גילי ורמוט פרש

פורום אוהדי הפועל תל אביב
OFEK5050
קיבל.ה  13 לייקים

יפתח16 כתב: 30 דצמבר 2020, 15:45 המעבר שלו למכבי היה אולי הרגע הכי שחור מבחינתי בכדורגל.
לגמרי.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

אבו-דגל כתב: 30 דצמבר 2020, 15:09 ברוך שפטרנו מגדול הבוגדים, שנתיים עושה עלינו ספינים וסיבובים כדי להציל את הזיכרון האחרון מהקריירה שלו, לך קיבינימט אמן שיעשו לו טקס מביך במכבי זה מה שיזכרו מהקריירה שלך , בוגד.
!!!!!!!!!!!!!!
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

העזיבה שלו סימנה את תחילת הקריסה שלנו כמועדון בכיר בליגת העל.
אם ירצו להבין מה הנקודה שסימנה יותר מכל את הקריסה של הפועל אין לי ספק שהמעבר שלו אחרי הדרבי יחשב תמיד כנקודת המפנה.

עם כמה שאני רוצה קשה לי לשנוא את הבן זונה הזה..
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
סקורפיו
קיבל.ה  12 לייקים

הדגל האדום בפורום שדים ירד לחצי התורן. 90 אחוז מהפורום עכשיו בוכים ואבלים כי גילי פרש. אין מחילה לשחקן שחתם אצל ההם יום אחרי שענד על הזרוע סרט שכל ילד אוהד הפועל חולם לענוד נגד הקבוצה השנואה בתבל.במיוחד נגד הקבוצה השנואה בתבל. כל אוהד שאי פעם רצה בחזרתו לקבוצה,שיתבייש בעצמו. אתה לא אוהד הפועל מבחינתי. תהיה מי שתהיה עם כל הפז''מ שיש לך ביציעים ביפו.

ברוך שפטרנו מעונשו של זה.
כדור פוגע לפיבן בעקב
פרץ מרחיק

בואטנג בועט ומבקיע

עמנואל בואטנג מבקיע את שער הבכורה שלו בישראל
Raizi
קיבל.ה  40 לייקים

שחקן כשרוני שהיה כיף לראות והיה מחובר למועדון,
אופי זהב ולא כמו כל הילדים זין שעוברים אצלנו בעשור האחרון

כל המעבר המגעיל - היה קשה ונוראי באותה תקופה, בסופו של דבר מובן שזה לא הגיע מיוזמתו וכי הצליחו לשכנע אותו יפה יפה שזה הדבר הנכון

כמה שתרצו, השחקן הזה הוא לא מכבי

בהצלחה גיליזזז ותודה על הדאבל

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
אבו-דגל
קיבל.ה  56 לייקים

El dudernio כתב: 30 דצמבר 2020, 15:18
אבו-דגל כתב: 30 דצמבר 2020, 15:09 ברוך שפטרנו מגדול הבוגדים, שנתיים עושה עלינו ספינים וסיבובים כדי להציל את הזיכרון האחרון מהקריירה שלו, לך קיבינימט אמן שיעשו לו טקס מביך במכבי זה מה שיזכרו מהקריירה שלך , בוגד.
שום בוגד ושום נעלים.
בניגוד לאחרים הוא לא מכר אותך לרגע.
והאחרים זה
גרשון
אבוקסיס
זהבי
וכו'
אבוקסיס - לקח איתך אליפות, ירד איתך ליגה, עלה איתך ליגה! סיים חוזה, שיחק בבני יהודה, צפרירים ואז עבר לביתר וכשהציעו לו לחזור חזר, אני באמת לא מבין אנשים שבכלל מדברים עליו כבוגד?! נכון אולי הוא לא גדול הסמלים אבל בוגד? מה אתם רוצים שלא יתפרנס מכדורגל? פליקס חלפון גם בוגד? דגני גם בוגד? יש גם "סתם" שחקנים טובים ששיחקו בכמה קבוצות, זנדברג גם בוגד? דיי בחיאת.
זהבי - עבר לפלרמו כשרצה לחזור העדיפו את אלמוג כהן על פניו, השנאה הגדולה כלפיו היא בגלל שהוא הפך זונת קהל שלהם ואישיות זין.

גרשון - היחיד שראוי ברשימת גדולי הבוגדים במקרה הזה כי הפועל עשתה אותו, בלי הפועל הוא כלום, קפטן הקבוצה תארים וכו' לפחות עשה את ההצגה עם מסיבת עיתונאים של דמעות תנין ועבר בקיץ.
ורמוט - גם במקרה שלו בלי הפועל הוא כלום, אבל הגדיל מגרשון ולא רק שעבר למכבי הוא עשה את זה תוך כדי שהוא עולה לשחק בדרבי עם סרט הקפטן ביודעין שהוא עובר, הצדיק את המעבר כמו גרשון על "אתגר מקצועי" וכמובן חתם כמוהו ב"ההחלטה היא שלי ושלי בלבד".

את המשחק ב2006 בטדי שהפסדנו אני לא אשכח בחיים, גם את משחק החזרה של גרשון לבלומפילד עם הרימון הלם בפנדל של אבוקסיס.
אבל שום דבר לא מתקרב בעצב והחרפה של אותו יום עם מאות חולצות מספר 14 זרוקות על הדשא בבלומפילד, זה היה יותר גרוע מכל "תמות עם הכסף" לגרשון, זה היה אקט אמיתי מול בוגד בלתי נסלח, תפסיקו לסובב את זה אחרת, מבחינתי רמת האמינות של ורמוט זה חיים רמון וככה הקריירה של שניהם חלפה עם הרוח, ברוך שפטרנו.

-מחכה לזקני השבט שיספרו כאן על גבי לסרי -
החמישייה הפותחת של האוהדים
לעודד זה להגיד "לא לאלימות"
ואהבת לקבוצתך כמוך
בנצחון או בהפסד, העיקר ההגינות
באהבה יש רק מנצחים
הכי חשוב לפרגן ביציע, ומהיציע
בשבילנו הכוכב זה אתה
...
הפוסט קיבל 5 לייקיםנייטיפתח16ההוא שאמרו לוRed Wolfעמי נאווי
סמל אישי של משתמש
Hapoel
קיבל.ה  36 לייקים

אחד מגדולי השחקנים ששיחקו בקבוצה ב20 שנה האחרונות, תודה על מה שנתן וחבל שזה לא נגמר אחרת.
"אני אוהב אותך
כל כך אוהב אותך"
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

אבו-דגל כתב: 30 דצמבר 2020, 17:18
שום בוגד ושום נעלים.
והאחרים זה
גרשון
אבוקסיס
זהבי
וכו'
אבוקסיס - לקח איתך אליפות, ירד איתך ליגה, עלה איתך ליגה! סיים חוזה, שיחק בבני יהודה, צפרירים ואז עבר לביתר וכשהציעו לו לחזור חזר, אני באמת לא מבין אנשים שבכלל מדברים עליו כבוגד?! נכון אולי הוא לא גדול הסמלים אבל בוגד? מה אתם רוצים שלא יתפרנס מכדורגל? פליקס חלפון גם בוגד? דגני גם בוגד? יש גם "סתם" שחקנים טובים ששיחקו בכמה קבוצות, זנדברג גם בוגד? דיי בחיאת.
זהבי - עבר לפלרמו כשרצה לחזור העדיפו את אלמוג כהן על פניו, השנאה הגדולה כלפיו היא בגלל שהוא הפך זונת קהל שלהם ואישיות זין.

גרשון - היחיד שראוי ברשימת גדולי הבוגדים במקרה הזה כי הפועל עשתה אותו, בלי הפועל הוא כלום, קפטן הקבוצה תארים וכו' לפחות עשה את ההצגה עם מסיבת עיתונאים של דמעות תנין ועבר בקיץ.
ורמוט - גם במקרה שלו בלי הפועל הוא כלום, אבל הגדיל מגרשון ולא רק שעבר למכבי הוא עשה את זה תוך כדי שהוא עולה לשחק בדרבי עם סרט הקפטן ביודעין שהוא עובר, הצדיק את המעבר כמו גרשון על "אתגר מקצועי" וכמובן חתם כמוהו ב"ההחלטה היא שלי ושלי בלבד".

את המשחק ב2006 בטדי שהפסדנו אני לא אשכח בחיים, גם את משחק החזרה של גרשון לבלומפילד עם הרימון הלם בפנדל של אבוקסיס.
אבל שום דבר לא מתקרב בעצב והחרפה של אותו יום עם מאות חולצות מספר 14 זרוקות על הדשא בבלומפילד, זה היה יותר גרוע מכל "תמות עם הכסף" לגרשון, זה היה אקט אמיתי מול בוגד בלתי נסלח, תפסיקו לסובב את זה אחרת, מבחינתי רמת האמינות של ורמוט זה חיים רמון וככה הקריירה של שניהם חלפה עם הרוח, ברוך שפטרנו.

אין ספק שמדובר פה בבגידה גדולה, אבל את העונש שלו הוא כבר קיבל ולמד את הלקח. אין לי כלפיו שום שנאה רק אכזבה וצער, השנאה צריכה לבוא לחיים רמון וממשיכי דרכו הניסנובים.
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

איזה שטויות זה ״בלי הפועל גרשון כלום״ שחקנים כמו גרשון ורמוט או זהבי הם מה שהם בגלל מה שהם, הם היו משהו גם במכבי או ביתר (חלקם אפילו הוכיחו את זה).
אם כבר ההיפך נכון - בלי השחקנים האלו אנחנו כלום, כמו שעינינו רואות בימים אלו
הפוסט קיבל לייק אחדיוחאי
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

בר קולמוסא כתב: 30 דצמבר 2020, 17:59 איזה שטויות זה ״בלי הפועל גרשון כלום״ שחקנים כמו גרשון ורמוט או זהבי הם מה שהם בגלל מה שהם, הם היו משהו גם במכבי או ביתר (חלקם אפילו הוכיחו את זה).
חוץ מעין זין, אצל רוב כוכבינו ההצלחה היתה בעיקר אצלנו. גם אבוקסיס הצליח בירושלים, וכמובן באדיר בא מחיפה, אבל זו קבוצה קטנה עם מעט דוגמאות.
יש המון דוגמאות לשחקנים שנכשלו בחוץ.
נערך לאחרונה על ידי its-sick ב 30 דצמבר 2020, 18:06, נערך 2 פעמים בסך הכל.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
דאגלס
קיבל.ה  19 לייקים

הדריבליסט הכי גדול שהיה במועדון הזה.
אבל עדיין, שימות אלף פעם.
רק לא רך.
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:39, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
אבו-דגל
קיבל.ה  56 לייקים

בר קולמוסא כתב: 30 דצמבר 2020, 17:59 איזה שטויות זה ״בלי הפועל גרשון כלום״ שחקנים כמו גרשון ורמוט או זהבי הם מה שהם בגלל מה שהם, הם היו משהו גם במכבי או ביתר (חלקם אפילו הוכיחו את זה).
בזכות הפועל לגרשון היה את הטיקט של הבלם הכי טוב בארץ (ובכלל אחד הגדולים בהיסטוריה) כדי לעשות את הרעש הזה, אחרי המעבר לביתר היה עוד שחקן שהאוהדים לא אוהבים והבעלים על הפנדלים שלו אומר פצ'ימוי, אם היית מסכם את הקריירה שלו? באיזה קטעי וידאו היית משתמש?
בלי הפועל זה תומר בן יוסף ביום טוב.
בדיוק כמו שהקריירה של גילי ורמוט בלי הפועל זה ראובן עובד ולא פלא שהיא נגמרה בערך כמו שלו (פחות ההתמכרויות).
זהבי בדומה לאבוקסיס זה סיפור אחר גם אופי אחר ומעבר אחר ואולי אבוקסיס היה סוג של ה"זהבי" שלנו שהשתבח עם המועדון בשונה לחלוטין מגרשון \ ורמוט שדעכו דווקא בגיל שהקריירה שלהם אמורה להיות בפיק יחסי.
ואהבת לקבוצתך כמוך
באהבה יש רק מנצחים
בשבילנו הכוכב זה אתה
...
סמל אישי של משתמש
אבו-דגל
קיבל.ה  56 לייקים

Ron.T כתב: 30 דצמבר 2020, 17:57
אבו-דגל כתב: 30 דצמבר 2020, 17:18

שום בוגד ושום נעלים.
והאחרים זה
גרשון
אבוקסיס
זהבי
וכו'

אין ספק שמדובר פה בבגידה גדולה, אבל את העונש שלו הוא כבר קיבל ולמד את הלקח. אין לי כלפיו שום שנאה רק אכזבה וצער, השנאה צריכה לבוא לחיים רמון וממשיכי דרכו הניסנובים.
ברור, השורה התחתונה שהסיפור הזה הוא קודם כל מצער כי כולנו אהבנו אותו, בצדק גמור. זה גם לא שמחה לאיד זה פשוט נושא שטוב שסוף סוף יורד מהשולחן שהיה צריך שיהיה לו קלוז'ר, עכשיו יש קלוז'ר - ברוך שפטרנו.
ואהבת לקבוצתך כמוך
באהבה יש רק מנצחים
בשבילנו הכוכב זה אתה
...
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

כגודל האהבה אליו מלפני הבגידה גודל השנאה אליו אחרי. ועכשיו ממרחק זמן אני כבר לא יודע אם שונא או אוהב.
אנטי ביתר לשעבר
יוחאי
קיבל.ה  6 לייקים

מלך !!!
אוהב אותו ואת כל מי שגרם לי באופן אישי לקפיצות שמחה באוויר
כולל זהבי וגרשון.
מאחל לו רק טוב
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אחד הדריבליסטים הגדולים והמוכשרים שהיו בישראל.
את גילי אפשר לא לאהוב , אבל גם קשה לא לאהוב.
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

תתאבד כבר כתב:יש לו מספר מרגש על היד
תודה על זמנים יפים
ועל שלא נהיית זהבי
.
OFEK5050
קיבל.ה  13 לייקים

De Niro כתב: 30 דצמבר 2020, 20:43
את גילי אפשר לא לאהוב , אבל גם קשה לא לאהוב.
צודק, כמה חבל.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
RedIa

מי שאשם בעזיבה שלו זה מחרב הפועל חיים רמון.
זאת הייתה ההתחלה של ההחרבה. תחילת הדרך שאנחנו עליה עכשיו.
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
RedIa

נייט כתב: 30 דצמבר 2020, 23:39
RedIa כתב: 30 דצמבר 2020, 23:19 מי שאשם בעזיבה שלו זה מחרב הפועל חיים רמון.
מי שאשם בעזיבה שלו זה גילי ורמוט.
מי שתרם ודחף זה חיים רמון.
לא נראה שרמון השאיר לו ברירה.
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

לא מעריך אותו ולא קונה את הסיפור של "הכריחו אותי לעזוב"
אם גילי לא מעוניין לחתום שם הוא לא חותם.
שיזדיין
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

נייט כתב: 31 דצמבר 2020, 00:03
RedIa כתב: 30 דצמבר 2020, 23:42
איים עליו עם אקדח?
כן
סמל אישי של משתמש
אבו-דגל
קיבל.ה  56 לייקים

RedIa כתב: 30 דצמבר 2020, 23:19 מי שאשם בעזיבה שלו זה מחרב הפועל חיים רמון.
אחרי כל כך הרבה תביעות של שחקנים שניסו להוציא אותם מהקבוצה ונמצאים בבוררות מול המועדון, איך אפשר עדיין להמציא את התזה הזו של אפשר להעביר שחקנים בניגוד לרצון שלהם לקבוצה אחרת? אין דבר כזה שמבטלים חוזה של שחקן בלי ההסכמה שלו (כאילו לא כל שחקן שני תבע רק לאחרונה את המועדון על זה), אז בטח מעבר לקבוצה אחרת.
איך רמון לא השאיר לו ברירה? מה הוא איים עליו שהוא לא ישלם לו? יש חוזה, יש הסכם.

הסיפור מאוד פשוט, רמון דחף בשביל הכסף, ורמוט הסכים והתראיין שזו החלטה שלו.
ואהבת לקבוצתך כמוך
באהבה יש רק מנצחים
בשבילנו הכוכב זה אתה
...
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

תודה
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אבו-דגל כתב: 31 דצמבר 2020, 07:43
אחרי כל כך הרבה תביעות של שחקנים שניסו להוציא אותם מהקבוצה ונמצאים בבוררות מול המועדון, איך אפשר עדיין להמציא את התזה הזו של אפשר להעביר שחקנים בניגוד לרצון שלהם לקבוצה אחרת? אין דבר כזה שמבטלים חוזה של שחקן בלי ההסכמה שלו (כאילו לא כל שחקן שני תבע רק לאחרונה את המועדון על זה), אז בטח מעבר לקבוצה אחרת.
איך רמון לא השאיר לו ברירה? מה הוא איים עליו שהוא לא ישלם לו? יש חוזה, יש הסכם.

הסיפור מאוד פשוט, רמון דחף בשביל הכסף, ורמוט הסכים והתראיין שזו החלטה שלו.
הסיפור הוא באמת פשוט.
ורמוט בחר.
הוא בחר כמו הנאנסת שבחרה לשכב עם תוקפיה כי אחרת הם היו יורים לה בראש.
הפוסט קיבל לייק אחדבר קולמוסא
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

למה, מה היה קורה אם הוא היה אומר לרמון "לא רוצה לעבור"?
רמון היה מכנס מסיבת עיתונאים ומודיע "ורמוט מסרב לעבור למכבי ומכאן שכעת אנחנו נלך לפירוק"?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

טכנית לארז כתב: 31 דצמבר 2020, 11:42 למה, מה היה קורה אם הוא היה אומר לרמון "לא רוצה לעבור"?
רמון היה מכנס מסיבת עיתונאים ומודיע "ורמוט מסרב לעבור למכבי ומכאן שכעת אנחנו נלך לפירוק"?
כן.

רמון הודיע לוורמוט שאם הוא לא עובר למכבי חודש הבא אין כסף למשכורות
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לא שמעתי את ורמוט אומר את זה, וגם לא שמעתי את רמון מתריע לפני כן שאם ורמוט לא יימכר אין כסף למשכורות.

זה כנראה באמת פשוט.
רמון דחף לזה, ורמוט הסכים.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

טכנית לארז כתב: 31 דצמבר 2020, 11:45 לא שמעתי את ורמוט אומר את זה, וגם לא שמעתי את רמון מתריע לפני כן שאם ורמוט לא יימכר אין כסף למשכורות.

זה כנראה באמת פשוט.
רמון דחף לזה, ורמוט הסכים.
רמון אמר את זה מפורשות
"מבחינת תקציב המועדון אני קובע חד־משמעית, ש"עסקת ורמוט" הצילה את הפועל ת"א מבחינה כלכלית, ואני מאמין שעוד יתברר שהעסקה הייתה מועילה גם מקצועית. ללא המעבר של ורמוט לא היה ניתן לסיים את העונה מבחינה תקציבית"

ובכלל מכבי טענו וטוענים עדין שהם סגרו עם רמון את הדברים יומיים לפני הדרבי. עם ורמוט הם דיברו רק אחרי הדרבי. ורמוט טוען שהוא לא עלה לדרבי כשהוא מודע לעיסקה שרמון סגר. לא יודע לי זה נראה מאד מאד ברור. רק עיוור שמחפש לשנוא ללא קשר למציאות יכול להאשים את ורמוט ולא את רמון.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

די נו.
אם הוא לא היה רוצה הוא לא היה עובר.
הוא רצה/הסכים.

כבר שכחת איך הוא התבטא בכל החודשים שלפני המעבר?
אני זוכר אותו מתראיין ומספר שאומרים לו שהוא עשה טעות שהוא לא עבר וש"יש בזה משהו".
כל החצי עונה הזו הוא עשה תנועות ידיים והראה כמה הוא מבואס להיות פה.
הנה:
https://www.one.co.il/Article/237206.html

להפיל עכשיו 100% על רמון זה סתם להיתמם.
אני מבין שאתה אוהב אותו, גם אני אוהב אותו.
עדיין זה סתם להתעלם מהמציאות בעיני.
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

טכנית לארז כתב: 31 דצמבר 2020, 11:59 די נו.
הוא רצה/הסכים.

אני זוכר אותו מתראיין ומספר שאומרים לו שהוא עשה טעות שהוא לא עבר וש"יש בזה משהו".

חד משמעית.
מספיק להסתכל על איך דמארי התנהג במצב מאוד דומה.
לחץ של מכבי שיעבור לשם, לחץ של הפוע שיעבור לשם, ולחץ של הלוזונים שיעבור לשם.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

kruvi כתב: 31 דצמבר 2020, 12:01
טכנית לארז כתב: 31 דצמבר 2020, 11:59 די נו.
הוא רצה/הסכים.

חד משמעית.
מספיק להסתכל על איך דמארי התנהג במצב מאוד דומה.
לחץ של מכבי שיעבור לשם, לחץ של הפוע שיעבור לשם, ולחץ של הלוזונים שיעבור לשם.
על דאמרי לא שמו לשניה את עתיד המועדון על הכתפים.
אין מה להשוואת.

ורמוט סירב פעם אחרי פעם לעבור למכבי בדיוק כמו דאמרי.

כן ברור שלהיות במכבי בתקופה הזאת (וגם עכשיו) זה עדיף מלהיות בפועל. אני באמת לא מבין אותכם.

הבעלים אומר חד משמעית שאם ורמוט לא עובר אנחנו לא מסיימים את העונה. טענתם שזה לא נאמר והבאתי לך אישור שכן. אז אתה עובר להתעסק בפרשעות נפנופי ידיים? זה לא רציני.

אם אתה רוצה תאשים את ורמוט תמשיך לשנוא סתם. אחרי זה לא תהינו איך ולמה המועדון נהרס בגלל אוהדים.

ועוד משהו 1. אם יש סיבה לאהוב את ורמוט פחות היא החרם שעשה על עומרי קנדה אחרי שפרשת ההימורים התפוצצה.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

טכנית לארז כתב:למה, מה היה קורה אם הוא היה אומר לרמון "לא רוצה לעבור"?
ורמוט עצמו אמר את זה לרמון מספר פעמים בעבר. אבל יש גבול לכמה נאמן שחקן יכול להיות למועדון כשהמועדון עצמו משדר לו שהוא רוצה להיפטר ממנו בכל הזדמנות, ואפילו מציג את הדברים כאילו אם הוא לא יעבור המועדון עצמו יתרסק.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

טכנית לארז כתב: 31 דצמבר 2020, 11:42 למה, מה היה קורה אם הוא היה אומר לרמון "לא רוצה לעבור"?
גילי ורמוט היה לאורך כל הקריירה נאיבי מאוד וכנראה האמין לו כמו שהאמין גם שיצליח מקצועית במכבי, תוסיף לזה את הסיכסוך שלו עם שי אבוטבול שלא דיבר איתו לאורך כל העונה הזאת וקל מאוד לעשות טעות כזאת.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

אם סיימנו את הדיון בשאלת כן או לא בוגד, אז זמן לשאול מה המשחק הכי זכור שלו מבחינתכם/ההצגה הכי גדולה.

היו הרבה משחקים נהדרים, אבל המשחק שזכור לי ביותר היה נגד סלטיק בעונת הדאבל, המשחק שבו נמה כבש את שער הנצחון. מה שגילי עשה באותו משחק להגנה של סלטיק היה פשוט בלתי נשכח.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

נועם שחם כתב: 31 דצמבר 2020, 13:16 אם סיימנו את הדיון בשאלת כן או לא בוגד, אז זמן לשאול מה המשחק הכי זכור שלו מבחינתכם/ההצגה הכי גדולה.

היו הרבה משחקים נהדרים, אבל המשחק שזכור לי ביותר היה נגד סלטיק בעונת הדאבל, המשחק שבו נמה כבש את שער הנצחון. מה שגילי עשה באותו משחק להגנה של סלטיק היה פשוט בלתי נשכח.
שאלה קשה.
סלטיק, צמד המשחקים נגד ראפיד וינה, הדרבי 4-2, הבישול ללאלה בקללה, הצמד בגמר הגביע נגד בני יהודה, הסלאלום נגד בני יהודה, הקאמבק 3-3 נגד נתניה, וכמובן, משחק האליפות נגד בית"ר שם הוא גם הבקיע את הראשון וגם יצר את השני מכלום. איזה כוכב כדורגל.
אגב, רגע לא משמעותי אבל כזה שנחקק לי בזכרון, במשחק הראשון נגד בנפיקה היה קטע שהוא קיבל את הכדור באגף ימין, שני שחקני הגנה עטו עליו והוא הצליח איכשהו להשכיב את שניהם ולשחרר הגבהה שהורחקה לקרן. בסוף המהלך אוהדי בנפיקה מחאו לו כפיים.
:heart:
שליחת תגובה