בחירות 2021: הסקר התעדכן

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

למי תצביע בבחירות הבאות?

ליכוד
7
6%
תקווה חדשה
4
3%
יש עתיד
13
11%
ימינה
6
5%
הרשימה המשותפת
16
14%
ש״ס
0
אין הצבעות
יהדות התורה
1
1%
עבודה
15
13%
מר"צ
33
29%
ציונות הדתית
3
3%
ישראל ביתנו
7
6%
כחול לבן
7
6%
רע"מ
0
אין הצבעות
המפלגה הכלכלית של זליכה
3
3%

סך הכול הצבעות: 115
סמל אישי של משתמש
ברווזן שימייל גמבשי

עכשיו גם השכל הליברטנית מצטרפת לסער. מה נשאר במיץ הזבל המתקרא הליכוד? מה נשאר בליכוד בתכלס? מיקי זוהר שהוא סוג של קומוניסט והוא לא מסתיר את זה, חיים כץ הסוציאליסט, רגב שסוציאל פופוליסטית ואף אחד לא יודע מה הדיעות שלה אם יש לה בכלל אבל ימין כלכלי היא כנראה שלא כנ"ל כל מיני אוסנת מארק ושאר יצורים "עממים" שאף אחד לא יודע אם ימין כלכלי בכלל.

שלא לדבר על רוב בסיעה למצביעי ותומכי ההתנתקות(כולל ראש המפלגה) ואנשים שערקו לקדימה וחזרו/היו בקדימה.

זה פשוט אדיר, אשכרה מפלגה בלי אידיאולוגיה שלא הציגה מצע איזה 10 שנים או משהו זו המפלגה הכי גדולה כאן.
בכלל לא מדובר בפולחן אישיות לכלבה הסגולה של שלדון אדלסון, אין כאן דגנרציה בכלל.

עריכה: עכשיו גם גרגמלקין אורז את הסנדליים והגרביים ועורק לסער. נשארו בליכוד עוד אנשי ימין בכלל?

מעניין עוד כמה יצורים מהליכוד שיערקו לסער יישברו את הברית של ביבי עם הסטריאוטיפים המהלכים של יהודונים קרי המפלגות החרדיות כשיבינו לאן הרוח נושבת.
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

שטייניץ, הנגבי ויריב לוין. אלה הפוליטיקאים המקצועיים הסמי-הגונים היחידים שנותרו לצידו של ביבי.
יכול היה להיעזר בביטן בימים אלה...

בינתיים כיף לצפות בהתפוררות של הליכוד, גם אם מי שיתפסו את ההריסות יהיו מפלגות ימין אחרות.
אנחנו מתקרבים עוד קצת ליום שבו נתניהו יירד מהשלטון.
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 23 דצמבר 2020, 15:13
pelegs כתב: 23 דצמבר 2020, 14:54
אמה גולדמן כתב: 23 דצמבר 2020, 00:55 לא חושב שאצביע. אם כן זה יהיה למשותפת כבחירה הכי פחות גרועה.
לגיטימי לנסות לשכנע אותך שראוי וחשוב להצביע להם?
אשמח שתנסה לשכנע אותי
אני לא באמת מצליח להבין מה הם ומה העמדות שלהם והאם הם ראויים
שוב, אם נניח לרגע את סוגיית הסכסוך בצד ונתמקד יותר בפאן הפנים ישראלי
מה שרציתי לכתוב היה ספציפית מכוון לאמה/לשעבר אנטי-בית"ר, מתוך הכירות שטחית עם העמדות שלו. אבל בגדול אני חושב שראוי מאד לחזק את הכוח הפוליטי של המיעוט הפלסטיני בישראל, שכן בעיני המדינה הם בפועל אזרחים סוג ג' במקרה הטוב, והדבר הפוליטי הכי מבטיח שקרה להם בשנים האחרונות זה האיחוד הזה. כאילו, המפלגה השלישית בגודלה, ופוטנציאל להוביל את האופוזיציה (שלא לדבר על להשפיע ישירות על עמדות ממשלה ותקציבים, אם גנץ לא היה אפס) - זה לחלוטין יכול להשפיע לטובה על האוכלוסיה הזו, שסובלת מהררי דיכוי מאז קום המדינה. כמו-כן, הרשימה מובלת על-ידי סוציאליסט (וחד"ש בסה"כ די חזקה בניהול העסק), מה שמחזק את ההשפעה שלהם בחברה הפלסטינית ובניתובה שמאלה ואל עבר שיתוף פעולה יהודי-ערבי. לטעמי לישראלי-יהודי הממוצע (עם הכנסה באיזור החציון) - בייחוד לאלה הגרים באיזור המרכז - אין ממש הבדל פרקטי ישיר בין הצבעה למרצ ולמשותפת. האחרונה פשוט אשכרה מזיזה משהו בכיוון חיובי בחברה הפלסטינית (יעני "ערביי ישראל").

גילוי נאות וכו': אני תומך חד"ש, מרקסיסט וכל החרא הזה.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

אין באמת סיטואציה שעודא יהיה יו״ר האופוזיציה.
איזה הרכב שלא תעשה לממשלה, יש מפלגות יותר גדולות המשותפת.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
ברווזן שימייל גמבשי

גם ההוא שהבן של הדוצ'ה קרא לו מרגל שנשוי לבת של רוצח.(בלי תדרוך של אבא כמובן, זה הכל על דעת עצמו וביבי לא שולט בו), איזה משהו אדלשטיין או איך שלא קוראים לסמרטוט המטומטם הזה, גם הוא ככל הנראה בדרך למפלגה של סער.

בסוף ביבי יישאר אשכרה עם כל מיני אוסנת מארק וכאלה כעלי תאנה וסטנדרט של איכות לצד היצורים מהמקומות ה40-50 שברשימת הליכוד שיוקפצו למעלה, כל מיני איוב "מכשיר אבגני" קרא, ירון מזוז, ג'ורג' ואסילי ועוזי גופיה.
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

pelegs כתב: 23 דצמבר 2020, 23:36
pelegs כתב: 23 דצמבר 2020, 14:54 לגיטימי לנסות לשכנע אותך שראוי וחשוב להצביע להם?
אשמח שתנסה לשכנע אותי
מה שרציתי לכתוב היה ספציפית מכוון לאמה/לשעבר אנטי-בית"ר, מתוך הכירות שטחית עם העמדות שלו. אבל בגדול אני חושב שראוי מאד לחזק את הכוח הפוליטי של המיעוט הפלסטיני בישראל, שכן בעיני המדינה הם בפועל אזרחים סוג ג' במקרה הטוב, והדבר הפוליטי הכי מבטיח שקרה להם בשנים האחרונות זה האיחוד הזה. כאילו, המפלגה השלישית בגודלה, ופוטנציאל להוביל את האופוזיציה (שלא לדבר על להשפיע ישירות על עמדות ממשלה ותקציבים, אם גנץ לא היה אפס) - זה לחלוטין יכול להשפיע לטובה על האוכלוסיה הזו, שסובלת מהררי דיכוי מאז קום המדינה. כמו-כן, הרשימה מובלת על-ידי סוציאליסט (וחד"ש בסה"כ די חזקה בניהול העסק), מה שמחזק את ההשפעה שלהם בחברה הפלסטינית ובניתובה שמאלה ואל עבר שיתוף פעולה יהודי-ערבי. לטעמי לישראלי-יהודי הממוצע (עם הכנסה באיזור החציון) - בייחוד לאלה הגרים באיזור המרכז - אין ממש הבדל פרקטי ישיר בין הצבעה למרצ ולמשותפת. האחרונה פשוט אשכרה מזיזה משהו בכיוון חיובי בחברה הפלסטינית (יעני "ערביי ישראל").

אני כאמור לא ממש נגד הצבעה למשותפת וזאת האופציה היחידה שלי אם אצביע, אבל יש למיעוט הפלסטיני בישראל כוח פוליטי גם מחוץ לפוליטיקה מפלגתית ויש חלקים לא מבוטלים שנגד השתתפות פלסטינית בכנסת בכלל.
אני לא נלהב להצביע לאף מפלגה כי הפעילות פוליטית היחידה שמעניינת אותי היא לא מפלגתית ושלא שואפת להגיע לעמדות כוח אלא לפרק אותן. זה עדיין לא אומר שאני בהכרח לא אצביע, אבל כן שהצבעה היא אקט פוליטי אוברייטד בעיניי שתופס הרבה יותר מדי מקום בשיח על חשבון פעילויות פוליטיות אחרות שמדמיינות עתיד באמת אחר.
עד כאן חפירה על דעתי הלא באמת מעניינת.
אנטי ביתר לשעבר
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

אני באמת לא רואה מפלגה שאני יכול להיות רגוע שאני מצביע לה , לדעתי גם לא יהיה פה שינוי עד שלא תשונה שיטת הממשל פה ,
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

ofri כתב: 24 דצמבר 2020, 10:18 אני באמת לא רואה מפלגה שאני יכול להיות רגוע שאני מצביע לה , לדעתי גם לא יהיה פה שינוי עד שלא תשונה שיטת הממשל פה ,
מה זה רגוע? אידאולגית או שהיא תהיה חלק מהגוש שאתה מייחל לו ?
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

אפשר להוסיף את עפר שלח לסקר.
סמל אישי של משתמש
ברווזן שימייל גמבשי

הציקלופ המוזר והטרחן יכול וצריך להתמודד על ראשות מפלגת העבודה, יש שם ואקום פסיכי והוא ייקח בקלות ואז הם ירוצו ברשימת זיגזג אחת עם מרצ כמו בפעם שעברה
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

אמה גולדמן כתב: 24 דצמבר 2020, 01:41
pelegs כתב: 23 דצמבר 2020, 23:36

אשמח שתנסה לשכנע אותי

אני כאמור לא ממש נגד הצבעה למשותפת וזאת האופציה היחידה שלי אם אצביע, אבל יש למיעוט הפלסטיני בישראל כוח פוליטי גם מחוץ לפוליטיקה מפלגתית ויש חלקים לא מבוטלים שנגד השתתפות פלסטינית בכנסת בכלל.
אני לא נלהב להצביע לאף מפלגה כי הפעילות פוליטית היחידה שמעניינת אותי היא לא מפלגתית ושלא שואפת להגיע לעמדות כוח אלא לפרק אותן. זה עדיין לא אומר שאני בהכרח לא אצביע, אבל כן שהצבעה היא אקט פוליטי אוברייטד בעיניי שתופס הרבה יותר מדי מקום בשיח על חשבון פעילויות פוליטיות אחרות שמדמיינות עתיד באמת אחר.
איזה תועלת יש מהמנעות מהצבעה? מילא בוא נגיד והייתה תנועה המונית שמחרימה את הבחירות, אבל כל האבנא אל באלד והפלג הצפוני שקוראים לחרם לא באמת משפיעים בנושא הזה על הציבור הפלסטני. תסכל על אחוזי ההצבעה בישובים עם תודעה פוליטית כמו סחנין ועראבה, אחוזי ההצבעה שם די דומים לישובים יהודיים, אחוזי ההצבעה הנמוכים במגזר הם ביישובים בלי תודעה פוליטית כמו אבו גוש או יישובים דרוזים ובדואים.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

ברווזן שימייל גמבשי כתב: 24 דצמבר 2020, 14:13 הציקלופ המוזר והטרחן יכול וצריך להתמודד על ראשות מפלגת העבודה, יש שם ואקום פסיכי והוא ייקח בקלות ואז הם ירוצו ברשימת זיגזג אחת עם מרצ כמו בפעם שעברה
האמת שלמרות שהציקלופ המוזר והטרחן הוא לא משהו בעיניי, אני די מעדיף אותו על המגה פופוליסטים שהם מרצ ויאיר לפיד, אז אני אשקול להצביע לו אם וכאשר הוא ירוץ עד הסוף ולא ייתקפל בגלל אחוז החסימה.
סמל אישי של משתמש
ברווזן שימייל גמבשי

Shacham כתב: 24 דצמבר 2020, 14:53
ברווזן שימייל גמבשי כתב: 24 דצמבר 2020, 14:13 הציקלופ המוזר והטרחן יכול וצריך להתמודד על ראשות מפלגת העבודה, יש שם ואקום פסיכי והוא ייקח בקלות ואז הם ירוצו ברשימת זיגזג אחת עם מרצ כמו בפעם שעברה
האמת שלמרות שהציקלופ המוזר והטרחן הוא לא משהו בעיניי, אני די מעדיף אותו על המגה פופוליסטים שהם מרצ ויאיר לפיד, אז אני אשקול להצביע לו אם וכאשר הוא ירוץ עד הסוף ולא ייתקפל בגלל אחוז החסימה.
בלי להתאחד עם עוד מפלגה אין לו סיכוי לקבל אפילו 2 מנדטים
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

Ron.T כתב: 24 דצמבר 2020, 14:44
אמה גולדמן כתב: 24 דצמבר 2020, 01:41
pelegs כתב: 23 דצמבר 2020, 23:36 מה שרציתי לכתוב היה ספציפית מכוון לאמה/לשעבר אנטי-בית"ר, מתוך הכירות שטחית עם העמדות שלו. אבל בגדול אני חושב שראוי מאד לחזק את הכוח הפוליטי של המיעוט הפלסטיני בישראל, שכן בעיני המדינה הם בפועל אזרחים סוג ג' במקרה הטוב, והדבר הפוליטי הכי מבטיח שקרה להם בשנים האחרונות זה האיחוד הזה. כאילו, המפלגה השלישית בגודלה, ופוטנציאל להוביל את האופוזיציה (שלא לדבר על להשפיע ישירות על עמדות ממשלה ותקציבים, אם גנץ לא היה אפס) - זה לחלוטין יכול להשפיע לטובה על האוכלוסיה הזו, שסובלת מהררי דיכוי מאז קום המדינה. כמו-כן, הרשימה מובלת על-ידי סוציאליסט (וחד"ש בסה"כ די חזקה בניהול העסק), מה שמחזק את ההשפעה שלהם בחברה הפלסטינית ובניתובה שמאלה ואל עבר שיתוף פעולה יהודי-ערבי. לטעמי לישראלי-יהודי הממוצע (עם הכנסה באיזור החציון) - בייחוד לאלה הגרים באיזור המרכז - אין ממש הבדל פרקטי ישיר בין הצבעה למרצ ולמשותפת. האחרונה פשוט אשכרה מזיזה משהו בכיוון חיובי בחברה הפלסטינית (יעני "ערביי ישראל").

איזה תועלת יש מהמנעות מהצבעה? מילא בוא נגיד והייתה תנועה המונית שמחרימה את הבחירות, אבל כל האבנא אל באלד והפלג הצפוני שקוראים לחרם לא באמת משפיעים בנושא הזה על הציבור הפלסטני. תסכל על אחוזי ההצבעה בישובים עם תודעה פוליטית כמו סחנין ועראבה, אחוזי ההצבעה שם די דומים לישובים יהודיים, אחוזי ההצבעה הנמוכים במגזר הם ביישובים בלי תודעה פוליטית כמו אבו גוש או יישובים דרוזים ובדואים.
לא אמרתי שיש בזה תועלת. אמרתי שאני די אדיש להצבעה. ואני כך או כך לא פלסטיני :smoke:
אנטי ביתר לשעבר
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

די ברור לי שאתה לא פלסטינאי, אבל הבאת אותם בתור טיעון. אני כנראה לא אצביע כי אני גר בחו"ל, אבל אני לא מצליח להבין למה לא לבזבז 5 דקות מהחיים בשביל זה? זה לא יכאב :)
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

בר קולמוסא כתב: 24 דצמבר 2020, 12:49
ofri כתב: 24 דצמבר 2020, 10:18 אני באמת לא רואה מפלגה שאני יכול להיות רגוע שאני מצביע לה , לדעתי גם לא יהיה פה שינוי עד שלא תשונה שיטת הממשל פה ,
מה זה רגוע? אידאולגית או שהיא תהיה חלק מהגוש שאתה מייחל לו ?
אידאולגית אבל שוב בתוך אחד שהצביע ב4 מערכות האחרונות לעבודה לא רואה מפלגת שמאל מרכז כרגע שאני יכול להיות בטוח שאצביע וכל מפלגה חדשה שקמה לגוש הזה רק מזיקה וטובה לגוש הימין
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

red in blood כתב: 23 דצמבר 2020, 17:52 גנץ טען עכשיו בישיבת ממשלה שהוא אוהד הפועל.
הוא לא נצפה כבר בהמון משחקי מכבי?
הוא אוהד הפועל פתח תקווה.
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

מה קרה בימים האחרונים?
גידון סער מחרבן לי את הסקר ופורש מהליכוד, אלקין עזב וכנראה יחבור לגידון. מוקמת מפלגה חדשה, בשם "דמוקרטית". ברק כהן ירוץ שם במקום גבוה.
לשנות (ולאפס) את הסקר בפעם השלישית או להשאיר אותו ככה ובשבוע הבחירות לפתוח חדש?
יורם
קיבל.ה  101 לייקים

עובדיה כתב: 25 דצמבר 2020, 12:06 מה קרה בימים האחרונים?
גידון סער מחרבן לי את הסקר ופורש מהליכוד, אלקין עזב וכנראה יחבור לגידון. מוקמת מפלגה חדשה, בשם "דמוקרטית". ברק כהן ירוץ שם במקום גבוה.
לשנות (ולאפס) את הסקר בפעם השלישית או להשאיר אותו ככה ובשבוע הבחירות לפתוח חדש?
אלקין כבר חבר לסער. לגבי הסקר, אולי פשוט תחכה לסגירת הרשימות ב-4 בפברואר?
zur14
קיבל.ה  לייק אחד

אני מזועזע מהבחירות של אנשים פה.. לא מתבייש אבל מזועזע
ר
רש
רשע... :lol:
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

דווקא בינתיים התוצאות מעודדות. קצת יותר מדי קולות למפלגות ציוניות, אבל הלוואי שהמדינה הייתה נראית כמו הפורום.
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

מה נסגר עם המפלגות הלא ציוניות? תהיה רק אחת או שהם נפרדות? לא עוקב כל כך.
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

תהיינה שתיים לפחות. אם הרשימה המשותפת תתפלג (דבר שאני מקווה שיקרה), עשויות להיות אפילו שלוש.
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

רגע, איזה שתיים יש עכשיו?
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

יהדות התורה והרשימה המשותפת
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

טוב, כן, תכלס. התכוונתי יותר למפלגות לא ציוניות מסיבות שפויות.
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

נראה שכחול לבן מתפרקים ניסנקורן הודיע שעוזב וגם גבי אשכנזי כנראה יודיע בערב שהוא פורש
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

ofri כתב: 29 דצמבר 2020, 17:21 נראה שכחול לבן מתפרקים ניסנקורן הודיע שעוזב וגם גבי אשכנזי כנראה יודיע בערב שהוא פורש
מה? עוד מפלגת מרכז-סאחים-שקר-כלשהו מתפרקת? שוקינג
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדיפתח16
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

תתאבד כבר כתב: 23 דצמבר 2020, 22:05 שטייניץ, הנגבי ויריב לוין. אלה הפוליטיקאים המקצועיים הסמי-הגונים היחידים שנותרו לצידו של ביבי.

בינתיים כיף לצפות בהתפוררות של הליכוד, גם אם מי שיתפסו את ההריסות יהיו מפלגות ימין אחרות.
להגיד על הנגבי שהורשע בעדות שקר שהוא אחד מהסמי הגונים זו תעודת עניות לליכוד. גם שטייניץ אגב התברר בכמה פרסומים כלא ממש הגון
סמל אישי של משתמש
Maor7
קיבל.ה  23 לייקים

בנאדם כמו חולדאי מצפה להוביל בגוש שלו ולקפל עם הזמן מועמדים אחרים תוך כדי כך?
אחרת מה הרעיון לפתוח עוד מפלגה שפונה לפלח שגם ככה שופע מפלגות וחלש עד כדי גסיסה?

אני רק שאלה. לא מבין פוליטיקה. אולי מישהו פה יאיר את עיניי
סמל אישי של משתמש
ברווזן שימייל גמבשי

תא מרבוטא כתב: 29 דצמבר 2020, 19:40
תתאבד כבר כתב: 23 דצמבר 2020, 22:05 שטייניץ, הנגבי ויריב לוין. אלה הפוליטיקאים המקצועיים הסמי-הגונים היחידים שנותרו לצידו של ביבי.

להגיד על הנגבי שהורשע בעדות שקר שהוא אחד מהסמי הגונים זו תעודת עניות לליכוד. גם שטייניץ אגב התברר בכמה פרסומים כלא ממש הגון
הסטנדרט היום זה מיץ הזבל הממוצע של הליכוד. ליד אוסנת מארק, מירי רגב, מיקי זוהר ושאר צואות הנגבי החלאה נראה כמעט כמו בן אדם ממלכתי, גם עבור מישהו שיודע מה ההסטוריה שלו(שכוללת גם מכות עם שרשראות ברזל למפגיני שמאל יחד עם ישראל כץ הרובוט האוביס והמפגר כסטודנט) אבל במיוחד עבור מי שלא יודע מי האיש.
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

חולדאי הכריז על המפלגה החדשה
מתנחל אדום

מצפה בקוצר רוח לאיפוס הסקר בשביל לראות אם אוהדי הפועל מסוגלים להצביע לחולדאי
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

מתנחל אדום כתב: 29 דצמבר 2020, 21:02 מצפה בקוצר רוח לאיפוס הסקר בשביל לראות אם אוהדי הפועל מסוגלים להצביע לחולדאי
יש בסקר כבר 2 לו
מתנחל אדום

ofri כתב: 29 דצמבר 2020, 22:05
מתנחל אדום כתב: 29 דצמבר 2020, 21:02 מצפה בקוצר רוח לאיפוס הסקר בשביל לראות אם אוהדי הפועל מסוגלים להצביע לחולדאי
יש בסקר כבר 2 לו
אבוי, פספסתי את זה לגמרי.
J-R
קיבל.ה  36 לייקים

Maor7 כתב: 29 דצמבר 2020, 19:59 בנאדם כמו חולדאי מצפה להוביל בגוש שלו ולקפל עם הזמן מועמדים אחרים תוך כדי כך?
אחרת מה הרעיון לפתוח עוד מפלגה שפונה לפלח שגם ככה שופע מפלגות וחלש עד כדי גסיסה?

אני רק שאלה. לא מבין פוליטיקה. אולי מישהו פה יאיר את עיניי
מסדר סידור עבודה וג'ובים,מה זאת אומרת?אתה מחפש אידיאולוגיה?
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

אם חולדאי היה מתאים לי אידיאולוגית הייתי מצביע לו. למזלי, הוא ציוני.
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 30 דצמבר 2020, 14:17 אם חולדאי היה מתאים לי אידיאולוגית הייתי מצביע לו. למזלי, הוא ציוני.
אפשר להחיל את ההיגיון הזה גם על בן גביר או אריה דרעי :evil-grin:
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

גם ירון זליכה מקים מפלגה :roflmao:

סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

ברווזן שימייל גמבשי כתב: 23 דצמבר 2020, 19:21 עכשיו גם השכל הליברטנית מצטרפת לסער. מה נשאר במיץ הזבל המתקרא הליכוד? מה נשאר בליכוד בתכלס? מיקי זוהר שהוא סוג של קומוניסט והוא לא מסתיר את זה, חיים כץ הסוציאליסט, רגב שסוציאל פופוליסטית ואף אחד לא יודע מה הדיעות שלה אם יש לה בכלל אבל ימין כלכלי היא כנראה שלא כנ"ל כל מיני אוסנת מארק ושאר יצורים "עממים" שאף אחד לא יודע אם ימין כלכלי בכלל.

שלא לדבר על רוב בסיעה למצביעי ותומכי ההתנתקות(כולל ראש המפלגה) ואנשים שערקו לקדימה וחזרו/היו בקדימה.

זה פשוט אדיר, אשכרה מפלגה בלי אידיאולוגיה שלא הציגה מצע איזה 10 שנים או משהו זו המפלגה הכי גדולה כאן.
בכלל לא מדובר בפולחן אישיות לכלבה הסגולה של שלדון אדלסון, אין כאן דגנרציה בכלל.

עריכה: עכשיו גם גרגמלקין אורז את הסנדליים והגרביים ועורק לסער. נשארו בליכוד עוד אנשי ימין בכלל?

מעניין עוד כמה יצורים מהליכוד שיערקו לסער יישברו את הברית של ביבי עם הסטריאוטיפים המהלכים של יהודונים קרי המפלגות החרדיות כשיבינו לאן הרוח נושבת.
אין אף מפלגה ימנית כלכלית בכנסת. כולם יתנו את האתנן שלהם לחרדים בשביל תמיכה.
שליחת תגובה