פרנקו - שנת (?) מבחן

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
נייט רובינסון
קיבל.ה  565 לייקים

הכי מעצבן אותי זה שהמון אוהדים שלנו לא מעריכים את מה שהוא עושה פה. המאמן הכי טוב בליגה בפער לדעתי, ואם הוא יביא לנו תואר הוא יהפוך למאמן הגדול בכל הזמנים בהפועל
הפוסט קיבל 3 לייקיםMaorshaharotNati
רק הפועל
קיבל.ה  1504 לייקים

נייט רובינסון כתב: 28 דצמבר 2023, 20:29 הכי מעצבן אותי זה שהמון אוהדים שלנו לא מעריכים את מה שהוא עושה פה. המאמן הכי טוב בליגה בפער לדעתי, ואם הוא יביא לנו תואר הוא יהפוך למאמן הגדול בכל הזמנים בהפועל
זה חייב להיות כשיביא לנו תואר , לא אם
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotסומך
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1169 לייקים

או, עכשיו אני מסכים עם האמירה הזאת.
עכשיו השאלה האם יש לך את הסבלנות לתת לו לעשות את זה…
הפוסט קיבל לייק אחדMaor
tadmored
קיבל.ה  457 לייקים

וואלה
אין אוהד הפועל עלי אדמות שאינו משווע לתואר ,
והלוואי ופרנקו יהיה זה שיביא אותנו למקום הזה,
אין ראוי ממנו,
בשבילי זה לא תנאי כדי להעריך את פרנקו (ולא שלא אתאכזב ברמה האישית כאוהד אם לא נשיג תואר )
בכלל הכותרת של האשכול עושה לא עוול (שנת מבחן?),
בתכלס ניהול המשחקים השנה הוא מדהים בעיניי ,
כל נושא הרוטציה וחלוקת הכוח במגבלת הפצועים שלנו ,
וההשגים והכיף לראות את הפועל השנה ,
שאפו פרנקו אחלה מאמן
אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
הפוסט קיבל 4 לייקיםאדום אשgershonshaharotארבעת המופלאים
רק הפועל
קיבל.ה  1504 לייקים

לדעתי עניין התואר באמת חשוב ולא מדובר במטרה שאי אפשר להשיג (אפילו צריך ) ירושלים לא נראים טוב מדיי פלוס העובדה שהמאמן שלהם כנראה לא ממשיך וגם מכבי לא מרשימים אותי יותר מדיי , יש בעייה נוספת שהיא המצב הבטחוני שאם באמת חלילה תהיה הסלמה בצפון אז קשה לדעת מה יעלה בגורל העונה הזו אם בכלל תגיע לסיומה
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  746 לייקים

tadmored כתב: 29 דצמבר 2023, 12:44 וואלה
אין אוהד הפועל עלי אדמות שאינו משווע לתואר ,
והלוואי ופרנקו יהיה זה שיביא אותנו למקום הזה,
אין ראוי ממנו,
בשבילי זה לא תנאי כדי להעריך את פרנקו (ולא שלא אתאכזב ברמה האישית כאוהד אם לא נשיג תואר )
בכלל הכותרת של האשכול עושה לא עוול (שנת מבחן?),
בתכלס ניהול המשחקים השנה הוא מדהים בעיניי ,
כל נושא הרוטציה וחלוקת הכוח במגבלת הפצועים שלנו ,
וההשגים והכיף לראות את הפועל השנה ,
שאפו פרנקו אחלה מאמן
אתה מוזמן לחזור להודעת הפתיחה של האשכול כדי להבין למה פתחתי אותו ולמה קראתי לו שנת מבחן. אני חושב שבינתיים פרנקו בהחלט עונה על ה"מבחנים" שכתבתי שם, ועדיין לא על כולם (כי עוד אין תואר). שלא יובן לא נכון, אני חושב שהוא עושה עבודה לא פחות ממדהימה העונה, במיוחד לאור הפציעות והמלחמה והשפעותיה. ועדיין, אם כל היופי הזה יסתיים בהדחה ברבע גמר היורוקאפ, זה יהיה מבחינתי כישלון של פרנקו (בהנחה שזה לא בגלל פציעות נוספות), פשוט כי הוא קיבל את כל הכלים שהוא ביקש אז הוא צריך גם להוכיח.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3799 לייקים

נייט רובינסון כתב: 28 דצמבר 2023, 20:29 הכי מעצבן אותי זה שהמון אוהדים שלנו לא מעריכים את מה שהוא עושה פה. המאמן הכי טוב בליגה בפער לדעתי, ואם הוא יביא לנו תואר הוא יהפוך למאמן הגדול בכל הזמנים בהפועל
אף פעם לא החזקתי ממנו והייתה לי עליו הרבה ביקורת לאורך השנים.
אבל הקבוצה עשתה עונה טובה מאוד שנה שעברה למרות שלא הייתה יציבה במיוחד ונראית מעולה העונה ועד כה גם יציבה, שמגיע מגיע - הוא כרגע המאמן הישראלי הטוב ביותר וזה נהדר שהוא אצלנו.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  746 לייקים

רדפוקס כתב: 29 דצמבר 2023, 14:54
אבל הקבוצה עשתה עונה טובה מאוד שנה שעברה למרות שלא הייתה יציבה במיוחד ונראית מעולה העונה ועד כה גם יציבה, שמגיע מגיע - הוא כרגע המאמן הישראלי הטוב ביותר וזה נהדר שהוא אצלנו.
סליחה על חילול הקודש בערב שבת, אבל בהתחשב בתוצאות וביריבות ולא באיך שהקבוצה משחקת, האם קטש לא מציג תוצאות טובות יותר? אני לא באמת מספיק עוקב אחריהם ואחרי היורוליג, אז מאוד יכול להיות שלא, אני באמת שואל.
גביזון
קיבל.ה  1155 לייקים

Frenzy כתב:
סליחה על חילול הקודש בערב שבת, אבל בהתחשב בתוצאות וביריבות ולא באיך שהקבוצה משחקת, האם קטש לא מציג תוצאות טובות יותר? אני לא באמת מספיק עוקב אחריהם ואחרי היורוליג, אז מאוד יכול להיות שלא, אני באמת שואל.
גרמת לי לגשת לגוגל והטבלה אומרת שהם מקום 6 מתוך 18 ביורוליג, הייתי בטוח שהם חרבנה השנה בגלל כל מה שקורה שם

Sent from my 22101320G using Tapatalk

shaharot
קיבל.ה  411 לייקים

גביזון כתב: 29 דצמבר 2023, 21:04
Frenzy כתב:
גרמת לי לגשת לגוגל והטבלה אומרת שהם מקום 6 מתוך 18 ביורוליג, הייתי בטוח שהם חרבנה השנה בגלל כל מה שקורה שם

Sent from my 22101320G using Tapatalk
מכבי ביורוליג אכן ביינתים בעונה טובה מעבר למצופה בטח שבלדווין פצוע רוב הזמן. הכל צפוף שם ובין מקום 4(בייתיות בפלייאוף) לבין מקום 11 (מחוץ לפליי אין) מפריד משחק אחד בלבד.
כמובן שעוזר להם שהם לא משחקים בליגה.
אין לי ספק שאם היו להם לפחות עוד 2 משחקי ליגה עם סגל ישראלי בלבד הם היו מפסידים עוד משחק ליגה וזה היה משפיע על היורוליג גם עייפות של הישראלים וגם אווירה לא טובה. אבל כמה כיף שיש פרוטקציות
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3799 לייקים

Frenzy כתב: 29 דצמבר 2023, 18:57
אבל צריך להכניס למשוואה גם יחס של עלות-תועלת.
אומנם עופר ינאי הכניס להפועל הרבה משאבים מבורכים ששידרגו אותנו מאוד, ובתקווה גם ישדרגו אותנו עוד בעתיד, עדיין מכבי זאת ליגה אחרת מבחינת העלות.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  429 לייקים

רדפוקס כתב: 29 דצמבר 2023, 23:33
Frenzy כתב: 29 דצמבר 2023, 18:57
אבל צריך להכניס למשוואה גם יחס של עלות-תועלת.
אומנם עופר ינאי הכניס להפועל הרבה משאבים מבורכים ששידרגו אותנו מאוד, ובתקווה גם ישדרגו אותנו עוד בעתיד, עדיין מכבי זאת ליגה אחרת מבחינת העלות.
הם במקום אחר בתקציב לא בגלל הבעלים אלא בגלל האולם.
יש להם פי 3 מנויים במחיר ממוצע שהוא פי 3 מאיתנו. התקציב שלהם הוא פחות מאשר פי 9 משלנו. הבעלים שלהם כמעט לא מכניסים את היד לכיס וכשהם צריכים לעשות את זה הם מקצצים בעלויות, חותכים משכורות וכו'.
יקח לעופר זמן, כמה עונות של שדרוג בכל האספקטים כדי להפוך אותנו לקבוצת יורוליג לגיטימית.
סבלנות.
ודני פרנקו אחלה, שאפו לרמי שהאריך לו חוזה בעונה שעברה עוד לפני שהשדרוג החל.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
הפוסט קיבל 2 לייקיםtadmoredגביזון
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  746 לייקים

שרון אברהמי :heart:
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  746 לייקים

עוד נצחון שרשום עליו.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  777 לייקים

השידור עכשיו נתקע לי בדיוק כשטפירו שאל אותו מה הוא יעשה כשהפצועים יחזרו והוא התחיל לדבר על הפציעה של ג׳ייקובן - מה הוא אמר? דיבר על הפציעות של האחרים גם?
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1169 לייקים

חייב לציין שהיום הגיב יחסית בזמן עם חילופים , זלמנסון אפשר היה להוציא פוזשן אחד יותר מוקדם אולי.
בני בזמן, אפילו ההושבה של מנפורד היתה לעיניין כי וולס תפקד יותר טוב (ואולי גם ניערה אותו לתצוגה של הרבע האחרון?)
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1050 לייקים
יצירת קשר:

בגדול אתה צודק.
אבל היה איזה קטע בסוף שהתעקש על חמישיה נמוכה שלא התאימה פשוט ומכבי אכלו אותה בלי מלח.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
נייט רובינסון
קיבל.ה  565 לייקים

המאמן שניצח הכי הרבה פעמים את מכבי בהיסטוריה. גם בלי 3 זרים ששניים מהם הכי חשובים שלנו אחרי מנפורד, הצליח לנצח אותם שוב. אחלה דני
הפוסט קיבל 2 לייקיםMaorshaharot
רק הפועל
קיבל.ה  1504 לייקים

עונה מצויינת שלו עד עכשיו , משחק הבא נגד קריית אתא לה הפסדנו כבר העונה עשויי להיות מוקש וצריך לבוא מוכנים , חייבים לפתוח פער כמה שיותר גדול בפסגה כל עוד אפשר ואפשר
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  321 לייקים

דווקא ניהול משחק לא הכי מוצלח שלו בעיני. לא זוועתי, אבל מהפחות טובים שלו. דווקא אחרי ניצחון, צריך להגיד את זה.
אבל מאמן זה לא רק ניהול משחק, והוא בנה ואימן קבוצה שמסוגל לנצח פאקינג דרבי גם ביום רע, בסגל חסר וכשהמאמן לא מנהל טוב את המשחק, וגם זה נרשם בצורה ענקית לזכותו.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
shaharot
קיבל.ה  411 לייקים

היה שלב ברבע האחרון אחרי השלשה של בלאט או מנקו שהיה פסק זמן, אמר לשחקנים שהמשחק תלוי רק בנו פשוט לעלות אינטנסיביות ואנחנו מנצחים וכך קרה.
אחלה דני פרנקו :rose:
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  886 לייקים

shaharot כתב: 21 ינואר 2024, 08:53 היה שלב ברבע האחרון אחרי השלשה של בלאט או מנקו שהיה פסק זמן, אמר לשחקנים שהמשחק תלוי רק בנו פשוט לעלות אינטנסיביות ואנחנו מנצחים וכך קרה.
אחלה דני פרנקו :rose:
היה בפלוס 8 שלהם 5 דקות לסיום וחשבתי שזה משפט מטומטם, גיליתי שלא
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
תא מרבוטא
קיבל.ה  337 לייקים

בכל הזמנים? תלוי בתואר. כבר חגגנו אליפויות, אפילו דאבל תחת לייבוביץ. אז גביע זה סבבה ומאד מאד ישמח, אבל הכי גדול?
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1016 לייקים

מה שמאפיין אותו גם בקדנציה הקודמת היא שהקבוצות שלא לעולם לא מוותרות. את זה אי אפשר לקחת ממנו.
השנה הקבוצה מגיעה בתנאים הרבה יותר קשים ויותר מוכנה למשחקים ביחס לשנה שעברה וזה לזכותו.
תמיד מוזר לי איך שחקנים צריכים שמאמן יגיד להם להתפקס או לשמור או לקחת ריבאונדים וזה אשכרה קורה.
נצחון לגמרי על פרקנו (וקאמינגס ומנפורד לב לב), כמו שזה הפסד לחלוטין של קטש
רק הפועל
קיבל.ה  1504 לייקים

הלך המומנטום כתב: 21 ינואר 2024, 09:17 מה שמאפיין אותו גם בקדנציה הקודמת היא שהקבוצות שלא לעולם לא מוותרות. את זה אי אפשר לקחת ממנו.
השנה הקבוצה מגיעה בתנאים הרבה יותר קשים ויותר מוכנה למשחקים ביחס לשנה שעברה וזה לזכותו.
תמיד מוזר לי איך שחקנים צריכים שמאמן יגיד להם להתפקס או לשמור או לקחת ריבאונדים וזה אשכרה קורה.
נצחון לגמרי על פרקנו (וקאמינגס ומנפורד לב לב), כמו שזה הפסד לחלוטין של קטש
לדעתי העונה עד עכשיו זה הרבה יותר בא לידי ביטויי , המשחק הזה היה כמו הגמר של עונה שעברה (משחק הפסד האליפות ) רק שפה כשחזרנו ניצחנו , דומה גם למה שהיה במשחק נגד ירושלים כשהם היו ביתרון לא קטן ובסוף ניצחנו , רק שימשיך
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1772 לייקים

אני חושב שמעל הכל אני הכי אוהב לראות שהוא שולט בקבוצה.
שנה שעברה זה הרגיש המון פעמים שהוא איבד שליטה.
היום הוא מפרגן לשחקנים אבל גם יודע לנזוף בהם. כן, גם אם זה אנגולה או אקסבייר, אבל ללכת לדבר איתם כשהם בספסל.

אתמול הוא בערך פעמיים הלך למנפורד לדבר איתו בספסל תוך כדי המשחק ולעודד אותו. נראה שזה עבד :)
יחד, רק יחד! :heart:
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

7even כתב: 21 ינואר 2024, 10:06 אני חושב שמעל הכל אני הכי אוהב לראות שהוא שולט בקבוצה.
היום הוא מפרגן לשחקנים אבל גם יודע לנזוף בהם. כן, גם אם זה אנגולה או אקסבייר, אבל ללכת לדבר איתם כשהם בספסל.

אתמול הוא בערך פעמיים הלך למנפורד לדבר איתו בספסל תוך כדי המשחק ולעודד אותו. נראה שזה עבד :)
מחזק.
ידוע שהוא אוהב ומחזיק מבר, ואתמול כשהוא קיבל את הרביעית, פרנקו הקפיץ את מנפורד מהספסל (פחות מ-2 דק' לסוף השלישי) ובר עשה לו עם 2 הידיים "תירגע הכל טוב תן לי להישאר" ופרנקו סימן לו "רד עכשיו" בעצבים\אכזבה.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
בני12
קיבל.ה  861 לייקים

אדום אש כתב: 21 ינואר 2024, 10:44
7even כתב: 21 ינואר 2024, 10:06 אני חושב שמעל הכל אני הכי אוהב לראות שהוא שולט בקבוצה.

מחזק.
ידוע שהוא אוהב ומחזיק מבר, ואתמול כשהוא קיבל את הרביעית, פרנקו הקפיץ את מנפורד מהספסל (פחות מ-2 דק' לסוף השלישי) ובר עשה לו עם 2 הידיים "תירגע הכל טוב תן לי להישאר" ופרנקו סימן לו "רד עכשיו" בעצבים\אכזבה.
זה היה בסוף הרבע השני, העבירה השלישית וגיל בני.
חוץ מזה הכל נכון :D
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךאדום אש
tadmored
קיבל.ה  457 לייקים

מי שראה מקרוב ראה את פרנקו נוזף /צועק על אנגולה במחצית הראשונה לאחר שאיבד את הכדור בחדירה לסל.
אנגולה דיי ענה לו בחוצפה/כעס עם תנועות ידיים ,ומיד לאחר מכן פרנקו סיפסל אותו (כשבספסל אנגולה המשיך לדבר בכעס עם תנועות ידיים עד שנרגע).
נראה שאתמול פרנקו הראה ניהול משחק שונה ממה שהכרתי ,שבאה להעביר מסר לשחקנים מי כאן הבוס,מי מנהל העינינים,
אתה טוב ונשמע להוראות תישאר במשחק ,לא טוב דיי מהר מוחלף.
כנראה עם כמות כזו של כוכביםו ,זו כנראה עוד דרך להשיג שליטה על הקבוצה והשחקנים
אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1772 לייקים

tadmored כתב: 21 ינואר 2024, 11:01

מי שראה מקרוב ראה את פרנקו נוזף /צועק על אנגולה במחצית הראשונה לאחר שאיבד את הכדור בחדירה לסל.
אנגולה דיי ענה לו בחוצפה/כעס עם תנועות ידיים ,ומיד לאחר מכן פרנקו סיפסל אותו (כשבספסל אנגולה המשיך לדבר בכעס עם תנועות ידיים עד שנרגע).
נראה שאתמול פרנקו הראה ניהול משחק שונה ממה שהכרתי ,שבאה להעביר מסר לשחקנים מי כאן הבוס,מי מנהל העינינים,
אתה טוב ונשמע להוראות תישאר במשחק ,לא טוב דיי מהר מוחלף.
כנראה עם כמות כזו של כוכביםו ,זו כנראה עוד דרך להשיג שליטה על הקבוצה והשחקנים
אני לא בעד משחקי אגו אבל בהחלט בעד מאמן שהוא מעל השחקנים. כל עוד זה ככה, לאורך זמן הקבוצה תרוויח ובענק.
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

בני12 כתב: 21 ינואר 2024, 10:48
אדום אש כתב: 21 ינואר 2024, 10:44

מחזק.
זה היה בסוף הרבע השני, העבירה השלישית וגיל בני.
חוץ מזה הכל נכון :D
וואי כמה צחקתי עכשיו :sh-grin:
Asafasraf
קיבל.ה  829 לייקים

מתראיין בספורט 5 עכשיו. פשוט אוהב את המאמן הזה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל 2 לייקיםavivx2shaharot
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  746 לייקים

לא ידעתי איפה לכתוב את זה, אבל הקרדיט לפרנקו אז שיהיה פה: אני כל כך אוהב את היחס שלו לתמיר בלאט. זה נראה שהוא אמר לשחקנים: "כשבלאט על המגרש תלחצו אותו, הוא שחקן גרוע שטוב רק כי נותנים לו כבוד שלא מגיע לו". בפועל, כל פעם שבלאט היה על המגרש הם היו עם שחקן פחות וזה היה ברור שזה הוראה של מאמן.
הפוסט קיבל לייק אחדASAFABADI
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1772 לייקים

Frenzy כתב: 21 ינואר 2024, 21:48 לא ידעתי איפה לכתוב את זה, אבל הקרדיט לפרנקו אז שיהיה פה: אני כל כך אוהב את היחס שלו לתמיר בלאט. זה נראה שהוא אמר לשחקנים: "כשבלאט על המגרש תלחצו אותו, הוא שחקן גרוע שטוב רק כי נותנים לו כבוד שלא מגיע לו". בפועל, כל פעם שבלאט היה על המגרש הם היו עם שחקן פחות וזה היה ברור שזה הוראה של מאמן.
מבחינת ניהול משחק בלאט היה לטעמי טוב מאד אתמול.
בשלב מסויים בהפועל הבינו שאפשר לתת לו מטר. זה גם עזר לכווץ את ההגנה ולשים עוד מאסה בצבע.
1/8 לדעתי. בזריקות חופשיות יחסית
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1050 לייקים
יצירת קשר:

לבלאט לא צריך לתת מטר, אבל צריך להסתפק בלסגור לו את הזריקה לשלוש. כי חוץ מזה אין לו הרבה מבחינה התקפית.
במשחק הזה היה לנו גם מזל איתו למיטב זכרוני, החטיא שלשות שלרוב לא מחטיא
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הפסיד את המשחק מול פריז בהופעה בזיונית.
הפסיד את המשחק היום כשעשה ממש הכל כדי שנאבד אותו והשיא היה עם ההרכב ישראלים ההזוי 4 דקות לסוף.

להעיף היום, שלא יבוא מחליף מצידי. כזה גרוע ושחצן איכס.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
רק הפועל
קיבל.ה  1504 לייקים

הוא עדיין בשנת מבחן , נראה איך יעמוד בה (אם משחק ההגנה לא ישתפר דרסטית אז אין סיכויי)
ranjef
קיבל.ה  710 לייקים

Chegi כתב:הפסיד את המשחק מול פריז בהופעה בזיונית.
הפסיד את המשחק היום כשעשה ממש הכל כדי שנאבד אותו והשיא היה עם ההרכב ישראלים ההזוי 4 דקות לסוף.

אני לא מהמעריצים שלו, למרות שאחרי מה שעשה העונה ובהתחשב בנסיבות, כולם פה השתחוו ובצדק.
ועדיין המהלך של ה-4 ישראלים 3 דקות לסוף היה הצהרתי, להראות שאף שחקן פה לא מעל הקבוצה. וזה דבר נכון לעשות, גם אם זה מפסיד את המשחק הזה (שהיינו מפסידים בכל מקרה), כדי לנסות לאפס אותם במשחקים הבאים.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

ranjef כתב: 24 ינואר 2024, 21:50

אני לא מהמעריצים שלו, למרות שאחרי מה שעשה העונה ובהתחשב בנסיבות, כולם פה השתחוו ובצדק.
ועדיין המהלך של ה-4 ישראלים 3 דקות לסוף היה הצהרתי, להראות שאף שחקן פה לא מעל הקבוצה. וזה דבר נכון לעשות, גם אם זה מפסיד את המשחק הזה (שהיינו מפסידים בכל מקרה), כדי לנסות לאפס אותם במשחקים הבאים.
כי זה ממש נכון להפסיד את אחד המשחקים הכי חשובים העונה "בשביל לתת הצהרה".
תעלה את ההרכב הכי חזק שלך, תפסיק עם בר שנראה מזעזע חוטף לעצמו כדורים ומוסר מסירות ליציע ותן למנפורד את הסיכוי להחזיר אותנו למשחק.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל 2 לייקיםפרימו לויגביזון
ranjef
קיבל.ה  710 לייקים

Chegi כתב:
ranjef כתב: 24 ינואר 2024, 21:50

כי זה ממש נכון להפסיד את אחד המשחקים הכי חשובים העונה "בשביל לתת הצהרה".
תעלה את ההרכב הכי חזק שלך, תפסיק עם בר שנראה מזעזע חוטף לעצמו כדורים ומוסר מסירות ליציע ותן למנפורד את הסיכוי להחזיר אותנו למשחק.
הוא העלה את ההרכב הכי חזק שלו. כל המשחק.
והם נתנו הגנה שאפילו בספורטק נלחמים יותר.
שליחת תגובה