איינבינדר

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Hapoel_manga
קיבל.ה  241 לייקים

בואו נסגור את הדיון בהסכמה כזאת:
אייבנדר רחוק משיאו אבל עדיין מצליח מדי כמה משחקים להיות פקטור משמעותי וגם להביא נקודות
אם היה לנו שחקן טוב ממנו היה עדיף שדן יהיה על הספסל
אבל אין לנו כזה
לא נועם בונה
לא אריאל כהן
אז כרגע שדן ימשיך לפתוח ונקווה שימשיך לתת משחקים טובים כמו מול ביתר ומול נתניה
ולא משחקים עלובים
כמו מול סכנין
ומול מכבי
oleg neduda
קיבל.ה  1395 לייקים

וינסנט כתב: 05 אוקטובר 2023, 09:25
Nati כתב: 05 אוקטובר 2023, 09:19
וינסנט כתב:
אני טרול ? בגלל זה אתם מגיבים לי בלי הפסקה ואני לא מתייחס אליכם? שחרר יצאתם מביכים אחד אחרי השני.
יש מספיק אוהדי הפועל שמכירים אותי מה שאי אפשר להגיד עליך, כנראה גם ההורים שלך לא מכירים אותך, ילד טיפש
אתה קורה לו וגם לכמה אחרים ילד.
רק רוצה לספר לך,שירון פה בפורום כמעט 20 שנה(אם לא יותר).
זה לא משנה, אם כל הכבוד, תבדוק מי ירד לטונים נמוכים ראשון (לוו דווקא הוא, חברים שלו), מי רושמים לי הודעות בלי שדיברתי איתם בכלל, אחרי שהשתקתי אותם נשארו בלי מה להגיד אז זרקו: ״לך לישון״ ״אתה טרול״, ״אתה ילד״. שיהיו גם 40 שנה בפורום, ההתנהגות הזו ילדותית, גם אם יהפכו את זה עליי. מכבד אותך ואותם, הם לא רוצים לכבד בחזרה ? בעיה שלהם. הסתיים הדיון.
אתה לא מכבד אף אחד. בגלל זה חצי פורום משתין עליך כבר אחרי כמה חודשים ספורים שאתה פה
רוב המשתמשים פה מבוגרים ממך וותיקים בפורום ממך. הזבל שיוצא לך מהפה זה על גבול החסר תקדים פה בפורום
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךלירון האדום
וינסנט
קיבל.ה  260 לייקים

אולג אני אוהב שאתה כל פעם נעלב ואתה מנסה להכניס לי בחזרה, אבל לפחות תשנה קצת אל תשתמש במילים
שלי. אתה הבכת את עצמך מקודם מול כל הפורום וכמו שזה נראה אתה ממשיך לעשות את זה. אמיתי אתה ילד עם פה מסריח, תחזור לתגובה הראשונה ותראה מי דיבר מלוכלך, עד אז אנשים ימשיכו לצחוק עליך.
על יצורים כמוך אני מרשה לעצמי לצחוק.
El dudernio
קיבל.ה  1277 לייקים

וינסנט כתב: 04 אוקטובר 2023, 23:35
El dudernio כתב: 04 אוקטובר 2023, 23:01
וינסנט כתב: 04 אוקטובר 2023, 22:39

אין בעיה ללכלך (להעביר ביקורת עד גבול מסוים).
ללכלך ואז לפרגן ואז לטנף ואז שוב לפרגן זה סירחון של כמה ליצנים פה בפורום
א. ללכלך זה לא ביקורת. זה שני דברים שונים שחבל שאתה לא מצליח להבדיל בינהם.

ב. לתפיסתך אם אזוגי היה רע אפשר להגיד שהוא פח ומתאים לליגה לאומית, שחן סול מוקיון ומי שמינה אותו עושה מאיתנו בדיחה.... ועוד יומים לכתוב שהוא ענק אחרי שיחסל את חלאילי ויבשל לאלטמן גול שיוון בסמי.... כי אם מעבירים "ביקורת" על משחק זה לגיטימי גם להלל ולשבח על משחק ...
ללכלך זה לא ביקורת, אבל תזכור שגם אם מגזימים לפעמים, הדברים נשארים כאן, זה לא מגיע לשחקנים.
אני לא חושב שלרשום על שחקן שהוא פח זה כזה נורא, זה נאמר בלהט הרגע. בכלל, רוב הביקורת פה בפורום נכתבת בצורה בוטה. אם היינו יודעים שהשחקנים יראו מה שאנחנו רושמים תאמין לי שהרוב פה לא היו פותחים עליהם. אבל בלי קשר, ללכלך על מישהו (״לא כדורגלן״, ״פשרה עלובה..) ויומיים אחרי להגן עליו או להלל אותו זו צביעות בעיניי של כל מיני ליצנים פה.
א. מקורבים לשחקנים וגם שחקנים מידי פעם נחשפים למה שאתה כותב בפורום, אז אולי כדאי שנתייחס אליהם ואל החברים כאן בקצת יותר כבוד.

ב. ללכלך על מישהו שהיה לו משחק לא טוב בלהט הרגע ואחרי משחק טוב שלו להגיד שהוא בסדר זה צבוע? למה?

נ.ב אתה מניח שאם אתה בן 24 אתה יודע מי לא משנה את דעתו אף פעם.
וינסנט
קיבל.ה  260 לייקים

El dudernio כתב: 05 אוקטובר 2023, 11:19
וינסנט כתב: 04 אוקטובר 2023, 23:35
El dudernio כתב: 04 אוקטובר 2023, 23:01

א. ללכלך זה לא ביקורת. זה שני דברים שונים שחבל שאתה לא מצליח להבדיל בינהם.

ב. לתפיסתך אם אזוגי היה רע אפשר להגיד שהוא פח ומתאים לליגה לאומית, שחן סול מוקיון ומי שמינה אותו עושה מאיתנו בדיחה.... ועוד יומים לכתוב שהוא ענק אחרי שיחסל את חלאילי ויבשל לאלטמן גול שיוון בסמי.... כי אם מעבירים "ביקורת" על משחק זה לגיטימי גם להלל ולשבח על משחק ...
ללכלך זה לא ביקורת, אבל תזכור שגם אם מגזימים לפעמים, הדברים נשארים כאן, זה לא מגיע לשחקנים.
אני לא חושב שלרשום על שחקן שהוא פח זה כזה נורא, זה נאמר בלהט הרגע. בכלל, רוב הביקורת פה בפורום נכתבת בצורה בוטה. אם היינו יודעים שהשחקנים יראו מה שאנחנו רושמים תאמין לי שהרוב פה לא היו פותחים עליהם. אבל בלי קשר, ללכלך על מישהו (״לא כדורגלן״, ״פשרה עלובה..) ויומיים אחרי להגן עליו או להלל אותו זו צביעות בעיניי של כל מיני ליצנים פה.
א. מקורבים לשחקנים וגם שחקנים מידי פעם נחשפים למה שאתה כותב בפורום, אז אולי כדאי שנתייחס אליהם ואל החברים כאן בקצת יותר כבוד.

ב. ללכלך על מישהו שהיה לו משחק לא טוב בלהט הרגע ואחרי משחק טוב שלו להגיד שהוא בסדר זה צבוע? למה?

נ.ב אתה מניח שאם אתה בן 24 אתה יודע מי לא משנה את דעתו אף פעם.
א. אוקיי, מקבל.
ב. כי לקרוא לשחקן אפס או עלוב ומשחק אחרי להגיד לו שהוא ענק ושימשיך ככה זו צביעות, איך שלא תראה את זה.
ג. אני דווקא משנה את דעתי הרבה, אבל יש דברים שאני נעול עליהם מה לעשות.
לירון האדום
קיבל.ה  1845 לייקים

וינסנט כתב:
לירון האדום כתב: 05 אוקטובר 2023, 05:35
וינסנט כתב: 24, אמיתי!
אתה רציני?
תגיש יש אוהד הפועל שמכיר אותך?
אתה מרגיש כמו טרול, רק טרול עם פה מלוכלך

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
אני טרול ? בגלל זה אתם מגיבים לי בלי הפסקה ואני לא מתייחס אליכם? שחרר יצאתם מביכים אחד אחרי השני.
יש מספיק אוהדי הפועל שמכירים אותי מה שאי אפשר להגיד עליך, כנראה גם ההורים שלך לא מכירים אותך, ילד טיפש
חחחחחחחחחחחח איזה בדיחה אתה.

וינסנט
קיבל.ה  260 לייקים

והיצור ממשיך ..
לירון האדום
קיבל.ה  1845 לייקים

וינסנט כתב:והיצור ממשיך ..
קח טיפ לחיים ממישהו ש"קצת" יותר מבוגר ממך וותיק בפורום הרבה יותר ממך, תלמד לתת ולכתוב בכבוד לאחרים...

אם אתה לא יודע לשלוט על המקלדת שלך, שחרר אותנו ולך תכתוב בקבוצות בפייסבוק (פתח פרופיל מזויף שיהיה לך קל יותר).

מקווה שהמנהלים יטפלו בכך עם אזהרה על השפה הירודה שלך

וינסנט
קיבל.ה  260 לייקים

וואו אתה נעול על היותר מבוגר אה? זה הקטע כאילו? אתה חושב שזה הופך אותך ליותר טוב? מצטער לאכזב אותך, זה שאתה יותר מבוגר לא אומר שאני צריך לכבד אותך יותר משאתה אותי. אם היית מבין משהו במושג שנקרא כבוד, היית יודע שכבוד גורר כבוד, ואם אתה לא תכבד אף אחד לא יכבד אותך בחזרה. אז שוב, תבדוק מי עקץ ראשון, מי ירד לרמות מסריחות ראשון, מי ניסה לייצר את הויכוח הזה. אולי אתם לא רגילים שעונים לכם, אבל אני תמיד אהיה פה בשביל לעשות את זה. לא באמת חשבתם שאתם תטנפו ואני אשתוק ואגיד לכם אמן, נכון? מהנוסח העוקצני שלכם הסקתי שאתם ילדים, תשקלו לשנות אותו אם אתם רוצים לקבל יחס בוגר.
לירון האדום
קיבל.ה  1845 לייקים

וינסנט כתב:וואו אתה נעול על היותר מבוגר אה? זה הקטע כאילו? אתה חושב שזה הופך אותך ליותר טוב? מצטער לאכזב אותך, זה שאתה יותר מבוגר לא אומר שאני צריך לכבד אותך יותר משאתה אותי. אם היית מבין משהו במושג שנקרא כבוד, היית יודע שכבוד גורר כבוד, ואם אתה לא תכבד אף אחד לא יכבד אותך בחזרה. אז שוב, תבדוק מי עקץ ראשון, מי ירד לרמות מסריחות ראשון, מי ניסה לייצר את הויכוח הזה. אולי אתם לא רגילים שעונים לכם, אבל אני תמיד אהיה פה בשביל לעשות את זה. לא באמת חשבתם שאתם תטנפו ואני אשתוק ואגיד לכם אמן, נכון? מהנוסח העוקצני שלכם הסקתי שאתם ילדים, תשקלו לשנות אותו אם אתם רוצים לקבל יחס בוגר.
הנה התקדמות.
תמשיך כך.
בהצלחה

cholo
קיבל.ה  23 לייקים

@וינסנט אני גם חדש יחסית בפורום (קורא הרבה שנים אבל רק לאחרונה נרשמתי) ואני בן 30, לא כזה רחוק ממך בגיל.
חייב להגיד לך משהו כללי, אם הרבה אנשים באים אלייך בתלונות, במקום להגיב חזרה ולהפוך את זה למלחמה (בין שאתה צודק או שלא) פשוט תנסה להבין איפה הצד שלך בתלונות שלהם.. טיפ לחיים.
ואם לא בא לך תמיד אפשר גם לא לענות
וינסנט
קיבל.ה  260 לייקים

cholo כתב: 05 אוקטובר 2023, 14:30 @וינסנט אני גם חדש יחסית בפורום (קורא הרבה שנים אבל רק לאחרונה נרשמתי) ואני בן 30, לא כזה רחוק ממך בגיל.
חייב להגיד לך משהו כללי, אם הרבה אנשים באים אלייך בתלונות, במקום להגיב חזרה ולהפוך את זה למלחמה (בין שאתה צודק או שלא) פשוט תנסה להבין איפה הצד שלך בתלונות שלהם.. טיפ לחיים.
ואם לא בא לך תמיד אפשר גם לא לענות
את האמת שניסיתי להבין ולא הצלחתי, כל מה ששמעתי זה עלבונות ועקיצות. ניסו להפוך את זה עליי כאילו אני הרע בסיפור, והצליח להם. תאמין לי שאם מבחינתם אני זה שלא בסדר הם לא היו ממשיכים בקרב אגרופים הזה, פשוט היו משחררים, אבל ההתעקשות שלהם מעידה עליהם הרבה.
זה הכל
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1633 לייקים

וינסנט כתב: 05 אוקטובר 2023, 09:05 אני טרול ? בגלל זה אתם מגיבים לי בלי הפסקה ואני לא מתייחס אליכם?
זאת פחות או יותר ההגדרה של טרול, אם כבר שאלת
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
וינסנט
קיבל.ה  260 לייקים

teknoboy כתב: 05 אוקטובר 2023, 14:45
וינסנט כתב: 05 אוקטובר 2023, 09:05 אני טרול ? בגלל זה אתם מגיבים לי בלי הפסקה ואני לא מתייחס אליכם?
זאת פחות או יותר ההגדרה של טרול, אם כבר שאלת
אתה צודק, זה נקרא להיות טרול
Asafasraf
קיבל.ה  829 לייקים

וינסנט כתב:
Asafasraf כתב: 04 אוקטובר 2023, 17:21
וינסנט כתב: לא יעזור לך, הוא שם עליך פס ובהזדמנות הראשונה שלו היה חוזר לביתר.
חוץ מזה נראה לי עדיף שיקשיבו לי מאשר לזה שלכלך על גורפינקל, ובשבועות האחרונים מביא עליו ביד.
אל תהיה אולג נדודה, בעצם אתה יותר גרוע ממנו ..
אתה הזיה מהלכת ויש לי הרגשה שברגע שהוא
עוזב/ פורש אתה סוגר את היוזר. שחרר
מהבנאדם.
אין יותר סמלים בכדורגל ואני מעדיף 11 אייבינדרים בהרכב.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אל תדאג אני במגרשים עם הפועל הרבה לפניך והרבה אחרים פה בפורום. אני לא טעון על אייבינדר, פשוט לא רואה בו קפטן או שחקן אמיתי שיכול להוביל אותנו לצמרת. ההפקרות ההגנתית שלו חוצה כל גבול, אבל אני לא מאשים אותו כי הוא בן 34, מאשים את מי שהאריך לו חוזה.
אם אתה מעדיף 11 אייבינדרים בהרכב כנראה שאין לך מושג, כי ביום שזה יקרה ישבר שיא התבוסה הכי גדולה בדרבי.
היכולת שלך להחליט שאתה הרבה לפניי במגרשים...
אני כמעט כפול ממך בגיל ובמגרשים עם הפועל לפני שאתה היית מחשבה.
לגופו של עניין- אייבינדר הוא הכי קפטן שיכול להיות בסגל הנוכחי ועזר לקבוצה שלנו הרבה יותר מרמת התגובות שלך כאן.
תסתכל על התגובות שלך לגביו במשחקים ותבין שאת. בטנטרום.
לגביי שינוי דעה- זה כדורגל ולא פעם שחקנים שלא היו אהובים כאן ביום אחד, למחרת אלילי הקהל.
אני לדוגמא אשמח להיות טועה על כל ביקורת שלי נגד הפועל תל אביב.

הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
דאגלס
קיבל.ה  21 לייקים

צא דיבוק צא
רק לא רך.
האדס
קיבל.ה  3006 לייקים

איך אפשר לרשום עליו דיבוק? הבן אדם נותן את הלב להפועל בשנים הכי חשוכות ורעות שלנו.
shaolin232
קיבל.ה  533 לייקים

גם בעשרה שחקנים היה מאוד חלש...
דיי מדכא היכולת משחק שלו, הוא די חירב אותנו (חוץ ממהלך אחד) למרות הניצחון המרשים.

הוא חייב לעלות מהספסל ששחקני היריבה עייפים
הפוסט קיבל 3 לייקיםRed Ghostאדום ותיקblackwater
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  886 לייקים

הרבה מאוד מסירות לא מדויקות היום
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
לירון האדום
קיבל.ה  1845 לייקים

חלש מאד
לא צריך להיות בהרכב
וינסנט
קיבל.ה  260 לייקים

ניצחון למרות ולא בזכותו
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  911 לייקים

יש חשיבות לנוכחות שלו על המגרש אבל הוא לא טוב
שחר
קיבל.ה  1383 לייקים

הלוואי שאלוהים היה אוהב אותי, כמו שאייבנדר אוהב לתת פאלש כמעט בכל מסירה קדימה..
הפוסט קיבל 4 לייקיםRed Ghostלירון האדוםblackwatershaharot
InFlames
קיבל.ה  329 לייקים

שחר כתב: 23 דצמבר 2023, 19:39 הלוואי שאלוהים היה אוהב אותי, כמו שאייבנדר אוהב לתת פאלש כמעט בכל מסירה קדימה..
אלטמן גנב לו בישול אדיר עם הפאלש היום...
סמל אישי של משתמש
זיטו
קיבל.ה  191 לייקים

אחלה אייבי, אבל אין לו מקום יותר בליגת העל
"יש דברים שחשובים יותר מכסף. כמו דרבי למשל" | ע. דמארי
וינסנט
קיבל.ה  260 לייקים

שוב, הכל מתחיל ונגמר בקישור. וכשרודריגז פותח בקישור הוא מניע את המשחק וכל הקבוצה נראית בהתאם (גם אם אייבינדר לידו). כשרודריגז בחוץ ואייבינדר מנהל את המשחק ככה הקבוצה תיראה, אפס כדורגל, אפס הנעת כדור, אפס דפנסיביות, אפס יצירתיות, אפס מלחמה, הכל מקרי.
אבל על מי אני עובד, חן סול יאריך לו חוזה עוד עונה ואנחנו נמשיך לבכות, בזמן שמעריצי אייבינדר ועוד כל מיני ילדים בני 13 משער 5 ימשיכו לקרוא לו ״קפטן״ ו״נשמה״.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  792 לייקים

אין חלוקת עומס? מה הסיבה שהוא נשאר 90 דקות וקנצפולסקי יוצא?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3799 לייקים

כרובית כתב: 26 דצמבר 2023, 23:31 אין חלוקת עומס? מה הסיבה שהוא נשאר 90 דקות וקנצפולסקי יוצא?
שניהם היו תת רמה, זה לא משנה.
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  792 לייקים

רדפוקס כתב: 26 דצמבר 2023, 23:44
כרובית כתב: 26 דצמבר 2023, 23:31 אין חלוקת עומס? מה הסיבה שהוא נשאר 90 דקות וקנצפולסקי יוצא?
שניהם היו תת רמה, זה לא משנה.
לטעמי איינבינדר היה גרוע יותר ולא ממש אפשר להחליף את שניהם אז העדפתי שהוא יצא אבל לא משנה
Asafasraf
קיבל.ה  829 לייקים

נמצא בכושר לא טוב מאז החזרה מהפגרה.

סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  444 לייקים

Asafasraf כתב: 27 דצמבר 2023, 06:37 נמצא בכושר לא טוב מאז החזרה מהפגרה.

לא,זה הכושר שלו הרגיל.פשוט שאין את רודריגז,זה הרבה יותר בולט
אדום ותיק
קיבל.ה  487 לייקים

בלט היום מאד ההבדל ביכולת שלו מול היכולת של רודריגס.
גם מול פת ב 6-8 דקות ראשונות הינו נחותים ואמורים לחטוף, אבל לפחות היה שחקן אחד שידע איך לעצור קצת ולמסור פס לשחקן פנוי. היום גם זה לא היה.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
לירון האדום
קיבל.ה  1845 לייקים

פשע שהוא סוגר 90 דק'.
הבן אדם אוויר, הוא יודע רק תנועות ידיים, ליפול
ולבקש פאול, לתת פאלש וכמובן ללוות שחקני יריב.
הוא לא יכול לעלות בהרכב, נקודה
הפוסט קיבל 2 לייקיםרדפוקסblackwater
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  505 לייקים

אין לו אוויר, לא פיזי מספיק וכו' וכו'

ועדיין אם לשחקנים שלנו היה שכל היה מסיים עם 2 בישולים היום

היחיד שיודע למסור לעומק לא בצורה מטומטמת בקבוצה הזאת ובלי חוסה אין לי מושג מי אתם רוצים שיעלה בהרכב במקומו

יש לנו מרכז מגרש מהחלשים בארץ בפער אבל זה לא שיש מחליפים ראויים

לא אמור לפתוח בהרכב של קבוצה תחרותית - חייב לפתוח בהרכב של הפועל תל אביב היום
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הפוסט קיבל לייק אחדAsafasraf
לירון האדום
קיבל.ה  1845 לייקים

מי שאמור לשחק שם זה עוד קשר זר לצידו של חוסה/אל ים
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  792 לייקים

אכן נתן איזה כדור נהדר בהתקפה אבל חוץ מזה חתיכת בור במרכז השדה
אי אפשר להמשיך ככה
שיעבור להיות המאמן, זה יפתור לנו 2 בעיות במקביל
וגם פעם השניה שתוקפים הפוך, בלתי נסבל
הפוסט קיבל 2 לייקיםHapoelTAונרקומן
L.S
קיבל.ה  620 לייקים

כל עוד הוא שחקן פותח לא נתרומם לרמה גבוהה ומשחק בקצב גבוה.
הוא סיים את הסוס ואני מקווה שיגיע מישהו על הבלטה שלו
הפועל, שיגעת אותי.
הפועל, הרסת אותי.
הפוסט קיבל לייק אחדcholo
סמל אישי של משתמש
זיטו
קיבל.ה  191 לייקים

אתם לא מבינים כמה הוא משפיע על המשחק של הפועל. לרעה!

אם ההצדקה לשחק איתו עד שנה שעברה הייתה שהוא "חונך את הצעירים" ו-"מנהיג באמצע המגרש", היום הוא על תקן זקן סיעודי שהצעירים צריכים לטפל בו ולשאת בנטל במקום לשחק.
כל רגע שהוא על המגרש זה לשחק ב-10 שחקנים במקרה הטוב, 9 שחקנים במקרה הרע כי צריך לחפות עליו.

הוא איטי, לא מסוגל להצטרף בזמן להגנה (אין על מה לדבר על ההתקפה), חלש פיזית ובעיקר נלחץ כשמקבל את הכדור ועושה שטויות.
תוקע לנו את מרכז המגרש, שזו העמדה הכי חשובה בכדורגל.

בטח כמשחקים 5 בהגנה - אתה חייב אמצע חזק אחרת אתה מאבד את הדומיננטיות להתקפה והמערך של ה-5 מזמין התקפות ולחץ שעולה לנו בשערים. רוצים לשחק ב-5 תביאו קשר אחורי נורמאלי שמסוגל לתמוך בהגנה ולהעביר את הכדור להתקפה.

תודה
"יש דברים שחשובים יותר מכסף. כמו דרבי למשל" | ע. דמארי
ונרקומן
קיבל.ה  169 לייקים

דמות חיובית לחדר הלבשה שיכולה לעזור כקשר אחורי נוסף על 2 במצב שאנחנו צריכים קצת לעבות את האמצע.
כל עוד לא רואים אותו ככה אלא כקפטן ומוביל בקישור - אנחנו באמת לא נראה כלום מהקבוצה הזו.
עצם העובדה שהמאמן לא מבין את זה מעלה המון ספקות לגבי המאמן, ואני מאלה שרצו ורוצים לתת לו צ׳אנס.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
Asafasraf
קיבל.ה  829 לייקים

בכושר לא טוב העונה, ועדיין מסר אתמול שני כדורים לשער.
בגלל המגבלה שלו בהגנה הוא צריך להיות הקשר הקדמי בין שלישיית הקשרים.
כקשר אחורי נטו, הוא לא מתאים.

הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךונרקומן7even
שליחת תגובה