וולקאם קייל אלכסנדר

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1786 לייקים

רדנקו כתב: 26 יולי 2023, 11:48 בולנסיה אלכסנדר פשוט לא נגע בכדור בהתקפה אלא רק חסם שוב ושוב. הוא בכלל לא היה חלק ממשחק ההתקפה של ולנסיה בשום צורה.
במשחק שאני ראיתי מול קבוצה חלשה בספרד, הוא קיבל שלוש מסירות במהלך שלושת הרבעים הראשונים כשהוא שיחק מעל 20 דקות.
זה מסביר מצוין את המספרים.
מזכיר לי גבוה ששיחק תחת פרנקו שנה שעברה :smoke:
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל לייק אחדנייט רובינסון
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  665 לייקים

7even כתב: 26 יולי 2023, 11:52
רדנקו כתב: 26 יולי 2023, 11:48 בולנסיה אלכסנדר פשוט לא נגע בכדור בהתקפה אלא רק חסם שוב ושוב. הוא בכלל לא היה חלק ממשחק ההתקפה של ולנסיה בשום צורה.
במשחק שאני ראיתי מול קבוצה חלשה בספרד, הוא קיבל שלוש מסירות במהלך שלושת הרבעים הראשונים כשהוא שיחק מעל 20 דקות.
זה מסביר מצוין את המספרים.
מזכיר לי גבוה ששיחק תחת פרנקו שנה שעברה :smoke:
אפילו לא דומה.
שיחקנו פה ושם בשביל אלי הופים להורטון, ג'קובן חיפש אותו במצבים מסויימים.
בולנסיה אלכנסדר פשוט זז הצידה ועמד מחוץ לקשת השלוש בזמן שהוא לא עשה חסימות.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1786 לייקים

התכוונתי לגבוה שעמד באמצע, הניף ידים באויר ולא נוצל מספיק.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

נראה שהוא בסגל נבחרת קנדה למונדובאסקט הקרוב שיתחיל בסוף אוגוסט.
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

מה בעצם כזה מרשים בו חוץ מזה שהוא בא על תקן שחקן מה"יורוליג"?

ראיתי שלפני ולנסיה (מקום שמיני בספרד) הוא היה בפואנלברדה שזו קבוצה קטנה בליגה הספרדית הראשונה, המספרים שלו לא מדהימים, ואם בקבוצה כמו ולנסיה, שיש מצב טוב לדעתי שהייתה אשתקד פחות טובה מהפועל, הוא היה שחקן ספסל, אז ממה ההתלהבות?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
oleg neduda
קיבל.ה  1409 לייקים

טכנית לארז כתב: 26 יולי 2023, 11:58 מה בעצם כזה מרשים בו חוץ מזה שהוא בא על תקן שחקן מה"יורוליג"?

ראיתי שלפני ולנסיה (מקום שמיני בספרד) הוא היה בפואנלברדה שזו קבוצה קטנה בליגה הספרדית הראשונה, המספרים שלו לא מדהימים, ואם בקבוצה כמו ולנסיה, שיש מצב טוב לדעתי שהייתה אשתקד פחות טובה מהפועל, הוא היה שחקן ספסל, אז ממה ההתלהבות?
אתה מבין שאת המספרים שהוא העמיד (גם לפני ולנסיה) הוא עשה (בין היתר) נגד קבוצות כמו ריאל מדריד, ברצלונה, בדאלונה, גראן קנריה, מאלגה וטנריפה?
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

oleg neduda כתב: 26 יולי 2023, 12:02
טכנית לארז כתב: 26 יולי 2023, 11:58 מה בעצם כזה מרשים בו חוץ מזה שהוא בא על תקן שחקן מה"יורוליג"?

אתה מבין שאת המספרים שהוא העמיד (גם לפני ולנסיה) הוא עשה (בין היתר) נגד קבוצות כמו ריאל מדריד, ברצלונה, בדאלונה, גראן קנריה, מאלגה וטנריפה?
אתה מבין שהוא גם העמיד את המספרים האלה (בין היתר) נגד קבוצות כמו גרנדה, ביבלאו, בטיס, פואנלברדה וסראגוסה?
לא חושב שהוא לא שחקן טוב, או שהוא מפלצת. פשוט שואל ממה ההתלהבות הגדולה.
סנטר מחליף בקבוצה מקום שמיני בספרד, סיימו מתחת לבדלונה וקנאריה אשתקד, כלומר זה לא שהוא בא כסנטר מחליף של צסקא או אולימפיאקוס. מקום 8 בספרד. אוקיי.
מרגיש לי שאוטומטית בגלל שהוא בא מה"יורוליג" אז כולם פה מתמוגגים. כאילו יובל זוסמן לא משחק שם וכאילו שלקבוצת "טופ אייט" שם לא נתנו לפני חודשיים 40 הפרש עם אונואקו.

אני אשמח אם תהיה תשובה עניינת לשאלה ולא משפטים שהמשמעות שלהם זה "הוא קלע 10 נגד קבוצות מהיורוליג אחי" וכאלה.
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  665 לייקים

הוא רחוק מלהיות שחקן על.
אני לא יודע מה היו האופציות האחרות.
הוא כן מתאים למה שפרנקו כנראה חיפש, וזה הורטון משודרג.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

יש לו קליעה מבחוץ?
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

יופי של החתמה. סנטר מובילי, ארוך - (2.08) מוטת ידיים רחבה (2.23), אתלט, שחקן פיק אנד רול טוב מאוד, נסיון אירופאי. כן מקווה לראות עוד החתמה של ריבאונדר טוב עם סייז.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1240 לייקים

אונוואקו שיחק נגד הצהבת ונגד ירושלים והשיג נגדן ממוצעים יותר טובים מזה. למה להשתנמך?
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
oleg neduda
קיבל.ה  1409 לייקים

its-sick כתב: 26 יולי 2023, 12:11

אונוואקו שיחק נגד הצהבת ונגד ירושלים והשיג נגדן ממוצעים יותר טובים מזה. למה להשתנמך?
הסטטיסטיקה של אונואקו בשנה שעברה בליגה קצת יותר טובה פר-דקה, בליגה הרבה פחות פיזית וטובה. זה ממש לא להשתנמך.
חוץ מזה שהם שחקנים שונים לגמרי
אוהד כורסא
קיבל.ה  286 לייקים

גם הדיבורים על השכר הכי גבוה אי פעם מפתיעים ביחס למספרים.
Red Or Dead
קיבל.ה  234 לייקים

מצד אחד, ביחס לסכומים שאנחנו מסוגלים עכשיו להוציא ואף הוצאנו, הסטטיסטיקה באמת לא מרשימה.
מצד שני, הוא שיחק שלוש שנים בליגה הכי טובה באירופה, השתדרג בה מקבוצה קטנה לקבוצת יורוליג, היה מבוקש ביורוליג גם העונה ויש לו נתונים פיזיים מרשימים מאוד. לליגה שלנו הוא נראה החתמה טובה מאוד.

גם אני תוהה האם בסכומים שאנחנו מוציאים אי אפשר היה להנחית שחקן יותר ״מוכח״, לפחות סטטיסטית.
סומך על הצוות המקצועי.
הפוסט קיבל לייק אחדאוהד כורסא
oleg neduda
קיבל.ה  1409 לייקים

והוא גם צעיר יחסית ויכול עוד להתפתח
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1051 לייקים
יצירת קשר:

אני חושב שצריך לקחת בחשבון שאנחנו גם לא קבוצה כזאת אטרקטיבית. בסופו של דבר מועדון לא באמת מוכר, שעד השנה לא עשה כלום באירופה מאז האייטיז. וגם בסופו של דבר אנחנו קבוצה שמשחקת במפעל משני, וגם בו לא כזאת יוצאת דופן (עם כל הכבוד לרבע גמר).
כולנו יודעים שהיורוליג זה קצת חארטה, אבל מי שכבר הפך לאטרקטיבי בלבל הזה לא בכזאת קלות ישתנמך.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1786 לייקים

המילה יורוליג גורמת לאנשים אסוציאציות כאילו מדובר מינימום במיאמי היט או גולדן סטייט ווריירס.
אפשר להירגע. יש ביורוליג צמרת די קבועה של 5-6 קבוצות בדמות אולימפיאקוס, ברצלונה, ריאל, פנר וצסקא שלא תחזור לשם בקרוב. השאר זו רולטה.
רוצה לומר - ממקום 7 ומטה ביורוליג מדובר בקבוצות סבירות ביותר. לא משהו שאי אפשר לנצח גם בסדרה.
מכבי היו רחוקים 3 התקפות מפיינלפור ביורוליג ו-2 התקפות מלהפסיד לנו במשחק 3 אחרי שקיבלו 40.
קבוצות יורוקאפ אחרות בכלל ניצחו קבוצות יורוליג בסדרות בליגות המקומיות.

בסוף הכל של שאלה של התאמת השחקן לקבוצה.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 26 יולי 2023, 14:30, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

מפעל שכולו הונאה גדולה.
פומפה
קיבל.ה  217 לייקים

לא מכיר את השחקן אבל מהתגובות פה נראה שמשובר בשחקן טוב אבל לא באיזה שחקן שובר שיוויון.
איזה שחקן אחר היה אפשר להביא בטווח מחירים הזה שיותר טוב ממנו? באמת שואל כי לא מכיר את השוק
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  752 לייקים

אני חושב שבפני עצמו הוא שחקן טוב אבל אולי לא באמת השובר שוויון.
אבל, מסתמן שפרנקו בונה על זה שהשיפור בעונה הקרובה יבנה בעיקר על זה שתהיה יותר התאמה בין השחקנים ויותר התאמה של השחקנים לשיטת המשחק שלו, ולזה נראה שהוא יותר מתאים.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  139 לייקים

יותר טוב/מתאים/וואטאבר מאלפא קאבא שכולם פה ריירו עליו כהחתמה ענקית/שוברת שוויון/וואטאבר?
הוקיץ'
קיבל.ה  4088 לייקים

DavidSheriff9 כתב: 26 יולי 2023, 15:48 יותר טוב/מתאים/וואטאבר מאלפא קאבא שכולם פה ריירו עליו כהחתמה ענקית/שוברת שוויון/וואטאבר?
בעיני, לא.
הוא כן יותר ארוך וגבוה, מה שמאפשר לו להיות יותר אפקטיבי מבחינה הגנתית. מצד שני, קאבה יותר חזק ואגרסיבי וריבאונדר הרבה יותר טוב.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1786 לייקים

בסופו של דבר נצטרך גם שחקנים שיודעים לשחק עם הגב לסל.
כשלא הולך וצריך להכניס את הכדור פנימה טוב שיש אונוואקו סטייל שפשוט יקח כדור וידרוס את המגן בלואו פוסט.
פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

מסקירה מקצועית בספורט 5, החולשה המרכזית שלו היא הגנה בפיק אנד רול - איפשר ליריב שמולו לקלוע לא פחות מ-76.9% במהלך כזה. מול מכ' וירושלים יהיה קשה כשניבו והנקינס עולים לחסום למובילי כדור
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=443873
סכין_בבטן_האומה
קיבל.ה  60 לייקים

7even כתב: 26 יולי 2023, 13:09 המילה יורוליג גורמת לאנשים אסוציאציות כאילו מדובר מינימום במיאמי היט או גולדן סטייט ווריירס.
אפשר להירגע. יש ביורוליג צמרת די קבועה של 5-6 קבוצות בדמות אולימפיאקוס, ברצלונה, ריאל, פנר וצסקא שלא תחזור לשם בקרוב. השאר זו רולטה.
רוצה לומר - ממקום 7 ומטה ביורוליג מדובר בקבוצות סבירות ביותר. לא משהו שאי אפשר לנצח גם בסדרה.
מכבי היו רחוקים 3 התקפות מפיינלפור ביורוליג ו-2 התקפות מלהפסיד לנו במשחק 3 אחרי שקיבלו 40.

מכבי של היורוליג לא רואה את מכבי של הארץ, ככה שההשוואה עקומה. גם אם יש קבוצות יורוקאפ שניצחו קבוצות יורוליג, בגדול זו ליגה הרבה יותר טובה.
סכין_בבטן_האומה
קיבל.ה  60 לייקים

אנשים מזכירים פה את היתרונות של אונואקו, והם באמת יוצאים דופן, רק שיש לו גם המון חסרונות שעשו לנו מלא בעיות ודרשו המון עבודה בשנה שעברה.

אלכסנדר זו בחירה טובה מאוד לדעתי. סנטר עם ווינגספן מטורף (5'7. לשם השוואה, זה הווינגספן של דוראנט, אמביד, טריפל ג'יי, קאפלה וכאלו) שמתאים בסגנון לג'ייקובן ולקבוצה. בסוף עם 3 סקוררים - מנפורד, בראון ומי שיבוא ל-3 אתה פחות צריך ספק נקודות.

מה שפישונט הביא קצת מוזר לי. הייתי מצפה ששחקן כמוהו דווקא יהיה יותר טוב בלהגן על הפיקאנרול מאשר על פוסטאפ, אבל צריך לזכור שהוא גם התחיל מאוחר עם הכדורסל וגם שלסנטרים לוקח יותר זמן להתפתח, ככה שיכול להיות שהוא ישתפר בנושא השנה
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1786 לייקים

סכין_בבטן_האומה כתב: 26 יולי 2023, 17:02
7even כתב: 26 יולי 2023, 13:09 המילה יורוליג גורמת לאנשים אסוציאציות כאילו מדובר מינימום במיאמי היט או גולדן סטייט ווריירס.

מכבי של היורוליג לא רואה את מכבי של הארץ, ככה שההשוואה עקומה. גם אם יש קבוצות יורוקאפ שניצחו קבוצות יורוליג, בגדול זו ליגה הרבה יותר טובה.
לרגע ואפילו לשניה לא טענתי שיש איזושהי ליגה באירופה שמתקרבת באיכותה ליורוליג (= טופ יורוליג). מן הסתם המרחק בין טופ יורוליג לשאר אירופה הוא תהומי.
אני איתן בדעתי שאמצע טבלה ומטה ביורוליג זו רמה סבירה יחסית לשאר הקבוצות שם ותו לא. וראיתי המון משחקי יורוליג ברמת ביצוע נוראית.

טורק טלקום לצורך העניין לוקחת כל קבוצה כזו בסדרה.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 26 יולי 2023, 17:27, נערך פעם 1 בסך הכל.
הוקיץ'
קיבל.ה  4088 לייקים

היא לא.
בסוף הכל פונקציה של כסף. יש סיבה לכך שווייד בולדווין או דריוס תומפסון מרוויחים מיליון דולר לעונה, וג'ייקובן מרוויח 200 אלף.
גם לקבוצות התחתית ביורוליג יש תקציבים של 40-50 מיליון שקל. יש קבוצות מחוץ ליורוליג שמתקרבות לתקציבים האלה ולפעמים גם טובות מקבוצות מסוימות ביורוליג, אבל באופן כללי היתרון האיכותי של היורוליג על שאר אירופה גדול מאוד.
טכנית לארז
קיבל.ה  1649 לייקים

אני גם חושב שאין הבדלים משמעותיים בין קבוצת מרכז-תחתית ביורוליג לבין קבוצות צמרת ב"יורוקאפ" ובצ'מפיונס של פיבא.
לצורך העניין קנאריה, מלאגה, טנריפה ובדלונה מסיימות מעל ולנסיה בליגה הספרדית, בון ואולם עושות בית ספר לאלבה ובאיירן בגרמניה ועוד.

יש שם 5-6 קבוצות מעולות (כל האנדולו, צסקא, ריאל, פנרבחצ'ה), אבל היתר זה פלוס מינוס רמה של המפעלים האחרים.
הכל שם זה עניין של שריונים מושחתים. מה הסיבה המקצועית למשל שלאלבה ברלין מגיע מדי שנה לשחק במפעל הזה? זו קבוצה שמסתמכת על שחקנים כמו תמיד בלאט ויובל זוסמן, שקיבלה בראש בליגה הגרמנית מקבוצות של מפעלים אחרים, והם שם שנה אחרי שנה. זה אומר שהם איזה קבוצה כבירה? או משהו שמשמעותית יותר טוב מבדלונה? ברור שלא. הלוואי שבמקום בדאלונה ברבע היה לנו אלבה עם זוסמן.
רק הפועל
קיבל.ה  1517 לייקים

טכנית לארז כתב: 26 יולי 2023, 17:58 אני גם חושב שאין הבדלים משמעותיים בין קבוצת מרכז-תחתית ביורוליג לבין קבוצות צמרת ב"יורוקאפ" ובצ'מפיונס של פיבא.
לצורך העניין קנאריה, מלאגה, טנריפה ובדלונה מסיימות מעל ולנסיה בליגה הספרדית, בון ואולם עושות בית ספר לאלבה ובאיירן בגרמניה ועוד.

יש שם 5-6 קבוצות מעולות (כל האנדולו, צסקא, ריאל, פנרבחצ'ה), אבל היתר זה פלוס מינוס רמה של המפעלים האחרים.
הכל שם זה עניין של שריונים מושחתים. מה הסיבה המקצועית למשל שלאלבה ברלין מגיע מדי שנה לשחק במפעל הזה? זו קבוצה שמסתמכת על שחקנים כמו תמיד בלאט ויובל זוסמן, שקיבלה בראש בליגה הגרמנית מקבוצות של מפעלים אחרים, והם שם שנה אחרי שנה. זה אומר שהם איזה קבוצה כבירה? או משהו שמשמעותית יותר טוב מבדלונה? ברור שלא. הלוואי שבמקום בדאלונה ברבע היה לנו אלבה עם זוסמן.
אוסיף גם לצורך העניין שלדעתי קבוצות כמו גראן קנריה וולנסיה עדיפות על מכבי של הליגה (עם הגבלת הזרים )
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

7even כתב:המילה יורוליג גורמת לאנשים אסוציאציות כאילו מדובר מינימום במיאמי היט או גולדן סטייט ווריירס.

רק שהשחקנים שהיו רחוקים 3 התקפות מפיינל-פור אינם בהכרח אלו שהיו רחוקים 2 התקפות מלהפסיד לנו, ודי בחוק הרוסי, עוד לפני אלו שלא נרשמו לפלייאוף אצלם .

Sent from my iPhone using Tapatalk
פומפה
קיבל.ה  217 לייקים

בהשוואה למנפורד ומקריי שאותם לא הכרתי לפני שהגיעו להפועל, איפה אלכנסדר עומד מבחינת פרופיל שחקן?
מבין שהוא לא אותה עמדה, השאלה שלי אם מבחינת הפוטנציאל והפרופיל שחקן הוא טוב כמוהם, פחות או יותר.
אם היו מביאים אותו איתם לצורך העניין שנה שעברה ממי מתלהבים יותר טרום עונה?
רק הפועל
קיבל.ה  1517 לייקים

ראיתי סרטון ביצועים שלו ונראה שהוא וגיקובן יכול להיות שילוב אש
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiVinb
נייט רובינסון
קיבל.ה  573 לייקים

פומפה כתב: 26 יולי 2023, 22:21 בהשוואה למנפורד ומקריי שאותם לא הכרתי לפני שהגיעו להפועל, איפה אלכנסדר עומד מבחינת פרופיל שחקן?
מבין שהוא לא אותה עמדה, השאלה שלי אם מבחינת הפוטנציאל והפרופיל שחקן הוא טוב כמוהם, פחות או יותר.
אלכסנדר. מגיע אחרי שהוא שיחק עונה מלאה ביורוליג, אחרי שהציעו לו קבוצות יורוליג והוא העדיף אותנו. הוא מרוויח גם הרבה יותר מהם
רק הפועל
קיבל.ה  1517 לייקים

נייט רובינסון כתב: 26 יולי 2023, 23:15
פומפה כתב: 26 יולי 2023, 22:21 בהשוואה למנפורד ומקריי שאותם לא הכרתי לפני שהגיעו להפועל, איפה אלכנסדר עומד מבחינת פרופיל שחקן?
אלכסנדר. מגיע אחרי שהוא שיחק עונה מלאה ביורוליג, אחרי שהציעו לו קבוצות יורוליג והוא העדיף אותנו. הוא מרוויח גם הרבה יותר מהם
בהחלט , לא ברור לי הספקות שרצות כאן , הוא מספיק טוב לבאיירן מינכן אבל לנו לא?
גביזון
קיבל.ה  1157 לייקים

רק הפועל כתב:
באיירן הוא לא היה אמור להיות שחקן מרכזי, פה הוא ה"סנטר" שלנו.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

רק הפועל
קיבל.ה  1517 לייקים

גביזון כתב: 26 יולי 2023, 23:22
רק הפועל כתב:

מניח ששחקן לא מרכזי בבאירן אמור לחגוג בצבע נגד קבוצות בליגה פה בגדול , לפחות נגד רובן
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1024 לייקים

רק הפועל כתב:

לגבי הליגה, אין ספק שהוא אמור להיות משמעותית הרבה יותר דומיננטי ביחס לרוב הסנטרים.
ביורוקאפ בשנה שעברה, אני מנסה להיזכר אבל מלבד טייריק ג׳ונס, בלצ׳רובסקי, אלפא קאבה ואולי קמגאטה, הוא אמור להיות גם כמה רמות ביחס לכל מיני קונדיט, פרחוסקי ואפילו יולי צ׳יילדס שפגשנו.
ranjef
קיבל.ה  717 לייקים

נייט רובינסון כתב:
שזאת נקודה שאנשים מפספסים, והזכיר לי אותה היום מכביסט שהיה בהלם מזה.
היתה לו הצעה מבאיירן מינכן ביורוליג, והא העדיף את הפועל.
נראה אכן כמו הורטון משודרג מאוד (ובעצם זניחה ברורה של קונספט סנטר כמו אונאקו). מזכיר את אלפא קאבה רק טיפה פחות האסל, ולא בטוח שהוא פחות טוב ממנו.
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

הלך המומנטום כתב:
רק הפועל כתב: בהחלט , לא ברור לי הספקות שרצות כאן , הוא מספיק טוב לבאיירן מינכן אבל לנו לא?

לגבי הליגה, אין ספק שהוא אמור להיות משמעותית הרבה יותר דומיננטי ביחס לרוב הסנטרים.
ביורוקאפ בשנה שעברה, אני מנסה להיזכר אבל מלבד טייריק ג׳ונס, בלצ׳רובסקי, אלפא קאבה ואולי קמגאטה, הוא אמור להיות גם כמה רמות ביחס לכל מיני קונדיט, פרחוסקי ואפילו יולי צ׳יילדס שפגשנו.
יש גם את הסנטר של בדאלונה, איך קראו לו, עם עבר בריאל ויורוליג, בן 34-5 אבל חתיכת שחקן

Sent from my iPhone using Tapatalk
שליחת תגובה