מארחים את בנק יהב בליגה (ראשון 18:00)

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
ר.ש
קיבל.ה  375 לייקים

ברגע שפרנקו יצא, ידעתי שזה שלנו ;)
שאפו הפועל. לא ציפיתי שננצח.
רואה שחורות המקורי
redead
קיבל.ה  417 לייקים

Charlie כתב: 24 דצמבר 2023, 21:31 אמנם זה רק משחק ליגה, אבל איזה משחק. לפנתיאון.
אחד הניצחונות הגדולים של המועדון הזה בליגה הסדירה. עם סגל כל כך חסר, מול ירושלים בהרכב מלא אחרי ניצחון גדול באירופה. מול שיפוט עוין, כשפרנקו מורחק בדקות ההכרעה והשחקנים גמורים מעייפות.
איזו קבוצה! בהרכב מלא זה נגמר 25 הפרש ומעלה . קל.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אתה לא באמת יודע איך דברים מתפתחים ומה התוצאה בהרכב מלא
אבל, לא פחות ממדהים הניצחון הזה
הוקיץ'
קיבל.ה  3947 לייקים

הוא לא שמר את כריס ג'ונסון, הוא שמר עליו בגלל חילופים בהגנה. נדמה לי בכל אופן, אם לא אז תשכח ממה שאמרתי.
בכל מקרה, הוא היה מזעזע במחצית הראשונה ונהדר בשניה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1156 לייקים

אף אתר לא לקח את ההזדמנות לתאר את המשחק הזה בכותרת ״משחק המאה״?
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
אדום ותיק
קיבל.ה  482 לייקים

"רכבת הרים רגשית" פרטית:
אחרי ה 5 נקודות של זוסמן חשבתי לעצמי, הולכים להפסד כשהמכביסט דופק אותנו .
בהתקפה הבאה, הולנד בסל ענק (כמעט שובר לוח מעוצמת הקליעה..) דופק שלשה על הראש של זוסמן עם הבאזר!
ומנפורד סוגר את המשחק!

לקח לי מספר דקות להרגע .
חתיכת משחק
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  867 לייקים

אדום ותיק כתב: 25 דצמבר 2023, 10:45 "רכבת הרים רגשית" פרטית:
אחרי ה 5 נקודות של זוסמן חשבתי לעצמי, הולכים להפסד כשהמכביסט דופק אותנו .
בהתקפה הבאה, הולנד בסל ענק (כמעט שובר לוח מעוצמת הקליעה..) דופק שלשה על הראש של זוסמן עם הבאזר!
ומנפורד סוגר את המשחק!

לקח לי מספר דקות להרגע .
חתיכת משחק
אחרי השלשה של זוסמן ולפני ההתקפה שלנו הולנד עשה איתו וואחד טראש טוק והיה לי ברור שהוא הולך לזרוק כשהכדור הגיע אליו
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

וואלה זה קל להגיד את זה בדיעבד אחרי ניצחון אבל לא מתחבר לכל הדיבורים פה לפני עד כמה המשחק הזה לא חשוב (גם ביחס לאירופה ) בסוף בזכות הניצחון הזה ירושלים כרגע מאוד רחוקה מהמקום הראשון וזה מצויין בשבילנו , זה נראה לפחות לעכשיו לא בהישג יד מבחינתם נוסיף לזה את המאזן של מכבי וכל ניצחון פה הוא סופר חשוב כרגע
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1156 לייקים

נראה לי בילבלת את הדיון שהיה פה על איזה משחק יותר חשוב לדיון שלא היה פה האם המשחק הזה כשלעצמו חשוב או לא.
shaar7_12
קיבל.ה  14 לייקים

אכן משחק הרואי של שלנו. הכי פשוט היה לוותר אבל השחקנים הוציאו 120% וגם טיפת מזל לא הזיקה
ירושלים אגב ממש לא שומרים באינטנסיביות של שנה שעברה
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

מילפורד כתב: 25 דצמבר 2023, 16:15 נראה לי בילבלת את הדיון שהיה פה על איזה משחק יותר חשוב לדיון שלא היה פה האם המשחק הזה כשלעצמו חשוב או לא.
פשוט יצא לי לראות הודעות בסגנון של צריך לוותר על המשחק בשביל לשמור כוחות להמבורג וכו'
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1156 לייקים

אכן , הדיבור היה שהמשחק נגד המבורג יותר חשוב.
אגב, לא בטוח שזה השתנה בגלל הניצחון על ירושלים (נדע את זה בסוף שלב הבתים באירופה למול העונה הסדירה בליגה).
אבל לא חושב שבכל הדיון הזה, מישהו ממי שטען שהמשחק נגד המבורג יותר חשוב, התכוון להגיד שהמשחק נגד ירושלים כשלעצמו לא חשוב.
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

רק הפועל כתב: 25 דצמבר 2023, 16:23
מילפורד כתב: 25 דצמבר 2023, 16:15 נראה לי בילבלת את הדיון שהיה פה על איזה משחק יותר חשוב לדיון שלא היה פה האם המשחק הזה כשלעצמו חשוב או לא.
פשוט יצא לי לראות הודעות בסגנון של צריך לוותר על המשחק בשביל לשמור כוחות להמבורג וכו'
אני כתבתי משהו בסגנון הזה. זה נכתב פשוט כי חשבתי (מניח שכמו הרוב פה) שאי אפשר לנצח את י"ם בסגל כזה, והעדפתי להפסיד עם 20-25 דקות של בר, מנפורד והולנד, מאשר להפסיד עם 35-40 דקות של כל אחד מהם.

מה שכן - שמח מאוד שטעיתי ושאנחנו שוברים את הראש לקראת המבורג אחרי הניצחון המטורף אתמול.
נערך לאחרונה על ידי oleg neduda ב 25 דצמבר 2023, 17:51, נערך פעם 1 בסך הכל.
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

oleg neduda כתב: 25 דצמבר 2023, 17:26
אני כתבתי משהו בסגנון הזה. זה נכתב פשוט כי חשבתי (מניח שכמו הרוב פה) שאי אפשר לנצח את י"ם בסגל כזה, והעדפתי להפסיד עם 20-25 דקות של בר, מנפורד והולנד, מאשר להפסיד עם 35-40 דקות של כל אחד מהם.

מה שכן - שמח מאוד שטעיתי ושאנחנו שוברים את הראש לקראת המבורג אחרי הניצחון המטורף אתמול. או במילים אחרות.
האמת שאני חושב שמה שגרם למחשבה הזו שאי אפשר לנצח היה הסימן השאלה סביב הולנד (הגיוני לחלוטין כי הוא לא התחיל טוב ) אם הולנד היה מראה יכולת כזו (או אפילו יכולת שקרובה ליכולת שהראה במשחקים האחרונים ) אז הייתה פה הרבה יותר אמונה שאפשר לנצח לפניי סגל שכולל את הולנד , מנפורד ואלכסנדר זה לא סגל חלש בכלל ( וכמובן שחקנים מצויינים ברמה המקומית כמו טימור וזלמנסון ) ורמת המחוייבות וההקרבה שהשחקנים הביאו הובילה לתוצאה הזו , לא כזה סנסציוני כמו שנהוג היה לחשוב
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1156 לייקים

אה?
אם היום משחקים שוב נגד ירושלים בסגל הזה, אני באותן החששות שהייתי לפני המשחק בדיוק.
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

רק הפועל כתב: 25 דצמבר 2023, 17:49
oleg neduda כתב: 25 דצמבר 2023, 17:26

מה שכן - שמח מאוד שטעיתי ושאנחנו שוברים את הראש לקראת המבורג אחרי הניצחון המטורף אתמול.
האמת שאני חושב שמה שגרם למחשבה הזו שאי אפשר לנצח היה הסימן השאלה סביב הולנד (הגיוני לחלוטין כי הוא לא התחיל טוב ) אם הולנד היה מראה יכולת כזו (או אפילו יכולת שקרובה ליכולת שהראה במשחקים האחרונים ) אז הייתה פה הרבה יותר אמונה שאפשר לנצח לפניי סגל שכולל את הולנד , מנפורד ואלכסנדר זה לא סגל חלש בכלל ( וכמובן שחקנים מצויינים ברמה המקומית כמו טימור וזלמנסון ) ורמת המחוייבות וההקרבה שהשחקנים הביאו הובילה לתוצאה הזו , לא כזה סנסציוני כמו שנהוג היה לחשוב
לא חשבתי שאפשר לנצח את ירושלים בשום סגל שמרכיב 6 שחקנים בכירים, לא משנה מי הם. שמח שטעיתי
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  321 לייקים

עזבו היכולת, הדבר לקחת מכאן זה המנטליות של השחקנים.
יכולנו להפסיד את זה ועוד נפסיד משחקים בעתיד, העניין זה שאנחנו יודעים שמה שיש לשחקנים בראש זה לא משנה מה התוצאה או אם הקבוצה שניה מובילה, לא משנה מה הסגל שלנו מול הסגל שלהם, לא משנה כמה עייפים וכמה יש עומס - תמיד נלחמים עד הסוף, כי תמיד אפשר לנצח את כולם.
עוד יהיו אכזבות מהעונה, ואין כאן שום הבטחה לעתיד, אבל זה בדיוק סוג הקבוצה איתה צריך לצאת לקרב.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל 4 לייקיםסומךהוקיץ'ארז שדהגביזון
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

red in blood כתב: 25 דצמבר 2023, 18:02 עזבו היכולת, הדבר לקחת מכאן זה המנטליות של השחקנים.
יכולנו להפסיד את זה ועוד נפסיד משחקים בעתיד, העניין זה שאנחנו יודעים שמה שיש לשחקנים בראש זה לא משנה מה התוצאה או אם הקבוצה שניה מובילה, לא משנה מה הסגל שלנו מול הסגל שלהם, לא משנה כמה עייפים וכמה יש עומס - תמיד נלחמים עד הסוף, כי תמיד אפשר לנצח את כולם.
עוד יהיו אכזבות מהעונה, ואין כאן שום הבטחה לעתיד, אבל זה בדיוק סוג הקבוצה איתה צריך לצאת לקרב.
במילה אחת:ווינרים
אוהד כורסא
קיבל.ה  285 לייקים

לא ידעתי איפה לשאול אז תסלחו לי - מישהו יודע כמה זמן בערך לוקח למשלוח של המועדון מרגע ההזמנה עד ההגעה? :whome:
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

אוהד כורסא כתב:לא ידעתי איפה לשאול אז תסלחו לי - מישהו יודע כמה זמן בערך לוקח למשלוח של המועדון מרגע ההזמנה עד ההגעה? :whome:
אם אתה מתכוון לחנות המועדון אז חודשים.

Sent from my 22101320G using Tapatalk

אוהד כורסא
קיבל.ה  285 לייקים

גביזון כתב: 25 דצמבר 2023, 21:38
אוהד כורסא כתב:לא ידעתי איפה לשאול אז תסלחו לי - מישהו יודע כמה זמן בערך לוקח למשלוח של המועדון מרגע ההזמנה עד ההגעה? :whome:

אוף.
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

אוהד כורסא כתב:
גביזון כתב: 25 דצמבר 2023, 21:38

אוף.
אחרי שנתיים שהוצאתי שם מעל 1000 ש"ח בשנה הפסקתי לרכוש. נתתי כל כך הרבה צ'אנסים שהרגשתי כבר מטומטם.
אנשים שם זהב, במיוחד עוז שהוא מלאך בקטע פסיכי, אבל די, קבוצה שרוצה להיות בטופ אירופי לא יכולה להפעיל את החנות שתכלס הכי גרועה שאני אישית קניתי בחיים שלי.
קיבלתי מוצרים שלא הזמנתי, קיבלתי מידות שונות ממה שהזמנתי, קיבלתי חצי ממוצרי ההזמנות שהזמנתי בהזמנה אחת, ופעם כשחיכיתי כבר כל כך הרבה קיבלתי חולצה שלאחר כביסה אחת ירד כל ההדפס.
אני אחזור לרכוש כשתהיה חנות אינטרנטית הגיונית.

Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

גביזון כתב:

זה בהנחה שההזמנה בכלל תגיע.... אתה אופטימי. אחרי חודשים מתקשרים לעוז והוא מחזיר לך את הכסף. אבל אתה נשאר עם טעם חמוץ כי רצית את המוצר וחיכית לו כמו טמבל.

גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

Charlie כתב:
גביזון כתב:

זה בהנחה שההזמנה בכלל תגיע.... אתה אופטימי. אחרי חודשים מתקשרים לעוז והוא מחזיר לך את הכסף. אבל אתה נשאר עם טעם חמוץ כי רצית את המוצר וחיכית לו כמו טמבל.

מה שציינת קרה לי לא אחת, הזיה.
מתישהו יעבירו את זה לגורם חיצוני מקצועי בתשלום שינהל את זה כי לא תהיה ברירה.
ראה הודעה שניה שלי מעליך בנושא.

shaharot
קיבל.ה  406 לייקים

יש כתבה בynet שירושלים מחפשים מחליף לדזיקיץ
וככה על הדרך בתוך הכתבה רשום :

"אבל בהפסד להפועל ת"א עמד על הקווים תאודורוס ינאקופולוס, שבקבוצה התבשרו כי לא יוכל לעשות זאת שוב מכיוון שהוא לא עומד בקריטריונים של איגוד הכדורסל למאמנים זרים. "

אומנם ניצחנו אבל הם לא אמורים לקבל הפסד טכני על דבר כזה? וכנראה שפרנקו לא סתם כעס ועוד קיבל על זה טכנית...
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןASAFABADI
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

shaharot כתב:יש כתבה בynet שירושלים מחפשים מחליף לדזיקיץ

"אבל בהפסד להפועל ת"א עמד על הקווים תאודורוס ינאקופולוס, שבקבוצה התבשרו כי לא יוכל לעשות זאת שוב מכיוון שהוא לא עומד בקריטריונים של איגוד הכדורסל למאמנים זרים. "

אומנם ניצחנו אבל הם לא אמורים לקבל הפסד טכני על דבר כזה? וכנראה שפרנקו לא סתם כעס ועוד קיבל על זה טכנית...
שיעלו את זה לטוויטר הפאקינג בכייני של אדלסון

הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
ranjef
קיבל.ה  693 לייקים

shaharot כתב:יש כתבה בynet שירושלים מחפשים מחליף לדזיקיץ

רק בישראל
שליחת תגובה