משפחת ספרא

פורום אוהדי הפועל תל אביב
דוגיס
קיבל.ה  396 לייקים

Hapolo כתב: 21 אפריל 2024, 23:55
אוהד כורסא כתב: 21 אפריל 2024, 23:42 אבל אם זו הצעה סבירה, אני מקווה שהוא מבין שהערך של המועדון לא יעלה בקרוב, והפועל לא הוכחה כמוצר שקל למכור.
אני מקווה שהוא עוד יותר מבין שאם העסקה הזו נופלת ולו בגלל שקל אחד שהוא ביקש יותר ממה שהם השקיעו אז הערך של המניה הזו בכלל יהיה ברצפה
בוא נגיד שגם לא יהיה לו כזה נחמד להגיע לארץ הקודש
קובי
קיבל.ה  65 לייקים

אוהד כורסא כתב: 21 אפריל 2024, 23:42
קובי כתב: 21 אפריל 2024, 22:39 מינצברג "אין שום כוונה למכור את הפועל" לא ישחרר את המועדון בלי לקבל את ליטרת הבשר שלו.
המועדון לא מעניין אותו, המצב של הקבוצה לא מעניין אותו עם כל העלק ציונות ואהבת העם והמדינה שהוא פולט בלי הפסקה.
הוא עוד קברן בשרשרת הקברנים של המועדון הזה. תאומים, מוני, טביב, רמון והעמותה, כבירי והניסנובים.
המועדון הזה ילך בדרך של הפועל ירושלים כדורגל של יונה וסאסי והפועל תל אביב כדורסל של שאול אייזנברג.
אבל אם זו הצעה סבירה, אני מקווה שהוא מבין שהערך של המועדון לא יעלה בקרוב, והפועל לא הוכחה כמוצר שקל למכור.
מה איכפת לו? הפועל תל אביב זה מפעל הפיס בשבילו. הוא כל חודש לוקח מהתקציב של המועדון 50,000 שקלים, 600,000 שקלים בשנה מתקציב המועדון וזה ממועדון בלי שקל על התחת.
המועדון בדרך לירידת ליגה אך ורק בגלל ההתנהלות שלו כבעלים. אין לו שום בעיה עם זה. תקרא את מה שיוצא לו מהפה בימים האחרונים.
חצי מהדיבור הנגוע שלו זה עלק ציונות, יהדות והשביעי לאוקטובר. כשאין לו מה למכור מקצועית, וגם לא יהיה לו אי פעם, אז הוא מנסה לשחק על הרגש של האוהדים.
הוא בדיוק כמו קודמיו, מצא מועדון כדורגל במשבר קנה אותו בגרושים ומנסה לעשות על הגב שלו מיליונים.
אני לא יודע מה יגמר עם אדמונד ספרא. אני יודע בביטחון שהדרך למעלה של המועדון הזה היא בעלים יחיד ומספיק אמיד. אם הוא יהיה הגולדהאר של המועדון אז סבבה ואם הוא יהיה השניידר בדרך לגולדהאר אז גם סבבה.
כדי לעלות למעלה המועדון הזה צריך להפסיק לעבור מיד של שרלטן בלי גרוש על התחת לעוד שרלטן בלי גרוש על התחת.
אוהד כורסא
קיבל.ה  285 לייקים

קובי כתב: 22 אפריל 2024, 00:24
אוהד כורסא כתב: 21 אפריל 2024, 23:42
קובי כתב: 21 אפריל 2024, 22:39 מינצברג "אין שום כוונה למכור את הפועל" לא ישחרר את המועדון בלי לקבל את ליטרת הבשר שלו.
המועדון לא מעניין אותו, המצב של הקבוצה לא מעניין אותו עם כל העלק ציונות ואהבת העם והמדינה שהוא פולט בלי הפסקה.
הוא עוד קברן בשרשרת הקברנים של המועדון הזה. תאומים, מוני, טביב, רמון והעמותה, כבירי והניסנובים.
המועדון הזה ילך בדרך של הפועל ירושלים כדורגל של יונה וסאסי והפועל תל אביב כדורסל של שאול אייזנברג.
אבל אם זו הצעה סבירה, אני מקווה שהוא מבין שהערך של המועדון לא יעלה בקרוב, והפועל לא הוכחה כמוצר שקל למכור.
מה איכפת לו? הפועל תל אביב זה מפעל הפיס בשבילו. הוא כל חודש לוקח מהתקציב של המועדון 50,000 שקלים, 600,000 שקלים בשנה מתקציב המועדון וזה ממועדון בלי שקל על התחת.
המועדון בדרך לירידת ליגה אך ורק בגלל ההתנהלות שלו כבעלים. אין לו שום בעיה עם זה. תקרא את מה שיוצא לו מהפה בימים האחרונים.
חצי מהדיבור הנגוע שלו זה עלק ציונות, יהדות והשביעי לאוקטובר. כשאין לו מה למכור מקצועית, וגם לא יהיה לו אי פעם, אז הוא מנסה לשחק על הרגש של האוהדים.
הוא בדיוק כמו קודמיו, מצא מועדון כדורגל במשבר קנה אותו בגרושים ומנסה לעשות על הגב שלו מיליונים.
אני לא יודע מה יגמר עם אדמונד ספרא. אני יודע בביטחון שהדרך למעלה של המועדון הזה היא בעלים יחיד ומספיק אמיד. אם הוא יהיה הגולדהאר של המועדון אז סבבה ואם הוא יהיה השניידר בדרך לגולדהאר אז גם סבבה.
כדי לעלות למעלה המועדון הזה צריך להפסיק לעבור מיד של שרלטן בלי גרוש על התחת לעוד שרלטן בלי גרוש על התחת.
נכון אבל יש קבוצת משקיעים מאחוריו.
סמל אישי של משתמש
covid bryant
קיבל.ה  59 לייקים

"רוצה לתרום לישראל": פרטים חדשים על ההצעה לרכישת הפועל ת"א
עם השקעה של עשרות מיליונים, המיליארדר היהודי אדמונד ספרא מתכוון להחזיר את האדומים למרכז הבמה. הקשר לעידן עופר, התוכנית לבנות את המועדון מלמטה והבקשה של המינצברגים, שנדחתה

אחרי שנחשף ב-ynet כי המיליארדר היהודי אדמונד ספרא שלח את ההצעה לרכישת הפועל ת"א באמצעות פרקליטו עו"ד רועי רוזן לדיוויד מינצברג ובכירים מקבוצת המשקיעים שלו, עתה מתגלים פרטים חדשים במה שעשוי להסתיים בעסקת העברת בעלות בהפועל ת"א.
ההתעניינות של ספרא ברכישת הפועל ת"א החלה אחרי פגישה שנערכה בלונדון בינו לבין אחד מבעלי אתלטיקו מדריד, עידן עופר. כשספרא התעניין באפשרות לרכישת קבוצה, עופר חיבר אותו לאנשי הכדורגל שמנהלים את עסקיו. בנוסף לאתלטיקו מדריד, עופר הוא גם הבעלים של פמליקאו הפורטוגלית.
"אני רוצה לתרום לישראל בתקופה הקשה שעוברת עליה", הסביר ספרא לאנשים הקרובים אליו, "הבן שלי מאוד אוהב כדורגל". אחרי שהוצעו לו מספר השקעות אפשריות בכדורגל הישראלי, החליט ספרא ללכת על הפועל ת"א. הוא הבין את הפוטנציאל של הקבוצה, הנאמנות של האוהדים והעובדה כי הוא מקבל אותה במקום לא טוב מבחינה מקצועית.
מתברר כי ספרא הגיע לארץ מספר פעמים בתקופה האחרונה, ובין היתר צפה במשחק של מכבי ת"א נגד בני סכנין בבלומפילד. "תבין את הפוטנציאל שיש לאוהדי הפועל ת"א, הם ימלאו את בלומפילד, זה הקהל הכי גדול", אמר לו אחד המתווכים שהגיע עימו. ספרא עשה סיור בבלומפילד, ראה את מתחם חודורוב, והבהיר למקורביו כי המטרה הראשונית מבחינתו תהיה להרים את המועדון בכל הקשור למתקנים, יחד עם בניית אקדמיה לנוער.
ספרא מוכן לשלם את מלוא החובות של המועדון ולהחזיר לקבוצת מינצברג את ההשקעה שלה. מדובר בכ-30 מיליון שקל, והוא מתכוון להשקיע בקבוצה עצמה עוד כ-35 מיליון שקל. ספרא רוצה לבנות את המועדון מלמטה, לא ישר לדבר על אליפות. הוא הכין תוכנית עבודה בזמן שהיה בישראל.
אחרי שהחליט ללכת על זה, ספרא שלח את ההצעה במייל לדייויד מינצברג וכיתב גם הדירקטוריון של הפועל ת"א. אחרי שהתבקש להיחשף, עשה זאת הערב, מה שהוביל להתקדמות בהליך. מאחורי הקלעים היו שיחות והעברת מסרים של גורמים בקבוצת מינצברג, לפיה הם יבקשו עוד כסף כדי לצאת ברווח מהעסקה. אולם ספרא הבהיר שזה לא יקרה, כי לטענתו המועדון נפגע תחת המינצברגים.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  878 לייקים

זה כנראה לא מאה אחוז מופרך אבל לא יקרה. הלאה
הפוסט קיבל לייק אחדshaolin232
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  878 לייקים

ורגע ברצינות בלי להתייחס לעניין הספציפי - דווקא יש היגיון שבתקופה כזאת יהודים עשירים בעולם רוצים פתאום להרגיש יותר טוב עם עצמם ולתרום למדינה.
זו הזווית היחידה שאני מוצא בה היגיון לעסקה המוזרה הזאת
Red_man
קיבל.ה  479 לייקים

covid bryant כתב: 22 אפריל 2024, 00:33 "רוצה לתרום לישראל": פרטים חדשים על ההצעה לרכישת הפועל ת"א
עם השקעה של עשרות מיליונים, המיליארדר היהודי אדמונד ספרא מתכוון להחזיר את האדומים למרכז הבמה. הקשר לעידן עופר, התוכנית לבנות את המועדון מלמטה והבקשה של המינצברגים, שנדחתה

אחרי שנחשף ב-ynet כי המיליארדר היהודי אדמונד ספרא שלח את ההצעה לרכישת הפועל ת"א באמצעות פרקליטו עו"ד רועי רוזן לדיוויד מינצברג ובכירים מקבוצת המשקיעים שלו, עתה מתגלים פרטים חדשים במה שעשוי להסתיים בעסקת העברת בעלות בהפועל ת"א.
ההתעניינות של ספרא ברכישת הפועל ת"א החלה אחרי פגישה שנערכה בלונדון בינו לבין אחד מבעלי אתלטיקו מדריד, עידן עופר. כשספרא התעניין באפשרות לרכישת קבוצה, עופר חיבר אותו לאנשי הכדורגל שמנהלים את עסקיו. בנוסף לאתלטיקו מדריד, עופר הוא גם הבעלים של פמליקאו הפורטוגלית.
"אני רוצה לתרום לישראל בתקופה הקשה שעוברת עליה", הסביר ספרא לאנשים הקרובים אליו, "הבן שלי מאוד אוהב כדורגל". אחרי שהוצעו לו מספר השקעות אפשריות בכדורגל הישראלי, החליט ספרא ללכת על הפועל ת"א. הוא הבין את הפוטנציאל של הקבוצה, הנאמנות של האוהדים והעובדה כי הוא מקבל אותה במקום לא טוב מבחינה מקצועית.
מתברר כי ספרא הגיע לארץ מספר פעמים בתקופה האחרונה, ובין היתר צפה במשחק של מכבי ת"א נגד בני סכנין בבלומפילד. "תבין את הפוטנציאל שיש לאוהדי הפועל ת"א, הם ימלאו את בלומפילד, זה הקהל הכי גדול", אמר לו אחד המתווכים שהגיע עימו. ספרא עשה סיור בבלומפילד, ראה את מתחם חודורוב, והבהיר למקורביו כי המטרה הראשונית מבחינתו תהיה להרים את המועדון בכל הקשור למתקנים, יחד עם בניית אקדמיה לנוער.
ספרא מוכן לשלם את מלוא החובות של המועדון ולהחזיר לקבוצת מינצברג את ההשקעה שלה. מדובר בכ-30 מיליון שקל, והוא מתכוון להשקיע בקבוצה עצמה עוד כ-35 מיליון שקל. ספרא רוצה לבנות את המועדון מלמטה, לא ישר לדבר על אליפות. הוא הכין תוכנית עבודה בזמן שהיה בישראל.
אחרי שהחליט ללכת על זה, ספרא שלח את ההצעה במייל לדייויד מינצברג וכיתב גם הדירקטוריון של הפועל ת"א. אחרי שהתבקש להיחשף, עשה זאת הערב, מה שהוביל להתקדמות בהליך. מאחורי הקלעים היו שיחות והעברת מסרים של גורמים בקבוצת מינצברג, לפיה הם יבקשו עוד כסף כדי לצאת ברווח מהעסקה. אולם ספרא הבהיר שזה לא יקרה, כי לטענתו המועדון נפגע תחת המינצברגים.
״הבן שלי מאוד אוהב כדורגל״ קיצור הוא נתקע בלי מתנה לבן לחג והוא מנסה לתת לו את הפועל?
אגב בלי קשר כמה פעמים שמענו את החרא הזה של תוכנית עבודה, לשפר את התשתיות, אקדמיית נוער ולעבוד מלמטה? אין לי מושג איך יגמר הסיבוב הזה אבל לפחות ההמתנה תהיה קצרה
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  262 לייקים

Red_man כתב: 22 אפריל 2024, 00:55
covid bryant כתב: 22 אפריל 2024, 00:33 "רוצה לתרום לישראל": פרטים חדשים על ההצעה לרכישת הפועל ת"א

״הבן שלי מאוד אוהב כדורגל״ קיצור הוא נתקע בלי מתנה לבן לחג והוא מנסה לתת לו את הפועל?
אגב בלי קשר כמה פעמים שמענו את החרא הזה של תוכנית עבודה, לשפר את התשתיות, אקדמיית נוער ולעבוד מלמטה? אין לי מושג איך יגמר הסיבוב הזה אבל לפחות ההמתנה תהיה קצרה
צנצי אמר שיכול להיות שהדד ליין השתנה אחרי השיחה שלהם, אז אל תהיו בטוחים שמחר זה יהיה מאחורינו לכאן או לכאן.
את הסם הכי גדול
shaolin232
קיבל.ה  528 לייקים

אחד הספיינים המוצלחים ללא ספק
הפוסט קיבל לייק אחדdino
קובי
קיבל.ה  65 לייקים

Red_man כתב: 22 אפריל 2024, 00:55 ״הבן שלי מאוד אוהב כדורגל״ קיצור הוא נתקע בלי מתנה לבן לחג והוא מנסה לתת לו את הפועל?
בדיוק. עלית עליו. מזל שאתה פה להאיר את עינינו.
כי הסיבות של שניידר וגולדהאר היו נאצלות ומדהימות.
אוהדי מינצברגים וחן סול :yuck:
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  785 לייקים

shaolin232 כתב: 22 אפריל 2024, 01:03 אחד הספיינים המוצלחים ללא ספק
לא שאני חושב שהסיכוי הוא גבוה
אבל מתישהו יבוא מי שיגרום לנו לאכול את הכובע אחרי שנים של ספינים ואכזבות
יום אחד זה ייקרה והפועל תחזור לקדמת הבמה
הכדורגל הוא גלגל ומועדון כמו הפועל ת״א לא נעלם
הפוסט קיבל 2 לייקיםהסבתא של הפועלshaolin232
Red_man
קיבל.ה  479 לייקים

קובי כתב: 22 אפריל 2024, 01:06
Red_man כתב: 22 אפריל 2024, 00:55 ״הבן שלי מאוד אוהב כדורגל״ קיצור הוא נתקע בלי מתנה לבן לחג והוא מנסה לתת לו את הפועל?
בדיוק. עלית עליו. מזל שאתה פה להאיר את עינינו.
כי הסיבות של שניידר וגולדהאר היו נאצלות ומדהימות.
אוהדי מינצברגים וחן סול :yuck:
אני לא מאמין שלקחת ברצינות את החלק הראשון.
החלק השני זה סתם כי כל הסיסמאות האלה מזיזות תביצה. רוצה לקנות ויש לך כסף? יאללה תבוא. אין לך כסף? שחרר מאיתנו. לבן אדם יש כסף אבל אנחנו למודי ניסיון שדברים טובים לא קורים לנו בעשור האחרון אז למה אתה מצפה פה שאנשים יהיו אופטימיים
Nati
קיבל.ה  1022 לייקים

Hapolo כתב:
אוהד כורסא כתב: 21 אפריל 2024, 23:42 אבל אם זו הצעה סבירה, אני מקווה שהוא מבין שהערך של המועדון לא יעלה בקרוב, והפועל לא הוכחה כמוצר שקל למכור.
אני מקווה שהוא עוד יותר מבין שאם העסקה הזו נופלת ולו בגלל שקל אחד שהוא ביקש יותר ממה שהם השקיעו אז הערך של המניה הזו בכלל יהיה ברצפה
אנחנו צריכים לזכור שבשנה שעברה לפני שהם חתמו על עיסקה.אף אחד לא רצה אותנו.מהרגע שנחתמה העיסקה פתאום התחילו להגיע עוד רוכשים.
לדעתי ספרא צריך לתת להם קצת יותר מהשקעה שלהם.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  573 לייקים

מה שבטוח רכישה של הפועל ע"י מליארדר זו האינדיקציה הכי חמה לפרוץ מלחמה איזורית אם לא מלחמה world class
הפוסט קיבל לייק אחדASAFABADI
Nati
קיבל.ה  1022 לייקים

צ'ימבויקה כתב:
בפעמיים הקודמות שזה קרה,הבליונר/ים היו אנשים של חב״ד.מהרגע שהתפרסם השם שלהם הופעלו עליהם לחץ מכול הסובב אותם.כולל הרבנים שלהם.
adom4
קיבל.ה  263 לייקים

Nati כתב: 22 אפריל 2024, 01:20
צ'ימבויקה כתב:
בפעמיים הקודמות שזה קרה,הבליונר/ים היו אנשים של חב״ד.מהרגע שהתפרסם השם שלהם הופעלו עליהם לחץ מכול הסובב אותם.כולל הרבנים שלהם.
מי היה שניה מלבד לבייב?
Ron.T
קיבל.ה  327 לייקים

דרך אגב, מישהו פה הצליח למצוא מי זה האדמונד ספרא המדובר? כי אדמונד ספרא המפורסם נרצח ב1999.
Nati
קיבל.ה  1022 לייקים

adom4 כתב:
Nati כתב: 22 אפריל 2024, 01:20
צ'ימבויקה כתב: לא שאני חושב שהסיכוי הוא גבוה
מי היה שניה מלבד לבייב?
קילברט והשותף שלו.
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  250 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 22 אפריל 2024, 01:08
כדורגל ישראל זה לא משהו שהוא רווחי אלא אם אתה אתה קבוצה שכל שנה מגיעה לטורניר אירופאי משמעותי וגם שם זה בעייתי. אנשים שנכנסים לזה נכנסים בידיעה שאין הרבה כסף מזה וזה יותר העבודה והפוטנציאל שהקבוצה תשגשג
זה אומר שאתה צריך מיליארדר, שאין לו הרבה כסף ובשבילו ההשקעה היא עבודת צד שהוא מקבל ממנה יותר את הכיף שיש לך קבוצה שהיא שלך ולא מעבר לזה
הסיכוי שהוא יכנס לזה, ובמיוחד להפועל, קבוצה שמתוארת כאנטי ישראלית עם קהל פרובוקטיבי ששר שירי שואה הוא מאוד נדיר. אחד לפעם בכמה עשרות שנים. אם הוא מעוניין, אז קדימה למכור ומהר אין ספק בכלל
(אולי) Trust the :hapoel: Mintzberg Process
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  321 לייקים

Or_5 כתב: 21 אפריל 2024, 16:24 התגובות פה מדהימות
מאז טביב כל בעלים שבא הוא קמצן נוכל שלא יכול להיות יותר גרוע ממנו.
מטביב ועד ניסנוב כולם היו קצצנים בלי כיסים עמוקים בדגש על ניסנובים שהביאו אותנו לשיא השפל (אולי חוץ מכבירי שבאמת אולי ניסה לעשות משהו) אבל לא מבין על מה הביקורות הלא עניינית על מינצברגים? קמצנים? יש בהפועל שלקנים עם משכורת שלא היו בעשור האחרון
לא שמענו על בעיה או שום תביעה של שחקן שעזב או התיר חוזה/שוחרר
אין בעיות של משכורות ואיך ישלמו
כן יש כישלון מקצועי וזה כישלון שיכול להיות בכל קבוצה בכל תקציב (צלסי בהפסדים של רבע מילארד פאונד ואני לא רואה שהם שורפים את הפריימירליג)
קצת הגזמתם עם הביקורות כלפי המינצברגים
בצד המינהלי אתה צודק, הם 10 רמות ממה שהיה אצלנו עכשיו עכשיו. עדיין לא מספיק טוב, אבל שיפור מטורף.
אבל ההכשלון העונה זה לא רק עניין מקצועי, אלא גם עניין ניהולי. החל ממינוי חן סול, דרך פיטורי מאמנים בלי שיש מחליף, ועד שיחרורים של שחקנים אחרי סוף חלון ההעברות. כשלון מקצועי זה אם פעלו נכון והשחקנים פשוט לא הצליחו לעמוד במטרות, אבל היו כאן כשלים ענקיים של ההנהלה שהובילו גם לזה.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

אופיר סער

לאן הולך סיפור הרכישה הפוטנציאלי של הפועל תל אביב? נכון לשעת לילה מאוחרת, למרות ניסיון לייצר שיחת זום, דייויד מינצברג אדמונד ספרא עדיין לא שוחחו.

בשעת ערב העבירו נציגי הרוכש מייל נוסף למינצברג ולמשקיעים, בו הם דורשים תשובה בנוגע לשאלה האם יהיה מוכן לקבל את התנאים לפיהם ייקחו עליהם את ההתחייבויות, בתמורה להעברת הקבוצה לידיהם.

מינצברג שוחח עם חלק מהמשקיעים, ומבחינתם בשלב זה הם לא מתכוונים להעביר את הקבוצה מבלי לקבל כסף תמורתה, ולא מתכוונים להיכנע ללחצים כאלה ואחרים. מינצברג והמשקיעים מעוניינים לנהל מו"מ ענייני ללא דדליין או כל אמצעי לחץ אחר, ורומזים על כך שיש מי שמפעיל את האוהדים כדי שייצרו לחץ על הבעלים הנוכחי. אתמול מספר הטלפון של מינצברג הודלף לאוהדים, שהציפו אותו במאות הודעות - זה לא ישנה את ההתנהלות שלו. "דייויד מספיק מנוסה וגם המשקיעים, אף אחד לא יקבל החלטות תחת לחץ או סיפורים שמספרים לאוהדים. נקבל החלטה מושכלת".

מבחינת קבוצת מינצברג, כל עוד אדמונד ספרא ונציגיו לא מציבים דדליין ומעוניינים בשיחות ענייניות על אפשרות הרכישה, הוא ישמח לקיים פגישה ולבדוק את היתכנות העסקה. שני הצדדים מעריכים כי על הפערים בין הצדדים ניתן יהיה לגשר אם באמת יהיה רצון הדדי, אך נראה שאלה שאלות שיקבלו תשובות בהמשך השיחות, רק אחרי הכניסה למו"מ מתקדם - אם וכאשר.

אם ספרא אכן ירכוש את האדומים, לא מדובר כאן על השקעה בסדר גודל של מיטש גולדהאר או יעקב שחר. המטרה היא להעמיד תקציב שנע בסדר גודל של 10-15 מיליון שקל בשנה, עם התנהלות "שפויה" של מועדון. למרות שמדובר בכוח כלכלי משמעותי יותר משל קבוצת מינצברג, עדיין לא מדובר על תקציבים שיגרמו להפועל תל אביב להתמודד ראש בראש עם מועדונים כמו מכבי תל אביב ומכבי חיפה, להן בכל מקרה יש בסיס הכנסות גבוה מאוד ומכבי חיפה, להן בכל מקרה יש בסיס הכנסות גבוה מאוד. בכל מקרה, נציגי ספרא שבו והבהירו אתמול למינצברג כי לא ישלמו עבור הקבוצה, במיוחד לאחר שלטענתם המצב הכלכלי של המועדון רק הלך אחורה בשנה האחרונה. ספרא חושש משלל הבעיות בקבוצה, כולל האפשרות שהיא לא תשרוד בליגת העל.

בכל מקרה, נראה כי הימים הקרובים יהיה משמעותיים ביותר. אם הצדדים יגיעו להבנות בצד הכלכלי, ייכנס ספרא לבדיקת נאותות וכדאיות העסקה. אם המספרים יתאימו למה שהוצג לו, הוא ירכוש את הקבוצה. כך או אחרת, בקבוצת מינצברג הבהירו אתמול בלילה: "אנחנו מתנהלים כמו שתמיד התנהלנו מול מי שמתעניין במועדון. את הרצינות נבין תוך כדי שיחות ומשא ומתן, לא דרך התקשורת

אפילו כספין אי אפשר להתמודד עם גולדהאר ושחר
רק הפועל
קיבל.ה  1471 לייקים

dino כתב: 22 אפריל 2024, 08:07 אופיר סער

לאן הולך סיפור הרכישה הפוטנציאלי של הפועל תל אביב? נכון לשעת לילה מאוחרת, למרות ניסיון לייצר שיחת זום, דייויד מינצברג אדמונד ספרא עדיין לא שוחחו.

בשעת ערב העבירו נציגי הרוכש מייל נוסף למינצברג ולמשקיעים, בו הם דורשים תשובה בנוגע לשאלה האם יהיה מוכן לקבל את התנאים לפיהם ייקחו עליהם את ההתחייבויות, בתמורה להעברת הקבוצה לידיהם.

מינצברג שוחח עם חלק מהמשקיעים, ומבחינתם בשלב זה הם לא מתכוונים להעביר את הקבוצה מבלי לקבל כסף תמורתה, ולא מתכוונים להיכנע ללחצים כאלה ואחרים. מינצברג והמשקיעים מעוניינים לנהל מו"מ ענייני ללא דדליין או כל אמצעי לחץ אחר, ורומזים על כך שיש מי שמפעיל את האוהדים כדי שייצרו לחץ על הבעלים הנוכחי. אתמול מספר הטלפון של מינצברג הודלף לאוהדים, שהציפו אותו במאות הודעות - זה לא ישנה את ההתנהלות שלו. "דייויד מספיק מנוסה וגם המשקיעים, אף אחד לא יקבל החלטות תחת לחץ או סיפורים שמספרים לאוהדים. נקבל החלטה מושכלת".

מבחינת קבוצת מינצברג, כל עוד אדמונד ספרא ונציגיו לא מציבים דדליין ומעוניינים בשיחות ענייניות על אפשרות הרכישה, הוא ישמח לקיים פגישה ולבדוק את היתכנות העסקה. שני הצדדים מעריכים כי על הפערים בין הצדדים ניתן יהיה לגשר אם באמת יהיה רצון הדדי, אך נראה שאלה שאלות שיקבלו תשובות בהמשך השיחות, רק אחרי הכניסה למו"מ מתקדם - אם וכאשר.

אם ספרא אכן ירכוש את האדומים, לא מדובר כאן על השקעה בסדר גודל של מיטש גולדהאר או יעקב שחר. המטרה היא להעמיד תקציב שנע בסדר גודל של 10-15 מיליון שקל בשנה, עם התנהלות "שפויה" של מועדון. למרות שמדובר בכוח כלכלי משמעותי יותר משל קבוצת מינצברג, עדיין לא מדובר על תקציבים שיגרמו להפועל תל אביב להתמודד ראש בראש עם מועדונים כמו מכבי תל אביב ומכבי חיפה, להן בכל מקרה יש בסיס הכנסות גבוה מאוד ומכבי חיפה, להן בכל מקרה יש בסיס הכנסות גבוה מאוד. בכל מקרה, נציגי ספרא שבו והבהירו אתמול למינצברג כי לא ישלמו עבור הקבוצה, במיוחד לאחר שלטענתם המצב הכלכלי של המועדון רק הלך אחורה בשנה האחרונה. ספרא חושש משלל הבעיות בקבוצה, כולל האפשרות שהיא לא תשרוד בליגת העל.

בכל מקרה, נראה כי הימים הקרובים יהיה משמעותיים ביותר. אם הצדדים יגיעו להבנות בצד הכלכלי, ייכנס ספרא לבדיקת נאותות וכדאיות העסקה. אם המספרים יתאימו למה שהוצג לו, הוא ירכוש את הקבוצה. כך או אחרת, בקבוצת מינצברג הבהירו אתמול בלילה: "אנחנו מתנהלים כמו שתמיד התנהלנו מול מי שמתעניין במועדון. את הרצינות נבין תוך כדי שיחות ומשא ומתן, לא דרך התקשורת

אז באמת זה עוד מאותו דבר ולא צריך אותו בכלל
רק הפועל
קיבל.ה  1471 לייקים

התנהלות שפוייה עלק
Nati
קיבל.ה  1022 לייקים

כןןן
אופיר סער זה הבנאדם להקשיב לו.
הוא אפילו כבר יודע מה יהיה התקציב.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
Daniel
קיבל.ה  94 לייקים

לא משנה מי יכנס למועדון התקציב שלנו לא יהיה גדול כמו מכבי חיפה או מכבי ת״א בגלל שהבסיס הכנסות שלהם גדול יותר (סולד אאוט מנויים אירופה וכו).
בכל מקרה נראה שזה לא יקרה אפשר לחזור למאבקי ההישרדות.
רק הפועל
קיבל.ה  1471 לייקים

Daniel כתב: 22 אפריל 2024, 08:48 לא משנה מי יכנס למועדון התקציב שלנו לא יהיה גדול כמו מכבי חיפה או מכבי ת״א בגלל שהבסיס הכנסות שלהם גדול יותר (סולד אאוט מנויים אירופה וכו).
עם בעלים ברמה שלהם מבחינת כסף צריך להיות לנו תקציב דומה כי השאר אמור להגיע בכל מקרה (כל ההכנסות וכו' )
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

Daniel כתב: 22 אפריל 2024, 08:48 לא משנה מי יכנס למועדון התקציב שלנו לא יהיה גדול כמו מכבי חיפה או מכבי ת״א בגלל שהבסיס הכנסות שלהם גדול יותר (סולד אאוט מנויים אירופה וכו).
נכון אבל עדיין, גולדהאר ושחר שמים עשרות מיליונים בשנה כנראה
L.S
קיבל.ה  601 לייקים

בוקר טוב
קנו אותנו?
רק הפועל
קיבל.ה  1471 לייקים

ועכשיו החג אז בכל מקרה לא יהיה רלוונטי
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  414 לייקים

אני מקווה שהמינצנובים מבינים שהם לא יוכלו לדרוך בבלומפילד יותר.
הם מקבלים הצעה של החזר השקעה וניכוי חובות.זה יותר ממה שמגיע להם אחרי שהם הצליחו להרוס את הקבוצה יותר מהניסנובים.
עלק רוצים לעשות רווח.
הפוסט קיבל לייק אחדXavi
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

בז'רנו כתב: 22 אפריל 2024, 09:10 אני מקווה שהמינצנובים מבינים שהם לא יוכלו לדרוך בבלומפילד יותר.
הם מקבלים הצעה של החזר השקעה וניכוי חובות.זה יותר ממה שמגיע להם אחרי שהם הצליחו להרוס את הקבוצה יותר מהניסנובים.
עלק רוצים לעשות רווח.
איך הרסו יותר מהניסנובים? יצרו חובות של 20 מיליון שקל לפחות?
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  414 לייקים

dino כתב: 22 אפריל 2024, 09:16
בז'רנו כתב: 22 אפריל 2024, 09:10 אני מקווה שהמינצנובים מבינים שהם לא יוכלו לדרוך בבלומפילד יותר.
עלק רוצים לעשות רווח.
מורידים אותנו ליגה.
והחובות כרגע,על פי הפרסומים הם כמה מיליונים טובים.
אני אגיד לך יותר מזה- גם בלי ההצעה של ספרא אין להם מה לעשות כאן אם יורדים ליגה
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  998 לייקים

לפי הדר יעקבי המשא ומתן ממשיך, לפי אופיר סער מינצברג נוטה לסרב, לפי צנציפר מינצברג מתכוון לחתום וגידי ליפקין שותק.

בקיצור בינתיים כלום.
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

בז'רנו כתב: 22 אפריל 2024, 09:20
dino כתב: 22 אפריל 2024, 09:16
עלק רוצים לעשות רווח.
מורידים אותנו ליגה.
והחובות כרגע,על פי הפרסומים הם כמה מיליונים טובים.
אני אגיד לך יותר מזה- גם בלי ההצעה של ספרא אין להם מה לעשות כאן אם יורדים ליגה
החובות הם מה שיצרו הניסנובים, לא המינצברגים.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

הלך המומנטום כתב: 22 אפריל 2024, 09:28 לפי הדר יעקבי המשא ומתן ממשיך, לפי אופיר סער מינצברג נוטה לסרב, לפי צנציפר מינצברג מתכוון לחתום וגידי ליפקין שותק.

בקיצור בינתיים כלום.
הדר הוכיחה את עצמה כהכי אמינה וצנציפר מקורב לתושב והוא האיש המקשר של העסקה, אז כנראה שזה עדיין נמשך.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  878 לייקים

כולם מנפיצים לקבל קליקים.
מניח אין להם הרבה יותר מושג מלאוהד ממוצע שעושה 1+1
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

רק הפועל כתב: 22 אפריל 2024, 08:21
dino כתב: 22 אפריל 2024, 08:07 אופיר סער

אז באמת זה עוד מאותו דבר ולא צריך אותו בכלל
כן, אני בטוח שהוא רוצה לשלם 35 מיליון שקל ולהעמיד תקציב שמבוסס על הכנסות בלבד. מאוד אמין
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  262 לייקים

רק הפועל כתב: 22 אפריל 2024, 08:21 התנהלות שפוייה עלק
צנצי שהביא את כל הסיפור הזה כתב דברים אחרים לגמרי. אופיר סער, חרטטן ידוע.
את הסם הכי גדול
ASAFABADI
קיבל.ה  181 לייקים

נווו אמרו עד שני בבוקר
תעיף ליציע
קיבל.ה  118 לייקים

אמרו עד 11:01.
יש עוד 29 דקות.
שליחת תגובה