הבן של אלוהים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Nati
קיבל.ה  1034 לייקים

מזל טוב לגדול מכולם

כתבה מוואלה!NEWS - הטוקבקים כבר קורעים אותו (ובצדק): זה הישראלי הגדול בהיסטוריה?,https://sports.walla.co.il/item/3420597 ... cialbutton
הפוסט קיבל לייק אחדRon.T
אדום ותיק
קיבל.ה  482 לייקים

Nati כתב: 28 פברואר 2021, 14:52 מזל טוב לגדול מכולם

כתבה מוואלה!NEWS - הטוקבקים כבר קורעים אותו (ובצדק): זה הישראלי הגדול בהיסטוריה?,https://sports.walla.co.il/item/3420597 ... cialbutton
תודה ! :rose:
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

גדול שחקני הליגה שיצא לי לראות.
מבחינת בעיטות עונשין הוא מגדולי הבועטים של כל הזמנים בעולם.
תא מרבוטא
קיבל.ה  331 לייקים

בטוקבקים יש לא מעט אוהדי יריבות שמבחינתם הוא מוקצה רק בגלל השיוך למועדון. אגב, מבחינת כישרון ויכולת אני לא יודע אם היה ברמה של רביבו בניון וברקוביץ', הם הבשילו עשור או שניים אחריו, והנהירה לאירופה הגיעה אחרי ימי גדולתו. אבל כבר אמרו שכשחקן ההשפעה שלו על קבוצה היתה עצומה. הוא הביא לקבוצה די בינונית 3 אליפויות כמעט לבד, ועוד אחת לקבוצה שמעולם לא נספרה באופן רציני כמועמדת (בני יהודה).
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 24 מרץ 2021, 02:13, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדלחמן
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

מה ע"ז קשור?
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  406 לייקים

נייט כתב: 28 פברואר 2021, 17:00
תא מרבוטא כתב: 28 פברואר 2021, 15:54 הוא הביא לקבוצה די בינונית 3 אליפויות כמעט לבד, ועוד אחת לקבוצה שמעולם לא נספרה באופן רציני כמועמדת (בני יהודה).
ע"ז
חח גדול.. ועצוב.
It's 1991 and I refuse to come wack
הפוסט קיבל לייק אחדלחמן
joshsoos
קיבל.ה  188 לייקים

הוא לא היה ברמה של בניון רביבו וברקוביץ, הוא היה מעליהם. בנסיבות וזמנים אחרים ( התקופה, עניינים אישיים, ההסתדרות... ) גם העולם היה רואה את זה, הכשרון הכי גדול שראיתי בכדורזבל שלנו ואף אחד לא מתקרב אליו בכלל.
מצד שני ההפסד של העולם היה הרווח שלנו, או לפחות עד עונת הירידה משם זה כבר היה סיני העסקן הקטן....
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Nati
קיבל.ה  1034 לייקים

אם היה משחק היום,היה מגיע לרמות הכי גבוהות.
בזמנו יונייטד רצתה לקנות אותו(אחרי שבוע אימונים אצלהם).אך הפועל לא רצתה לשחרר אותו.
Nati
קיבל.ה  1034 לייקים

תא מרבוטא כתב:בטוקבקים יש לא מעט אוהדי יריבות שמבחינתם הוא מוקצה רק בגלל השיוך למועדון. אגב, מבחינת כישרון ויכולת אני לא יודע אם היה ברמה של רביבו בניון וברקוביץ', הם הבשילו עשור או שניים אחריו, והנהירה לאירופה הגיעה אחרי ימי גדולתו. אבל כבר אמרו שכשחקן ההשפעה שלו על קבוצה היתה עצומה. הוא הביא לקבוצה די בינונית 3 אליפויות כמעט לבד, ועוד אחת לקבוצה שמעולם לא נספרה באופן רציני כמועמדת (בני יהודה).
קבוצה בינונית???
אלוהים ישמור.
Ron.T
קיבל.ה  327 לייקים

תא מרבוטא כתב: 28 פברואר 2021, 15:54 הוא הביא לקבוצה די בינונית 3 אליפויות כמעט לבד, ועוד אחת לקבוצה שמעולם לא נספרה באופן רציני כמועמדת (בני יהודה).
ע"ז
הפועל של ע"ז הייתה מועמדת רצינית אחושרמטה גם בלעדיו
תא מרבוטא
קיבל.ה  331 לייקים

Nati כתב: 28 פברואר 2021, 19:28
תא מרבוטא כתב:בטוקבקים יש לא מעט אוהדי יריבות שמבחינתם הוא מוקצה רק בגלל השיוך למועדון. אגב, מבחינת כישרון ויכולת אני לא יודע אם היה ברמה של רביבו בניון וברקוביץ', הם הבשילו עשור או שניים אחריו, והנהירה לאירופה הגיעה אחרי ימי גדולתו. אבל כבר אמרו שכשחקן ההשפעה שלו על קבוצה היתה עצומה. הוא הביא לקבוצה די בינונית 3 אליפויות כמעט לבד, ועוד אחת לקבוצה שמעולם לא נספרה באופן רציני כמועמדת (בני יהודה).
קבוצה בינונית???
אלוהים ישמור.
אתה חושב שבלי סיני היו 3 אליפויות?
תא מרבוטא
קיבל.ה  331 לייקים

ע"ז
אם אתה התכוונת למכבי הם זכו בינתיים ב2 אליפויות בלעדיו. אם אתה מדבר על הדאבל אז להגיד על קבוצה עם דה סליבה אניימה נאתכו (חצי עונה) ורמוט ושכטר בכושר של אז שזו קבוצה בינונית, כנראה שהמינימום שלך לקבוצה טובה זה אינטר
Nati
קיבל.ה  1034 לייקים

תא מרבוטא כתב:
קבוצה בינונית???
אלוהים ישמור.
כנראה שלא.אבל להגיד על הפועל של שנות ה80(ביחוד זאת של 81,וזאת של 83-84)קבוצה בינונית זאת בדיחה עצובה.
גם על יונייטד של שנות ה90 אפשר להגיד שבלי הבן השני של אלוהים אולי היא לא הייתה זוכה ב4 אליפויות.זה אומר שהיא הייתה בינונית?
Nati
קיבל.ה  1034 לייקים

רק להוסיף,שעד הפציעה של ג׳ימי לפני משחק העונה נגד נתניה.ג׳ימי היה הכוכב של הקבוצה.
יותר מזה.כשהוא נפצע ביום חמישי לפני המשחק,כולם אמרו שזה סוף המירוץ של הפועל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1624 לייקים

למה נכשל בבוורן?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
Nati
קיבל.ה  1034 לייקים

טכנית לארז כתב:למה נכשל בבוורן?
הוא לא נכשל.
מספרים שאשתו לא מצאה את עצמה שם,ולא רצתה להשאר שם.
הוא היה שם שחקן הרכב.אבל המאמן שלהם השתמש בו בתור קשר הורס(בזמנו קשר הורס תפקידו היה רק להרוס את התקפות היריבה).
תא מרבוטא
קיבל.ה  331 לייקים

Nati כתב: 28 פברואר 2021, 23:46
תא מרבוטא כתב:
קבוצה בינונית???
אלוהים ישמור.
כנראה שלא.אבל להגיד על הפועל של שנות ה80(ביחוד זאת של 81,וזאת של 83-84)קבוצה בינונית זאת בדיחה עצובה.
גם על יונייטד של שנות ה90 אפשר להגיד שבלי הבן השני של אלוהים אולי היא לא הייתה זוכה ב4 אליפויות.זה אומר שהיא הייתה בינונית?
שמע אני מניח שאתה מעורה יותר ממני בליגה של שנות ה80. אבל זה שקבוצה היתה בצמרת לא בהכרח הופך אותה לטובה. הפועל של 2013 סיימה מקום 3 ושיחקה כדורגל מאד בעייתי, התבזתה בפלייאוף מול מכבי והפסידה בכל המפגשים לביתר (שסיימה בכלל בבית התחתון), שלא לדבר על פאדיחות מול הפועל רמת גן או מול נתניה.
Nati
קיבל.ה  1034 לייקים

תא מרבוטא כתב:
Nati כתב: 28 פברואר 2021, 23:46
תא מרבוטא כתב: אתה חושב שבלי סיני היו 3 אליפויות?
שמע אני מניח שאתה מעורה יותר ממני בליגה של שנות ה80. אבל זה שקבוצה היתה בצמרת לא בהכרח הופך אותה לטובה. הפועל של 2013 סיימה מקום 3 ושיחקה כדורגל מאד בעייתי, התבזתה בפלייאוף מול מכבי והפסידה בכל המפגשים לביתר (שסיימה בכלל בבית התחתון), שלא לדבר על פאדיחות מול הפועל רמת גן או מול נתניה.
הקבוצה של 81 לוקחת את הליגה של השנים האחרונות בהליכה.
יותר מזה,חוץ מאניימה דאגלאס(קרב גדול עם זאנה)אולי שכטר וידיו נכנסים להרכב של 81.
Nati
קיבל.ה  1034 לייקים

ד״א,אני עדיין חושב שהקבוצה של 83/84 הייתה הקבוצה הכי גדולה שאני ראיתי בכמעט 50 שנה(מ73)שאני אוהד הפועל.
הבעיה של הקבוצה הזאת הייתה בז׳ה שכבר לא היה טוב,וגדי מכנס העגלה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3967 לייקים

כל קבוצה משנות השמונים חוטפת חמישיות מקבוצות היום.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

הוקיץ' כתב:כל קבוצה משנות השמונים חוטפת חמישיות מקבוצות היום.
ממש אבל ממש לא.
El dudernio
קיבל.ה  1271 לייקים

De Niro כתב: 01 מרץ 2021, 13:30
ממש אבל ממש לא.
הוא צודק.. חמישיה זה רק במחצית

זה ספורט שונה מבחינת עוצמה וקצב משחק
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

El dudernio כתב:
ממש אבל ממש לא.

אני ממליץ לצפות בערוץ הגולד במשחקי קבוצות האליפות בשנות השמונים , ואז לדבר.
היו שם מהלכי כדורגל שלא ראינו בארץ גם מקבוצות אלופות כאן בשנים האחרונות.
אני כבר לא מדבר ההגנות החזקות של אז ,
ועל הבלמים הישראלים האדירים של אז שאפשר רק לדמיין שיהיו קיימים היום.
ההגנות בארץ היום הן גרועות , וזה מחלחל לנבחרת.
הוקיץ'
קיבל.ה  3967 לייקים

De Niro כתב: 01 מרץ 2021, 17:02
El dudernio כתב:
De Niro כתב: 01 מרץ 2021, 13:30 ממש אבל ממש לא.

לא הייתי בחיים בשנות השמונים, אז מה שאני כותב כאן זה בעקבות מה שראיתי בערוץ גולד.
רמה מצחיקה של כדורגל ביחס להיום. ממש אבל. זה גם טבעי וקורה בכל ספורט.
מה שכן, גם שם רואים את העליונות האדירה של סיני.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

הוקיץ' כתב:
De Niro כתב: 01 מרץ 2021, 17:02
El dudernio כתב:

לא הייתי בחיים בשנות השמונים, אז מה שאני כותב כאן זה בעקבות מה שראיתי בערוץ גולד.
רמה מצחיקה של כדורגל ביחס להיום. ממש אבל. זה גם טבעי וקורה בכל ספורט.
מה שכן, גם שם רואים את העליונות האדירה של סיני.
אז אני הייתי , וראיתי גם במגרש.
להגיד שהקבוצות האלופות של אז היו מובסות,
זה רחוק מהאמת.
היו כמה מאמנים אז ששידרגו גם את נושא המהירות במשחק ההתקפה.
אנחנו לא מדברים על שנות השלושים.
הכדורגל אכן השתנה.
אבל זה לא אומר שהרמה בהכרח תמיד עלתה.
מבחינת כשרון , היא בטוח ירדה.בארץ בטוח.

הוקיץ'
קיבל.ה  3967 לייקים

אוקיי, גם אני ראיתי, כולל משחקים שנחשבים אגדיים עם כל הכוכבים של אותה תקופה, וזה אשכרה לא אותו ענף.
אפס תנועה על המגרש (בכלל, תנועה ללא כדור זה נושא שהגיע לכדורגל הישראלי אי שם בסוף שנות התשעים), אין משחק לחץ, רוב ההתקפות מתחילות בכדור ארוך לכיוון ההתקפה.
חוץ מנוסטלגיה אין פה הרבה.
בני12
קיבל.ה  853 לייקים

joshsoos כתב: 28 פברואר 2021, 18:31 הוא לא היה ברמה של בניון רביבו וברקוביץ, הוא היה מעליהם. בנסיבות וזמנים אחרים ( התקופה, עניינים אישיים, ההסתדרות... ) גם העולם היה רואה את זה, הכשרון הכי גדול שראיתי בכדורזבל שלנו ואף אחד לא מתקרב אליו בכלל.
מצד שני ההפסד של העולם היה הרווח שלנו, או לפחות עד עונת הירידה משם זה כבר היה סיני העסקן הקטן....
Ron.T
קיבל.ה  327 לייקים

הוקיץ' כתב: 01 מרץ 2021, 17:36 אוקיי, גם אני ראיתי, כולל משחקים שנחשבים אגדיים עם כל הכוכבים של אותה תקופה, וזה אשכרה לא אותו ענף.
אפס תנועה על המגרש (בכלל, תנועה ללא כדור זה נושא שהגיע לכדורגל הישראלי אי שם בסוף שנות התשעים), אין משחק לחץ, רוב ההתקפות מתחילות בכדור ארוך לכיוון ההתקפה.
אם השחקנים ההם היו גדלים ומתאמנים כמו היום, הגיוני שסיני, זהי ארמילי, מלמיליאן וכל הכוכבים של אותם ימים היו מגיעים לרמות הכי גבוהות באירופה, יכול להיות שכמו הרבה שחקנים מוכשרים בלי כושר גופני הם היו מסיימים בליגה לאומית, אי אפשר לדעת מה היה קורה ואי אפשר לשפוט אותם בהשוואה לכדורגל של היום.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
הוקיץ'
קיבל.ה  3967 לייקים

Ron.T כתב: 01 מרץ 2021, 19:44
הוקיץ' כתב: 01 מרץ 2021, 17:36 אוקיי, גם אני ראיתי, כולל משחקים שנחשבים אגדיים עם כל הכוכבים של אותה תקופה, וזה אשכרה לא אותו ענף.
אם השחקנים ההם היו גדלים ומתאמנים כמו היום, הגיוני שסיני, זהי ארמילי, מלמיליאן וכל הכוכבים של אותם ימים היו מגיעים לרמות הכי גבוהות באירופה, יכול להיות שכמו הרבה שחקנים מוכשרים בלי כושר גופני הם היו מסיימים בליגה לאומית, אי אפשר לדעת מה היה קורה ואי אפשר לשפוט אותם בהשוואה לכדורגל של היום.
מה הגיוני בזה שהיו מגיעים לרמות הכי גבוהות באירופה? היה כדורגלן ישראלי אחד ששיחק ברמות שמתקרבות לטופ האירופי וזה בניון, אז פתאום היו עוד הרבה כאלה?
בכל אופן, אני לא טוען שהם לא היו מוכשרים או שאם היו גדלים היום הם לא היו מגיעים לאן שהגיעו, אלא שאיך שהם שיחקו אז זה כדורגל פרימיטיבי ומצחיק לעומת היום. כל קבוצה שתיקח משנות השמונים לא מסוגלת לעמוד על המגרש מול קבוצות בליגת העל.
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
Ron.T
קיבל.ה  327 לייקים

הוקיץ' כתב: 01 מרץ 2021, 19:59
Ron.T כתב: 01 מרץ 2021, 19:44
מה הגיוני בזה שהיו מגיעים לרמות הכי גבוהות באירופה? היה כדורגלן ישראלי אחד ששיחק ברמות שמתקרבות לטופ האירופי וזה בניון, אז פתאום היו עוד הרבה כאלה?
בכל אופן, אני לא טוען שהם לא היו מוכשרים או שאם היו גדלים היום הם לא היו מגיעים לאן שהגיעו, אלא שאיך שהם שיחקו אז זה כדורגל פרימיטיבי ומצחיק לעומת היום. כל קבוצה שתיקח משנות השמונים לא מסוגלת לעמוד על המגרש מול קבוצות בליגת העל.
רוני רוזנטל שיחק ברמות בכי גבוהות, וגם רביבו היה קרוב לחתימה בברצלונה, יובה רצתה לרכוש את זאהי ארמלי בזמנו וגם סיני נבחן במנצ’סטר יונייטד.מה שאני אומר זה שאי אפשר להשוות בין התקופות כי האימוני כושר אז היו בדיחה, אם הם היו מתאמנים מגיל 7 כמו הילדים היום במחלקות נוער זה היה נראה אחרת.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

שלא לדבר על אוחנה שזכה בגביע אירופאי.
שלום תקווה שקרע רשתות בליגה הבלגית שהייתה אז חזקה מאד.
שפיגלר ששיחק בצרפת ועם פלה בארה"ב.
הכדורגל לא הומצא בסוף שנות התשעים , וגם אם אימוני הכושר היו שונים , גם בעבר היו שחקנים שטרפו את הדשא במשך 90 דקות ואפילו 120 דקות.
כל הזלזול הזה באימונים של אז הוא הגזמה פראית , ומגוחכת גם מבחינה פיזיולוגית.
הוקיץ'
קיבל.ה  3967 לייקים

רוני רוזנטל זה נכון, כל השאר? נו באמת. איכשהו במקרה יש פי 10 שחקנים ש"כמעט" חתמו מאשר כאלה שאשכרה חתמו.
ואני לא אומר שהכדורגל הומצא בשנות התשעים, אלא שיש התקדמות עצומה עם השנים, לא רק בישראל אלא בכל העולם. זה נכון לכל ענפי הספורט.
Nati
קיבל.ה  1034 לייקים

Ron.T כתב:
Ron.T כתב: 01 מרץ 2021, 19:44 אם השחקנים ההם היו גדלים ומתאמנים כמו היום, הגיוני שסיני, זהי ארמילי, מלמיליאן וכל הכוכבים של אותם ימים היו מגיעים לרמות הכי גבוהות באירופה, יכול להיות שכמו הרבה שחקנים מוכשרים בלי כושר גופני הם היו מסיימים בליגה לאומית, אי אפשר לדעת מה היה קורה ואי אפשר לשפוט אותם בהשוואה לכדורגל של היום.
רוני רוזנטל שיחק ברמות בכי גבוהות, וגם רביבו היה קרוב לחתימה בברצלונה, יובה רצתה לרכוש את זאהי ארמלי בזמנו וגם סיני נבחן במנצ’סטר יונייטד.מה שאני אומר זה שאי אפשר להשוות בין התקופות כי האימוני כושר אז היו בדיחה, אם הם היו מתאמנים מגיל 7 כמו הילדים היום במחלקות נוער זה היה נראה אחרת.
יונייטד רצתה להחתים את סיני.הפועל לא רצתה לתת לו ללכת,ודרשה סכום גדול שיונייטד סירבה לשלם.
אותו דבר היה גם עם וילה שרצתה את ג׳ימי.
Nati
קיבל.ה  1034 לייקים

הוקיץ' כתב:רוני רוזנטל זה נכון, כל השאר? נו באמת. איכשהו במקרה יש פי 10 שחקנים ש"כמעט" חתמו מאשר כאלה שאשכרה חתמו.
ואני לא אומר שהכדורגל הומצא בשנות התשעים, אלא שיש התקדמות עצומה עם השנים, לא רק בישראל אלא בכל העולם. זה נכון לכל ענפי הספורט.
בזמנו כמעט ולא היו זרים באנגליה.
Nati
קיבל.ה  1034 לייקים

הוקיץ' כתב:אוקיי, גם אני ראיתי, כולל משחקים שנחשבים אגדיים עם כל הכוכבים של אותה תקופה, וזה אשכרה לא אותו ענף.
תנועה ללא כדור?
חבל שלא ראית קבוצות של הכריש בשנות ה80.את הקבוצה שלנו עם רוזן.ואת חיפה של שרף.
Nati
קיבל.ה  1034 לייקים

El dudernio כתב:
ממש אבל ממש לא.

בזה אתה צודק.
אבל כמו שמישהו כבר כתב.עוצמה וקצב אפשר ללמד ולתרגל.אבל כישרון ויכולת לא.
חוץ מזה אם להמשיך הקו שלך.אז אפשר להגיד שאף שחקן של היום לא היה שורד את התאקלים והפאולים שהיו אז.
היום שחקן נופל,ואתה לא יודע אם הוא קם וממשיך לשחק,או חוזר אחרי חצי שנה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3967 לייקים

דווקא ראיתי. ראיתי כמה וכמה משחקים של הפועל מ-86 לדוגמה, ותנועה ללא כדור לא הייתה קיימת בכלל.

אז חוקי הזרים, זה מה שמנע מהם להפוך לכוכבים בינלאומיים? אני מניח שבגלל זה עלינו לכל כך הרבה מונדיאלים בשנות השמונים.
Ron.T
קיבל.ה  327 לייקים

Nati כתב: 01 מרץ 2021, 22:45
Ron.T כתב:
יונייטד רצתה להחתים את סיני.הפועל לא רצתה לתת לו ללכת,ודרשה סכום גדול שיונייטד סירבה לשלם.
אותו דבר היה גם עם וילה שרצתה את ג׳ימי.
רק מחזק את מה שאמרתי, גם את ארמלי חיפה לא רצתה לשחרר ליובה לפי מה שהבנתי.
שליחת תגובה