דרבי

פורום אוהדי הפועל תל אביב
דוגיס
קיבל.ה  396 לייקים

שתי בקשות קטנות יש לי
1. בבקשה מהקהל האדום בואו לא נזרוק אבוקות, אם אנחנו מפסידים ומורידים לנו 2 נקודות זה מחזיר אותנו אחורה ובקלות אפשר להעביר עוד עונה קשה. אנחנו קהל אינטלגנטי בבקשה בואו נשמור על זה, אם הקהל של מכבי לא יזרוק ואנחנו כן נרגיש כאלה מפגרים בבקשה בואו נמנע יהיה עוד מלא דרבים לזרוק אבוקות. אחרי שהורידו נקודות לחיפה יחפשו להוריד לכולם.
2. בבקשה אדון מאמן תכניס בהם אמונה ממחר ותגיד להם שאתה עולה עם אלטמן לאיוס ציבוטה ואוזבוט בהתקפה כי אנחנו הולכים לנצח. תכניס בהם את האמונה הזאת ואל תפתח עם חמישה בהגנה ותתן להם לישון לנו על השער כאילו הם ריאל ואנחנו הפועל טירה. בבקשה תעשה הרכב שמסתכל להם בלבן של העין רק ככה מנצחים משחקים לא עם האוטובוס בהגנה ניסו את זה מלא מאמנים לפניך וכולם יודעים איך זה נגמר.
הפוסט קיבל 6 לייקיםshaharotavivx27evenFrenzyיאללהפועלמלחמהRaizi
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

מהר לאחד את האשכול הזה עם האשכול על ולקאניס, שחס וחלילה לא יתאפשר כאן דיון נפרד!
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
קירקגור
קיבל.ה  114 לייקים

השאלה מי יעלה בקישור במקום אל-ים. בנימין חלש במשחק ההגנה ובונה חלש פיזית.
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

נקווה שאלטמן אבל סביר שהוא יעלה את בנימין. אם ארצ'ל כשיר הייתי שוקל לעלות איתו במקום אזוגי.
אינתי עומרי, הפועל.
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  303 לייקים

מתי נפתחת המכירה?
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

קירקגור כתב: 18 ספטמבר 2023, 23:48 השאלה מי יעלה בקישור במקום אל-ים. בנימין חלש במשחק ההגנה ובונה חלש פיזית.
אם יש לו שכל אז אלטמן. אם הוא מרובע אז בנימין ואם הוא טיפש אז בונה.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  587 לייקים

סיכוי טוב בעיניי ל3 בלמים עם פאסי במקום אל ים.
וינסנט
קיבל.ה  244 לייקים

מקווה שאף אחד מהשחקנים החשובים לא ימציא פציעה או משהו לקראת שבוע הבא, חייבים סגל מלא
shaharot
קיבל.ה  406 לייקים

דוגיס כתב: 18 ספטמבר 2023, 23:40 שתי בקשות קטנות יש לי
1. בבקשה מהקהל האדום בואו לא נזרוק אבוקות, אם אנחנו מפסידים ומורידים לנו 2 נקודות זה מחזיר אותנו אחורה ובקלות אפשר להעביר עוד עונה קשה. אנחנו קהל אינטלגנטי בבקשה בואו נשמור על זה, אם הקהל של מכבי לא יזרוק ואנחנו כן נרגיש כאלה מפגרים בבקשה בואו נמנע יהיה עוד מלא דרבים לזרוק אבוקות. אחרי שהורידו נקודות לחיפה יחפשו להוריד לכולם.
2. בבקשה אדון מאמן תכניס בהם אמונה ממחר ותגיד להם שאתה עולה עם אלטמן לאיוס ציבוטה ואוזבוט בהתקפה כי אנחנו הולכים לנצח. תכניס בהם את האמונה הזאת ואל תפתח עם חמישה בהגנה ותתן להם לישון לנו על השער כאילו הם ריאל ואנחנו הפועל טירה. בבקשה תעשה הרכב שמסתכל להם בלבן של העין רק ככה מנצחים משחקים לא עם האוטובוס בהגנה ניסו את זה מלא מאמנים לפניך וכולם יודעים איך זה נגמר.
מסכים אבל יהיו אבוקות 700000 אחוז
לגבי סעיף 2 -אמןןןןן אמןןןןן
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  262 לייקים

אבוקות יהיו, זה כבר הוחלט. כמו שאחד מהארגון אמר היום "אוטונומיה ביציעים חשובה יותר מ-2 נקודות".
את הסם הכי גדול
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

צריך לנצל את הזריזות של ציבוטה ולאיוס ואפשר לעקוץ אותם
בני12
קיבל.ה  847 לייקים

קוקאין ואלכוהול כתב: 19 ספטמבר 2023, 01:02 אבוקות יהיו, זה כבר הוחלט. כמו שאחד מהארגון אמר היום "אוטונומיה ביציעים חשובה יותר מ-2 נקודות".
אנשים שמזלם שנשימה היא פעולה אוטומטית אחרת היו מתים.
הטמטום פשוט גולש מהם ומציף את כולנו.
הפוסט קיבל 2 לייקים7evenAsafasraf
סמל אישי של משתמש
Hayco
קיבל.ה  53 לייקים

------------------------זובאס----------------------
גורפינקל-ישראלוב(פאסי)-בלוריאן-אזוגי
-------------רודריגז--------אייבינדר------------
‐-----------------------אלטמן----------------------
לאיוס-------------אוז'בולט------------צ'יבוטה

רק ככה, איכות השחקנים שלנו ממש לא מתאימה ל 5-3-2 ואנחנו נראים זוועה במערך הזה יותר מאשר במשחק היום מול ב"ש ב 10 שחקנים.

פאסי בסוגריים כי צריך לראות מה עם ישראלוב שחזר מפציעה ושוב יצא היום.

אלטמן צריך לרוץ הרבה באמצע לעזור לקשרים ולהתקפה בהנעת כדור וגם בלחץ כשהכדור אצל היריב, ממש לא "לתפוס קו" כמו היום.
אזוגי בקושי עמד בלחץ מרוב שהיה לבד בהגנה, ציבוטה עם המהירות חייב להיות בקו ולעזור בסגירות.
בנוסף בעקבות כך שאייבי יתרכז יותר בהגנה.

Sent from my SM-A725F using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
אדום
קיבל.ה  754 לייקים

אלוהים שיציל אותנו
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3754 לייקים

אתה ראית שמול ב"ש הוא החדיר בהם אמונה שהם יכולים לנצח? כי אני לא, בטח ובטח לא יקרה בדרבי.
מה נקרא - תיקו טוב לנו.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1697 לייקים

סעיף 1 פונה לאנשים שמאוהבים בעצמם והפועל זה הדבר האחרון שמעניין אותם,עוד לא הבנת זאת? אז שכח מזה.
המשחק הזה יתחיל רשמית סביבות דקה 20 במינוס 2 נקודות.
יחד, רק יחד! :heart:
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

העיקר תמונות אולטרס של אבוקות.
InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

Hayco כתב: 19 ספטמבר 2023, 01:26 ------------------------זובאס----------------------

רק ככה, איכות השחקנים שלנו ממש לא מתאימה ל 5-3-2 ואנחנו נראים זוועה במערך הזה יותר מאשר במשחק היום מול ב"ש ב 10 שחקנים.

אלטמן צריך לרוץ הרבה באמצע לעזור לקשרים ולהתקפה בהנעת כדור וגם בלחץ כשהכדור אצל היריב, ממש לא "לתפוס קו" כמו היום.
אזוגי בקושי עמד בלחץ מרוב שהיה לבד בהגנה, ציבוטה עם המהירות חייב להיות בקו ולעזור בסגירות.

הרכב החלומות
הבעיה שאלטמן לא נראה עדיין בכושר למשחק מלא, מי תכניס במקומו? או חילוף מערך?
אדום
קיבל.ה  754 לייקים

רדפוקס כתב: 19 ספטמבר 2023, 02:38 אתה ראית שמול ב"ש הוא החדיר בהם אמונה שהם יכולים לנצח? כי אני לא, בטח ובטח לא יקרה בדרבי.
מה נקרא - תיקו טוב לנו.
בריאיונות לפני ואחרי המשחק כן, על הדשא נראה כבר משהו אחר.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  413 לייקים

הנה המבחן של ההצהרות כאן של "השקעה בתשתיות".
כמו שבכל האצטדיונים באירופה מגיעים למי שמשתולל או זורק דברים לדשא- גם כאן זה מה שמצופה.השקעה של כמה אלפי שקלים מרשתת לחלוטין כל מושב ואדם באצטדיון ואז ניתן להגיע אליהם
יאללהפועלמלחמה
קיבל.ה  39 לייקים

כמה שאתה צודק לגבי האבוקות, אני לא מפסיק לחשוב על זה מאז שהבנתי שיש לנו 2 נק על תנאי.
לצערי זה כנראה יקרה, וכנראה שיורידו לנו נקודות.. יאמר לזכותם (מי שזורק) , שרק בארץ נותנים עונשים על השטות הזאת.
בר קולמוסא
קיבל.ה  557 לייקים

אם זורקים אבוקות מורידים נקודות אבל אם משאירים אותם ביציע לא מורידים?
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

אני חושב שהתנאי הוא עצירת המשחק. וכאן יש בעיקר שיקול דעת של השופט.
בהתחשב בהיסטוריה שלנו, אני מניח שהוא לא יחכה שנזרוק ופשוט יעצור את המשחק.
סמל אישי של משתמש
Hayco
קיבל.ה  53 לייקים

InFlames כתב:
Hayco כתב: 19 ספטמבר 2023, 01:26 ------------------------זובאס----------------------

הרכב החלומות
הבעיה שאלטמן לא נראה עדיין בכושר למשחק מלא, מי תכניס במקומו? או חילוף מערך?
אין באמת מחליף ראוי בספסל שייכנס וישפיע, כרגע זה רן בנימין.

קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  262 לייקים

האדס כתב: 19 ספטמבר 2023, 13:49 אני חושב שהתנאי הוא עצירת המשחק. וכאן יש בעיקר שיקול דעת של השופט.
בהתחשב בהיסטוריה שלנו, אני מניח שהוא לא יחכה שנזרוק ופשוט יעצור את המשחק.
אלא אם כן הם יזרקו את האבוקות בשניות שלפני השריקה, ואז הוא פשוט לא יתחיל את המשחק.
עיכוב פתיחת המשחק יביא לעונש פחות חמור מאשר עצירה שלו, אולי אפילו לא יפעילו את התנאי בסיטואציה מסוימת.
את הסם הכי גדול
Piz
קיבל.ה  47 לייקים

אם לא נזרוק אבוקות כבר הרווחנו 2 נקודות.
ואז כשכניראה נפסיד את המשחק אם להיות ריאלי משמע הפסדנו 3 נקודות אבל הרווחנו 2.
סך הכל לפי החישוב שלי זה יוצא 2 נקודות מ 5 בדרבי, שהפסדת בו. ולקאניס גאון.
וברצינות בבקשה בלי אבוקות. קצת יותר יצירתיות.
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

Piz כתב: 19 ספטמבר 2023, 14:57 אם לא נזרוק אבוקות כבר הרווחנו 2 נקודות.
ואז כשכניראה נפסיד את המשחק אם להיות ריאלי משמע הפסדנו 3 נקודות אבל הרווחנו 2.
סך הכל לפי החישוב שלי זה יוצא 2 נקודות מ 5 בדרבי, שהפסדת בו. ולקאניס גאון.
וברצינות בבקשה בלי אבוקות. קצת יותר יצירתיות.
נראה לי שזה חזק מהם, מהאולטרס מבחינתם האבוקות הם מעל לכל וזה נכון שזה מעצבן שיש יחס שונה לאבוקות של הפועל ולאבוקות של שאר הקבוצות בכל הענפים אבל לפעמים צריך להיות חכם ולא צודק, כנראה שמדליקי האבוקות מעדיפים את הצדק המוחלט מבחינתם.
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

איזה דיכאון הולך להיות כשבדקה השנייה כל המגרש יהיה אבוקות ואנחנו נדע שלא משנה מה נוציא מהמשחק הזה, יקחו לנו את זה בבית הדין
הפוסט קיבל לייק אחדavivx2
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3754 לייקים

oleg neduda כתב: 19 ספטמבר 2023, 15:56 איזה דיכאון הולך להיות כשבדקה השנייה כל המגרש יהיה אבוקות ואנחנו נדע שלא משנה מה נוציא מהמשחק הזה, יקחו לנו את זה בבית הדין
איזה דיכאון שהאנשים שיהיו אחראים לזה מחשיבים את עצמם להפועל אבל היא הדבר האחרון שמעניין אותם.
הפוסט קיבל 3 לייקיםSin Quesoאדום7even
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

2 נק׳ זה המקרה הטוב.
לדעתי אחרי שהורידו לחיפה נקודה, דיי בטוח שיזיינו גם את הפועל וגם את מכבי ביותר מזה.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
redrony
קיבל.ה  630 לייקים

אני חושב שזה הצ׳אנס של בעלים חדש להראות שהוא רציני ואם וכאשר יהיו אבוקות בדרבי הזה שיגרמו לעונשים, להכנס בעבריינים האלה בכל הכח. לשלול מנויים, להסגיר למשטרה. מה שצריך
דבר שני, אם אחרי שהורידו לחיפה נקודה וכמו שכתבו כאן פתחו את הדלת להורדת נקודות להפועל יהיו פה אוהדים, כן אולטראס לא אולטראס שיבואו ויפתחו אבוקות רק בשביל איזו גחמה (ושלא יבלבלו לי את המח שזה עוזר לקבוצה לנצח) אז באמת לא תהיה לי על אף אחד מהם שום חמלה
הפוסט קיבל 2 לייקיםavivx27even
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

מוכן לנצח דרבי ושיורידו נקודה על אבוקות

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםInFlamesHayco
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  782 לייקים

אם האולטראס אשכרה מוכן להדליק אבוקות בידיעה שזה יגרום לאיבוד נקודות, אז המשמעות היא שמדובר באופן סופי בארגון פשע ולא באוהדי כדורגל

שנה שעברה נגד קש היה להם אחלה אליבי
הפעם לא

ראיתם את חיפה, הבנתם שהדיינים לא יפחדו
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  782 לייקים

לירון האדום כתב: 19 ספטמבר 2023, 17:44 מוכן לנצח דרבי ושיורידו נקודה על אבוקות

רק שזה 2 נקודות…
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

:bang:
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3754 לייקים

מוכן לנצח דרבי ושלא ירידו נקודות על אבוקות.
לדעתי אגב יש אנשים באולטראס שלא יחתמו על דבר כזה.
עידן סרור
קיבל.ה  188 לייקים

התנאי זה עד לסוף העונה, אין שום סיכוי שבעולם שנעבור את העונה הזאת בלי פירוטכניקה.
לא עדיף שזה יהיה בדרבי כבר? :whome:

וסתם רעיון יצירתי,
למה לא להדליק את האבוקות כשהשחקנים עולים לכר הדשא כמו בימים עברו?
לא עוצר את המשחק ו*כן* עוזר מקצועית.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
Ofir136
קיבל.ה  67 לייקים

אין באמת סיכוי שהאולטראס יוותרו על האבוקות, הם לא עשו את זה שנה שעברה בגמר פליאוף בכדורסל שידעו שזה יכול לעלות לנו באליפות, אז בטח שהם לא יוותרו על זה במשחק דרבי שלא קובע כלום. התקווה היחידה שלי היא שהם לא יזרקו את האבוקות לדשא ולא יגרמו לעצירת המשחק, אבל אם להיות ריאלים, גם אם הם לא יזרקו למגרש, הקהל של מכבי יעשה את זה, ובית הדין יתפוס על זה טרמפ ויעניש את 2 הקבוצות. מבאס ברמות אבל המינוס 2 נקודות האלה צפויים כמו האדום שאל ים קיבל אתמול.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

האמת שהנקודות לא מזיזות.. רק להיפטר מהקוף הזה ולנצח דרבי
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

לא מבין את זה , למה האוהדים האלו לא יכולים להשתלט על עצמם לטובת הקבוצה פעם אחת, זו בקשה גדולה מדיי? כל כך מתסכל שמעכשיו אני רואה שאין סיכויי שלא יהיו אבוקות
שליחת תגובה