הגארד אקסבייר מנפורד

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
רק הפועל
קיבל.ה  1504 לייקים

לפי הדיווחים מחפשים מחליף , לא מאמין שלא נראה אותו עוד העונה איזה תסכול זה
Asafasraf
קיבל.ה  829 לייקים

כל כך הפועל וכל כך דביל מנפורד.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  777 לייקים

מי שחושב שהועדה לסימום בספורט זה איזה גוף נקי מקצועי מנותק מקשרים ואינטרסים חי בסרט. לא שאני מאמין שזה יקרה כי הם בטח חברים אבל מנפורד יודע טוב מאוד מי מהזרים של מכבי מעשן באופן קבוע ושיעשה לו אאוטינג, הלשנה נחמדה ככה בחזרה. בליגה הפגיעה היא פחות אנושה אבל באירופה זה ממש מחריב לנו את העונה, הסיכוי להשיג את המטרה אבד לדעתי. חוץ מזה שאני מאוד אוהב את מנפורד ומצטער על זה ואין לי גרם של כעס כלפיו. מדובר בוויד אלוהים שישמור
קירקגור
קיבל.ה  119 לייקים

פרימו לוי כתב: 20 פברואר 2024, 14:41 מי שחושב שהועדה לסימום בספורט זה איזה גוף נקי מקצועי מנותק מקשרים ואינטרסים חי בסרט. לא שאני מאמין שזה יקרה כי הם בטח חברים אבל מנפורד יודע טוב מאוד מי מהזרים של מכבי מעשן באופן קבוע ושיעשה לו אאוטינג, הלשנה נחמדה ככה בחזרה. בליגה הפגיעה היא פחות אנושה אבל באירופה זה ממש מחריב לנו את העונה, הסיכוי להשיג את המטרה אבד לדעתי. חוץ מזה שאני מאוד אוהב את מנפורד ומצטער על זה ואין לי גרם של כעס כלפיו. מדובר בוויד אלוהים שישמור
אז מה התיאוריה שלך? ששמעון מזרחי שולח אותם לבדוק את הפועל או שהוא אוסר עליהם לבדוק את שחקני מכבי?
חוץ מזה, מה 'הלשנה' תעזור? יקחו את המילה שלו וישעו שחקנים של מכבי?
גם באירופה זה לא 'מחריב' את העונה. יש לנו 7 זרים טובים ושני ישראלים טובים. זאת פגיעה, אין ספק. אבל לא פגיעה אנושה.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1016 לייקים

ביום שימצאו את בולדווין עם קנאביס יחוקקו חוק שקנאביס זה לא סם ממריץ ולכן אין סיבה להשעות על זה, שימון יגיד שזה כמו ב-NBA
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3799 לייקים

7even כתב: 20 פברואר 2024, 14:18
רדפוקס כתב: 20 פברואר 2024, 13:50
7even כתב: 20 פברואר 2024, 13:45 יש מישהו בעולם, כולל אנשי רשויות החוק, שלא מעשן בימינו?
בחצי עולם זה כבר חוקי לחלוטין.

אם הוא נתפס מעשן קנאביס בלבד זה פשוט הזוי שזה אישיו בכלל.
לשאלתך - כן, הרבה מאוד אנשים, כנראה שרוב האנשים בעולם.

לעניין - מכיוון שלא מדובר בחומר משפר ביצועים לא רואה סיבה למה זה צריך להיות אישיו מבחינה ספורטיבית, ב-NBA כבר הפסיקו להעניש על זה, אירופה יכולה להתקדם גם כן.
כמו כל דבר שקיים ב NBA ובאירופה מיישמים, יקח עוד איזה 10-15 שנה.
את הקטע של הצאלנג׳ ייבאו מהר.
Zvim
קיבל.ה  89 לייקים

הכי קל להאשים את השליח - הוועדה, שימון וכל העולם.
מדובר בשחקן טיפש שיודע שאסור לעשן ולמרות הכל הוא מסכן את הקריירה שלו ופוגע בקבוצה שמשלמת לו את המשכורת.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

הפוסט קיבל 4 לייקיםיורםאדום ותיקפומפהאדום
gershon
קיבל.ה  231 לייקים

Zvim כתב: 20 פברואר 2024, 14:50 הכי קל להאשים את השליח - הוועדה, שימון וכל העולם.
מדובר בשחקן טיפש שיודע שאסור לעשן ולמרות הכל הוא מסכן את הקריירה שלו ופוגע בקבוצה שמשלמת לו את המשכורת.

למה שחקן טיפש? תלוי מה קורה בפועל ולא מה החוק אומר. אם בפועל חמישים אחוז מהזרים כן מעשנים אז ברור שהשליח אשם. אם תגיד לי שרק חמש אחוז מעשנים והוא בינהם אני אסכים איתך.
Zvim
קיבל.ה  89 לייקים

gershon כתב:
Zvim כתב: 20 פברואר 2024, 14:50 הכי קל להאשים את השליח - הוועדה, שימון וכל העולם.

למה שחקן טיפש? תלוי מה קורה בפועל ולא מה החוק אומר. אם בפועל חמישים אחוז מהזרים כן מעשנים אז ברור שהשליח אשם. אם תגיד לי שרק חמש אחוז מעשנים והוא בינהם אני אסכים איתך.
אני יודע מה קורה אצלי:
כל העולם סביבי מעשן, אני עובד בעבודה שאסור לעשן ואני צפוי לבדיקות אז אני מתאפק ואחכה ליום בו לא אעבוד במקום בו אני עובד שמפרנס אותי ואת המשפחה.
פשוט...

הפוסט קיבל 2 לייקיםרדנקוgershon
האדס
קיבל.ה  3006 לייקים

נאשים את מנפורד. אבל גם נדרוש -
אחידות בבדיקות
שקיפות בדיקות
ובדיקה של הבודקים

כן, אפשר גם וגם.
מצד שני אפשר להיות אוהדי הפועל טיפוסיים ולהגיד ״כלום לא משנה מנפורד אשם״ ולקדש את זה שימשיכו לזיין אותנו.
הפוסט קיבל 4 לייקיםadom4Red Wolfgershonfeigenbaum99
קירקגור
קיבל.ה  119 לייקים

האדס כתב: 20 פברואר 2024, 15:20 נאשים את מנפורד. אבל גם נדרוש -
אחידות בבדיקות
שקיפות בדיקות
ובדיקה של הבודקים

כן, אפשר גם וגם.
מצד שני אפשר להיות אוהדי הפועל טיפוסיים ולהגיד ״כלום לא משנה מנפורד אשם״ ולקדש את זה שימשיכו לזיין אותנו.
חד משמעית, חוץ מהמשפט האחרון.
לא "מזיינים" אותנו במקרה הזה. בוא נחכה עם הכרזות נחרצות כאלה כשנראה שמנפורד יושעה ליותר זמן מאשר בוקר.
במקרה הזה הטעות היא של מנפורד, בלי אבל ובלי וואטאבוטיזם.
בלי שום קשר - צריך לדאוג לשקיפות ולאחידות בבדיקות, ולביטול החוק שאוסר על שימוש בסמים שלא משפרים ביצועים.
לא ברור למה אתה מוצא סתירה בין הדברים.
מבולבל
קיבל.ה  21 לייקים

שמעון מזרחי מאפייה בן זונה
בזה זה מתחיל ונגמר
האדס
קיבל.ה  3006 לייקים

אני לא אמרתי שמזיינים אותנו שהוא מורחק.
אני משער שמזיינים אותנו באת מי בודקים מתי וכו׳.
אבל נכון מוקדם להאשים, אבל ממש לא מוקדם לדרוש ולעשות רעש על זה. עד כמה שיש לנו יכולת להשפיע על גבי הפורום האומלל שלנו.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Josh
קיבל.ה  45 לייקים

האדס כתב: 20 פברואר 2024, 15:20 אחידות בבדיקות
שקיפות בדיקות
ובדיקה של הבודקים
חובה
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  777 לייקים

קירקגור כתב: 20 פברואר 2024, 14:45
פרימו לוי כתב: 20 פברואר 2024, 14:41 מי שחושב שהועדה לסימום בספורט זה איזה גוף נקי מקצועי מנותק מקשרים ואינטרסים חי בסרט. לא שאני מאמין שזה יקרה כי הם בטח חברים אבל מנפורד יודע טוב מאוד מי מהזרים של מכבי מעשן באופן קבוע ושיעשה לו אאוטינג, הלשנה נחמדה ככה בחזרה. בליגה הפגיעה היא פחות אנושה אבל באירופה זה ממש מחריב לנו את העונה, הסיכוי להשיג את המטרה אבד לדעתי. חוץ מזה שאני מאוד אוהב את מנפורד ומצטער על זה ואין לי גרם של כעס כלפיו. מדובר בוויד אלוהים שישמור
אז מה התיאוריה שלך? ששמעון מזרחי שולח אותם לבדוק את הפועל או שהוא אוסר עליהם לבדוק את שחקני מכבי?
שימון מזרחי בוחש לכאורה בבית משפט לתעבורה שנים, יפתיע אותך לגלות שבועדה חצי חובבנית כזאת יש אנשים ששמחים לקבל מהדון כרטיסים למשחקים? אחרי כל מה שאנחנו יודעים עליו ועל ההיסטוריה שלו במתן טובות הנאה זה נשמע לך כמו קונסיפרציה מופרעת? אתה מאמין שג'ייקובן קיבל שתי בדיקות תוך שבוע באופן אקראי, ושעכשיו דווקא מנפורד נבדק? שאיכשהו דווקא שחקן שמכבי רוצים להפטר ממנו מקבל בדיקה? כל כך קשה לך לדמיין שחיתותונת כזאת שבה מי שבוחר את מי בודקים לא עושה את זה באקראי? הלשנה הכוונה אאוטינג, זה יעזור במובן של לעשות מזה שערורייה שכולם יודעים שרוב האמריקאים מעשנים ושיש דבר לא נקי בפעילות של הוועדה.
לא טיפש יותר מלורנזו בראון לכאורה שהשמועה אומרת שאוהב וויד
אדום נחמד
קיבל.ה  316 לייקים

האדס כתב: 20 פברואר 2024, 14:06 מי זה הדניאל הרשטיין הזה?
הייתי מפקד שלו בטירונות. בחור חמוד, ומכביסט לא קטן.

לנושא השקיפות וכולי - אתם עושים צחוק? מכבי זה לא ילדים בגן. אין לי ספק שהם עשו בדיקות לשחקנים שלהם, אבל רק אחרי שהודיעו להם מראש מתי הבדיקות יהיו.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
טכנית לארז
קיבל.ה  1638 לייקים

מניח שכרגיל נשב בשקט, כמו שקורה בכדורגל עם שופטי הבובה שלהם, כמו שקרה אחרי מאירסון בגמר ובעוד מקרים.
הכל ימשיך כרגיל.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
קירקגור
קיבל.ה  119 לייקים

פרימו לוי כתב: 20 פברואר 2024, 15:31
שימון מזרחי בוחש לכאורה בבית משפט לתעבורה שנים, יפתיע אותך לגלות שבועדה חצי חובבנית כזאת יש אנשים ששמחים לקבל מהדון כרטיסים למשחקים? אחרי כל מה שאנחנו יודעים עליו ועל ההיסטוריה שלו במתן טובות הנאה זה נשמע לך כמו קונסיפרציה מופרעת? אתה מאמין שג'ייקובן קיבל שתי בדיקות תוך שבוע באופן אקראי, ושעכשיו דווקא מנפורד נבדק? שאיכשהו דווקא שחקן שמכבי רוצים להפטר ממנו מקבל בדיקה? כל כך קשה לך לדמיין שחיתותונת כזאת שבה מי שבוחר את מי בודקים לא עושה את זה באקראי? הלשנה הכוונה אאוטינג, זה יעזור במובן של לעשות מזה שערורייה שכולם יודעים שרוב האמריקאים מעשנים ושיש דבר לא נקי בפעילות של הוועדה.

האמת שכן. יפתיע אותי שחברי ועדה למניעת סימום בספורט יעשו עבירה פלילית חמורה בתמורה לכרטיסים למשחק. בעיקר בגלל שבשונה מבית משפט לתעבורה - כאן הקשר בין המקצוע שלהם ובין טובות ההנאה הוא ישיר. לא יפתיע אותי ששמעון מזרחי היה שמח או מנסה לדאוג לסיטואציה כזאת, יפתיע אותי מאוד אם יש פה קונספירציה, או קונספירציה מודעת. הגיוני (ולא מקובל) שיש כאן אלמנט לא מודע של רצון להמנע מלהקשות על הקבוצה של המדינה, אבל לא חושב שיש פה תכנון מודע. בטח לא כשאין אפילו ראיה אחת משמעותית שתוכל להצביע על זה.
בקשר לבדיקות - אני מניח שאנחנו שומעים רק על מקרים חריגים כמו בדיקות חיוביות, או בדיקות כפולות (שאגב, אין לי מושג מה היה הסיפור, אבל זה לא כזה מופרך. יכול להיות שהיו תוצאות גבוליות בתוצאה ראשונה ורצו לבדוק שוב.) יכול להיות שאני טועה, אבל אני מניח שהיו גם הרבה שחקנים של מכבי שעשו להם בדיקות והם פשוט לא יצאו חיוביים אז לא שמענו על זה.
כמו שהאדס אמר, גוף כזה חייב להיות שקוף וזה הזוי ומעצבן שזה לא שקוף.
לא חושב אבל שאפשר להגיד שיש משהו לא נקי בפעילות של הוועדה, בעיקר שאני מניח שאף אחד שכותב בפורום הזה לא מכיר אותה לעומק.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  660 לייקים

מילפורד כתב: 20 פברואר 2024, 13:54 העונש המינימאלי שניתן בשנים האחרונות (כולל שנה שעברה) הוא 3 חודשים.
צודק או לא , צריך להערך לעובדה שהוא בחוץ עד סוף מאי, שזה פחות או יותר סיים את העונה.

בהינתן שאי אפשר לרשום יותר שחקנים ליורוקאפ , לא יודע אם צריך לרוץ להביא מחליף , קאמינגס ווולס יצטרכו למלא את החסר.
אף אחד מהם הוא לא סקנד גארד ברמה שמתקרבת למנפורד.
אם אנגולה היה בריא הייתי אומר שאפשר להסתדר בלעדיו לפחות עד הפלייאוף.
מכיוון שהוא לא, אני חושב שחייבים למצוא למנפורד מחליף.
קירקגור
קיבל.ה  119 לייקים

אדום נחמד כתב: 20 פברואר 2024, 15:33
האדס כתב: 20 פברואר 2024, 14:06 מי זה הדניאל הרשטיין הזה?
הייתי מפקד שלו בטירונות. בחור חמוד, ומכביסט לא קטן.

לנושא השקיפות וכולי - אתם עושים צחוק? מכבי זה לא ילדים בגן. אין לי ספק שהם עשו בדיקות לשחקנים שלהם, אבל רק אחרי שהודיעו להם מראש מתי הבדיקות יהיו.
אין לך ספק? עד כדי כך? מאיפה נובע הביטחון הזה מלבד ראיות נסיבתיות חלקיות שמתפרסמות בתקשורת?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

Wtf??????????????????!!!?!??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  429 לייקים

מעשית הוא גמר (לעצמו ולנו) את העונה.
חייבים להביא מחליף ראוי.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
avivx2
קיבל.ה  100 לייקים

נגמרה העונה.
ranjef
קיבל.ה  710 לייקים

gershon כתב: 20 פברואר 2024, 15:11

בדיוק.
ולחזור פה למדינה המטורללת הזאת בזמן מלחמה - אפילו היו צריכים לאשר לזרים לעשן עם מרשם.
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonרועי גווארה
ranjef
קיבל.ה  710 לייקים

פרימו לוי כתב: 20 פברואר 2024, 15:31
לא טיפש יותר מלורנזו בראון לכאורה שהשמועה אומרת שאוהב וויד
שיראו הוכחות כמה בדיקות עבר לורנזו בשנתיים האחרונות.
אם זה לא מספר קרוב למה שעבר גייקובן - אולי זה שוב "צירוף מקרים".
avivx2
קיבל.ה  100 לייקים

יש עין על הקבוצה מאז שפתחנו את הפה בהצהרות מכביסטיות שלא מתאימות לרוח המועדון. כל מי שלא האמין בתורת הנאחס, ארורים תהיו.
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  829 לייקים

זה עדיין לא סותר את זה שהדברים האלה קורים בכל מועדון
וזה עדיין לא אומר שדון שימון לא מעורב באירוע
אין לי ספק שיש יד מכוונת ששולחת לבדיקות או לחילופין מונעת בדיקות

מכבי פועלת בניגוד עניינים בכל המפעלים שלה
היורוליג והיורוקאפ : הן חלק מהגוף שמקבל את ההחלטות, מקבלים שם המון כבוד
הליגה הישראלית (האיגוד): מיותר לציין, יש פה יו״ר קבוצה שמחלק גביעים

בלי קשר, בושה של שחקן ובושה למועדון שלא יודע לייצר סטנדרטים מקצועיים
כאבי גדילה
טוב שעופר ינאי נכווה ככה, הוא יילמד מעתה ואילך
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  829 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 פברואר 2024, 15:35 מניח שכרגיל נשב בשקט, כמו שקורה בכדורגל עם שופטי הבובה שלהם, כמו שקרה אחרי מאירסון בגמר ובעוד מקרים.
הכל ימשיך כרגיל.
מה יש לעשות חוץ מלבכות?
טכנית לארז
קיבל.ה  1638 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 20 פברואר 2024, 17:04
טכנית לארז כתב: 20 פברואר 2024, 15:35 מניח שכרגיל נשב בשקט, כמו שקורה בכדורגל עם שופטי הבובה שלהם, כמו שקרה אחרי מאירסון בגמר ובעוד מקרים.
הכל ימשיך כרגיל.
מה יש לעשות חוץ מלבכות?
לעשות רעש.
אחרי מאירסון הייתי יוצא לתקשורת עם הודעה שאנחנו מבקשים שיעשה פוליגרף ויענה על שאשלה פשוטה - האם קיבל החלטות על רקע מקצועי בלבד בגמר.
ביקשנו אחרי הדרבי האחרון בכדורגל שאיגוד השופטים יפרסמו את ההקלטות - מה קורה עם זה? כלום. אין פרסום שןל שום הקלטה ואנחנו בשקט. השופטי בובה שלהם ממשיכים כרגיל.
כל התקשורת פה מגוייסת עבורם, רק בסדרת הגמר האחרונה אף אחד לא הוציא מילת ביקורת על ההתנהלות המלוכלכת שלהם - אנחנו בשקט. ממשיכים כרגיל.

עופר ינאי אוהב לדבר לא? שיצייץ איזה משהו על בדיקות סמים בהפתעה שערכו ללורנזו ובונזו, תוהה כמה כאלה היו אם בכלל. זה לבד יעשה את שלו. לא צריך להתאמץ.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
אדום
קיבל.ה  763 לייקים

מה זה מאירסון? על מה מדובר?
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  886 לייקים

אולי השחקן שהכי אהבתי בהפועל של העונה, חבל שזה ייגמר ככה (בהנחה וזה הולך להיות הרבה מאוד זמן בחוץ)
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
יורם
קיבל.ה  107 לייקים

אדום כתב: 20 פברואר 2024, 17:40 מה זה מאירסון? על מה מדובר?
שפט נגדנו בגמר הגביע לפני שתי עונות.
ארדיטי
קיבל.ה  109 לייקים

חייב לאמר שאני בהלם שWeed עדיין נחשב חומר אסור בכדורסל בישראל, אפילו האמריקאים הסופר שמרנים וגזענים מאפשרים לשחקני NBA לעשן ואפילו לשווק מוצרי קאנאביס.
כל עוד אפשר להשהות מישהו על ג'וינט יש לועדה את הכוח להעיף את מי שהם רוצים מהארץ, מאחר ורוב השחקנים הזרים (ולא מעט מהישראלים) מעשנים באופן די שגרתי.
הפוסט קיבל 4 לייקיםסומךranjefshaharotDaniel
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  890 לייקים

ארדיטי כתב: 20 פברואר 2024, 18:34 חייב לאמר שאני בהלם שWeed עדיין נחשב חומר אסור בכדורסל בישראל, אפילו האמריקאים הסופר שמרנים וגזענים מאפשרים לשחקני NBA לעשן ואפילו לשווק מוצרי קאנאביס.
כל עוד אפשר להשהות מישהו על ג'וינט יש לועדה את הכוח להעיף את מי שהם רוצים מהארץ, מאחר ורוב השחקנים הזרים (ולא מעט מהישראלים) מעשנים באופן די שגרתי.
נוווו, זאת לא טעות, זאת מדיניות. בדיוק כמו שגם בחוק הפלילי לא העבירו אי הפללה כי זה מאפשר לשוטרים לעשות חיפוש ולהטריד (ערבים, אתיופים)
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
גביזון
קיבל.ה  1155 לייקים

זיין אותנו טוב,
אתה ספורטאי תחת חוזה, תעשן בפגרה, לא כשאתה בעבודה ואתה יודע שפאקינג רק לפני שנה שתו את השתן של ג'ייקובן.

Sent from my 22101320G using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  321 לייקים

חוק דפוק, ברמות, אבל מנפורד אידיוט מוחלט. יש חוזה, יש הגדרות של הליגה, הוא יודע טוב מאוד מה ההשלכות.
שיעמוד בזה.
מצידי שיוביל תוך כדי מאבק ציבורי ענק לשנות את החוק, אבל שיעמוד בזה.
הרג לנו את העונה.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל לייק אחדקירקגור
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

רק הפועל כתב:לפי הדיווחים מחפשים מחליף , לא מאמין שלא נראה אותו עוד העונה איזה תסכול זה
לדעתי לא נראה אותו יותר בהפועל....
נערך לאחרונה על ידי Charlie ב 20 פברואר 2024, 20:06, נערך פעם 1 בסך הכל.
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

7even כתב:יש מישהו בעולם, כולל אנשי רשויות החוק, שלא מעשן בימינו?
בחצי עולם זה כבר חוקי לחלוטין.

אם הוא נתפס מעשן קנאביס בלבד זה פשוט הזוי שזה אישיו בכלל.
רוב האנושות לא צורכת סמים, קלים וקשים כאחד. רוב האנשים אינם מעשנים, סיגריות או גראס.
ברוב העולם זולת מקומות בודדים ספציפיים השימוש במריחואנה אסור בחוק. כנ"ל בישראל.

אבל זו לא הנקודה. השאלה היחידה היא האם זה אסור בספורט מקצועי באירופה. התשובה - אסור. העונש - בין 3 חודשים לשנתיים השעיה.
כך שאת העונה הזו הוא גמר כך או אחרת.

חוסר אחריות של השחקן שאני מאד אוהב, אבל אם אני עופר ינאי, אני חותך את החוזה איתו כאן ועכשיו. משדר גם מסר לשאר המסוממים האופציונליים. זה לא רק "רוח הפועל" זה בעיקר ביזנס - שחקן אחד בצעד אגואיסטי יכול לחרב לקבוצה וקהילה שלמה את העונה ולירוק בפניו של הבעלים שהוציא מכיסו מיליוני דולרים.
Adom500
קיבל.ה  26 לייקים

שאלה רצינית : אין איך להוציא לו מרשם רפואי? הבנתי שזה מותר אם כן.
avivx2
קיבל.ה  100 לייקים

Adom500 כתב: 20 פברואר 2024, 21:01 שאלה רצינית : אין איך להוציא לו מרשם רפואי? הבנתי שזה מותר אם כן.
יוציאו לו מרשם בדיעבד? 🤣
שליחת תגובה