אשכול זרים פוטנציאלים

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
פישונט
קיבל.ה  1020 לייקים

אזכור שני באיטליה שהגשנו הצעה לאיפה לונדברג, ונדחנו כי הוא מעוניין להישאר ביורוליג. יש מצב שזו טעות ומדובר בהפועל ירושלים
https://www.eurosport.it/basket/serie-a ... tory.shtml
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  659 לייקים

פישונט כתב:אזכור שני באיטליה שהגשנו הצעה לאיפה לונדברג, ונדחנו כי הוא מעוניין להישאר ביורוליג. יש מצב שזו טעות ומדובר בהפועל ירושלים
https://www.eurosport.it/basket/serie-a ... tory.shtml
מקווה שאתה צודק, כי אחרת ייתכן שאנחנו מבזבזים את זמננו בניסיון להביא שחקנים שלא ירצו אף פעם להגיע אלינו במקום ללכת על שחקנים יותר ריאליים.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

ארבעת המופלאים
קיבל.ה  429 לייקים

וואו
במגעים עם אלכסנדר, ריברו וחסן ווייטסייד!
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
נייט רובינסון
קיבל.ה  565 לייקים

גם דווין בוקר מועמד
פישונט
קיבל.ה  1020 לייקים

אף אחד לא מושלם אבל ריברו הכי יעיל, למרות ה-2.03 שלו בסנטר
הוקיץ'
קיבל.ה  4025 לייקים

הוא 2.06.
הוקיץ'
קיבל.ה  4025 לייקים

יש הרבה דיווחים על מו"מ מתקדם של קייל אלכסנדר, אז אולי נרחיב עליו קצת.
אם הייתי צריך להגדיר אותו, אז הייתי אומר שמדובר בכריס הורטון לעשירים. מאוד דומים מבחינת יתרונות וחסרונות, אבל אלכסנדר יותר גבוה, יותר ארוך, יותר אתלטי ופינישר יותר טוב.
הוא גבוה מאוד אתלטי ונייד, רץ מצוין את המגרש, עם ידיים טובות שהופכות אותו לשותף פיק אנד רול טוב לג'ייקובן. בדומה להורטון גם אין לו בעיה לעשות מיליון חסימות, בניגוד לצ'יף שלרוב אחרי חסימה אחת היה מתייאש.
מבחינה הגנתית מדובר בשחקן עם עבודת רגליים מאוד טובה, טוב בחילופים על גארדים וחוסם מצוין שמספק מטריה אווירית נאה בצבע.
חסרונות? לא שחקן התקפה מוכשר במיוחד, בטח בהשוואה לריברו נניח או לצ'יף. וגם, כשראיתי אותו בעבר הייתה לי תחושה שגבוהים חזקים ואגרסיביים יכולים לשלוט בצבע מולו, קצת בדומה להורטון.
אני רוצה לראות אותו שוב בעונה החולפת בולנסיה ולהבין מה היה הסיפור שם.
הפוסט קיבל 6 לייקיםנייט רובינסוןNiroChegifeigenbaum99כוח עליוןJosh
סמל אישי של משתמש
לוסיאנו
קיבל.ה  30 לייקים

הוקיץ' כתב: 23 יולי 2023, 17:08 יש הרבה דיווחים על מו"מ מתקדם של קייל אלכסנדר, אז אולי נרחיב עליו קצת.
אם הייתי צריך להגדיר אותו, אז הייתי אומר שמדובר בכריס הורטון לעשירים. מאוד דומים מבחינת יתרונות וחסרונות, אבל אלכסנדר יותר גבוה, יותר ארוך, יותר אתלטי ופינישר יותר טוב.
הוא גבוה מאוד אתלטי ונייד, רץ מצוין את המגרש, עם ידיים טובות שהופכות אותו לשותף פיק אנד רול טוב לג'ייקובן. בדומה להורטון גם אין לו בעיה לעשות מיליון חסימות, בניגוד לצ'יף שלרוב אחרי חסימה אחת היה מתייאש.
מבחינה הגנתית מדובר בשחקן עם עבודת רגליים מאוד טובה, טוב בחילופים על גארדים וחוסם מצוין שמספק מטריה אווירית נאה בצבע.
חסרונות? לא שחקן התקפה מוכשר במיוחד, בטח בהשוואה לריברו נניח או לצ'יף. וגם, כשראיתי אותו בעבר הייתה לי תחושה שגבוהים חזקים ואגרסיביים יכולים לשלוט בצבע מולו, קצת בדומה להורטון.
לדעתך הוא האופציה הכי טובה מבין השמות שהוזכרו?
כוח עליון
קיבל.ה  162 לייקים

מסכים עם הוקיץ'
אני מחזיק קצת יותר מריברו בפן ההתקפי אם כי למען ההגינות בשני המקרים הם לא גבוהים שלוקחים יותר מדי ריבאונדים ובהיבט הזה עלולה להיות בעיה (אולי נצטרך לחפות עליהם באמצעות שחקנים בעמדות 4 ו3 שלוקחים הרבה ריב')
לגבי השמות האחרים שהוזכרו - דווין בוקר רץ המון שנים ביורוליג בשנה האחרונה חווה ירידה מסוימת כשג'ונתן מוטלי תפס את עמדת הסנטר הפותח בפנר.
לגבי חסן ווייטסייד הוא קצת פנטזיה למרות הגיל (בן 34) נתן מספרים די יפים בפורטו ריקו (22.2 נקודות, 13.5 ריב , 2.6 חסימות ומדד 30.2 בממוצע ב37 משחקים) ומקצת קטעים שראיתי הוא עשה קצת אדפטציה בכדורסל שלו - המון עזרות בהגנה על גארדים, שיפר את משחק הפוסט שלו, הוא בעיניי סנטר די חלומי אבל מן הסתם הסיכוי שהוא יגיע די קלוש
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

הוקיץ' כתב: 23 יולי 2023, 17:08 יש הרבה דיווחים על מו"מ מתקדם של קייל אלכסנדר, אז אולי נרחיב עליו קצת.
בהתחשב בסגל הקיים שלנו זה נשמע כמעט מושלם, די בול מה שהייתי רוצה שיגיע. בטח שהסנטר המחליף שלנו זה זלמנסון שיכול לשים גוף על גבוהים גדולים.
הוקיץ'
קיבל.ה  4025 לייקים

לוסיאנו כתב: 23 יולי 2023, 19:09
לא. אני לוקח את ריברו לפניו, אולי גם את דווין בוקר. ראיתי איפשהו שמועה על כריס סילבה. לא יודע אם יש בזה אמת, אבל יכול להיות שיחוק ענק. מצד שני, מעולם לא שיחק באירופה ופרנקו לא מת על הסיכונים האלה.
מה שמטריד אותי אצל אלכסנדר זה שהוא לא beast. די מאסתי בגבוהים שנאכלים ע"י זאק הנקינס, סורקין וניבו.
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
גביזון
קיבל.ה  1154 לייקים

הוקיץ' כתב:
לוסיאנו כתב: 23 יולי 2023, 19:09
לא. אני לוקח את ריברו לפניו, אולי גם את דווין בוקר. ראיתי איפשהו שמועה על כריס סילבה. לא יודע אם יש בזה אמת, אבל יכול להיות שיחוק ענק. מצד שני, מעולם לא שיחק באירופה ופרנקו לא מת על הסיכונים האלה.
מה שמטריד אותי אצל אלכסנדר זה שהוא לא beast. די מאסתי בגבוהים שנאכלים ע"י זאק הנקינס, סורקין וניבו.
לגמרי, בגלל זה צריך להביא גבוה שיכול לשים גוף שלא קל להזיז אותו עם הגב והכתף.צריך ביסט.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

נייט רובינסון
קיבל.ה  565 לייקים

אני דווקא חושב שהרבה יותר חשוב להביא גבוה נייד, אתלט שיכול לרוץ, לשחק פיק אנד רול ולשמור טוב בהגנת חילופים
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

נייט רובינסון כתב:אני דווקא חושב שהרבה יותר חשוב להביא גבוה נייד, אתלט שיכול לרוץ, לשחק פיק אנד רול ולשמור טוב בהגנת חילופים
בדיוק, כזה שג'יקובן יודע לשחק איתו.
כשיהיה לג'יקובן כזה ההתקפות שלנו יהיו מאוד מסוכנות.
לחשוב מה הוא הצליח להוציא מאוונס, אז מסנטר בכיר?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדנייט רובינסון
הוקיץ'
קיבל.ה  4025 לייקים

הבעיה היא שצריך גם וגם וכל אירופה מחפשת אחד כזה.
בגלל זה טייריק ג'ונס הוא סחורה מבוקשת.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
נייט רובינסון
קיבל.ה  565 לייקים

הוקיץ' כתב: 23 יולי 2023, 21:55 הבעיה היא שצריך גם וגם וכל אירופה מחפשת אחד כזה.
בגלל זה טייריק ג'ונס הוא סחורה מבוקשת.
נכון, אבל קייל אלכסנדר הוא יחסית קרוב לזה מבחינת הסגנון. אם גם ריברו יגיע ביחד איתו ויביא יותר גיוון התקפי זה יהיה קו קדמי אדיר
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  659 לייקים

ממה שראיתי בולנסיה הוא פשוט לא נגע בכדור. רק רץ וחוסם וזז הצידה לתת לשחקנים אחרים ללכת לסל או לזרוק.
לא מאיים בכלל על הסל וגם כשקיבל כדור בלו פוסט על שחקנים נמוגיםלא ניסה בכלל ללכת לסל אלא יצא החוצה למסור ולחסום.
בפואנלברדה הסיפור שונה קצת כי הוא ראה כדורים ואפילו קלע מאזור ההיי פוסט.
מה שראיתי ומסכים עם הוקחץ' שהוא חלש בהגנת לו פוסט. גם שחקנים לא פיזיים במיוחד דוחפים אותו פנימה ושם עבודת הרגליים והגוף שלו לא טובה במיוחד.
זה יהיה בעייתי ביורוקאפ.
אמנם לא ראיתי משחקים רבים אבל זה הרושם שקיבלתי.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

הוקיץ'
קיבל.ה  4025 לייקים

מהבחינה הזאת איזה טיישון תומאס כזה היה יכול להשלים אותו מצוין. מצד אחד 4-5 עם סט יכולות מגוון הכישרון התקפי, מצד שני שחקן פיזי ואגרסיבי שקשה מאוד להזיז.
חבל שלא רלוונטי.
תבור
קיבל.ה  128 לייקים

אחרי מעט צפייה אלכסנדר באמת נראה קצת ילד טוב מדי, הבעות פנים של הורד, בהחלט לא ביסט, מסביר אולי גם את הבעיה בריבאונד.
די עם ה-נו
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

אם קייל אלכסנדר הוא הורטון משודרג, אז די ברור מדוע פרנקו מתעניין בו - הוא סוג השחקן שפרנקו חושב שיתאים לשחקנים ולשיטת המשחק של הפועל.

Sent from my iPhone using Tapatalk
גביזון
קיבל.ה  1154 לייקים

Charlie כתב:אם קייל אלכסנדר הוא הורטון משודרג, אז די ברור מדוע פרנקו מתעניין בו - הוא סוג השחקן שפרנקו חושב שיתאים לשחקנים ולשיטת המשחק של הפועל.

שזה מספיק לרמת קבוצה מסויימת, ולא נראה שזה מה שאנחנו שואפים אליו.

כוח עליון
קיבל.ה  162 לייקים

מעדיף במובן מסוים את אלפה קאבה - הרבה יותר נוכח בריבאונד ובהתקפה'
אני גם חוזר לאופציה שעלתה בתחילת השרשור - ג'וני המילטון שיכול לתת בריבאונד קצת יותר מאלכסנדר.
נייט רובינסון
קיבל.ה  565 לייקים

גביזון כתב: 23 יולי 2023, 23:30
Charlie כתב:אם קייל אלכסנדר הוא הורטון משודרג, אז די ברור מדוע פרנקו מתעניין בו - הוא סוג השחקן שפרנקו חושב שיתאים לשחקנים ולשיטת המשחק של הפועל.

שני הגבוהים שאנחנו מעוניינים בהם הובילו את הקו הקדמי של ולנסיה למקום ה 13 ביורוליג. לא לרמה שאנחנו שואפים אליה?
כוח עליון
קיבל.ה  162 לייקים

נייט רובינסון כתב: 23 יולי 2023, 23:52
גביזון כתב: 23 יולי 2023, 23:30

שני הגבוהים שאנחנו מעוניינים בהם הובילו את הקו הקדמי של ולנסיה למקום ה 13 ביורוליג. לא לרמה שאנחנו שואפים אליה?
אתה שוכח שהיה בולנסיה את דובלביץ' בתור הגבוה המוביל שלהם .... קייל אלכסנדר היה בעיקר שחקן ספסל
נייט רובינסון
קיבל.ה  565 לייקים

כוח עליון כתב: 24 יולי 2023, 00:20
נייט רובינסון כתב: 23 יולי 2023, 23:52
גביזון כתב: 23 יולי 2023, 23:30 שזה מספיק לרמת קבוצה מסויימת, ולא נראה שזה מה שאנחנו שואפים אליו.

אתה שוכח שהיה בולנסיה את דובלביץ' בתור הגבוה המוביל שלהם .... קייל אלכסנדר היה בעיקר שחקן ספסל
נכון. ובכל זאת ריברו היה 9.5 נקודות ביורוליג ו 12 בספרד. אלכסנדר כמעט 6. שניהם היו משמעותיים בקבוצת יורוליג. קייל אלכסנדר דרך אגב הספיק כבר לסרב להצעה של בדאלונה והאוהדים שלהם בטוויטר עצבניים בדיווח שהוא קרוב אלינו
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1165 לייקים

שנה שעברה היינו קרובים לקחת סדרת גמר מול קבוצת פלייאוף של היורוליג.
אז מקום 13 ביורוליג , כשלעצמו , לאו דוקא מה שיפיל אותי מהכיסא.
אם השחקן טוב, ומתאים למה שאנחנו מחפשים/רוצים, זה יותר מעניין אותי.
Vinb
קיבל.ה  65 לייקים

מילפורד כתב: 24 יולי 2023, 07:38 שנה שעברה היינו קרובים לקחת סדרת גמר מול קבוצת פלייאוף של היורוליג.
* גרסה מצומצמת של קבוצת פלייאוף של היורוליג
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1772 לייקים

מילפורד כתב: 24 יולי 2023, 07:38 שנה שעברה היינו קרובים לקחת סדרת גמר מול קבוצת פלייאוף של היורוליג.
מה גם שלא מעט קבוצות יורוקאפ בכלל הדיחו קבוצות יורוליג בלגיות המקומיות.
יחד, רק יחד! :heart:
נייט רובינסון
קיבל.ה  565 לייקים

אז כנראה שאתה לא מבין את הרמה שם. הם סיימו את העונה במאזן 15-19 ביורוליג. אם הקבוצה שלנו של שנה שעברה הייתה ביורוליג, זה היה נס אם היינו מנצחים מעל 10 משחקים בעונה
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  746 לייקים

שנה שעברה היינו קרובים לקחת סדרת גמר מול קבוצת ליגה ישראלית, עם הגבלות הליגה הישראלית על מספר הזרים בטופס ומספר הזרים על הפרקט. אם היינו משחקים מול קבוצת היורוליג שלהם, בלי ההגבלות, היה לנו הרבה יותר קשה.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הוקיץ'
קיבל.ה  4025 לייקים

ג'סטין אנדרסון רמז בטוויטר שהוא בדרך לאירופה.
להזכיר, מישהו באמרו לו העלה אותו כמועמד לא ריאלי (עוד לפני שעופר ינאי נכנס לתמונה), והוא גם הוזכר כמועמד למכבי לפני שקליבלנד חתם.
סמול פורוורד מאוד מאוד מוכשר, מעולם לא שיחק באירופה.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  659 לייקים

שחקן יורוליג או לא שחקן יורוליג לא ממש רלבנטי.
צריך לראות אם השחקן מתאים למה שאנחנו צריכים ומה הוא יכול לתת לקבוצה שלנו.
זה ששחקן עשה ביורוליג או בספרד 10 נקודות למשחק מריבאונד התקפה ודאנקים בלבד לא בהכרח מתאים לקבוצה שתרצה שחקן מטרה כמו הצ'יף (אני סתם נותן דוגמא. לא אומר שזה מה שאנחנו צריכים).
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  429 לייקים

אחרי כל השמות שהופצצנו בהם אתמול, התעוררתי הבוקר מוכן לוולקאם. עד עכשיו אני מחכה :(
אין אלוהים.
יהלום14אדום
קיבל.ה  566 לייקים

מנהיים מפרסם על מו"מ עם ג'ון הולנד
יאללה הביתה!!!
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  429 לייקים

ג'ון הולנד? (לפי מנהיים), לא זוכר שהרשים אותי במיוחד בירושלים.
אין אלוהים.
lior777
קיבל.ה  53 לייקים

הולנד סוס מת בן 35 בקרוב.. מקווה שזה לא אמיתי.
הוקיץ'
קיבל.ה  4025 לייקים

ג'ון הולאנד היה שחקן נהדר והוא עדיין שחקן טוב מאוד, אבל זה לא רציני עם הכסף הזה להביא שחקן בן 35 ששיאו מאחוריו.
מקווה שזה חארטה.
כוח עליון
קיבל.ה  162 לייקים

יהלום14אדום כתב: 24 יולי 2023, 11:54 מנהיים מפרסם על מו"מ עם ג'ון הולנד
האמת שאני לא כזה בעד, הוא קצת HAS BEEN כזה, יהיה בן 35 בתחילת העונה
הוקיץ'
קיבל.ה  4025 לייקים

דווין בוקר חתם בבאיירן.
פישונט
קיבל.ה  1020 לייקים

הולנד חבר של ג'ייקובן? שיחקו יחד ב-19/20. פרנקו לא היה אז בירושלים