חדשות מהזווית הפלסטינית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
D&3
קיבל.ה  828 לייקים

השנאה שלי לתומכי דעאש לא באה על חשבון השנאה שלי ליודונאצים

אבל ההבדל הוא שאני לא מוותר ללימור סון הר מלך כי רצחו את בעלה אבל אנשים פה כן מוותרים לתומכי דעאש הפלסטינים
D&3
קיבל.ה  828 לייקים

its-sick כתב: 13 אוקטובר 2023, 10:22 היות ןממשלת ישראל טיפחה את החמאס כדי למנוע הקמת מדינה פלסטינית, אז מדינת ישראל היא מדינה תומכת דעאש.
עשיתי את זה נכון?
אם מדינת ישראל תמשיך לטפח את החמאס אז חד משמעית כן, חמאס השתדרג למעמד של דעאש ביום שבת
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

D&3 כתב: 13 אוקטובר 2023, 10:22 השנאה שלי לתומכי דעאש לא באה על חשבון השנאה שלי ליודונאצים

אבל ההבדל הוא שאני לא מוותר ללימור סון הר מלך כי רצחו את בעלה אבל אנשים פה כן מוותרים לתומכי דעאש הפלסטינים
מה שאתה אומר בעצם זה שאין הבדל בין הרשות הפלסטינית לחמאס, ששניהם דאעש?
הבנתי אותך נכון?
D&3
קיבל.ה  828 לייקים

לא הבנת אותי נכון אבל זה כי אתה לא קורא את מה שאני כותב, את המילה תומך לדןגמא
הפוסט קיבל לייק אחדארז שדה
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

D&3 כתב: 13 אוקטובר 2023, 10:36 לא הבנת אותי נכון אבל זה כי אתה לא קורא את מה שאני כותב, את המילה תומך לדןגמא
אז ההבדל הוא בכך שהחמאס הוא דאעש, והרשות תומכת במעשיו אבל לא מיישמת אותם בפועל? כלומר אין הבדל רעיוני אידיאולוגי בין החמאס לרשות? אני באמת רוצה להבין בלי ציניות.
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

ארז שדה כתב: 13 אוקטובר 2023, 10:43
D&3 כתב: 13 אוקטובר 2023, 10:36 לא הבנת אותי נכון אבל זה כי אתה לא קורא את מה שאני כותב, את המילה תומך לדןגמא
אז ההבדל הוא בכך שהחמאס הוא דאעש, והרשות תומכת במעשיו אבל לא מיישמת אותם בפועל? כלומר אין הבדל רעיוני אידיאולוגי בין החמאס לרשות? אני באמת רוצה להבין בלי ציניות.
לצערי בחלק מהסרטונים שנתקלתי ראיתי את ההמון האזרחי משתתף במעשי הטבח הנוראים , נכון זה לא אומר שכולם ככה אבל חלק גדול תומך בחמאס
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

רק הפועל כתב: 13 אוקטובר 2023, 12:26
לצערי בחלק מהסרטונים שנתקלתי ראיתי את ההמון האזרחי משתתף במעשי הטבח הנוראים , נכון זה לא אומר שכולם ככה אבל חלק גדול תומך בחמאס
אני דיברתי על הרשות הפלסטינית, האם אין הבדל בין הרשות לבין החמאס? הרשות הפלסטינית משתפת עד היום פעולה עם ישראל במלחמה בטרור, למרות הכיבוש למרות האפרטהייד ואתם משווים אותה לברברים של החמאס?
רק הפועל
קיבל.ה  1461 לייקים

ארז שדה כתב: 13 אוקטובר 2023, 12:34
רק הפועל כתב: 13 אוקטובר 2023, 12:26

אני דיברתי על הרשות הפלסטינית, האם אין הבדל בין הרשות לבין החמאס? הרשות הפלסטינית משתפת עד היום פעולה עם ישראל במלחמה בטרור, למרות הכיבוש למרות האפרטהייד ואתם משווים אותה לברברים של החמאס?
נכון אלה גם מגנים את הרצח הנוראי, לא שמתי לב סליחה 🙏
הפוסט קיבל לייק אחדארז שדה
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  865 לייקים

פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

דואגים לנו. אין מספיק אקשן, צריך להבעיר גם את הגדה
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  865 לייקים

זאת לא טעות, זאת מדיניות
הם רוצים מלחמת גוג ומגוג
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

הם רוצים בעיקר נכבה 2.0, ונכון לרגע זה הם בהחלט מקבלים אותה
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםits-sickRon.T
D&3
קיבל.ה  828 לייקים

איך הנכבה הנוכחית באה לידי ביטוי
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1100 לייקים

1800 מתים,
מתוכם 600 ילדים ו400 נשים,
יותר מ400 אלף עקורים.
לא יודע אם נכבה, אבל זה בטוח מתקדם לשם.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל 2 לייקיםits-sickאדום מטלי
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

KingAlpaca כתב: 13 אוקטובר 2023, 20:20 1800 מתים,
יותר מ400 אלף עקורים.
מצד אחד אין ברירה, יש מנהרות לחמאס מתחת לשכונות וצריך לפגוע בהן.
מצד שני, אני יודע שיש בממשלה יודונאצים שהיו רוצים לעשות שואה כדי שארץ ישראל תהיה רק ליהודים, ואני לא סומך עליהם.
קשה.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

רק הפועל כתב:
תגיד תודה שלא ראית את הסרטונים הקשים באמת, כי הם הרבה מעבר למה שאתה יכול לדמיין.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

D&3 כתב: 13 אוקטובר 2023, 19:30 איך הנכבה הנוכחית באה לידי ביטוי
אין לך אינטרנט?
או שסתם הקפת את עצמך אך ורק באנשים כמוך, שטומנים את הראש בחול ועושים כל מאמץ אפשרי להתעלם מהמציאות שסביבם?
תחפש טיפה, אני בטוח שתצליח למצוא. אתה נראה לי בחור מוכשר מספיק בשביל לקרוא עברית.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

its-sick כתב: 13 אוקטובר 2023, 20:44
יותר מ400 אלף עקורים.
מצד שני, אני יודע שיש בממשלה יודונאצים שהיו רוצים לעשות שואה כדי שארץ ישראל תהיה רק ליהודים, ואני לא סומך עליהם.
קשה.
בהנחה שאמרת את זה ברצינות: בודאי שיש ברירה. אין בזה שום טעם. פגעת כל כך הרבה פעמים במנהרות החמאס, וזה לא הועיל.
כי אי אפשר להרוג רצון של אנשים לחיות בחופש. הטעם היחיד לפעול בעזה הוא אם רוצים לעשות להם פתרון סופי ולהרוג 2 מליון איש. אם תהרוג רק מליון, יבוא המליון השני ויעשה שוב את מה שראית השבוע בדרום.
התוצאה היחידה של מה שאתה עושה עכשיו בעזה, בעיניים של אינטרס ישראלי, זה גיוס הדור הבא של אלפי מיואשים, שיהיו מוכנים להתאבד ולהרוג ישראל. חוץ מזה אין שום משמעות פרקטית (אלא אם כן סיפוק רגשי נקם של הציבור הוא תועלת).
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

בחסות ההתקפה בדרום, ממשיכים לרצוח בני אדם בגדה המערבית.

הפוסט קיבל לייק אחדRon.T
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

אדום מטלי כתב: 14 אוקטובר 2023, 00:14
יותר מ400 אלף עקורים.
קשה.
בהנחה שאמרת את זה ברצינות: בודאי שיש ברירה. אין בזה שום טעם. פגעת כל כך הרבה פעמים במנהרות החמאס, וזה לא הועיל.
כי אי אפשר להרוג רצון של אנשים לחיות בחופש. הטעם היחיד לפעול בעזה הוא אם רוצים לעשות להם פתרון סופי ולהרוג 2 מליון איש. אם תהרוג רק מליון, יבוא המליון השני ויעשה שוב את מה שראית השבוע בדרום.
התוצאה היחידה של מה שאתה עושה עכשיו בעזה, בעיניים של אינטרס ישראלי, זה גיוס הדור הבא של אלפי מיואשים, שיהיו מוכנים להתאבד ולהרוג ישראל. חוץ מזה אין שום משמעות פרקטית (אלא אם כן סיפוק רגשי נקם של הציבור הוא תועלת).
זה המזרח התיכון. כל סימן לחולשה מאפס את הסיכוי לשלום.
אחרי הטבח שעברנו הדרך היחידה להישאר בטוחים היא להשמיד את הארגון הדתי הזה.
שלום עם דתיים מיליטנטיים הוא בכל מקרה לא אופציה. דתיים קיצוניים זה חרא של בני אדם, מכל הדתות.
אני רוצה שיחסלו את החמאס עם כמה שפחות נפגעים אזרחיים.
אחרי זה נחזור לדחוף לשלום.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדadom4
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

D&3,
שאלת איך הנכבה הנוכחית באה לידי ביטוי.
אז כמובן שהתשובה המלאה והמספקת היא "איך נראה לך", אבל הנה דוגמה קונקרטית (שמישהו בפיד שלי ריטווט עליה משהו), מקום בשם ואדי סיק.
חמישי בבוקר:

חמישי בערב (הכתבה מיום שישי):

תקציר הפרקים הקודמים:
https://twitter.com/search?q=%D7%95%D7% ... yped_query
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  828 לייקים

זה ברור לכל אידיוט מוחלט שאם ישראל לא הייתה מגיבה בכלל, כמו שמטלי ואולי עוד אחרים פה רוצים, אז לא הייתה לחיזבאללה שום סיבה לא ללכת אחרי חמאס ולעשות רצח עם דומה בצפון.
אחריו כמובן יהיה אסור לישראל להגיב כי הלבנונים המסכנים והכיבוש ומה זה בכלל יעזור, ןיאללה הבמה של איראן לפתרון הסופי

בסופו של דבר כל מי שמתנגד לפעולה צבאית של ישראל הוא במקרה הטוב גזען מסריח שעבורו חיים של פלסטינים חשובים יותר מחיים של ישראלים
ברגע שהוא עושה את זה בהפגנתיות בפורום של אזרחים ישראלים בזמן שהם אבלים על בני משפחה חברים וחברים ליציע, הוא לא רק גזען אלא זוהמה אנושית מהזן הנחות ביותר
הפוסט קיבל 2 לייקיםAsafasrafTenacious D
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

D&3 כתב: 14 אוקטובר 2023, 08:03 זה ברור לכל אידיוט מוחלט שאם ישראל לא הייתה מגיבה בכלל, כמו שמטלי ואולי עוד אחרים פה רוצים, אז לא הייתה לחיזבאללה שום סיבה לא ללכת אחרי חמאס ולעשות רצח עם דומה בצפון.
אחריו כמובן יהיה אסור לישראל להגיב כי הלבנונים המסכנים והכיבוש ומה זה בכלל יעזור, ןיאללה הבמה של איראן לפתרון הסופי

בסופו של דבר כל מי שמתנגד לפעולה צבאית של ישראל הוא במקרה הטוב גזען מסריח שעבורו חיים של פלסטינים חשובים יותר מחיים של ישראלים
ברגע שהוא עושה את זה בהפגנתיות בפורום של אזרחים ישראלים בזמן שהם אבלים על בני משפחה חברים וחברים ליציע, הוא לא רק גזען אלא זוהמה אנושית מהזן הנחות ביותר
כל חברי הפורום עצובים, כואבים ומזועזעים מהטבח הנוראי, גם אם יש דעות שונות לגבי הפעולה הצבאית של ישראל כל חברי הפורום רוצים שיהיה פה טוב ואף אחד לא חושב שחיי ישראלים פחות חשובים מחיי פלסטינים. לכנות חברים בפורום גזענים מסריחים זה ממש לא לעניין.
באהבה ארז
הפוסט קיבל 2 לייקיםSickleCellהוקיץ'
D&3
קיבל.ה  828 לייקים

להתנגד לגזענים לא שמור רק לאלה שהגזענות שלהם היא נגד פלסטינים
Asafasraf
קיבל.ה  785 לייקים

ארז שדה כתב:
D&3 כתב: 14 אוקטובר 2023, 08:03 זה ברור לכל אידיוט מוחלט שאם ישראל לא הייתה מגיבה בכלל, כמו שמטלי ואולי עוד אחרים פה רוצים, אז לא הייתה לחיזבאללה שום סיבה לא ללכת אחרי חמאס ולעשות רצח עם דומה בצפון.

כל חברי הפורום עצובים, כואבים ומזועזעים מהטבח הנוראי, גם אם יש דעות שונות לגבי הפעולה הצבאית של ישראל כל חברי הפורום רוצים שיהיה פה טוב ואף אחד לא חושב שחיי ישראלים פחות חשובים מחיי פלסטינים. לכנות חברים בפורום גזענים מסריחים זה ממש לא לעניין.
באהבה ארז
אז אתה תמים גדול...
מזמין אותך להיכנס לכול דיון שקשור לסכסוך כאן ולסגנון המשטר בישראל ותגלה שהטינופת מגיעה מכל עבר ואלה ה״נאורים״ ו״שוחרי השלום״ גם מטונפים (לא כולם).
לא ייאמן שצריך בכלל להסביר את ההצדקה לפעולה של צה״ל בדרום.
איבדנו אלפי אזרחים ועשרות חברים ליציע על ידי נאצים (כי אפילו חיות טרף לא היו מבצעות את הזוועות האלה), בזמן שלהקת המעודדות האזרחית מצטרפת אליהם לשןד, רצח, לינצ׳ים וביזה.
המדינה היחידה שבמקום להעיף אמצעי תקשורת עוינים, שמגלים לאויבים שלנו על שטחי כינוס, צריכה להצטדק ולהפעיל נוהל הקש בגג.
אנחנו במלחמה ואין סטריליות מלאה במצב כזה.
צריך לשאוף לכמה שפחות פגיעה בבלתי מעורבים וכל אלה שטוענים שהחמאס מאיים על תושבים שישארו בבתים, שיפנו אצבע לאותם תושבים שנתנו לנאציזם ברצועת כזה לגדול למימדים האלה.
חייבים להכריע את החמאס, כדי להסיר את האיום מהדרום לכמה שנים טובות ולאותת לחברים בצפון שממש לא כדאי לנסות להצית את האזור.

ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

Asafasraf כתב: 14 אוקטובר 2023, 10:02
ארז שדה כתב:

באהבה ארז
אז אתה תמים גדול...
מזמין אותך להיכנס לכול דיון שקשור לסכסוך כאן ולסגנון המשטר בישראל ותגלה שהטינופת מגיעה מכל עבר ואלה ה״נאורים״ ו״שוחרי השלום״ גם מטונפים (לא כולם).
איבדנו אלפי אזרחים ועשרות חברים ליציע על ידי נאצים (כי אפילו חיות טרף לא היו מבצעות את הזוועות האלה), בזמן שלהקת המעודדות האזרחית מצטרפת אליהם לשןד, רצח, לינצ׳ים וביזה.
המדינה היחידה שבמקום להעיף אמצעי תקשורת עוינים, שמגלים לאויבים שלנו על שטחי כינוס, צריכה להצטדק ולהפעיל נוהל הקש בגג.
צריך לשאוף לכמה שפחות פגיעה בבלתי מעורבים וכל אלה שטוענים שהחמאס מאיים על תושבים שישארו בבתים, שיפנו אצבע לאותם תושבים שנתנו לנאציזם ברצועת כזה לגדול למימדים האלה.
חייבים להכריע את החמאס, כדי להסיר את האיום מהדרום לכמה שנים טובות ולאותת לחברים בצפון שממש לא כדאי לנסות להצית את האזור.

אני לא תמים ואני יודע שהיו כאן בפורום כינויים מעליבים כלפי חברים שחושבים אחרת מכל הכיוונים זה היה דוחה אז וזה דוחה במיוחד עכשיו בתקופה הנוראית שבה אנחנו נמצאים.
אני טענתי תמיד נגד מי שאמר שהכובש לא יכול להגיד לנכבש איך להיאבק, זאת אמירה בלתי נסבלת ובלתי מקובלת, פגיעה באזרחים היא פשע מלחמה,האכזריות והברבריות של החמאס מזכירה את דעאש והיא לא אנושית.
אבל מי שחושב שאפשר להימנע מתגובה לטבח למרות שהיא מוצדקת כדי למנוע את המשך שפיכות הדמים הוא לא גזען, אפשר להתווכח עם העמדה הזאת אבל לדעתי היא לגיטימית. אני אישית חושב שצריך להילחם בחמאס הפעם בניגוד לסבבים המיותרים שהיו בעבר שלא תרמו בכלום. אבל זה לא צריך להיות מסע נקמה בנוסח בעל הבית השתגע אלא מלחמה בחמאסניקים ולא בעזתים החפים מפשע עד כמה שניתן.
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  775 לייקים

Asafasraf כתב: 14 אוקטובר 2023, 10:02
ארז שדה כתב:

באהבה ארז
אז אתה תמים גדול...
דבר ראשון אני לא יכול לקבל כל עמדה בדיון הזה שלא מתייחסת לחטופים. אם לדעתך צריך להתעלם מהם ולפעול כאילו הם לא קיימים, אוקיי, אבל תגיד. אחרת לא להתייחס אליהם זה להחזיק בפועל בעמדה הזאת. את פעולות צה״ל בדרום צריך להצדיק גם לאור העובדה שיש מאות חטופים שהפעולות הצבאיות האלה לא מיטיבות איתם כי כל עוד הם קורות הם משאירות אותם בשבי החמאס.
מעבר לזה, אני רחוק מלהחזיק בעמדה ברורה של מה בדיוק צריך לעשות עכשיו, ומובן מאליו שהסיטואציה הנוכחית לא דומה בשום צורה לסבבים הקודמים. אבל היה לי הרבה יותר קל לקבל את מה שאתה אומר על מצב מלחמה וחוסר הסטריליות שלו אם הייתי סומך על זה שהפעולה הצבאית של צה״ל בעזה עכשיו היא חלק ממהלך גדול יותר שמטרתו להביא לקץ הסכסוך. אם היה לי גרם אמונה שמטרתו של המהלך הצבאי הזה הוא החלשת החמאס כדי שביום שאחרי נוכל לשבת עם הפלסטינים שהם לא חמאס למו״מ שמטרתו שלום תוך נכונות לויתורים משמעותיים מצידנו, הייתי יכול לתמוך בו על אף הפגיעה בחפים מפשע. כרגע הכיוון שאליו אנחנו הולכים הוא פשוט עוד סבב, רק קיצוני הרבה יותר במחיר הדמים ובזוועות שלו. ואין כאן שום תכנון או תקווה לעתיד טוב יותר אלא רק עוד נהרות של דם. להראות שאנחנו הכי חזקים ושלא כדאי להתעסק איתנו לא עבד עד עכשיו ואין סיבה לחשוב שיעבוד פתאום. התמיכה של ארה״ב אמורה להספיק כדי להרתיע את חיזבאללה, אנחנו לא לבד. אני פשוט לא מאמין בשום צורה שלהשטחת עזה שמתרחשת עכשיו יש איזה end game, אנחנו כרגיל פועלים מהבטן בסגנון בעל הבית השתגע מה שאולי יקנה שקט זמני עד הסבב הבא. אני חושב שאם יש משהו אחד שאני למדתי מאירועי השבוע האחרון זה שהאקסיומה רק שלום יביא ביטחון היא מוצקה בברזל. אין כוח צבאי ואין הרתעה צבאית ואין טכנולוגיה בעולם הזה שתביא לנו ביטחון מלא לאורך זמן. אני לא יודע איך להשיג את השלום הזה ואני לא חושב שזה דבר קל להשיג אותו, אבל אני יודע שזאת חייבת להיות המטרה מול העיניים, ושלאורה צריך לפעול ולהגיב אבל אני גם יודע שאירועי השבת השחורה שברו את הדבר הזה לחלוטין בציבור ולכן אני מרגיש חסר תקווה לחלוטין לעתיד המקום הזה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםארז שדהSickleCell
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

קודם כל להחזיר את החטופים.
כל מי שקורא לשטח את הרצועה וכו' לפני שהם חוזרים הביתה קורא בעצם להרוג אותם.
עזבו אותכם ממה שהקריאות האלה אומרות עליכם בהקשר של מה ואיך אתם חושבים על פלסטינים, ותשימו לב למה שהן אומרות עליכם ועל מה שאתם חושבים על ישראלים כמוכם שנחטפו על ידי חמאס - אתם לא רואים ערך בחיים שלהם, ולמעשה אתם עושים להם דה-הומניזיציה.
יש בפורום אנשים שהיו קוראים לכם "נאצים" על הרבה פחות מזה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדום מטליSickleCell
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

its-sick כתב: 14 אוקטובר 2023, 01:07
its-sick כתב: 13 אוקטובר 2023, 20:44 מצד אחד אין ברירה, יש מנהרות לחמאס מתחת לשכונות וצריך לפגוע בהן.
קשה.
זה המזרח התיכון. כל סימן לחולשה מאפס את הסיכוי לשלום.
אחרי הטבח שעברנו הדרך היחידה להישאר בטוחים היא להשמיד את הארגון הדתי הזה.
שלום עם דתיים מיליטנטיים הוא בכל מקרה לא אופציה. דתיים קיצוניים זה חרא של בני אדם, מכל הדתות.
אני רוצה שיחסלו את החמאס עם כמה שפחות נפגעים אזרחיים.
אחרי זה נחזור לדחוף לשלום.
מאכזב לשמוע הודעה כזו ממך. אני לא תמיד מסכים איתך, אבל הדיון איתך תמיד נסוב על טיעונים לוגיים, הגיון ועובדות.

אתה יודע שאין שום סיכוי לחסל את החמאס, זה שטות שמאז ימי אריק שרון מנסים אותה.
גם אם תיאורטית תהרוג את כל פעילי החמאס היום - ושוב, זה לא פרקטי - ישארו מליוני סובלים ושורדים שרק ישנאו אותך יותר, יקימו תנועה חדשה, שתעשה את אותו דבר.

שנית, הנחת היסוד שלך היא שהבעיה בחמאס היא הדתיות הקיצונית שלו. זו תפיסה לא נכונה של המציאות.
"חיות דו רגליות" אמרו גם על אש"פ, שהייתה תנועה חילונית. כך אמרו גם על השחורים בדרום אפריקה. גם המחתרת האירית פוצצה ילדים ונשים בלונדון, גם המחתרת הבאסקית עשתה את זה במדריד, גם האינדיאנים בארה"ב שחטו את הלבנים, והם קראו להם "פראים צמאי דם". הסיבות לברוטליות של כל הארגונים הללו, כולל החמאס, היא לא הדתיות שלהם, הדת רק מגויסת למטרה הזאת, וקל לגייס אנשים מדוכאים לדת. האלימות שלהם היא תוצאה של דיכוי אכזרי שנמשך לאורך שנים.
הסיבות לאלימות החמאס היא שרוב האנשים בעזה הם אנשים שגירשנו מכפריהם ומארצם כדי להקים לנו מדינה יהודית, וגם במקום שגירשנו אותם אליו אנחנו לא מאפשרים להם תנאי קיום בסיסיים של בני אדם. הם חיים עשרות שנים בגיהינום שיצרנו להם, וכל כמה שנים אנחנו גם הורגים להם מאות ילדים, נשים וזקנים. תחשוב על זה כך: את הזוועה, היגון, ההלם שכל ישראלי חווה השבוע, הם חווים פעם בכמה שנים, בנוסף לחיי היומיום הנוראיים שלהם.
בהתאם, השנאה המובנת שנוצרה השבוע בישראל כלפי החמאס, היא רבע מהשנאה שהם שונאים אותך. זה לא בגלל הדת, זה בגלל 75 שנות דיכוי, השפלה ומוות.
לכן אין שום תוחלת בנסיון לחסל את חמאס, בסוף תצטרך לחיות עם האנשים האלו באותה טריטוריה, והם יצטרכו להתפרק מאכזריותם, וגם אנחנו. לצערי יהיו לך דתיים קיצוניים יהודים וגם מוסלמים.

אני בטוח שבעוד כמה ימים או שבועות, אתה תראה שמה שאמרת עכשיו הוא מתוך סערת רגשות, ולא שיקול קר רוח.
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
אדום טורקײ
קיבל.ה  9 לייקים

שרון שעשה התנתקות כשהוא ידע מראש שהחמאס יעלה? נו באמת.

החמאס זו שלוחה של האחים המוסלמים, הם לא קיימים מתחילת קיומה של מדינת ישראל, מה זה השטויות האלה לעזאזל.
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

teknoboy כתב: 14 אוקטובר 2023, 11:39 קודם כל להחזיר את החטופים.
עזבו אותכם ממה שהקריאות האלה אומרות עליכם בהקשר של מה ואיך אתם חושבים על פלסטינים, ותשימו לב למה שהן אומרות עליכם ועל מה שאתם חושבים על ישראלים כמוכם שנחטפו על ידי חמאס - אתם לא רואים ערך בחיים שלהם, ולמעשה אתם עושים להם דה-הומניזיציה.
לא הזכרתי בפוסט הקודם אז אני חייב להגיד שחובה להחזיר את החטופים, זאת חובה מוסרית וסולידריות בסיסית בין בני אדם. הסבל של המשפחות והחברים וכמובן של החטופים עצמם הוא לא ניתן לתיאור במילים. בנימה אישית: חברה של ההורים שלי מקיבוץ ניר עוז חטופה, אישה בת 75 ואיתה גם תינוקות וילדים, אי אפשר להפקיר אותם שוב אחרי ההפקרה של תושבי העוטף שהייתה בשבת שעברה.
אדום טורקײ
קיבל.ה  9 לייקים

ארז שדה כתב: 14 אוקטובר 2023, 11:54
לא הזכרתי בפוסט הקודם אז אני חייב להגיד שחובה להחזיר את החטופים, זאת חובה מוסרית וסולידריות בסיסית בין בני אדם. הסבל של המשפחות והחברים וכמובן של החטופים עצמם הוא לא ניתן לתיאור במילים. בנימה אישית: חברה של ההורים שלי מקיבוץ ניר עוז חטופה, אישה בת 75 ואיתה גם תינוקות וילדים, אי אפשר להפקיר אותם שוב אחרי ההפקרה של תושבי העוטף שהייתה בשבת שעברה.
עשו כבר נוהל חניבעל לפי מספר עדויות, רוב הסיכויים שחלק מהחטופים מתו.
החמאס היה דורש ועוד ידרוש תנאים שאף מדינה ריבונית לא יכולה לקבל, אני בספק אם היה סיכוי מראש לשחרור חטופים.
ארז שדה
קיבל.ה  656 לייקים

אדום טורקײ כתב: 14 אוקטובר 2023, 11:58
ארז שדה כתב: 14 אוקטובר 2023, 11:54
עשו כבר נוהל חניבעל לפי מספר עדויות, רוב הסיכויים שחלק מהחטופים מתו.
החמאס היה דורש ועוד ידרוש תנאים שאף מדינה ריבונית לא יכולה לקבל, אני בספק אם היה סיכוי מראש לשחרור חטופים.
בהחלט ייתכן שחלק מהחטופים מתו אנחנו לא יודעים כלום . החמאס מעוניין שהם יישארו בחיים כדי לשחרר אסירים שלו מבתי הכלא הישראלים. בכל מקרה צריך לעשות הכל כדי להחזיר אותם.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

אדום מטלי כתב: 14 אוקטובר 2023, 11:48מאכזב לשמוע הודעה כזו ממך. אני לא תמיד מסכים איתך, אבל הדיון איתך תמיד נסוב על טיעונים לוגיים, הגיון ועובדות.

אתה יודע שאין שום סיכוי לחסל את החמאס, זה שטות שמאז ימי אריק שרון מנסים אותה.
גם אם תיאורטית תהרוג את כל פעילי החמאס היום - ושוב, זה לא פרקטי - ישארו מליוני סובלים ושורדים שרק ישנאו אותך יותר, יקימו תנועה חדשה, שתעשה את אותו דבר.

שנית, הנחת היסוד שלך היא שהבעיה בחמאס היא הדתיות הקיצונית שלו. זו תפיסה לא נכונה של המציאות.
"חיות דו רגליות" אמרו גם על אש"פ, שהייתה תנועה חילונית. כך אמרו גם על השחורים בדרום אפריקה. גם המחתרת האירית פוצצה ילדים ונשים בלונדון, גם המחתרת הבאסקית עשתה את זה במדריד, גם האינדיאנים בארה"ב שחטו את הלבנים, והם קראו להם "פראים צמאי דם". הסיבות לברוטליות של כל הארגונים הללו, כולל החמאס, היא לא הדתיות שלהם, הדת רק מגויסת למטרה הזאת, וקל לגייס אנשים מדוכאים לדת. האלימות שלהם היא תוצאה של דיכוי אכזרי שנמשך לאורך שנים.
הסיבות לאלימות החמאס היא שרוב האנשים בעזה הם אנשים שגירשנו מכפריהם ומארצם כדי להקים לנו מדינה יהודית, וגם במקום שגירשנו אותם אליו אנחנו לא מאפשרים להם תנאי קיום בסיסיים של בני אדם. הם חיים עשרות שנים בגיהינום שיצרנו להם, וכל כמה שנים אנחנו גם הורגים להם מאות ילדים, נשים וזקנים. תחשוב על זה כך: את הזוועה, היגון, ההלם שכל ישראלי חווה השבוע, הם חווים פעם בכמה שנים, בנוסף לחיי היומיום הנוראיים שלהם.
בהתאם, השנאה המובנת שנוצרה השבוע בישראל כלפי החמאס, היא רבע מהשנאה שהם שונאים אותך. זה לא בגלל הדת, זה בגלל 75 שנות דיכוי, השפלה ומוות.
לכן אין שום תוחלת בנסיון לחסל את חמאס, בסוף תצטרך לחיות עם האנשים האלו באותה טריטוריה, והם יצטרכו להתפרק מאכזריותם, וגם אנחנו. לצערי יהיו לך דתיים קיצוניים יהודים וגם מוסלמים.

אני בטוח שבעוד כמה ימים או שבועות, אתה תראה שמה שאמרת עכשיו הוא מתוך סערת רגשות, ולא שיקול קר רוח.
אני יודע שישראל היא פושעת מלחמה, ויש בינינו המון יודונאצים רצחניים שבגללם ספגנו את המתקפה הזו.
אני יודע שלישראל כישראל "הגיע" לחטוף מכה בסדר גודל שהנחיתה על עזה בעבר בלי שום סיבה.
אם רוב מי שהיו נרצחים מבינינו היו אלו שהגיע להם, אותו ציבור משיחי שרוצה מלחמת וגוג ומגוג ושרוצח פלסטינים דרך קבע, אולי הייתי מסוגל לספוג את האסון.
אבל רגשות זה דבר חשוב בחיים. האנשים שנרצחו היו ברובם אנשים יותר טובים מזה, וזה כואב לי, ואני לא מוכן לספוג אסון כזה שוב.
במצב הנתון היום, אם ישראל לא תגיב תגובה הכי קשה שאפשר לארגון הרצחני הזה, הדבר יעודד כל גורם באיזור לעשות אותו הדבר.
אני רוצה שישראל תשרוד, ובמצב הנתון היום זה מחייב מלחמה קשה.
בעולם הערבי אין אף דמוקרטיה. אני יודע שגם ישראל לא באמת דמוקרטיה, אבל היא טובה עשרות מונים מכל דוגמא בעולם הערבי.
לא בגלל ישראל אף חברה ערבית לא הצליחה להוציא מתוכה משטר שפוי. יש בעולם הערבי בעיה תרבותית וחברתית.
כדי שישראל תוכל לשרוד בסביבה הזו היא צריכה שלום, ושלום עם חברות לא דמוקרטיות מחייב שנהיה חזקים, אחרת לשלום הזה לא יהיה סיכוי לעולם.
וחוזק זה גם ענין של תדמית. העולם הערבי צריך לראות שלא נכנענו ולא התכופפנו אחרי שהותקפנו ככה.
אפילו בדקות אלו צריך להרתיע את לבנון מלתקוף אותנו. חלק נכבד בעולם הערבי רוצה בהשמדת ישראל, וצריך לעקור לו את הרעיון הזה מהראש.
אז אין ברירה, וצריך מלחמה. אני רק מקווה שנצליח להימנע מפשעי מלחמה נרחבים.
וכשישראל שוב תתפס כחזקה, אפשר יהיה שוב לנסות לשכנע גם את היודונאצים שבתוכנו שצריך שלום וצריך מדינה פלסטינית.
لا إله
הפוסט קיבל 5 לייקיםאדוםאדום טורקײadom4Tenacious DGOD1111
D&3
קיבל.ה  828 לייקים

השמדת ישראל זה לא באג, זה פיצ'ר
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1631 לייקים

@D&3
לפני זמן מה העמדת פנים שאתה לא מכוכב הלכת שלנו ושאלת איך מתבטאת נכבה.
קח עוד דוגמה. (אאל"ט זה פרק ההמשך של הדוגמה הקודמת, אבל בשביל שתוכל לקבל רושם כללי זה נראה לי סביר)

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

כל בן בליעל שיעז לאיים בכל דרך - נשק חם, קר או איום לעבר גדר - בין אם ברצועת עזה, חבלי יהודה ושומרון או כל מקום אחר - והכל כלפי יהודים - דינו מוות!

צה"ל פועל יפה בשבוע האחרון ביו"ש.

אסור לתת להם להרים את הראש אחרי זוועות הנאצים של החמאס בעוטף עזה.
הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
אוהד :hapoel: תל אביב!
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

יותר מ400 אלף עקורים.
קשה.
אתה טועה וגם אתה יודע את זה.

אם רוצים לחיות בחופש לא ניתן לעשות זאת עם יישות שמונהגת על ידי קנאים פונדמנטליסטים איסלמים אשר מאמינים כי טרור והרג חפים מפשע מהצד השני עדיף על פיתוח עזה ושדרוג התשתיות האזרחיות.

סיום שילטון החאמס ומיטוט התשתיות של האירגון הזה הוא כרגע חובה מוסרית לא רק עבור אנשי ה"עוטף" אלא גם עבור הפלשתינאים בעזה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםGOD1111אדום
הוקיץ'
קיבל.ה  3919 לייקים

לדבר על חובה מוסרית זה אירוני ומגוחך בכל כך הרבה רמות.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
Red Or Dead
קיבל.ה  230 לייקים

אדום מטלי כתב: 12 דצמבר 2022, 14:57
ASAFABADI כתב: 12 דצמבר 2022, 13:44
אדום מטלי כתב: 12 דצמבר 2022, 02:47

מיחזור של מיתוסים שקריים שמופצים על ידי ישראל והציונות, לא יהפוך אותם לקרובים יותר לאמת, רק בגלל שעברו כמה חודשים מאז הניסיון האחרון שלך.
החמאס לא קורא ל"השמדת היהודים". הראיתי את זה באמנה עצמה, ואם זה לא הספיק למול הפרשנות הימנית העקומה, הבאתי כאן עוד 3 מאמרים (אם זיכרוני לא מטעה אותי), של אנשי מקצוע שאפשרו לכל מי שמתעניין להבין קצת יותר מהו החמאס, ולהתגבר לרגע על הפרופגנדה ושטיפת המוח. יש להניח שלא קראת אותם.

האם זו רק תחושה שלי, או שימנים באמת מנסים למחזר שקרים וטיעונים שהופרכט, בתקווה שהפעם מישהו יקנה אותם?
שמע אתה חתיכת שקרן מתועב
אני:בכיר חמאס פתחי חמאד https://he.m.wikipedia.org/wiki/%D7%A4% ... 7%90%D7%93

http://www.memri.org.il/cgi-webaxy/item?52
תהנה, בערך דקה ועשר אבל ממליץ לך לראות את כל 2 הדקות, אן תצליח גם מפה לטעון שזה לא כוונתם אני כבר איבדתי טעם לדיון
אתה:
כן, בסדר.
מצאת נאום מתלהב של מנהיג של 2 מליון איש שנמעכים, מורעבים ונטבחים תחת המגף הישראלי, וקורא להרוג את היהודים במסגרת המאבק כדי להשתחרר מהמשטר שלהם.
זה באמת נראה כמו תוכנית עבודה למדינת פלסטין שתקום, שתהיה נקייה מיהודים. הרבה יותר מאשר הסעיף באמנה שאומר שבמדינה הזו יהיה מקום לבני כל הדתות.

זה כבר נהיה מצחיק ופתטי
אני יודע שאני מתועב, אבל לא שקרן.

אני עומד לגמרי מאחרי המשפט הזה שציטטת. הצלחת למצוא בזמנו נאום מתלהם אחד (אולי יש עוד....), ואתה מחליט באופן שטחי וילדותי ללמוד ממנו על מדיניות החמאס, ולהתעלם, למשל, מהאמנה עצמה של החמאס שמסבירה שבמדינה האיסלמית לפי חזונה יוכלו לחיות בני כל הדתות (וכן, אני יודע שבאמנה הראשונה של החמאס יש גם פסוק מהקוראן בסגנון "רק מערי העמים האלה לא תחיה כל נשמה").
היות וחלקת על פרשנות אמנת החמאס בעזרת ימנים נוספים בפורום, ולא אני ולא אתה מומחים גדולים, הבאתי מאמרים קצת יותר שקולים ומלומדים מצעקות בהפגנה, של אנשים שזה המקצוע שלהם (ואינם חשודים באנטי ציונות כמוני, אגב).
האם ניסית לקרוא לפחות מאמר אחד? לנסות להבין על החמאס קצת יותר מאשר יוטיוב של דקה וחצי? מעניין אותך בכלל להעמיק קצת?

לשירותך, אניח אותם כאן פעם נוספת. ישפוט הקורא התמים (אבל צריך להתאמץ לשים רגע בצד את מה שלמדנו על החמאס מהרחוב הישראלי).

מתוך מאמר של בכיר בחמאס, ד"ר אחמד יוסף, שהתפרסם בעיתון אל-קודס:
חזון חמאס ליחסים עם יהודים - בכיר חמאס יוצא נגד אלמנטים אנטישמיים וגזעניים שישראל "הדביקה" לתנועת חמאס. לדבריו, חמאס היא תנועה לאומית לגיטימית שאין לה דבר נגד יהודים, וחזונה אף כולל אפשרות למדינה אחת או למדינה דו-לאומית, יהודית-ערבית

מאמר של ד"ר אסף דוד (שאגב נפצע בפיגוע טרור של החמאס...):
מה אתם יודעים על משנתו של מנהיג חמאס? ניתוח מעמיק של דברי מנהיג חמאס, ח'אלד משעל, לקהל של אנשי תנועת האחים המוסלמים בירדן מגלה פנים מורכבות בהרבה מאלה המוצגות לרוב לקורא הישראלי; נוקשות אידיאולוגית, אך לצידה מעשיוּת שקולה

ערן צדקיהו בפורום לחשיבה אזורית:
הן אצעק חמאס ולא איענה - תנועת חמאס היא יריבה מרה של ישראל, והזרוע הצבאית שלה הפעילה טרור רצחני נגד ישראלים. אולם בעשור האחרון היא עוברת תהליך ארוך והדרגתי של התמסדות ופוליטיזציה, ואף מחפשת הכרה בין־לאומית

החמאס הוא ארגון דתי מחורבן, כמו ש"ס או עוצמה יהודית, והלוואי וכוחו יחלש לטובת כוחות פלסטינים יותר חילונים וליברלים.

אשמח אם לצורך הדיון תוכל להביא מחקר/מאמר/הרצאה של מומחה או בר-סמכא שטוען שהחמאס רוצה או מתכנן להרוג את היהודים.
למישהו יש מחקר בנידון? פשוט עוד לא הצלחתי למצוא. גם הרצאה של מומחה תעזור. ולא יוטיוב של דקה וחצי.
תודה רבה.
שליחת תגובה