סניור

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Mario
קיבל.ה  313 לייקים

לדעתי גם אם הוא יצא בהשאלה הוא לא יחזור לפה כשחקן מוביל, אין בו כלום חוץ ממהירות.
דאגלס
קיבל.ה  21 לייקים

תמיד אוהבים ותמיד יהיה כבוד לשחקני בית,
אבל אי אפשר לתת במה למי שפעם אחר פעם אחר פעם אחר פעם נראה כאילו קיבל לוקמיה בדקה הראשונה של המשחק.
רק לא רך.
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

מגן זה מאוד לא מתאים לו, היות ובצד ההגנתי הוא פשוט לא קיים.
אתמול היה עצוב לראות איך טבח מתעלל בו וטבח לא צעיר.
נועם שחם
קיבל.ה  750 לייקים

הדבר היחיד שאפשר לומר להגנתו - זה שההצבה שלו בעמדת המגן הימני פשוט עושה לו עוול.

זה שחקן שכל השנים שיחק אך ורק כשחקן התקפה, אין לו לא את הכישורים ולא את המנטאליות לתפקיד הזה, וזו פשוט התעללות.

לא יכול לשפוט בכלל את היכולת שלו בתפקוד כזה, באותה מידה היה אפשר לשים אותו לשחק כקשר דפנסיבי.

במקום לנצל את המומנטום שהגיע איתו מהבנחרת בעמדות התקפיות, לקחו אותו שלושה צעדים אחורה. חבל.

במצב הנוכחי לא רואה טעם שישאר בסגל בכלל.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  234 לייקים

הבעיה העיקרית שלו עד עכשיו העונה זה שהוא פשוט לא יודע לעצור כדור וזה הדבר הכי בסיסי בכדורגל בלי שום קשר לאיזו עמדה הוא מוצב בה.
הנגיעה הראשונה שלו תמיד גמלונית, הכדור בורח מהרגל או מסתבך לו בין הרגליים ואז מזמין לחץ מהיריבה וגורם לו או לאבד כדור או למסור אחורה.
הוא גם תמיד מקבל את ההחלטה הלא נכונה - כשצריך למסור מחפש את הדריבל/בעיטה, כשצריך לצאת לדריבל הוא מוסר אחורה או מנסה להעביר כדור לאמצע במקום לרוץ על הקו.
זה דברים שהם מאוד אלמנטריים לשחקן כדורגל בלי קשר לעמדה שהוא רגיל אליה או זאת שהוא מוצב בה.

חייב לצאת להשאלה.
הפוסט קיבל 5 לייקיםL.SסומךרדפוקסRed Wolfshaolin232
joshsoos
קיבל.ה  208 לייקים

הבעיה העיקרית היא לא שלו אלא שלנו
InFlames
קיבל.ה  331 לייקים

חלש ביותר.. זה חייב להיות משהו מנטלי, אין מצב שהוא מתאמן כל יום באופן מקצועי ועדיין לא מצליח לעשות פעולה אחת טובה במשחק, אפילו דברים בסיסיים כמו לעצור כדור
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

לא הבנתי את המלל על ההצבה שעושה לו עוול, שהציבו אותו כשחקן אגף או חלוץ הוא ידע לעצור כדור? למסור? לבעוט? הפסיק לפחד מהצל של עצמו וממאבקים פיזים?
הוא לא ברמה, לא משנה באיזה תפקיד.
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaolin232אדום
dino
קיבל.ה  2036 לייקים

רדפוקס כתב: 13 אוגוסט 2023, 12:23 לא הבנתי את המלל על ההצבה שעושה לו עוול, שהציבו אותו כשחקן אגף או חלוץ הוא ידע לעצור כדור? למסור? לבעוט? הפסיק לפחד מהצל של עצמו וממאבקים פיזים?
מכל התפקידים שחקן הגנה הכי לא מתאים לו
נועם שחם
קיבל.ה  750 לייקים

רדפוקס כתב: 13 אוגוסט 2023, 12:23 לא הבנתי את המלל על ההצבה שעושה לו עוול, שהציבו אותו כשחקן אגף או חלוץ הוא ידע לעצור כדור? למסור? לבעוט? הפסיק לפחד מהצל של עצמו וממאבקים פיזים?
בניגוד אליך אני חושב שיש לו יכולות התקפיות לא רעות בכלל. עובדתית הוכיח את עצמו עד היום גם בגילאי נוער וגם בנבחרות הצעירות. כשחקן בוגרים הוא עוד לא שם, אבל הוא גם בחיים לא יהיה שם אם ישתמשו בו כמגן ימני במקום כשחקן התקפה.

כשיתנו לו לשחק כשחקן התקפה נוכל לשפוט את היכולות שלו, עד אז אין טעם.

אני לא צריך להזכיר לך שאצל שחקן כדורגל (ועל אחת כמה וכמה שחקן צעיר) בטחון עושה הבדל של יום ולילה. שחקן רע עם בטחון יראה כמו שחקן מצויין, וחקן מצויין אבל חסר בטחון יראה כמו גרוטאה. אז לקחת שחקן שצריך דחיפה ובטחון ולזרוק אותו לעמדה שאין לו סיכוי להצליח בה, זה צעד שמועד לכשלון מראש.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

נועם שחם כתב: 13 אוגוסט 2023, 12:35
בניגוד אליך אני חושב שיש לו יכולות התקפיות לא רעות בכלל. עובדתית הוכיח את עצמו עד היום גם בגילאי נוער וגם בנבחרות הצעירות. כשחקן בוגרים הוא עוד לא שם, אבל הוא גם בחיים לא יהיה שם אם ישתמשו בו כמגן ימני במקום כשחקן התקפה.

אני לא צריך להזכיר לך שאצל שחקן כדורגל (ועל אחת כמה וכמה שחקן צעיר) בטחון עושה הבדל של יום ולילה. שחקן רע עם בטחון יראה כמו שחקן מצויין, וחקן מצויין אבל חסר בטחון יראה כמו גרוטאה. אז לקחת שחקן שצריך דחיפה ובטחון ולזרוק אותו לעמדה שאין לו סיכוי להצליח בה, זה צעד שמועד לכשלון מראש.
ראינו אותו מעל 1,000 דקות בליגה כשחקן התקפה בשנה וחצי האחרונות, גם הקיץ היו לו משחקים ודקות בהכנה ובטוטו כשחקן התקפה ולא רק כמגן.
כבר הוכח שביטחון הוא לא יצבור בהפועל (ללא תלות בעמדה שהוא יוצב בה) והחוסר ביטחון אצלו הוא חריג אפילו ביחס לשחקני הנוער האחרים הלא בשלים, להשאלה הוא היה צריך לצאת כבר שנה שעברה ובטח שהשנה.
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  234 לייקים

אפשר גם היה להגיד את אותו הדבר על שגיב יחזקאל (שאפילו היה טוב כשחקן התקפה באשדוד) ותראה אותו היום.

סניור בעיניי יכול להיות אחלה של שחקן קו בקו של 5 בהגנה, יש לו את המהירות, הוא יחסית חזק וגם הגנתית לפעמים קורא מהלכים יפה וסוגר לא רע.
הבעיה שלו מתחילה בבסיס של הכדורגל - עצירת כדור, מיקום וקבלת החלטות.
אתמול היה אפשר לראות כמה בנימין בורח לקו כדי לעשות לסניור עקיפה ואז משאיר את האמצע פרוץ במקום שזה יהיה הפוך וסניור ייצמד לקו ובנימין יבוא יותר מהאמצע ואז גם יישאר פחות או יותר בעמדה שלו.
ולא רק שבנימין היה צריך להשמיש את הקו במקומו הוא גם כמעט אף פעם לא מסר לו את הכדור בזמן או בכלל (כנ״ל דרך אגב על גניס) וסתם הזמין התקפות מעבר של פ״ת.
לא יודע אם זה הוראות מאמן או פשוט חוסר הבנה של סניור, אבל זה דברים שגם אני מבין שצריך לעשות כדי למקסם את העמדה הזאת במערך הזה.
shaharot
קיבל.ה  412 לייקים

מהחחמצות הגדולות שראיתי
(עדיין לא מנצח את ההחמצה של דודו ביטון/אנטל נגד כפס חוץ)
נועם שחם
קיבל.ה  750 לייקים

רדפוקס כתב: 13 אוגוסט 2023, 12:38
נועם שחם כתב: 13 אוגוסט 2023, 12:35

ראינו אותו מעל 1,000 דקות בליגה כשחקן התקפה בשנה וחצי האחרונות, גם הקיץ היו לו משחקים ודקות בהכנה ובטוטו כשחקן התקפה ולא רק כמגן.
כבר הוכח שביטחון הוא לא יצבור בהפועל (ללא תלות בעמדה שהוא יוצב בה) והחוסר ביטחון אצלו הוא חריג אפילו ביחס לשחקני הנוער האחרים הלא בשלים, להשאלה הוא היה צריך לצאת כבר שנה שעברה ובטח שהשנה.
אולי היה צריך לצאת להשאלה. מה שבטוח, הוא לא צריך להיות מגן ימני.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  607 לייקים

חייב להגיד דעה לא פופולרית - עם כל העליהום עליו, ברמה ההתקפית ב2 המשחקים ששיחק באגף ימין הוא היה הרבה יותר פעיל מאזוגי. במובן של הגעה למצבים בעצמו, יצירת מצבים לאחרים, הגעה לאזורים מסוכנים. יש בו משהו מאוד מבולגן אבל שגם מוסיף בלאגן למשחק שמאוד חסר לנו בתוך השבלוניות של המשחק ההתקפי שלנו.

ההחמצה אתמול היא ביטחון נטו, ברמה הטכנית זה מצב שאני בשכונה עושה מזה גול.
ברור שיש שם בעיה בראש לפני כל שאר הבעיות, לא יודע אם הפיתרון זה השאלה או עבודה על זה בתוך המועדון.
האדס
קיבל.ה  3016 לייקים

הנה הדברים שעומר סניור צריך לעשות כדי להיות חלוץ טוב בליגת העל:
1. לשפר טכניקה - בעיטה, מסירה, הרמה. הוא כרגע דיי נכה עם הכדור.
2. לייצר ״דריבל״ - יש לך מהירות, יופי תלמד באיזה מקומות אתה מנצל אותה לעבור שחקנים, כרגע אתה רץ ונתקע
3. תנועה נכונה בלי כדור
4. סיום מול השער, קור רוח
וזה על קצה המזלג.

אני בהחלט מאמין שעם הנתונים הפיזיים שיש לו והכוח המתפרץ הוא מסוגל להיות שחקן טוב. אבל זה יקח זמן. שנה אחרי שנה. לעבוד קשה.
הוא רחוק לדעתי 3-4 עונות מזה. לא חושב שזה יקרה אצלנו, ואם בכלל, זה יותר תלוי באישיות של סניור.
סמל אישי של משתמש
זיטו
קיבל.ה  191 לייקים

יהיה שחקן, לא יהיה שחקן... לא יודע

אבל איך הוא הצליח להגיע לנבחרת ישראל בלי יכולת השתלטות על כדור?
"יש דברים שחשובים יותר מכסף. כמו דרבי למשל" | ע. דמארי
לירון האדום
קיבל.ה  1860 לייקים

Shacham כתב: 13 אוגוסט 2023, 13:07 חייב להגיד דעה לא פופולרית - עם כל העליהום עליו, ברמה ההתקפית ב2 המשחקים ששיחק באגף ימין הוא היה הרבה יותר פעיל מאזוגי. במובן של הגעה למצבים בעצמו, יצירת מצבים לאחרים, הגעה לאזורים מסוכנים. יש בו משהו מאוד מבולגן אבל שגם מוסיף בלאגן למשחק שמאוד חסר לנו בתוך השבלוניות של המשחק ההתקפי שלנו.

ברור שיש שם בעיה בראש לפני כל שאר הבעיות, לא יודע אם הפיתרון זה השאלה או עבודה על זה בתוך המועדון.
איזה ביטחון הוא צריך?
משחק בלי לחץ, גביע השוקו, אתה מקבל הזדמנות לגול ובועט בשלומיאליות...
L.S
קיבל.ה  622 לייקים

לירון האדום כתב: 13 אוגוסט 2023, 14:24
Shacham כתב: 13 אוגוסט 2023, 13:07 חייב להגיד דעה לא פופולרית - עם כל העליהום עליו, ברמה ההתקפית ב2 המשחקים ששיחק באגף ימין הוא היה הרבה יותר פעיל מאזוגי. במובן של הגעה למצבים בעצמו, יצירת מצבים לאחרים, הגעה לאזורים מסוכנים. יש בו משהו מאוד מבולגן אבל שגם מוסיף בלאגן למשחק שמאוד חסר לנו בתוך השבלוניות של המשחק ההתקפי שלנו.

איזה ביטחון הוא צריך?
משחק בלי לחץ, גביע השוקו, אתה מקבל הזדמנות לגול ובועט בשלומיאליות...
כל הגוף שלו נוטה אחורה בזמן הבעיטה
החלק שפוגש את הכדור הוא החלק של האצבעות בנעל ולא החלק ה"מלא"
מעיד על קקה בתחתון וחוסר בטחון

סניור של הפועל בוגרים הוא לא הסניור בשאר המסגרות ששיחק
הוא חייב לצאת להשאלה לקבל ביטחון
אצלנו זה לא יעבוד
הפועל, שיגעת אותי.
הפועל, הרסת אותי.
אדום ותיק
קיבל.ה  487 לייקים

נכון!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
El dudernio
קיבל.ה  1286 לייקים

אדום ותיק כתב: 13 אוגוסט 2023, 14:49
נכון!
שחקן שהיה מלך השערים בנוער כשעילואים כמו דור תורג'מן וענאן חלאילי שיקחו גם.
שחקן שנמצא קבוע בסגל נבחרות ישראל.

נדהים כמה מהר אתם גורמים קרירה לשחקנים....

כן הוא כרגע חסר ביטחון ולא מצליח לבוא לידי ביטוי... אבל לא נמאס לכם?
הפוסט קיבל לייק אחדBelos
אדום ותיק
קיבל.ה  487 לייקים

El dudernio כתב: 13 אוגוסט 2023, 14:52
נכון!

EL DUD
זה לא שנמאס או לא,
זאת העונה השלישית שהוא עם הבוגרים.
האם אתה זוכר משחק אחד שלם שהוא היה טוב? אני לא.
לא מתעלם מזה שהוא היה כוכב בנוער, אבל הוא לא ממצא את עצמו.
עושים עוול כפול - לשחקן ולנו. אני חושב שהוא חייב לדרוש השאלה!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  406 לייקים

השאלה לאן? אתם מדברים על השאלה כאילו מדובר בקסם.
היתרון של סניור הוא במהירות ובמשחק על שטח, החסרון המשמעותי הוא טכניקה. עם המגרשים הקטנים והגרועים בלאומית יהיה לו אפילו יותר קשה לבוא לידי ביטוי ולהתפתח.
השאלה לליגת העל זאת בעיה כי לקבוצה ששואלת אותו אין שום עניין בלפתח אותו או לתת לו זמן. רוב הסיכויים שייקבר בספסל אם לא יפרע שטרות מהרגע הראשון.
השאלה בסופו של דבר היא האם הפועל תל אביב מאמינה שעומר סניור יכול להביא לידי ביטוי את האיכויות שהראה בנוער גם בבוגרים. אם כן, הוא צריך להשאר, כרגע בתור חלוץ מחליף למשחקי מעברים.
אם לא אז לשחרר.
לירון האדום
קיבל.ה  1860 לייקים

El dudernio כתב:
נכון!

חסרים שחקנים טובים שהיו מצוינים בנוער ולא יצא מהם כלום?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

נכון!

גם ששיחק בנוער לא החזקתי ממנו, מאז לא השתפר בכלום.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  836 לייקים

נכון!

לי נמאס שמשתמשים מנסים לגנוב דעת ולנתק את הקשר בין הפן המנטלי לפן המקצועי.
אני הייתי הראשון לתמוך בשחקנים כמו רז שלמה ורמזי , כי מעבר לחוסר הבטחון ולבעיות המנטליות שנבעו אז מגיל, הם הראו פוטנציאל כלשהו.

השחקן הזה לא מראה שום פוטנציאל במשך שנתיים, ממש כלום. אין לי מושג מה הוא עושה בנבחרות ישראל. כנראה קשרים אישיים.
מי יישמע כאילו שחקנים בני 20 ומטה לא משחקים כדורגל בקבוצות טובות, גדולות ולחוצות מהפועל ת״א.
למה הם באים לידי ביטוי ?
למה הם לא חסרי בטחון?

ורק שאלה, עומר סניור שיחק 35 משחקים.
אני אשמח לדעת מתי אוכל לטעון לגבי יכולתו :
אני זקוק לחוות פסיכיאטרי שחזר לו הבטחון?
הופעה 50 ?

שאדע פשוט, מתי לגיטימי.
El dudernio
קיבל.ה  1286 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 13 אוגוסט 2023, 15:47
נכון!

לי נמאס שמשתמשים מנסים לגנוב דעת ולנתק את הקשר בין הפן המנטלי לפן המקצועי.
אני הייתי הראשון לתמוך בשחקנים כמו רז שלמה ורמזי , כי מעבר לחוסר הבטחון ולבעיות המנטליות שנבעו אז מגיל, הם הראו פוטנציאל כלשהו.

השחקן הזה לא מראה שום פוטנציאל במשך שנתיים, ממש כלום. אין לי מושג מה הוא עושה בנבחרות ישראל. כנראה קשרים אישיים.
מי יישמע כאילו שחקנים בני 20 ומטה לא משחקים כדורגל בקבוצות טובות, גדולות ולחוצות מהפועל ת״א.
למה הם באים לידי ביטוי ?
למה הם לא חסרי בטחון?

ורק שאלה, עומר סניור שיחק 35 משחקים.
אני אשמח לדעת מתי אוכל לטעון לגבי יכולתו :
אני זקוק לחוות פסיכיאטרי שחזר לו הבטחון?
הופעה 50 ?

שאדע פשוט, מתי לגיטימי.
ההפך לא מתנק כלום אני חושב שהוא חייב השאלה... וקבוצה שתתן לו דקות משחק.... אבל אני לא קובע שילד שהוא עדיין חיל לא יהיה כלום ושאין בו כלום.
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

הרבה שחקנים נתנו מספרים מטורפים בליגה לנוער, זו לא אינדיקציה.
הקהל שלנו כבר שבע מאכזבות ומרמורים ולכן הפיוז שלו יותר קצר, אצל שחקנים צעירים זה עוד יותר בעייתי.
גם כשצועקים להשאיל להשאיל, צריך לבדוק שיש לאן להשאיל, כי להעביר שחקן נוער עם פוטנציאל עכשיו לתחתית ליגה לאומית זה לא נותן כלום בעיני.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  695 לייקים

כתבתי פעם שזאת יכולה להיות הברקה לשחק איתו כמגן, על פי המשחק האחרון אני כבר לא כזה בטוח
ועדיין, אני בהחלט רואה את התכונות הנחוצות למגן אצלו, אולי הוא צריך עוד זמן וביטחון

מה שבעיקר השתנה אצלי אחרי אתמול זה שהשכר לימוד יהיה גבוה מאוד
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  607 לייקים

היה טוב היום, הכניס איזה 5-6 כדורים טובים מהצד לרחבה. לפחות התקפית הוא הכי טוב שיש לנו להציע בימין.
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  234 לייקים

היה יותר תכליתי היום והרים כמה כדורים לא רעים לרחבה וגם סגר הגנתית לא רע, עדיין לא יודע לעצור כדור.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

טוב הוא לא היה אבל מהמשחקים הפחות גרועים שלו.
היו לו כמה הרמות נחמדות, גם בנגיעה, באופו כללי עדיף שיעשה פעולה בנגיעה ושלא ינסה לעצור כדור כי הוא נוראי בזה.
לצד זה הוא לא מבין בכלל את התנועה שהוא אמור לעשות כמגן במערך של 3 בלמים, כל כך הרבה פעמים הוא פשוט עומד סטטי על הקו שיש לו שטח לנוע אליו קדימה ובגלל שהוא לא עושה את זה הוא לא מייצר יתרון על השחקן ששומר עליו ותוקע את המשחק.
shaolin232
קיבל.ה  533 לייקים

מצטער, שחקן שלא יודע לעצור פאקינג כדור לא יכול להיות שחקן לגיטימי בליגת העל, יאמר לזכותו שהמשחק הרים טוב מס' כדורים (לצד הרמות הזויות), ופעם ראשונה העונה לקח שחקן באחד על אחד והצליח לשחרר כדור טוב (!), אל עדיין הוא לא לרמה
הפוסט קיבל 4 לייקיםלירון האדוםדאגלסזיטוASAFABADI
קירקגור
קיבל.ה  124 לייקים

הבעיה הכי גדולה שלו זה רגל שמאל. מעולם לא ראיתי שחקן מקצוען עם רגל חלשה כל כך חלשה. הוא לא מסוגל למסור פס פשוט בשמאל, שלא נדבר על לבעוט או להרים.
El dudernio
קיבל.ה  1286 לייקים

קירקגור כתב: 20 אוגוסט 2023, 00:08 הבעיה הכי גדולה שלו זה רגל שמאל. מעולם לא ראיתי שחקן מקצוען עם רגל חלשה כל כך חלשה. הוא לא מסוגל למסור פס פשוט בשמאל, שלא נדבר על לבעוט או להרים.
מסי?

לגבי היום... השתפר מאןד מהמשחק הקודם..
הוא מבין את צךקיד המגן ההתקפי הרבה יותר מאזוגי ותורם לא רע בהתקפה... אבל הוא חייב להשתפר הגנתית
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

El dudernio כתב: 20 אוגוסט 2023, 00:10
קירקגור כתב: 20 אוגוסט 2023, 00:08 הבעיה הכי גדולה שלו זה רגל שמאל. מעולם לא ראיתי שחקן מקצוען עם רגל חלשה כל כך חלשה. הוא לא מסוגל למסור פס פשוט בשמאל, שלא נדבר על לבעוט או להרים.
מסי?

הוא מבין את צךקיד המגן ההתקפי הרבה יותר מאזוגי ותורם לא רע בהתקפה... אבל הוא חייב להשתפר הגנתית
הוא לא מבין בכלל את התפקיד ובעיקר לא מבין את התנועה שהוא צריך לעשות ללא כדור.
לא ניתן בכלל להשוות אותו לאזוגי כי שאזוגי נכנס עברנו לקו 4 בהגנה ומכאן שהתפקיד שאזוגי נכנס לעשות הוא באופן טבעי פחות התקפי.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  607 לייקים

רדפוקס כתב: 20 אוגוסט 2023, 00:15
מסי?

הוא לא מבין בכלל את התפקיד ובעיקר לא מבין את התנועה שהוא צריך לעשות ללא כדור.
לא ניתן בכלל להשוות אותו לאזוגי כי שאזוגי נכנס עברנו לקו 4 בהגנה ומכאן שהתפקיד שאזוגי נכנס לעשות הוא באופן טבעי פחות התקפי.
ועדיין היו איזה 2 מצבים שאזוגי פספס שאם סניור עושה אותם היציע מתמוטט מרוב עצבים. למשל כשהיה לבד ברחבה ולא הצליח להשתלט ולתת רוחב.
לירון האדום
קיבל.ה  1860 לייקים

כשחקן התקפה בנוער ציפיתי ממנו להרבה יותר בחלק ההתקפי.
הגנה הוא לא יודע לעשות אבל זה לא באשמתו.
חבל שלא מביאים את זסנו בכל מחיר

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
זיטו
קיבל.ה  191 לייקים

מסי?

מסי כבש 103 שערים ברגל החלשה שלו. נקסט
"יש דברים שחשובים יותר מכסף. כמו דרבי למשל" | ע. דמארי
אדום
קיבל.ה  766 לייקים

איפה הוא ואיפה חלאיילי
שליחת תגובה