קרב על התודעה - התעלמות תקשורתית מאלימות בית״ר

פורום אוהדי הפועל תל אביב
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

פשוט ביזיון שהדבר הזה עובר לסדר היום.
אוהדים עוברים לינץ, כוסות, בקבוקים, מצתים נזרקים לדשא בערימות, קריאות גזעניות לצ׳יבוטה, זיקוק נורה על אוהדים, אוהדים פורצים לחדר הלבשה.
וכלום. נאדה. אפס ביקורת, אפס שאלות, אפס התעסקות בנושא.
כתבים עלובים, אתם הפרצוף של המדינה הדוחה הזו.
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

זה מרתיח, לא מזיז לאף אחד כלום
רווי
קיבל.ה  104 לייקים

הסברה זה שם המשחק. הסברה זה מקצוע והלוואי והיה איש סושיאל מטעם המועדון שהיה מתעסק בזה באופן קבוע.
אשכרה אני הולך במדינה ואנשים אומרים לי אוהדי הפועל אלימים ושרק אנחנו הבעיה.. WTF איפה הפועל ואיפה אוהדי ביתר ומכבי
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
L.S
קיבל.ה  600 לייקים

אני חושה שמאיזור דקה 70, כל הדשא היה מלא בכוסות שתיה ומכל הבא ליד שנזרקו ע"י אוהדי ביתר
כל פעם ששחקן שלנו הגיע לקו החוץ נזרקו עליו כוסות וחפצים. דברים שראו בבירור בשידור בטלויזיה.
מילה אחת לא נאמרה על כך. מילה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonבר קולמוסא
טכנית לארז
קיבל.ה  1612 לייקים

איזה "קרב"? זה מכור מראש. האנשים שקובעים מה יסוקר ואיפה הכותרות ימוקמו הם כמו כל המדינה הזו אנשי מכבי וביטר ולכן זה לא עניין של "להסביר".
זה לא איזה קרב שאנחנו מפסידים בו, אין שום קרב. זה כבר הוכרע לפני שהתקיים.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל 4 לייקיםL.SgershonRed Wolfגביזון
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

לא מפתיע שיש לך אנשים כמו אוחנה בתקשורת , אשכרה נותנים לזה לגיטימציה וזה מוביך
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonגביזון
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

אין דבר כזה ״הסברה״.
להפועל ת״א אין יכולת להציף את השיח התקשורתי, אלא אם כן היא מבצעת משהו חריג (לדוגמא לא לעלות לשחק).
שום הודעה לתקשורת, מסיבת עיתונאים או הודעה להתאחדות לא תשנה את התודעה הציבורית, כי היא מושפעת מ-3 גופי ספורט פה שמשקפים את המציאות.
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

העיקר שאני אצטרך להביא את הדרכון של הילד שלי בשבת
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןshaharot
Ron.T
קיבל.ה  327 לייקים

כשכלב נושך בן אדם זה לא אייטם, אבל כשבן אדם נושך כלב.
הפוסט קיבל 4 לייקיםRed WolfFrenzyגביזוןיפתח16
טכנית לארז
קיבל.ה  1612 לייקים

ה48 שעות האחרונות הן דוגמא מצוינת.
גם אוהדי מכבי וגם אוהדי ביטר, שתי קבוצות הממסד השולטות פה, מכים אוהדים יריבה אחרי משחק מחוץ לאצטדיון (אצל הוונאביז זה היה אפילו בפ"ת), והתקשורת שותקת. כלום.
אבל כשאיזה אוהד הפועל יצולם אומר משהו או מסמן משהו לעבר יציע במרחק עשרות מטרים ממנו? פסטיבל, אוחנות, קופמן, רקנטי, העמדות לדין.

מדינת מכבי וביטר.
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןהסבתא של הפועל
בר לב אדום
קיבל.ה  301 לייקים

זה מתחיל מהבית, ברגע שיש כאן אוהדים שלא מפסיקים להלין כמה אוהדי הפועל בכלל והאולטראס בפרט אלימים/בריונים/יותר טוב בלעדיהם, ככה זה נותן לגיטימציה לאנשי חוץ (תקשורת וכו׳) ללכלך על הקהל שלנו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםL.Sfidel
אוהד כורסא
קיבל.ה  285 לייקים

בוודאי שאפשר להשפיע על השיח הודעות פרובוקטיביות ומשתלחות בפייסבוק.
עופר ינאי בכיוון אבל מטבע הדברים הוא יותר עדין.
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

לאף אחד לא איכפת מהדעה של עופר ינאי לפני שהוא פוצץ פה משחק. וגם אז השיח התקשורתי היה חצי על האלימות וחצי על הלגיטמיות של לפוצץ משחק.
טכנית לארז
קיבל.ה  1612 לייקים

אני כבר אמרתי לפני 3 חודשים כשהיה את הסאגה בכדורסל שמה שהפועל צריכה לעשות זה להוציא הודעה חריגה נגד כל כלכלבי הפרופגנדה של מכבי סל.
זה המצב גם בכדורגל.
רווי
קיבל.ה  104 לייקים

טכנית לארז כתב: 03 אוקטובר 2023, 10:33
מדינת מכבי וביטר.
בן לוז
קיבל.ה  23 לייקים

הדר היא התקווה שלנו.
מישהו חייב להעביר לה את כל החומר שתצפיף את זה באינסטגרם, פייסבוק, מהדורות חדשות הספורט
ofri
קיבל.ה  148 לייקים

צמד השדרנים העלוב התעלם מזריקת בקבוקי המים
אדום לבן
קיבל.ה  12 לייקים

קהל של אפסים
אחרי זה הם בוכים ומתלוננים שזה קורה להם נגדנו בבלומפילד או בדוחא
טכנית לארז
קיבל.ה  1612 לייקים

וגם אחרי כל זה, הטיל שהם ירו בדוחא על אוהדי סכנין לפני חצי שנה היה שווה הורדת ליגה שלהם ועצירת הכדורגל פה לשבוע לפחות.
אבל דין לביטר ודי לשאר כן.
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  416 לייקים

איך מגיעים למצ״ח?
יש סרטון ברור של חייל במדים תוקף אזרח
הוקיץ'
קיבל.ה  3946 לייקים

אתמול תומר לוי בחדשות הספורט: " למשטרה היה מודיעין על אבוקות מצד אוהדי הפועל ובסוף לא הייתה אף אבוקה באיצטדיון, אז מגיעה מילה טובה למשטרה".
אכן, מגיעה מילה טובה למשטרה שמנעה בגופה אבוקות היפותטיות. כמו כן, כל הכבוד למשטרה על כך שלא היה אתמול באצטדיון אף רימון עשן, רימון הלם, רימון רסס, תת מקלע ובזוקה.
הפוסט קיבל 7 לייקיםRed WolfאדוםFrenzyRon.TshaharotAsafasrafיפתח16
טכנית לארז
קיבל.ה  1612 לייקים

כלומר לפי תומר לוי המשטרה איתרה אוהדי הפועל עם אבוקות ולא עשתה מזה פסטיבל?
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

לפי תומר לוי אם מחר מפטרים אותו מערוץ הספורט יש לו לאן ללכת לבקש עבודה.
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  776 לייקים

עצם השימוש במושג "מידע מודיעיני' כלפי הדלקת אבוקות כאילו מדובר במידע מקדים על חיסול שעומד לצאת לפועל, זה גם פאתטי וגם מנרמל קרימינליזציה של הקהל
הפוסט קיבל 2 לייקיםteknoboyfidel
איל
קיבל.ה  69 לייקים

אני לא נרגע מהאלימות של הקופי האדם הללו
צריך פשוט להחרים את המגרש המתועב הזה ושהם באים
לבלומפילד למכור להם כרטיסים ב 500 שקל .
הפוסט קיבל לייק אחדdino
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

תגידו, אם לרןבכם המוחלט עדיין מעניין תביצה שרוצחים פלסטינים כל יום ומרביצים לזקנות בעיר העתיקה וזה לא מגיע לתקשורת, אז למה שפה זה יהיה שונה?
אנטי ביתר לשעבר
הפוסט קיבל 5 לייקיםInFlamesבר קולמוסאSickleCellteknoboyיפתח16
InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

אמה גולדמן כתב: 03 אוקטובר 2023, 12:26 תגידו, אם לרןבכם המוחלט עדיין מעניין תביצה שרוצחים פלסטינים כל יום ומרביצים לזקנות בעיר העתיקה וזה לא מגיע לתקשורת, אז למה שפה זה יהיה שונה?
אבל זה יהודי שקיבל מכות מזתומרת
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  572 לייקים

אמה גולדמן כתב: 03 אוקטובר 2023, 12:26 תגידו, אם לרןבכם המוחלט עדיין מעניין תביצה שרוצחים פלסטינים כל יום ומרביצים לזקנות בעיר העתיקה וזה לא מגיע לתקשורת, אז למה שפה זה יהיה שונה?
הכל נכון ובכל זאת מדברים עכשיו על אוהדים שהולכים למשחק ועוברים לינץ' בבקשה בלי אבאוטיזם על הסכסוך ישראלי פלסטיני
רווי
קיבל.ה  104 לייקים

:facepalm:
Xavi
קיבל.ה  680 לייקים

ברכות על ההודעה הכי מטומטמת שראיתי פה בפורום
הפוסט קיבל לייק אחדרווי
בר קולמוסא
קיבל.ה  557 לייקים

Hapolo כתב: 03 אוקטובר 2023, 12:50
הכל נכון ובכל זאת מדברים עכשיו על אוהדים שהולכים למשחק ועוברים לינץ' בבקשה בלי אבאוטיזם על הסכסוך ישראלי פלסטיני
כן אבל האדישות לאלימות, ואפילו הצדקה פנימית כשזה מעבר לקווי המחנה (ערבים/שמאלנים..) זולגת לתוך החברה זה ברור.
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

צודק! אין לנו זכות להתלונן! יאללה חארבו דארב!
redrony
קיבל.ה  630 לייקים

אני חייב לומר שההתעסקות בזה, כמה שאני מבין אותה ולא חף ממנה בעצמי היא לא תורמת לכלום. כמו להכנס לטוויטר ולקרוא את ריקלין או מגל. הדבר היחיד שזה עושה זה להביא עצבים.
קודם כל צריך לזכור שנקודת המבט של כל אוהד היא סובייקטיבית, גם שלנו. יש טענות מוצדקות ויש טעמות שאני קורא פה ובעיניי לפחות הן מופרכות (בנוגע להכל, שופטים, בתי דין, תקשורת, התנהגות הקהל שלנו ושל היריבות),
דבר שני, אין השפעה אמיתית. בסוף בתקשורת הספורט (כמו כל תקשורת אחרת אבל במיוחד בספורט) רב העיתונאים הם גם אוהדים ובאים מפויציה וכזו שלא תשתנה. בסופו של יום כמו שלא אכפת לי איך היריבות של הפועל משחקות (מה אכפת לי אם הקבוצה השניה עשתה בונקר כל המשחק) אז אני מנסה יותר להסתכל על ההתנהגות שלנו ומה צריך לשפר בה בשביל להמנע מאי נעימויות.
כן, יש עוולות, אין ספק, אבל הדרך להמנע מרובן זה פשוט לא לקרוא את מה שכותבים או לתת לזה את המשקל הנכון.
אוהד כורסא
קיבל.ה  285 לייקים

פרימו לוי כתב: 03 אוקטובר 2023, 11:48 עצם השימוש במושג "מידע מודיעיני' כלפי הדלקת אבוקות כאילו מדובר במידע מקדים על חיסול שעומד לצאת לפועל, זה גם פאתטי וגם מנרמל קרימינליזציה של הקהל
לא אופתע אם יתברר לימים שמשתמשים בפגאסוס נגד האולטראס.
Nati
קיבל.ה  1016 לייקים

L.S כתב:אני חושה שמאיזור דקה 70, כל הדשא היה מלא בכוסות שתיה ומכל הבא ליד שנזרקו ע"י אוהדי ביתר
כל פעם ששחקן שלנו הגיע לקו החוץ נזרקו עליו כוסות וחפצים. דברים שראו בבירור בשידור בטלויזיה.
מילה אחת לא נאמרה על כך. מילה.
אפילו במפעל של קוקה קולה אין כל כך הרבה כוסות קוקה קולה כמו שהיו ברחבה שלהם אחרי הגול שסגל כבש.
הוקיץ'
קיבל.ה  3946 לייקים

redrony כתב: 03 אוקטובר 2023, 14:02 אני חייב לומר שההתעסקות בזה, כמה שאני מבין אותה ולא חף ממנה בעצמי היא לא תורמת לכלום. כמו להכנס לטוויטר ולקרוא את ריקלין או מגל. הדבר היחיד שזה עושה זה להביא עצבים.
קודם כל צריך לזכור שנקודת המבט של כל אוהד היא סובייקטיבית, גם שלנו. יש טענות מוצדקות ויש טעמות שאני קורא פה ובעיניי לפחות הן מופרכות (בנוגע להכל, שופטים, בתי דין, תקשורת, התנהגות הקהל שלנו ושל היריבות),
דבר שני, אין השפעה אמיתית. בסוף בתקשורת הספורט (כמו כל תקשורת אחרת אבל במיוחד בספורט) רב העיתונאים הם גם אוהדים ובאים מפויציה וכזו שלא תשתנה. בסופו של יום כמו שלא אכפת לי איך היריבות של הפועל משחקות (מה אכפת לי אם הקבוצה השניה עשתה בונקר כל המשחק) אז אני מנסה יותר להסתכל על ההתנהגות שלנו ומה צריך לשפר בה בשביל להמנע מאי נעימויות.
כן, יש עוולות, אין ספק, אבל הדרך להמנע מרובן זה פשוט לא לקרוא את מה שכותבים או לתת לזה את המשקל הנכון.
בגדול אני מסכים איתך ותמיד הייתי בגישה הזו, אבל משהו השתנה. ספציפית סביב האירועים בדרבי כדורסל, אבל לא רק.
יש תחושה שדמנו הותר וחייבים לנסות לעשות כמה שיותר רעש.
redrony
קיבל.ה  630 לייקים

הוקיץ' כתב: 03 אוקטובר 2023, 14:31
redrony כתב: 03 אוקטובר 2023, 14:02 אני חייב לומר שההתעסקות בזה, כמה שאני מבין אותה ולא חף ממנה בעצמי היא לא תורמת לכלום. כמו להכנס לטוויטר ולקרוא את ריקלין או מגל. הדבר היחיד שזה עושה זה להביא עצבים.
בגדול אני מסכים איתך ותמיד הייתי בגישה הזו, אבל משהו השתנה. ספציפית סביב האירועים בדרבי כדורסל, אבל לא רק.
יש תחושה שדמנו הותר וחייבים לנסות לעשות כמה שיותר רעש.
הכדורסל היה אירוע יוצא דופן אבל שים לב שבמקרה הזה, בניגוד למקרים אחרים לא היתה התבכיינות או ״קרב על התודעה״ בקשקושים. היתה פעולה אסרטיבית חד צדדית. זה אכן דברים שמזיזים את המחט
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

והפחתה על תנאי של שלוש נקודות נוספות, במקרה של התפרעות אוהדים בנסיבות מחמירות או התפרצות אוהדים לשדה המשחק (בין בליגה ובין בגביע).

זה התנאי שלהם. מה זה התפרעות בנסיבות מחמירות, המשתמש ניר רשף?
בפועל מה זה אומר?
הוקיץ'
קיבל.ה  3946 לייקים

אולי.
להגיד לך שאני יודע מה צריך לעשות? ממש לא, אבל זו פעם ראשונה שאני באמת חושש ולא מרגיש כאילו יש כאן בכיינות מוגזמת מצד אוהדי הפועל.
שליחת תגובה