פרנקו - שנת (?) מבחן

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  416 לייקים

מרגיש לי כמו הכנה לפיטורים שלו לפני סוף העונה (אולי אפילו מחר ולא רוצים לעשות את זה היום ב 1 באפריל שלא יהיו ספקות :))
לעיתים רחוקות הודעה כזאת יכולה דבר לגרום לדבר הפוף, להוכיח שכן מגיע לו להשאר, מסכים שרוב הסיכויים שזה לא יקרה אבל אי אפשר לדעת
Nati
קיבל.ה  1015 לייקים

ranjef כתב:איזה תועלת נותנת ההודעה הזאת עכשיו, כשהאליפות עדיין פתוחה?
מזכיר לי את ימי ידידיה, יריות מהמותן שלא עוזרות בכלום. כמובן שאפשר ורצוי לחפש מאמן, אבל למה להוציא הכל החוצה?
הודעה??איזו הודעה?
זאת לא הודעה של המועדון.סתם עוד יריה באפלה של כתב.כדי שבבואו היום יכתוב,פרסום ראשון.
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

מישהו באמת חושב שיש דרך למנוע את הכתבות האלו יום אחרי הדחה מוקדמת מהגביע שהגיעה אחרי הדחה מוקדמת מאירופה?
הכתבות האלו היו מופיעות בין אם יש דברים בגו ובין אם לא.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Red Or Dead
קיבל.ה  230 לייקים

העונה הזאת בדרך הבטוחה ל״כישלון המוחלט״ וכמו שהגיעו לדני השבחים והקרדיט על העונה שעברה(ובמידה מסוימת זו שלפניה), מגיעות לו כל הביקורות על מצב הקבוצה הנוכחי, וכנראה גם לסיים את תפקידו, בין אם עכשיו או בסיומה.
הקבוצה נראית אבודה, ואם הוא איבד את חדר ההלבשה כנראה שאין מנוס משינוי, אם רוצים קמצוץ של סיכוי להצליח להשיג משהו העונה.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1022 לייקים
יצירת קשר:

הרבה פעמים שינוי כזה רגע לפני סיום העונה דווקא מביא להתפרקות מוחלטת. לא חסר דוגמאות גם מאצלנו מהעבר הלא המאד רחוק.
אלא אם יש מועמד רציני לשנה וחצי, הכי טוב היה להודיע שלא מתעסקים בזה עד סוף העונה וזהו
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךג׳וחה
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

Red Or Dead כתב:העונה הזאת בדרך הבטוחה ל״כישלון המוחלט״ וכמו שהגיעו לדני השבחים והקרדיט על העונה שעברה(ובמידה מסוימת זו שלפניה), מגיעות לו כל הביקורות על מצב הקבוצה הנוכחי, וכנראה גם לסיים את תפקידו, בין אם עכשיו או בסיומה.
הקבוצה נראית אבודה, ואם הוא איבד את חדר ההלבשה כנראה שאין מנוס משינוי, אם רוצים קמצוץ של סיכוי להצליח להשיג משהו העונה.
גם עכשיו הוא איבד את חדר ההלבשה?
זה לא מקריי אונואקו שחירבו את האווירה בקבוצה?

Sent from my 22101320G using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
Red Or Dead
קיבל.ה  230 לייקים

הפועל כתב: 01 אפריל 2024, 11:03 הרבה פעמים שינוי כזה רגע לפני סיום העונה דווקא מביא להתפרקות מוחלטת. לא חסר דוגמאות גם מאצלנו מהעבר הלא המאד רחוק.
אלא אם יש מועמד רציני לשנה וחצי, הכי טוב היה להודיע שלא מתעסקים בזה עד סוף העונה וזהו

יש דוגמאות לכאן ולכאן. הקבוצה גם ככה נראית על המסלול הבטוח להתפרקות מוחלטת, שזה בדיוק מה שקרה לנו בשני המפעלים.
כרגע, לא יודע אם אפשר לאושש את חדר ההלבשה שנראה גמור, וגם מקצועית השחקנים פשוט לא מוצאים את עצמם. האם תיתכן התעלות בפלייאוף כמו בעונה שעברה? יש מצב. האם החלפת מאמן יכולה להוביל להתפרקות? כן. האם היא יכולה לאושש ולשפר את העסק? גם כן. כרגע, עם דני, ולאור החודש האחרון, אני לא אופטימי לגבי הישורת האחרונה. אחיה בשלום עם כל החלטה, גם ככה מרגיש שדי ויתרנו על העונה הזאת.
גביזון כתב: 01 אפריל 2024, 11:16
Red Or Dead כתב:העונה הזאת בדרך הבטוחה ל״כישלון המוחלט״ וכמו שהגיעו לדני השבחים והקרדיט על העונה שעברה(ובמידה מסוימת זו שלפניה), מגיעות לו כל הביקורות על מצב הקבוצה הנוכחי, וכנראה גם לסיים את תפקידו, בין אם עכשיו או בסיומה.
גם עכשיו הוא איבד את חדר ההלבשה?
זה לא מקריי אונואקו שחירבו את האווירה בקבוצה?

Sent from my 22101320G using Tapatalk

בגדול לזכותו של פרנקו ייאמר שהוא ידע לאורך הקריירה להתמודד עם חדרי הלבשה וכוכבים ״מורכבים״.
היו בעיות בשנה שעברה אבל אני לא חושב שבשום שלב הוא איבד את חדר ההלבשה, ובנוסף, ידע להביא את הקבוצה לשיאה במאני טיים.
(בלי שום קשר, הייתי מתנגד גדול לפשע הנקרא ״השחרור של מקריי״)
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1022 לייקים
יצירת קשר:

התחושה שלי זה שכבר לא יותר מדי משנה מה נעשה בשלב הזה.
הבסיס של הקבוצה הזאת שנה שעברה היה המשולש גקובן-מקריי-מנפורד. זה היו 2.5 שחקנים עם הרבה קור רוח ויכולת להתעלות תחת לחץ, שהיו מכריעים בחצי השנה של העונה. הבסיס הזה התאדה.
מקריי שוחרר לטובת האקספרימנט עם נחמדות ע"ש אנגולה, והחיסול הממוקד שעשו לוולס.
גקובן נפצע וגמר את העונה, וקאמינגס מצטייר כשחקן נחמד אבל הוא פשוט לא רכז ברמה שלו.
ואקס חיסל את עצמו, וממילא הוא תמיד היה פחות שחקן שלוקח על עצמו, וקצת יותר ניזון מאחרים

אז כל הבסיס והחיבור של הקבוצה משנה שעברה בעצם נעלם ואנחנו מתחילים מאפס עכשיו, רק תחת לחץ אדיר ובלי זמן לתקן. החיסרון הכי משמעותי זה גקובן. אנחנו נראים כמו עדר בלי רועה בלעדיו. חבורה של משוטטים, שמישהו מכדרר 20 שניות ומחכים שמשהו יקרה בגדול.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  656 לייקים

צריך להביא עוד היום רכז נוסף אם רוצים לא להתפרק עד סוף העונה. כי אנחנו לגמרי נראים בדרך לשם. אני לא חושב שפרנקו יכול לעצור את ההתפרקות הזו.
בנסיבות רגילות הייתי אומר שחבל על הכסף, אבל אם ההתפרקות הזו תמשיך אנחנו עוד עלולים למצוא עצמנו מחוץ ליורוקאפ בשנה הבאה.
מכיוון שברור לי שפרנקו יתנגד לכל שינוי שעלול לפגוע בדקות של בר אהובו, גם אם זה על חשבון הקבוצה וגם אם זה הדבר היחיד שיכול אולי לעצור את המשך ההדרדרות, זו עוד סיבה שאני חושב שהוא צריך ללכת עכשיו.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

רדנקו כתב: 01 אפריל 2024, 11:52 צריך להביא עוד היום רכז נוסף אם רוצים לא להתפרק עד סוף העונה. כי אנחנו לגמרי נראים בדרך לשם. אני לא חושב שפרנקו יכול לעצור את ההתפרקות הזו.
בנסיבות רגילות הייתי אומר שחבל על הכסף, אבל אם ההתפרקות הזו תמשיך אנחנו עוד עלולים למצוא עצמנו מחוץ ליורוקאפ בשנה הבאה.
מכיוון שברור לי שפרנקו יתנגד לכל שינוי שעלול לפגוע בדקות של בר אהובו, גם אם זה על חשבון הקבוצה וגם אם זה הדבר היחיד שיכול אולי לעצור את המשך ההדרדרות, זו עוד סיבה שאני חושב שהוא צריך ללכת עכשיו.

מי למשל? איזה רכז?
סמל אישי של משתמש
M-26-7
קיבל.ה  12 לייקים

ארז שדה כתב: 01 אפריל 2024, 12:28
רדנקו כתב: 01 אפריל 2024, 11:52 צריך להביא עוד היום רכז נוסף אם רוצים לא להתפרק עד סוף העונה. כי אנחנו לגמרי נראים בדרך לשם. אני לא חושב שפרנקו יכול לעצור את ההתפרקות הזו.

מי למשל? איזה רכז?
לפי מה שראיתי הליגה האוסטרלית נגמרה וזה יכולה אופציה טובה
:hammersickle: מהפכה אינה גן של שושנים. מהפכה היא המאבק בין העבר לעתיד
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

אני לא מכיר אף רכז פנוי שמספיק טוב למה שאנחנו צריכים.
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  144 לייקים

הוקיץ' כתב: 01 אפריל 2024, 12:53 אני לא מכיר אף רכז פנוי שמספיק טוב למה שאנחנו צריכים.
ציטוטים שיכולים להיאמר על ידי ראש השבכ
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed WolfFrenzy
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

הוקיץ' כתב: 01 אפריל 2024, 12:53 אני לא מכיר אף רכז פנוי שמספיק טוב למה שאנחנו צריכים.
ברייס קוטון?
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

ברייס קוטון שחקן על, אבל למיטב ידיעתי הוא חתום במלבורן לעונה הבאה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

לא יודע כמה שינוי מאמן/שחקנים בשלב הזה יעזור אם לא יזיק יותר.
הייתי נותן לקבוצה הנוכחית לתת את מה שהיא יכולה.
gershon
קיבל.ה  228 לייקים

הוקיץ' כתב: 01 אפריל 2024, 13:14 ברייס קוטון שחקן על, אבל למיטב ידיעתי הוא חתום במלבורן לעונה הבאה.
מתי מתחילה הליגה שם?
נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

הוקיץ' כתב: 01 אפריל 2024, 13:14 ברייס קוטון שחקן על, אבל למיטב ידיעתי הוא חתום במלבורן לעונה הבאה.
בדיוק באתי לרשום מגילה עליו.
תמורת הסכום הנכון הוא יכול להגיע בחוזה לחודשיים ולחזור לאוסטרליה בעונה הבאה.
בדיוק השחקן שאנחנו צריכים. סקורר על, אלפא דוג שיקח את הקבוצה על הגב שלו. 4 פעמים MVP באוסטרליה, 3 אליפויות. ניסיון יורוליג. 23 נקודות למשחק ב 5 השנים האחרונות באוסטרליה.
עופר תשים עליו את כל הכסף שאתה יכול
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

איך מחוץ ליורוקאפ ? אין קרטריון מקצועי בליגה שקובע אם הקבוצה תשתתף במפעל או לא
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

נייט רובינסון כתב: 01 אפריל 2024, 13:49
בדיוק השחקן שאנחנו צריכים. סקורר על, אלפא דוג שיקח את הקבוצה על הגב שלו. 4 פעמים MVP באוסטרליה, 3 אליפויות. ניסיון יורוליג. 23 נקודות למשחק ב 5 השנים האחרונות באוסטרליה.
הוא יושב שם על חוזה עתק, במחוזות ה-700 אלף דולר לעונה לדעתי.
כשמשלמים סכומים כאלה קבוצות בדרך כלל לא עפות על הרעיון שהכוכב שלהם ידפוק חודשיים איפשהו וגם לא בטוח עד כמה הוא יתן את כל כולו כשיש לו חוזה בעונה הבאה.
לדעתי זה לא ריאלי, אבל אולי אני טועה. הלוואי.
נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

הוקיץ' כתב: 01 אפריל 2024, 14:12
כשמשלמים סכומים כאלה קבוצות בדרך כלל לא עפות על הרעיון שהכוכב שלהם ידפוק חודשיים איפשהו וגם לא בטוח עד כמה הוא יתן את כל כולו כשיש לו חוזה בעונה הבאה.
יכול להיות שאתה צודק. מה שבטוח זה שעם קאמינגס לא נגיע לשום מקום. כבר עדיף לרשום מנפורד, אנגולה והולנד ולקוות לטוב
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

התכוונתי בפרת' כמובן.
התבלבלתי עם מלבורן שבדיוק הפסידו את האליפות לטסמניה.
בני12
קיבל.ה  846 לייקים

פוטר
adom4
קיבל.ה  261 לייקים

פוטר
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

שוחרר.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  413 לייקים

הוקיץ' כתב: 01 אפריל 2024, 14:12
אם אנחנו רוצים לעשות את הצעד הנוסף קדימה בעונה הבאה,שחקנים עם משכורת כזו ובפרופיל הזה חייבים לבוא בחשבון
הפוסט קיבל לייק אחד7even
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

תאריך בעייתי לפטר אבל יאלה שיהיה בהצלחה
סמל אישי של משתמש
Mr.china
קיבל.ה  99 לייקים

רק הפועל כתב: 01 אפריל 2024, 16:04 תאריך בעייתי לפטר אבל יאלה שיהיה בהצלחה
מחר מאריך חוזה
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

מה שכן לדעתי טוב שהשינוי הגיע עכשיו ולא בעונה הבאה , יש פה עוד אליפות לקחת וצריך לנסות הכל בשביל שנוכל להשיג אותה עדיין
ranjef
קיבל.ה  693 לייקים

רק הפועל כתב:מה שכן לדעתי טוב שהשינוי הגיע עכשיו ולא בעונה הבאה , יש פה עוד אליפות לקחת וצריך לנסות הכל בשביל שנוכל להשיג אותה עדיין
לא שאני אומר שפרנקו היה מביא אליפות, אבל ברק לדרר יביא אותה?
עונה אבודה (שוב), צריך להשקיע את כל המאמצים בלהביא מאמן תותח זר. אחד שיכניס רוח אחרת, ווינר עם כתפיים רחבות, שיידע לעמוד בכל הלחץ הזה.
ננו גינצבורג נראה אחלה בן אדם ואחלה מאמן, לא יתאים לבית משוגעים הזה.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

יאללה ברק לדרר, אני סומך עליך!
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

רק הפועל כתב: 01 אפריל 2024, 16:12 מה שכן לדעתי טוב שהשינוי הגיע עכשיו ולא בעונה הבאה , יש פה עוד אליפות לקחת וצריך לנסות הכל בשביל שנוכל להשיג אותה עדיין
אני מאחל בהצלחה לברק לדרר אבל לא בטוח בכלל שהוא יצליח איפה שפרנקו נכשל, אם יביאו מאמן עם ניסיון עד סוף העונה זה מצויין אבל לא נראה לי שזה על הפרק כנראה נישאר עד סוף העונה עם ברק לדרר.
לגבי שנה הבאה מדברים על ננד מרקוביץ ששיחק בהפועל בשנות ה90 זה יכול להיות מינוי מוצלח.
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

ranjef כתב: 01 אפריל 2024, 16:17
רק הפועל כתב:מה שכן לדעתי טוב שהשינוי הגיע עכשיו ולא בעונה הבאה , יש פה עוד אליפות לקחת וצריך לנסות הכל בשביל שנוכל להשיג אותה עדיין
לא שאני אומר שפרנקו היה מביא אליפות, אבל ברק לדרר יביא אותה?
עונה אבודה (שוב), צריך להשקיע את כל המאמצים בלהביא מאמן תותח זר. אחד שיכניס רוח אחרת, ווינר עם כתפיים רחבות, שיידע לעמוד בכל הלחץ הזה.
ננו גינצבורג נראה אחלה בן אדם ואחלה מאמן, לא יתאים לבית משוגעים הזה.
ברור שרוב הסיכויים שלא נזכה העונה פשוט טוב וצריך לעשות כל מה שאפשר שכן נוכל להתמודד עד הסוף ואוליי אוליי אוליי להפתיע
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  865 לייקים

יש לו חלק בזה שאנחנו מדברים על אליפות כבר 2 עונות והגענו לגמר גביע עונה לפני אותן שתי עונות, מקווה שנביא מישהו שיצליח להוסיף לנו את מה שאנחנו לא מצליחים איתו
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3752 לייקים

לטעמי אפשר היה לחכות עד לסוף העונה ולהביא בקיץ מאמן זר בלי לחץ, גם ככה עם פרנקו או בלעדיו לא נשיג שום דבר כבר העונה.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1083 לייקים

יאללה ביי
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

תודה דני❤️
oleg neduda
קיבל.ה  1361 לייקים

הנה התגשם פה חלום ל90 אחוז מהפורום.
לי זה חבל
את הנפילה גם מול בשיקטאש וגם מול ירושלים עשינו כששני השחקנים הכי טובים שלנו לא היו רלוונטיים. לא מכיר הרבה קבוצות שהיו מתפקדות בלי שניים כאלה.
שיהיה לו בהצלחה. בליגה שבה עודד קטש הוא מאמן העונה בפער, אני לא אופטימי לגבי מחליף
הפוסט קיבל לייק אחדNati
נייט רובינסון
קיבל.ה  560 לייקים

Frenzy כתב: 01 אפריל 2024, 16:17 יאללה ברק לדרר, אני סומך עליך!
לתת למאמן שלא אימן כדורסל בוגרים בחיים שלו את המפתחות למאבק על אליפות? זה יהיה מהלך מטומטם. צריך להביא מאמן טוב עכשיו כי שום דבר לא גמור
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaגביזון
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

הדיווחים שמאמו אנדולו לשעבר מועמד , פרטים עליו ?
שליחת תגובה