אולם

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
גולובורודקו
קיבל.ה  14 לייקים

אז אחרי שיצאנו לדרך חדשה, אפשר להתחיל לחשוב על העתיד.
האולם שלנו קטן לנו היום, אין ספק, יש ביקוש גדול למנויים וכרטיסים, ובאמת נראה שהגדלה לאזור ה 6000-7000 מושבים זה אופטימלי, גם מבחינת מנויים וגם מבחינת משחקים פחות אטרקטיביים וכו, שלא יהיה ריק מדי.
אבל - ינאי דיבר ומדבר הרבה על היורוליג. זה משהו שהוא מכוון אליו ונכון כל העניין עם השריונים והשחיתות, אבל כרגע זה מה יש, זה המפעל הבכיר ביותר, ולא נוכל באמת להתחרות במכבי לטווח ארוך בלי לבסס את עצמנו שם.
אז ביורוליג, רוב הקבוצות משוריינות עם חוזה. חוץ מהן יש לפי דעתי איזה 2-3 כרטיסים חופשיים שהם נותנים (חוזה לשנה או שנתיים אני חושב) ומקום שמור לזוכה ביורוקאפ.
הקבוצות המשוריינות - מחויבות להעמיד אולם של לפחות 10000 מקומות. לכן גם כנראה הסעיף בהסכם, שמעבר ליד אליהו מחייב הצבעה ...
אז עכשיו באמת השאלה מה עושים - משדרגים את הדרייב אין לבערך פי 2 ממה שיש היום, ואז בעוד כמה שנים, אם הכול באמת הולך לפי התכניות והיורוליג על הפרק, שוברים את הראש שוב, או שהולכים אול אין ובונים איפשהו אולם של 10000 מושבים
לפי מה שהולך בתקשורת, הולכים על האופציה הראשונה כרגע. לטווח הקצר זה מרגיש נכון, אבל אולי כדאי לעצור ולחשוב קצת יותר קדימה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1697 לייקים

לוידע מה יבנו, איך יבנו ואיפה יבנו.
יש לי רק בקשה אחת - בלי קומה שניה. זהו.
זה מדכא וזה הכל חוץ מחוויית ספורט לאוהד. ע"ע ארנה, נוקיהו ובלומפילד גם כשהם מלאים.
מצדי אולם של 70 אלף. בבקשה רק קומה אחת בשיפוע חד כמה שאפשר.
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל 3 לייקיםיונה הנביאתבורRed Wolf
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  423 לייקים

7even כתב: 11 אוגוסט 2023, 14:49 לוידע מה יבנו, איך יבנו ואיפה יבנו.
זה מדכא וזה הכל חוץ מחוויית ספורט לאוהד. ע"ע ארנה, נוקיהו ובלומפילד גם כשהם מלאים.
הפוך גוטה, הפוך!
חובה קומה שניה, כדי שיהיה איזה פינה לזרוק את קהל החוץ שלא יידעו שהם קיימים. נמאס לראות את כל הצהוב הזה על הקווים בדרייב אין.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1697 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 11 אוגוסט 2023, 15:02
הפוך גוטה, הפוך!
חובה קומה שניה, כדי שיהיה איזה פינה לזרוק את קהל החוץ שלא יידעו שהם קיימים. נמאס לראות את כל הצהוב הזה על הקווים בדרייב אין.
אם הם ייזרקו גם אתה תיזרק ובהצלחה עם מה שהיה פעם אולם ביתי
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל לייק אחדתבור
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1279 לייקים

גודל האולם לא תלוי בנו אלא בעירייה.
גולובורודקו
קיבל.ה  14 לייקים

יובל כתב: 11 אוגוסט 2023, 16:25 גודל האולם לא תלוי בנו אלא בעירייה.
נכון, תלויים בהם. אבל נאמר שינאי יפעל להגדלת האולם הקיים בטווח של כמה שנים, זאת אומרת שכן אפשר להשפיע על ההחלטה שלה. הדרייב אין משמש גם לעוד אירועים ספורטיביים ולא ספורטיביים, מניח שעם מספיק לחץ אפשר למשוך לכיוון אולם גדול יותר (אם התשתיות שם מאפשרות את זה בכלל). כי אם לא, זה אומר שמבחינתנו, כנראה שאם וכאשר נגיע לרגע שבו אנחנו רוצים להצטרף למועדון החברים הסגור של היורוליג, נצטרך לשחק ביד אליהו
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  242 לייקים

העירייה לדעתי ממש אוהבת את הדרייב אין. הוא משומש יותר מכל אולם ספורט היום
הוא נגיש בטירוף, אחלה חניה, אחלה מיקום, קומפקטי, חדש, קליל
כל מה שנוקיה היום לא נותן. אממה זה באמת שיקול שלהם, אנחנו היחידים שמתמשים באולם הזה ורוצים יותר מושבים, כל הגופים הזמניים והאירועים שם זה לא צריכים אפילו את רובו
(אולי) Trust the :hapoel: Mintzberg Process
הפוסט קיבל לייק אחד7even
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 11 אוגוסט 2023, 15:02
הפוך גוטה, הפוך!
קומה שניה נקודתית ליציע האורחים. ארוך ללא אפשרות לגוש עידוד....
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1279 לייקים

גולובורודקו כתב: 11 אוגוסט 2023, 16:32
נכון, תלויים בהם. אבל נאמר שינאי יפעל להגדלת האולם הקיים בטווח של כמה שנים, זאת אומרת שכן אפשר להשפיע על ההחלטה שלה. הדרייב אין משמש גם לעוד אירועים ספורטיביים ולא ספורטיביים, מניח שעם מספיק לחץ אפשר למשוך לכיוון אולם גדול יותר (אם התשתיות שם מאפשרות את זה בכלל). כי אם לא, זה אומר שמבחינתנו, כנראה שאם וכאשר נגיע לרגע שבו אנחנו רוצים להצטרף למועדון החברים הסגור של היורוליג, נצטרך לשחק ביד אליהו
אם יד אליהו יכול להפוך לאולם הביתי שלנו באופן קבוע והוא יתאים למידותינו, אני לא רואה בזה שום בעיה.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

לפי רמי לא נמצא שום אדריכל שמוכן לקחת על עצמו פרויקט של הרחבת האולם ע"י שיפוץ (תודה למי שהחליט לבנות את העמודים בצורה שמונעת יכולת הרחבה).
לכן הלכו על צוות אדריכלים מחו"ל, אני מקווה שהם יגידו שזה אפשרי, ואם כן עם הרחבה משמעותית מהמצב הקיים.
יכול להיות שהתוספת לא תוכל להיות משמעותית בכלל
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
תבור
קיבל.ה  128 לייקים

Chegi כתב: 11 אוגוסט 2023, 20:15 לפי רמי לא נמצא שום אדריכל שמוכן לקחת על עצמו פרויקט של הרחבת האולם ע"י שיפוץ (תודה למי שהחליט לבנות את העמודים בצורה שמונעת יכולת הרחבה).
לכן הלכו על צוות אדריכלים מחו"ל, אני מקווה שהם יגידו שזה אפשרי, ואם כן עם הרחבה משמעותית מהמצב הקיים.
יש לי הרגשה שבסוף יהרסו ויבנו מחדש
די עם ה-נו
גולובורודקו
קיבל.ה  14 לייקים

יובל כתב: 11 אוגוסט 2023, 20:14
גולובורודקו כתב: 11 אוגוסט 2023, 16:32
אם יד אליהו יכול להפוך לאולם הביתי שלנו באופן קבוע והוא יתאים למידותינו, אני לא רואה בזה שום בעיה.
אתה לא רואה בזה בעיה, גם אני לא, זה עובד לא רע בהרבה מקרים עם יריבות עירוניות שחולקות מגרש, אבל זה משהו שלא יעבור חלק אצל חלק מהקהל, לא סתם החריגו את זה בהסכם
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

גולובורודקו כתב:
יובל כתב: 11 אוגוסט 2023, 20:14
גולובורודקו כתב: 11 אוגוסט 2023, 16:32 נכון, תלויים בהם. אבל נאמר שינאי יפעל להגדלת האולם הקיים בטווח של כמה שנים, זאת אומרת שכן אפשר להשפיע על ההחלטה שלה. הדרייב אין משמש גם לעוד אירועים ספורטיביים ולא ספורטיביים, מניח שעם מספיק לחץ אפשר למשוך לכיוון אולם גדול יותר (אם התשתיות שם מאפשרות את זה בכלל). כי אם לא, זה אומר שמבחינתנו, כנראה שאם וכאשר נגיע לרגע שבו אנחנו רוצים להצטרף למועדון החברים הסגור של היורוליג, נצטרך לשחק ביד אליהו
אתה לא רואה בזה בעיה, גם אני לא, זה עובד לא רע בהרבה מקרים עם יריבות עירוניות שחולקות מגרש, אבל זה משהו שלא יעבור חלק אצל חלק מהקהל, לא סתם החריגו את זה בהסכם
נכון, יהיה מוזר מאד בהתחלה....
החריגו את זה בהקשר שבו עופר לא יוכל להעביר אותנו ליד אליהו ללא הסכמת העמותה. יש לה זכות וטו. אבל אם העמותה תסכים - אז אין בעיה בכלל

Sent from my iPhone using Tapatalk
יהלום14אדום
קיבל.ה  559 לייקים

Chegi כתב: 11 אוגוסט 2023, 20:15 לפי רמי לא נמצא שום אדריכל שמוכן לקחת על עצמו פרויקט של הרחבת האולם ע"י שיפוץ (תודה למי שהחליט לבנות את העמודים בצורה שמונעת יכולת הרחבה).
חולדאי, בכל הנוגע למתקני ספורט בעיר, הוכיח שהוא חתיכת מטומטם
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  423 לייקים

השאלה היא גם מה תהייה ההשפעה של מהפך בראשות העיר על הנושא, אם וכאשר. ברביבאי נראית לי אחלה אבל אני לא בטוח מה בדיוק היחס שלה לספורט.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  572 לייקים

לא מצליח לדמיין אפילו איך מרחיבים את הדרייב אין בצורה הנוכחית שלו עם העמודים, אם פשוט ממשיכים את היציעים או עושים עוד קומה החלקים העליונים ביציעים מאחורי הסלים הופכים למסדרון סגור.
אין ספק שלא חזקים בתל אביב במתקנים ובחשיבה קדימה גם בבלומפילד לא השאירו אפשרות סבירה לעשות גג עם ההפרשי גבהים בין היציעים ועשו איצטדיון שבהשוואה למה שעושים היום הוא מתחת לכל ביקורת ביותר מדי אספקטים.
יד אליהו מזוהה יותר מדי עם מכבי אף פעם לא נרגיש בבית שם.
מקווה שימצאו פתרון מפתיע
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

החשיבות של אולם להתפתחות שלנו היא הכי קריטית שיש, וזה צריך להיות בראש סדר העדיפות של הבעלים/הנהלה, אולם חדש של 6000 איש ומעלה ויחד עם אופק עתידי של ינאי ואנחנו ממצים את הפוטנציאל העצום שלנו.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

ארבעת המופלאים כתב:השאלה היא גם מה תהייה ההשפעה של מהפך בראשות העיר על הנושא, אם וכאשר. ברביבאי נראית לי אחלה אבל אני לא בטוח מה בדיוק היחס שלה לספורט.
אתה רואה תסריט שהוא לא נבחר שוב בפעם המאה?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

Chegi כתב:
ארבעת המופלאים כתב:השאלה היא גם מה תהייה ההשפעה של מהפך בראשות העיר על הנושא, אם וכאשר. ברביבאי נראית לי אחלה אבל אני לא בטוח מה בדיוק היחס שלה לספורט.
אתה רואה תסריט שהוא לא נבחר שוב בפעם המאה?
סיכוי נמוך אבל קיים
https://mobile.mako.co.il/news-politics ... 981026.htm
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  776 לייקים

אני מודה שאני לא רואה בעיה מבחינתי לשחק ביד אליהו, בהנחה שאין פתרון ריאלי להגדלת האולם בשנים הקרובות. הפער בין הביקוש וההיצע לכרטיסים הוא מוגזם, במיוחד אם הצלחות ספורטיביות ימשיכו להגיע וזה יהפך לבלתי נסבל. לא אכפת לי שהאולם מזוהה עם מכבי, בלומפילד היה מזוהה עם הפועל זה הזיז למכבי לשחק שם גם? אין לי גם סנטימנטים כבדים לדרייב אין אני מודה, מבחינתי האולם הוא רק אינסטרומנט ומה שהופך אותו לאולם הביתי זה האנשים שממלאים אותו וכוחו של הרגל. גם יד אליהו יכול להפוך לבית אם מחליטים שהוא הופך לבית. אם בודקים ומגלים שיש לנו פוטנציאל למלא את יד אליהו או קרוב לזה כמה פעמים בשנה ובשאר הזמן להיות ב60 אחוז תפוסה זאת גם הכנסה אדירה של כסף. מודע לזה שיש פער ביני לבין הקהל הרחב בעניין הזה
הפוסט קיבל 4 לייקיםלאפה בחינםDe NiroASAFABADIshaharot
לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

פרימו לוי כתב: 12 אוגוסט 2023, 17:21 אני מודה שאני לא רואה בעיה מבחינתי לשחק ביד אליהו, בהנחה שאין פתרון ריאלי להגדלת האולם בשנים הקרובות. הפער בין הביקוש וההיצע לכרטיסים הוא מוגזם, במיוחד אם הצלחות ספורטיביות ימשיכו להגיע וזה יהפך לבלתי נסבל. לא אכפת לי שהאולם מזוהה עם מכבי, בלומפילד היה מזוהה עם הפועל זה הזיז למכבי לשחק שם גם? אין לי גם סנטימנטים כבדים לדרייב אין אני מודה, מבחינתי האולם הוא רק אינסטרומנט ומה שהופך אותו לאולם הביתי זה האנשים שממלאים אותו וכוחו של הרגל. גם יד אליהו יכול להפוך לבית אם מחליטים שהוא הופך לבית. אם בודקים ומגלים שיש לנו פוטנציאל למלא את יד אליהו או קרוב לזה כמה פעמים בשנה ובשאר הזמן להיות ב60 אחוז תפוסה זאת גם הכנסה אדירה של כסף. מודע לזה שיש פער ביני לבין הקהל הרחב בעניין הזה
מסכים במאה אחוז. אני ארחיב ואגיד שזו צריכה להיות המטרה של הפועל סל, להרחיב את בסיס הקהל ושנגיע למצב שיד אליהו (או אולם אחר בסדר הגודל הזה) הוא האולם הביתי שלנו. מה שכן, אני לא חושב שיד אליהו יכול לעמוד בלארח את כל המשחקים גם של הפועל וגם של מכבי בארץ ובמפעלים האירופיים.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

אפילו אם נמלא את הטבעת התחתונה בהיכל זו אווירה ביתית טובה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1156 לייקים

העיניין אם מקבלים את יד אליהו כמשהו ״זמני״ עד שיבנו לנו אולם, תישאל השאלה אם יכול להיות זמני למה שלא להישאר שם וזהו ואז לא יהיה לנו אולם משלנו.
אם אין עיניין שיהיה לנו אולם משלנו ומקבלים את זה שאנחנו שותפים עם מכבי באולם, אז אפשר כבר לעונה הבאה לעבור…

באופן אישי, אני אוהב את זה שיש לנו אולם בייתי משלנו . בטח בלי לחלוק אותו עם מכבי.
אבל צריך להבין כמה זמן ולאיזה גודל של אולם נוכל להגיע.
לא פוסל שום פיתרון.
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

יהלום14אדום כתב: 11 אוגוסט 2023, 21:49
גם בנוגע לשאר העניינים הוא לא משהו
יהלום14אדום
קיבל.ה  559 לייקים

ארז שדה כתב: 12 אוגוסט 2023, 20:42
יהלום14אדום כתב: 11 אוגוסט 2023, 21:49
גם בנוגע לשאר העניינים הוא לא משהו
השאר פחות מעניין אותי בתור אחד שלא גר בעיר (ולכן גם לא מודע להם).
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל לייק אחדארז שדה
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

אני לא מסכים עם הדעה פה על יד אליהו.
לדעתי האולם הזה מסמל את הצד הצהוב של העיר בצורה מובהקת.
להעביר למשחק אחד נקודתי, אין לי בעיה.
לארח שם? לא.
יש מקום בעיר הזו לעוד היכל ספורט שיתאים לסייז של הפועל. יקח שנה, שנתיים או שלוש. אי אפשר לנהל מועדון בקפריזות.
שיריון ביורוליג? יאללה יאללה. מונאקו משחקת יפה מאוד ביורוליג ותמשיך לשחק כי היא שוכפת כסף ומחתימה כוכבים. כולנו יודעים איזה אולם יש להם.
הפוסט קיבל 3 לייקיםtadmoredגביזוןתבור
אוהד כורסא
קיבל.ה  285 לייקים

אם היינו מגיעים ליורוליג, הייתה לנו אלטרנטיבה לטווח הקצר שהיא לא יד אליהו?
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

בוא נקח תרחיש דמיוני, טוקטו שם את הלייאפ ההוא בבאדלונה, מנצחים והולכים עד הסוף.
עופר ינאי מאושר כבעלים והפועל משחקת ביורוליג. עולה השאלה איפה לשחק:
1. דרייב אין
2. מנורה
3. ירושלים
4. חיפה
5. חולון

אני מצביע דרייב אין 100 מתוך 100 פעמים.

בטווח הרחוק, אם נצליח להיות שחקן קבוע ביורליג, צריך לבנות אולם יותר גדול.
לא כדי ״לעמוד בתקן״ אלא כדי לתת להרבה קהל להגיע, להגדיל את בסיס ההכנסות ולממש את הפוטנציאל (בדיוק כמו שמכבי עושים).
הפוסט קיבל לייק אחדtadmored
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

האדס כתב: 12 אוגוסט 2023, 21:08 בוא נקח תרחיש דמיוני, טוקטו שם את הלייאפ ההוא בבאדלונה, מנצחים והולכים עד הסוף.
1. דרייב אין
2. מנורה
3. ירושלים
4. חיפה
5. חולון

לא כדי ״לעמוד בתקן״ אלא כדי לתת להרבה קהל להגיע, להגדיל את בסיס ההכנסות ולממש את הפוטנציאל (בדיוק כמו שמכבי עושים).
אפשר לשחק ביורוליג עם אולם שמכיל 3,500 מקומות? אני לא בטוח
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

אוהד כורסא כתב: 12 אוגוסט 2023, 20:59 אם היינו מגיעים ליורוליג, הייתה לנו אלטרנטיבה לטווח הקצר שהיא לא יד אליהו?
הלוואי שהאולם בחולון היה הפתרון, אבל בית"ר חולון בטח תתנגד.
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

אתם כל הזמן אומרים יורוליג ואני מפנטז על אליפות.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

נתחיל מגביע
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

ארז שדה כתב: 12 אוגוסט 2023, 21:30
האדס כתב: 12 אוגוסט 2023, 21:08 בוא נקח תרחיש דמיוני, טוקטו שם את הלייאפ ההוא בבאדלונה, מנצחים והולכים עד הסוף.
1. דרייב אין
2. מנורה
3. ירושלים
4. חיפה
5. חולון

לא קראתי את התקנון ונראה לי שזה דיון היפותטי לגמרי כי אנחנו רחוקים מהיורוליג שנות אור.
יש לנו מספיק זמן ״להתארגן״ על אולם טוב יותר, לא בשביל מפעל אירופאי, אלא בשביל הקהל שרוצה לבוא לראות את הפועל.
זה בדיוק ההבדל בין ערכים וקהילה לבין להפוך לקבוצה ממוסחרת. דוגמא מעולה להתחלה המשותפת עם עופר.
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

De Niro כתב: 12 אוגוסט 2023, 21:35 נתחיל מגביע
כל תואר יתקבל בברכה, גם גביע ווינר כמובן שאני לא מסתפק רק בגביע ווינר אבל זה יהיה טוב בתור סיפתח לתארים הבאים.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

האדס כתב: 12 אוגוסט 2023, 21:41
1. דרייב אין
2. מנורה
3. ירושלים
4. חיפה
5. חולון

לא קראתי את התקנון ונראה לי שזה דיון היפותטי לגמרי כי אנחנו רחוקים מהיורוליג שנות אור.
יש לנו מספיק זמן ״להתארגן״ על אולם טוב יותר, לא בשביל מפעל אירופאי, אלא בשביל הקהל שרוצה לבוא לראות את הפועל.
זה בדיוק ההבדל בין ערכים וקהילה לבין להפוך לקבוצה ממוסחרת. דוגמא מעולה להתחלה המשותפת עם עופר.
ברור שהדיון היפותטי הליגה עוד לא התחילה ועוד לא זכינו בכלום, אבל מותר לפנטז.
גולובורודקו
קיבל.ה  14 לייקים

1. דרייב אין
2. מנורה
3. ירושלים
4. חיפה
5. חולון

צודק, לפי דעתי המינימום זה 5000
תבור
קיבל.ה  128 לייקים

גולובורודקו כתב: 12 אוגוסט 2023, 22:04
1. דרייב אין
2. מנורה
3. ירושלים
4. חיפה
5. חולון

צודק, לפי דעתי המינימום זה 5000
האולם של מונאקו מכיל 4,000
די עם ה-נו
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

האדס כתב:אני לא מסכים עם הדעה פה על יד אליהו.
לארח שם? לא.
יש מקום בעיר הזו לעוד היכל ספורט שיתאים לסייז של הפועל. יקח שנה, שנתיים או שלוש. אי אפשר לנהל מועדון בקפריזות.
שיריון ביורוליג? יאללה יאללה. מונאקו משחקת יפה מאוד ביורוליג ותמשיך לשחק כי היא שוכפת כסף ומחתימה כוכבים. כולנו יודעים איזה אולם יש להם.
כמו שכתבו פה, יד אליהו אכן מסמל את מכבי אבל גם איצטדיון "הפועל" ע"ש האחים בלומפילד היה מזוהה עם הפועל, וגם לפני כן בימים של "באסה". מכבי מרגישה בו בבית היום, הרבה יותר מר"ג.

Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

פרימו לוי כתב:אני מודה שאני לא רואה בעיה מבחינתי לשחק ביד אליהו, בהנחה שאין פתרון ריאלי להגדלת האולם בשנים הקרובות. הפער בין הביקוש וההיצע לכרטיסים הוא מוגזם, במיוחד אם הצלחות ספורטיביות ימשיכו להגיע וזה יהפך לבלתי נסבל. לא אכפת לי שהאולם מזוהה עם מכבי, בלומפילד היה מזוהה עם הפועל זה הזיז למכבי לשחק שם גם? אין לי גם סנטימנטים כבדים לדרייב אין אני מודה, מבחינתי האולם הוא רק אינסטרומנט ומה שהופך אותו לאולם הביתי זה האנשים שממלאים אותו וכוחו של הרגל. גם יד אליהו יכול להפוך לבית אם מחליטים שהוא הופך לבית. אם בודקים ומגלים שיש לנו פוטנציאל למלא את יד אליהו או קרוב לזה כמה פעמים בשנה ובשאר הזמן להיות ב60 אחוז תפוסה זאת גם הכנסה אדירה של כסף. מודע לזה שיש פער ביני לבין הקהל הרחב בעניין הזה
אין פער בינינו
והאמן לי שיהיה לא פחות קשה לצהובים לקבל את זה שהם ייאלצו לחלוק את ההיכל עם הפועל, כשהפועל כבר לא הקבוצה הקטנה והעניה של העיר שמשחקת באולמות קטנים עם מעט קהל, אלא קבוצה חזקה, עם כסף, שמתקדמת באירופה, זוכה התארים ומביאה קהל רב ליד אליהו. הם יאכלו את הלב. ואנחנו נגדיל הכנסות.

Nati
קיבל.ה  1016 לייקים

Charlie כתב:
האדס כתב:אני לא מסכים עם הדעה פה על יד אליהו.
לארח שם? לא.
כמו שכתבו פה, יד אליהו אכן מסמל את מכבי אבל גם איצטדיון "הפועל" ע"ש האחים בלומפילד היה מזוהה עם הפועל, וגם לפני כן בימים של "באסה". מכבי מרגישה בו בבית היום, הרבה יותר מר"ג.

כשאני התחלתי ללכת למשחקים של הפועל בשנות ה70 יד אליהו היה האצטדיון גם של הפועל וגם של מכבי.
שליחת תגובה