הפועל נגד ביתר - שני 20:30

פורום אוהדי הפועל תל אביב
נגמר הנוער
קיבל.ה  212 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 02 אוקטובר 2023, 23:24
האם פריצה עם חיבוק משטרתי היא עדיין פריצה?

הנה, היא עולה, הקבוצה, הגזענית, של המשטרה :sh-grin:
נגמר הנוער
קיבל.ה  212 לייקים

jonati כתב: 03 אוקטובר 2023, 06:24
רדפוקס כתב: 02 אוקטובר 2023, 14:38
הוקיץ' כתב: 02 אוקטובר 2023, 14:13 נו באמת, אין פעם אחת שאתרי הספורט פגעו עם ההרכב ואתם עדיין מתעצבנים לפני כל משחק מחדש. כאילו, תעשו מה שאתם רוצים, אבל זה קצת מצחיק.
לגבי ההרכב, אם ולקאניס אכן מתלבט אני חייב להודות שאני מבין אותו במובן מסוים. המשמעת ההגנתית של שחקני ההתקפה שלנו מבישה. אלטמן, צ'יבוטה ולאיוס פשוט לא טרחו לעשות הגנה נגד מכבי וב"ש. כשמביאים בחשבון שאזוגי מגן הגנתי מזעזע, מבינים למה הוא לא בדיוק עף על הרעיון של לפתוח עם אזוגי וצ'יבוטה באגף ימין בשיטת שני בלמים, או עם אלטמן כקשר התקפי.

המטרה צריכה להיות חזרה למשחק נגד נתניה - לחץ גבוה לפרקים, יחד עם עמידה נמוכה ומשמעת טקטית בשאר הזמן, כאשר מנסים לצאת מהר מאוד קדימה אחרי חטיפת כדור.
כל זה לא יעבוד אם בהתקפה שלנו מתוך 3 שחקנים יהיו 2 שהם אלטמן ואוז'בולט, אי אפשר לבצע התקפות מעבר רק עם לאיוס, זה עבד מול נתניה בעיקר בזכות צ'יבוטה.
לכן מבחינתי ההתלבטות אם בכלל לפתוח עם צ'יבוטה או לא כבר מראה על כמה חסר מושג האיש.
ביקורת לגיטימית, מעניין איפה הוא עכשיו? לא בושה להגיד שחסר המושג פה זה הוא
נו באמת, מה יהיה עם סגירת החשבונות הלא עניינית? זו עדין הזיה שהוא לא פתח עם צ'יבוטה במשחק כזה והביקורת מקבלת משנה תוקף עם איך שהמשחק נראה (והיה ברור איך הוא ייראה).
רק הפועל
קיבל.ה  1468 לייקים

וואו האמת שזה בוקר מצויין ומדהים
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

נגמר הנוער כתב: 03 אוקטובר 2023, 07:46
רדפוקס כתב: 02 אוקטובר 2023, 14:38
כל זה לא יעבוד אם בהתקפה שלנו מתוך 3 שחקנים יהיו 2 שהם אלטמן ואוז'בולט, אי אפשר לבצע התקפות מעבר רק עם לאיוס, זה עבד מול נתניה בעיקר בזכות צ'יבוטה.
לכן מבחינתי ההתלבטות אם בכלל לפתוח עם צ'יבוטה או לא כבר מראה על כמה חסר מושג האיש.
נו באמת, מה יהיה עם סגירת החשבונות הלא עניינית? זו עדין הזיה שהוא לא פתח עם צ'יבוטה במשחק כזה והביקורת מקבלת משנה תוקף עם איך שהמשחק נראה (והיה ברור איך הוא ייראה).
גם אני חשבתי שזו הזיה לא לפתוח עם צ'יבוטה.
להגיד שאוזבולט לא טוב בהתקפות מעבר זה החוסר מושג. ושוב כל הביקורת הקבועה שלו על אוז'בולט. אחרי שבקבוצה הכי גרועה אי פעם (הפועל של שנה שעברה) שלא היה לה בכלל קישור,הבנאדם הבקיע דו ספרתי. לקרוא לו העציץ הסלובני זה חסר מושג.
רדפוקס מלכלך באופן קבוע על אוז'בולט. אז הזכרתי לו את זה. זאת סגירת חשבונות לא עניינית?
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

ניצחון ממש סבבה! אבל וואלה הזיכרון של אוהדי הפועל זה כמו זיכרון של דג זהב.
לפני שבוע תבוסה 5-0 ואבל לאומי, אתמול ניצחון 3-0 וחגיגות הבסטיליה.
נכון, היה לי ממש כיף אתמול לראות את הפועל וגם אני קמתי לבוקר מחוייך. ההתאוששות מהדרבי ראויה לציון וחשוב היה לקבל המחשה לפוטנציאל הגבוה שיש בסגל של הפועל העונה -
אבל הנקודה שלי היא שצריך גם לשמור על פרופורציות בתוך כל המאניה-דיפרסיה הזו. לא להיגרר לתהומות ייאוש אפילו כשמקבלים תבוסה בדרבי - והיי, זו לא הפעם הראשונה שזה קורה בעשור האחרון - וגם לא לעלות לגג העולם
אחרי שדברים התחברו לנו וניצחנו את בבוני ביט"ר (להזכירכם: מדובר באריות ליגה כמו דגני, בן ביטון ושות' - קבוצה שהיא בסה"כ ברמה שלנו ובאזור התקציב שלנו העונה).
נקווה להמשכיות עם הסגנון ההתקפי.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
רק הפועל
קיבל.ה  1468 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 03 אוקטובר 2023, 09:16 ניצחון ממש סבבה! אבל וואלה הזיכרון של אוהדי הפועל זה כמו זיכרון של דג זהב.
לפני שבוע תבוסה 5-0 ואבל לאומי, אתמול ניצחון 3-0 וחגיגות הבסטיליה.
נכון, היה לי ממש כיף אתמול לראות את הפועל וגם אני קמתי לבוקר מחוייך. ההתאוששות מהדרבי ראויה לציון וחשוב היה לקבל המחשה לפוטנציאל הגבוה שיש בסגל של הפועל העונה -
אבל הנקודה שלי היא שצריך גם לשמור על פרופורציות בתוך כל המאניה-דיפרסיה הזו. לא להיגרר לתהומות ייאוש אפילו כשמקבלים תבוסה בדרבי - והיי, זו לא הפעם הראשונה שזה קורה בעשור האחרון - וגם לא לעלות לגג העולם
אחרי שדברים התחברו לנו וניצחנו את בבוני ביט"ר (להזכירכם: מדובר באריות ליגה כמו דגני, בן ביטון ושות' - קבוצה שהיא בסה"כ ברמה שלנו ובאזור התקציב שלנו העונה).
נקווה להמשכיות עם הסגנון ההתקפי.
נכון , לכן אוליי באמת טוב שנגמר "רק" ב3 ולא יותר כי אוליי זה יעזור לשחקנים להישאר עם רגליים על הקרקע כי באמת אם לא ננצח משחק הבא את הפועל חיפה לא עשינו יותר מדיי
Red Ghost
קיבל.ה  422 לייקים

המשחק הקרוב מול הפועל חיפה כל כך חשוב וקשה.
לדעתי הם יותר טובים מבית״ר והצפוי ביותר זה שלא ננצח אותם. הייתי עולה יחסית הגנתי בדיוק במערך, סגנון ובהרכב כמו בטדי.
האדס
קיבל.ה  2968 לייקים

אתמול לא שיחקנו הגנתי.
אתמול שיחקנו חכם.
בכל מקרה, אני חושב שככל הניתן, אסור להחליף הרכב שניצח 3-0.
גם אם זה אומר ששיראלוב לא ישחק ופאסי כן.
צריך להתחיל לייצר מומנטום.
הפוסט קיבל 5 לייקיםRed Wolfקפטן ג'קL.Sיהלום14אדוםרדפוקס
Red Or Dead
קיבל.ה  230 לייקים

אין שאלה בכלל. שיחקת טוב? ניצחת 3-0? לא לגעת. העונה ארוכה והסגל קצר, כולם עוד ישחקו מספיק.
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

אלטמן בספק
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

pelegs כתב: 02 אוקטובר 2023, 15:29
בן לוז כתב: 02 אוקטובר 2023, 15:15 לא יודע אם קשור לפה אבל הייתי שמח להציע שיר ששרים כשפוגשים את ביתר (בעיקר בטדי):
על בסיס ״הבאנו שלום עליכם״

הבאנו דאבל עליכם
הבאנו דאבל עליכם
הבאנו דאאבבבל עליכם
הבאנו דאבל דאבל דאבל עליכם!
כיף והכל, אבל אם שרים את זה בית"ר מפרקת אותנו 3:0 מינימום.
מישהו שר "הבאתם דאבל עלינו"? :whome: :smoke:
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

אגב, אוהדי ביטר עברו במגנומטרים אתמול?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
יהלום14אדום
קיבל.ה  560 לייקים

טכנית לארז כתב: 03 אוקטובר 2023, 11:02 אגב, אוהדי ביטר עברו במגנומטרים אתמול?
היישר לחדרי ההלבשה
יאללה הביתה!!!
רווי
קיבל.ה  104 לייקים

לא יודע אם עברו, אבל אם הפרסום של 2 מגנומטרים בהפועל (2500 ראשים) ו-2 מגנומטרים בביטר (22 אלף נשמות) נכון, אז זה גם ככה בדיחה..
האדס
קיבל.ה  2968 לייקים

סביר להניח שזה היה ספין.
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

לא סביר להניח, בטוח.
שום סיכוי שמיקי ואיתמר יתנו לאוהדי ביטרי שלהם לעבור במגנומטר.
אם זה היה קורה היינו רואים.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 03 אוקטובר 2023, 11:14, נערך פעם 1 בסך הכל.
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

.
Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הוקיץ'
קיבל.ה  3951 לייקים

אם ישראלוב כשיר הוא צריך לעלות נגד הפועל חיפה, עם כל הכבוד לפאסי.
אני גם כמובן מאחל לאלטמן החלמה מלאה, אבל הוא בכל מקרה לא צריך להיות בהרכב כרגע, אלא צ'יבוטה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1618 לייקים

מה שכן אלטמן כן הגיע אתמול למצים שלו.
לדעתי אם נקבל ממנו משהו זה בעיקר זה, כלומר מצבים. אני לא חושב שנראה ממנו דריבלים או מסירות עומק.
לתחושתי הוא ייתן את שלו.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3757 לייקים

jonati כתב: 03 אוקטובר 2023, 09:15
נגמר הנוער כתב: 03 אוקטובר 2023, 07:46
גם אני חשבתי שזו הזיה לא לפתוח עם צ'יבוטה.
להגיד שאוזבולט לא טוב בהתקפות מעבר זה החוסר מושג. ושוב כל הביקורת הקבועה שלו על אוז'בולט. אחרי שבקבוצה הכי גרועה אי פעם (הפועל של שנה שעברה) שלא היה לה בכלל קישור,הבנאדם הבקיע דו ספרתי. לקרוא לו העציץ הסלובני זה חסר מושג.
רדפוקס מלכלך באופן קבוע על אוז'בולט. אז הזכרתי לו את זה. זאת סגירת חשבונות לא עניינית?
אתה מוזמן להיכנס לאשכול על אוז׳בולט ולראות מה רשמתי, לא ברחתי לשום מקום.
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

לאן נעלמו דוחות המשחק של המנהלת שהיו מפורסמים עד לעונה שעברה?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3757 לייקים

אונישנקו כתב: 03 אוקטובר 2023, 15:27 לאן נעלמו דוחות המשחק של המנהלת שהיו מפורסמים עד לעונה שעברה?
כנראה עברו לעבוד עם חברה אחרת.
הסטטיסטיקה של החברה החדשה עלובה.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  416 לייקים

https://www.htafc.co.il/%d7%94%d7%95%d7 ... %93%d7%99/
תודה לכל האוהדים שהגיעו אתמול לערב בלתי נשכח באצטדיון טדי – וגם לכל מי שתמך מהבית. תודה, לא רק על התמיכה המדהימה בקבוצה במהלך הניצחון על בית"ר, אלא גם על ההתמודדות עם האירועים הקשים מהשבוע שעבר, על הכוח, האופי והרוח של הפועל שהורגשה בכל מקום במגרש, על הדשא וביציעים.

אוהדי הפועל תל אביב הוכיחו אתמול שהם תורמים את חלקם החשוב בכדי להבטיח שהכדורגל הישראלי יתנהל בסביבה טובה יותר. הוכחנו שוב שהאוהדים שלנו הם הטובים בישראל – וחייבים לקבל יחס ראוי בכל משחק.

אנו מודים לצוות האבטחה שלנו שהגיע למשחק, למנהלי האירוע בטדי ולראשי ההתאחדות והמנהלת על המאמצים שהשקיעו בכדי שהאירוע יעבור בשלום.

לצערנו, למרות המאמצים הרבים, התרחשו גם כמה אירועי אלימות קשים מחוץ למגרש, בהם הותקפו אוהדי הקבוצה באכזריות. אנו נמצאים בקשר עם אותם אוהדים שנפגעו ועובדים בשיתוף פעולה עם גורמי האכיפה והגופים שמנהלים את הכדורגל בכדי שאותם אנשים שתקפו את אוהדינו ייתפסו וימצו עמם את הדין.

השבוע אנחנו חוזרים לאצטדיון בלומפילד, למשחק מול הפועל חיפה. זה הזמן להזכיר ולהדגיש שהיחס לאוהדי הקבוצה לפני הדרבי ובמהלכו, היה בלתי מתקבל על הדעת ואסור שמקרים כאלה יתרחשו שוב. אנו מצפים ממשטרת ישראל שתימנע מפעולות כפי שראינו בשבוע שעבר - ותעבוד עם ראשי המועדון וכוחות האבטחה בכדי ליצור סביבה בטוחה ומזמינה לכל באי האצטדיון.

----

מועדון הכדורגל הפועל תל אביב מגנה את הגזענות שנתקלנו בה אמש, כאשר שחקן הקבוצה, מאוויס צ'יבוטה, ספג קריאות גזעניות שפלות במהלך המשחק מול בית"ר ירושלים.

מאוויס הוא שחקן כדורגל נהדר ובעיקר אדם נפלא. אנו גאים לראות אותו לובש את החולצה האדומה וקיבלנו אותו ואת משפחתו באהבה גדולה כחלק ממשפחת הפועל תל אביב.

המועדון שלנו ימשיך להיאבק בגזענות ולמען קבלת השונה והאחר וקורא לכולם להצטרף למאבק הזה. בהפועל יש מקום לכולם, ללא הבדל גזע, דת או לאום. אנו עומדים מאחורי מאוויס ומודים לו שבחר לחזור למגרש על אף הקריאות שספג. אין לגזענות מקום בכדורגל – ובחברה הישראלית בכלל.

כל כך הרבה מלל בלי להגיד כלום
האמריקאים חייבים להתעורר על עצמם בקטע הזה זה לא ארה״ב שצריך את כל ה P הזה כל הזמן
התוצאה אתמול הייתה ניצחון גדול עבור המועדון, אך לא נאפשר לה להסיח את דעתנו מההתחייבויות החשובות שלנו מחוץ למגרש. אין מקום לאלימות או לגזענות בחברה שלנו, וגם לא בכדורגל. כל הגורמים המעורבים בכדורגל הישראלי חייבים להמשיך לעבוד יחד ולעשות הכל בכדי להפוך את החזון - למציאות.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3757 לייקים

מה אתה מצפה שיגידו?
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  416 לייקים

או שיהיו יותר תקיפים נגד המשטרה והתאחדות או שלא יגידו כלום
שיתייחסו לאפליה בכניסה למגרש עם האוהלי בידוק ומגנומטרים
שיתייחסו לזה שרק בזכות זה שהם השכירו מאבטחים שלהם לה פמליה לא פרצו לחדר ההלבשה של הפועל
יש מספיק מה להגיד בשביל להעלות את האלימות הביזיונות של הקופים האלה מאשר להגיד אוהבים אותך מאביס
שליחת תגובה