אל ים. אשכול מקצועי

פורום אוהדי הפועל תל אביב
אדום
קיבל.ה  764 לייקים

רדפוקס כתב: 26 אוגוסט 2023, 22:30
shaolin232 כתב: 26 אוגוסט 2023, 22:20 נראה לי רדפוקס כתב, שהוא לא מפסיק לצעוק על בונה (שאכן חלש) אבל בחייאת מי אתה שת'רים תקול על מישהו שאתה משחק ביזיון, אגב אני חושב שראיתי שצעק על בונה "עומד כמו עץ", ובתאכלס הוא מסר גרוע לחוץ

קיצר חלש בקטע אחר
אכן אני רשמתי וזה לא רק היום, התחיל עוד בטוטו.
הוא פשוט מצא את אחד השחקנים החלשים בסגל שגם מתחרה איתו על אותה עמדה והוא מתבריין עליו.
גם אם הוא היה משחק טוב זה לא משהו שהוא צריך לעשות ועל אחת כמה וכמה שאתה אחד הפחים על הדשא באופן קבוע בכל משחק.
ככה זה כשכל שחקן צעיר בקבוצה הזאת שנתן 2 פסים טובים בנוער הופך ישר לסופרסטאר, כי עליהם מבססים את הקבוצה. עולה להם.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  310 לייקים

מעדיף את קלטינס עליו אלף פעם. בכייה לדורות שלא דחפנו אותו לחיפה במיליון וחצי יורו
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

יהיה כיף לראות את התגובות פה מתיישנות בעוד 3 שנים
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הפוסט קיבל 2 לייקיםfidelPiz
לירון האדום
קיבל.ה  1848 לייקים

מריו פצ'אלקה כתב:מעדיף את קלטינס עליו אלף פעם. בכייה לדורות שלא דחפנו אותו לחיפה במיליון וחצי יורו
מהמגזימים, אעלק קלטינס

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחד7even
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  695 לייקים

ראיתי ממנו מספיק דברים כדי להגיד שהוא כן שחקן טוב
כששום דבר לא עובד אז אצל השחקנים הצעירים זה מורגש הרבה יותר
האכזבה שלי ממנו זה שהוא לא הצליח עדיין להסתגל לסיטואציה של שחקן בוגר בקבוצת בוגרים
אולי זה לא פייר לבקש ממנו את זה, לדעתי זה ממש כן
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1774 לייקים

כדי ששחקן צעיר יהיה טוב צריך מישהו לידו שירים את הרמה. גם לו.
מי.שאמור להיות לידו שיחק אתמול בלם.
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  388 לייקים

אצל רן בנימין או ישראלוב אפשר במשחקים חלשים לראות בהבעות הפנים שהם יודעים שיש להם משחק רע. אצל אל ים יש זחיחות מהולה בחוסר מודעות עצמית או הכחשה. חייב איזה ניעור טוב. שייתנצל גם בפני נועם בונה על איך שהוא מתנהג. ממש היה גועל נפש אתמול. מאוד רציתי שיצליח ולהיות בעדו אבל קשה לי כרגע.
הפוסט קיבל 2 לייקיםרדפוקסלירון האדום
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

נועם בונה היה חלש אבל אל ים חייב לקבל 2 כאפות ולהתעורר על החיים שלו על כל הצעקות והאשמות שלו כלפיו הוא מוסר לו מסירות כושלות וצועק עליו "רוץ קדימה כוס עמ עמק" תאשים את עצמך ילד אתה לא הכוכב שאתה חושב שאתה.
הפוסט קיבל 4 לייקיםרדפוקסarik89אוגוסטוס היללירון האדום
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  581 לייקים

מבין ששחקנים יכולים להיות על טורים גבוהים אבל זה היה מגעיל, לא הייתי רוצה במשחק בשכונה אפילו אחד כזה בקבוצה שלי בטח כשאני לא מבין מאיפה הוא שואב את הביטחון להעיר בצורה כזו לאחרים עם איך שהוא נראה על המגרש
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  925 לייקים

על הפאסון שלו צריך לקבל 2 סטירות וספסל לחודש.
חצוף
אדום
קיבל.ה  764 לייקים

היה צריך לרדת מזמן לספסל, אבל הוא ואייבינדר כבולים בשרשראות להרכב, אז זה מה יש
Xavi
קיבל.ה  687 לייקים

יש מצב ההלחמה שלו להרכב זה הוראה מגבוה?
אחרת לא מובן הקטע הזה
L.S
קיבל.ה  622 לייקים

Xavi כתב: 27 אוגוסט 2023, 16:52 יש מצב ההלחמה שלו להרכב זה הוראה מגבוה?
אחרת לא מובן הקטע הזה
איזו אלטרנטיבה כבר יש לנו?
האופציות האחרות בקישור מביכות לא פחות
הפועל, שיגעת אותי.
הפועל, הרסת אותי.
נועם שחם
קיבל.ה  745 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 27 אוגוסט 2023, 15:54 על הפאסון שלו צריך לקבל 2 סטירות וספסל לחודש.
חצוף
על מה ולמה?

הלוואי שכולם יהיו עם המחוייבות שלו.
Xavi
קיבל.ה  687 לייקים

L.S כתב: 27 אוגוסט 2023, 16:56
Xavi כתב: 27 אוגוסט 2023, 16:52 יש מצב ההלחמה שלו להרכב זה הוראה מגבוה?
אחרת לא מובן הקטע הזה
איזו אלטרנטיבה כבר יש לנו?
האופציות האחרות בקישור מביכות לא פחות
ככה בשלוף רודריגז, בנימין, ארי כהן, בונה
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  832 לייקים

יש שחקנים שיש להם יכולת פלאית לשחק בעמדות מפתח ופשוט להיות לא מורגשים על המגרש, שקופים לגמרי
לא התקפה - לא הגנה

לקס היה אומן בזה
ברכות ליורש, ששמו ניצב בנושא האשכול
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  925 לייקים

נועם שחם כתב: 27 אוגוסט 2023, 17:02
אוגוסטוס היל כתב: 27 אוגוסט 2023, 15:54 על הפאסון שלו צריך לקבל 2 סטירות וספסל לחודש.
חצוף
על מה ולמה?

מחוייב מאה אחוז, אבל קצת עלה לו. ספציפית צרח על נועם בונה שלא קרה מסירה גרועה שלו
נועם שחם
קיבל.ה  745 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 27 אוגוסט 2023, 17:19
חצוף
על מה ולמה?

מחוייב מאה אחוז, אבל קצת עלה לו. ספציפית צרח על נועם בונה שלא קרה מסירה גרועה שלו
נו אז? צעקות בין שחקנים זה דבר שקורה אלף פעם במשחק. ביג דיל
Xavi
קיבל.ה  687 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 27 אוגוסט 2023, 17:16 יש שחקנים שיש להם יכולת פלאית לשחק בעמדות מפתח ופשוט להיות לא מורגשים על המגרש, שקופים לגמרי
לא התקפה - לא הגנה

לקס היה אומן בזה
ברכות ליורש, ששמו ניצב בנושא האשכול
אמת
לקס היה לפחות טיפה משהו שמזכיר גרזן
אל ים רך כמו צמר גפן מתוק
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  925 לייקים

נועם שחם כתב: 27 אוגוסט 2023, 17:22
אוגוסטוס היל כתב: 27 אוגוסט 2023, 17:19

על מה ולמה?

נו אז? צעקות בין שחקנים זה דבר שקורה אלף פעם במשחק. ביג דיל
זה אותי עצבן משתי סיבות -
1-המסירות שלו באמצע זוועה. הוא מאבד כדורים הוא בעיני ממש חלש. אז רבאק תסתכל על עצמך במקום להאשים את החבר שלך
2. מגיע שחקן שלא מבין מילה עברית וברור לכל מי שמסתכל שהוא מאוד מתקשה להשתלב - תעזור לו
זה היה כאילו קטע זניח אבל כל השפת גוף היתה משפילה כזאת לא במקום.
מי ישמע אתה איזה סופר סטאר.
פחות פחות
OrCohen
קיבל.ה  245 לייקים

אין שם כלום גם השאלה לא תעזור, למכור למרבה במחיר.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3808 לייקים

הוא בהחלט מחויב כדחליל במרכז המגרש שלא מתפנה למסירות, לא מוסר קדימה וגם לא לחץ או הגנה.
הוא צורח על בונה כבר כמה משחקים, מצא לו קורבן.
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  388 לייקים

אתם עושים לו הנחות. עזבו את זה שהוא מסתתר ולא מעורב ואת איבודי הכדור והתגובה המאוחרת. אלה דברים שאפשר לשפר. זה לא מפריע לו לעשות הצגה של ביטחון שרק מגבירה את הבעיה. הקטע עם בונה חמור בגלל שזה לא סתם שחקן שהוא נטפל אליו, זה מישהו שהגיע לעמדה שלו ומאיים על מקומו בהרכב. הוא עושה לו רע בכוונה. התנהגות של אפס.
וינסנט
קיבל.ה  260 לייקים

אל ים יראה הרבה יותר טוב עם שחקנים טובים לידו בקישור. אייבינדר העציץ לא תורם בכלום למשחק אז כל העבודה ההגנתית והתקפית נופלת על אל ים והוא עושה טעויות. יש לו פוטנציאל גדול שאין לבנימין
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3808 לייקים

וינסנט כתב: 27 אוגוסט 2023, 20:13 אל ים יראה הרבה יותר טוב עם שחקנים טובים לידו בקישור. אייבינדר העציץ לא תורם בכלום למשחק אז כל העבודה ההגנתית והתקפית נופלת על אל ים והוא עושה טעויות. יש לו פוטנציאל גדול שאין לבנימין
אותו טקסט אפשר לרשום ולהחליף בין איינבינדר לאל-ים, שניהם עציצים שלא תורמים כלום.
וינסנט
קיבל.ה  260 לייקים

רדפוקס כתב: 27 אוגוסט 2023, 20:17
וינסנט כתב: 27 אוגוסט 2023, 20:13 אל ים יראה הרבה יותר טוב עם שחקנים טובים לידו בקישור. אייבינדר העציץ לא תורם בכלום למשחק אז כל העבודה ההגנתית והתקפית נופלת על אל ים והוא עושה טעויות. יש לו פוטנציאל גדול שאין לבנימין
אותו טקסט אפשר לרשום ולהחליף בין איינבינדר לאל-ים, שניהם עציצים שלא תורמים כלום.
אתה טועה, הקילומטרז של אייבינדר לא מתקרב לשל אל ים, על אל ים אי אפשר להגיד שהוא לא נלחם
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1774 לייקים

וואי אני קורא מה נכתתב פה רק לפני שנה וזה נשמע סוריאליסטי. הלוואי ויהיה חצי מזה.

"קשר אחורי מצויין לא פחות. הוא יהיה מהמובילים בעמדה שלו בארץ בעשור הקרוב אני בטוח"

"אמרתי על למקין בצעדיו הראשונים ואומר גם על אל ים, מדובר בעילוי."

"כתבתי בדיון אחר פעם, אל ים צריך להיות הבורג הכי משמעותי שלנו בקישור. שחקן מעולה, ורסטילי ועם כושר גופני מעולה"

"לקנצפולסקי יש טכניקה מצוינת ויכולת מסירה נהדרת, בשתי רגליים אגב. בגלל זה פעם ראשונה שראיתי אותו בכלל חשבתי על נאתכו, עד שראיתי את האגרסיביות שלו והבנתי שאולי אבוקסיס זו השוואה יותר מתאימה (הלוואי ויהיה חצי ממי מהם)."

"שחקן עם אינטיליגנציית משחק מאוד גבוהה, מלא בבטחון, קורא מהלכים ומרגיש כמו בעל הבית באמצע"
האדס
קיבל.ה  3008 לייקים

מניח שאותם חבר׳ה גם התבריינו שנה שעברה על רומראטו.
אבל אל דאגה, חן סול על זה.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1774 לייקים

או שזו מסקנה נהדרת שלא צריך להתלהב / לחתוך שחקנים ומאמנים על בסיס משחק רציני אחד.
El dudernio
קיבל.ה  1283 לייקים

האדס כתב: 28 אוגוסט 2023, 16:11 מניח שאותם חבר׳ה גם התבריינו שנה שעברה על רומראטו.
אבל אל דאגה, חן סול על זה.
וכמו שהיה מפגר להתבריין על רומראטו מפגר להתבריין היום על אל ים...

אבל מי שבוחר להתבריין זה בעיקר בעיה שלו.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3808 לייקים

היחיד שמתבריין זה אל ים עצמו בהתנהגות המכוערות שלו על כר הדשא, אנחנו רק משתמשים בפורום אוהדים שמבקרים אותו מקצועית.
האדס
קיבל.ה  3008 לייקים

לא הבנתי, אתה מאשים אותנו שאנחנו מתבריינים על אל ים?
מה לי ולו? אם יש לו זמן לקרוא פה, אז הנה ה-2 סנט שלי אליו:
אל ים, אתה בחור נהדר, ומעבר למה שציינו פה שאתה מתנהג כמו אחד הזבלים, מציע לך לעבוד על הפס קדימה במקום לשבת מול הטלפון/מחשב ולקרוא מה שאנשים חסרי מושג כמוני רושמים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםKingAlpaca
El dudernio
קיבל.ה  1283 לייקים

האדס כתב: 29 אוגוסט 2023, 08:36 לא הבנתי, אתה מאשים אותנו שאנחנו מתבריינים על אל ים?
מה לי ולו? אם יש לו זמן לקרוא פה, אז הנה ה-2 סנט שלי אליו:
אל ים, אתה בחור נהדר, ומעבר למה שציינו פה שאתה מתנהג כמו אחד הזבלים, מציע לך לעבוד על הפס קדימה במקום לשבת מול הטלפון/מחשב ולקרוא מה שאנשים חסרי מושג כמוני רושמים.
ההתברינות היא בגישה כלפיו.
לםני שנה היה אליל היום פח זבל אנושי... לא יזיק אם נדע לקחת דברים בפרופורציה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3808 לייקים

זה באמת בעיה חמורה שיש פה בפורום הרבה אנשים בלי עיניים ולכן לא או מההתחלה שאין בו כלום לצערי.
אתה מוזמן לעבור על כל האשכול ולראות איך דעתי עליו לא השתנתה לרגע.

עכשיו אולי תפסיק להיות רב פקד בכיר בפורום ותשחרר אותנו?
אם הדיונים הביקורתיים לא לרוחך אתה לא חייב להגיב. בכל אופן, אנחנו לא נפסיק לבקר לא משנה כמו דו"חות מדומיינים תחלק.
El dudernio
קיבל.ה  1283 לייקים

רדפוקס כתב: 29 אוגוסט 2023, 18:19 זה באמת בעיה חמורה שיש פה בפורום הרבה אנשים בלי עיניים ולכן לא או מההתחלה שאין בו כלום לצערי.

אם הדיונים הביקורתיים לא לרוחך אתה לא חייב להגיב. בכל אופן, אנחנו לא נפסיק לבקר לא משנה כמו דו"חות מדומיינים תחלק.
זכותי להגיב בדיוק כמו שזכותך.
זכותי לבקר את דעתך בדיוק כמו שזכותך לבקר את דעתי ואת איכויותיו של אל - ים.

מה גם שמוזר שחיפה המועדון האירופאי כבר פעמים רצתה אותו, אורלנדו רדמה אותו כשחקן צעיר בmls כדי לקבל עליו זכות ראשונים אבל הם סתם חובבנים ולא מבינים כלום לעומת רדפוקס... קצת צניעות לא תזיק.

אני מבין שביקורת היא דבר שקשה לך להתמודד איתו, וזה רק מאדם אחד. אולי הפורום זה לא המקום בשבילך :sh-wink:
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3808 לייקים

El dudernio כתב: 29 אוגוסט 2023, 18:29
רדפוקס כתב: 29 אוגוסט 2023, 18:19 זה באמת בעיה חמורה שיש פה בפורום הרבה אנשים בלי עיניים ולכן לא או מההתחלה שאין בו כלום לצערי.

אני מבין שביקורת היא דבר שקשה לך להתמודד איתו, וזה רק מאדם אחד. אולי הפורום זה לא המקום בשבילך :sh-wink:
האירוניה התאבדה.

כן כן חיפה ואורלנדו מה-MLS, גם וולבס רצו את בואטנג וברייטון את שי אייזן.
אני אמרתי לך לא להגיב? רק אמרתי לך לשחרר מההטפות "מוסר" המטרחנות האלה כי זה לא יגרום לנו להפסיק להעביר ביקורת בפורום אוהדים שזאת מטרתו.
shaolin232
קיבל.ה  533 לייקים

יאמר לזכותו שהוא לומד טוב מאייבנדר, כגון להרים ידיים, לצעוק, לעשות גליצים איטיים והכי חשוב להרים את המכנסיים מעט שיראו את השיזוף/גילוח/ארבע ראשי, זה ממש מנהג הזוי ללכת ככה כמו דביל במגרש...
הפוסט קיבל לייק אחדDJSavta
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

גם הוא, כצעיר חסר ניסיון ינסה לפעמים לעשות דברים שכרגע גדולים עליו. אלו דברים שלומדים
מה שקריטי יותר לעיצובו באופן היותר פרקטי ומיידי, להרוג דברים שעלולים לפוצץ משחק, שזה הגליצ׳ים הפראיים והמסוכנים והרבים(שהוא שיפר את התחום כבר)
ולנסות להיות יותר קשוח עם הגוף מול שחקן. משהו שאליאס היה טוב בו מיד כשעלה מהנוער.
גם עליו צריך להפנים שאנחנו נגדל איתו ביחד. גם אם חלק מהאוהדים בטוחים שהוא וכדורגלן זה ניגוד
אגב, כמו שהיו בטוחים שספורי וכדורגל לא הולך ביחד, או ביברס נאתכו וכו וכו
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
האדס
קיבל.ה  3008 לייקים

בטח. נגדל איתו יחד. הוא ישתפשף עלינו, ואז כשלימים יהיה טוב, יפעיל את סעיף השחרור וימריא לבלגיה. אח״כ הוא יחזור לחיפה/מכבי/ב״ש.
לדפוק את הראש בקיר איך אנשים לא מבינים שהפועל ת״א לא יכול להיות מועדון שנותן לשחקני נוער לשחק 3 שנים בהרכב רק כדי שהם יתפתחו על חשבון הפועל. יש לכם איזה תסריט מטומטם, הזוי, לא סביר שהשחקנים האלו יהפכו לכוכבים ויקחו את הפועל קדימה במצב הזה. עכשיו מילא אם אני הייתי מדמיין את זה, זה פאקינג קרה עם כל כך הרבה שחקנים: ספורי, אליאס, ליינדר, דווידה, למקין. כולם עזבו רגע לפני/אחרי שהפכו לשחקני הרכב ראויים.
הפוסט קיבל 9 לייקיםL.SASAFABADIKingAlpacaDe Niroבר קולמוסאאדוםדאגלסshaolin232Red Wolf
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  388 לייקים

מקווה מאוד שלא יהיה בהרכב בשבת. חייב לרדת לקרקע. אני חושש על בסיס מה שהוא מציג על המגרש שהוא לא במצב מנטאלי בו הוא לומד משהו באימונים. אי אפשר להתקדם כשחושבים שיודעים כבר הכל.
שליחת תגובה