חברות בעמותה

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
Idan7244
קיבל.ה  59 לייקים

שנה ראשונה שחושב לא לחדש.
בגדול, חבר עמותה מההתחלה, הוראת קבע(אדום לכל החיים או משהו כזה..) אפילו לא מתקשרים לשאול, האינטראקציה היחידה שאני באמת מרגיש שייך זה שיורד החיוב בבנק. אמיתי. (מייל העדכונים גם נחמד)
לא מגיע לאסיפות, מנוי אף פעם לא היה לי לסל(לא מצליח להתחייב מבחינת זמנים לרגל ולסל) עד השנתיים האחרונה לא הייתה בעיה ותמיד השגתי כרטיס למשחקים שיכולתי להגיע (בעיקר בשבתות).

מעולם לא זכיתי בהגרלה למשחק חוץ. למעט משחק החוץ בחולון שמיד אחר כך הגיע מייל שבטעות כולם קיבלו מייל זכיה :)
"לעמוד" בתור ללאן בכלל סיוט וחסר סיכוי, ולחשוש כל הדרך ליעד שהמשתמש בלאן לא מכיר את חבר העמותה.

מנוי השנה כמובן שרציתי לעשות (ולהגיע למשחקים שמתאפשר), לא היה שום סיכוי לעשות וכנל להשיג כרטיס לכל הפליאוף האחרון.
אני שואל מה הלאה, למה לחדש ?
לא רואה שזה חשוב יותר מידי להנהלה, שולחן קטן במשחקים ובתחילת כל חודש פוסט מסכן בפייס(וגם זה התחיל רק אחרי הבחירות האחרונות) זה לא רציני .

אם 400 שח האלה לא חשובים למועדון הרי היום כל מנוי עולה פי 4/5 מזה וזה לא נותן לי שום ערך/יתרון להמשך, למה לחדש?
באמת שואל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםavivx2Karl Marx
ASAFABADI
קיבל.ה  181 לייקים

בתור אחד שעשה פעם ראשונה יום אחרי הפסד האליפות (סטודנט עני בלי שקל על התחת ועכשיו התאפשר) מבחינתי זה נטו לתמוך בקבוצה, תרמתי גם בזמנו ל5 זרים ואם אפשר לעזור אז מבחינתי למה לא. גם אם לא יוצא לי מזה משהו
הפוסט קיבל 2 לייקיםארבעת המופלאיםMaor
סמל אישי של משתמש
M-26-7
קיבל.ה  12 לייקים

איך עד היום חברות בעמותה לא מקנה הנחה בחנות מוצרים
:hammersickle: מהפכה אינה גן של שושנים. מהפכה היא המאבק בין העבר לעתיד
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiranjef
avivx2
קיבל.ה  100 לייקים

לא נותן שום דבר.. חבל
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

1) זו תרומה, וזה חשוב מאוד
2) מקנה לכם את הזכות בבחירות ואת זה לא כתבתם
3) זו תרומה, וזה חשוב מאוד!!!!!

בואו לאסיפת חברים הקרובה, ידברו שם על זה
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

היה אפשר לארגן שחברות בעמותה תתן לחברים קצת ערך מוסף שהוא נחמד ומייצר יותר מעורבות לאורך השנה
א. כמה ימים בשנה שאפשר להגיע להצטלם עם השחקנים והקואצ' ולהסתחבק איתם או אפילו להגיע עם הילדים ולקלוע איתם לסל
ב. כמה שת"פים עם מקומות חיצוניים (מסעדות שקשורות לאוהדי הפועל, רשת ציוד ספורט וכו') אשר יקנו הנחות קבועות לחברי עמותה, או אפילו מוצר חינם (כמו גלידה חינם) אחרי נצחון חשוב
ג. זכות להצביע ולהשפיע על דברים קטנים שהם לא מקצועיים אלא שיווקיים, כמו מוזיקה שינגנו במשחקים, בחירת תלבושות למשחקים וכו'
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל 2 לייקיםavivx2red_boy
אוהד כורסא
קיבל.ה  285 לייקים

Segev כתב: 05 יולי 2023, 13:50 1) זו תרומה, וזה חשוב מאוד

אפרופו אסיפה, מפריע לי שאין לינק לזום בינתיים.
לא כולם יכולים להגיע בערב, בטח מי שלא גר במרכז.
Nati
קיבל.ה  1016 לייקים

אוהד כורסא כתב:
Segev כתב: 05 יולי 2023, 13:50 1) זו תרומה, וזה חשוב מאוד

אפרופו אסיפה, מפריע לי שאין לינק לזום בינתיים.
לא כולם יכולים להגיע בערב, בטח מי שלא גר במרכז.
או בחו״ל
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

אה, ועוד רעיון של ערך מוסף שאפשר לתת לחברי עמותה שלא יכולים להגיע למשחקים או לא עשו מנוי מסיבות שונות -
לינק קבוע לצפייה בשידור חי של משחקי הפועל מהמחשב או הסלולאר, ללא צורך בתשלום נוסף.
במקום להיאלץ לקושש לינקים פה בפורום ולהיכנס לאתרי צפייה פיראטיים שמציפים פרסומות ג'אנק.
מינצבורגים, לטיפולכם (סתם)
הפוסט קיבל לייק אחדASAFABADI
Idan7244
קיבל.ה  59 לייקים

פתרון שחשבתי עליו בנוגע למצוקת הכרטיסים, לפתוח את שער 3(במשחקים שניתן) לחברי עמותה בלבד, הכוונה שרק לחברי עמותה תהיה אפשרות לרכוש לשם כרטיס.
אשמח אם יש פה מישהו שמוכן לעלות את זה באסיפה הקרובה.
הפוסט קיבל לייק אחדranjef
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  242 לייקים

אל תשכחו שגם חבר עמותה היה יכול לקנות כרטיסים למשחקים חשובים כמו ונציה מכבי ירושלים וכו
גם יש השתתפות בהגרלה, ואני בתור מישהו שלצערי אין מנוי זה יתרון פסיכי
(אולי) Trust the :hapoel: Mintzberg Process
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  242 לייקים

Idan7244 כתב:פתרון שחשבתי עליו בנוגע למצוקת הכרטיסים, לפתוח את שער 3(במשחקים שניתן) לחברי עמותה בלבד, הכוונה שרק לחברי עמותה תהיה אפשרות לרכוש לשם כרטיס.
אם כבר, אז מנוי (מוזל) לכל משחק שהוא לא גדול
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  242 לייקים

אבל גם בכל מקרה רוב המשחקים יציע 3 זמין רצח
הפוסט קיבל לייק אחדארז שדה
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

Idan7244 כתב: 05 יולי 2023, 16:56 פתרון שחשבתי עליו בנוגע למצוקת הכרטיסים, לפתוח את שער 3(במשחקים שניתן) לחברי עמותה בלבד, הכוונה שרק לחברי עמותה תהיה אפשרות לרכוש לשם כרטיס.
למרות שאני חבר עמותה וההצעה שלך מיטיבה עם חברי עמותה, אני חושב שההצעה לא טובה בגלל שהיא מונעת מאוהדים שאינם חברי עמותה ואינם מנויים להגיע למשחקים בכלל, מניסיון אין בעיה להשיג כרטיסים לשער 3 ברוב המשחקים כך שאין באמת סיבה למנוע ממי שאין לו מנוי ואינו חבר עמותה להגיע למשחקים של הקבוצה שלו .
אוהד כורסא
קיבל.ה  285 לייקים

דוגמא קטנה נוספת- למה שהצבעה על המשפט מעל הסמל תהיה פתוחה ולא למנויים וחברים עמותה?
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

ארז שדה כתב: 05 יולי 2023, 17:30
Idan7244 כתב: 05 יולי 2023, 16:56 פתרון שחשבתי עליו בנוגע למצוקת הכרטיסים, לפתוח את שער 3(במשחקים שניתן) לחברי עמותה בלבד, הכוונה שרק לחברי עמותה תהיה אפשרות לרכוש לשם כרטיס.
למרות שאני חבר עמותה וההצעה שלך מיטיבה עם חברי עמותה, אני חושב שההצעה לא טובה בגלל שהיא מונעת מאוהדים שאינם חברי עמותה ואינם מנויים להגיע למשחקים בכלל, מניסיון אין בעיה להשיג כרטיסים לשער 3 ברוב המשחקים כך שאין באמת סיבה למנוע ממי שאין לו מנוי ואינו חבר עמותה להגיע למשחקים של הקבוצה שלו .
אני מסכים, אבל אולי במשחקים מבוקשים במיוחד (נניח דרבי, ירושלים ונוקאאוט באירופה) זה יכול להיות רעיון טוב.
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

Matan כתב: 09 יולי 2023, 20:41
אני מסכים, אבל אולי במשחקים מבוקשים במיוחד (נניח דרבי, ירושלים ונוקאאוט באירופה) זה יכול להיות רעיון טוב.
אולי לגבי נוקאאוט באירופה זה יכול להיות רעיון טוב, במשחקים נגד ירושלים ומכבי בשער 3 כולו יושב קהל חוץ.
הפוסט קיבל לייק אחדMatan
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

ארז שדה כתב: 09 יולי 2023, 20:45
Matan כתב: 09 יולי 2023, 20:41
אולי לגבי נוקאאוט באירופה זה יכול להיות רעיון טוב, במשחקים נגד ירושלים ומכבי בשער 3 כולו יושב קהל חוץ.
במשחק נגד ונציה בשנה שעברה הייתה עדיפות לחברי עמותה.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

ב24 לחודש אסיפת חברי עמותה. באים? לא באים?
בכנות אני מנסה להדחיק אבל אין לי חשק להגיע גם ככה לא שמים עלינו כל העונה בתור חברי עמותה, עכשיו גם מקצועית דני ממשיך לבחור בטיפוח האגו שלו על חשבון טובת הקבוצה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
טכנית לארז
קיבל.ה  1613 לייקים

שמישהו ישאל כמה כרטיסים הוצאו בפועל למכירה למשחקי 1 ו2 בדרבי בסדרת הגמר.
מעניין.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiסנטה קלאוס
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  423 לייקים

Chegi כתב: 13 יולי 2023, 22:15 ב24 לחודש אסיפת חברי עמותה. באים? לא באים?
בכנות אני מנסה להדחיק אבל אין לי חשק להגיע גם ככה לא שמים עלינו כל העונה בתור חברי עמותה, עכשיו גם מקצועית דני ממשיך לבחור בטיפוח האגו שלו על חשבון טובת הקבוצה.
ברור שבאים
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

ההצבעה ב7.8 תהיה אחת החשובות בהיסטוריה שלנו.
יצא לי לחשוב על זה, איזה החלטות משמעותיות גדולות לקחנו בהיסטוריה *בהצבעה של חברי עמותה*?
אני זוכר את העליית ליגה כמובן ב2011, את שינוי השם מהפועל אוסישקין, שינוי הלוגו (היה באותה אסיפה?), רישום זר חמישי.
היו עוד דברים ששכחתי?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדASAFABADI
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

Chegi כתב: 21 יולי 2023, 23:34 ההצבעה ב7.8 תהיה אחת החשובות בהיסטוריה שלנו.
יצא לי לחשוב על זה, איזה החלטות משמעותיות גדולות לקחנו בהיסטוריה *בהצבעה של חברי עמותה*?
אני זוכר את העליית ליגה כמובן ב2011, את שינוי השם מהפועל אוסישקין, שינוי הלוגו (היה באותה אסיפה?), רישום זר חמישי.
היו עוד דברים ששכחתי?
מבלי להמעיט בערכן של ההחלטות המשמעותיות שציינת, ההחלטה שנקבל ב7.8 היא ללא ספק החשובה והמשמעותית ביותר בתולדות העמותה.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

ארז שדה כתב:
Chegi כתב: 21 יולי 2023, 23:34 ההצבעה ב7.8 תהיה אחת החשובות בהיסטוריה שלנו.
היו עוד דברים ששכחתי?
מבלי להמעיט בערכן של ההחלטות המשמעותיות שציינת, ההחלטה שנקבל ב7.8 היא ללא ספק החשובה והמשמעותית ביותר בתולדות העמותה.
יש הפועל עד העמותה, מאז העמותה וכנראה שגם מאז ינאי. תקופה חדשה לפנינו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  423 לייקים

מישהו יודע בוודאות אם האסיפה מחר תתקיים? שלחתי מייל ולא ענו לי.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

אני תוהה איך מבנה הבעלות החדש ישפיע בשנה הקרובה על כמות החברים בעמותה - האם ברגע שהעמותה תייצג רק 19% ולמעשה לא ממש תשפיע על כלום (עוד פחות מההשפעה המינימלית קודם, זתומרת),
האם רבים מחברי העמותה יחליטו שאין טעם לחדש את החברות בה?
או שההרגל של תמיכה (כספית ועקרונית) בקבוצה יגרום לרוב הגורף של חברי העמותה להמשיך בחברות?
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  740 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 23 יולי 2023, 09:10 אני תוהה איך מבנה הבעלות החדש ישפיע בשנה הקרובה על כמות החברים בעמותה - האם ברגע שהעמותה תייצג רק 19% ולמעשה לא ממש תשפיע על כלום (עוד פחות מההשפעה המינימלית קודם, זתומרת),
האם רבים מחברי העמותה יחליטו שאין טעם לחדש את החברות בה?
או שההרגל של תמיכה (כספית ועקרונית) בקבוצה יגרום לרוב הגורף של חברי העמותה להמשיך בחברות?
אני מניח שבלי צעדים משמעותיים של העמותה והקבוצה להראות את החשיבות של חברות בעמותה, המספר ירד משמעותית
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  416 לייקים

בתור ״אדום לכל החיים״ לא רואה סיבה להמשיך עם זה אחרי העברת הבעלות
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyChegi
הדגל האדום
קיבל.ה  103 לייקים

Red Wolf כתב: 23 יולי 2023, 09:33 בתור ״אדום לכל החיים״ לא רואה סיבה להמשיך עם זה אחרי העברת הבעלות
מה? למה?
Segev
קיבל.ה  353 לייקים

אמשיך להיות חבר עמותה בגאווה גדולה. זה שמגיע בעל הון לא אומר שאנחנו לא צריכים לתת גם את החלק שלנו ויחד לבנות תקציב גדול וקבוצה מנצחת
הפוסט קיבל 2 לייקיםMaorChegi
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  416 לייקים

הדגל האדום כתב: 23 יולי 2023, 10:09
Red Wolf כתב: 23 יולי 2023, 09:33 בתור ״אדום לכל החיים״ לא רואה סיבה להמשיך עם זה אחרי העברת הבעלות
מה? למה?
בשביל מה?
הכסף שנכנס מזה הוא שולי (בשיא חברי העמותה נכנס פחות ממליון שקל)
והזכות הצבעה, כבר לא שווה כלום
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

אם העמותה ״תתבטל״ , אז באמת שאין לנו הגנה מפני מקרה ״גוסינסקי 2״, כדי לוודא שזה לא יוכל לקרות, העמותה חייבת לשמור על כוחה הציבורי.
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

מילפורד כתב: 23 יולי 2023, 14:21 אם העמותה ״תתבטל״ , אז באמת שאין לנו הגנה מפני מקרה ״גוסינסקי 2״, כדי לוודא שזה לא יוכל לקרות, העמותה חייבת לשמור על כוחה הציבורי.
איך תעשה את זה אחרי שההסכם יעבור?
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
הדגל האדום
קיבל.ה  103 לייקים

Red Wolf כתב: 23 יולי 2023, 12:15
הדגל האדום כתב: 23 יולי 2023, 10:09
מה? למה?
בשביל מה?
הכסף שנכנס מזה הוא שולי (בשיא חברי העמותה נכנס פחות ממליון שקל)
והזכות הצבעה, כבר לא שווה כלום
בכל העולם יש חברות מועדון למועדונים הגדולים. מעבר לתמיכה כלכלית(מיליון שקל בעיניי זה לא מבוטל, 5-6 אחוז מהתקציב) מדובר בגב למועדון והטבות ברכישת מנוי\כרטיסים\מרצ׳נדייז וכו׳(פה העמותה חייבת להשתפר)
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  416 לייקים

אני חושב שצריך יותר להבין מה התקציב השנתי בשביל להבין האם באמת יש השפעה על התרומה שלי לעמותה, אם התקציב הוא 30 מליון, אז התרומה של העמותה היא פחות מ3% (וזה בשיא שלנו)
לא אומר שאני ישר אבטל את החברות בעמותה, אבל זה לגמרי משהו שאני אחשוב עליו אם לא יהיה שינוי ב״תמורה״
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

ארבעת המופלאים כתב:מישהו יודע בוודאות אם האסיפה מחר תתקיים? שלחתי מייל ולא ענו לי.
מתקיימת העלו בטוויטר
שליחת תגובה