ינואר

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  122 לייקים

ינואר לא יעזור במקרה כזה. אתה צריך להחליף פה חצי קבוצה זה לא איזה שחקן שניים. מה גם שרמת השחקנים לא גבוהה במיוחד בחלון העברות של אמצע שנה. הבעיה המקצועית של הקבוצה הזאת עמוקה מדי בשביל לפתור אותה בינואר.
i stand with israel :brokenheart:
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  507 לייקים

רשימת קניות לינואר:
סגל.
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב:רשימת קניות לינואר:
סגל.
ומאמן.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדאייבר דה-בונלס
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  607 לייקים

Chegi כתב: 13 דצמבר 2022, 00:11
סגל.
ומאמן.
והנהלה.
הפוסט קיבל לייק אחדאייבר דה-בונלס
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  585 לייקים

Shacham כתב: 13 דצמבר 2022, 01:18
Chegi כתב: 13 דצמבר 2022, 00:11
סגל.
ומאמן.
והנהלה.
וכימותרפיה לנקות את כל הגרורות של מה שהלך פה כל השנים האלה
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  122 לייקים

Hapolo כתב: 13 דצמבר 2022, 04:05
Shacham כתב: 13 דצמבר 2022, 01:18
Chegi כתב: 13 דצמבר 2022, 00:11 ומאמן.
והנהלה.
וכימותרפיה לנקות את כל הגרורות של מה שהלך פה כל השנים האלה
ואוהדים ואיצטדיון.
i stand with israel :brokenheart:
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

אחרי שמביאים רכש (וכנאה יביאו), צריך גם מישהו שיחבר את השחקנים, המורה לספורט שיש כרגע על הקווים לא מסוגל לזה.
אנחנו במסלול של ירידת ליגה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםbambo_leoChegi
דוגיס
קיבל.ה  398 לייקים

kruvi כתב: 13 דצמבר 2022, 07:50 אחרי שמביאים רכש (וכנאה יביאו), צריך גם מישהו שיחבר את השחקנים, המורה לספורט שיש כרגע על הקווים לא מסוגל לזה.
אנחנו במסלול של ירידת ליגה.
כולנו רואים שאנחנו בדרך הבטוחה לליגה הלאומית בואו נתעורר( אנחנו הקהל) עכשיו בינואר שלא נבכה בסוף העונה.
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  412 לייקים

א. המצב חרא, ולדעתי דווקא לא יהיה קטסטרופה אם נרד ללאומית - אני יודע שזו דעה לא פופולארית - אבל כשהקבוצה גרועה וההנהלה גרועה, לא יקרה שום דבר עם נרד ללאומית לעונה שתיים של הבראה מכל הבחינות.

ב. שוער, אני מעדיף שוער ישראלי בינוני אבל מוכח - כמו הרוש או קליימן - במקום שוער זר שהוא חתול בשק (להבדיל אלפי הבדלות מאניימה, החתול האמיתי)

ג. מנסה ללמוד לקחים מההצלחה הנוכחית של הפועל בכדורסל. מה הם עשו שם בעונה שעברה? תקציב שלישי בליגה, נכון, אבל בנוסף הם דאגו להחתים זרים איכותיים ומוכחים (טוקוטו, אח"כ ג'ייקובן בראון שהיה הימור בגלל הפציעות שלו - הימור שהצליח), החתימו ישראלים שהגיעו מקבוצות צמרת (בר טימור, ובמידה מסוימת זלמנסון), ואז דאגו לשמור על רובו של הסגל - כאשר בעונה הנוכחית שדרגו אותו עם זרים שהם בינגו כמו מנפורד ומקריי.
אז מה אפשר לקחת מזה לכדורגל? הצורך להחתים זר או שניים איכותיים שכבר שיחקו בישראל, ובעיקר הצורך להחתים ישראלים יוצאי קבוצות גדולות - צריך לכוון לשחקני סגל רחב במכבי חיפה, ב"ש (כן, אני יודע - קלטינס די נפילה בינתיים), ואם מתאפשר אז כן, גם מכבי ת"א או ליגיונרים (כן, כמו אלטמן שלנו). לא צריך להסתכל בכלל לכיוון של ישראלים מקבוצות אחרות. צריך להתחזק כולה ב-3 שחקנים שהם באמת טובים ואיכותיים, במקום להביא 5-6 שחקנים הזויים מקבוצות שהן דומות לנו ברמה ובהכל.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
bambo_leo
קיבל.ה  51 לייקים

קבוצה יתומה, בלי מאמן, בלי הנהלה ובלי שחקנים.
בספק אם רמת הדחיפות מחלחלת לניסנובים, ואם בכלל מזיז להם אם נרד.
האדס
קיבל.ה  3016 לייקים

ממש רגע ברצינות, בתקווה שמשהו טוב יקרה,
הייתי משקיע את הכסף ב-4 שחקני איכות על פני 8 בינוניים.

שוער, בלם, קשר אמצע, שחקן קו ימין.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroכרובית
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

לא יקרה
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  397 לייקים

רצוי: שוער על חשבון מרינוביץ, בלם על חשבון קונטה, מגן שמאלי על חשבון דוסו, קשר אמצע על חשבון רומארטו (זה כבר סוכם) קשר ימין על חשבון הסאחלה שקיים בעמדה הזאת היום ובעיקר מאמן שיעשה משהו עם הסגל שלו.
מצוי: יחכו עד סוף חלון העברות לראות את מי הם מצליחים לשחרר וימתחו את כל המו"מים עד הרגע האחרון של חלון העברות ובסופו של דבר יביאו עוד כמה זריהנים כדי לומר שהבאנו
ואני יודע שהקבוצה חייבת הרבה יותר רכש מזה, אבל עדיף לעשות רכש ממורד מאשר להביא סרוקים של שחקנים חלשים כמו שהניסנובים אוהבים.
נערך לאחרונה על ידי Charmander ב 13 דצמבר 2022, 09:08, נערך פעם 1 בסך הכל.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
מינצברג: "Hold my beer"
עידן סרור
קיבל.ה  191 לייקים

אפשר עוד מונדיאל?
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroלירון האדום
לירון האדום
קיבל.ה  1860 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 13 דצמבר 2022, 08:34 א. המצב חרא, ולדעתי דווקא לא יהיה קטסטרופה אם נרד ללאומית - אני יודע שזו דעה לא פופולארית - אבל כשהקבוצה גרועה וההנהלה גרועה, לא יקרה שום דבר עם נרד ללאומית לעונה שתיים של הבראה מכל הבחינות.

ב. שוער, אני מעדיף שוער ישראלי בינוני אבל מוכח - כמו הרוש או קליימן - במקום שוער זר שהוא חתול בשק (להבדיל אלפי הבדלות מאניימה, החתול האמיתי)

ג. מנסה ללמוד לקחים מההצלחה הנוכחית של הפועל בכדורסל. מה הם עשו שם בעונה שעברה? תקציב שלישי בליגה, נכון, אבל בנוסף הם דאגו להחתים זרים איכותיים ומוכחים (טוקוטו, אח"כ ג'ייקובן בראון שהיה הימור בגלל הפציעות שלו - הימור שהצליח), החתימו ישראלים שהגיעו מקבוצות צמרת (בר טימור, ובמידה מסוימת זלמנסון), ואז דאגו לשמור על רובו של הסגל - כאשר בעונה הנוכחית שדרגו אותו עם זרים שהם בינגו כמו מנפורד ומקריי.
אז מה אפשר לקחת מזה לכדורגל? הצורך להחתים זר או שניים איכותיים שכבר שיחקו בישראל, ובעיקר הצורך להחתים ישראלים יוצאי קבוצות גדולות - צריך לכוון לשחקני סגל רחב במכבי חיפה, ב"ש (כן, אני יודע - קלטינס די נפילה בינתיים), ואם מתאפשר אז כן, גם מכבי ת"א או ליגיונרים (כן, כמו אלטמן שלנו). לא צריך להסתכל בכלל לכיוון של ישראלים מקבוצות אחרות. צריך להתחזק כולה ב-3 שחקנים שהם באמת טובים ואיכותיים, במקום להביא 5-6 שחקנים הזויים מקבוצות שהן דומות לנו ברמה ובהכל.
חייב להתעקש איתך על סעיף א שלך.
בוא תסביר לי איך עונה שתיים בלאומית זה בסדר מבחינתך?
מה אתה חושב שיקרה ? שתחזור חזק יותר?

מענין אם גם אוהדי בני יהודה אומרים לעצמם עכשיו, טוב עוד עונה בלאומית
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  412 לייקים

לירון האדום כתב: 13 דצמבר 2022, 09:34
קפטן ג'ק כתב: 13 דצמבר 2022, 08:34 א. המצב חרא, ולדעתי דווקא לא יהיה קטסטרופה אם נרד ללאומית - אני יודע שזו דעה לא פופולארית - אבל כשהקבוצה גרועה וההנהלה גרועה, לא יקרה שום דבר עם נרד ללאומית לעונה שתיים של הבראה מכל הבחינות.

העונה שבילינו עם הניסנוב בלאומית הייתה בעיניי הכי נחמדה מכל העונות בקדנציה שלהם. בונים קבוצה שיכולה לשם שינוי לחבר 3-4 נצחונות ברצף, אווירה טובה, פחות תסכולים.
הזדמנות לנוח ולרענן את המערכת מכל הבחינות. מרגישים לרגע שוב כמו אימפריה קטנה. מה רע?
הסיכון הוא להיתקע שם ליותר משתי עונות... זו ירידה לצורך עליה והתחזקות, בהחלט. וכמו שראינו בסיבוב הקודם שלנו בלאומית - זה לא אסון. וכשהכל יותר חיובי, גם הסיכוי למשוך קונה רציני (במחיר מבצע, כי הקבוצה בלאומית!) הוא יותר גבוה.
כשהכל רקוב, זה נכון וזה לגמרי בסדר לקחת צעד אחורה, לרדת לרמה יותר נמוכה, וככה להתחזק.
ביומיום אנשים עושים את זה כל הזמן - לוקחים עבודה פחות טובה ומאתגרת כדי להתחזק בינתיים וללמוד משהו אחר... או ילדים שנשארים כיתה בבית הספר... או אנשים שלוקחים שנה הפסקה מעבודה או מדייטים, אחרי משבר גדול. ניקוי רעלים, אם תרצה.
אבל זה לא ממש נושא הדיון בשרשור הזה אז אני לא ארחיב עוד (גם לא בהודעות נוספות).
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
תא מרבוטא
קיבל.ה  341 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 13 דצמבר 2022, 09:45
לירון האדום כתב: 13 דצמבר 2022, 09:34

העונה שבילינו עם הניסנוב בלאומית הייתה בעיניי הכי נחמדה מכל העונות בקדנציה שלהם. בונים קבוצה שיכולה לשם שינוי לחבר 3-4 נצחונות ברצף, אווירה טובה, פחות תסכולים.
הזדמנות לנוח ולרענן את המערכת מכל הבחינות. מרגישים לרגע שוב כמו אימפריה קטנה. מה רע?
הסיכון הוא להיתקע שם ליותר משתי עונות... זו ירידה לצורך עליה והתחזקות, בהחלט. וכמו שראינו בסיבוב הקודם שלנו בלאומית - זה לא אסון. וכשהכל יותר חיובי, גם הסיכוי למשוך קונה רציני (במחיר מבצע, כי הקבוצה בלאומית!) הוא יותר גבוה.
כשהכל רקוב, זה נכון וזה לגמרי בסדר לקחת צעד אחורה, לרדת לרמה יותר נמוכה, וככה להתחזק.
ביומיום אנשים עושים את זה כל הזמן - לוקחים עבודה פחות טובה ומאתגרת כדי להתחזק בינתיים וללמוד משהו אחר... או ילדים שנשארים כיתה בבית הספר... או אנשים שלוקחים שנה הפסקה מעבודה או מדייטים, אחרי משבר גדול. ניקוי רעלים, אם תרצה.
אבל זה לא ממש נושא הדיון בשרשור הזה אז אני לא ארחיב עוד (גם לא בהודעות נוספות).
הכל על הנייר נשמע סביר. זה גם נשמע סביר לבני יהודה, הפועל כפר סבא, מכבי פתח תקווה שאמנם עלתה אבל חזרה אחרי 2 עונות ללאומית...על הפועל פתח תקווה אני כבר לא מדבר. ואל תגיד לי קהל...גם להפועל פתח תקווה יש קהל ומסורת ואפילו אירופה לפני 20 שנה. שום ירידה. חובה להשאר בליגת העל
Nati
קיבל.ה  1058 לייקים

לירון האדום כתב:

אני יודע שזה קשה.אבל מנסיון,עדיף להתעלם משטויות שלפעמים כותבים פה.
הפוסט קיבל 4 לייקיםלירון האדוםRed Ghostשחרבר לב אדום
yos
קיבל.ה  66 לייקים

מדברים כאן על רכש, אבל מה שאני רואה מול העיניים בינואר הוא שהישאם לאיוס יילך כי הניסנובים יקבלו "הצעה שאי אפשר לסרב לה לנוכח הגרעון בתקציב" מהפועל ב"ש או מקבוצה בבלגיה.
במקומו יביאו איזה חלוץ מג'לג'וליה שהוא "הישאם לאיוס הבא" ואז יתברר שהוא הישאם לאיוס כמו ששביט מזל הוא אושר דוידה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  840 לייקים

הייתי מנסה להחזיר גם אם בהשאלה את ליידנר וגם את דוידה.

oleg neduda
קיבל.ה  1408 לייקים

אם אין עסקה שמחליפה בעלות בסוף השנה ינואר חסר משמעות פה. ימשיכו להנחית פה שחקנים לא מתאימים ולהרכיב את טוויזר ושביט מזל בהרכב גם ככה
הדבר היחיד שמעניין זה העברת הבעלות
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  840 לייקים

oleg neduda כתב:אם אין עסקה שמחליפה בעלות בסוף השנה ינואר חסר משמעות פה. ימשיכו להנחית פה שחקנים לא מתאימים ולהרכיב את טוויזר ושביט מזל בהרכב גם ככה
מצד שני , אם אין רכש מוצלח כלשהו בינואר והמצב המקצועי יחמיר אז אולי לכאורה רשום בהסכם שלא תהיה עסקה.שאלה שאין עליה תשובה ברורה עד כה.
תא מרבוטא
קיבל.ה  341 לייקים

De Niro כתב: 13 דצמבר 2022, 13:56 הייתי מנסה להחזיר גם אם בהשאלה את ליידנר וגם את דוידה.
ליידנר יכול להיות מוצלח. בנבחרת הוא טוב ולצערו ביוון הוא לא ממש מתאקלם. דוידה לפי מה שראיתי שיחק עשרה מ17 משחקים מה שאומר שהוא בוודאות ברוטציה. לא הצלחתי לראות אם חל פיחות בשימוש בו במשחקים אחרונים
בר קולמוסא
קיבל.ה  557 לייקים

De Niro כתב: 13 דצמבר 2022, 14:04
oleg neduda כתב:אם אין עסקה שמחליפה בעלות בסוף השנה ינואר חסר משמעות פה. ימשיכו להנחית פה שחקנים לא מתאימים ולהרכיב את טוויזר ושביט מזל בהרכב גם ככה
מצד שני , אם אין רכש מוצלח כלשהו בינואר והמצב המקצועי יחמיר אז אולי לכאורה רשום בהסכם שלא תהיה עסקה.שאלה שאין עליה תשובה ברורה עד כה.
אולי לכאורה תפסיק להמציא סעיפים?
חוץ מדמיונך הפורה יש ביסוס לסעיף שכזה?
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםNiro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  840 לייקים

בר קולמוסא כתב:
De Niro כתב: 13 דצמבר 2022, 14:04
אולי לכאורה תפסיק להמציא סעיפים?
חוץ מדמיונך הפורה יש ביסוס לסעיף שכזה?
תקרא היטב ותפסיק להתקיף מילולית על שטויות.זה מגוחך.
רשמתי אולי והעליתי את זה כשאלה
מהותית לעתיד המועדון.
עד היום אין תשובה.
בר קולמוסא
קיבל.ה  557 לייקים

רשמת לכאורה. לכאורה זה ביטוי שמתשמשים בו כשכך נראים פני הדברים בצורה שטחית.
האם אני יכול להגיד לכאורה השמש תתפוצץ מחר?
אולי השמש תתפוצץ מחר. גם אולי זו מילה חזקה פה, קיים סיכוי מסויים וקטן מאד שהשמש תתפוצץ מחר. אתה מבין, כשאין בדל ראייה לעובדה, חשוב לבחור את הדרך שבה אתה מסתייג מהצגת העובדה. אחרת אתה סתם מפיץ פייק.
אולי לכאורה ההורים של בנט לא יהודיים ואולי לכאורה אובמה לא אמריקאי ואולי לכאורה נאסא משקרים שכדור הארץ עגול. אני רק מעלה פה שאלות שאין עליהם תשובות ברורות עד כה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  840 לייקים

רשמתי אולי לכאורה ושאלה שאין עליה תשובה.
זו שאלה שאמורה לעניין את כולנו.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

האם העסקה התפוצצה בגלל הסעיף בו נקבע שהיא תבוטל אם משתמש אחד יותר מX שטויות בפורום ביום אחד, ודה נירו עשה את זה?
שאלה שאין עליה תשובה ברורה עד כה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

נניח ואכן יעשו שינויים נדרשים בינואר - אנחנו באמת סומכים על בוקסה, דראפיץ' והניסנובס לבחור נכון?
הלך עלינו.
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
שחר
קיבל.ה  1387 לייקים

רדפוקס כתב: 13 דצמבר 2022, 15:24 נניח ואכן יעשו שינויים נדרשים בינואר - אנחנו באמת סומכים על בוקסה, דראפיץ' והניסנובס לבחור נכון?
הלך עלינו.

איזה דכאון.
El dudernio
קיבל.ה  1286 לייקים

האדס כתב: 13 דצמבר 2022, 08:44 ממש רגע ברצינות, בתקווה שמשהו טוב יקרה,
הייתי משקיע את הכסף ב-4 שחקני איכות על פני 8 בינוניים.

שוער, בלם, קשר אמצע, שחקן קו ימין.
מבקש להשאיל גם אן בהרבה כסף ועם סעיפי רכישה את אנסה והרוש...
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

כשמכרו את דוידה, ליידנר ואליאס ועוד, יכולנו לפנטז על חלון ינואר נורמלי, אבל בניהולם וניצוחם הדפוק של האחים לבית ניסנוב, אנחנו מגיעים לחלון כרגיל בנוהל, בידיים ריקות מכסף
וכרגיל נשענים על סיום חוזים כדי להביא שחקנים חדשים(וזולים)
כמה כישרוניים צריכים להיות מנהלים כדי להגיע להישגים כאלו?
מעניין מה דיינה וויט היה חושב עליהם(מניח שהרבה ״פאק״ היה נאמר שם)
Red Ghost
קיבל.ה  432 לייקים

רכש סביר מינוס ייספיק להישרדות, לדעתי.
אבל זו אף פעם לא הייתה שאיפה שיכולה לספק אוהד הפועל, עמידה במטרה של השרדות לא מבטיחה כדורגל נורמלי.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
שליחת תגובה