גביע טוטו: אשדוד - הפועל

פורום אוהדי הפועל תל אביב
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

Charmander כתב: 08 אוגוסט 2023, 22:24
אל באנדי כתב: 08 אוגוסט 2023, 22:15 2 הדברים היחידים שמנחים אןתי
זה שתמיד שהתחלנו טוב בטוטו בשנים האחרונות זה נגמר רע בליגה
וזה שאיפשהו אני עדיין סומך על אלטמן שיהיה שם
הקהל חייב להפסיק עם הקלישאה הזאת, אין שום קורלציה הפוכה בין גביע הטוטו לליגת העל ולראיה בעונה של ניסו אביטן לא ניצחנו משחק אחד בגביע הטוטו (לדעתי הפסדנו גם את רוב המשחקים וסיימנו אחרונים) והיכולת הנוראית והיעדר ניצחונות המשיכו גם בליגה עד שפוטר עם ניצחון אחד באיזה 13 משחקים רשמיים.
אם הקבוצה נראית לא מאומנת היום וללא שום שיטה או כיוון ברור היא תמשיך להיראות ככה גם בליגה.
מה זה לא מאומנת, אני לא רואה שכונה שם
זה אתה אומר כי הם היו רעים היום?
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  379 לייקים

dino כתב: 08 אוגוסט 2023, 22:56
Charmander כתב: 08 אוגוסט 2023, 22:24
אל באנדי כתב: 08 אוגוסט 2023, 22:15 2 הדברים היחידים שמנחים אןתי
זה שתמיד שהתחלנו טוב בטוטו בשנים האחרונות זה נגמר רע בליגה
וזה שאיפשהו אני עדיין סומך על אלטמן שיהיה שם
הקהל חייב להפסיק עם הקלישאה הזאת, אין שום קורלציה הפוכה בין גביע הטוטו לליגת העל ולראיה בעונה של ניסו אביטן לא ניצחנו משחק אחד בגביע הטוטו (לדעתי הפסדנו גם את רוב המשחקים וסיימנו אחרונים) והיכולת הנוראית והיעדר ניצחונות המשיכו גם בליגה עד שפוטר עם ניצחון אחד באיזה 13 משחקים רשמיים.
אם הקבוצה נראית לא מאומנת היום וללא שום שיטה או כיוון ברור היא תמשיך להיראות ככה גם בליגה.
מה זה לא מאומנת, אני לא רואה שכונה שם
זה אתה אומר כי הם היו רעים היום?
התכוונתי באופן כללי, שהיכולת מגביע הטוטו תהיה דומה למה שנראה בעוד שבועיים בליגה, לא הייתי מצפה לראות פתאום טיקי טקה אחרי שהיום לא הצלחנו לפתח יותר משלוש מסירות רצופות שלא בין הבלמים שלנו.
ואני לא חושב שהקבוצה שכונה כמו שהייתה בתקופת דראפיץ' אבל אני כן יכול לומר שבחלק ההתקפי לא זכורה לי התקפה אחת רצינית שלא הייתה התקפת מעבר או פעולה אישית בשלושת המשחקים הראשונים.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
הפוסט קיבל לייק אחדdino
Banshee
קיבל.ה  42 לייקים

אין ניסים בכדורגל.
מי שחושב שבתחילת העונה תראו קבוצה אחרת - צפוי להתאכזב.
ההרכב הראשון שלנו (אפילו בלי אז'בולט ואלטמן) לא תורגל פעם אחת בשום משחק רשמי.
אנחנו כמה שבועות לפניי מחזור ראשון ואין לנו חלוץ 9, אין לנו מגן ימני ואין לנו קשר יצירתי באמצע.
אי אפשר פשוט לשחק כדורגל ככה.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

לצערנו , הפציעה של אוז'בולט היא מתעתעת ולא ניתן לדעת בוודאות מתי יחזור.
היה לנו שחקן נשמה בעבר שסבל מזה תקופה ארוכה.
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

Banshee כתב: 08 אוגוסט 2023, 23:32 אין ניסים בכדורגל.
אנחנו כמה שבועות לפניי מחזור ראשון ואין לנו חלוץ 9, אין לנו מגן ימני ואין לנו קשר יצירתי באמצע.
מה עם החלוץ שלך?
Banshee
קיבל.ה  42 לייקים

dino כתב: 08 אוגוסט 2023, 23:35
מה עם החלוץ שלך?
יגיע חלוץ זר.
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

Banshee כתב: 08 אוגוסט 2023, 23:38
מה עם החלוץ שלך?
יגיע חלוץ זר.
ספורט 5

כשנשאל על החיסרון בחלוץ, השיב המאמן: "אנחנו מחכים לאוז'בולט שיחזור, הוא ישחק בעמדה 9. אולי בישראל הוא שיחק בכנף, אבל הוא חלוץ. אני רואה אותו כמספר 9 האמיתי שלנו
L.S
קיבל.ה  600 לייקים

צריך לקחת דברים בפרופורציות
לא שיחקנו משחק אחד עדיין עם ה11 החזקים שלנו.

בליגה לא יהיו יותר מ2 צעירים ביחד על הדשא
דברים יראו אחרת

זה הזמן לבדוק אם שחקנים מתאימים, את מי לנפות/להשאיל ולמי יש את הפוטנציאל.

אני נשאר אופטימי

מאמין שקישור שמורכב מרודריגז, בונה ואלטמן
התקפה של אוזבולט, לאיוס וציבוטה ואנחנו נהיה בסדר גמור

לקחת דברים בפרופציות
הפוסט קיבל 3 לייקיםshaharotהסבתא של הפועלRed Wolf
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3754 לייקים

dino כתב: 08 אוגוסט 2023, 23:41

מה עם החלוץ שלך?
יגיע חלוץ זר.
ספורט 5

כשנשאל על החיסרון בחלוץ, השיב המאמן: "אנחנו מחכים לאוז'בולט שיחזור, הוא ישחק בעמדה 9. אולי בישראל הוא שיחק בכנף, אבל הוא חלוץ. אני רואה אותו כמספר 9 האמיתי שלנו
אוז'בולט לא שחקן כנף ולא נעליים, הוא חלוץ נטו. בקטע הזה אני לגמרי מסכים עם המאמן.
ההתקפה תראה אחרת לגמרי שיהיה לנו את אלטמן ואוז'בולט, אני לא מודאג ולא חושב שחלוץ נוסף זה הדבר הכי דחוף לנו.
צ'יבוטה שנראה אבוד לגמרי כחלוץ בודד יוכל לחזור לשחק בכנף ואפילו נוכל לפתוח במערך של 5-3-2 עם שני חלוצים (אוז'בולט ואחד מבין אלטמן/צ'יבוטה כחלוץ שני).

מה שיותר מדאיג זאת האיכות הנמוכה של המגנים שלנו, הבלם הזר שנראה לא טוב, האמצע שחוץ מרודריגז כל אחד שם יותר גרוע מהשני והספסל שמורכב ברובו מילדים שלא קרובים לרמה.
הפוסט קיבל לייק אחדshaolin232
קפבלנקה
קיבל.ה  51 לייקים

בואו נגיד ככה,
פתחנו את המשחק עם ההרכב השני שלנו ברובו, ושלטנו במחצית הראשונה לחלוטין.

עם החילופים והמעבר להרכב שלישי, זה כבר לא החזיק. הגול שקיבלנו גם לא היה גול של כדורגל אלא גול של מזל (חה חה).

ההכנה שלנו לעונה הזאת בעייתית בגלל החיסורים, אבל אין את מי להאשים בזה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaolin232Red Wolf
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

אנשים פה בונים יותר מדי על אוז'בולט.

אוז'בולט שחקן שמסיים מצבים ברחבה. הוא לא שחקן שמייצר, לא שחקן שמניע כדור, לא שחקן שעושה דריבל.

הבעיה שלנו היא לא בשחקן שיסיים אלא במשחק ההתקפה בכלחותו. בונים פה הרים וגבעות כאילו ששכחתם מי זה אוז'בולט.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
Asafasraf
קיבל.ה  797 לייקים

נועם שחם כתב:אנשים פה בונים יותר מדי על אוז'בולט.

אוז'בולט שחקן שמסיים מצבים ברחבה. הוא לא שחקן שמייצר, לא שחקן שמניע כדור, לא שחקן שעושה דריבל.

הבעיה שלנו היא לא בשחקן שיסיים אלא במשחק ההתקפה בכלחותו. בונים פה הרים וגבעות כאילו ששכחתם מי זה אוז'בולט.
נכון, אבל בונים על לאיוס, אלטמן וצ׳יבוטה שיידעו לייצר מצבים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  877 לייקים

בונים על זה שתשחק קבוצת כדורגל הכי חזקה שיכולה לעלות בסגל הנוכחי, בתור התחלה.
עד עכשיו זה לא קרה. אפילו לא קרוב
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3754 לייקים

אתמול פתחו 6-7 שחקנים שמיועדים להרכב, זאת גניבת דעת לרשום שפתחנו עם הרכב שני או שלא היינו קרובים להעמיד את הקבוצה הכי חזקה על הדשא.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  877 לייקים

6 מתוך 10 שחקני שדה. כמעט חצי הרכב, כשבחלק מהעמדות זה מחליף 3 עד לא רלוונטי-קאיונדו וצדיק
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

משחק רע אחד(וזה רק היה רע לפרקים) לא אומר שעכשיו צריך לפרק או לשבור את הכלים, גם אם זה כלל 6 שחקנים שמיועדים להרכב(ואני שומר על זכותי לחשוב שיביאו מגן במקום אזוגי)
אני יודע שיש כאן הרבה אוהדים מאוד אימפולסיבים ולא כל כך אירופאים או אמריקאים בסבלנותם, אבל זה בסדר. אנחנו ישראלים. דומים קצת לנאפוליטנים.
בניגוד לקבוצות של ניסנוב האהובות והמאוזנות לכיוון הבינוניות כך נבנו מראש, תקציבית, בנו ככה שההרכב השני, או חצי מהמחליפים, יהיו פרגיות שעוד לא מבושלות ולגבי חלק מהם אולי עד סוף ספטמבר, ישאילו חלק.
הפוסט קיבל 2 לייקיםL.Sקפבלנקה
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

אותי פחות מעניין אם היה ניסוי כלים או לא, הפועל ת״א צריכה לעלות למשחקי גביע הטוטו במטרה לנצח. בעיקר כי הטורניר הזה מכניס כסף לקבוצה ואנחנו מועדון שחי על הכנסות כאלו.
בסופו של דבר מה שהכריע זה שני שערים מטומטמים שקיבלנו בירושלים ובבלומפילד. שני משחקים שהיינו שווים בהם 3 נק׳ ובגלל חוסר ריכוז (ירושלים) והחלטת שופט (פ״ת) לא לקחנו אותם.
joshsoos
קיבל.ה  178 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 09 אוגוסט 2023, 09:32 6 מתוך 10 שחקני שדה. כמעט חצי הרכב, כשבחלק מהעמדות זה מחליף 3 עד לא רלוונטי-קאיונדו וצדיק
גניבת דעת ו'נמתין בסבלנות' לא ממש יעזרו לך. רק אלטמן ואזובולט לא עלו אתמול- זובאס, אזוגי, בלוריאן, פאסי, עזיז, רודריגז, איינבינדר, ציבוטה ולאיוס הם שחקני הרכב פותח מיועדים. ונגיד שקאיונדו, זר להזכירך, הוא מחליף לא רלוונטי ונשים את גורפינקל במקומו, נו...
המשחק בשבת הוא האחרון לפני הליגה, וכל נסיון להגיד שהמצב לא מטריד הוא פאתטי. ומי שלא רואה את זה על הפנים של המאמן הלחוץ טומן את הראש עמוק באדמה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםרדפוקסKingAlpacaאדום
טכנית לארז
קיבל.ה  1612 לייקים

לא היה אף משחק שלנו עד כה שבו לא החסרנו איזה 4-6 שחקני הרכב.
אבל, אף אחד לא מבטיח עכשיו שאלטמן ואוז'בולט הולכים להיות כשירים באופן רציף, והצרה הגדולה לדעתי היא יכולתם של אל ים ואיינבינדר. מקווה מאוד שבונה יתברר כשחקן אמצע ראוי.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

joshsoos כתב: 09 אוגוסט 2023, 10:22
אוגוסטוס היל כתב: 09 אוגוסט 2023, 09:32 6 מתוך 10 שחקני שדה. כמעט חצי הרכב, כשבחלק מהעמדות זה מחליף 3 עד לא רלוונטי-קאיונדו וצדיק
גניבת דעת ו'נמתין בסבלנות' לא ממש יעזרו לך. רק אלטמן ואזובולט לא עלו אתמול- זובאס, אזוגי, בלוריאן, פאסי, עזיז, רודריגז, איינבינדר, ציבוטה ולאיוס הם שחקני הרכב פותח מיועדים. ונגיד שקאיונדו, זר להזכירך, הוא מחליף לא רלוונטי ונשים את גורפינקל במקומו, נו...
המשחק בשבת הוא האחרון לפני הליגה, וכל נסיון להגיד שהמצב לא מטריד הוא פאתטי. ומי שלא רואה את זה על הפנים של המאמן הלחוץ טומן את הראש עמוק באדמה.
ונועם בונה
Red Or Dead
קיבל.ה  230 לייקים

האדס כתב: 09 אוגוסט 2023, 10:09 אותי פחות מעניין אם היה ניסוי כלים או לא, הפועל ת״א צריכה לעלות למשחקי גביע הטוטו במטרה לנצח. בעיקר כי הטורניר הזה מכניס כסף לקבוצה ואנחנו מועדון שחי על הכנסות כאלו.
בסופו של דבר מה שהכריע זה שני שערים מטומטמים שקיבלנו בירושלים ובבלומפילד. שני משחקים שהיינו שווים בהם 3 נק׳ ובגלל חוסר ריכוז (ירושלים) והחלטת שופט (פ״ת) לא לקחנו אותם.
גביע הטוטו זה משחקי אימון לכל דבר. לא עניין כשניצחנו כמעט הכל בעונה שעברה, לא מעניין כשלא מצליחים השנה. המטרה היחידה היא להכין את הקבוצה כמה שיותר טוב לליגה.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  877 לייקים

תהיה מוטרד חופשי. תחכה להרכב ונראה
joshsoos
קיבל.ה  178 לייקים

Sin Queso כתב: 09 אוגוסט 2023, 10:27
ונועם בונה
הוא פותח רק בראש של האוהדים כרגע. ולא שאנחנו באמת יודעים איך הוא נראה
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaJackie treehorn
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

Red Or Dead כתב: 09 אוגוסט 2023, 10:30
האדס כתב: 09 אוגוסט 2023, 10:09 אותי פחות מעניין אם היה ניסוי כלים או לא, הפועל ת״א צריכה לעלות למשחקי גביע הטוטו במטרה לנצח. בעיקר כי הטורניר הזה מכניס כסף לקבוצה ואנחנו מועדון שחי על הכנסות כאלו.
גביע הטוטו זה משחקי אימון לכל דבר. לא עניין כשניצחנו כמעט הכל בעונה שעברה, לא מעניין כשלא מצליחים השנה. המטרה היחידה היא להכין את הקבוצה כמה שיותר טוב לליגה.
קראת מה רשמתי לגבי הכסף? כי התעלמת מזה. אתה מבין שעבור מועדון כמו הפועל ת״א הכסף הזה הוא הבדל בין עוד שחקן טוב לבלם מליגה ז׳ בצרפת?
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  877 לייקים

joshsoos כתב: 09 אוגוסט 2023, 10:32

ונועם בונה
בוא נראה.
ובכל מקרה זה לא רק ההרכב. זה גם חילופים מוקדמים שנועדו גם לשמור כוחות וגם אני מניח לעשות ניסיונות. סיימנו את המשחק עם קבוצת נוער פלוס 3 שחקנים בערך.
חצי שני שלנו היה קטסטרופה ושם היינו רבע הרכב ברוב הזמן.
חצי ראשון חוץ מ 10 דקות ראשונות היינו בסדר. לא תכליתיים אבל כן בכיוון שעם אלטמן ואוז'בולט יכול להראות אחרת לגמרי.

כאמור מוזמן להיות מוטרד נורא. זה גם עניין של ציפיה. אנחנו קבוצה שכרגע אמורה להאבק על פליאוף עליון. עם יגיעו או 2 שחקנים בינגו אנחנו יכולים להיות קבוצה טובה.
גורפינקל אחלה לגמרי. 2 רמות מעל עזיז
Red Or Dead
קיבל.ה  230 לייקים

האדס כתב: 09 אוגוסט 2023, 10:39
Red Or Dead כתב: 09 אוגוסט 2023, 10:30
קראת מה רשמתי לגבי הכסף? כי התעלמת מזה. אתה מבין שעבור מועדון כמו הפועל ת״א הכסף הזה הוא הבדל בין עוד שחקן טוב לבלם מליגה ז׳ בצרפת?
לא רק שקראתי, גם הלכתי לבדוק מה הסכומים, ותכלס אם אתה לא מגיע לגמר ההבדלים די מינורים.
אם מספר שחקנים כאן אכן מקבלים 250-300 אלף יורו כפי שפורסם, הבדל של כמה עשרות אלפי דולרים (במקרה הטוב) הוא עדיין זניח ביחס לתקציב השחקנים הכולל.
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

רדפוקס כתב: 09 אוגוסט 2023, 09:27 אתמול פתחו 6-7 שחקנים שמיועדים להרכב, זאת גניבת דעת לרשום שפתחנו עם הרכב שני או שלא היינו קרובים להעמיד את הקבוצה הכי חזקה על הדשא.
גם להגיד שבחצי השני שיחקו מחליפים זו גניבת דעת, כי גם הפועל פתח תקוה, אשדוד והפועל י-ם שיחקו עם מחליפים בדקות האלו. למה כשאשדוד מעלה מחליפים משחקים כדורגל ואצלנו המחליפים עסוקים בהרחקות סתמיות על 70 מטר? איפה העבודה של המאמן?

you can fool some people sometime, but you can't fool all the people all the time
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 09 אוגוסט 2023, 10:56
joshsoos כתב: 09 אוגוסט 2023, 10:32

ונועם בונה
בוא נראה.
ובכל מקרה זה לא רק ההרכב. זה גם חילופים מוקדמים שנועדו גם לשמור כוחות וגם אני מניח לעשות ניסיונות. סיימנו את המשחק עם קבוצת נוער פלוס 3 שחקנים בערך.
חצי שני שלנו היה קטסטרופה ושם היינו רבע הרכב ברוב הזמן.
חצי ראשון חוץ מ 10 דקות ראשונות היינו בסדר. לא תכליתיים אבל כן בכיוון שעם אלטמן ואוז'בולט יכול להראות אחרת לגמרי.

כאמור מוזמן להיות מוטרד נורא. זה גם עניין של ציפיה. אנחנו קבוצה שכרגע אמורה להאבק על פליאוף עליון. עם יגיעו או 2 שחקנים בינגו אנחנו יכולים להיות קבוצה טובה.
גורפינקל אחלה לגמרי. 2 רמות מעל עזיז
וואלה? כמה שחקני הרכב שיחקו באשדוד בדקות שהם עשו אצלנו משולשים ברחבה?
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  877 לייקים

אין לי מושג. זה לא רלוונטי בעיני. אנחנו קבוצה חדשה שצריכה להיבנות. ההכנה היתה לא טובה. עדיין לא טובה. חלק מאילוצי פציעות וחלק מניסיונות של המאמן שגם בעיני הוא לקח את זה כמה צעדים קדימה.
נערך לאחרונה על ידי אוגוסטוס היל ב 09 אוגוסט 2023, 13:14, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1083 לייקים

!!!!!!!!!!!!!
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

KingAlpaca כתב: 09 אוגוסט 2023, 12:34
!!!!!!!!!!!!!
כל מילה, אות ופסיק.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  480 לייקים

מה עם החלוץ שלך?
יגיע חלוץ זר.
צריך להרחיק טרולים כמוך מהפורום
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

כמו שכתבתי אחרי המשחק מול הפועל פ"ת - הנאיביות הורגת...
כן חצי הרכב, לא חצי ספסל, כן קאיונדו, אולי הוא מנדיונדו - כל זה ממש ממש לא משנה... עשר דקות לסוף, תהיו קילרים, תאכלו את הדשא, ואל תחטפו לי גולים של ילדות בקניון במבצע סוף עונה.
געגועי העזים לשחקנים מהסוג של יוסי אבוקסיס, קוקוס, ואפילו פליקס חלפון. קצת רוע צריכה הקבוצה הזו, הרבה לפני כל חלוץ 9 או מגן ימין.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1083 לייקים

לא.
מה שהיא צריכה זה שחקני כדורגל.
למעשה, עוד חמישה כאלה.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדJackie treehorn
D&3
קיבל.ה  825 לייקים

אכן, 3 החסרים ועוד 2
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  877 לייקים

אני באמת לא מבין את ההיסטריה. יש
משחק זוועה. בעיקר חצי שני.
על זה אין וויכוח.
הסגל עוד לא שלם לפחות לא רשמית וגם לא כשיר.
העונה עוד לא התחילה. ההכנה היתה לא טובה
עד כאן עובדות מוסכמות

לבזות ולקלס יהיה עוד זמן.

ההוא כן טוב ומערך כזה וכזה ופח אשפה וזה שחקן וזה לא.
יש אנשי מקצוע שייבחנו על היכולת שלהם לבנות סגל חזק ולהוציא ממנו 120 אחוז
באמת הכי קל להגיד שהכל חרטא קבוצה פח אין פה כלום.
3 משחקי גביע הטוטו.

אני יש לי סבלנות באופן כללי. אני בעיקר רוצה לראות למידה ושיפור.
נמתין

וכן - חסרים שחקנים. לדעתי לפחות 2-3. הילדים מהנוער לא יכולים בשום דרך להיות שלד של הקבוצה.
1 גג 2 יכולים לשחק.
אם נראה שזה הופך לשיטה בליגה גם אני אבזה אותם ללא רחם
הפוסט קיבל לייק אחדקפבלנקה
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

צודק.
בנימין צדיק וקיונדו הם היחידים שלא אמורים להיות בהרכב ( כאשר אזוגי בסימן שאלה).
במחצית הראשונה כאשר זה היה ההרכב שלטת בכדור 70% מהזמן איימת פעמים למסגרת לעומת 0 של אשדוד. היו לך 37 התקפות לעומת 22 של אשדוד.

עכשיו אתה משחק עם 4 שחקני התקפה 2 מהם, אלו שמספקים את המספרים לאורך השנים בכלל לא שיחקו. אז נכון שלא בטוח שיהיה מחליף לאזוגי ואלטמן ואוז'בולט הם בסימן שאלה אבל לכן פשוט קשה ולא נכון לשפוט את הקבוצה נכון להיום. כי מה שאנחנו רואים לא אמור להיות רלוונוטי להמשך השנה..

דר"א ביקורת על זה שאנחנו שבועיים לפתיחת העונה החא סופר לגיטימית... ולבנות עונה על 2 שחקנים פצועים זה סיכון גדול שלא בטוח היה נכון לקחת.
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

37 התקפות עם שני איומים למסגרת? זה רק מדגיש כמה אנחנו לא טובים.

מעניין אגב מה ההגדרה ל"התקפה", שממנה נולדה הסטטיסטיקה המוזרה הזו? אתה רוצה לומר לי שבממוצע כל 75 שניות היתה לנו התקפה בחצי הראשון? נשמע לי מופרך לגמרי. ואם אתה מצרף את זה ל22 התקפות של אשדוד אז זה כנראה המשחק הכי התקפי בהיסטוריה של הכדורגל. 59 התקפות במחצית אחת? איך החזקתם מעמד עם כל האדרנלין הזה?
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  877 לייקים

חחחח גדול. מניח שזה מהסטטיסטיקה ההזויה של 365 שהיא תמיד לא קשורה כל כך למציאות.
בכל אופן חצי ראשון היינו הרבה פחות גרועים. חצי שני קטסטרופה
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

נועם שחם כתב: 09 אוגוסט 2023, 11:48
רדפוקס כתב: 09 אוגוסט 2023, 09:27 אתמול פתחו 6-7 שחקנים שמיועדים להרכב, זאת גניבת דעת לרשום שפתחנו עם הרכב שני או שלא היינו קרובים להעמיד את הקבוצה הכי חזקה על הדשא.
גם להגיד שבחצי השני שיחקו מחליפים זו גניבת דעת, כי גם הפועל פתח תקוה, אשדוד והפועל י-ם שיחקו עם מחליפים בדקות האלו. למה כשאשדוד מעלה מחליפים משחקים כדורגל ואצלנו המחליפים עסוקים בהרחקות סתמיות על 70 מטר? איפה העבודה של המאמן?

you can fool some people sometime, but you can't fool all the people all the time
עזוב כרגע מאמן...

זה לא מאמן זה זחיחות של שחקנים. אני מת על אל ים אבל מה שהוא עשה על המגרש וחוסר החשק שלו היו מעל ומעבר למקובל. ובלי קשר אתה חייב לשמר איזון למרות החילופים.

החילופים של הפועל היו :
אינבינדר - אלקולקין
רודריגס - אל ים
לאיוס - רמות
עזיז - גורפיקל
בניימין - ארי כהן

החילופים של אשדוד:
אזולאי - מוצ'ה
מוגיס - א. לוי
טוריאל - מזל
בן זקן - בריהון
מאמאטה - ר. לוי

אחרי החילופים שלך פירקת לחלוטין את האמתע... וזה דבר שאסור שיקרה.

אם היית מכניס את רמות במקום צדיק למשל.
משאיר את איבינדר / רודריגס עוד על המגרש ומשחק איתם ועם ארי כהן... מכניס שחקן קו ( סניור) בהמשך במקום לאיוס... אבל זה לא מה שעשית.. פשוט החלפת שחקנים כדי להחליף ללא שום חשיבה על איך אני מנצח את המשחק..
שליחת תגובה