גילי ורמוט פרש

פורום אוהדי הפועל תל אביב
OFEK5050
קיבל.ה  13 לייקים

נועם שחם כתב: 31 דצמבר 2020, 13:16 אם סיימנו את הדיון בשאלת כן או לא בוגד, אז זמן לשאול מה המשחק הכי זכור שלו מבחינתכם/ההצגה הכי גדולה.

היו הרבה משחקים נהדרים, אבל המשחק שזכור לי ביותר היה נגד סלטיק בעונת הדאבל, המשחק שבו נמה כבש את שער הנצחון. מה שגילי עשה באותו משחק להגנה של סלטיק היה פשוט בלתי נשכח.
גמר גביע נגד בני יהודה 2010.
טכנית לארז
קיבל.ה  1600 לייקים

נועם שחם כתב: 31 דצמבר 2020, 13:16 אם סיימנו את הדיון בשאלת כן או לא בוגד, אז זמן לשאול מה המשחק הכי זכור שלו מבחינתכם/ההצגה הכי גדולה.

היו הרבה משחקים נהדרים, אבל המשחק שזכור לי ביותר היה נגד סלטיק בעונת הדאבל, המשחק שבו נמה כבש את שער הנצחון. מה שגילי עשה באותו משחק להגנה של סלטיק היה פשוט בלתי נשכח.
"גילי ורמוט גאון. גאון, גאון, גאון".
את שער הניצחון כבש לאלה, מבישול של גילי שעבר על הקו את קולדרווד מסלטיק לדעתי.
ה1-1 היה של נמה.

אני עד היום לא מצליח להבין איך הוא עבר את ראלדס ההוא בדרבי. כאילו עבר דרכו.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדתתאבד כבר
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  144 לייקים

שימו יוטיובים
קצת לשטוף תעיניים
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
טכנית לארז
קיבל.ה  1600 לייקים

"ומי כובש? איתי שכטר"

וגם בשלב הפליאוף הוא היה סידר נצחון חוץ
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  770 לייקים

אני לא מוצא את המשחק מול סלטיק ביוטיוב... וגם לא את ה5-1 על ראפיד וינה. אני סתם מחפש גרוע או שזה באמת לא נמצא?
לגילי היו כמה משחקים ענקיים, לדעתי הבישול ללאלה אבל זה בישול של אליפות וזה המסירה הכי גדולה בקריריה שלו. היה קוסם למשך שנתיים הבחור
טכנית לארז
קיבל.ה  1600 לייקים

סלטיק זה פה:

יש פה גם את ראפיד (ה5-1 וה3-0).
הפוסט קיבל לייק אחדנועם שחם
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

אמרתי משחק אחד.
The red
קיבל.ה  3 לייקים

השחקן הכי אהוב עלי עד שבגד, ההתרסקות שבאה אחרי זה מגיעה לו
OFEK5050
קיבל.ה  13 לייקים

אגב, גם הכדור עומק הענק שלו ללאלה בקריית אליעזר והסיומת האדירה של לאלה שלא קיבלה מספיק קרדיט, אחד הרגעים הזכורים שלו אצלי
Piz
קיבל.ה  47 לייקים

Nivik כתב: 30 דצמבר 2020, 13:21 השחקן האחרון שאני יכול להגיד שבאמת הערצתי, עד המעבר למכבי, וכנראה שגם ישאר האחרון כי אני כבר לא בגיל שמעריצים שחקנים.
תודה על כל הרגעים היפים (והיו הרבה).
מזדהה ומחזק, אולי זה הגיל, ואולי זו העובדה שאין לשחקן הכדורגל הממוצע תכונות אופי שאני ארצה להזדהות איתם.
רגעי האושר שהבחור הסב לי פשוט גוברים באין ספור מונים על המעבר המדקא. :rose:
Leeorjuve
קיבל.ה  8 לייקים

מבחינת כדורגל, שחקן שהיה לו קסם מדהים ברגליים שלא ממש אהב לעבוד קשה, ולכן הפועל הייתה המועדון המושלם עבורו. לכן גם הקריירה שלו הדרימה מאז שעזב. היה אחראי לרגעים הכי יפים שלי כאוהד, אך גם לרגע השחור הזה שלי כאוהד. כמו שנכתב מעל, מאז גדלה הציניות שלי כלפי הקשר בין שחקן-מועדון, שהיום מהווה פריבילגיה של מועדונים עשירים ושחקנים שהם יחידי סגולה שבוחרים לוותר על כסף כדי לשחק במועדון אחד.

וורמוט הוא גם שחקן שמסמל שפל ניהולי מחפיר ברמת המועדון, ואופי חלש ברמת השחקן. מהתזכורות החוזרות והנשנות לכך שניהול נכון וראוי יכול תאורטית לשמור שחקנים במועדון. אך בסופו של יום הוא עטה על עצמו חולצה של ההם יום אחרי דרבי, ועל כך אני מתקשה לסלוח. אם אי פעם יהיה לנו בעלים ראוי או שנצליח לגייס כספים כמועדון אוהדים, הדבר הראשון שהמועדון צריך לעשות הוא דה-חיים-רמונזציה עמוקה. עד אז, כדאי שלא ניקשר יותר מדי לשחקנים שעוטים על עצמם את מדי המועדון.
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:39, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדAdar
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

נייט כתב: 31 דצמבר 2020, 22:03 תמונה

איכסס.. עזוב רגע שלא יושבת עליו החולצה הזאת, הצבע הזה כואב בעיניים :yuck: :yuck:
It's 1991 and I refuse to come wack
אחד עם כיפה
קיבל.ה  59 לייקים

נייט כתב: 31 דצמבר 2020, 22:03 תמונה

תמונה

מסכן גילי.. איך רמון הכריח אותו לעבור
גילי לבלב
לא משנה איך זה משרת את הטענה, אין הצדקה לשים פה סרטונים ותמונות בצהוב.
הפוסט קיבל לייק אחדRaizi
הוקיץ'
קיבל.ה  3879 לייקים

מעבר לזה שהתמונות האלו לא מראות כלום (וואו הוא חוגג? איזה נבלה מכביסטית), רק על לשים את התמונות האלו פה צריך לקבל הרחקה.
כואב בעיניים.
הפוסט קיבל לייק אחדRaizi
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

וואו הוא שמח פעם בגול של מכבי. מה עם התמונות של בוזגלו מוכר משחק לחיפה כדי לדפוק לנו אליפות וחוגג אחרי ה0-0.
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
הוקיץ'
קיבל.ה  3879 לייקים

נייט כתב: 01 ינואר 2021, 01:29
הוקיץ' כתב: 01 ינואר 2021, 01:02 מעבר לזה שהתמונות האלו לא מראות כלום (וואו הוא חוגג? איזה נבלה מכביסטית), רק על לשים את התמונות האלו פה צריך לקבל הרחקה.
כואב בעיניים.
הוקיץ' כתב: 30 דצמבר 2020, 12:12 :heart: :heart: :heart:
אחד מגדולי השחקנים שיצא לי לראות בהפועל ובכדורגל הישראלי בכלל (עונת הדאבל היא אולי העונה האינדיבידואלית הכי גדולה של שחקן שיצא לי לראות). יכל להגיע לגבהים אחרים בקריירה, אבל לצערי לא היה לו האופי לזה.
תודה על הכל, גם על הדברים שנוח לאנשים לשכוח.
כואב בעיניים הא?
:heart: :heart: :heart:

למה שלא ניתן הרחקות למי שמחלק לבבות לזה שלבש צהוב יום אחרי ששיחק אצלנו בדרבי כקפטן?
נראה לי שסוגיית גילי ורמוט די שנויה במחלוקת בקרב הקהל שלנו, לשים חגיגות של מכבי קצת פחות.
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

DarkCowMoo כתב: 30 דצמבר 2020, 15:36 כל ה"בוגד בוגד" זה בתאכלס די מוגזם ומגיע מהלב ולא מהראש.
כי כל שאר הדברים שקשורים בלאהוד קבוצת כדורגל הם רציונליים, פאקטס אנד לוג'יק בן שפירו.
אנטי ביתר לשעבר
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

אין ספק אבל שהבן אדם היה השחקן הכי יצירתי שהיה פה ב20 שנה שאני רואה כדורגל, ושעונת 09/10 שלו היא העונה הכי טובה ששחקן נתן בליגת העל יחד עם העונות המפלצתיות של זהבי. מסי מקומי.
וגם בקדנציה האחרונה שלו בהפועל הוא היה ענק.
איזה חרא.
אנטי ביתר לשעבר
לירון האדום
קיבל.ה  1780 לייקים

איך אפשר לשים לבבות לשחקן שגרם לילדים לבכות ?
שחקן שהיה הכי קרוב לסמל שאפשר ואז כקפטן של המועדון, נטש את הספינה ועבר למכבי.
אלו עובדות!
מה גם לזה? לא מעניין אותי כאוהד.

לשים לו לבבות?
טפי

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדנייט
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
הפוסט קיבל לייק אחדנורמה ג'ין
סמל אישי של משתמש
נורמה ג'ין
קיבל.ה  11 לייקים

נייט כתב: 31 דצמבר 2020, 22:03 *מלא צהוב ומגעיל*

מסכן גילי.. איך רמון הכריח אותו לעבור
גילי לבלב
:roflmao: :rose:
OFEK5050
קיבל.ה  13 לייקים

נייט כתב: 01 ינואר 2021, 10:44 לאחר החתימה גילי ורמוט אמר לאתר הרשמי של מכבי תל אביב: "רציתי לעבור למכבי תל אביב כיוון שזהו הדבר הטוב ביותר עבורי בשלב זה ואף אחד לא הכריח אותי לעשות זאת".

איינבינדר אמר לאחר החתימה: ״מחכה כבר למשחק הראשון. זה לא זמן לדבר, אלא לעבוד קשה ולהגיע מוכן לקראת המשימות שעומדות בפנינו״
אם אני לא טועה בזמנו דובר שחיים רמון הפחדן הכריח אותו להגיד את זה כתנאי למעבר (גילי אשם)
הוקיץ'
קיבל.ה  3879 לייקים

אין לי כוח באמת להיכנס לדיון הזה, אבל מכיוון שהרבה שקרים נכתבים פה וכל מיני עובדות "נעלמו", נעמיד כמה דברים על דיוקם:
1. גילי ורמוט נשאר בהפועל גם כשהרבה אחרים עזבו.
2. גילי ורמוט נשאר בהפועל כשמסביבו היה סגל ברמה של לאומית והוא היה אחד הישראלים הטובים בארץ.
3. בניגוד לכל מיני טענות בסגנון "הלך אחרי הכסף", מכבי הציעו לו במשך תקופה ארוכה הרבה כסף. לא רק שורמוט סירב להם, הוא גם קיצץ במשכורת כדי להישאר בהפועל.
4. גילי ורמוט שיחק בהפועל תחת הנהלה גרועה מהניסנובים (כזו שהביאה מועדון עם נכסים וכמעט בלי חובות למצב של פירוק), תחת לחצים לעבור ליריבה העירונית.
5. בניגוד לכוכבי עבר אחרים (זהבי, שכטר, גרשון), ורמוט מעולם לא חגג מול הפועל, גם כאשר הבקיע מולנו.

כן, גם אני כעסתי עליו מאוד כשעבר, בעיקר עקב הסיטואציה והתזמון שהחליט לעשות זאת. יחד עם זאת, עם הזמן אתה גם מבין (בעיקר אם עברת את גיל 15) שמדובר בבן אדם וכזה שהיה נתון בסיטואציה תעסוקתית מסריחה. קצת מגוחך ששחקנים שלא עשו רבע ממה שעשה בשביל הפועל (כולל ויתור על כסף) לא אכלו את החרא שהוא אכל. אני בכלל לא מדבר על זה שהקהל שלנו, בהיותו הטיפש ביקום, תמיד יפנה את הקללות לשחקנים ולא למי שבאמת צריך לקבל אותן.
הפוסט קיבל 3 לייקיםRed GhostSickleCellNivik
טכנית לארז
קיבל.ה  1600 לייקים

גם כשהוא דיבר ככה חצי שנה לפני המעבר זה היה בגלל הסיטואציה ובגלל שהכריחו אותו ובגלל חיים רמון?
https://www.one.co.il/Article/237206.html

הוא נשאר כשהיה חרא וכשלא היה כסף והוא גם ויתר על כסף, והוא אהב את הקהל והכל טוב יפה. אבל הנסיונות האלה "לנקות" אותו ב-100% כאילו הכל הכל הכל היה פה חיים רמון ו"הסיטואציה" וכאלה זה פשוט להתעלם מהמציאות. ואני אפילו לא מתייחס לתנועות ידיים שהוא עשה פה כל משחק בחצי עונה הזו, כששידר כל הזמן "לא בא לי להיות פה".
El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

טכנית לארז כתב: 01 ינואר 2021, 21:10 גם כשהוא דיבר ככה חצי שנה לפני המעבר זה היה בגלל הסיטואציה ובגלל שהכריחו אותו ובגלל חיים רמון?

הוא נשאר כשהיה חרא וכשלא היה כסף והוא גם ויתר על כסף, והוא אהב את הקהל והכל טוב יפה. אבל הנסיונות האלה "לנקות" אותו ב-100% כאילו הכל הכל הכל היה פה חיים רמון ו"הסיטואציה" וכאלה זה פשוט להתעלם מהמציאות. ואני אפילו לא מתייחס לתנועות ידיים שהוא עשה פה כל משחק בחצי עונה הזו, כששידר כל הזמן "לא בא לי להיות פה".
תגיד זה הפתיע מישהו שהעתיד המקצועי במכבי באותם שנים היה הרבה יותר ורוד? על מה אתה מדבר.
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

זה מה נשאר לכם, אוהדים מספר אחד בארץ בניהול חשבונות, אלופי עולם. פאתטי ועצוב.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

הוקיץ' כתב: 01 ינואר 2021, 21:02 אין לי כוח באמת להיכנס לדיון הזה, אבל מכיוון שהרבה שקרים נכתבים פה וכל מיני עובדות "נעלמו", נעמיד כמה דברים על דיוקם:
1. גילי ורמוט נשאר בהפועל גם כשהרבה אחרים עזבו.
2. גילי ורמוט נשאר בהפועל כשמסביבו היה סגל ברמה של לאומית והוא היה אחד הישראלים הטובים בארץ.
3. בניגוד לכל מיני טענות בסגנון "הלך אחרי הכסף", מכבי הציעו לו במשך תקופה ארוכה הרבה כסף. לא רק שורמוט סירב להם, הוא גם קיצץ במשכורת כדי להישאר בהפועל.
4. גילי ורמוט שיחק בהפועל תחת הנהלה גרועה מהניסנובים (כזו שהביאה מועדון עם נכסים וכמעט בלי חובות למצב של פירוק), תחת לחצים לעבור ליריבה העירונית.
5. בניגוד לכוכבי עבר אחרים (זהבי, שכטר, גרשון), ורמוט מעולם לא חגג מול הפועל, גם כאשר הבקיע מולנו.

כן, גם אני כעסתי עליו מאוד כשעבר, בעיקר עקב הסיטואציה והתזמון שהחליט לעשות זאת. יחד עם זאת, עם הזמן אתה גם מבין (בעיקר אם עברת את גיל 15) שמדובר בבן אדם וכזה שהיה נתון בסיטואציה תעסוקתית מסריחה. קצת מגוחך ששחקנים שלא עשו רבע ממה שעשה בשביל הפועל (כולל ויתור על כסף) לא אכלו את החרא שהוא אכל. אני בכלל לא מדבר על זה שהקהל שלנו, בהיותו הטיפש ביקום, תמיד יפנה את הקללות לשחקנים ולא למי שבאמת צריך לקבל אותן.
:rose:
לחמן
קיבל.ה  8 לייקים

גילי וארמוט פרש לפני איזה שנתיים ולא מתאים כבר לליגת העל אבל עדיין יש לו מקום נניח בנוף הגליל או באריות מהסקציה של נס ציונה
אמאאא של מתן רוצים טיפול חינם או אבאאא של מתן תוריד אתהזקן :bored:
Asafasraf
קיבל.ה  760 לייקים

טכנית לארז כתב:גם כשהוא דיבר ככה חצי שנה לפני המעבר זה היה בגלל הסיטואציה ובגלל שהכריחו אותו ובגלל חיים רמון?

ורמוט ויתר על לא מעט כסף כדי להיות אצלנו.
מעבר לעובדה שחיים רמון עשה הכל כדי למכור אותו (הוא העדיף לעבור לחיפה רק ששחר לא היה מוכן לשלם את הסכום שקיבלנו ממכבי), הקבוצה היתה חלשה להחריד (כל ספורטאי שמכבד את עצמו רוצה להיות תחרותי ברמות הכי גבוהות), היתה בעיה אחת גדולה שאנשים שוכחים אותה- סכסוך עם שי אבוטבול שקרע את הקבוצה לשתיים. זה אותו אבוטבול שיחד עם סלים טועמה הטילו וטו על חזרה של זהבי אלינו.
אז אבוטבול מקבל את התואר ״סמל״, בזמן שהוא אחראי לנזקים גדולים יותר מאדם שהציל את עתידו הכלכלי של המועדון (לפי הארכי נוכל רמון).
ההשוואה של המקרה שלו לדמארי (השחקן הכי אהוב עליי בכל הזמנים) פשוט לא במקום- דמארי השתכר כחצי מהמשכורת של ורמוט והיה בעיסקת ליסינג הזויה.
גם כשורמוט כבש נגדנו לא חגג והתגרה בקהל.
לא יכול לשנוא אותו אפילו לשניה- שחקן ענק עם אישיות צנועה. אחד שבשבילו משלמים כסף בשביל לראות כדורגל.
דריבליסט בחסד ומבשל שערים (בעונת הדאבל בישל 17 שערים).
אחד מהאחראים המרכזיים לקבוצה הגדולה בהיסטורייה שלנו.
הלוואי ויהיה לנו אחד עם רבע מהיכולות שלנו ברגליים.
לירון האדום
קיבל.ה  1780 לייקים

chimpfive כתב:זה מה נשאר לכם, אוהדים מספר אחד בארץ בניהול חשבונות, אלופי עולם. פאתטי ועצוב.
מה לעשות שלאהוד קבוצת כדורגל זה קצת יותר מסתם לקוות שכל משחק ננצח.
לך אולי לא היה מפריע לקחת תואר עם 8 שחקנים מושאלים ממכבי, לי כן.
לך אולי לא יפריע לקחת אליפות בתור רד בול תל אביב לי כן.

יש דברים שלא קונים בכסף.

גילי פגע בהרבה מאד אוהדים ושבר להם את הלבבות.

בושה לשים לו כאן לבבות, זה מביך

dino
קיבל.ה  2024 לייקים

נייט כתב: 01 ינואר 2021, 10:44 לאחר החתימה גילי ורמוט אמר לאתר הרשמי של מכבי תל אביב: "רציתי לעבור למכבי תל אביב כיוון שזהו הדבר הטוב ביותר עבורי בשלב זה ואף אחד לא הכריח אותי לעשות זאת".

איינבינדר אמר לאחר החתימה: ״מחכה כבר למשחק הראשון. זה לא זמן לדבר, אלא לעבוד קשה ולהגיע מוכן לקראת המשימות שעומדות בפנינו״
ההצהרות האלו אחרי חתימות הן רבות הפעמים מעורבות בדוברים שנותנים דגש או כותבים הכל
בעיקר מה שקורה בהפועל.

המעבר של ורמוט היה סאגה של מעבר סמל בשיא הקריירה ליריבה המרה, לכן היה צורך בדגש כזה, כדי לרכך את אוהדי מכמבי(שוב- ענייני אינטרסים של דוברים)
אייבינדר מזמן כבר לא סמל בביטר, לא בשיא הקריירה והמעבר הוא לא ליריבה בשיא תפארתה. ככה שאין כאן שום עניין להבליט שום דבר בהקשר הזה.
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

ערן זהבי לא בא להפועל בגלל שהציעו לו הרבה יותר כסף במכבי. די כבר עם השקר הזה על טועמה ואבוטבול, זה לא קשור למציאות בשום צורה.
אינתי עומרי, הפועל.
Asafasraf
קיבל.ה  760 לייקים

תבדוק את העובדות שוב. ערן זהבי היה מסוכסך עם טועמה ואבוטבול שלא היו מוכנים שיגיע אלינו.
ביום שהשקרן אבוקסיס (שותף מרכזי למשחק השרוכים) יגיד את האמת תבין.
tvti
קיבל.ה  20 לייקים

השער שאני הכי זוכר ממנו היה השלישי נגד ראפיד בחוץ, שנתן מסירת עומק שפגעה ברגלי אחד הבלמים והכדור חזר אליו משם המשיל בדריבל קסום ועבר את השוער.
גילי היה פשוט אומן עם הכדור ותודה על כל הרגעים הטובים.
זיכרון ישן אבא אז אמר לי
זאת הפועל תל אביב, נולדנו לסבול
תא מרבוטא
קיבל.ה  319 לייקים

Asafasraf כתב: 02 ינואר 2021, 11:09 תבדוק את העובדות שוב. ערן זהבי היה מסוכסך עם טועמה ואבוטבול שלא היו מוכנים שיגיע אלינו.
ביום שהשקרן אבוקסיס (שותף מרכזי למשחק השרוכים) יגיד את האמת תבין.
אז למה זהבי לא אמר את זה בעצמו? זה היה חוסך לו לדעתי 50% מהקללות מהקהל.
תא מרבוטא
קיבל.ה  319 לייקים

לירון האדום כתב: 02 ינואר 2021, 09:52
chimpfive כתב:זה מה נשאר לכם, אוהדים מספר אחד בארץ בניהול חשבונות, אלופי עולם. פאתטי ועצוב.

יש דברים שלא קונים בכסף.

יש הרבה דברים שקונים בכסף.
אחד השוערים הכי מוצלחים בהפועל גדל במכבי.
אחד הקשרים הכי מוכשרים שהיו בהפועל היה סמל בבית"ר
אחד המאמנים הכי מזוהים עם הפועל כולל דאבל לקח דאבל 4 שנים קודם במכבי והיה שותף בצד הבית"רי לאליפות השרוכים

ופישונט. וחרזי. ואדרי. ובן דיין. ופנסטיל. ואפילו רובן עובד.
ופליקס חלפון שעבר את הכביש בעונת הדאבל ועדיין אהבו לפחות עד עניין הסמים
אבל היי, קשר שבכלל גדל בחיפה זה סמל לבגידה.
RedIa

אבו-דגל כתב: 31 דצמבר 2020, 07:43
RedIa כתב: 30 דצמבר 2020, 23:42
נייט כתב: 30 דצמבר 2020, 23:39
מי שאשם בעזיבה שלו זה גילי ורמוט.
מי שתרם ודחף זה חיים רמון.
לא נראה שרמון השאיר לו ברירה.
אחרי כל כך הרבה תביעות של שחקנים שניסו להוציא אותם מהקבוצה ונמצאים בבוררות מול המועדון, איך אפשר עדיין להמציא את התזה הזו של אפשר להעביר שחקנים בניגוד לרצון שלהם לקבוצה אחרת? אין דבר כזה שמבטלים חוזה של שחקן בלי ההסכמה שלו (כאילו לא כל שחקן שני תבע רק לאחרונה את המועדון על זה), אז בטח מעבר לקבוצה אחרת.
איך רמון לא השאיר לו ברירה? מה הוא איים עליו שהוא לא ישלם לו? יש חוזה, יש הסכם.

הסיפור מאוד פשוט, רמון דחף בשביל הכסף, ורמוט הסכים והתראיין שזו החלטה שלו.
היוזמה הייתה של רמון. על פי הפרסומים אמר לורמוט שבלי עזיבה שלו אין הפועל או משהו כזה.
מעבר לזה, מדובר במחרב סדרתי, ההיסטוריה שלו לא לטובתו, והאמת שגם ההווה מוכיח את זה.
לירון האדום
קיבל.ה  1780 לייקים

תא מרבוטא כתב:
לירון האדום כתב: 02 ינואר 2021, 09:52

יש דברים שלא קונים בכסף.

יש הרבה דברים שקונים בכסף.
אחד השוערים הכי מוצלחים בהפועל גדל במכבי.
אחד הקשרים הכי מוכשרים שהיו בהפועל היה סמל בבית"ר
אחד המאמנים הכי מזוהים עם הפועל כולל דאבל לקח דאבל 4 שנים קודם במכבי והיה שותף בצד הבית"רי לאליפות השרוכים

ופישונט. וחרזי. ואדרי. ובן דיין. ופנסטיל. ואפילו רובן עובד.
ופליקס חלפון שעבר את הכביש בעונת הדאבל ועדיין אהבו לפחות עד עניין הסמים
אבל היי, קשר שבכלל גדל בחיפה זה סמל לבגידה.
התשובה שלך לא קשורה לכלום.
אתה באמת לא מבין מה היתה הבעיה במעבר של גילי?
זה נראה לך סבבה ?

שליחת תגובה