דמוקרטיה בישראל

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3752 לייקים

המקור שמסר להארץ זה אותו מקר שמסר על האפאצ'י שירה בישראלים בנובה? יש להם מקורות משהו משהו לעיתון הזה.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

לא, זה לא אותו המקור. על היריות של מסוק צה"לי שפגעו בחוגגים בנובה דיווח מקור משטרתי, בעוד שעל ערוץ שטיפת המוח הימנית דיווח מקור צה"לי.
איכות המקורות היא כאיכות המדינה בסך הכל. אלו קציני המשטרה והצבא שיש לנו, זה מה יש.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3752 לייקים

לא נראה לי שהבנת למה התכוונתי.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

הבנתי טוב מאד. דיברת על ההודעה הרשמית של צה"ל ש 13 מחיילינו נהרגו בעזה ע"י כוחותינו כי נחשדו כאנשי חמאס.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3752 לייקים

קר קר קפוא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

אז תלבש משהו חם, אולי המוח שלך יפשיר...
لا إله
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3752 לייקים

תלבש משהו מצחיק
D&3
קיבל.ה  825 לייקים

יריב לוין, שמחה רוטמן והממשלה הכושלת בהיסטוריה הצליחו לנרמל ביקורת שיפוטית על חוקי יסוד הן בציבור והן בבית המשפט ( רוב של 12.5 שופטים מתוך 15).
יותר מכל דבר אחר, הממשלה הזו פשוט מורכבת מחבורה של כושלים אפסים
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

https://shakuf.co.il/46808
לקראת מהלך חסר תקדים: ועדת הכנסת תדון בהדחת ח"כ כסיף
הבקשה להדחה הגיעה אחרי שכסיף תמך בתביעה נגד ישראל בהאג
כדי להדיח אותו צריך רוב של 75% מחברי ועדת הכנסת, שלאחריו הבקשה תועבר למליאה, שם יידרש רוב של 90 ח"כים
חוות הדעת של היועצות המשפטיות לכנסת ולממשלה עשויה להוות גורם מכריע לכאן או לכאן
כסיף: "הניסוח של בקשת ההדחה, כאילו יש בחתימה שלי תמיכה במאבק מזוין, היא במקרה הטוב בדיחה, ובמקרה הרע ניסיון השתקה אלים"
لا إله
D&3
קיבל.ה  825 לייקים

אבל יש בחתימה שלו תמיכה במאבק מזוין
תא מרבוטא
קיבל.ה  327 לייקים

D&3 כתב: 12 ינואר 2024, 12:51 אבל יש בחתימה שלו תמיכה במאבק מזוין
אם בחתימה שלו יש תמיכה במאבק מזוין זה אומר שגם מי שמפגין נגד המלחמה בעזה או נגד הפצצות של בלתי מעורבים תומך במאבק מזוין?
כי אם לא וכסיף חרג מזה- במה זה חורג?
ואם כן, ובכן, זה אומר שפעילים פציפיסטים לשיטתך או סתם שמאלנים, תומכים במאבק מזוין של חמאס.
D&3
קיבל.ה  825 לייקים

הדיון בהאג הוא נשק של חמאס, והוא נתן להם תחמושת בדיון הזה. הוא נשק כי בית המשפט יכול( לנסות ) לכפות על ישראל את הפסקת המהלך הצבאי שלה.
להפגין זה כמובן לא תמיכה במאבק המזוין של החמאס, לחסום לדוגמא את הכניסה לתל נוף זה כן.
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

D&3 כתב: 12 ינואר 2024, 13:11 הדיון בהאג הוא נשק של חמאס, והוא נתן להם תחמושת בדיון הזה. הוא נשק כי בית המשפט יכול( לנסות ) לכפות על ישראל את הפסקת המהלך הצבאי שלה.
להפגין זה כמובן לא תמיכה במאבק המזוין של החמאס, לחסום לדוגמא את הכניסה לתל נוף זה כן.
הדחה של עופר כסיף מהכנסת תתן לחמאס הרבה מאוד תחמושת בדיון כי היא תראה לעולם שמדובר במדינה לא דמוקרטית שלא מאפשרת חופש ביטוי ורודפת את מי שמתנגד לממשלה, זה מתווסף להחלטת המשטרה לא לאשר את ההפגנה של עומדים ביחד למען שלום ישראלי פלסטיני. אנשים כמו נסים ואטורי ואליהו שתמכו בפה מלא בהשמדה של העזתים כולם ללא הבדל, נשארים בתפקידם וחבר כנסת עופר כסיף הוא זה שמודח. אפשר לא להסכים עם עופר כסיף והצעד שהוא עשה וזה נכון שדרום אפריקה מתנהגת בצביעות ומתעלמת כמעט לגמרי ממעשי חמאס, כסיף דרך אגב גינה ומגנה בתוקף את הטבח של חמאס ב7.10, אבל הדחה שלו תהיה שערורייה ותגביר את הסיכויים שדרום אפריקה תצליח בתביעה שלה .
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךits-sickפרימו לוי
D&3
קיבל.ה  825 לייקים

לא שאני מסכים עם מה שכתבת אבל גם אם זה נכון זה לא רלוונטי לשאלה שדובר עליה
תא מרבוטא
קיבל.ה  327 לייקים

D&3 כתב: 12 ינואר 2024, 13:11 הדיון בהאג הוא נשק של חמאס, והוא נתן להם תחמושת בדיון הזה. הוא נשק כי בית המשפט יכול( לנסות ) לכפות על ישראל את הפסקת המהלך הצבאי שלה.
לתמוך במשפט נגד ישראל זה תמיכה במאבק מזוין? זה פרשנות מאד מאד גמישה של זה. מה גם שלגבי הסתה לגזענות, העילה השניה להדחה , נהגו כל השנים בפרשנות מאד מאד נוקשה. מעניין למה
D&3
קיבל.ה  825 לייקים

תא מרבוטא כתב: 13 ינואר 2024, 18:04
לתמוך במשפט נגד ישראל זה תמיכה במאבק מזוין? זה פרשנות מאד מאד גמישה של זה. מה גם שלגבי הסתה לגזענות, העילה השניה להדחה , נהגו כל השנים בפרשנות מאד מאד נוקשה. מעניין למה
אתה משום מה מתעלם מזה שהמטרה של המשפט הזה היא לכפות על ישראל להפסיק את הלחימה.

לא כזה אכפת לי אם יעיפו את הבוגד המסריח מהכנסת, אני באופן אישי נגד כל סוג של הגבלה, אבל הטיעון שלו מגוחך. שיעמוד מאחורי המעשים שלו
תא מרבוטא
קיבל.ה  327 לייקים

D&3 כתב: 13 ינואר 2024, 18:48

לא כזה אכפת לי אם יעיפו את הבוגד המסריח מהכנסת, אני באופן אישי נגד כל סוג של הגבלה, אבל הטיעון שלו מגוחך. שיעמוד מאחורי המעשים שלו
אם מטרת המשפט לעצור לחימה זה לא תמיכה במאבק מזוין. אתה יכול לומר שזה רע לישראל, שזה מונע חיסול החמאס, שזה יגרור חרמות וכו אבל זה לא תמיכה במאבק מזוין. בטח לא במובנו בישיר.

ואם אתה נגד כל סוג של מגבלה,למה אתה תומך בהדחתו? הגזענים יתגזענו, התומכים במלחמה יתמכו והתומך בהאג יתמוך.
D&3
קיבל.ה  825 לייקים

תא מרבוטא כתב: 13 ינואר 2024, 19:02
D&3 כתב: 13 ינואר 2024, 18:48

אם מטרת המשפט לעצור לחימה זה לא תמיכה במאבק מזוין. אתה יכול לומר שזה רע לישראל, שזה מונע חיסול החמאס, שזה יגרור חרמות וכו אבל זה לא תמיכה במאבק מזוין. בטח לא במובנו בישיר.

ואם אתה נגד כל סוג של מגבלה,למה אתה תומך בהדחתו? הגזענים יתגזענו, התומכים במלחמה יתמכו והתומך בהאג יתמוך.
לכפות על מדינה להפסיק חד צדדית לחימה בצד השני זה לתמוך במאבק של הצד השני.

ולמה הסקת שאני תומך בהדחתו? לא אכפת לי,
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

מעניין ושווה קריאה (אם כי הקשר לדמוקרטיה מצריך הבנה טיפה יותר עמוקה של המושג מזאת שחלק מהמשתמשים פה מפגינים, אבל זה באמת לא כזה קשה וגם כתוב בגוף השרשור)

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדארז שדה
D&3
קיבל.ה  825 לייקים

teknoboy כתב: 28 נובמבר 2023, 00:23 פעם, בעידן אחר, לפני שנה או שנתיים, היה באחד מהאשכולות פה דיון ארוך על אפליה גזענית באכיפה ובענישה בישראל, ובו טענו כנגדי שהעובדה שפורעים יהודים מימי "שומר החומות" הורשעו ונענשו היא הוכחה שאין שום אפליה כנ"ל

הרגע הזה שיש לכם את אותם טיעונים מטומטמים כמו הטיעונים של שמחה רוטמן
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

הרגע הזה שבו יש מישהו שנופל בפח האנקדוטה שרוטמן טמן לו בלי להבין שאין סימטריה בין אנקדוטה באמת אקראית לבין מגמה שכל מי שלא משקיע את כל מעיניו בטמינת הראש בחול רואה בקלות

בנוסף, על פניו רוטמן משקר (ויש כמובן מי שמתלהב לאמץ את השקר שלו בניסיון נואש to own the libs).
היהודי הזה הוא הנאשם העיקרי בלינץ' בבת ים, שהקורבן שלו דווקא מתואר בעיתונות כפצוע קשה (למשל בישראל היום), ואני מאמין שכולנו זוכרים את הסיפור.
היהודי מלוד, לעומת זאת, כנראה לא נפצע קשה במיוחד כי אפילו בעיתונות של המגזר (למשל ערוץ 7 ומקור ראשון) לא קישטו את הסיפור עליו במילים "פצוע קשה". (בעיתונים אחרים לא מצאתי בכלל דיווחים על המקרה הכל כך נורא הזה)
אגב, הכתבה במקור ראשון היא מאת אותו פריד שכתב בטוויטר שהפציעה הייתה קשה, אבל כשהוא מחויב לסטנדרט עיתונאי כלשהו מתברר שהוא לא חושב ככה. מה שכן, בכתבה שלו יש דווקא הסבר לעונש הקל יחסית, כלומר בדיוק למה שהוא מתלונן עליו בציוץ שלו. אולי כדאי שהוא יקרא את מה שהוא עצמו כתב וייזכר במה מדובר.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  825 לייקים

אתה רוצה להגיד לי שרוטמן עשה השוואה בין מישהו שהוא הנאשם המרכזי בלינץ לבין מישהו שהוא לא כזה, ובין שני אירועים שחומרתם לא זהה? חד משמעית!
הבעיה היא שאתה עשית פה בדיוק אותו דבר בהודעה המצוטטת.
אז שוב, ברכות, הטיעונים שלך מטומטמים כמו הטיעונים של שמחה רוטמן( וגם ברור מההודעה שלי שאני חושב שהטיעון של רוטמן מטומטם, אז הניסיון שלך להציג כאילו אני משתמש בה הוא גם קצת רוטמני מצדך ).

ומומלץ להפסיק את הקטע עם ה own the libs, זה סתם מגוחך
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

תמונה
لا إله
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

D&3 כתב: 17 ינואר 2024, 06:36 אתה רוצה להגיד לי שרוטמן עשה השוואה בין מישהו שהוא הנאשם המרכזי בלינץ לבין מישהו שהוא לא כזה, ובין שני אירועים שחומרתם לא זהה? חד משמעית!
הבעיה היא שאתה עשית פה בדיוק אותו דבר בהודעה המצוטטת.
אז שוב, ברכות, הטיעונים שלך מטומטמים כמו הטיעונים של שמחה רוטמן( וגם ברור מההודעה שלי שאני חושב שהטיעון של רוטמן מטומטם, אז הניסיון שלך להציג כאילו אני משתמש בה הוא גם קצת רוטמני מצדך ).

ומומלץ להפסיק את הקטע עם ה own the libs, זה סתם מגוחך
לא, אני רוצה להגיד שרוטמן **שיקר** ואמר שמישהו נפצע קשה כשזה לא מה שקרה, שרוטמן **שיקר** והתייחס לאירוע קטן ושולי כאילו שהוא היה גדול וחשוב כמו אירוע אחר, שהוא **שיקר** והקטין את החשיבות והחומרה של האירוע החשוב והמשמעותי יותר.

ואני בהחלט מצטרף להמלצה: אם תצליח להפסיק את הנסיונות הפתטיים to own the libs זה יהיה ממש נחמד, כי הם באמת מגוחכים (גם כעקרון וגם כשמסתכלים עליהם באופן פרטני).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  825 לייקים

אבל אתה עשית אותו דבר, זו הנקודה. השווית בין שני מקרים שונים מאוד ושיקרת שהם אותו דבר.

ואם לא היית מנסה להכניס לי אז לא הייתי מזכיר לך היום שיצאת רוטמן. הפתרון הוא פשוט לא להיות תועלמן, ולא לזרוק בוץ אם אתה ממש גרוע בזה כי אתה עלול לחטוף בחזרה.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

התשובה ל"קיצונים משני הצדדים מסוכנים באותה המידה".

https://newmedia.calcalist.co.il/magazi ... 4/m01.html
"הסכנה הגדולה לדמוקרטיה היא לא הקיצונים, אלא המתונים שמוכנים לשלם כל מחיר בשביל לנצח"
סטיבן לויצקי הוא פרופסור למדעי המדינה מהמובילים בעולם, שחוקר את הרגרסיה בדמוקרטיה.
הוא מסביר איך עובדים המנגנונים שמאפשרים למיעוט קיצוני להפוך מדינה ליברלית לסמכותנית
מה צריך לעשות כדי לייצב מחדש דמוקרטיה שנפגעה
איזה לקח כדאי לכולם ללמוד דווקא מברזיל
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

D&3 כתב: 17 ינואר 2024, 17:46 אבל אתה עשית אותו דבר, זו הנקודה. השווית בין שני מקרים שונים מאוד ושיקרת שהם אותו דבר.

ואם לא היית מנסה להכניס לי אז לא הייתי מזכיר לך היום שיצאת רוטמן. הפתרון הוא פשוט לא להיות תועלמן, ולא לזרוק בוץ אם אתה ממש גרוע בזה כי אתה עלול לחטוף בחזרה.
אם אני זוכר נכון ההבדל העיקרי בין שני המקרים שאני דיברתי עליהם (לפחות זה היה ההבדל שהתייחסתי אליו) היה שאחד מהנאשמים הואשם בסעיפים קלים יותר מהשני (ובפרט רק אחד מהם הואשם בעבירה על רקע לאומני), לא שבאחד היה מדובר על תקיפה חמורה ובאחר על קלה יותר.
ואם אני זוכר נכון, הטענה שלך שהמקרים שונים במהותם התבססה על ההבדלים בין כתבי האישום, כלומר הנחת את המבוקש.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
בני12
קיבל.ה  846 לייקים

teknoboy כתב: 19 ינואר 2024, 02:55
D&3 כתב: 17 ינואר 2024, 17:46 אבל אתה עשית אותו דבר, זו הנקודה. השווית בין שני מקרים שונים מאוד ושיקרת שהם אותו דבר.

אם אני זוכר נכון ההבדל העיקרי בין שני המקרים שאני דיברתי עליהם (לפחות זה היה ההבדל שהתייחסתי אליו) היה שאחד מהנאשמים הואשם בסעיפים קלים יותר מהשני (ובפרט רק אחד מהם הואשם בעבירה על רקע לאומני), לא שבאחד היה מדובר על תקיפה חמורה ובאחר על קלה יותר.
ואם אני זוכר נכון, הטענה שלך שהמקרים שונים במהותם התבססה על ההבדלים בין כתבי האישום, כלומר הנחת את המבוקש.
האם יכול להיות שהנאשם שהואשם בסעיפים קלים יותר אכן עשה משהו שהוא קל יותר ?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

בני12 כתב: 19 ינואר 2024, 13:33
teknoboy כתב: 19 ינואר 2024, 02:55

האם יכול להיות שהנאשם שהואשם בסעיפים קלים יותר אכן עשה משהו שהוא קל יותר ?
ודאי שיכול להיות, אבל למיטב זכרוני הוא לא.
הסעיף החסר היה הסעיף של רקע לאומני, ואני חושש שצריך להיות די תמים\טיפש כדי להאמין שמישהו השתתף בלינץ' על ערבי בלי קשר לאלמנט לאומני.
(בעצם לא חייב להיות תמים\טיפש, יש גם את האפשרות של סתם גזען מטונף, אבל מאמין, או לפחות מקווה, שזה לא רלוונטי במקרים שלך ושל D&3)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

https://www.the7eye.org.il/508856
"לא הוכח צל צילו של חשד להפעלת עיתונאי כסוכן על ידי המשטרה"נדחתה בקשת מיקי גנור, נאשם מס' 1 בפרשת הצוללות, הטוען לקשרים בין עיתונאים לבין המשטרה •
הפרקליטות: פול גז בניוטרל וקונספירציות על כלום •
בית-המשפט: לטענות גנור אין ראיות, אין אסמכתאות, אין תימוכין ואין היגיון

נדחתה נחרצות בקשת מיקי גנור, הנאשם בשוחד בפרשת הצוללות וכלי הטיס, לקבל מידע על קשריה של המשטרה עם עיתונאים שסיקרו עם הפרשה. השופטת טלי חיימוביץ קבעה כי "לא הוכח צל צילו של חשד להפעלת עיתונאי כסוכן על ידי המשטרה".
גנור הוא נאשם מספר 1 בפרשת הצוללות וכלי הטיס, המכונה "תיק 3000" ושנחשפה על-ידי העיתונאי רביב דרוקר. לפי כתב האישום, אבריאל בר-יוסף, לשעבר המשנה לראש המטה לביטחון לאומי, קידם את גנור לתפקיד סוכן של חברת טיסנקרופ בישראל. בהמשך דרש בר-יוסף מגנור לקבל על כך תמורה. גנור, בין היתר, העביר לו מאות אלפי שקלים באמצעות איש העסקים שי ברוש, וזאת תחת מסווה של קבלת שירותי ייעוץ.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

רדפוקס כתב: 14 דצמבר 2023, 20:17 המקור שמסר להארץ זה אותו מקר שמסר על האפאצ'י שירה בישראלים בנובה? יש להם מקורות משהו משהו לעיתון הזה.
העיתון היחידי בארץ. כל השאר או צהובונים או פראבדות.
https://www.haaretz.co.il/news/security ... 62d6a00000

כמו כן: הצבא שלנו משקר ואי אפשר להאמין לו בכלום. הוא הודה עכשיו ששיקר לנו לפני חודשיים.
لا إله
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3752 לייקים

its-sick כתב: 04 פברואר 2024, 15:02
רדפוקס כתב: 14 דצמבר 2023, 20:17 המקור שמסר להארץ זה אותו מקר שמסר על האפאצ'י שירה בישראלים בנובה? יש להם מקורות משהו משהו לעיתון הזה.

כמו כן: הצבא שלנו משקר ואי אפשר להאמין לו בכלום. הוא הודה עכשיו ששיקר לנו לפני חודשיים.
הצבא שלנו טועה כמו כל ארגון ושהוא עושה את זה הוא יודע גם להודות בטעות שלו.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

טועה לגבי משהו שהוא עשה? נו באמת. עשו כתבה שהעובדות בה נכונות, והוא הכחיש! זה שקר גס!
لا إله
מתן
קיבל.ה  83 לייקים

its-sick כתב: 04 פברואר 2024, 15:24 טועה לגבי משהו שהוא עשה? נו באמת. עשו כתבה שהעובדות בה נכונות, והוא הכחיש! זה שקר גס!
הטעות היא בזה שהכחישו משהו שקל לבדוק ולראות שהוא נכון.

למשל כשהרשת החברתית reddit.com פרסם שבסיס של צבא ארה"ב הוא המקום שמפרסם הכי הרבה הודעות, אז בארה"ב לא הכחישו את זה, אלא הסתפקו ב-"תראו, סין".

חוץ מזה, אם דובר צה"ל היה מפרסם משהו שהוא לא שקר גס, כולם היו מסתכלים מהחלון לבדוק אם השמיים מלאים בחזירים מעופפים.
תא מרבוטא
קיבל.ה  327 לייקים

רדפוקס כתב: 04 פברואר 2024, 15:15
its-sick כתב: 04 פברואר 2024, 15:02

הצבא שלנו טועה כמו כל ארגון ושהוא עושה את זה הוא יודע גם להודות בטעות שלו.
ולפעמים והוא משקר
https://www.ynet.co.il/article/5637537
ולפעמים עוד קצת
https://www.hahem.co.il/friendsofgeorge/?p=5750
ועוד טיפה
https://www.hahem.co.il/friendsofgeorge/?p=4046
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

כמו בכל דמוקרטיה, המשטרה בישראל לגמרי לא פוליטית
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1627 לייקים

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

its-sick כתב: 10 מרץ 2024, 14:18 תמונה
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

its-sick כתב: 10 מרץ 2024, 14:18
its-sick כתב: 10 מרץ 2024, 14:18 תמונה
מדד הנאציזם בישראל
لا إله
שליחת תגובה