בחירות 2021: הסקר התעדכן

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

למי תצביע בבחירות הבאות?

ליכוד
7
6%
תקווה חדשה
4
3%
יש עתיד
13
11%
ימינה
6
5%
הרשימה המשותפת
16
14%
ש״ס
0
אין הצבעות
יהדות התורה
1
1%
עבודה
15
13%
מר"צ
33
29%
ציונות הדתית
3
3%
ישראל ביתנו
7
6%
כחול לבן
7
6%
רע"מ
0
אין הצבעות
המפלגה הכלכלית של זליכה
3
3%

סך הכול הצבעות: 115
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

תתאבד כבר כתב: 30 דצמבר 2020, 17:05 גם ירון זליכה מקים מפלגה :roflmao:
אבל הוא לא בסקר
צריך רובריקה "אחת ממפלגות המרכז שמאל החדשות" שתכסה הכל
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

או לחכות למועד סגירת הרשימות
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

לא יודע מה מפתיע אותי יותר. שיש כאן מישהו שמצביע לביבי (מטר משרשור בלפור) או מישהם שמצביעים לחולדאי
הפוסט קיבל לייק אחדAdar
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:38, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

תא מרבוטא כתב: 01 ינואר 2021, 09:41 לא יודע מה מפתיע אותי יותר. שיש כאן מישהו שמצביע לביבי (מטר משרשור בלפור) או מישהם שמצביעים לחולדאי
חכה מה יקרה כשחולדאי יתאחד עם מרצ. תהיה פה התאבדות קולקטיבית
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

תא מרבוטא כתב: 01 ינואר 2021, 09:41 לא יודע מה מפתיע אותי יותר. שיש כאן מישהו שמצביע לביבי (מטר משרשור בלפור) או מישהם שמצביעים לחולדאי
אותי יותר מפתיע בנט. ביחס אליו חולדאי עוד נראה טוב.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

חולדאי מתאחד עם מרץ מוריד לי התלבטות
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

נייט כתב: 01 ינואר 2021, 17:52 מעניין מה הקורלציה בין אלה שהצביעו בסקר לכחול לבן לבין מחלקי הלבבות לגילי ורמוט
מעניין מה הקורלציה בין מקללי גילי ורמוט לאנשים שמנטלית הם בני 15.
ולא להצביע לחולדאי בגלל אוסישקין זה באמת אינפנטילי ברמות הגבוהות. אני אישית לא מצביע לו, אבל בטח לא בגלל אוסישקין.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

הפועל כתב: 01 ינואר 2021, 17:53
האמת שזה לא מאד יפתיע מרצ הם חברי קואליציה נאמנים של חולדאי. הם כמו ביבי ויהדות התורה.
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

its-sick כתב: 01 ינואר 2021, 18:02
אותי יותר מפתיע בנט. ביחס אליו חולדאי עוד נראה טוב.
על פניו כן אבל יש אוהדי הפועל דתיים שמתחברים לקו של בנט. לפחות היו כאלו בפורום הישן
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

הוקיץ' כתב: 01 ינואר 2021, 21:05
נייט כתב: 01 ינואר 2021, 17:52 מעניין מה הקורלציה בין אלה שהצביעו בסקר לכחול לבן לבין מחלקי הלבבות לגילי ורמוט
מעניין מה הקורלציה בין מקללי גילי ורמוט לאנשים שמנטלית הם בני 15.
ולא להצביע לחולדאי בגלל אוסישקין זה באמת אינפנטילי ברמות הגבוהות. אני אישית לא מצביע לו, אבל בטח לא בגלל אוסישקין.
לא להצביע לחולדאי רק בגלל אוסישקין זה אולי נראה קטנוני, אם כי מובן. אבל אוסישקין זה רק מקרה פרטי בהתנהלות שלו
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

תא מרבוטא כתב: 02 ינואר 2021, 08:52
האמת שזה לא מאד יפתיע מרצ הם חברי קואליציה נאמנים של חולדאי. הם כמו ביבי ויהדות התורה.
לא מדויק, הם פרשו כמה פעמים מהקואליציה המקומית. כצעד טקטי כנראה, אבל עדיין. בכל מקרה לא הייתי מסיק מזה כלום, אין יותר מדי קשר בין התנהלות מרצ המקומית לארצית, וממילא בקואליציה המוניצפלית כל המפלגות נכנסות פנימה חוץ מכמה טראבל מייקרים נקודתיים פה ושם. זה קשור יותר לבעייתיות במבנה השלטון המקומי בישראל.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

הפועל כתב: 02 ינואר 2021, 09:41

לא מדויק, הם פרשו כמה פעמים מהקואליציה המקומית. כצעד טקטי כנראה, אבל עדיין. בכל מקרה לא הייתי מסיק מזה כלום, אין יותר מדי קשר בין התנהלות מרצ המקומית לארצית, וממילא בקואליציה המוניצפלית כל המפלגות נכנסות פנימה חוץ מכמה טראבל מייקרים נקודתיים פה ושם. זה קשור יותר לבעייתיות במבנה השלטון המקומי בישראל.
הם פרשו לזכרוני לפני 7 שנים בערך, כשזנדברג היתה בראש, אחרי שהיא ישבה כבר איתו. אפילו כשניצן רץ נגדו לראשות העיר מרצ ישבה איתו בסוף. בכל מקרה הם בהחלט יכולים להתאיד איתו כי 1. הם קרובים לאחוז החסימה 2. הם כבר התאחדו כדי להציל את עצמם עם העבודה למשל 3. חולדאי נהנה ברמה הארצית מהילה של ליבראל והומניסט
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

הפועל כתב: 02 ינואר 2021, 09:41

זה סיפור חוזר בכל מערכת בחירות מקומית בת"א: מרצ עם חולדאי בקואליציה, חצי שנה לפני הם מתחילים להרים את הקול על בעיות שמשום מה לא עניינו אותם במשך ארבע וחצי שנים, ואז הם פורשים, רצים על הטיקט של אופוזיציונרים לוחמניים, ואחרי הבחירות נכנסים מחדש לקואליציה שלו. זה היה ככה ב-2003, 2008, 2013 ואאל"ט גם ב-2018. מרצ ת"א הם אפילו יותר בדיחה משאר המפלגה.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדShacham
סמל אישי של משתמש
ברווזן שימייל גמבשי

למצביעי המשותפת כאן ברור שקול למשותפת זה קול לביבי כן?
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

ברווזן שימייל גמבשי כתב: 02 ינואר 2021, 20:00 למצביעי המשותפת כאן ברור שקול למשותפת זה קול לביבי כן?
בבחירות האחרונות כל קול שלא הלך למשותפת או לליברמן הגיע לביבי בסוף
סמל אישי של משתמש
ברווזן שימייל גמבשי

Ron.T כתב: 02 ינואר 2021, 23:15
ברווזן שימייל גמבשי כתב: 02 ינואר 2021, 20:00 למצביעי המשותפת כאן ברור שקול למשותפת זה קול לביבי כן?
גם לפיד לא הלך איתו, גם מרצ לא הלכו איתו, מה לעשות שהיו איחודים בלית ברירה ופרץ הוא אפס אידיוט וגנץ בובה נסחטת(וזה שהוא מתעקש לרוץ כדי לשרוף קולות לשמאל-מרכז כשהוא לא עובר חסימה זו עוד אינדקציה לזה). לא מרצ אשמים בזה ולא לפיד.

הרשימה המשת"פית הצביעו עם ביבי על מבקר מדינה ועל פיזור הכנסת ומה לא, יש מצב שלולא הם לא היו בחירות מספר 3.
מה שבטוח זה שכל העבדים באספסוף המפגר של ביבי מכינים את הקרקע לזה שהמלך שלהם יקים ממשלה/גוש חוסם עם חלק מהמשותפת או כולה, רואים את זה כבר בכל מקום.
שלא לדבר על הברית של המשותפת עם החרדים כבר עשרות שנים.

אין בעיה שמי שמצביע למשותפת יעדיף את ביבי על פני ממשלה פוטנציאלית של סער שבניגוד לביבי יש לו אידיאולוגיה ימנית (זה אפילו הגיוני), אבל זה קצת מצחיק שיש כאן כל מיני מפגינים בבלפור שהולכים להצביע למפלגה שתשתף פעולה על מלא עם ביבי בשניה שתוכל. במיוחד מנסור אבעס הbff החדש.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

ברווזן שימייל גמבשי כתב: 02 ינואר 2021, 23:35
גם לפיד לא הלך איתו, גם מרצ לא הלכו איתו, מה לעשות שהיו איחודים בלית ברירה ופרץ הוא אפס אידיוט וגנץ בובה נסחטת(וזה שהוא מתעקש לרוץ כדי לשרוף קולות לשמאל-מרכז כשהוא לא עובר חסימה זו עוד אינדקציה לזה). לא מרצ אשמים בזה ולא לפיד.

הרשימה המשת"פית הצביעו עם ביבי על מבקר מדינה ועל פיזור הכנסת ומה לא, יש מצב שלולא הם לא היו בחירות מספר 3.
מה שבטוח זה שכל העבדים באספסוף המפגר של ביבי מכינים את הקרקע לזה שהמלך שלהם יקים ממשלה/גוש חוסם עם חלק מהמשותפת או כולה, רואים את זה כבר בכל מקום.

אין בעיה שמי שמצביע למשותפת יעדיף את ביבי על פני ממשלה פוטנציאלית של סער שבניגוד לביבי יש לו אידיאולוגיה ימנית (זה אפילו הגיוני), אבל זה קצת מצחיק שיש כאן כל מיני מפגינים בבלפור שהולכים להצביע למפלגה שתשתף פעולה על מלא עם ביבי בשניה שתוכל. במיוחד מנסור אבעס הbff החדש.
אתה באמת חושב שאף אחד מהרשימה של לפיד לא יערוק לביבי הפעם, אני בטוח שהם ימצאו מישהו מהעציצים ברשימה שיסכים כמו תמיד. מרץ כנראה לא תרוץ לבד וחולדאי/שלח/זליכה גם יכנסו לממשלה אם יקבלו הצעה לתפקיד בכיר. בלד וחדש בחיים לא ילכו עם ביבי ואלה המפלגות הכי גדולות במגזר.למה אתה קורא שיתוף פעולה? אם חבר כנסת מהליכוד מציע חוק החמרת ענישה לעברייני מין לא צריך להצביע בעד רק כי הוא בליכוד ?
סמל אישי של משתמש
ברווזן שימייל גמבשי

Ron.T כתב: 03 ינואר 2021, 00:48

אתה באמת חושב שאף אחד מהרשימה של לפיד לא יערוק לביבי הפעם, אני בטוח שהם ימצאו מישהו מהעציצים ברשימה שיסכים כמו תמיד. מרץ כנראה לא תרוץ לבד וחולדאי/שלח/זליכה גם יכנסו לממשלה אם יקבלו הצעה לתפקיד בכיר. בלד וחדש בחיים לא ילכו עם ביבי ואלה המפלגות הכי גדולות במגזר.למה אתה קורא שיתוף פעולה? אם חבר כנסת מהליכוד מציע חוק החמרת ענישה לעברייני מין לא צריך להצביע בעד רק כי הוא בליכוד ?
אני קורא לפיזור הכנסת והצבעה על מינוי מבקר מדינה בובה שיתוף פעולה, אני קורא לשת"פ שלהם עם החרדים שמחזיקים את ביבי בחיים שיתוף פעולה, גם לשיתופי פעולה שלהם בעבר עם ביבי, אם זה בגוש חוסם מוול לבני ואם זה שיתוף פעולה נגד ממשלת רבין בהצבעות אי-אמון וכו' וכו'.

ועל זה שב99 אחוזים מהזמן נמנעו פעם אחר פעם להמליץ על מועמד מהמרכז שמאל על הרכבת ממשלה, זה לא שיתוף פעולה ישיר אבל זה משרת את ביבי יופי יופי
בל"ד בכיף יכולים ללכת לדיל עם ביבי, בכיף. זה אותו חרא כמו הליכוד רק בערבי. חד"ש לא ישתפו פעולה. רע"מ בסבירות די גבוהה שכן.

לגבי עציצים וכו'? יכול להיות תמיד שמישהו יערוק. אבל לא המפלגה אשמה בזה אלא אותם זונות פוליטיות.
המקרה של פרץ זה לא תקדימי, הוא נכנס כבר לממשלה עם ביבי כשהיה אצל לבני וברגע שנהפך לפופוליסט מפגר שרוכב על "עממיות" וצירף את אורלי לוי זה היה ברור מההתחלה מה הכיוון. למרצ לא היתה ברירה אלא להתאחד, היה חשש ששתי המפלגות לא יעברו חסימה ויילכו לפח 8-10 מנדטים. חולדאי וזליכה וכו' בניגוד לאורלי לוי ופרץ לא הוכיחו פעם אחר פעם שהם זונות פוליטיות, מגיע להם קרדיט.
זה עדיף לקחת סיכון מאשר להצביע למפלגה שבוודאות תשתף פעולה עם ביבי בצורה כמעט שקופה.

שוב, אני יכול להבין למה מצביעי משותפת יעדיפו דיל עם ביבי כדי למנוע ממשלה של סער אבל זה קצת מצחיק שהם מפגינים בבלפור.
סמל אישי של משתמש
ff0000
קיבל.ה  48 לייקים

מי שמצביע למשותפת מבין שלא הולכת להיות ממשלה שתהיה יותר משמאל מממשלת נתניהו בלי תמיכה של המשותפת(או לפחות חלקים שלה). ומעבר לפאן הטקטי של להכריח את מי שמתיימרים להקים ממשלה כזאת להכיר בעובדה הזאת, יש את העניין הערכי של לא לתמוך במי שלא מוכן להכיר בקולות של מיעוט מסויים כלגיטימיים.

ובפועל, אחרי כל הפיצולים, המשותפת זה הפתק היחיד שהיה הגיוני לשים ואחף חלק ממנו לא הלך לנתניהו, ואחרי כל האיחודים לפני הבחירות הקרובות והפיצולים אחריהן, זה עדיין הפתק שהכי סביר שאף חלק שלו לא ילך לממשלה שלו.
בכל פארסת סבבי הבחירות האשמים המרכזיים הם הנדל והואוזר עוד מהסבב הראשון, שרצו באותה רשימה עם יש עתיד גם בסבב ב' וג'. ולפיד עצמו היה צריך 15 שניות בפוליטיקה לפני שהכריז שהוא לא מדבר עם "הזועביז", לקח את ה19 מנדטים שלו, איחד אותם עם ה12 של בנט, ורץ עם זה לממשלה של ביבי.
אם מרצ ירוצו לא כחלק מרשימה שחלקים ממנה בטוח ילכו לנתניהו, יהיה אפשר לשקול להצביע להם, אבל זה לא הולך לקרות.
החתול של שרדינגר לשעבר, ולא לשעבר
לא מלך! לא מלכה! לא לורד! לא אדון!
לא ישטו בנו שוב!
הפוסט קיבל 2 לייקיםיפתח16pelegs
סמל אישי של משתמש
ברווזן שימייל גמבשי

לירן כתב: 30 דצמבר 2020, 18:09
ברווזן שימייל גמבשי כתב: 23 דצמבר 2020, 19:21 עכשיו גם השכל הליברטנית מצטרפת לסער. מה נשאר במיץ הזבל המתקרא הליכוד? מה נשאר בליכוד בתכלס? מיקי זוהר שהוא סוג של קומוניסט והוא לא מסתיר את זה, חיים כץ הסוציאליסט, רגב שסוציאל פופוליסטית ואף אחד לא יודע מה הדיעות שלה אם יש לה בכלל אבל ימין כלכלי היא כנראה שלא כנ"ל כל מיני אוסנת מארק ושאר יצורים "עממים" שאף אחד לא יודע אם ימין כלכלי בכלל.

שלא לדבר על רוב בסיעה למצביעי ותומכי ההתנתקות(כולל ראש המפלגה) ואנשים שערקו לקדימה וחזרו/היו בקדימה.

זה פשוט אדיר, אשכרה מפלגה בלי אידיאולוגיה שלא הציגה מצע איזה 10 שנים או משהו זו המפלגה הכי גדולה כאן.
בכלל לא מדובר בפולחן אישיות לכלבה הסגולה של שלדון אדלסון, אין כאן דגנרציה בכלל.

עריכה: עכשיו גם גרגמלקין אורז את הסנדליים והגרביים ועורק לסער. נשארו בליכוד עוד אנשי ימין בכלל?

מעניין עוד כמה יצורים מהליכוד שיערקו לסער יישברו את הברית של ביבי עם הסטריאוטיפים המהלכים של יהודונים קרי המפלגות החרדיות כשיבינו לאן הרוח נושבת.
אין אף מפלגה ימנית כלכלית בכנסת. כולם יתנו את האתנן שלהם לחרדים בשביל תמיכה.
א' לא בטוח שסער יצטרך את החרדים בשבל ממשלה. מין הסתם אם יוכל איכשהו להרכיב ממשלה בלעדיהם יעדיף את זה. בניגוד לביבי שאין לו ברירה.

ב' יש לשלם לחניוקים פרזיטים בלית ברירה ויש להיות מפלגה שבתוכה יש אנשים כמו מיקי זוהר, חיים כץ, מירי רגב וכו' שחלקם על סף קומוניסטים. לדעתי גם קרעי המפגר הגמור הוא במקור איזה איש של עוצמה יהודית שהם סוציאליסטים לכל דבר, גם שולי מועלם הסמי-מפגרת שביבי הצליח להעביר אליו וכו'.

אצל סער אין כזה דבר, להיפך.
גם אצל בנט אין את זה, במיוחד אחרי שהוא הצליח למחוק את כל השרידים של המפד"ל, עוד יותר אחרי שרפי פרץ והשיניים היפות שלו התאדו מהאיחוד הפשיסטי.

וזה לא רק כלכלית, הליכוד זו אשכרה מפלגת פולחן אישיות של תומכי התנתקות, משמרי אוסלו, תומכים בתכנית המאה שנותנת יותר מאוסלו ומה לא.
רק כלכלית הליכוד זה לא ימין?
נערך לאחרונה על ידי ברווזן שימייל גמבשי ב 03 ינואר 2021, 01:47, נערך 2 פעמים בסך הכל.
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

עדיף ביבי מסער/בנט וכו'
אנטי ביתר לשעבר
סמל אישי של משתמש
ברווזן שימייל גמבשי

אמה גולדמן כתב: 03 ינואר 2021, 01:22
עדיף ביבי מסער/בנט וכו'
מ.ש.ל + אמרתי שזה כמובן הכי הגיוני שזה התיעדוף.
ולכן נראה לי קצת אבסורד שאותם אנשים מפגינים בבלפור רק כדי לתת לביבי אחר כך על מגש במידה מסויימת את ראשות הממשלה.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

ברווזן שימייל גמבשי כתב: 03 ינואר 2021, 01:02

אני קורא לפיזור הכנסת והצבעה על מינוי מבקר מדינה בובה שיתוף פעולה, אני קורא לשת"פ שלהם עם החרדים שמחזיקים את ביבי בחיים שיתוף פעולה, גם לשיתופי פעולה שלהם בעבר עם ביבי, אם זה בגוש חוסם מוול לבני ואם זה שיתוף פעולה נגד ממשלת רבין בהצבעות אי-אמון וכו' וכו'.

ועל זה שב99 אחוזים מהזמן נמנעו פעם אחר פעם להמליץ על מועמד מהמרכז שמאל על הרכבת ממשלה, זה לא שיתוף פעולה ישיר אבל זה משרת את ביבי יופי יופי
בל"ד בכיף יכולים ללכת לדיל עם ביבי, בכיף. זה אותו חרא כמו הליכוד רק בערבי. חד"ש לא ישתפו פעולה. רע"מ בסבירות די גבוהה שכן.

לגבי עציצים וכו'? יכול להיות תמיד שמישהו יערוק. אבל לא המפלגה אשמה בזה אלא אותם זונות פוליטיות.
המקרה של פרץ זה לא תקדימי, הוא נכנס כבר לממשלה עם ביבי כשהיה אצל לבני וברגע שנהפך לפופוליסט מפגר שרוכב על "עממיות" וצירף את אורלי לוי זה היה ברור מההתחלה מה הכיוון. למרצ לא היתה ברירה אלא להתאחד, היה חשש ששתי המפלגות לא יעברו חסימה ויילכו לפח 8-10 מנדטים. חולדאי וזליכה וכו' בניגוד לאורלי לוי ופרץ לא הוכיחו פעם אחר פעם שהם זונות פוליטיות, מגיע להם קרדיט.
זה עדיף לקחת סיכון מאשר להצביע למפלגה שבוודאות תשתף פעולה עם ביבי בצורה כמעט שקופה.

שוב, אני יכול להבין למה מצביעי משותפת יעדיפו דיל עם ביבי כדי למנוע ממשלה של סער אבל זה קצת מצחיק שהם מפגינים בבלפור.
פיזור הכנסת היה מוצדק ביותר והגדיל משמעותית את הכוח של המשותפת. אני לא רואה איזה סיבה הייתה להם להצביע נגד.אם אתה חושב שבל״ד ימליצו על ביבי או יתמכו בממשלה בראשותו, אתה באמת לא מכיר את הנפשות הפועלות במפלגה.

אתה מכיר מישהו ביש עתיד שהוא לא זונה פוליטית? לפיד יצטרף לממשלה בראשות ביבי אם זה ישתלם לו פוליטית, כמו שהוא עשה ב2013. חולדאי מנהיג קואליציה עם החרדים והליכוד כבר עכשיו בעיריית תל אביב, מספר 2 שלו זה שר המשפטים של ביבי ודי ברור שהוא יעדיף תפקיד ביצועי כשר מאשר לשבת באופוזיציה. זליכה התחיל את דרכו בליכוד וקיבל מהם לא מעט תפקידים פקידותיים בכירים, לא רואה מצב שהוא יוותר על תפקיד שר אוצר בממשלת נתניהו, תבדוק מי היה שר האוצר שמינה אותו לתפקיד הציבורי הקודם שלו.
סמל אישי של משתמש
ברווזן שימייל גמבשי

Ron.T כתב: 03 ינואר 2021, 01:56

פיזור הכנסת היה מוצדק ביותר והגדיל משמעותית את הכוח של המשותפת. אני לא רואה איזה סיבה הייתה להם להצביע נגד.אם אתה חושב שבל״ד ימליצו על ביבי או יתמכו בממשלה בראשותו, אתה באמת לא מכיר את הנפשות הפועלות במפלגה.

אתה מכיר מישהו ביש עתיד שהוא לא זונה פוליטית? לפיד יצטרף לממשלה בראשות ביבי אם זה ישתלם לו פוליטית, כמו שהוא עשה ב2013. חולדאי מנהיג קואליציה עם החרדים והליכוד כבר עכשיו בעיריית תל אביב, מספר 2 שלו זה שר המשפטים של ביבי ודי ברור שהוא יעדיף תפקיד ביצועי כשר מאשר לשבת באופוזיציה. זליכה התחיל את דרכו בליכוד וקיבל מהם לא מעט תפקידים פקידותיים בכירים, לא רואה מצב שהוא יוותר על תפקיד שר אוצר בממשלת נתניהו, תבדוק מי היה שר האוצר שמינה אותו לתפקיד הציבורי הקודם שלו.
לפיד פופוליסט סחי אבל אני לא חושב שהוא זונה פוליטית. היה יכול להצטרף גם לממשלה הנוכחית ולקבל את הג'וב שקיבל גבי אשכנזי - הרי הוא תמיד חלם להיות שר החוץ והיה מקבל את זה כי היררכית היה מעל אשכנזי ברשימה.

לגבי חולדאי, פוליטיקה ברמה המוניצפלית שונה ברמה הארצית, אני לא יודע עד כמה זה רלוונטי. ניסנקורן אמנם נכנס לממשלה אבל עשה מה שיכול כדי למנוע מביבי דברים שפעל לשנות, ברגע שגנץ הבובה הנסחטת הראה שהוא מתכוון לתת לביבי לעשות מה שבא לו ניסנקורן הצביע נגד הממשלה.

זליכה הספיק לצאת נגד ביבי מאז אותם ימים כבר מאות פעמים בערך, חוץ מזה שאני לא רואה עם מי הוא מתאחד ואם בכלל ייכנס לכנסת.

אתה לא חייב להצביע לא לזה ולא לזה אלא למרצ שגם אם תתאחד עם עוד מפלגה זה כבר לא יהיה משהו סטייל האיחוד הקודם לדעתי, לא שזה משנה לי תכלס מצידי שביבי יהיה כאן ראש הממשלה גם עוד 50 שנים, עליי זה בטח לא משפיע לרעה אישית, להיפך.

הרשימה המשותפת לא רק הצביעה עם הליכוד על פיזור הכנסת אלא על מבקר מדינה בובה שביבי רצה, המפלגות הערביות בכללי עם הסטוריה של שת"פ עם ביבי.
בנוסף להמנעות מהמלצה על מועמדים מהשמאל מרכז לראשות ממשלה למעט רבין וגנץ(ורק בסבב אחד מתוך 3) זה לא סיוע ישיר לביבי אבל כאמור הם עושים עבורו את העבודה.

אני רואה את בל"ד הולכים עם מי שייתן להם יותר, הם הרי מתעבים את השמאל הציוני בערך פי 10 מאשר את הימין היודו לאומני, הם לא ממש טורחים להסתיר את זה.

בכללי בשבוע האחרון הבוטים מדקמלים דף מסרים שמכין את הקרקע לשיתוף פעולה עם הרשימה המשותפת(פה ושם בפייסבוק אבל בצורה פסיכית בטוויטר,אבל ממש פסיכית) וזה גם מתכתב עם מה שנתן אשל הסוטה אמר לפני כמה שנים על שת"פ איתם כשביבי שוב היה נואש ולא ידע מאיפה לגרד קולות מהמפלגות היהודיות/ציוניות.
נערך לאחרונה על ידי ברווזן שימייל גמבשי ב 03 ינואר 2021, 12:25, נערך 3 פעמים בסך הכל.
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

אני אישית חושב שעד שלא תשתנה פה שיטת הממשל כלום לא ישנה ואנחנו נלך גם לבחירות חמישיות ושישיות
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

איך ניקולאי מחזר פתאום אחרי הערבים.
איזה איש מזוויע.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

ברווזן שימייל גמבשי כתב: 03 ינואר 2021, 01:19
ברווזן שימייל גמבשי כתב: 23 דצמבר 2020, 19:21 עכשיו גם השכל הליברטנית מצטרפת לסער. מה נשאר במיץ הזבל המתקרא הליכוד? מה נשאר בליכוד בתכלס? מיקי זוהר שהוא סוג של קומוניסט והוא לא מסתיר את זה, חיים כץ הסוציאליסט, רגב שסוציאל פופוליסטית ואף אחד לא יודע מה הדיעות שלה אם יש לה בכלל אבל ימין כלכלי היא כנראה שלא כנ"ל כל מיני אוסנת מארק ושאר יצורים "עממים" שאף אחד לא יודע אם ימין כלכלי בכלל.

שלא לדבר על רוב בסיעה למצביעי ותומכי ההתנתקות(כולל ראש המפלגה) ואנשים שערקו לקדימה וחזרו/היו בקדימה.

זה פשוט אדיר, אשכרה מפלגה בלי אידיאולוגיה שלא הציגה מצע איזה 10 שנים או משהו זו המפלגה הכי גדולה כאן.
בכלל לא מדובר בפולחן אישיות לכלבה הסגולה של שלדון אדלסון, אין כאן דגנרציה בכלל.

עריכה: עכשיו גם גרגמלקין אורז את הסנדליים והגרביים ועורק לסער. נשארו בליכוד עוד אנשי ימין בכלל?

מעניין עוד כמה יצורים מהליכוד שיערקו לסער יישברו את הברית של ביבי עם הסטריאוטיפים המהלכים של יהודונים קרי המפלגות החרדיות כשיבינו לאן הרוח נושבת.
א' לא בטוח שסער יצטרך את החרדים בשבל ממשלה. מין הסתם אם יוכל איכשהו להרכיב ממשלה בלעדיהם יעדיף את זה. בניגוד לביבי שאין לו ברירה.

ב' יש לשלם לחניוקים פרזיטים בלית ברירה ויש להיות מפלגה שבתוכה יש אנשים כמו מיקי זוהר, חיים כץ, מירי רגב וכו' שחלקם על סף קומוניסטים. לדעתי גם קרעי המפגר הגמור הוא במקור איזה איש של עוצמה יהודית שהם סוציאליסטים לכל דבר, גם שולי מועלם הסמי-מפגרת שביבי הצליח להעביר אליו וכו'.

גם אצל בנט אין את זה, במיוחד אחרי שהוא הצליח למחוק את כל השרידים של המפד"ל, עוד יותר אחרי שרפי פרץ והשיניים היפות שלו התאדו מהאיחוד הפשיסטי.

וזה לא רק כלכלית, הליכוד זו אשכרה מפלגת פולחן אישיות של תומכי התנתקות, משמרי אוסלו, תומכים בתכנית המאה שנותנת יותר מאוסלו ומה לא.
סער וכל אחד אחר יעדיף את החרדים כי איתם אתה יודע מה אתה מקבל. אין הפתעות ויש נאמנות מלאה בכל תחום שתרצה אותם שלא נוגע בהם.
ולא, גם בנט שופך כסף על מפעל ההתנחלויות הכושל, זה בדיוק ההבדל בין ימין כלכלי לשמאל סוציאליסטי.
סמל אישי של משתמש
ברווזן שימייל גמבשי

לירן כתב: 03 ינואר 2021, 13:15

סער וכל אחד אחר יעדיף את החרדים כי איתם אתה יודע מה אתה מקבל. אין הפתעות ויש נאמנות מלאה בכל תחום שתרצה אותם שלא נוגע בהם.
ולא, גם בנט שופך כסף על מפעל ההתנחלויות הכושל, זה בדיוק ההבדל בין ימין כלכלי לשמאל סוציאליסטי.
לא יודע מה סער מעדיף, הוא בניגוד לביבי לא יתאבד על זה אם תהיה לו ברירה - לביבי אין ברירה. ושוב, יש הבדל בין להכנע לסחטנות פוליטית לבין מפלגה שמתיימרת להיות ימין כלכלי עם החרא המביך הזה של הליכוד עם סוציאליסטים גמורים.

מבחינת בנט מפעל ההתנחבלויות לא כושל, מה אכפת לו שיש שם סוג של מדינת רווחה סוציאליסטית, הוא מממש את האידיאולוגיה המפגרת שלו. איזו אידיאולוגיה הליכוד מממש בשפיכת הכסף על החרדים? (שעל הדרך בשת"פ שלהם עם המפלגות הערביות מסדרות לבדואים עם 800 ילדים תקציבים מופרכים)
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

אמה גולדמן כתב: 03 ינואר 2021, 01:22
עדיף ביבי מסער/בנט וכו'
כל דבר, אבל כל דבר עדיף על ביבי.
לא מבחינת אידאולוגיה אלא מבחינת מה שקורה בפועל. האיש פשוט מרסק את המדינה הזו ואת העתיד של כולנו.
הנזק שייגרם מאיזו קדנציה קצרה של סער או בנט לא משתווה לנזק שייגרם מעוד קדנציה של ביבי.
הפוסט קיבל לייק אחדברווזן שימייל גמבשי
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

ברווזן שימייל גמבשי כתב: 03 ינואר 2021, 02:12

לפיד פופוליסט סחי אבל אני לא חושב שהוא זונה פוליטית. היה יכול להצטרף גם לממשלה הנוכחית ולקבל את הג'וב שקיבל גבי אשכנזי - הרי הוא תמיד חלם להיות שר החוץ והיה מקבל את זה כי היררכית היה מעל אשכנזי ברשימה.

לגבי חולדאי, פוליטיקה ברמה המוניצפלית שונה ברמה הארצית, אני לא יודע עד כמה זה רלוונטי. ניסנקורן אמנם נכנס לממשלה אבל עשה מה שיכול כדי למנוע מביבי דברים שפעל לשנות, ברגע שגנץ הבובה הנסחטת הראה שהוא מתכוון לתת לביבי לעשות מה שבא לו ניסנקורן הצביע נגד הממשלה.

זליכה הספיק לצאת נגד ביבי מאז אותם ימים כבר מאות פעמים בערך, חוץ מזה שאני לא רואה עם מי הוא מתאחד ואם בכלל ייכנס לכנסת.

אתה לא חייב להצביע לא לזה ולא לזה אלא למרצ שגם אם תתאחד עם עוד מפלגה זה כבר לא יהיה משהו סטייל האיחוד הקודם לדעתי, לא שזה משנה לי תכלס מצידי שביבי יהיה כאן ראש הממשלה גם עוד 50 שנים, עליי זה בטח לא משפיע לרעה אישית, להיפך.

הרשימה המשותפת לא רק הצביעה עם הליכוד על פיזור הכנסת אלא על מבקר מדינה בובה שביבי רצה, המפלגות הערביות בכללי עם הסטוריה של שת"פ עם ביבי.
בנוסף להמנעות מהמלצה על מועמדים מהשמאל מרכז לראשות ממשלה למעט רבין וגנץ(ורק בסבב אחד מתוך 3) זה לא סיוע ישיר לביבי אבל כאמור הם עושים עבורו את העבודה.

אני רואה את בל"ד הולכים עם מי שייתן להם יותר, הם הרי מתעבים את השמאל הציוני בערך פי 10 מאשר את הימין היודו לאומני, הם לא ממש טורחים להסתיר את זה.

בכללי בשבוע האחרון הבוטים מדקמלים דף מסרים שמכין את הקרקע לשיתוף פעולה עם הרשימה המשותפת(פה ושם בפייסבוק אבל בצורה פסיכית בטוויטר,אבל ממש פסיכית) וזה גם מתכתב עם מה שנתן אשל הסוטה אמר לפני כמה שנים על שת"פ איתם כשביבי שוב היה נואש ולא ידע מאיפה לגרד קולות מהמפלגות היהודיות/ציוניות.
יאיר לפיד לא הלך עם ביבי כי הוא הבין שזה התאבדות פוליטית, גנץ הלך עם ביבי כי הוא ברמת התפתחות של ילד בן 14, אם יראו ללפיד סקרים שמראים שמשתלם לו להכנס לממשלה של ביבי הוא יכנס בלי לחשוב פעמיים. פעם שעברה הוא נכנס כדי לא לעשות גוש חוסם עם בל"ד ועוד כפה על ביבי להכניס את בנט והסרוגונאצים לממשלה. בוא לא נשכח גם את הרקע הפוליטי של יאיר ואת האבא שלו שאומנם שנא מזרחים ודתיים אבל גם ידע לעמוד על המרפסת שצריך ולכנות את רבין יודנראט.

חולדאי וניסנקורן הם שני פקידים כמו זליכה, שמחכים למינוי מהפקיד הבכיר יותר, ניסנקורן הצליח להשפיע לא מעט מתוך הממשלה וירצה להמשיך להשפיע מבפנים. גם גנץ והבת של דוד לוי יצאו על ביבי כמו זליכה והלכו לממשלה כמו עמיר פרץ ושמולי שלכם.

אני ממש לא בטוח אם מרצ לבד יעברו את אחוז החסימה, וכל מי שאפשר להתאחד איתו זה אופורטוניסטים שילכו עם כל אחד.

אתה לא מכיר את בל"ד וניזון מהתקשורת העברית. בל"ד תחליט להחרים את הבחירות ולוותר על ישיבה בפרלמנט הציוני לפני שיתמכו בראש ממשלה מהליכוד, גם ככה היה שם פיצול והמפלגה שהתפצלה קוראת לא להצביע.

מצחיק אותי שאתה עושה פנקסנות ורושם כל שיתוף פעולה היסטורי של מפלגה ערבית עם הימין ומתעלם מכל ממשלות האחדות למינהן שנתמכו על ידי מפלגות השמאל מרכז. בו לא נשכח שמאבק פה הוא בין ליכוד א לליכוד ב, אין פה שום מאבק אידאולגי וביבי נמצא אם כבר שמאלה לסער מבחינה אידאולוגית ודי סביר שבסוף נקבל רוטציה בין סער לביבי.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

בנתיים מה שיש במערכת בחירות הזאת היא עוד מאותו הדבר
יקומו מפלגות חדשות, בשלב מסויים הם יתאחדו למרות שהן לא קשורות אבל הכל בשם ״האידאולוגיה״ שהיא רק לא ביבי
ביבי כמובן יעשה קמפיין גאוני כמו שהוא תמיד עושה ושוב יהיה בעל הרוב להקמת הממשלה כאשר החרידים עם 16 מנדטים באנקר
נוסיף להם כל מיני ימינה שימכרו את אמא שלהם בשביל מקום בממשלה וביבי יקים את הממשלה הבאה
יאיר לפיד ישאר עם ה14-16 שלו, ליברמן איזור ה6, כחול לבן כמובן שלא יעברו, חולדאי עם איזור ה6 העבודה תעלם ומרצ ככל הנראה גם
אם סער לא מקבל לפחות 25 מדנטים אין באמת סיכוי לממשלה אחרת
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

ברווזן שימייל גמבשי כתב: 03 ינואר 2021, 15:19
לירן כתב: 03 ינואר 2021, 13:15

לא יודע מה סער מעדיף, הוא בניגוד לביבי לא יתאבד על זה אם תהיה לו ברירה - לביבי אין ברירה. ושוב, יש הבדל בין להכנע לסחטנות פוליטית לבין מפלגה שמתיימרת להיות ימין כלכלי עם החרא המביך הזה של הליכוד עם סוציאליסטים גמורים.

מבחינת בנט מפעל ההתנחבלויות לא כושל, מה אכפת לו שיש שם סוג של מדינת רווחה סוציאליסטית, הוא מממש את האידיאולוגיה המפגרת שלו. איזו אידיאולוגיה הליכוד מממש בשפיכת הכסף על החרדים? (שעל הדרך בשת"פ שלהם עם המפלגות הערביות מסדרות לבדואים עם 800 ילדים תקציבים מופרכים)
לא הבנתי על מה הויכוח. אני טוען שאין מפלגה שהיא ימין כלכלי, מהסיבה הפשוטה שכל מפלגה תרפד איזה מגזר (חרדי, מתנחלים) בשביל תמיכה.
סמל אישי של משתמש
ברווזן שימייל גמבשי

Ron.T כתב: 03 ינואר 2021, 16:33
ברווזן שימייל גמבשי כתב: 03 ינואר 2021, 02:12

יאיר לפיד לא הלך עם ביבי כי הוא הבין שזה התאבדות פוליטית, גנץ הלך עם ביבי כי הוא ברמת התפתחות של ילד בן 14, אם יראו ללפיד סקרים שמראים שמשתלם לו להכנס לממשלה של ביבי הוא יכנס בלי לחשוב פעמיים. פעם שעברה הוא נכנס כדי לא לעשות גוש חוסם עם בל"ד ועוד כפה על ביבי להכניס את בנט והסרוגונאצים לממשלה. בוא לא נשכח גם את הרקע הפוליטי של יאיר ואת האבא שלו שאומנם שנא מזרחים ודתיים אבל גם ידע לעמוד על המרפסת שצריך ולכנות את רבין יודנראט.

חולדאי וניסנקורן הם שני פקידים כמו זליכה, שמחכים למינוי מהפקיד הבכיר יותר, ניסנקורן הצליח להשפיע לא מעט מתוך הממשלה וירצה להמשיך להשפיע מבפנים. גם גנץ והבת של דוד לוי יצאו על ביבי כמו זליכה והלכו לממשלה כמו עמיר פרץ ושמולי שלכם.

אני ממש לא בטוח אם מרצ לבד יעברו את אחוז החסימה, וכל מי שאפשר להתאחד איתו זה אופורטוניסטים שילכו עם כל אחד.

אתה לא מכיר את בל"ד וניזון מהתקשורת העברית. בל"ד תחליט להחרים את הבחירות ולוותר על ישיבה בפרלמנט הציוני לפני שיתמכו בראש ממשלה מהליכוד, גם ככה היה שם פיצול והמפלגה שהתפצלה קוראת לא להצביע.

מצחיק אותי שאתה עושה פנקסנות ורושם כל שיתוף פעולה היסטורי של מפלגה ערבית עם הימין ומתעלם מכל ממשלות האחדות למינהן שנתמכו על ידי מפלגות השמאל מרכז. בו לא נשכח שמאבק פה הוא בין ליכוד א לליכוד ב, אין פה שום מאבק אידאולגי וביבי נמצא אם כבר שמאלה לסער מבחינה אידאולוגית ודי סביר שבסוף נקבל רוטציה בין סער לביבי.
בשורה התחתונה, מי שמצביע למשותפת הוא איש שמאל גם אם לא ציוני, כשהוא מצביע למפלגה שמשתפת פעולה סדרתית עם ביבי, זה לא כמו מצביע של מפלגת מרכז. זו אפילו לא השוואה רלוונטית.
בדרך אגב צריך לציין -
לפיד לא נכנס עם נתניהו לממשלה כשהבטיח שלא יעשה את זה. מנגד כשאמר שלא ייכנס עם נתניהו לממשלה הוא עמד בזה משהו כמו 4 פעמים ופעם אחר פעם ולא נכנס.

על הבת של דוד לוי אין מה לדבר בכלל היא חתיכת כלום עם שום דבר וממנסחי חוק הלאום שהיתה אצל ליברמן ועזבה אותו רק בגלל שלא קבלה תפקיד שר, היא בערך האפס הכי גדול שהיה כאן מבחינה פוליטית והיא בערך הסיבה העיקרית שבגללה לא הצבעתי למרצ בבחירות האחרונות כי זה היה צפוי שהיא תעשה מה שעשתה, אי אפשר להשוות את זה לאנשים כמו חולדאי וזליכה ואפילו ניסקורן או פרץ ושמולי - שני האידיןטים האחרונים לא שלי, במיוחד לא פרץ שיצא אפס מביך עוד לפני הכניסה לממשלה אלא בצירוף המטומטם של הכלומניקית אורלי לוי.

אני לא צריך להכיר את בל"ד דרך התקשורת, יצא לי לדבר עם תומכי בל"ד ערבים והם לא מסתירים את התיעוב שלהם כלפי השמאל בישראל, כולל זחלקה שאמר את זה מפורשות לא פעם.
בל"ד לא חייבת לשבת עם ביבי, גם לא בהכרח לתמוך מבחוץ, אבל אתה באמת חושב שאם ביבי יציע להם מספיק שוחד פוליטי הם לא יצביעו איתו על חוקי חסינות והחוק הצרפתי? כי מנסור אבעס כבר רמז לזה שכן, אמנם הוא לא מייצג את בל"ד אבל אני לא רואה שום הבדל מבחינת בל"ד בקטע הזה - מה אכפת להם בתכלס? מבחינתם אין הבדל בין נתניהו לניצן הורוביץ.

עכשיו המאבק הוא בין ליכוד א' וליכוד ב', אבל כשהרצוג התמודד זה לא היה מאבק בין ליכוד א' לליכוד ב' וגם לא לפני כן ועדיין המפלגות הערביות שחקו לידיים של ביבי באי המלצה, אני כאמור מבין שמבחינת מצביעי המשותפת אין גם שום הבדל בין סער להרצוג באותה מידה ובגלל זה אני לא מבין מפגינים בבלפור שאחר כך הולכים להצביע למשותפת שנותנים לביבי את השלטון על מגש בין אם בצורה ישירה ובין עקיפה, מצטער זה מבחינתי אבסורד מה אני יעשה ינאעל העולם.

כמו שכרובי אמר ואני אוסיף - אני לא חושב שקדנציה אחת של סער כראש ממשלה תשפיע מי יודע כמה, במיוחד לאור העובדה שהאידיוטים שמאוננים על ביבי ייראו פעם אחת בפועל מה זה ימין באמת מבחינת כל ההשלכות, מה גם שאפילו בנט אמר שהוא מוותר כרגע על הסיפוח ושזה לא ריאלי כל עוד ביידן בבית הלבן.
כרגע זה מצב מלאכותי ומפגר לגמרי של ראש ממשלה שנבחר על ידי אספסוף בטיקט של ימני כשבפועל 70-80 אחוז מהמצביעים שלו זה שמאל כלכלי ועוד 70-80 אחוזים מהם בכלל לא מתעניין בסיפוח לא סיפוח או מזה שהמלך שלהם הבטיח למוטט את החמאס כשהם קראו להפוך את עזה למגרש חניה והיום מתרצים את הפרוטקשן לחמאס ב"אבל יש שם אזרחים"
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

ביבי כבר ניצח את הבחירות מעצם זה שיש הרבה מטומטמים שלא מבינים שסער זה ליכוד. ביבי+סער+חרדים זו ממשלה קיצונית ומאד יציבה.
لا إله
הפוסט קיבל 2 לייקיםRon.Tofri
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

סער בוודאות יילך עם ניקולאי?
הוא לא ממש שונא אותו?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
ברווזן שימייל גמבשי

לא חושב שיש אחד, כולל מצביעי סער שחושבים שסער לא יכול ללכת עם ביבי.
בטח כשלוקחים בחשבון שגם סער יכול להיות בובה נסחטת כמו גנץ לאור זה שכל העולם בערך יודע על הפרשיות של סער עם קטינות וכו' והעובדה שביבי לא בוחל באמצעים. גם העובדה ש-שאשא ביטון שמגיעה במקור ממפלגת הפיקציה הקודמת שביבי הקים גם היא שם זה אולי רמז לזה.

אבל מה האלט'? לא ללכת להצביע ולתת לאספסוף שוב להמליך את ביבי כי אולי(/כנראה) סער כל הזמן הזה תכנן עם ביבי מראש את מה שיקרה עוד כמה חודשים? להצביע למפלגות שיתנו לביבי חוקי חסינות וחוק צרפתי תמורת שוחד פוליטי שיספק אותן? אז אפשר לבטל מראש את הבחירות ולחסוך במיליארדים למשק.
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

בינתיים התקשורת ממשיכה להגביר כל פיפס שיוצא מהקמפיין של ביבי (כמו תמיד), כמו כן, מסתמן שבסביבות מרץ כל המשק ייפתח חזרה,
כאשר עד אז קמפיין ביבי ימשיך לפמפם איך הוא הביא את החיסונים והציל את ישראל, בתוספת תרגילים של "יש חוסר בחיסונים" עד ששוב הוא יגיע ויציל את המצב "דיברתי עם מנכ"ל מודרנה".
את הרשימה המשותפת הוא פירק, אחוז ההצבעה בחברה הערבית היה אחד המכשולים שלו, זה כבר לא יחזור, מחנה ה"מרכז-שמאל" מיואש, ואיבד אמון, כך שגם שם יהיה אחוז הצבעה נמוך.
כל הדברים לעיל מבטיחים לביבי 35 מנדטים ומעלה.
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

כמות השטויות שמוציא היוזר עם השם המפגר בכל מה שנוגע לפוליטיקה הפלסטינית בכלל והרשימה המשותפת בפרט ממש מדכאת אותי. מייצג נפלא של הציבור היהודי בישראל שפרט לראייה שטחית ורדודה לא מבין כלום, במחילה. אין אפילו טעם לנסות לטעון אחרת מולם.
אבל זה לא באמת משנה, כי אותם אנשים אינם פוטנציאל הצבעה בכל מקרה למשותפת, ויבואו כמו אומללים להתבכיין לרשימה שתמליץ על המועמד דמיקולו התורן שה"שמאל מרכז" הציב בראשו (רק בשביל להתנער מהם שניה לאחר מכן), אבל זה מלמד משהו על הדרך שבה ישראלים מבינים את המציאות.
"בלד ילכו עם מי שיתן להם יותר". כן. ג'יזס, איזה דיכאון.
הפוסט קיבל 2 לייקיםff0000אדום מטלי
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

kruvi כתב: 04 ינואר 2021, 08:06 בינתיים התקשורת ממשיכה להגביר כל פיפס שיוצא מהקמפיין של ביבי (כמו תמיד), כמו כן, מסתמן שבסביבות מרץ כל המשק ייפתח חזרה,
כאשר עד אז קמפיין ביבי ימשיך לפמפם איך הוא הביא את החיסונים והציל את ישראל, בתוספת תרגילים של "יש חוסר בחיסונים" עד ששוב הוא יגיע ויציל את המצב "דיברתי עם מנכ"ל מודרנה".
את הרשימה המשותפת הוא פירק, אחוז ההצבעה בחברה הערבית היה אחד המכשולים שלו, זה כבר לא יחזור, מחנה ה"מרכז-שמאל" מיואש, ואיבד אמון, כך שגם שם יהיה אחוז הצבעה נמוך.
כל הדברים לעיל מבטיחים לביבי 35 מנדטים ומעלה.
הוא פשוט קוסם
אני לא יודע איך הוא עושה את זה
מפרק את היריבים שלו מבפנים, מסיט את כל דעת הציבור מהשחיטויות שלו אל הצלחות ״שלו״
מה שהוא עשה לכחול לבן, מפלגה של 30+ מנדטים, זה לא הגיוני, לא נתפס

הבן זונה ישאר פה לנצח
long live the zapta
שליחת תגובה