לאיוס יחסינו לאן

פורום אוהדי הפועל תל אביב
יהלום14אדום
קיבל.ה  556 לייקים

ונרקומן כתב: 02 אפריל 2024, 13:58
L.S כתב: 02 אפריל 2024, 13:56
ונרקומן כתב: 02 אפריל 2024, 13:54 לא אשמתו, לא אמור לעשות את הפעולות הגנה האלה שזובאס צרח עליו שלא עשה, ובטח שלא להיות שחקן אחרון.
לא מספיק טוב לסחוב אותנו על הגב.
אבל - עוד שנתיים נראה אותו מככב באיזה באר שבע ונאונן על כמה חסר לנו שחקן כזה. למישהו יש ספק בכלל?
תיהיה בטוח שבב"ש או מכבי או חיפה אם לא יעשה פעולות הגנה הוא לא יראה דשא.
אין דבר כזה היום שחקן ב11 שלא עושה פעולות הגנה.
אני מזמין אותך ללכת לראות משחקים של אחת מהשלושה שציינתי, כל הקיצוניים שלהם יורדים למטה לעשות הגנה.

מי שחושב שהוא כוכב ומשחק כמו פרימדונה לא יגיע רחוק
להאשים שחקן התקפה נמוך ולא פיזי בשער שספגנו כי הוא לא השתלט על כדור גובה זה מביך. איפה המגן שלו? איפה הקישור האחורי?
סהכ הוא עושה הגנה ברמה סבירה ובטח לא פרימדונה כמו שאתה קורא לו.
השחקן של י"ם שהשתלט על הכדור לא יותר גבוה ממנו, הוא פשוט התאמץ
יאללה הביתה!!!
קירקגור
קיבל.ה  114 לייקים

פער ענק בין יכולת טכנית ובין הבנת משחק. לא יודע מתי לשחרר, לא יודע מתי לבעוט בעדינות ומתי לתת פצצה. לא יודע מתי לשחק בנגיעה ומתי ללכת על הדריבל.
הוא לא הבעיה, אבל הוא ממש לא הפיתרון.
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed WolfASAFABADI
שחר
קיבל.ה  1371 לייקים

מה?
איזה פתרון אחר יש לך? זו קבוצה שהיא שחקן אחד..
הוא אומנם לא חד מול השער כי כנראה סובל מחוסר בטחון כמו כל הקבוצה..אבל הבן אדם ליטרלי משחק לבד כשוישבים עליו קבוע שלושה שחקני הגנה..אם היו לנו שחקני התקפה נורמלים במשחק אתמול הוא מסיים אותו עם ארבעה בישולים.
זה שחקן שיגמור דו ספרתי כל עונה אצל חיפה מכבי או ב"ש..
הפוסט קיבל 3 לייקיםהפועלL.Sנועם שחם
קירקגור
קיבל.ה  114 לייקים

שחר כתב: 14 אפריל 2024, 12:19 מה?
הוא אומנם לא חד מול השער כי כנראה סובל מחוסר בטחון כמו כל הקבוצה..אבל הבן אדם ליטרלי משחק לבד כשוישבים עליו קבוע שלושה שחקני הגנה..אם היו לנו שחקני התקפה נורמלים במשחק אתמול הוא מסיים אותו עם ארבעה בישולים.
אני לא בטוח לגבי השורה התחתונה. גיא בדש למשל, שמוכשר לא פחות ממנו, מתקשה מאוד בבאר שבע. אני לא טוען שהוא לא שחקן ההתקפה הטוב ביותר שלנו, אלא שהוא משמעותית פחות טוב ממה שמי שרואה שהיכולת הטכנית שלו בפעולות ספציפיות יכול להסיק.
InFlames
קיבל.ה  319 לייקים

קירקגור כתב: 14 אפריל 2024, 12:31
שחר כתב: 14 אפריל 2024, 12:19 מה?
אני לא בטוח לגבי השורה התחתונה. גיא בדש למשל, שמוכשר לא פחות ממנו, מתקשה מאוד בבאר שבע. אני לא טוען שהוא לא שחקן ההתקפה הטוב ביותר שלנו, אלא שהוא משמעותית פחות טוב ממה שמי שרואה שהיכולת הטכנית שלו בפעולות ספציפיות יכול להסיק.
בדש לא מתקרב לדריבל של לאיוס, אין דרידבליסט ישראלי כזה הוא פשוט מביך שחקנים. משחק ענק שלו אתמול הבעיה שהוא לבד
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

אנחנו תלוים בו...
רק שיכבוש כבר
אדום
קיבל.ה  754 לייקים

סידר אתמול לחבורת הכלום ששיחקה איתו לפחות 3 מצבים מול השער.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

מול קבוצה שמשחקת פתוח כמו פ"ת הוא יחגוג.
חבל שאין מי שיסיים את כל זה בשערים.
יהיה טוב הפועל!
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

El dudernio כתב: 11 מרץ 2024, 22:16 צריך שישב איתו איש מקצוע על VR שחן סול התגאה שיש במועדון ויסביר לו איך למסור ולמי.....

באמת שהוא צריך להיות בחדר הזה שעתיים ביום ואז הוא יהפוך למפלצת שהוא יכול להיות
היה נכון לפני חודש ונכון גם היום.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

דקה 95 בערך. עוד פריצה יפה שלו באגף שמאל, שוב עבר בקלילות את המגן של פ"ת...
היו לו 2 אופציות נחמדות מאד למסירה. אחת ממש על קו השער ואחת כמה מטרים ממנו והוא משום מה שחרר איזו הגבהה לא ברורה אחורה לראש של צ'יבוטה שבכלל היה מכוסה.
שם הבנתי שהסתבכנו.

תמונה
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3752 לייקים

7even כתב: 14 אפריל 2024, 16:17 דקה 95 בערך. עוד פריצה יפה שלו באגף שמאל, שוב עבר בקלילות את המגן של פ"ת...
היו לו 2 אופציות נחמדות מאד למסירה. אחת ממש על קו השער ואחת כמה מטרים ממנו והוא משום מה שחרר איזו הגבהה לא ברורה אחורה לראש של צ'יבוטה שבכלל היה מכוסה.
שם הבנתי שהסתבכנו.

תמונה
ליטרלי רואים בתמונה הזאת שהמסירה שהוא נתן הייתה האופציה הכי בטוחה וטובה, על מה אתה מדבר?

אני הבנתי שאנחנו מסתבכים שסתיו טוריאל נכנס ואחרי בישול גדול של לאיוס בעט כמו ליצן דרדלה לידיים של השוער במקום לתת את השני.
adom4
קיבל.ה  261 לייקים

רדפוקס כתב: 14 אפריל 2024, 16:34
7even כתב: 14 אפריל 2024, 16:17 דקה 95 בערך. עוד פריצה יפה שלו באגף שמאל, שוב עבר בקלילות את המגן של פ"ת...
שם הבנתי שהסתבכנו.

תמונה
ליטרלי רואים בתמונה הזאת שהמסירה שהוא נתן הייתה האופציה הכי בטוחה וטובה, על מה אתה מדבר?

אני הבנתי שאנחנו מסתבכים שסתיו טוריאל נכנס ואחרי בישול גדול של לאיוס בעט כמו ליצן דרדלה לידיים של השוער במקום לתת את השני.
הכדור בא לו מושלם לרגל שמאל והוא בועט לי עם ימין בלי שום סיבה :bang:
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

רדפוקס כתב: 14 אפריל 2024, 16:34
שם הבנתי שהסתבכנו.

תמונה

איך בדיוק הכי טובה אם השחקן גם היה מכוסה והוא גם הגביה לו לראש במקום למסור לרגל?
לטעמי היה צריך למסור לשחקן באמצע ובטח לא לצ'יבוטה שגם לבד מול שער ריק ממטר מחמיץ אתמול, בטח לא נגיחה קשה מ-10 מטר.
יהיה טוב הפועל!
אדום ותיק
קיבל.ה  481 לייקים

El dudernio כתב: 14 אפריל 2024, 16:11
El dudernio כתב: 11 מרץ 2024, 22:16 צריך שישב איתו איש מקצוע על VR שחן סול התגאה שיש במועדון ויסביר לו איך למסור ולמי.....

באמת שהוא צריך להיות בחדר הזה שעתיים ביום ואז הוא יהפוך למפלצת שהוא יכול להיות
היה נכון לפני חודש ונכון גם היום.
או שהוא לא מסוגל להבין, או שמי שמנסה לשפר אותו אין לן מושג איך לגרום לו להיות שחקן יותר טוב.
לצערי אין לנו אף שחקן בסגל עם יכולות כמו שיש לו. אם רוצים שנישאר ליגה הוא חייב להתעשת.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
קירקגור
קיבל.ה  114 לייקים

אפס. אפס מאופס. פוזה של שחקן כי הוא יודע לעבור באחד על אחד. זורק ולא מתאמץ אפילו.
joshsoos
קיבל.ה  178 לייקים

איזה הבדל בינו לבין שועה, והוא ימשיך ללכת עם הראש בקיר ולכדרר כי מי יגיד לו לא?
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  745 לייקים

למה אתה לא מוסר לאף אחד בחיים שלך יא חתיכת שחקן מעצבן
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3752 לייקים

אני משוכנע שהוא כבר התקשר לאחיו הסוכן וביקש שיתחיל לחפש לו קבוצה לקיץ.
כל מהלך שלו מעכשיו יהיה בוודאות לקלטת.
Niro
קיבל.ה  323 לייקים

רץ בטוויטר סרטון של אח שלו מרביץ לאיזה ילד ביציע שנטען שקילל אותו.
לא יודע אם זה באמת האח וזו באמת הסיטואציה, אבל אם כן, אל תתפלאו אם גם הוא ייסע פתאום לליטא יחד עם השוער שלנו.
adom4
קיבל.ה  261 לייקים

הכי one trick pony שראיתי בחיים שלי
הפוסט קיבל לייק אחדHapolo
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

תעצמו עיניים -סעו אחורה בזמן
דמיינו את לאיוס נכנס חילוף אצל קשטן
דמיינו אותו יוצא מהסגל לכל החיים אחרי שהוא לא מוסר
פתחו עיניים, לאיוס נתקע בבלם.
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  379 לייקים

האדס כתב: 27 אפריל 2024, 23:05 תעצמו עיניים -סעו אחורה בזמן
דמיינו את לאיוס נכנס חילוף אצל קשטן
דמיינו אותו יוצא מהסגל לכל החיים אחרי שהוא לא מוסר
פתחו עיניים, לאיוס נתקע בבלם.
אתה עונה לעצמך, הבעיה הכי גדולה שלו היא מאמן, אם היה לו מאמן נורמלי העונה, הוא היה מביא מספרים אבל בקבוצה המתה שום דבר טוב לא יכול לקרות
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
Red_man
קיבל.ה  478 לייקים

על המכות שאח שלו נתן לילד שהעז לקלל אותו אתמול בשער 2 הוא ואח שלו צריכים להיות רחוק רחוק מכאן. מיציתי את הקונספט
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

המכות היו ביציע הכבוד, ממש מעל הספסל של הפועל
שיקח את אח שלו ושיחפשו את החברים שלהם במקום אחר.
גועל נפש
קירקגור
קיבל.ה  114 לייקים

רב עם כולם, לא מוסר, עושה תנועות ידיים אם שחקן מעיז לא למסור לו. מחכה שהכדור יגיע לו לרגל, לא עושה הגנה, משדר שהוא עושה טובה שהוא משחק.
אסור לו לראות דשא בהפועל יותר. אני משוכנע, למרות שלא אוכל להוכיח זאת, שבלעדיו היינו במצב טוב יותר.
אני לא הייטר אגב, לא דיברתי ככה על אף שחקן מאז חן עזרא. אבל די.
OrCohen
קיבל.ה  245 לייקים

גרוע גרוע גרוע הוא משחק בשביל עצמו וככה זה נראה
L.S
קיבל.ה  600 לייקים

אם יש לו חוזה, להשאיר אותו איתנו בלאומית בכל מחיר. זה העונש לדריבליסט כאפות הזה על הפוזה שלו בחצי העונה האחרונה.

תשאר איתנו בלאומית חביבי. שם תצלם כמו שצילמת אתמול
אל באנדי
קיבל.ה  450 לייקים

ימכר לטורקיה כמו גדול
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  873 לייקים

הוא יותר ויותר מתחיל להיות מסוג השחקנים שנפתח פוטנציאל לכאורה אבל לא ייצא משם שום דבר גדול.
איך קראו להוא ששרצקי עקץ את מוני הראל באיזה מיליון דולרים? אליאור כהן?
בכל אופן משהו כזה
וינסנט
קיבל.ה  241 לייקים

רק על אתמול מגיע לו ללכת הביתה. למכור ומהר.
אדום
קיבל.ה  754 לייקים

הוא בכל מקרה לא יישאר איתנו אם נרד ליגה. עוד פוטנציאל גדול שהתבזבז בבית הקברות הזה
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  413 לייקים

אדום כתב: 28 אפריל 2024, 14:35 הוא בכל מקרה לא יישאר איתנו אם נרד ליגה. עוד פוטנציאל גדול שהתבזבז בבית הקברות הזה
שיביא מליון יורו דמי שחרור.
אחרת שיהנה לעשות דריבלים מול עירוני טבריה
הפוסט קיבל 4 לייקיםרדפוקסshaharotההוא שאמרו לוL.S
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  572 לייקים

כבר תקופה שכל מה שהוא עושה זה למשוך לפינה ולעשות את אותה תנועה פנימה שמצליחה באחוזים נמוכים מאוד, בנוסף לזה שהפעולות שלו נראות חסרות חשק והוא עושה הרבה שטויות. בקבוצה נורמלית עושים התאמות ושינויים כדי להוציא כמה שיותר מהכשרונות שכן יש בקבוצה, אצלנו פשוט זרקו לשחקנים כדור ואמרו יאלה שחקו. אני משוכנע שבקבוצה נורמלית הוא שחקן התקפה משמעותי מאוד לליגה הזו
שליחת תגובה