סקר הסכם העברת הבעלות

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין

האם אתה תומך בהסכם עם עופר ינאי

כן רבתי!
88
58%
כנראה שכן
35
23%
עדיין לא החלטתי
16
11%
כנראה שלא
7
5%
ממש לא
6
4%

סך הכול הצבעות: 152
טכנית לארז
קיבל.ה  1616 לייקים

האדס כתב: 08 אוגוסט 2023, 15:41
טכנית לארז כתב: 08 אוגוסט 2023, 15:33 באמת מעניין לדעת מה היה קורה לו היום היו מציעים לנו "לעלות ליגה" על השולחן (נניח כניסה ל"יורוליג") - האם שוב הייתה נערכת הצבעה כמו אז אחרי שהפסדנו בסדרה לבקעה, או שפשוט היו מחליטים שהולכים למפעל הפרטי הבכיר, כמו שהחליטו שנתיים רצוף שהולכים למפעל הפרטי המשני, בלי לשאול אף אחד.

אני מניח שאם מחר ה"יורוליג" פונים להפועל ומציעים לנו כרטיס חינם, לא שואלים אף חבר עמותה שום דבר ושואלים רק איפה חותמים. בדיוק כמו שקורה כבר שנתיים רצוף עם המפעל הפרטי שנקרא "ירוקאפ".
אם אני מבין נכון את מה שאתה אומר, העמותה כבר לא רלוונטית שנתיים, אז מה זה משנה בעצם?
לא רלוונטית כי עשו ממנה לא רלוונטית, בין היתר בגלל מהלכים כמו לא לשאול אף חבר עמותה מה דעתו על הצטרפות למפעל הפרטי של יולב בקיץ 2022 וגם בקיץ 2023.
העיקר צועקים לך "שייכות" ויתר הקלישאות.

בכל מקרה נראה שברגע שמישהו מביע דיעה ששונה קצת מהלך הרוח פה בפורום מיד הוא זוכה לקיטונות של ביקורת (במקרה הזה לא מדובר בשמתמש בפורום, אלא בפוסט של האולטראס).

בכל מקרה2, לדעתך אם ה"יורוליג" מציעים מחר להפועל להצטרך למפעל - יש הצבעה בקרב חברי העמותה בעניין?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

צריך לפתוח סקר חדש לחברי עמותה בלבד
avivx2
קיבל.ה  100 לייקים

טכנית לארז כתב: 08 אוגוסט 2023, 15:45
טכנית לארז כתב: 08 אוגוסט 2023, 15:33 באמת מעניין לדעת מה היה קורה לו היום היו מציעים לנו "לעלות ליגה" על השולחן (נניח כניסה ל"יורוליג") - האם שוב הייתה נערכת הצבעה כמו אז אחרי שהפסדנו בסדרה לבקעה, או שפשוט היו מחליטים שהולכים למפעל הפרטי הבכיר, כמו שהחליטו שנתיים רצוף שהולכים למפעל הפרטי המשני, בלי לשאול אף אחד.

אני מניח שאם מחר ה"יורוליג" פונים להפועל ומציעים לנו כרטיס חינם, לא שואלים אף חבר עמותה שום דבר ושואלים רק איפה חותמים. בדיוק כמו שקורה כבר שנתיים רצוף עם המפעל הפרטי שנקרא "ירוקאפ".
אם אני מבין נכון את מה שאתה אומר, העמותה כבר לא רלוונטית שנתיים, אז מה זה משנה בעצם?
לא רלוונטית כי עשו ממנה לא רלוונטית, בין היתר בגלל מהלכים כמו לא לשאול אף חבר עמותה מה דעתו על הצטרפות למפעל הפרטי של יולב בקיץ 2022 וגם בקיץ 2023.

בכל מקרה נראה שברגע שמישהו מביע דיעה ששונה קצת מהלך הרוח פה בפורום מיד הוא זוכה לקיטונות של ביקורת (במקרה הזה לא מדובר בשמתמש בפורום, אלא בפוסט של האולטראס).

בכל מקרה2, לדעתך אם ה"יורוליג" מציעים מחר להפועל להצטרך למפעל - יש הצבעה בקרב חברי העמותה בעניין?
איך אפשר לנהל קבוצה רצינית בצורה כזאת? אאנחנו פשוט מתעקשים לרסק את עצמו על הקיר עם פנטזיות בלתי ריאליות.. מודל האוהדים מיצה את עצמו היום שם המשחק הוא אך ורק כסף, איך אפשר לקדם את הקבוצה במודל הנוכחי? עד שבא אדם כמו עופר ינאי זו קבלת הפנים לה הוא זוכה
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroshaharot
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

לא תהיה הצבעה וטוב שכך. צריך להצטרף ליורוליג מחר בבוקר.
שוב, אני ואתה לא חולקים את אותם ערכים ואני חי עם זה בשלום.
הפוסט קיבל 2 לייקיםavivx2shaharot
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  587 לייקים

הוקיץ' כתב: 08 אוגוסט 2023, 15:21
הדגל האדום כתב: 08 אוגוסט 2023, 15:15
הוקיץ' כתב: 08 אוגוסט 2023, 15:14 אין לתאר כמה נזק הארגון הזה עשה להפועל בשני הענפים לאורך השנים. אין שום קשר בין חבורת הזבל הזו לאהדה להפועל.
שיעופו לי מהמועדון כבר.
אתה מגזים
לא התחלתי אפילו.
את כמות הקנסות שקיבלנו בגלל הטמבלים האלה אפשר לכמת במליוני דולרים. את הנזק התדמיתי קצת יותר קשה לאמוד אבל הוא עצום.
אם ההסכם הזה לא יעבור בגלל הטינופות האלו הם יהיו אחראיים ישירים לאחד הדברים הכי הרסניים שקרו למועדון הזה. בשורה אחת עם חיים רמון, טביב ושאול אייזנברג.
אתה יודע לכמת כמה אוהדים היו מגיעים למשחקים של הכדורגל אם לא היה אולטראס?
בפרט כמה אוהדים צעירים היינו מושכים בשנים כל כך שחורות אם גם לא הייתה אווירה במשחקים?
כמה דרבים היינו מנצחים בכדורסל בשנים האחרונות לולא האולטראס?
כמה כל השחקנים בלי יוצא מן הכלל שעוברים אצלנו מדברים על הקהל והאווירה, ברמה שזה פקטור להישאר או פקטור להגיע (הוזכר רק עכשיו בהקשר של אנגולה ואלכסנדר)?

יש לי הרבה ביקורת על האולטראס על הרבה נושאים וגם על ההודעה שהם הוציאו, אבל כמו שכתבו לך פה, אתה מגזים.
יש להם הרבה חשיבות וטוב שהם ביציע, לאחל לזה שהם ייצאו מהיציע זה להיות בעד פגיעה בהפועל, שזה בדיוק הביקורת שלך עליהם.
הפוסט קיבל 2 לייקיםהדגל האדוםASAFABADI
פומפה
קיבל.ה  205 לייקים

הדבר היחיד הטוב שאולי יצא מההודעה הזאת זה שרמי ואולי גם ינאי (בהנחה וההסכם יאושר) יבינו מה האינטרס של הארגון הזה. כולי תקווה שרמי והמועדון יפסיקו להגן עליו בחירוף נפש ויתחילו לבצע פעולות נגד כל ״הדברים הטובים״ שהארגון הזה מביא עלינו.
כמה כיף שיש אותם. תודה על כל הטוב
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

אם ההסכם הזה לא יאושר ברוב קולות המועדון הזה כבר לא יתרומם יותר מבחינה ספורטיבית. לא גביע. לא אליפות.לא אירופה. כלום.
נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 08 אוגוסט 2023, 15:52, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםavivx2shaharot
avivx2
קיבל.ה  100 לייקים

אגב לדעתי המהלך של האולטראס פה מאוד מאוד מוזר. מידיעה אישית אני יודע שהארגון הזה מקבל כרטיסים חינם לכל מיני משחקים חשובים בעוד שהאוהדים "רגילים" נדרשים לשלם מחיר מלא על הכרטיסים שלהם (למשל שנה שעברה בפלייאוף), אולי הם מבינים שהפרטייה נגמרת ולכן מתנגדים.
בני12
קיבל.ה  847 לייקים

De Niro כתב: 08 אוגוסט 2023, 15:48 צריך לפתוח סקר חדש לחברי עמותה בלבד
פותחים סקר מחר בעשר בבוקר
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
פומפה
קיבל.ה  205 לייקים

Shacham כתב: 08 אוגוסט 2023, 15:50

אתה מגזים
לא התחלתי אפילו.
את כמות הקנסות שקיבלנו בגלל הטמבלים האלה אפשר לכמת במליוני דולרים. את הנזק התדמיתי קצת יותר קשה לאמוד אבל הוא עצום.
אם ההסכם הזה לא יעבור בגלל הטינופות האלו הם יהיו אחראיים ישירים לאחד הדברים הכי הרסניים שקרו למועדון הזה. בשורה אחת עם חיים רמון, טביב ושאול אייזנברג.
בפרט כמה אוהדים צעירים היינו מושכים בשנים כל כך שחורות אם גם לא הייתה אווירה במשחקים?
כמה כל השחקנים בלי יוצא מן הכלל שעוברים אצלנו מדברים על הקהל והאווירה, ברמה שזה פקטור להישאר או פקטור להגיע (הוזכר רק עכשיו בהקשר של אנגולה ואלכסנדר)?

יש לי הרבה ביקורת על האולטראס על הרבה נושאים וגם על ההודעה שהם הוציאו, אבל כמו שכתבו לך פה, אתה מגזים.
יש להם הרבה חשיבות וטוב שהם ביציע, לאחל לזה שהם ייצאו מהיציע זה להיות בעד פגיעה בהפועל, שזה בדיוק הביקורת שלך עליהם.
אני מניח שהוא לא יודע לכמת ואף אחד לא באמת יכול לדעת.

לעומת זאת, אתה יכול לכמת כמה אוהדים ומשפחות נמנעים מלהגיע בגלל כל הדברים שהארגון הזה עושה?
אתה יודע לכמת כמה אוהדים צעירים שהיו יכולים להיות אוהדים לא אוהדים בגלל שההורים שלהם לא רצו להביא אותם למגרשים?

כשהם מתעסקים בלעודד הם באמת טובים, אולי הכי טובים שיש, הבעיה זה שחלק גדול מהזמן הם עסוקים בהכל חוץ מזה.

הם לא פרה קדושה והגיע הזמן שתהיה ביקורת יותר נוקבת כלפיהם. מצד כל הגורמים ואולי אפילו מתוך הארגון עצמו. אני בטוח שלא הכל רקוב שם ושיש שם אנשים טובים וחושבים. רק שישמיעו כבר קול
טכנית לארז
קיבל.ה  1616 לייקים

אתה מגזים
לא התחלתי אפילו.

לגמרי.
בכדורגל אין לי ספק שיש אלפי צעירים שבאים נטו בזכות האווירה ושער 5 שאלה דברים שהאולטראס אחראי עליהם. גם בכדורסל בטח.
כלומר הם באמת בזכות דברים שהם לא קבוצה טובה של הפועל.
ראינו נגד לגאנס איך זה היה נראה כשהם לא הגיעו.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1156 לייקים

הדיעה שמובעת בהודעה שלהם לגיטימית וכל מי שמרגיש ככה שיצביע נגד.
הבעיה היא לא בדיעה עצמה, אלה בזה שהאירגון הזה, שמטרתו היא לעזור בתפאורה ועידוד לא אמור להביע את עמדתו בנושאים מסוג זה.
לא תפקידו ולא מקומו , עצם זה שהם מרשים לעצמם להוציא הודעה כזאת מראה (שוב) כמו שכתבתי שהם איבדו את הפרופורציה של מה מקומם.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  587 לייקים

פומפה כתב: 08 אוגוסט 2023, 15:55
לא התחלתי אפילו.

לעומת זאת, אתה יכול לכמת כמה אוהדים ומשפחות נמנעים מלהגיע בגלל כל הדברים שהארגון הזה עושה?
אתה יודע לכמת כמה אוהדים צעירים שהיו יכולים להיות אוהדים לא אוהדים בגלל שההורים שלהם לא רצו להביא אותם למגרשים?

כשהם מתעסקים בלעודד הם באמת טובים, אולי הכי טובים שיש, הבעיה זה שחלק גדול מהזמן הם עסוקים בהכל חוץ מזה.

הם לא פרה קדושה והגיע הזמן שתהיה ביקורת יותר נוקבת כלפיהם. מצד כל הגורמים ואולי אפילו מתוך הארגון עצמו. אני בטוח שלא הכל רקוב שם ושיש שם אנשים טובים וחושבים. רק שישמיעו כבר קול
אני משוכנע שלולא האולטראס היה לנו משמעותית פחות קהל לעומת איתם. במיוחד ברגל, גם בסל בשנים הפחות טובות, בעונה החולפת זה היה פחות רלוונטי.
טכנית לארז
קיבל.ה  1616 לייקים

למה הארגון הזה לא אמור להביע את עמדתו בנושאים מהסוג הזה?
הפועל לתפיסת "הארגון" היא יותר מקבוצת כדורגל/כדורגל/נצחונות הפסדים אלא גם ערכים מעבר. אתה יכול לבוז לזה, לזלזל בזה או לגחך, אבל ככה הוא רואים את הדבר הזה שנקרא הפועל ת"א.

הם לא כתבו שם לאנשים להיות שמאלנים, ימניים, טבעונים או שוחרי שלום, אלא שהפועל והערכים שלפיהם הם רואים אותה - נוגדים את הצעד של למסור אותה לאיש עסקים פרטי.

אגב, הם גם לא קראו לאף אחד להצביע בעד או נגד, אלא אמרו שהם נגד (לא יודע מי זה "הם", הרי זה לא שכולם זה בנאדם אחד), אבל שכל אחד יחשוב ויעשה מה שנראה לו לנכון אחרי שהוא חושב על כל המשמעויות.
בעיני לגיטימי לגמרי.
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

דעה לגיטימית של האולטראס, אבל לא השתכנעתי - ואני דווקא כן מהמחנה של האידיאליסטים והרומנטיקנים, ואפילו יש משהו שמאד צורם לי בכל שפיכת התקציבים וקניית השחקנים שהתרחשה פה בחודש שעבר.
אולטראס, תנו לבעלים החדשים צ'אנס ותתקדמו הלאה...
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

בני12 כתב:
אתה מצביע?
טכנית לארז
קיבל.ה  1616 לייקים

מצחיק אותי גם "דעה של האולטראס", כאילו שזה איזה כמה מאות אנשים שכולם חושבים בדיוק אותו דבר.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

טכנית לארז כתב:מצחיק אותי גם "דעה של האולטראס", כאילו שזה איזה כמה מאות אנשים שכולם חושבים בדיוק אותו דבר.
כמה מהם חברי עמותה בערך?
טכנית לארז
קיבל.ה  1616 לייקים

De Niro כתב: 08 אוגוסט 2023, 16:03
טכנית לארז כתב:מצחיק אותי גם "דעה של האולטראס", כאילו שזה איזה כמה מאות אנשים שכולם חושבים בדיוק אותו דבר.
כמה מהם חברי עמותה בערך?
מאיפה לי.
בעיני חברות בעמותה גם לא הופכת מישהו ליותר אוהד.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  572 לייקים

אי אפשר לחיות כל החיים בפוסט טראומה בגלל שאול.
למה קבוצות בכל העולם יכולות להיות תחת בעלות פרטית, לגדול, לזכות בתארים, לא להגיע לפירוק וליצור יופי של ארגון וקהילה ורק הפועל צריכה להיות הצ'ה גווארה ששוחה בחרא כל החיים? נראה לי שהם לוקחים את ה"אנחנו לא מכבי" למקום אובססיבי מדי.
הפועל, עם כל הערכים שהם מקדשים לא הייתה אותה "הפועל" אם לא היותה מועדון מצליח שזוכה בתארים, והיום כדי להמשיך את המורשת הזו צריך כסף, והרבה.
תמיד אפשר במידת הצורך להקים קבוצה ולהתחיל מחדש כמו שנעשה לפני 15 שנים, לדעתי שווה לנסות את המהלך.
אגב, עם כל הנזקים שהם גורמים למועדון וברוך ה לא חסר וונדליזם ואווירת שנאה שהם הכניסו ליציעים בכדורסל ובכדורגל, אל מול אולי אפס תרומה לקהילתיות ופעולות חיוביות שארגוני אוהדים בכל העולם נוהגים כן לעשות (ממחירי כרטיסים ולדאוג לרווחת הקהל ועד תרומות לקהילה ולאוכלוסיות חלשות) , הם לדעתי לא במקום הזה של להטיף מוסר לאף אחד
הפוסט קיבל 3 לייקיםקפטן ג'קshaharotASAFABADI
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1156 לייקים

טכנית לארז כתב: 08 אוגוסט 2023, 15:59 למה הארגון הזה לא אמור להביע את עמדתו בנושאים מהסוג הזה?
הפועל לתפיסת "הארגון" היא יותר מקבוצת כדורגל/כדורגל/נצחונות הפסדים אלא גם ערכים מעבר. אתה יכול לבוז לזה, לזלזל בזה או לגחך, אבל ככה הוא רואים את הדבר הזה שנקרא הפועל ת"א.

הם לא כתבו שם לאנשים להיות שמאלנים, ימניים, טבעונים או שוחרי שלום, אלא שהפועל והערכים שלפיהם הם רואים אותה - נוגדים את הצעד של למסור אותה לאיש עסקים פרטי.

אגב, הם גם לא קראו לאף אחד להצביע בעד או נגד, אלא אמרו שהם נגד (לא יודע מי זה "הם", הרי זה לא שכולם זה בנאדם אחד), אבל שכל אחד יחשוב ויעשה מה שנראה לו לנכון אחרי שהוא חושב על כל המשמעויות.
בעיני לגיטימי לגמרי.
הלגיטימיות והמטרה של הארגון הזה, היא להוסיף צבע ואווירה ביציע.
לא להביע עמדתם לגבי איך ומי צריך לנהל את המועדון.
״המאבקים״ נגד בעלים גם בכדורסל וגם בכדורגל לאורך השנים, ואולי גם תנועת המחאה הכללית בארצינו בתקופה האחרונה בילבלו אותם לחשוב שיש להם מקום/תפקיד מעבר לזה.
אבל אין להם, אף אחד לא ביקש/בחר בהם להביע עמדות מסוג זה.
אם כבר, הדבר הכי קרוב שיש לנו לאירגון שנבחר לייצג ולדבר בשם האוהדים זאת העמותה.
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1156 לייקים

טכנית לארז כתב: 08 אוגוסט 2023, 16:02 מצחיק אותי גם "דעה של האולטראס", כאילו שזה איזה כמה מאות אנשים שכולם חושבים בדיוק אותו דבר.
צודק לגמרי, בגלל זה הוצאת ההודעה הזאת כ״ארגון האולטראס״ כמו שהם בדרך מוציאים הודעות כארגון.
בלי להעמד כמו גברים בשמם של מי שמפרסם את ההודעה הזאת מסביר את הבעייתיות.
שמי שחושב ככה , שיפרסם את הדיעה הזאת בשמו, בכיף.
כארגון ״אולטראס״ זה לא מקומם להוציא הודעה כזאת.
טכנית לארז
קיבל.ה  1616 לייקים

למה הם צריכים שמישהו ביקש מהם להביע עמדה, כדי להביע עמדה?
ולאוהדים של קבוצה יש לגיטימציה להביע עמדתם לגבי איך ומי צריך לנהל את המועדון. כמו שלך כאוהד יש לגיטימיות לעשות את זה, ככה להם ב"ארגון אוהדים" יש גם את את הלגיטימציה הזו.

וכן ראיתי איך שאלו את חברי העמותה אם להיכנס למפעל של יול"ב שנתיים רצוף.
בני12
קיבל.ה  847 לייקים

De Niro כתב: 08 אוגוסט 2023, 16:02
בני12 כתב:
אתה מצביע?
מי שרוצה להשפיע - מצביע
פומפה
קיבל.ה  205 לייקים

Shacham כתב: 08 אוגוסט 2023, 15:57
פומפה כתב: 08 אוגוסט 2023, 15:55

אני משוכנע שלולא האולטראס היה לנו משמעותית פחות קהל לעומת איתם. במיוחד ברגל, גם בסל בשנים הפחות טובות, בעונה החולפת זה היה פחות רלוונטי.
יכול להיות אבל זה משהו שלעולם לא נוכח לדעת אלא רק להניח.

לעומת זאת יש דברים שבוודאות אפשר להעריך ולכמת וזה העונשים הכספיים שאנחנו סופגים בזכותם, הרדיוסים, סגירת היציעים, התדמית השלילית שיוצאת למועדון, החיכוכים עם המשטרה, התורים הבלתי פוסקים בבידוק, האלימות המשטרתית כלפי אוהדים (חלק מזה קשור בקשר ישיר אליהם וחלק זה שוטרים שבאים לפרוק כל עול בלי כל קשר לאולטראס), קריאות השואה, אלימות שלעיתים מתרחשת ביציע כלפי אוהדים והזרוע עוד נטויה.

שוב אגיד, אין ספק כשהם רוצים יש להם ערך עצום והשפעה ענקית על הקבוצה. התקווה שלי זה שיביאו את הערך הזה יותר פעמים על חשבון הדברים האחרים. כרגע זה הפוך בעיניי
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1156 לייקים

טכנית לארז כתב: 08 אוגוסט 2023, 16:11 למה הם צריכים שמישהו ביקש מהם להביע עמדה, כדי להביע עמדה?
ולאוהדים של קבוצה יש לגיטימציה להביע עמדתם לגבי איך ומי צריך לנהל את המועדון. כמו שלך כאוהד יש לגיטימיות לעשות את זה, ככה להם ב"ארגון אוהדים" יש גם את את הלגיטימציה הזו.

וכן ראיתי איך שאלו את חברי העמותה אם להיכנס למפעל של יול"ב שנתיים רצוף.
הם יכולים לעשות מה שהם רוצים (והם עושים את זה , גם כשזה לאו דוקא חוקי).
זה לא אומר שאני צריך לקבל את ההתנהלות וההתנהגות שלהם.
גם עכשיו, כשהם פועלים מחוץ לתחום הלגיטימי שלהם לטעמי, זכותי להעביר את הביקורת עליהם לפחות באותה המידה שזאת זכותם לעשות מה שהם רוצים.
ר.ש
קיבל.ה  375 לייקים

אם זו זכותם אז זה לגיטימי…
מי שפוסל את האולטראס (רק) כי הביעו דעה שונה משלו, או כי הביעו דעה בכלל - טועה בעיניי.

ובמקרה אני גם מתחבר לרוח הדברים; אוהדי הפועל אוהבים את הקבוצה שלהם יותר משאוהדי מכבי אוהבים את שלהם. וזאת למרות שהראשונה אינה הישגית, והשנייה היא הישגית ואטרקטיבית.
אני מסיק מזה שהקהילתיות והשייכות שיש בהפועל מפצות ומתעלות על הצורך לזכות בתארים.

עם זאת, אני לא בטוח שהמכירה לינאי תביא לפגיעה קשה בקהילתיות של הקבוצה, אם בכלל, ולכן אני עדיין חצוי לגבי ההצבעה.
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל 4 לייקיםטכנית לארזtadmoredASAFABADIפרימו לוי
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

65 אחוזי תמיכה יספיקו?
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1697 לייקים

האולטראס כשהוא מעודד הוא מדהים. כשהוא הכל חוץ מזה - הוא חד משמעית פוגע בקבוצה. וגם בדור הבא.

דוגמא מסופשנה שעברה, ועזבו רגע מצתים, מקלות, אבוקות וכו'...אני אפילו לא נכנס לזה...
בסיום המשחק השני נגד הפועל ירושלים, אחד המעמדים הכי גדולים של הפועל בשנים האחרונות, חלק מיושבי שער 1 החליט שבא לו לצעוק שואה למכבי.
מכיוון שער 4 שרקו להם בוז. לגיטימי לא? הרגע רשמו פה שכל אחד זכאי להביע את עמדתו לא ככה?
מה עשו אותם יושבי שער 1? פשוט רצו לעבר האנשים בשער 4 שחלקם עם ילדים ופשוט הטיחו בהם קללות שרק מלרשום אותם רועדות לי הידיים.
את מי אתם מקללים לעזאזל? הורים שהחזיקו באותו רגע יד לילדים שלהם? אלו שאמורים להיות הדור הבא של הפועל?

אחרי שהרחיקו אותם משם אף לא אחד מהם חזר ובטעות התנצל שמישהו - שומו שמיים - החליט להביע עמדה מנוגדת לשלהם.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 08 אוגוסט 2023, 16:50, נערך פעם 1 בסך הכל.
יחד, רק יחד! :heart:
בני12
קיבל.ה  847 לייקים

De Niro כתב: 08 אוגוסט 2023, 16:44 65 אחוזי תמיכה יספיקו?
צריך 67.32%
פחות מזה והקבוצה חוזרת לבעלות ההסתדרות
גולובורודקו
קיבל.ה  14 לייקים

ר.ש כתב: 08 אוגוסט 2023, 16:33 אם זו זכותם אז זה לגיטימי…
מי שפוסל את האולטראס (רק) כי הביעו דעה שונה משלו, או כי הביעו דעה בכלל - טועה בעיניי.

ובמקרה אני גם מתחבר לרוח הדברים; אוהדי הפועל אוהבים את הקבוצה שלהם יותר משאוהדי מכבי אוהבים את שלהם. וזאת למרות שהראשונה אינה הישגית, והשנייה היא הישגית ואטרקטיבית.
אני מסיק מזה שהקהילתיות והשייכות שיש בהפועל מפצות ומתעלות על הצורך לזכות בתארים.

עם זאת, אני לא בטוח שהמכירה לינאי תביא לפגיעה קשה בקהילתיות של הקבוצה, אם בכלל, ולכן אני עדיין חצוי לגבי ההצבעה.
לא יודע למה החלטת (או איך) שאוהדי הפועל אוהבים את הקבוצה שלהם יותר מאוהדי מכבי, איך מודדים אהבה ולמה זה בכלל משנה.
בכל הנוגע לקהילתיות והרגשת שייכות, אני לא רואה איך ההסכם יפגע בזה, להיפך, לדעתי רק יעמיק את הקשר. בסוף זה ספורט, זו קבוצה ספורטיבית, המטרה היא לנצח, והוא נותן לנו כוח ואמצעים לכך.
בשביל חלק מהאוהדים, כנראה שהמילה רומנטיקה הולכת ביחד עם בינוניות ולהראות שהם שם בטוב וברע, ובשביל להראות ולהדגיש את זה, הם מרגישים שחייב להיות גם רע. ליגה שניה זה רומנטיקה, לבוא לתמוך אחרי שרשרת הפסדים זה רומנטיקה, לנסוע למגרשים הזויים בלאומית כדורגל זה רומנטיקה...
עכשיו שכל אוהד ישב עם עצמו ויחשוב מה הוא מעדיף. השנה האחרונה היתה כל כך כיפית, הדפיקות לב במשחקים צמודים, המלחמה על כרטיסים כי יש ביקוש מטורף, אולמות מפוצצים, כדורסל שכיף לראות, הבן שלי שכבר שנים אני מנסה לקחת אותו לכדורגל וזה משעמם אותו כי הקבוצה פח ובכדורסל חצי אולם ריק וישנוני ופתאום אולם מפוצץ וכולם שרים וחיים את המשחק...
מכבד את הזכות של כל אוהד והשיקולים שלו, אני פשוט באמת לא מבין איזו סיבה יש להתנגד להסכם הזה. הוא מגן על המועדון בצורה כל כך יסודית, הוא נותן לנו אפשרות להתחרות על תארים, להצליח, להתקדם.
אני מקווה שלמרות ההודעה הזאת שלכאורה מאגדת תחתיה קבוצה של אנשים שמתנגדים, כל אחד מהם בסופו של דבר ישב עם עצמו ויחשוב מה הוא מעדיף, בלי להסתנוור ממילים כמו רומנטיקה ואידאולוגיה (או לפחות לנסות לפרוט אותן ולחשוב מה בסוף הן באמת מייצגות לגביו). ההסכם משאיר מספיק כוח בידי האגודה, יותר מכל מועדון ממוצע אחר. די, הגענו לתקרת הזכוכית שלנו, הגיע הזמן להתקדם
הפוסט קיבל 3 לייקיםshaharot7evenהוקיץ'
tadmored
קיבל.ה  452 לייקים

ר.ש כתב:אם זו זכותם אז זה לגיטימי…

מסכם עם 3/4 מההודעה
אולטראס זה ארגון אוהדים עם השפעה וזכותו להביע את דעתו כפי שהביע.
לי גם ברור שה.ד.נ.א שלנו לא ישתנה
אנחנו קהל תומך ומגיע לכל חור לתמוך בקבוצה ובכמויות אדירות.

לגבי הפסקה האחרונה ,אני תומך לחלוטין בהסכם
ברור שהיה עדיף ששאר לנו רוב של 51%,אבל זה המצב ,ובמסגרת ניהול סיכונים עושה רושם שעופר ינאי יכול להיות אחלה בעלים.
כאחד שאוהב מאד את אריק איינשטיין עם השורות משיריו
ואיזה מסכנים האוהדים..
הפועל שוב הפסיד ...
חושב שהגיע הזמן לחשוב קדימה להיות ולרצות ולשאוף כמו כל מועדון מקצועני ומצליח לקבוצה עם השנים,תארים.
ואין מה לעשות ,הכסף מדבר ובמיוחד עם הקהל התומך שלנו וכפי שציינתי אני מתרשם שעופר ינאי אני הוא ראשית איש עסקים ואדם ערכי ומיוחד וכולי תקווה שאני צודק .
אני שם את תמיכתי בהסכם ללא כל התלבטות
יאללה הפועל

Sent from my SM-A325F using Tapatalk

אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
אדום
קיבל.ה  754 לייקים

אולטרס הפועל? מי סופר אותם בכלל?
לא מייצגים פרומיל מהקהל
הוקיץ'
קיבל.ה  3947 לייקים

אתה מגזים
לא התחלתי אפילו.

אני לא יודע לכמת את זה, בדיוק כמו שאתה לא יודע לכמת את מספר ההורים שלא מוכנים לשלוח את הילדים שלהם לבלומפילד בגללם (ואני מכיר כאלה), או את מספר האנשים שלא עושים מנוי כי נמאס להם לשלם אלפי שקלים רק כדי לסיים כבני ערובה של כמה מאות מאגניבים ששמים זין על כולם (גם כאלה אני מכיר וגם הייתי קרוב ללהיות כזה בעצמי).
אגב, עצם העובדה שהאפסים האלה לא הגיעו לאירוע מרגש כמו המשחק כמו לגאנס רק ממחיש כמה הם חושבים שהם גדולים מהמועדון.

השורה התחתונה היא שנמאס. נמאס משירי דוחים שמפלגים את הקהל ויוצרים לנו מוניטין של חלאות, נמאס מאירועי אלימות וזריקת חפצים, נמאס מאבוקות באולם סגור שגורמות למשחק להידחות בשעה ולשחקן שלנו להקיא, נמאס מריבים עם המשטרה שלא מעניינים אף אחד, נמאס משריקות בוז לשחקן כי הוא העיף כאפה לחבר שלהם, ובעיקר נמאס מהאוהדים שחושבים שהם גדולים מהקבוצה.
הייתי אומר שאם בגללם ההסכם הזה לא יעבור זה יהיה הקש ששבר את גב הגמל, אלמלא הוא נשבר מזמן.

ואגב, מבלי לקחת מהם את תצוגות העידוד המרשימות ותרומתן לקבוצה (בשיא הרצינות), גם לא צריך לצייר תמונה כאילו הם הקהל של הפועל ואין עוד מלבדם. כמו שנאמר פה, אוסישקין היה גיהנום עוד לפני 99 ואלפי אנשים מגיעים לכל משחק ותומכים בקבוצה ללא שום קשר אליהם.
הפוסט קיבל 4 לייקיםסומךפומפהרדפוקסshaharot
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

זה נראה שאם ההחלטה לא תעבור המועדון פשוט יתרסק אחרי העונה הזו , אני לא בטוח שיהיה בכלל כסף לכבד את החוזים של השחקנים ככה שעונה הקרובה תהיה עונת החייבים לזכות בתואר כי לכו תדעו מתי הפעם הבאה שנגיע למצב של סגל חזק כזה (לפחות על הנייר) בדומה למה שהיה כביכול בעונה הקודמת לפני שידענו על עופר ינאי
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  406 לייקים

פיו, לשנייה חשבתי שאולטראס הפועל לא ישים את עצמו במרכז.
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךפומפה
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

אדום כתב:אולטרס הפועל? מי סופר אותם בכלל?
לא מייצגים פרומיל מהקהל
לא רלוונטי, השאלה כמה מהם חברים בעמותה
איזה אחוז, זה הסיפור

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

כמה אחוזים? איש לא יודע?
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

רמי כהן צריך להוציא הודעה לתקשורת, שהיה וההסכם לא מקבל רוב ברור ומוצק זה אי אמון של חברי העמותה בו ובדרך ניהול הקבוצה על ידו, ולכן הוא יסיים את תפקידו ויפרוש ב-1.7.24 ויו"ר חדש ייבחר בהתאם לתקנון העמותה בחודש מאי ויעבור חפיפה מסודרת וייכנס לנעליו ב-1.7

האלטרנטיבות הן לא המשך המצב הקיים או עופר ואבי, אלא עופר ואבי מצד אחד וקריסה מהצד השני.

אבל היי, שאול תמיד כאן וישמח לקחת את הקבוצה לניהולו....

סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

Charlie כתב:רמי כהן צריך להוציא הודעה לתקשורת, שהיה וההסכם לא מקבל רוב ברור ומוצק זה אי אמון של חברי העמותה בו ובדרך ניהול הקבוצה על ידו, ולכן הוא יסיים את תפקידו ויפרוש ב-1.7.24 ויו"ר חדש ייבחר בהתאם לתקנון העמותה בחודש מאי ויעבור חפיפה מסודרת וייכנס לנעליו ב-1.7

האלטרנטיבות הן לא המשך המצב הקיים או עופר ואבי, אלא עופר ואבי מצד אחד וקריסה מהצד השני.

אבל היי, שאול תמיד כאן וישמח לקחת את הקבוצה לניהולו....

חד משמעית. המועדון צריך להוציא הודעה.
שליחת תגובה