מוצ"ש 19:00. דרבי בדרייב אין

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  262 לייקים

Charlie כתב: 21 ינואר 2024, 00:13
אדום כתב:מעניין לבדוק האם מאזן הניצחונות בדרבי ב3 שנים האחרונות משתווה לזה של כל ה20 שנה שלפני
לדעתי מכבי לא ניצחה אותנו בהיכל שלמה בליגה ב-3 השנים האלו. רק שנמשיך כך, לשמור על הבית בדרבים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
ולשמור על המקום הראשון עד הסוף כדי להגיע לפלייאוף ביתרון ביתיות. בסוף זה מה שהכריע את האליפות שנה שעברה.
את הסם הכי גדול
הוקיץ'
קיבל.ה  3947 לייקים

רדנקו כתב: 20 ינואר 2024, 22:13 אני אומר עכשיו משהו שאני חושב עליו מהרגע שדז וולס חזר. גם כשכל הזרים יחזרו, אני רושם את וולס לסגל לפני אנגולה.

Sent from my NE2215 using Tapatalk
אין ספק שוולס מעולה, יותר טוב מאנגולה כרגע, אבל לדעתי מה שהפך את הקבוצה הזאת לכזו קבוצת התקפה מפלצתית בפתיחת העונה זו היכולת להעמיד כמעט בכל רגע נתון שלושה גארדים שרצים על חסימות ומנהלים משם את המשחק. מרגע שהפציעות התחילו ההתקפה שלנו נראית קצת יותר תקועה כי יש פחות שחקנים שיכולים ליצור מהפיק אנד רול. אמנם כרגע זה פחות מורגש מבחינת מספרים כי יש לנו המון כישרון, אבל לדעתי יותר קל לשמור אותנו בתצורה הנוכחית.
כל זה כדי להגיד שבאספקט הזה אנגולה שחקן הרבה יותר משמעותי מוולס, שיותר יעיל כשהוא רחוק מהכדור ולוקח את מה שנותנים לו.

אגב, אתמול אנגולה היה אדיר במחצית הראשונה והחזיר אותנו למשחק כמעט לבד.
הוקיץ'
קיבל.ה  3947 לייקים

מילפורד כתב: 21 ינואר 2024, 08:50 שווה לציין גם את הקהל , עידוד יפה וחזק לכל אורך הדרך גם כשהיה נראה אבוד ב12 הפרש ברבע האחרון.
ובמיוחד הטירוף מהרגע שמנפורד התחיל לשחק…
יפה גם לראות שאפשר לתת תצוגות בלי הפירוטכניקה וזריקות חפצים , ״ההתפרעות״ של הקהל אתמול הסתכמה בזה שיושבי הספות בשורה הראשונה עמדו.
שנמשיך ככה!
אחרי שחזרתי אתמול הביתה ישבתי לראות את השידור החוזר.
בזמן הקאמבק ברבע הרביעי, פשוט אי אפשר לשמוע את צוות השידור.
Nati
קיבל.ה  1016 לייקים

Nati כתב:
Charlie כתב:
Nati כתב:שיקום מי שלא חשב כשאקס החטיא את הצ׳אנס לעלות אותנו ל3 כמה שניות לסוף,לא האמין שהנבלות יקלעו שלשת ניצחון?
שלשה + עבירה....תמונה
סינדרום האשה המוכה, זה הפועל

לא
התכוונתי למהלך הקודם שהוא העלה אותנו ל2 במקום שיהיה 3.
טעות שלי.זה היה קאמינגס
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

הוקיץ' כתב:
רדנקו כתב: 20 ינואר 2024, 22:13 אני אומר עכשיו משהו שאני חושב עליו מהרגע שדז וולס חזר. גם כשכל הזרים יחזרו, אני רושם את וולס לסגל לפני אנגולה.

Sent from my NE2215 using Tapatalk
אין ספק שוולס מעולה, יותר טוב מאנגולה כרגע, אבל לדעתי מה שהפך את הקבוצה הזאת לכזו קבוצת התקפה מפלצתית בפתיחת העונה זו היכולת להעמיד כמעט בכל רגע נתון שלושה גארדים שרצים על חסימות ומנהלים משם את המשחק. מרגע שהפציעות התחילו ההתקפה שלנו נראית קצת יותר תקועה כי יש פחות שחקנים שיכולים ליצור מהפיק אנד רול. אמנם כרגע זה פחות מורגש מבחינת מספרים כי יש לנו המון כישרון, אבל לדעתי יותר קל לשמור אותנו בתצורה הנוכחית.
כל זה כדי להגיד שבאספקט הזה אנגולה שחקן הרבה יותר משמעותי מוולס, שיותר יעיל כשהוא רחוק מהכדור ולוקח את מה שנותנים לו.

אגב, אתמול אנגולה היה אדיר במחצית הראשונה והחזיר אותנו למשחק כמעט לבד.
עופר שלח אתמול עשה השוואונת בין אנגולה לקליבלנד שלהם, וציין שלאנגולה יש יותר כדורסל.
כיף לראות דרום אמריקאי בכדורסל חוגג עם הקהל, מזכיר קצת את חאבייר פאהס שהפך לחלק משער 5 עם הזמן.

Sent from my 22101320G using Tapatalk

tadmored
קיבל.ה  452 לייקים

כל כך אהבתי
וממש ריגש אותי במיוחד החגיגה בסיום
כל אהבתי לראות את כל השחקנים משתוללים וחוגגים ,ובמיוחד את את אנגולה ואלכסנדר הולכים לקהל :heart: :heart: :heart:
אגב,
גם שהובלנו דקה וחצי לסיום ועד לסיום הייתי מאד מאופק
היה נראה לי לא מציאותי ולא אפשרי שננצח במשחק שבו היינו אם לומר את האמת דיי גרועים ,
ואז מתוך התהום חזרנו למשחק וניצחנו ניצחון גדול
ניצחון של ווינרים
כמה אושר כמה שמחה כמה התרגשות
שאפו -אחלה יום מרגש :hapoel: :hammersickle:
אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
הפוסט קיבל 3 לייקים7evenאדום ותיקPraškevičios
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

Nati כתב: 21 ינואר 2024, 04:25
Charlie כתב:
Nati כתב:שיקום מי שלא חשב כשאקס החטיא את הצ׳אנס לעלות אותנו ל3 כמה שניות לסוף,לא האמין שהנבלות יקלעו שלשת ניצחון?
שלשה + עבירה....תמונה

לא
היה 3.6 שניות לסוף כשהוא קלע 1 מ2 ועלינו ל3 במקום ל4
והיה בערך דקה לסוף כשהוא שם אנד וואן במתפרצת אבל החטיא את הוואן וגם שם היינו פלוס 3 במקום פלוס 4
Nati
קיבל.ה  1016 לייקים

Segev כתב:
Nati כתב: 21 ינואר 2024, 04:25
Charlie כתב: שלשה + עבירה....תמונה

לא
היה 3.6 שניות לסוף כשהוא קלע 1 מ2 ועלינו ל3 במקום ל4
והיה בערך דקה לסוף כשהוא שם אנד וואן במתפרצת אבל החטיא את הוואן וגם שם היינו פלוס 3 במקום פלוס 4
כבר תקנתי ואמרתי שהתכוונתי לקאמינגס 15 שניות לסוף.
ובאמת היו להם 2 זריקות ל3 בזמן הזה.כשאחת מהן היא של בוולדין
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1156 לייקים

הדיון ביום וולס לאנגולה מזכיר את הדיון בין מקריי לאנגולה.
בגדול, את הדברים שהוא עושה , וולס עושה יותר טוב מאנגולה (כרגע).
אבל אנגולה יותר מגוון , בדגש על היכולת לתת גיבוי אפילו בעמדה 1, ומתוך הנחה שלא נרשום גם את בראון וגם את קאמינגס למשחק ליגה, קשה לוותר על אנגולה בשביל וולס.

מה שכן, אחרי שנים בהם היינו אומרים תודה אם היינו ״פוגעים״ בשלושה מארבעת הזרים, השנה יש לנו 8 שנכנסים לקטגוריה שעד לפני שנתיים היינו מכנים פה ״זר תותח״ שכל אחד מהם לגיטימי לליגה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםארדיטיFrenzy
Brilliant
קיבל.ה  60 לייקים

tadmored כתב: 21 ינואר 2024, 11:25 כל כך אהבתי
כל אהבתי לראות את כל השחקנים משתוללים וחוגגים ,ובמיוחד את את אנגולה ואלכסנדר הולכים לקהל :heart: :heart: :heart:
אגב,
היה נראה לי לא מציאותי ולא אפשרי שננצח במשחק שבו היינו אם לומר את האמת דיי גרועים ,
ניצחון של ווינרים
ספר בבקשה עוד על החגיגות לטובת אלו שלא היו שם (כמוני)
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  869 לייקים

מהבוקר אני רואה את הרבע האחרון בלופים, זה תקין דוקטור?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  869 לייקים

Brilliant כתב: 21 ינואר 2024, 13:28
tadmored כתב: 21 ינואר 2024, 11:25 כל כך אהבתי
אגב,
ניצחון של ווינרים
ספר בבקשה עוד על החגיגות לטובת אלו שלא היו שם (כמוני)
אתה יכול לצפות בשידור של אתמול, החגיגות תועדו כמעט במלואן
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדBrilliant
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

סומך כתב: 21 ינואר 2024, 14:18 מהבוקר אני רואה את הרבע האחרון בלופים, זה תקין דוקטור?
לא, כי אתה לא שולח לינק
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  869 לייקים

Segev כתב: 21 ינואר 2024, 14:20
סומך כתב: 21 ינואר 2024, 14:18 מהבוקר אני רואה את הרבע האחרון בלופים, זה תקין דוקטור?
לא, כי אתה לא שולח לינק
חחחח צודק, אבל פשוט הרצתי אחורה באפליקציה של פרטנר
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
אקס
קיבל.ה  לייק אחד

הפוסט קיבל לייק אחדBrilliant
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1156 לייקים

רק עכשיו קלטתי שהוא נתן לבולדווין להוציא את הכדור האחרון ולא להיות זה שזורק אותו...
אקס
קיבל.ה  לייק אחד

אקס כתב: 21 ינואר 2024, 14:38
ניסיתי לשים את הלינק על 1:29:29 תעבירו לשם זה הטיירוף
redead
קיבל.ה  417 לייקים

רק עכשיו קלטתי שהזריקת סבתא של בולדווין בהתקפה הלפני אחרונה כמעט נכנסה ל3 נקודות על הבאזר של ה24...
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1156 לייקים

אבל שרקו שם 24 (ואפילו נבדק בצאלנג' של קטש, למה אגב? לא יודע) אז גם אם היה נכנס , לא היה נחשב.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  994 לייקים

הצ׳אלנג׳ שלהם בסוף היה מוזר ברמות, נזרקה זריקה בסוף שעון וקייל לקח את הכדור, מה הצ׳אלנג׳ היה נותן להם בדיוק, גם אם הזריקה נזרקה לפני הזמן?
מותר לקחת צ׳אלנג׳ על שעון 24 בכלל, כמובן לא בעניין של אם סל היה בזמן?
redead
קיבל.ה  417 לייקים

אני לא בטוח שהשופטים הלכו לצ'אלנג' ולא לראות את שעון המשחק
לא רוצה לחשוב מה היה קורה שם אם הכדור היה נכנס
האדס
קיבל.ה  2967 לייקים

הצ׳אלנג פשוט היה התקף הקצפה ופאניקה של הספסל שלהם.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1156 לייקים

מאמנים בסוף משחק למדו לקחת צאלנג׳ לא משנה על מה, כל דבר שמותר להם כדי להרוויח עוד טיימאאוט שלא נספר.
במקרה הזה, גם ככה השופטים הלכו לבדוק כמה זמן נשאר ככה שזה היה מיותר.
אלא אם מישהו יגיד פה שבמידה והצאלנג׳ הזה היה מצליח היו שורקים לכדור ביניים (שזה הזוי כשלעצמו) אז לא מבין את הקטע.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1698 לייקים

הלך המומנטום כתב: 21 ינואר 2024, 17:13 הצ׳אלנג׳ שלהם בסוף היה מוזר ברמות, נזרקה זריקה בסוף שעון וקייל לקח את הכדור, מה הצ׳אלנג׳ היה נותן להם בדיוק, גם אם הזריקה נזרקה לפני הזמן?
מותר לקחת צ׳אלנג׳ על שעון 24 בכלל, כמובן לא בעניין של אם סל היה בזמן?
הם יכולים ללכת לראות אם זה בסוף שעון בטווח של 2 דקות אחרונות במידה והכדור היה נכנס גם בלי צ'לאנג'.
הם פשוט עצרו את המשחק לראות כמה זמן נשאר על שעון המשחק וזה עושים כל הזמן, לא רק בסוף משחק. גם אם זה שניה יותר כשנשאר 8 דקות לסיום רבע ראשון.

תמונה
יחד, רק יחד! :heart:
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1156 לייקים

השופטים הלכו לראות כמה זמן נשאר על דעת עצמם , ואז בנוסף קטש עשה צאלנג׳ על זה שהזריקה היתה בזמן.
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

וואלה האופוריה מהניצחון לא עוזבת אותי
Nati
קיבל.ה  1016 לייקים

מילפורד כתב:השופטים הלכו לראות כמה זמן נשאר על דעת עצמם , ואז בנוסף קטש עשה צאלנג׳ על זה שהזריקה היתה בזמן.
ספי שמש אמר שהוא רוצה לבדוק את כל המהלך.
פחדתי שפתאום הוא ימציא איזו עברה בזריקה לשלשה.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  994 לייקים

בטוח היה שם צ׳אלנג׳, ככה היה הסינון וגם ראיתי אותו במגרש. השאלה מה קטש ניסה להשיג (חוץ מטיים אאוט מאולתר), הרי גם ככה הריבאונד היה שלנו.
ולפי מה שנכתב פה כמה הודעות מעליי אין דבר כזה צ׳אלנג׳ על שעון 24 אם לא בודקים סל או עבירה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1156 לייקים

שלא לדבר על זה שזה סה״כ היה לטובתם שהשעון עצר
הוקיץ'
קיבל.ה  3947 לייקים

רואה את המשחק של ירושלים נגד נס ציונה ובמחצית מדברים על הדרבי. הטייק של האוזמן:
מכבי היו בשליטה מוחלטת כל עוד המשחק היה הגיוני (מה) ושייטו בדרך לניצחון עם היתרון האתלטי שלהם. אלא שאז קרו דברים לא הגיוניים כמו ההתפוצצות של מנפורד וראינו כבר ביורוליג שמכבי לא יודעים להגיב לסיטואציות. הפוזשן שהכריע את המשחק היה הפוזשן בו שעון הזריקות נגמר למכבי והם קיבלו שם הרבה החלטות לא נכונות, וגם בפוזשן האחרון בולדווין היה צריך למסור לקולסון במקום לסורקין.

אם בשלב הזה אתם תוהים לעצמכם "מה לגבי הפועל?", אז הוא לא כיסה את הנושא.
אה כן, אחר כך הוא שיבח את הנהלת הפועל שהחתימה שני זרים והגיבה לפציעות, אלא שזה בעיקר היה כדי לבקר את ההתנהלות הרעה של מכבי.
מה שנקרא, נקלענו לאירוע.
הפוסט קיבל 3 לייקיםFrenzyגביזוןסומך
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  321 לייקים

הוקיץ' כתב: 21 ינואר 2024, 19:17 רואה את המשחק של ירושלים נגד נס ציונה ובמחצית מדברים על הדרבי. הטייק של האוזמן:
מכבי היו בשליטה מוחלטת כל עוד המשחק היה הגיוני (מה) ושייטו בדרך לניצחון עם היתרון האתלטי שלהם. אלא שאז קרו דברים לא הגיוניים כמו ההתפוצצות של מנפורד וראינו כבר ביורוליג שמכבי לא יודעים להגיב לסיטואציות. הפוזשן שהכריע את המשחק היה הפוזשן בו שעון הזריקות נגמר למכבי והם קיבלו שם הרבה החלטות לא נכונות, וגם בפוזשן האחרון בולדווין היה צריך למסור לקולסון במקום לסורקין.

אם בשלב הזה אתם תוהים לעצמכם "מה לגבי הפועל?", אז הוא לא כיסה את הנושא.
אה כן, אחר כך הוא שיבח את הנהלת הפועל שהחתימה שני זרים והגיבה לפציעות, אלא שזה בעיקר היה כדי לבקר את ההתנהלות הרעה של מכבי.
מה שנקרא, נקלענו לאירוע.
הוא לא טועה בניתוח, הבעיה היא שזה כל הניתוח.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הוקיץ'
קיבל.ה  3947 לייקים

אני מסכים שזו הבעיה, אבל בעיני הוא גם טועה בניתוח.
לא ראיתי שום שליטה של מכבי במשחק או עליונות של מכבי. הם שייטו לניצחון כי קצת נרדמנו בפתיחת הרבע הרביעי ואז באמת היינו צריכים התפוצצות של מנפורד בסיום, אבל ברוב שלבי המשחק היה מאוד צמוד ואפילו היינו עדיפים בעיני.
הפוסט קיבל לייק אחדadom4
יהלום14אדום
קיבל.ה  559 לייקים

אני מבין שקשה להם לתת איזו מילה טובה. כזו שליטה של מכבי שבחמש דקות האחרונות מכבי עשו במכנסיים.
שייתקע לו ולכל הערוץ הזה עמוק בגרון.
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
האדס
קיבל.ה  2967 לייקים

אח״כ יזמנו אותו לפודקאסט לתת לו במה לשמוע את דעתו על הפועל. שילך לעזאזל. כל מי שעובד בערוץ הזה צריך להיות מוקצה.
ranjef
קיבל.ה  693 לייקים

הוקיץ' כתב:אני מסכים שזו הבעיה, אבל בעיני הוא גם טועה בניתוח.
לא ראיתי שום שליטה של מכבי במשחק או עליונות של מכבי. הם שייטו לניצחון כי קצת נרדמנו בפתיחת הרבע הרביעי ואז באמת היינו צריכים התפוצצות של מנפורד בסיום, אבל ברוב שלבי המשחק היה מאוד צמוד ואפילו היינו עדיפים בעיני.
חוץ מ-5 דקות אחרונות המשחק היה בשליטה של מכבי. גם בקצב, גם הגיעו לבידודים שהם רצו. נכון שהפועל שיחקה לא טוב והרבה שחקנים היו בערב גרוע (בעיקר הישראלים), אבל השליטה היתה של מכבי, למרות שההפרש לא היה גדול מדי.
ולכן הניצחון הזה עוד יותר מתוק. גם ברמה ההצהרתית לדעתי.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
הוקיץ'
קיבל.ה  3947 לייקים

ranjef כתב: 21 ינואר 2024, 21:57
הוקיץ' כתב:אני מסכים שזו הבעיה, אבל בעיני הוא גם טועה בניתוח.
חוץ מ-5 דקות אחרונות המשחק היה בשליטה של מכבי. גם בקצב, גם הגיעו לבידודים שהם רצו. נכון שהפועל שיחקה לא טוב והרבה שחקנים היו בערב גרוע (בעיקר הישראלים), אבל השליטה היתה של מכבי, למרות שההפרש לא היה גדול מדי.
ולכן הניצחון הזה עוד יותר מתוק. גם ברמה ההצהרתית לדעתי.
לא מסכים בכלל. להיפך, כל פעם הגענו לעמדה של יתרון וחירבנו את זה עם איבודים שטותיים והחטאות עונשין.
אפילו ברמת הנתונים היבשים, המשחק היה צמוד כמעט לכל אורכו.
ranjef
קיבל.ה  693 לייקים

9-12 הפרש ברבע הרביעי בקצב שהיה זה לא כזה צמוד
משמאל לעץ
קיבל.ה  65 לייקים

איזה צמוד נו
לא הופענו למשחק. שילוב של התעוררות של מנפורד
ומסיבת בעיטות בדלי של מכבי (ותודה לקליבלנד) הובילו
לגניבת הנצחון הזה. לא פחות משוד בעיני.
adom4
קיבל.ה  261 לייקים

משמאל לעץ כתב: 21 ינואר 2024, 22:31 איזה צמוד נו
לא הופענו למשחק. שילוב של התעוררות של מנפורד
ומסיבת בעיטות בדלי של מכבי (ותודה לקליבלנד) הובילו
לגניבת הנצחון הזה. לא פחות משוד בעיני.
ועדיין אם אנחנו קולעים לא זוועה מהעונשין אנחנו מובילים הרבה יותר מוקדם, גם להם היה הרבה מזל עם חלק מהסלים שאנחנו החטאנו.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  740 לייקים

לא רק מהעונשין. שני לייאפים של גיל בני שהוא קולע מתוך שינה ואתמול החטיא, גינת עם החטאות של איזה 3 זריקות שהוא שם ב90% בדרך כלל, איבודים מיותרים.
שתי הקבוצות לא שיחקו מבריק בכלל בסוף מנפורד ניצח.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל 2 לייקיםadom4shaharot
שליחת תגובה