר אותה אחרי שנה כשאין לו שום קלפים ביד), אז קבוצת אוהדים תהפוך להיות פתרון ריאלי. זה די דומה למה שהוביל את קטמון לקבוצת אוהדים.

ושוב אני חוזר שאנחנו עוד לא שם, אבל לצערי זה כבר לא נראה כמו תסריט מופרך שנגיע לשם בקרוב.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3831 לייקים

Can't wait.
זמן טוב להזכיר שהפועל תל אביב ירדה השנה עם תקציב 4/5 בטיבו בליגה.
היינו פייבוריטים מוחלטים לא לרדת ליגה.

ולא יהיה שום חרם מנויים, כמו שלא היה עד היום.
Nati
קיבל.ה  1064 לייקים

red ross כתב:הלכה העסקה ב 800% , אין מצב שהניסנובים יסכימו למתווה כזה.
800?? אני אומר ש8000
תעיף ליציע
קיבל.ה  126 לייקים

לדעתי גם אילון מאסק לא מצליח לצאת מעסקה כזאת.
עברו פה ב 10-12 שנים חבורה של נבלות שגמרו את המועדון.
אין סיכוי לצאת מזה.
צריך להתחיל מאפס ולקוות שנחזור עוד כמה
שנים להיות מועדון סביר בליגת העל.

סטו.
Nati
קיבל.ה  1064 לייקים

El dudernio כתב:אני מאוד מעריך את הדר אבל הייתי לוקח בערבון מוגבל את כל מה שהיא מפרסמת כי היא סותרת כל מה שהחא כתבה בשנה האחרונה....
רק אותה??
הם כולם לא יודעים שום דבר.הם כמו הפורום ממציאים דברים.
Nati
קיבל.ה  1064 לייקים

הוקיץ' כתב:לקטמון לקח 14 שנה כדי להגיע לליגת העל, שם בעונה טובה הם עושים פלייאוף עליון.
Can't wait.
בשביל מה אתה בכלל מתאמץ לענות להם?
Adom_Adom
קיבל.ה  15 לייקים

רק ב2017 עברנו פירוק איך יכול להיות ששוב יש ערפל וחוסר ודאות גדול? שוב לא יודעים כמה חובות ושוב כל שבוע המספר של החובות עולה הייאוש...
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
קירקגור
קיבל.ה  128 לייקים

Nati כתב: 19 מאי 2024, 19:26
הוקיץ' כתב:לקטמון לקח 14 שנה כדי להגיע לליגת העל, שם בעונה טובה הם עושים פלייאוף עליון.
Can't wait.
בשביל מה אתה בכלל מתאמץ לענות להם?
להם = למי שחושב אחרת ממך?
זה די המהות של פורום, לא?
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
לירון האדום
קיבל.ה  1863 לייקים

צר לי, אבל מי שמדבר על להתחיל בליגה ג וקבוצת אוהדים או שהוא נער שעוד לא סיים צבא, או סתם מישהו בלי מושג.
זה לא רציני, זה בדיחה ואין טעם בכלל להתייחס למשהו כל כך טפשי
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
שחר
קיבל.ה  1395 לייקים

אם האיראנים אכשהו חושבים שאנחנו אחראים למוות של הנשיא שלהם ומתכננים נקמה.. בבקשה מהם שיכוונו לחודורוב ויחסלו כבר את המועדון הזה כדי שיצא מהחיים שלי, אני לא מסוגל יותר להכיל את הדיונים האלה על מתווים , חובות, ניסנאס, טביב , עמותה , תביעות , נושים ..

דיי אני גמור.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךL.Sונרקומן
אל באנדי
קיבל.ה  458 לייקים

אין אין
איכשהו תמיד טביב מוזכר
אני אומר לכם שיש פה משהו שבסוף איכשהו טביב יקבל את הקבוצה
L.S
קיבל.ה  624 לייקים

אל באנדי כתב: 19 מאי 2024, 20:15 אין אין
איכשהו תמיד טביב מוזכר
אני אומר לכם שיש פה משהו שבסוף איכשהו טביב יקבל את הקבוצה
נו ונגיד שהוא מקבל את הקבוצה.
מה הלאה? הרי שקט לא יהיה לו
הפועל, שיגעת אותי.
הפועל, הרסת אותי.
dino
קיבל.ה  2045 לייקים

כאלה חארות הניסנובים
אנחנו בתהליך
קיבל.ה  61 לייקים

תאמינו או לא (ואני גם שונא לכתוב את זה), הניסנובס זה לא מה שיכשיל את העסקה.
הם רוצים למכור, הם בעד ספרא.
הכל תלוי במיצנברג.
כרגע הוא מנסה לחלוב מספרא עוד קצת כסף בגלל שספרא שינה את המתווה הקיים (ובצדק) מפניי שמניית הפועל תל אביב ירדה בערכה בשל ירידת ליגה.

אני רק מקווה שבאיזשהו שלב ספרא לא יפוצץ הכל ויגיד לעצמו מה אני צריך את זה.
אבל שהתקשורת ואף אחד אחר לא יבלבל אתכם, אם זה נופל זה נטו על מינצברג ולא על אף אחד אחר.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  842 לייקים

גם לדעתי. הכל בידיים של ההנהלה הנוכחית.
וינסנט
קיבל.ה  262 לייקים

אנחנו בתהליך כתב: 19 מאי 2024, 21:50 תאמינו או לא (ואני גם שונא לכתוב את זה), הניסנובס זה לא מה שיכשיל את העסקה.
הכל תלוי במיצנברג.
כרגע הוא מנסה לחלוב מספרא עוד קצת כסף בגלל שספרא שינה את המתווה הקיים (ובצדק) מפניי שמניית הפועל תל אביב ירדה בערכה בשל ירידת ליגה.

אבל שהתקשורת ואף אחד אחר לא יבלבל אתכם, אם זה נופל זה נטו על מינצברג ולא על אף אחד אחר.
אתה טועה, ספרא רוצה שכל אחד מהבעלים ישלם את החובות שהוא יצר, מינצברג הסכים כבר, נשארו תושב והשאר. העניין שהם (ניסנוב) לא מודים שיש חובות מצידם ועל זה הם יפילו את העסקה ככל הנראה. לא ישלמו שקל.
El dudernio
קיבל.ה  1287 לייקים

אנחנו בתהליך כתב: 19 מאי 2024, 21:50 תאמינו או לא (ואני גם שונא לכתוב את זה), הניסנובס זה לא מה שיכשיל את העסקה.
הכל תלוי במיצנברג.

הם רוצים למכור משהו שגם בם יודעים שבסבירות גבוהה לא שלהם.
גם הם יודעים שבאמירה שלהם על 7 מליון שקל חובות הם הטעו ביודעין את המינצברגים.
הם יודעים שהם קיבלו ממינצברג לכיס 1.7 מליון ללא קשר למכירה וחוששים מהמקום שזה יוביל אותם אליו...

לכן הם תומכים בספרא שיכסה את כל החובות כי הם כסף כבר קיבלו ומאוד חוששים להיות חשופים לתביעות בעתיד.
אנחנו בתהליך
קיבל.ה  61 לייקים

וינסנט כתב: 19 מאי 2024, 21:53
הכל תלוי במיצנברג.

אתה טועה, ספרא רוצה שכל אחד מהבעלים ישלם את החובות שהוא יצר, מינצברג הסכים כבר, נשארו תושב והשאר. העניין שהם (ניסנוב) לא מודים שיש חובות מצידם ועל זה הם יפילו את העסקה ככל הנראה. לא ישלמו שקל.
זה פשוט לא נכון.
קירקגור
קיבל.ה  128 לייקים

אנחנו בתהליך כתב: 19 מאי 2024, 22:00
הכל תלוי במיצנברג.

זה פשוט לא נכון.
אתה כותב מידע?
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  929 לייקים

קירקגור כתב: 19 מאי 2024, 22:03
אנחנו בתהליך כתב: 19 מאי 2024, 22:00
זה פשוט לא נכון.
אתה כותב מידע?
ברור הוא מקבל עדכונים שוטפים ישירות מאדמונד. וברור שהוא לא רוצה שהם ישלמו את החוב הוא רוצה להישאר עם החוב ולקחת אותו על עצמו
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  842 לייקים

זה לא רק הוא כותב
זה נכתב במפורש בידיעה שפורסמה אתמול
באיזה מגרש נמצא הכדור
שום סיכוי שבעל מניות נחותות (מניות B) של 4.5 אחוז יכול להכשיל עסקה כזו
נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 19 מאי 2024, 22:12, נערך פעם 1 בסך הכל.
שליחת תגובה