שאר הליגה 23/24

פורום אוהדי הפועל תל אביב
וינסנט
קיבל.ה  241 לייקים

אסף אתה מבין עד כמה אתה מביך שאתה עדיין מהיחידים בפורום הזה שחושב לאייבינדר אין חלק באיך שהקבוצה נראית? ובאיך היא נראיתה עד עכשיו? הסיבה היחידה שנשארנו עונה שעברה בליגה זה בזכות זה שהוא לא שיחק במשחק הישארות, אבל תמשיך לסגוד לאפס הזה. כל פעם מחדש דופק אותנו ברגעים מכריעים ואתה ממשיך להגן עליו. עיוור.
קירקגור
קיבל.ה  114 לייקים

וינסנט כתב: 15 אפריל 2024, 22:35
קירקגור כתב: 15 אפריל 2024, 22:29
וינסנט כתב: 15 אפריל 2024, 22:22 הניצחון של באר שבע על מכבי מוכיח בפעם האלף שכל קבוצה יחסית גדולה יכולה לנצח את מכבי במשחק בית עם עם הקהל שלה. באר שבע פח, אבל כש11 שחקנים עולים ונותנים מלחמה על כל כדור כל המשחק זאת התוצאה. להפועל היו כל כך הרבה הזדמנויות כאלה בשנים האחרונות שתפסיד פוספסו או הסתיימו במפולת, כי הייתה נקודת תורפה בעמדה הכי חשובה שהיא הקישור - דן אייבינדר. כל דרבי שהיינו צריכים לעלות בטירוף ראינו את ההפקרות שהוא משאיר מאחור, את החוסר רצון, לא מנסה להילחם או לחטוף כדורים בכלל, מספיק אחד כזה מתוך 11 שחקנים והוא יחרב לך כל משחק, בוודאי משחקים גדולים. אייבינדר היחיד שפתח בהרכב בכל תבוסה שאכלנו ב3-4 שנים האחרונות, מוזמנים לבדוק.
סליחה, אבל לא הלוגיקה שלך ולא העובדות שלך נכונות.
א. אנחנו לא מנצחים את מכבי מ2014- איינבינדר בהפועל מ2021
ב. למשל, הפסדנו בעונת 20/21 (לפני שאיינבינדר הצטרף) 4:0
באר שבע קבוצה טובה בהרבה מהפועל בעשור האחרון, לכן היא מנצחת את מכבי בתדירות גבוהה יותר. זה הכל. למצוא שחקן ספציפי להאשים בעשור בלי נצחונות בדרבי זה מגוחך
יש לא מנצחים ויש חוטפים תבוסות. לא זוכר שלפני אייבינדר היינו חוטפים תבוסות כל עונה באופן קבוע ממכבי, באר שבע וחיפה. רק אחרי שהוא הגיע זה התחיל, זאת עובדה. גם נתניה, בני יהודה, הפועל חיפה וביתר בעונות פחות טובות מאיתנו ניצחו את מכבי חיפה ובאר שבע בתוצאות גבוהות, איך הם כן ואנחנו לא?
אייבינדר לא האשם היחידי אבל הוא האשם העיקרי מהשחקנים.
זה ש"לא זכור לך" לא הופך את זה לעובדה. פשוט אומר שהזכרון שלך לא משהו.
בעונת 19/20 הפסדנו 4:0 לנתניה, הפסדנו 5:0 למכבי חיפה, הפסדנו פעמיים 3:0 להפועל חיפה ופעם אחת 4:0, הפסדנו 3:0 לבית"ר, הפסדנו 3 פעמים 3:0 בדרבי.
בקיצור, התיאוריה שלך תלושה ולא מבוססת על המציאות ולא על העובדות. זה לא אומר שאיינבינדר שחקן נפלא, רחוק מזה. אבל התגובה שלך הייתה סתומה, אתה לא חייב לעמוד מאחוריה ולנסות להוכיח על התיאוריה שלך שלא מותאמת למציאות.
וינסנט
קיבל.ה  241 לייקים

קירקגור כתב: 15 אפריל 2024, 22:43
קירקגור כתב: 15 אפריל 2024, 22:29
סליחה, אבל לא הלוגיקה שלך ולא העובדות שלך נכונות.
א. אנחנו לא מנצחים את מכבי מ2014- איינבינדר בהפועל מ2021
ב. למשל, הפסדנו בעונת 20/21 (לפני שאיינבינדר הצטרף) 4:0
באר שבע קבוצה טובה בהרבה מהפועל בעשור האחרון, לכן היא מנצחת את מכבי בתדירות גבוהה יותר. זה הכל. למצוא שחקן ספציפי להאשים בעשור בלי נצחונות בדרבי זה מגוחך
יש לא מנצחים ויש חוטפים תבוסות. לא זוכר שלפני אייבינדר היינו חוטפים תבוסות כל עונה באופן קבוע ממכבי, באר שבע וחיפה. רק אחרי שהוא הגיע זה התחיל, זאת עובדה. גם נתניה, בני יהודה, הפועל חיפה וביתר בעונות פחות טובות מאיתנו ניצחו את מכבי חיפה ובאר שבע בתוצאות גבוהות, איך הם כן ואנחנו לא?
בעונת 19/20 הפסדנו 4:0 לנתניה, הפסדנו 5:0 למכבי חיפה, הפסדנו פעמיים 3:0 להפועל חיפה ופעם אחת 4:0, הפסדנו 3:0 לבית"ר, הפסדנו 3 פעמים 3:0 בדרבי.
בקיצור, התיאוריה שלך תלושה ולא מבוססת על המציאות ולא על העובדות. זה לא אומר שאיינבינדר שחקן נפלא, רחוק מזה. אבל התגובה שלך הייתה סתומה, אתה לא חייב לעמוד מאחוריה ולנסות להוכיח על התיאוריה שלך שלא מותאמת למציאות.
אוקיי צודק. פספסתי עונה, אבל גם בה הסגל שנבנה היה מהגרועים שהיו לנו בכל העמדות, עם מאמן גרוע ומחאות.
תסביר איך זה שבשנים האחרונות הגיעו לפה שחקנים טיפה יותר ראויים, בלמים, קשרים התקפיים וחלוצים כמו בלוריאן אליאס גוטליב אוזבולט רודיריגז לאיוס ציבוטה, שחקנים שעל הנייר מספיקים להתמודד בצמרת בליגה כזאת, איך כשגם הם היו על המגרש, חטפנו תבוסות ולא נראינו כמו קבוצת כדורגל?
נערך לאחרונה על ידי וינסנט ב 15 אפריל 2024, 22:50, נערך פעם 1 בסך הכל.
קירקגור
קיבל.ה  114 לייקים

וינסנט כתב: 15 אפריל 2024, 22:39 אסף אתה מבין עד כמה אתה מביך שאתה עדיין מהיחידים בפורום הזה שחושב לאייבינדר אין חלק באיך שהקבוצה נראית? ובאיך היא נראיתה עד עכשיו? הסיבה היחידה שנשארנו עונה שעברה בליגה זה בזכות זה שהוא לא שיחק במשחק הישארות, אבל תמשיך לסגוד לאפס הזה. כל פעם מחדש דופק אותנו ברגעים מכריעים ואתה ממשיך להגן עליו. עיוור.
די נו. כתבת פה תגובה אולטרה מביכה ומנותקת. הוא לא טען בשום מקום שאיינבינדר שחקן טוב בכושרו הנוכחי או שאין לו חלק באיך שהקבוצה נראית. במקום לתקוף פשוט תחזור בך מהשטויות שכתבת וזה הכל.. התגובה שלך הייתה אידיוטית ובירור פשוט של העובדות הוכיח את זה. לא חייבים לעמוד מאחורי כל דבר שכתבנו, מותר גם להודות בטעויות ושטויות.
קירקגור
קיבל.ה  114 לייקים

וינסנט כתב: 15 אפריל 2024, 22:49

אוקיי צודק. פספסתי עונה, אבל גם בה הסגל שנבנה היה מהגרועים שהיו לנו בכל העמדות, עם מאמן גרוע ומחאות.
תסביר איך זה שבשנים האחרונות הגיעו לפה שחקנים טיפה יותר ראויים, בלמים, קשרים התקפיים וחלוצים כמו בלוריאן אליאס גוטליב אוזבולט רודיריגז לאיוס ציבוטה, שחקנים שעל הנייר מספיקים להתמודד בצמרת בליגה כזאת, איך כשגם הם היו על המגרש, חטפנו תבוסות ולא נראינו כמו קבוצה?
אם לדעתך התשובה היא שחקן ספציפי - אתה לא בכיוון.
הלוואי הלוואי ואילו רק לא היה איינבינדר הכל היה נראה אחרת. אבל ראית את המשחק מול מכבי פ"ת, וראית במשחקים שאיינבינדר לא שיחק שהקבוצה לא הייתה טובה משמעותית.
וינסנט
קיבל.ה  241 לייקים

קירקגור כתב: 15 אפריל 2024, 22:49
וינסנט כתב: 15 אפריל 2024, 22:39 אסף אתה מבין עד כמה אתה מביך שאתה עדיין מהיחידים בפורום הזה שחושב לאייבינדר אין חלק באיך שהקבוצה נראית? ובאיך היא נראיתה עד עכשיו? הסיבה היחידה שנשארנו עונה שעברה בליגה זה בזכות זה שהוא לא שיחק במשחק הישארות, אבל תמשיך לסגוד לאפס הזה. כל פעם מחדש דופק אותנו ברגעים מכריעים ואתה ממשיך להגן עליו. עיוור.
די נו. כתבת פה תגובה אולטרה מביכה ומנותקת. הוא לא טען בשום מקום שאיינבינדר שחקן טוב בכושרו הנוכחי או שאין לו חלק באיך שהקבוצה נראית. במקום לתקוף פשוט תחזור בך מהשטויות שכתבת וזה הכל.. התגובה שלך הייתה אידיוטית ובירור פשוט של העובדות הוכיח את זה. לא חייבים לעמוד מאחורי כל דבר שכתבנו, מותר גם להודות בטעויות ושטויות.
הבן אדם ממשיך להגן עליו, וכנראה הזיכרון שלך לא משהו כי הוא אמר כמה פעמים שאייבינדר יכול לתת תפוקה על המגרש ושהוא בעד שיפתח, משמע הוא חושב שהוא טוב ..
אני עומד על כל מילה שרשמתי, לך לפורום של אייבינדר, אנשים שהיו בעד השחקן הזה כבר הספיקו להתהפך עליו ולראות טוב טוב את הנזק שהוא עושה. רק אתם עוד מאחורה, תמשיכו ככה אל תתנו לי להפריע.
אייבינדר לא יהיה פה עונה הבאה כנראה, ואם בדרך נס נישאר בליגה, ויביאו לפה שחקן כדורגל ולא עגלה בן 35 שלא מסוגל לזוז, אתה תראה שנעלה לדרבי הבא בגישה אחרת, ואולי גם נראה ניצחון. תזכור את התגובה הזאת.
נערך לאחרונה על ידי וינסנט ב 15 אפריל 2024, 23:06, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  298 לייקים

ב״ש שדדו את מכבי עם פנדל על מהלך נבדל אחרי קרן שלא הייתה, אבל אני רוצה להתעכב על זה שסבוריט קיבל רק צהוב על בעיטה לראש, איך זה יכול להיות שזה לא אדום הדבר הזה?
אם נגיד ואנחנו עיוורים ו/או שכחנו שיש חוק שנקרא נבדל, שחקן בועט בראש של שחקן אחר חייב להיות כרטיס אדום ישיר אני לא מצליח להבין איך זה צהוב.
וינסנט
קיבל.ה  241 לייקים

קירקגור כתב: 15 אפריל 2024, 22:51
תסביר איך זה שבשנים האחרונות הגיעו לפה שחקנים טיפה יותר ראויים, בלמים, קשרים התקפיים וחלוצים כמו בלוריאן אליאס גוטליב אוזבולט רודיריגז לאיוס ציבוטה, שחקנים שעל הנייר מספיקים להתמודד בצמרת בליגה כזאת, איך כשגם הם היו על המגרש, חטפנו תבוסות ולא נראינו כמו קבוצה?
הלוואי הלוואי ואילו רק לא היה איינבינדר הכל היה נראה אחרת. אבל ראית את המשחק מול מכבי פ"ת, וראית במשחקים שאיינבינדר לא שיחק שהקבוצה לא הייתה טובה משמעותית.
הפועל מפורקת מתחילת העונה וזה משפיע על המערכת, שחקנים, כולם. במשחקים שכבר התפרקת ונשארת בעשרה שחקנים, לא חוכמה לבוא בטענות לכל הקבוצה.
אני זוכר משחק אחד טוב שלנו העונה שהיה נגד מכבי חיפה בבית, שלטנו והיינו יכולים לתת להם 3 במחצית, אייבינדר לא פתח בהרכב במשחק הזה.
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

DJSavta כתב: 15 אפריל 2024, 22:57 ב״ש שדדו את מכבי עם פנדל על מהלך נבדל אחרי קרן שלא הייתה, אבל אני רוצה להתעכב על זה שסבוריט קיבל רק צהוב על בעיטה לראש, איך זה יכול להיות שזה לא אדום הדבר הזה?
אם נגיד ואנחנו עיוורים ו/או שכחנו שיש חוק שנקרא נבדל, שחקן בועט בראש של שחקן אחר חייב להיות כרטיס אדום ישיר אני לא מצליח להבין איך זה צהוב.
לפחות נתנו פנדל על זה. אני מהראש זוכר דרבי שהשוער שלהם דרס שחקן שלנו (אלטמן אם אני לא טועה ) ואפילו לא שרקו על זה
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

אפילו מהפסד של מכבי קשה לשמוח שנזכרים באיזה מצב אנחנו. לעזאזל
הפוסט קיבל לייק אחדכרובית
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

וינסנט כתב: 15 אפריל 2024, 22:59
קירקגור כתב: 15 אפריל 2024, 22:51

הפועל מפורקת מתחילת העונה וזה משפיע על המערכת, שחקנים, כולם. במשחקים שכבר התפרקת ונשארת בעשרה שחקנים, לא חוכמה לבוא בטענות לכל הקבוצה.
אני זוכר משחק אחד טוב שלנו העונה שהיה נגד מכבי חיפה בבית, שלטנו והיינו יכולים לתת להם 3 במחצית, אייבינדר לא פתח בהרכב במשחק הזה.
לאינבינדר יש מגרעות אבל גם ייתרונות.

במשחק נגד אמצע חזק ודינאמי אין לו מה לחפש כי הוא איטי ומעדיף להמנע ממאבקי אויר, לעומת זה במשחק עם אופי אחר יש לו מה לחפש.

הבעיה שלו שכמעט תמיד משחקים איתו כ 6 והוא פשוט לא טוב בזה. בזמנו הוא היה 8 סביר היום הוא יכול להיות 8 מחליף או 10.
סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  298 לייקים

רק הפועל כתב: 15 אפריל 2024, 23:08
DJSavta כתב: 15 אפריל 2024, 22:57 ב״ש שדדו את מכבי עם פנדל על מהלך נבדל אחרי קרן שלא הייתה, אבל אני רוצה להתעכב על זה שסבוריט קיבל רק צהוב על בעיטה לראש, איך זה יכול להיות שזה לא אדום הדבר הזה?
לפחות נתנו פנדל על זה. אני מהראש זוכר דרבי שהשוער שלהם דרס שחקן שלנו (אלטמן אם אני לא טועה ) ואפילו לא שרקו על זה
זוכר, זה היה פחות מהמקרה היום, גם לוקאסן בעט בראש של בלוריאן (נראה לי) ולא שרקו כלום.
על הפנדל (אם אין נבדל) אין עוררין, אבל אדום חייב להיות כאן, לא הגיוני שאפשר לבעוט ככה בראש של שחקן, אפילו אם זה בטעות, אפשר להרוג בן אדם ממשחק כזה מסוכן.
טכנית לארז
קיבל.ה  1598 לייקים

לשחקן מכבי אסור לשלוף אדום.
היחידים בליגה שלא ראו השנה אדום זה הם.
אבל כשיש מערך תעמולה משומן והכל בכיס, קל להנדס מציאות.

עכשיו כל העניין יהיה איך שופט דפק אותם (אותו אחד שנתן להם גביע מולינו). זה שאין שום הוכחה שהשער לא חוקי זה לא מעניין.
זה שנתנו להם 5 נקודות מתנה על פסילות מושחתות (הפועל חיפה וסכנין) זה גם לא מעניין כמובן.
זה שבית הדין במבצ של שוויון יצר להם +2 זה בכלל נפלא.

מה כן מעניין? שהעזו לשרוק לחובתם פנדל דקה 80 במצב של שוויון ובטח היה נבדל.
איזה פסטיבל. ואפילו אין הוכחה שהם קופחו. אבל התקשורת עושה פסטיבל בהיקף של התגובה האיראנית. ענף גמור.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל 5 לייקיםgershonDJSavtashaharotfeigenbaum99ונרקומן
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  572 לייקים

איינבינדר הוא לא הבעיה היחידה שלנו אבל הוא אחת הבעיות המרכזיות.
הוא משפיע על הקבוצה לרעה גם מקצועית וגם מנטלית כקפטן וכדמות מרכזית בסגל.
צעד ראשון בדרך לשנות קצת את הלך הרוח בקבוצה הזו זה להיפטר ממנו.
הגליץ' העלוב שלו מ-3 מטר שהוא החטיא שער ניצחון בדרבי מסמל לי את האפיזודה שלו בהפועל יותר מכל דבר.
כבר שנתיים שהצורה שהוא מסתובב על המגרש - לא מסוגל לעמוד בקצב, נופל, צועק, מנופף בידיים, כמעט תמיד כדורים שמגיעים אליו מ-8 מטר באין מפריע הופכים לדרדלה מעלים לי את הסעיף ואם זה הקפטן שלנו לא פלא שאנחנו נראים כמו שנראים
בני12
קיבל.ה  846 לייקים

טכנית לארז כתב: 15 אפריל 2024, 23:23 לשחקן מכבי אסור לשלוף אדום.
היחידים בליגה שלא ראו השנה אדום זה הם.
אבל כשיש מערך תעמולה משומן והכל בכיס, קל להנדס מציאות.

עכשיו כל העניין יהיה איך שופט דפק אותם (אותו אחד שנתן להם גביע מולינו). זה שאין שום הוכחה שהשער לא חוקי זה לא מעניין.
זה שנתנו להם 5 נקודות מתנה על פסילות מושחתות (הפועל חיפה וסכנין) זה גם לא מעניין כמובן.
זה שבית הדין במבצ של שוויון יצר להם +2 זה בכלל נפלא.

מה כן מעניין? שהעזו לשרוק לחובתם פנדל דקה 80 במצב של שוויון ובטח היה נבדל.
איזה פסטיבל. ואפילו אין הוכחה שהם קופחו. אבל התקשורת עושה פסטיבל בהיקף של התגובה האיראנית. ענף גמור.
אתה הופך להיות פאתטי.
לנסות להפוך פנדל שפסקו כנגד מכבי שגרם להפסד שלה לאיזה משהו שעשו לטובתה זה כבר רמות הזויות.
עוד מעט תכתוב שגולדהאר שחד את פריד כדי לשרוק את הפנדל הזה
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  745 לייקים

רק הפועל כתב: 15 אפריל 2024, 23:08
אני זוכרת שבלוריאן קיבל בעיטה לראש ממש השנה בדרבי ואפילו לא התעכבו על זה חצי שניה
אבל כן הזיה שהוא לא קיבל אדום, זה חתיכת שחקן מלוכלך שמשום מה יוצא בזול כל הזמן
ואתמול הוא, זהבי ודוידה היו צריכים לצאת באדום
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
Xavi
קיבל.ה  679 לייקים

1. לא שדדו כלום אתמול. בזמן הבעיטה, שחר רץ קדימה ואי אפשר לקבוע אם בזמן המסירה הוא היה בנבדל או לא. אם היו שורקים נבדל זה היה מקרה מדהים של קביעת נבדל מבלי שרואים פריים אחד של נבדל.
2. מדהים לראות איך שעם כל הדחיפה המטורפת שמכבי מקבלת מהשופטים + שלא קופחו כלל אתמול, הם מפעילים את כולם בתקשורת ומול איגוד השופטים כדי ליצור לחץ לטובתם במקרים עתידיים
3. סבוריט בועט לראש של שחקן ומקבל רק צהוב, דוידה בכיף יכל לצאת באדום, זהבי רק צהוב אחרי מה שאמר לשופט בדקה האחרונה
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
טכנית לארז
קיבל.ה  1598 לייקים

העניין הוא לא אם היה נבדל או לא היה (ראיתי בטוויטר שלא היה), אלא הרעש והפסטיבל שעושים סביב זה ששופט העז לתת פנדל נגד מכבי ת"א דקה 80 במצב של שוויון.
כאילו אסור לקבל החלטה גבולית נגדם, ואם זה קורה אז צריך לגמור לשופט את הקריירה ולעשות סקנדל כאילו הטילים האיראניים בדרך.
וזה מועדון שקיבל 2 נקודות מבית הדין, ועוד איזה 5 נקודות משופטים רק במשחקים האחרונים (שם את הדרבי מולינו בצד).
לפי הרעש התקשורתי של התועמלנים שלהם אפשר לחשוב שחיפה היא זו שבית הדין הוסיף לה שתי נקודות ושחיפה היא זו ששופטים פוסלים שערים חוקיים שהיא סופגת.

עוד מקרה שמראה טוב כמה הענף הזה גמור ונמצא בכיס של מועדון אחד.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל 3 לייקיםההוא שאמרו לוXavigershon
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

לדעתי מגיע פה פנדל רק מבחינה מוסרית , ששחקן שלהם עושה עבירה כזו הוא צריך להיות מורחק מדובר במהלך מאוד מסוכן ולכן הפנדל הגיוני גם אם לא היה קרן או נבדל או ווטאבר
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  745 לייקים

Xavi כתב: 16 אפריל 2024, 10:47 1. לא שדדו כלום אתמול. בזמן הבעיטה, שחר רץ קדימה ואי אפשר לקבוע אם בזמן המסירה הוא היה בנבדל או לא. אם היו שורקים נבדל זה היה מקרה מדהים של קביעת נבדל מבלי שרואים פריים אחד של נבדל.
2. מדהים לראות איך שעם כל הדחיפה המטורפת שמכבי מקבלת מהשופטים + שלא קופחו כלל אתמול, הם מפעילים את כולם בתקשורת ומול איגוד השופטים כדי ליצור לחץ לטובתם במקרים עתידיים
3. סבוריט בועט לראש של שחקן ומקבל רק צהוב, דוידה בכיף יכל לצאת באדום, זהבי רק צהוב אחרי מה שאמר לשופט בדקה האחרונה
הלוואי עלינו להפעיל ככה את כולם, כבר קופחנו מס' פעמים העונה ויש דממת אלחוט
זהבי קיבל צהוב ואז המשיך לפטפט איתו וגם סינן קללה בסוף, יכל לקבל צהוב שני, היו מקרים מעולם
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
וינסנט
קיבל.ה  241 לייקים

ניר לקס מפציץ בנוף הגליל.
ארי כהן מפציץ בהפועל כפר סבא, תודה לחן סול האפס מאופס שששחרר אותו והשאיר את אייבינדר.
Asafasraf
קיבל.ה  797 לייקים

וינסנט כתב:
קירקגור כתב: 15 אפריל 2024, 22:49
הבן אדם ממשיך להגן עליו, וכנראה הזיכרון שלך לא משהו כי הוא אמר כמה פעמים שאייבינדר יכול לתת תפוקה על המגרש ושהוא בעד שיפתח, משמע הוא חושב שהוא טוב ..
אני עומד על כל מילה שרשמתי, לך לפורום של אייבינדר, אנשים שהיו בעד השחקן הזה כבר הספיקו להתהפך עליו ולראות טוב טוב את הנזק שהוא עושה. רק אתם עוד מאחורה, תמשיכו ככה אל תתנו לי להפריע.
אייבינדר לא יהיה פה עונה הבאה כנראה, ואם בדרך נס נישאר בליגה, ויביאו לפה שחקן כדורגל ולא עגלה בן 35 שלא מסוגל לזוז, אתה תראה שנעלה לדרבי הבא בגישה אחרת, ואולי גם נראה ניצחון. תזכור את התגובה הזאת.
"הבנאדם ממשיך להגן עליו״- מוזמן לראות את התגובות שלי באשכול שלו.
אתה מאשים אותו בכל הצרות שלנו, כאילו שעונה לפני שהגיע היינו בצ׳מפיונ׳ס.
מה לעשות שחוץ מרודריגס אין אף שחקן נורמאלי בקישור ואני מעדיף אותו על קנצפולסקי/ גנאיים/ רוחנא. סה טו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל לייק אחדתא מרבוטא
תא מרבוטא
קיבל.ה  327 לייקים

וינסנט כתב: 19 אפריל 2024, 16:36 ניר לקס מפציץ בנוף הגליל.
ארי כהן מפציץ בהפועל כפר סבא, תודה לחן סול האפס מאופס שששחרר אותו והשאיר את אייבינדר.
עידן סרור היה ממש מוצלח בנוער שלנו, בנבחרת האולימפית וגם בהפועל פ"ת.

יוסי רוזן היה מאד טוב בהפועל פ"ת ואפילו שער שלו הדיח אותנו מהגביע ב2002.

מסאי דגו היה ממש מוצלח בנוער שלנו ואחרי שעזב אותנו שיחק לא מעט באשדוד.

לא כל מי ששיחק אצלנו בקישור בעבר, אפילו בנוער, שווה להחזיר והיה טוב מאיינבינדר

אגב הפועל כפר סבא שארי כהן מפציץ בה, נמצאת בפלייאוף התחתון בלאומית
וינסנט
קיבל.ה  241 לייקים

תא מרבוטא כתב: 19 אפריל 2024, 17:00

איפה אמרתי שצריך להחזיר את לקס? ובחייאת, נראה לך שאייבינדר בכפר סבא נותן את המספרים של אריאל כהן? תראה קצת משחקים שלהם, מאז שהגיע הם לא מפסיקים לנצח, הוא מנהל להם את כל המשחק מאחור, ועוד איך יותר טוב מאייבינדר. במצב הזה גם ניר לקס עדיף על אייבינדר.
סמל אישי של משתמש
Mr.china
קיבל.ה  99 לייקים

וינסנט כתב: 19 אפריל 2024, 17:04

איפה אמרתי שצריך להחזיר את לקס? ובחייאת, נראה לך שאייבינדר בכפר סבא נותן את המספרים של אריאל כהן? תראה קצת משחקים שלהם, מאז שהגיע הם לא מפסיקים לנצח, הוא מנהל להם את כל המשחק מאחור, ועוד איך יותר טוב מאייבינדר. במצב הזה גם ניר לקס עדיף על אייבינדר.
תמיד תזכרו ששחר הירש היה מלך השערים בליגה הלאומית.
יש פער גדול בין הליגות
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3752 לייקים

הטעות היחידה לגבי ארי כהן היא שלא השאילו אותו כבר בקיץ אם לא בעונה שעברה.
חבל שלא השאילו עוד כמה צעירים אצלנו.
הפוסט קיבל 4 לייקיםSickleCellNiroתא מרבוטאL.S
תא מרבוטא
קיבל.ה  327 לייקים

כשאתה כותב בלעג לחן סול תודה לאפס ששחרר את לקס והשאיר את איינבנדר , זה לא רמז שהיה צריך להחזיר/להשאיר את לקס במקום איינבינדר? כי לדעתך לקס זה ההבדל בין מקום 12 למקום 8/7/6?

יש שלנו שחקנים של קבוצת תחתית (אולי חוץ מזובאס שמתאים למרכז טבלה וארצ'ל ולאיוס כמחליפים) והמושאלים שלנו שמשחקים *במרכז/תחתית הליגה השניה* לא היו משפרים כרגע את המצב. לא כל אחד זה זהבי שאחרי רמה"ש התגלה כיהלום (ואז ירק לנו בפרצוף).
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3752 לייקים

תא מרבוטא כתב: 20 אפריל 2024, 08:10

כשאתה כותב בלעג לחן סול תודה לאפס ששחרר את לקס והשאיר את איינבנדר , זה לא רמז שהיה צריך להחזיר/להשאיר את לקס במקום איינבינדר? כי לדעתך לקס זה ההבדל בין מקום 12 למקום 8/7/6?

יש שלנו שחקנים של קבוצת תחתית (אולי חוץ מזובאס שמתאים למרכז טבלה וארצ'ל ולאיוס כמחליפים) והמושאלים שלנו שמשחקים *במרכז/תחתית הליגה השניה* לא היו משפרים כרגע את המצב. לא כל אחד זה זהבי שאחרי רמה"ש התגלה כיהלום (ואז ירק לנו בפרצוף).
הוא התכוון לארי כהן, לקס כבר שנים לא בהפועל הרבה לפני חן סול.
ועדיין, איזה טייק דבילי.
וינסנט
קיבל.ה  241 לייקים

תא מרבוטא כתב: 20 אפריל 2024, 08:10

ממש לא בעד שלקס יחזור, בגלל זה לא רשמתי שצריך להשאיר או להחזיר אותו. זה גם לא הגיוני שחן סול שחרר אותו כי הוא לא היה כאן כשניר לקס שיחק אצלנו. תקרא טוב. לגבי אריאל כהן, מעונה שעברה אפשר היה לראות שיש לו כדורגל ולקבוצה עלובה כמו שלנו הוא יכול רק להוסיף, לעומת אייבינדר קנצפולסקי ועוד כמה אחרים.
מנהל מקצועי חכם היה מזהה את זה ומשאיר אותו, זה הכל.
adom4
קיבל.ה  261 לייקים

1 נתניה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3752 לייקים

adom4 כתב: 20 אפריל 2024, 18:241 נתניה
בתכלס זה לא מעניין, נתניה/בית״ר/מכבי פ״ת, כולן טובות מאיתנו ומאשדוד.
אנחנו בקרב ראש בראש מול אשדוד.
סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  298 לייקים

אין סרט שאשדוד לא מנצחת את חדרה מחר מה שישים אותנו מתחת לקו האדום ונוכל להשלים עם הירידה באופן רשמי גם בטבלה.
אם בנוסף גם הפועל פת יעשו משהו נגד ביתר אז ביתר יבואו לקבור אותנו שבוע הבא.
וינסנט
קיבל.ה  241 לייקים

ריינה מועמדת לאירופה ואנחנו לא, ריינה! שלא עברה את החצי מולנו ולא הגיעה להזדמנות.
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

אין יותר צפויי מניצחון של אשדוד על חדרה היום
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

DJSavta כתב: 20 אפריל 2024, 22:08 אין סרט שאשדוד לא מנצחת את חדרה מחר מה שישים אותנו מתחת לקו האדום ונוכל להשלים עם הירידה באופן רשמי גם בטבלה.
אם הפועל פ"ת מנצחת, בית"ר מרחק נקודה/2 נק מהקו
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

ממשיכים לקוות שסילבס יציל אותנו עוד שבוע
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

לירון האדום כתב: 21 אפריל 2024, 07:45
DJSavta כתב: 20 אפריל 2024, 22:08 אין סרט שאשדוד לא מנצחת את חדרה מחר מה שישים אותנו מתחת לקו האדום ונוכל להשלים עם הירידה באופן רשמי גם בטבלה.
אם הפועל פ"ת מנצחת, בית"ר מרחק נקודה/2 נק מהקו
אז לא רק שנרד ליגה כנראה נרד מהמקום האחרון וביתר לא מספיק גרועה בשביל להצטרף אלינו אז זה לא באמת משנה (ולא נשכח גם שהמשחק הבא שלהם הוא נגדנו אז בכלל אין סיכויי לכלום )
Xavi
קיבל.ה  679 לייקים

רק עכשיו רואה את ההחמצה של דין דוד שער ריק לגמרי מחצי מטר למשקוף :devil-shock:
וינסנט
קיבל.ה  241 לייקים

1-0 לאשדוד על חדרה. ירדנו.
נערך לאחרונה על ידי וינסנט ב 21 אפריל 2024, 19:08, נערך פעם 1 בסך הכל.
adom4
קיבל.ה  261 לייקים

1 אשדוד
שליחת תגובה