אבוקסיס

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Jackie treehorn
קיבל.ה  46 לייקים

הפועל כתב: 12 מאי 2024, 05:51 בסוף בסוף זה עליו. עם כל החן סול והניהול המקצועי החובבני להחריד, והמלחמה וכל הדברים שמסביב - אבוקסיס קיבל קבוצה רחוקה מהקו האדום שמתפקדת עדיין על המגרש ברמה ראויה לליגת העל, והפך אותה לשבר כלי מנטלי, תאונה מקצועית וחד משמעית הקבוצה הכי גרועה בליגה.
לא מנקה אותו מהירידה אבל מי שבנה קבוצה עם הבלם הזר האיטי ביותר ביקום , (לצד בלם בינוני ועוד בלם צעיר) השאיר אותנו עם קישור אחורי שהחלק החזק בו הוא דן אינבינדר שלא יכול לעצור את סבתא שלי, הסתכסך עם החלוץ היחיד שגם ביום טוב שלו לא מביא נקודות, בנה על שוער שני בהלם וביזבז את הגרושים האחרונים שלו בפתיחת העונה על צ'יבוטה בעמדה שלא הייתה ממש הכרחית - לעניות דעתי אשם הרבה יותר.

לא צריך ניסיון של פרגסון בשביל להבין שכזאת אסופה רנדומלית של שחקנים תתקשה להבקיע, תחטוף הרבה
ועם לחץ של קבוצה גדולה ומנטליות ישראלית תישבר ותפסיק לשחק אחרי גול בלי קשר למי המאמן.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  927 לייקים

פחחחחחחחחחחח
כתבי ספורט אוכלים כל דבר.
נטו מהלך משפטי של מו"מ.
אפס מאופס שלא יעז להתקרב
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotRed Wolf
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  890 לייקים

שלא יגדיל את הרצף של המאמן עם הכי הרבה משחקים בלי ניצחון בהפועל, 15 זה מכובד והוריד אותנו ליגה אחת
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  802 לייקים

מילא אבוקסיס שמבקש לחזור וחוב שזה הגיוני, מילא התקשורת שהיא מטומטמת אבל אוהדים!!! שחושבים שאפשר להחזיר אותו?
תגידו מה נסגר איתכם תגידו לי?
אני מרגישה כמו תקליט שבור אבל חשוב להזכיר, 10 משחקים, 8 נגד קבוצות פליאוף תחתון, 0!!!!!!! ניצחונות, 4 שערים בלבד!!!
היצור לפניו הצליח לפחות לעשות איזה 3 ניצחונות ברצף

אוי ואבוי שמישהו בכלל מדבר על חזרה של הבנאדם ההזיה הזה
הפוסט קיבל 11 לייקיםadom4Mr.chinaגילוRed Wolfאוגוסטוס הילgershonCharmanderhazum1973modagKingAlpacaלירון האדום
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  407 לייקים

אני אשלם כדי שלא אצטרך לזכור שהוא אימן את הפועל תל אביב
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
Hapoel_manga
קיבל.ה  242 לייקים

ירידת הליגה היא על בן אדם אחד בשם חן סול
שום מאמן לא היה מצליח עם סגל שחקנים כל כך גרוע
ועדיין אני נגד חזרה של אבוקסיס
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
ההוא מפעם
קיבל.ה  8 לייקים

Hapoel_manga כתב: 15 מאי 2024, 23:00 ירידת הליגה היא על בן אדם אחד בשם חן סול
שום מאמן לא היה מצליח עם סגל שחקנים כל כך גרוע
ועדיין אני נגד חזרה של אבוקסיס
היו להפועל השנה 4 מאממנים לסגל הזה 3 מהם הוציאו תוצאות שהיו משאירות את הקבוצה בליגה
אחד מהם הוציא 13% הצלחה ובגלל זה ירדנו ליגה, נצחון אחד אם הוא היה מנצח ב 10 משחקים, אחד !!!!! ולא היינו יורדים
בעיית 3 הגופים גרסת הפועל ספרא מינצברג וניסנוב רק שאצלנו כרגיל הבעיה מוסבכת יותר
הפוסט קיבל לייק אחדכרובית
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1024 לייקים

האיש מאז ומעולם חשב רק על עצמו.
קיבל הצעה מבאר שבע? יאללה הולכים.
לא כיף יותר בבאר שבע? חוזרים לבני יהודה.
הצעה מביתר? יאללה ביי בני יהודה, אולי תצליחו להישאר בלאומית.
בית״ר מתפרקת? יאללה להפועל.

גם עכשיו הוא מבין שהאופציה הטובה ביותר שלו זה הפועל בלאומית, עונה טובה והוא על הסוס.

לא רוצה לראות אותו בקבוצה שלי לעולם.
הפוסט קיבל 3 לייקיםshaharotכרוביתאדום
hazum1973
קיבל.ה  5 לייקים

עצם העובדה שמישהו בכלל מעז להתייחס להצעה המוטרפת הזו, מראה כמה נמוך הגיעה הפועל.
הרבה יותר מירידת ליגה.
הפוסט קיבל 4 לייקיםההוא מפעםחוזה דומינגסKingAlpacaאדום
שליחת תגובה