יש מלחמה (מבצע חרבות ברזל)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

האו״ם לא גוף מטונף? נו באמת...
רק מלהסתכל על כמה מדינות ״קצת״ יותר גרועות מאיתנו שזוכות שם להנחות.
במועצת זכויות האדם של האו״ם עמדה לוב...
בוא נלך למקרה הפרטי שלנו:
כמה זמן לקח למזכ״ל האו״ם לגנות את הטבח של ה-7.10 לבדו? מה עם מקרי האונס שהיו? הגוף הזה נוטף שנאה לישראל.
היתה הפסקת אש לפי החלטה 1701, כשהיא מופרת פעם אחרי פעם. מה עשה האו״ם בנידון?

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל לייק אחדאדום
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  256 לייקים

המספר למען האמת באום הוא לפי המינמום המאומת אז כנראה שהמספר יגיע להרבה יותר גבוה
אבל כאילו, זה כל כך לא רלוונטי למען האמת
Don't Trust the Process
אין בלתי מעורבים אצל מחריבי הפועל מ2011 עד ל
D&3
קיבל.ה  830 לייקים

הוקיץ' כתב: 14 מאי 2024, 15:16 אני חייב להודות שאני לא כל כך מבין על מה הרעש. גם על פי הלינקים פה, עם כל חיתוכי המידע והתחקירים ומה לא, אנחנו מדברים פה על פערים של כמה אלפי אנשים לכאן או לכאן. לצערי, ודי מזעזע שזה המצב, זה לא משנה את התמונה מהותית.
וכן, לא מפתיע אותי שחמאס ינסה לנפח מספרים. הם נתפסו מספיק פעמים משקרים בעבר, כמו גם צה"ל ומדינת ישראל. באופן כללי, לנסות להשיג מידע אמין מאחד הצדדים הלוחמים זה תמיד רעיון רע.

יחד עם זאת, אנשים שקוראים לאו"ם גוף מטונף ואנטישמי קשה לי לקחת ברצינות.
יש לי לא מעט בעיות עם הארגון חסר התועלת הזה, אבל עדיף שנתייחס ברצינות לביקורת ולא נפטור את עצמנו באמתלה שכולם אנטישמיים.
אני ואתה דיברנו בזמנו על שיעור המתים הלא מעורבים ביחד למעורבים, הנתונים המעודכנים של האו"ם הם באיזור חיוג של מה שאני אמרתי (הם נותנים אפילו יחס נמוך יותר (והיחס האמיתי אפילו נמוך מזה), אבל זה הגיוני מאוד כי החישוב שלי נעשה בדצמבר, מאז השיעור לא מעורבים ירד משמעותית), נראה לי שזה שכל הזמן הזה האמנת למספרים מסוימים והתברר שהם לא נכונים משנה את התמונה מהותית.

ואתה אומר שלנסות להשיג מידע מאחד מהצדדים זה רעיון רע, וזה עדיין מה שהאום עשה (ועדיין עושה, פשוט באופן פחות בוטה) ומה שבפועל גם חלק גדול מהתקשורת המערבית הסתמכה עליו וגם אתה.

ואתה לא צריך לקחת אותי ברצינות, אתה צריך לקחת את הנתונים ברצינות,
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1051 לייקים
יצירת קשר:

בגדול ממה שכתוב בדו"ח שיצא מהאו"ם, כל הסיפור פה זה פשוט שעדכנו שיש 10 אלף איש שלא הצליחו לאמת את מותם, רק שהם נעלמו, כנראה כי הם קבורים תחת הריסות או פשוט התפוצצו לחתיכות. זה לא שפתאום יש 4000 ילדים מתים פחות, פשוט פילחו את זה לאנשים שיש צילום של הגופה, וכאלו שאין. בגדול.
לא חייבים להאמין לאו"ם, וייתכן שהם פשוט מסתובבים להם בפנאן בקהיר. אבל אפילו אצלנו, שהכל הרבה יותר מסודר, עד עכשיו מוצאים חלקי גופות פה ושם של אנשים שעד עכשיו חשבו שנחטפו. לא נשמע כמו איזו קונספירציה בקיצור, להפך.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
D&3
קיבל.ה  830 לייקים

הפועל כתב: 14 מאי 2024, 18:29 בגדול ממה שכתוב בדו"ח שיצא מהאו"ם, כל הסיפור פה זה פשוט שעדכנו שיש 10 אלף איש שלא הצליחו לאמת את מותם, רק שהם נעלמו, כנראה כי הם קבורים תחת הריסות או פשוט התפוצצו לחתיכות. זה לא שפתאום יש 4000 ילדים מתים פחות, פשוט פילחו את זה לאנשים שיש צילום של הגופה, וכאלו שאין. בגדול.
לא חייבים להאמין לאו"ם, וייתכן שהם פשוט מסתובבים להם בפנאן בקהיר. אבל אפילו אצלנו, שהכל הרבה יותר מסודר, עד עכשיו מוצאים חלקי גופות פה ושם של אנשים שעד עכשיו חשבו שנחטפו. לא נשמע כמו איזו קונספירציה בקיצור, להפך.
לא, זה 10 אלף איש שנטען ש11 אלף מתוכם הם נשים וילדים, נשמע לי די בעייתי.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

הפועל כתב: 14 מאי 2024, 18:29 בגדול ממה שכתוב בדו"ח שיצא מהאו"ם, כל הסיפור פה זה פשוט שעדכנו שיש 10 אלף איש שלא הצליחו לאמת את מותם, רק שהם נעלמו, כנראה כי הם קבורים תחת הריסות או פשוט התפוצצו לחתיכות. זה לא שפתאום יש 4000 ילדים מתים פחות, פשוט פילחו את זה לאנשים שיש צילום של הגופה, וכאלו שאין. בגדול.
בדוח עצמו כתוב שהמספר לא כולל כ-10K נעדרים\קבורים.
על פניו הפער בין 35K (מספר הרוגים מוערך) ל-25K (מספר הרוגים שזוהו) הוא 10K גופות שטרם זוהו.

אגב הדיווחים אצלנו, די קשה לשכוח את המספר "1,400" שצוטט במשך שבועות רבים כמספר ההרוגים בטבח, ומשמש כסמל לטבח עד היום.
אבל מה? בפועל נהרגו פחות מ-1,200 (לפי ויקיפדיה זה 1,145).
האם ד&3 ואסף מסיקים מהפער הזה שהדיווחים הישראליים על הרוגים הם שקרים מניפולטיביים שפוברקו כדי להטות את דעת הקהל העולמית?
אני מקווה בשבילם שלא.
עכשיו נשאר לנו רק לשאול את עצמנו למה הם כן עושים את זה כשמדובר בדיווחים שיוצאים בשפה הערבית.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1051 לייקים
יצירת קשר:

אז בעצם הסיפור פה זה שהעריכו שמדובר ב20 ומשהו אלף נשים וילדים, ואחרי שבדקו בצורה יסודית יותר אז גילו שמדובר כנראה רק באיזור 17-18 אלף.
אין לי חיבה יתרה לאו"ם, אבל שוב, דרמה אדירה וקונספירציה שקרסה? לא נשמע ככה.
מישהו פישל איפשהו, או עשה הערכת יתר. זה חרא, ויש מצב אפילו שעשו את זה מחוסר אהבה לנו והטיה מובנית של חמאסניקים חלאות.
אבל אין פה דרמה גדולה עדיין.
D&3
קיבל.ה  830 לייקים

אתה לא בכיוון, אין פה שום קשר ליסודיות הבדיקה
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

teknoboy כתב:
על פניו הפער בין 35K (מספר הרוגים מוערך) ל-25K (מספר הרוגים שזוהו) הוא 10K גופות שטרם זוהו.

אגב הדיווחים אצלנו, די קשה לשכוח את המספר "1,400" שצוטט במשך שבועות רבים כמספר ההרוגים בטבח, ומשמש כסמל לטבח עד היום.
האם ד&3 ואסף מסיקים מהפער הזה שהדיווחים הישראליים על הרוגים הם שקרים מניפולטיביים שפוברקו כדי להטות את דעת הקהל העולמית?
אני מקווה בשבילם שלא.
עכשיו נשאר לנו רק לשאול את עצמנו למה הם כן עושים את זה כשמדובר בדיווחים שיוצאים בשפה הערבית.
לא יודע אם אתה מעודכן, אבל לשורה (המקום שבו זוהו הגופות) הגיעו מעל ל-1400 גופות.
לשמחתנו, חלק מהגופות התגלו של מחבלים.

הוקיץ'
קיבל.ה  4087 לייקים

D&3 כתב: 14 מאי 2024, 18:11
הוקיץ' כתב: 14 מאי 2024, 15:16 אני חייב להודות שאני לא כל כך מבין על מה הרעש. גם על פי הלינקים פה, עם כל חיתוכי המידע והתחקירים ומה לא, אנחנו מדברים פה על פערים של כמה אלפי אנשים לכאן או לכאן. לצערי, ודי מזעזע שזה המצב, זה לא משנה את התמונה מהותית.
וכן, לא מפתיע אותי שחמאס ינסה לנפח מספרים. הם נתפסו מספיק פעמים משקרים בעבר, כמו גם צה"ל ומדינת ישראל. באופן כללי, לנסות להשיג מידע אמין מאחד הצדדים הלוחמים זה תמיד רעיון רע.

יחד עם זאת, אנשים שקוראים לאו"ם גוף מטונף ואנטישמי קשה לי לקחת ברצינות.
יש לי לא מעט בעיות עם הארגון חסר התועלת הזה, אבל עדיף שנתייחס ברצינות לביקורת ולא נפטור את עצמנו באמתלה שכולם אנטישמיים.
אני ואתה דיברנו בזמנו על שיעור המתים הלא מעורבים ביחד למעורבים, הנתונים המעודכנים של האו"ם הם באיזור חיוג של מה שאני אמרתי (הם נותנים אפילו יחס נמוך יותר (והיחס האמיתי אפילו נמוך מזה), אבל זה הגיוני מאוד כי החישוב שלי נעשה בדצמבר, מאז השיעור לא מעורבים ירד משמעותית), נראה לי שזה שכל הזמן הזה האמנת למספרים מסוימים והתברר שהם לא נכונים משנה את התמונה מהותית.

ואתה אומר שלנסות להשיג מידע מאחד מהצדדים זה רעיון רע, וזה עדיין מה שהאום עשה (ועדיין עושה, פשוט באופן פחות בוטה) ומה שבפועל גם חלק גדול מהתקשורת המערבית הסתמכה עליו וגם אתה.

ואתה לא צריך לקחת אותי ברצינות, אתה צריך לקחת את הנתונים ברצינות,
אני מזכיר לך שאני לא "האמנתי" לאף מספר, אתה זרקת איזשהו מספר ושאלתי מאיפה הבאת אותו כי אני מכיר מספרים אחרים. אגב, אני לא זוכר בדיוק מה היה המספר שאמרת אז, אבל ממה שאני רואה פה נראה שיחס של 80-20 הוא הערכה סבירה. די מזעזע.

לגבי זה שהאו"ם לוקח נתונים מהצדדים הנלחמים (כמובן גם ממשרד הבריאות הישראלי, אנטישמיים שכאלה) זה איזשהו כורח במצב הנתון. וכן, זה בעייתי.
ממה שאני יודע, הם לרוב גם שולחים איזשהי ועדה אחרי מלחמות שתפקידה לתעד ולאמת נתונים.

ואני מתייחס מאוד ברצינות לנתונים, גם משתדל לזכור שמאחורי הנתונים יש אנשים. בתקשורת שלנו קצת מנסים להשכיח את הקטע הזה לצערי, כדי שאחר כך נוכל לנהל דיונים בלב שקט על מה זה נזק אגבי סביר.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

Asafasraf כתב: 14 מאי 2024, 19:34
teknoboy כתב:

אני מקווה בשבילם שלא.
לא יודע אם אתה מעודכן, אבל לשורה (המקום שבו זוהו הגופות) הגיעו מעל ל-1400 גופות.
לשמחתנו, חלק מהגופות התגלו של מחבלים.

כן, אני מודע לזה.
יש הרבה סיבות שונות ומשונות לזה שההערכה הראשונית של נתון כלשהו משתנה, ושבסוף מתברר שהמספר קצת שונה.
אבל במקרה שלך, אתה לפעמים מומחה לסיבות האלה ולפעמים אין לך מושג שדבר כזה קורה, תלוי מה יותר נוח באותו רגע (ולא רק במקרה שלך, כמובן. רק פה יש לנו עוד כמה דוגמאות מרהיבות ליכולת הזאת).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
תא מרבוטא
קיבל.ה  341 לייקים

Asafasraf כתב: 13 מאי 2024, 21:15
ארז שדה כתב:
Asafasraf כתב: 13 מאי 2024, 20:14
יש חברים כאן שאין להם כלום בקודקוד, אתה לא נראה לי אחד מהם.
אף אחד לא שמח שנהרגו 13000 נשים וילדים, אלא להראות עד כמה האויב שלנו, מעבר להיותו מטונף, גם שקרן ומניפולטור.

חמאס אכן שקרנים ומניפולטורים ועוד הרבה דברים רעים ואני מאחל להם רק רע מה שכואב לי זה שאנחנו הולכים ונהיים יותר דומים להם מיום ליום.
בחלקים של הימין אצלנו, אבל אני בטוח שבני ממש לא חלק מהם, אלא רצה להראות את השקרים של האויבים שלנו ושל הארגון המושחת ביותר בעולם- האו״ם, זה שמרכז הליכוד נראה צדיק לעומתו.

האו"ם יותר מושחת ממרכז הליכוד? כי האו"ם לפי הפרסום של בני12 אשכרה הודה שטעה במספרים. מתי במרכז הליכוד הודו לאחרונה במידע שגוי/שקרי/מסולף שיצא?
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

תא מרבוטא כתב:
ארז שדה כתב: חמאס אכן שקרנים ומניפולטורים ועוד הרבה דברים רעים ואני מאחל להם רק רע מה שכואב לי זה שאנחנו הולכים ונהיים יותר דומים להם מיום ליום.
בחלקים של הימין אצלנו, אבל אני בטוח שבני ממש לא חלק מהם, אלא רצה להראות את השקרים של האויבים שלנו ושל הארגון המושחת ביותר בעולם- האו״ם, זה שמרכז הליכוד נראה צדיק לעומתו.

האו"ם יותר מושחת ממרכז הליכוד? כי האו"ם לפי הפרסום של בני12 אשכרה הודה שטעה במספרים. מתי במרכז הליכוד הודו לאחרונה במידע שגוי/שקרי/מסולף שיצא?
מוזמן לחזור אחורה, לחודשיים הראשונים של המלחמה.
מזכ״ל שלא היה מסוגל לדבר על הטבח, או על החטופים לבד.
מתי האו״ם דיבר על האונס של הנשים הישראליות?

תא מרבוטא
קיבל.ה  341 לייקים

Asafasraf כתב: 15 מאי 2024, 06:15
תא מרבוטא כתב:

אתה מערבב בין גוף פרו ישראלי או לפחות מאוזן (אם יש כזה דבר), ל-גרוע ממרכז הליכוד. זה לא חכמה למצוא ליקויים באו"ם. תמצא דברים טובים במרכז הליכוד ואז תשווה
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

Asafasraf כתב: 15 מאי 2024, 06:15 מתי האו״ם דיבר על האונס של הנשים הישראליות?
אם זה באמת היה מעניין אותך או אכפת לך, כבר מזמן היית יודע.
אבל כדי שלא תחזור יותר על הטריק הילדותי הזה (אני יודע שיש לך עוד, אבל לפחות תתאמץ קצת) הנה צרור של תשובות.
הדיווח הרשמי על תוצאות החקירה התפרסם לפני כשלושה חודשים.
הוא כמובן התפרסם גם בכל כלי תקשורת בעולם (לינק ראשון מגוגל).
כמובן שדווח גם על החשש שהחטופות מותקפות מינית (למשל פה).
הסוכנות הרלוונטית של האו"ם דיווחה על החשש הזה כבר לפני חצי שנה.
ולסיום, כי שאלת עליו אישית, לפני שכל החקירות האלה הסתיימו ולפני שכל הסוכנויות הרלוונטיות אספו ממצאים וכו', מזכ"ל האו"ם דיבר כמובן על הנושא (דיווח).

חשוב לציין שמה שהבאתי פה אלה כמה דוגמאות מהעמוד הראשון של חיפוש בגוגל על המילים "un report sex crimes hamas", לא איזה מחקר מעמיק. לקח לי בערך חמש דקות מהרגע שנכנסתי לגוגל עד לרגע זה שבו אני לוחץ על הכפתור "שליחה".

עריכה:
המזכ"ל ש"לא היה מסוגל לדבר על הטבח" דיבר עליו כמובן כבר ב-7.10.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםהוקיץ'תא מרבוטא
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

מאז אוקטובר אני שב ומעלה את הנושא המדיני בקבינט ללא תשובה", ביקר גלנט את התנהלות הממשלה והוסיף: "אי החלטה פירושה החלטה". לנתניהו אמר: "עלינו לקבל החלטות קשות תוך העדפת השיקול הלאומי על פני כל שיקול אחר.

ואיי ואיי
רמז גדול מידי
ועוד מבית
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1051 לייקים
יצירת קשר:

יאללה שיפסיק לזיין בשכל. ביבי שם עליו וכל נאומי התוכחה שלו אלף זין.
זה קואליציה של מאפיונרים ו/או משיחיים, הם מבינים רק כח.
או שיעזוב את הקואליציה, או שיסתום כבר את הפה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךKingAlpaca
אנחנו בתהליך
קיבל.ה  61 לייקים

מיום ליום אנחנו רק מפסידים.
עוד שבוע קראו לי שוב למילואים עם היחידה שלי, כנראה שוב לעזה.
והאמת? אני רועד מפחד, בפעם הקודמת ישנו בבתים זנוחים ובסופרים, היינו חיים על מנות קרב ופירות, האוכל לא מעניין אותי, אבל יש תחושת הפקר פשוט נוראית שברצינות אני פשוט חושב שאני מעדיף להיכנס לכלא ולא לחזור לשם.

עוד מעט יפרסמו עוד מקרה קשה מאוד בג'בליה (אחריי שהצנזורה תרד).

אני ימני בדעותיי, אבל המלחמה הזאת היא כישלון מוחלט, זה לא הגיוני לכבוש ולכבוש ולכבוש בלי פתרון מדיני.
כל איזור שכבשנו החאמס חזר, יש להם עשרות אם לא מאות מנהרות של בין 5-10 קומות מתחת לאדמה, אנחנו בחיים לא נחסל את כולם.
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

אנחנו בתהליך כתב: 15 מאי 2024, 23:22 מיום ליום אנחנו רק מפסידים.
והאמת? אני רועד מפחד, בפעם הקודמת ישנו בבתים זנוחים ובסופרים, היינו חיים על מנות קרב ופירות, האוכל לא מעניין אותי, אבל יש תחושת הפקר פשוט נוראית שברצינות אני פשוט חושב שאני מעדיף להיכנס לכלא ולא לחזור לשם.

אני ימני בדעותיי, אבל המלחמה הזאת היא כישלון מוחלט, זה לא הגיוני לכבוש ולכבוש ולכבוש בלי פתרון מדיני.
כל איזור שכבשנו החאמס חזר, יש להם עשרות אם לא מאות מנהרות של בין 5-10 קומות מתחת לאדמה, אנחנו בחיים לא נחסל את כולם.
אבל ימשיכו להצביע לזבל הזה בעין עצומה ובאצבע נחושה
לא משנה מה, גם אם יאנוס את אמא שלהם
עזוב אלטרנטיבה משמאל או מרכז, בימין לא חושבים על אלטרנטיבה לאדם הזה שזןעק ממנו אינטרסים אישיים
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

ועוד יכבשו ויכנסו ויצאו וששוב יכנסו לג׳באליה עוד 7 פעמים
כי זה לא משנה ולא יעזור כלום
לביבי אין שום רצון שהמלחמה תסתיים בגלל אותם אינטרסים אישיים שלו
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1051 לייקים
יצירת קשר:

אני לא יודע אם יש אופציה אחרת מלבד לכבוש ולכבוש. אני כן יודע שאפילו לא לרצות ולא לנסות שתהיה אופציה אחרת + לתקוע אצבע בעין לכל ידיד שמנסה לשכנע אותנו לנסות משהו אחר - זה אסון שהופך אותנו למצורעים ובסוף ימוטט את המדינה.
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

החלטה בהאג על הפסקת הלחימה היא משהו שיכול לעצור את זה?
לא עדיף להם לתת לנתניהו חסינות מועדות חקירה והמשפט שלו וזה יהיה יותר יעיל?
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

teknoboy כתב:
אבל כדי שלא תחזור יותר על הטריק הילדותי הזה (אני יודע שיש לך עוד, אבל לפחות תתאמץ קצת) הנה צרור של תשובות.
ולסיום, כי שאלת עליו אישית, לפני שכל החקירות האלה הסתיימו ולפני שכל הסוכנויות הרלוונטיות אספו ממצאים וכו', מזכ"ל האו"ם דיבר כמובן על הנושא (דיווח).

חשוב לציין שמה שהבאתי פה אלה כמה דוגמאות מהעמוד הראשון של חיפוש בגוגל על המילים "un report sex crimes hamas", לא איזה מחקר מעמיק. לקח לי בערך חמש דקות מהרגע שנכנסתי לגוגל עד לרגע זה שבו אני לוחץ על הכפתור "שליחה".

עריכה:
מופע ליצנות מרשים.
אם אתה לא מבין את ההבדל בין ראיון כלשהו לבין דיון רשמי באו״ם...
מתי קרה האונס? מתי היה דיון באו״ם על מה שקרה כאן?
יש מישהו בעולם שלא הגיב ב-7.10?
היכולת שלך לשחק אותה טיפש (ואתה לא כזה) וההיתממות מדהימה כל פעם מחדש.

Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

תא מרבוטא כתב:
תא מרבוטא כתב: האו"ם יותר מושחת ממרכז הליכוד? כי האו"ם לפי הפרסום של בני12 אשכרה הודה שטעה במספרים. מתי במרכז הליכוד הודו לאחרונה במידע שגוי/שקרי/מסולף שיצא?

אתה מערבב בין גוף פרו ישראלי או לפחות מאוזן (אם יש כזה דבר), ל-גרוע ממרכז הליכוד. זה לא חכמה למצוא ליקויים באו"ם. תמצא דברים טובים במרכז הליכוד ואז תשווה
לא מבין למה נתפסת על סוגיית מרכז הליכוד.
האו״ם הוא גוף מוטה, מושחת ועל הדרך, באמצעות חלק מהזרועות שלו (אונר״א לדוגמא) מייצרים טרור.

Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

כמו שאומרים as we speak ישנה כתבה שהאו״ם יתכנס לראשונה לדיון על החטופים, וזה קורה 7.5 חודשים אחרי הטבח והחטיפה.

סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

Asafasraf כתב: 16 מאי 2024, 20:50
teknoboy כתב:

עריכה:
מופע ליצנות מרשים.
אם אתה לא מבין את ההבדל בין ראיון כלשהו לבין דיון רשמי באו״ם...
מתי קרה האונס? מתי היה דיון באו״ם על מה שקרה כאן?
יש מישהו בעולם שלא הגיב ב-7.10?
היכולת שלך לשחק אותה טיפש (ואתה לא כזה) וההיתממות מדהימה כל פעם מחדש.

חבל שהזזת שערים זה לא ספורט אולימפי, היית מועמד מוביל למדליית זהב.

אבל בעצם גם בזה אתה די גרוע.
שום דבר מהלינקים שהבאתי לא היה ראיון. הכול דוחות רשמיים.
לגבי דיון במליאה: את הדיונים במליאת האו"ם יוזמות המדינות החברות. את מי בדיוק אתה מאשים בזה שישראל לא יזמה דיון כזה? דבר עם גלעד ארדן. אני גם לא הכי בטוח שאתה צודק (כלומר אני בטוח שאתה טועה) לגבי זה שלא היה דיון כזה, כי זכור לי שראיתי את ארדן מדבר על הנושא במליאה.

דרך אגב, אהבתי במיוחד את "יש מישהו בעולם שלא הגיב", כשבהודעה הקודמת התלוננת על זה שאדם מסוים לא הגיב. אתה בקשר עם המחשבות של עצמך?

בקיצור, לא בטוח שאתה זה שאמור לשפוט מי טיפש ומי לא, מי משחק אותה מה, או מי מיתמם.
אני מצפה בקוצר רוח להזזת השערים הבאה, שתלווה ודאי בתמיהה על יכולת ההיתממות של כל העולם חוץ ממך.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

Asafasraf כתב: 16 מאי 2024, 21:41 כמו שאומרים as we speak ישנה כתבה שהאו״ם יתכנס לראשונה לדיון על החטופים, וזה קורה 7.5 חודשים אחרי הטבח והחטיפה.

אני מבין שגלעד ארדן נזכר שהוא עובד בתפקיד שגריר ישראל לאו"ם...
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

teknoboy כתב:
Asafasraf כתב: 16 מאי 2024, 21:41 כמו שאומרים as we speak ישנה כתבה שהאו״ם יתכנס לראשונה לדיון על החטופים, וזה קורה 7.5 חודשים אחרי הטבח והחטיפה.

לך תבדוק איך נקבעים דיונים באו״ם.
זה ממש לא תלוי רק בנו.

אנחנו בתהליך
קיבל.ה  61 לייקים

הפועל כתב: 16 מאי 2024, 10:45

אני לא יודע אם יש אופציה אחרת מלבד לכבוש ולכבוש. אני כן יודע שאפילו לא לרצות ולא לנסות שתהיה אופציה אחרת + לתקוע אצבע בעין לכל ידיד שמנסה לשכנע אותנו לנסות משהו אחר - זה אסון שהופך אותנו למצורעים ובסוף ימוטט את המדינה.
בוודאי שיש.
ואם הלכת על אופציה של לכבוש, מה האסטרטגיה? אתה יודע כמה פעמים שאלנו את המפקדים שלנו - אוקיי ומה קורה הלאה? ולא הפסיקו למרוח אותנו? כמה פעמים שמעתי את המשפט "מחכים להנחיות" בזמן שהייתי בג'בליה ובחאן יונס?

ברגע שכבשת איזור מסוים בעזה (אפילו שכונה), והוצאת כוחות, אחריי שבוע תחזור לאותו מקום ותראה שוב מחבלים.

הכישלון הכי גדול של המלחמה הוא שלא דנים במי ינהל את הרצועה, זה אפילו לא היום שאחריי, זה עכשיו, ככל שזה יימשך אנחנו נראה עוד אבידות ועוד אבידות מהצד שלנו והכל יישאר אותו דבר.
הפוסט קיבל לייק אחדארז שדה
תא מרבוטא
קיבל.ה  341 לייקים

Asafasraf כתב: 16 מאי 2024, 20:52
תא מרבוטא כתב:

האו״ם הוא גוף מוטה, מושחת ועל הדרך, באמצעות חלק מהזרועות שלו (אונר״א לדוגמא) מייצרים טרור.

אני נתפס על זה כי לומר שהארגון המושחת בעולם זה האו"ם ואז להשוות אותו למרכז הליכוד... זה מבחינתי כמו לטעון שהמינצברגים הם המושחתים שבבעלים ואז להשוות אותם נניח לבעלים קודמים מסוימים שלנו (תבחר אתה ברגל או בסל).

אבל דוגרי, אין לי סנטימנט מיוחד לאו"ם או למוסדותיו. חוץ ממועצת הביטחון זה גוף שהשפעתו די מוגבלת ממה שאני מתרשם.

מה שיותר מפריע בדיון אסף, זה שלמרות שאני מסכים איתך בחלק מהדברים, ומוכן לקבל טענות אחרות כלגיטימיות גם אם טעונות דיון, אתה לא מוכן אף פעם להודות שטעית, ולא פעם לא מוודא לפני שאתה יוצא באמירות מאד נחרצות. וככה יוצא שכשטקנו נניח מראה שהא"ום רשמית גינה את האונס (ולא שזה עזר לצערנו לחטופות), אתה לא אומר-" אה אוקי, בזה האום פעל כשורה אבל יש נניח נושאים אחרים שכשל" . אתה מתעקש על משהו שהופרך
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

תא מרבוטא כתב:
Asafasraf כתב: 16 מאי 2024, 20:52
תא מרבוטא כתב: אתה מערבב בין גוף פרו ישראלי או לפחות מאוזן (אם יש כזה דבר), ל-גרוע ממרכז הליכוד. זה לא חכמה למצוא ליקויים באו"ם. תמצא דברים טובים במרכז הליכוד ואז תשווה

אני נתפס על זה כי לומר שהארגון המושחת בעולם זה האו"ם ואז להשוות אותו למרכז הליכוד... זה מבחינתי כמו לטעון שהמינצברגים הם המושחתים שבבעלים ואז להשוות אותם נניח לבעלים קודמים מסוימים שלנו (תבחר אתה ברגל או בסל).

אבל דוגרי, אין לי סנטימנט מיוחד לאו"ם או למוסדותיו. חוץ ממועצת הביטחון זה גוף שהשפעתו די מוגבלת ממה שאני מתרשם.

מה שיותר מפריע בדיון אסף, זה שלמרות שאני מסכים איתך בחלק מהדברים, ומוכן לקבל טענות אחרות כלגיטימיות גם אם טעונות דיון, אתה לא מוכן אף פעם להודות שטעית, ולא פעם לא מוודא לפני שאתה יוצא באמירות מאד נחרצות. וככה יוצא שכשטקנו נניח מראה שהא"ום רשמית גינה את האונס (ולא שזה עזר לצערנו לחטופות), אתה לא אומר-" אה אוקי, בזה האום פעל כשורה אבל יש נניח נושאים אחרים שכשל" . אתה מתעקש על משהו שהופרך
אני מאוד מכבד אותך ואת תרבות הדיון שלך.
הכוונה שלי היתה (וסליחה אם הובנתי לא נכון) שלאו״ם לקח המון זמן להגיב למקרי האונס והשחיטה שהיו שם, בדגש על מקרי האונס ואפשר לראות את זה בכל תגובה של מזכ״ל האו״ם.
אתה זוכר את ההפגנות של הנשים היהודיות ליד בניין האו״ם כדי שבכלל יזכירו וידונו באונס?
אונר״א זו לא זרוע של האו״ם?
להגיד שהגוף הזה הוא נייטראלי, או אחד שפועל ליד/ קרוב למה שצודק...
שוב, לוב היתה יו״ר של הועדה לזכויות האזרח באו״ם. יש יותר הזוי מזה?

סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

כן, שישראל טוענת שצה"ל הוא הצבא הכי מוסרי בעולם.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  229 לייקים

KingAlpaca כתב: 17 מאי 2024, 10:41 כן, שישראל טוענת שצה"ל הוא הצבא הכי מוסרי בעולם.
אשמח לשמוע מאדוני איזה צבא או מדינה, מתנהגת בצורה יותר הומנית לאורך השנים עם אוכלוסיה שליטרלי רוצה להשמיד אותה?
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1051 לייקים
יצירת קשר:

אנחנו בתהליך כתב: 17 מאי 2024, 01:15
הפועל כתב: 16 מאי 2024, 10:45

בוודאי שיש.
ואם הלכת על אופציה של לכבוש, מה האסטרטגיה? אתה יודע כמה פעמים שאלנו את המפקדים שלנו - אוקיי ומה קורה הלאה? ולא הפסיקו למרוח אותנו? כמה פעמים שמעתי את המשפט "מחכים להנחיות" בזמן שהייתי בג'בליה ובחאן יונס?

ברגע שכבשת איזור מסוים בעזה (אפילו שכונה), והוצאת כוחות, אחריי שבוע תחזור לאותו מקום ותראה שוב מחבלים.

הכישלון הכי גדול של המלחמה הוא שלא דנים במי ינהל את הרצועה, זה אפילו לא היום שאחריי, זה עכשיו, ככל שזה יימשך אנחנו נראה עוד אבידות ועוד אבידות מהצד שלנו והכל יישאר אותו דבר.
זה ברור לי. ואני מסכים לזה לחלוטין. מה שאני מנסה לאמר זה שהאופציות כרגע הן הרשות הפלסטינית/כוח רב לאומי כלשהו. בשני המקרים זה יכול להסתיים בקלות בחארטה לבנונית של מדינת טרור בפועל עם פסאדה של מינהל לגיטימי בפרונט, או פשוט בזה ששוב יזרקו אותם מהגגות וחמאס ישתלט מחדש תוך יומיים.
ואז מה שיקרה זה פשוט שבשלב כלשהו נחזור לכיבוש מחדש שוב ושוב. לא נראה לי שיש מישהו שחושב על התרחיש הזה ויאמר "אין מצב שזה יקרה". זה אולי אפילו התרחיש יותר סביר כרגע.
אני כן חושב שצריך לנסות את זה. גם בשביל הסיכוי שאולי איכשהו זה יעבוד והמצב יהיה פחות גרוע ממה שיש כרגע, וגם (בעיקר) כדי לרצות את תומכי ישראל בחו"ל, שהם אולי לא מבינים את המצב לאשורו, אבל כל עוד אנחנו תלויים בהם פחות או יותר כדי שהמים ייצאו מהברזים פה, אז צריך ללכת לקראתם.
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

KingAlpaca כתב:כן, שישראל טוענת שצה"ל הוא הצבא הכי מוסרי בעולם.
מאז שפרנקו פוטר המצב שלך הולך ומדרדר.

סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

Asafasraf כתב: 16 מאי 2024, 22:55
teknoboy כתב:

לך תבדוק איך נקבעים דיונים באו״ם.
זה ממש לא תלוי רק בנו.

תרגיש חופשי ללמד אותי. בכל זאת אתה המומחה פה.
לגבי הדיון המדובר, קראתי שהוא לבקשת השגריר ארדן.
מה מנע ממנו ליזום דיון כזה קודם?
ולמי בדיוק אתה בא בטענות על זה שהוא לא עשה את זה?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
בני12
קיבל.ה  868 לייקים

התגובה של האו"ם ומזכ"לה על השביעי באוקטובר או על הפגיעות המיניות זה כמו שאינבינדר יפרסם עוד 3 חודשים פוסט שהוא מצטער על המשחק מול אשדוד.
Way too little, way too late
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

אני רק מזכיר שמזכ"ל האו"ם דיבר על הטבח עוד לפני שהוא נגמר* (אבל זה כנראה too late) ושהתחקיר הכי מפורט ומבוסס על האונס פורסם בידי סוכנות של האו"ם (אבל זה כנראה too little)

* בזמן שהאירוע טרם הסתיים והקרבות עוד היו בעיצומם
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדתא מרבוטא
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

ההגנה שלך על הגוף המטונף הזה (ששם את לוב בראש הועדה לזכויות האזרח) רק מראה את הצביעות שלך (מצד אחד רודף זכויות אדם, מצד שני רק אם זה קשור לישראל).
ארגון הנשים של האו״ם החליט חודשיים אחרי המקרים (ולאחר הפגנות) לגנות את מקרי האונס, בזמן שההוכחות לכך היו קיימות שבוע לאחר הטבח.
שוב, לפני שאתה מחליט שהבובה ארדן אחראי לכך שהדיון על החטופים קרה רק עכשיו, תבדוק איך מתבצע התהליך.

סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

Asafasraf כתב: 18 מאי 2024, 11:09 1. ההגנה שלך על הגוף המטונף הזה (ששם את לוב בראש הועדה לזכויות האזרח) רק מראה את הצביעות שלך (מצד אחד רודף זכויות אדם, מצד שני רק אם זה קשור לישראל).
2. ארגון הנשים של האו״ם החליט חודשיים אחרי המקרים (ולאחר הפגנות) לגנות את מקרי האונס, בזמן שההוכחות לכך היו קיימות שבוע לאחר הטבח.
3. שוב, לפני שאתה מחליט שהבובה ארדן אחראי לכך שהדיון על החטופים קרה רק עכשיו, תבדוק איך מתבצע התהליך.

1. עכשיו אתה כועס בגלל דעתי על לוב? מה אתה מדמיין שאני חושב על לוב, או על ההחלטה לשים אותה בראש הוועדה ההיא? ואיך זה קשור לנושא שלפנינו?
2. ארגון הנשים של האו"ם הגיב אחרי בדיקה. כמו שהארגון להגנת הילד לא הגיב על הסיפור המומצא על תינוק בתנור, גם ארגון הנשים קודם כל בדק את הטענות.
אגב, אפשר לינק לדוח המפורט עם האסמכתאות שממשלת ישראל פרסמה בנושא? כי את הדוח של סוכנות האו"ם אפשר למצוא בקלות בגוגל.
3. אתה כבר יודע אז תרגיש חופשי לתקן אותי במקום לשלוח אותי לגוגל בתקווה שאני אתייאש.
שוב, ארדן יזם דיון אז יש דיון. קודם הוא לא יזם אז לא היה.
למה אתה כועס בגלל זה על "הסמולנים"?

באופן כללי, יהיה נחמד אם אשכרה תגיב לעניין ולא תסתפק בלהראות-לסמולנים-שהם-טועים-ושאתה-יותר-חכם, שזה אולי חשוב (לפחות לך, עושה רושם) אבל לא מקדם אותך לשום מקום חוץ מאשר להתחפרות במקום שאתה כבר תקוע בו גם ככה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
שליחת תגובה