על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

https://www.hhs.gov › filesPDF
Pfizer, Inc. COVID-19 Vaccine Contract - PDF - HHS.gov

ההסכם של משרד הבריאות האמריקאי עם פייזר מושחר בחלקים רבים!!!!!
( הלינק שבור קצת אבל בטוח שתסתדרו )
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 18 נובמבר 2021, 23:29 אני לא בן אדם בריא נפשית, אבל אני לא פוגע באיש והדעות שלי לא קשורות למצב הנפשי שלי.
אני רק מבקש שאף אחד לא יאיים להזריק לי לגוף חומרים שאני לא מעוניין בהם.
בפרנסה כבר פוגעים לי, למרות שהנכות הרשמית והטרייה שלי מאפשרת לי להזדקק ללא יותר מ- 2000 שקל בחודש כדי שלא יהיה חסר לי כלום מבחינה חומרית.
יש בקיבוץ ילד אוטיסט שכבר תפרו לי משרה אידיאלית של 3-4 שעות ביום ללוות אותו ולסגור לי את הפינה.
לא רק התו השחור מנע ממני לקחת את העבודה הזו, אלא גם סמרטוט הפה הנאלח שלא מאפשר לי לנשום בכלל עקב נשימה חרדתית שאני סובל ממנה כבר 32 שנה.
אתה פה הביריון שרומס זכוכיות אדם בסיסיות, לא אני.
אתה והחברים שלך.
אם אתה לא בריא נפשית אז תועיל בטובך לפחות לא להפיץ פייק שיכול לפגוע בבריאות של אחרים. תפגע בעצמך כמה שבא לך. אל תפיץ פייק שאנשים מטומטמים אחרי זה יאמינו לו ויפגעו כתוצאה מזה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

דל פיירו כתב: 18 נובמבר 2021, 22:58
Segev כתב: 15 נובמבר 2021, 22:39
דל פיירו כתב: 14 נובמבר 2021, 22:56 התמותה העודפת בשבדיה מתחילת המגפה נמוכה בהרבה מישראל ומהרבה מדינות אחרות, למה קשה לכם כל כך לקבל את זה. זאת לא הדעה שלי אלו עובדות.
אפשר לראות כרגע איך הגל מטפס באירופה ורק בשבדיה הוא עולה בקושי.
מעבר לזה its sick אתה כן מתנשא וזחוח מאחר ואתה כותב לי שאני משקר כי אתה כל כך בטוח שהאמת נמצאת בוודאות אצלך, או שאנשים כותבים פה שמח"ץ משקרים, כי אי לכם יכולת בכלל להכיל עמדות שונות שמאתגרות את החשיבה שלכם. בינתיים הגוף היחיד שמסתיר מידע באופן גלוי זאת הממשלה ומשרד הבריאות שלא חושפים לא יודע למה את ההסכמים מול פייזר כאילו זה סבבה.
היה נחמד לי אם הייתם אפילו קצת יוצאים מתוך הפוזיציה שאתם נמצאים בה ולפחות מכירים בעובדה שההסכמים האל וצריכים להיות גלויים.
ונניחחחחח (ולא שאני מאמין שזה נכון) ש"השחרת ההסכם עם פייזר!!!!!111" באה להסתיר קומבינות או אי אלו דברים שנעשו. מה לגבי זה שיש בעולם 4 מיליארד פחות 6 מיליון אנשים שהתחסנו ולא כפופים ל"הסכם המושחר!!!1" של פייזר עם ישראל?
הרי בוא, אתם תנועה עולמית של הזויים. לא רק בישראל אנשים מתנגדים לחיסונים. מה התירוץ שלהם במדינות אחרות, גם שם ההסכמים מושחרים? (לדעתי אגב שם אפילו מה שפורסם אצלנו לא פורסם אבל ניחא). גם משם הנתונים שקריים? גם משרד הבריאות ההולנדי, הצ'יליאני, הפקיסטני והניגרי, כולם כולם כולם עשו יד אחת כדי לשקר לציבור המתחסנים עם ההזיות שלהם?
צ'יל בן אדם אני מבין שאתה מתווכח כנראה הרבה בנושא ובטוח שאני חבר באיזושהי כת או תנועה הזויה של "מתנגדי חיסונים" או משהו... אבל גם אם אתה תומך נלהב של פייזר וגם אם אתה מאמין לכל מה שמשרד הבריאות אומר, באמת שאני לא רואה שום סיבה בעולם למה לך להתנגד שההסכמים האלו יהיו חשופים בפניך. אתה אזרח במדינה דמוקרטית מגיע לך לדעת, במיוחד כשזה ממומן מכספי המיסים שלך.
זה שאני או מישהו אחר רוצים שהמסמכים האלו יהיו חשופים בעיני הציבור לא הופך אותנו בבת אחת למאמינים בקנוניה עולמית והזייתית של ממשלה עולמית נגד האזרחים. רילקס.
הגיוני מאוד שחלקים מסחריים חשוכים.
אגב, את ההסכם של כל חיסון אחר קראת? של כל טיפול רפואי שאתה מקבל?
ישראל חשפה למעשה הרבה יותר מאשר רוב מדינות העולם בנוגע להסכמים שלה עם חברות תרופות.
במקומך, אחרי הטענות ההזויות שאנחנו ״המדינה היחידה בעולם עם תו ירוק!!!1״, הייתי נעלם ולא מתכתב יותר על קורונה וחיסונים
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

D&3 כתב: 19 נובמבר 2021, 13:26
דל פיירו כתב: 19 נובמבר 2021, 13:23
D&3 כתב: 19 נובמבר 2021, 13:18 לא לא, הדוגמא שלך מדברת על הסקת מסקנות שונה מנתונים, אתה לעומת זאת פעם אחר פעם מספק פה נתונים שעובדתית לא נכונים.
כמו שמחצ אומרים ש "הקורונה לא מסוכנות לילדים", זה שקר עובדתי. יש להם גם פעמים שהם מסיקים מסקנות אידיוטיות, אבל יש מלא מקרים שהם פשוט משקרים.
החברים במחצ רופאים. מה האינטרס שלהם לשקר?
1. הם מושקעים יותר מידי באנטגוניזם בכל מה שקשור ל קורונה, ימות העולם הם לא יודו בטעות שלהם.
2. יש לזה קהל מעריצים.
3. אנשים אוהבים להרגיש שונים ומיוחדים.
4. אנשים הם חרא.

אני גם חושב שביבי באמת מאמין שהוא היצור הכי נרדף עלי האדמות, שנים של שכנוע עצמי עושות את העבודה
ובעיקר, לאט לאט (או מהר מהר) עוד ועוד רופאים עוזבים אותם
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

D&3 כתב: 19 נובמבר 2021, 17:43
דל פיירו כתב: 19 נובמבר 2021, 17:10
D&3 כתב: 19 נובמבר 2021, 15:18 https://m.yediot.co.il/Articles/6032363

על אנשים שנשאבו למאורת הארנב של מחצ ושרדו כדי לספר.

לפחות מאורת ארנב שלא משחירה דפים מסיבה לא ידועה לציבור
הודעה מושלמת, מדגימה בול שדרך החשיבה שלך היא קונספרטיבית נטו וכל קשר בינה לבין עובדות מקרי בהחלט.
ושוב נזכיר שקרוב ל90% מההסכם לא מושחר ומפורסם לציבור.
וחשוב מכך, אין שום קשר בין השחרת חלק קטן ההסכם לבערך כל מה שנאמר פה.
קיצור אתה מעדיף שה10% ישארו מושחרים או לא?
ככה גם אני וגם אתה נדע אם יש קשר או לא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

קישור המומלץ לצפייה בעיקר למשתמש segev, שנראה שהתו הירוק יקר לליבו.
אינתי עומרי, הפועל.
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

האדום הצורר כתב: 19 נובמבר 2021, 20:33

סרטונים של מח״צ 😂😂😂
רצף לוי 😂😂😂😂
הטמטום שלכם הוא אינסופי.
מדובר (כמו גם בכותרת המפורסמת של הCDC שאתם מצטטים יום וליל), על זה שמחוסן ולא מחוסן *שנדבקו* בקורונה, מדבקים במידה שווה. אבל - הסיכוי של מחוסן מראש להידבק הוא קטן יותר משמעותית מאשר של הלא מחוסן
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaסומך
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

דל פיירו כתב: 19 נובמבר 2021, 19:26
דל פיירו כתב: 19 נובמבר 2021, 17:10

לפחות מאורת ארנב שלא משחירה דפים מסיבה לא ידועה לציבור
הודעה מושלמת, מדגימה בול שדרך החשיבה שלך היא קונספרטיבית נטו וכל קשר בינה לבין עובדות מקרי בהחלט.
הם מושחרים מסיבות מסחריות.
איך אתם אוהבים תירוצים. תגיד, אם היו חושפים את ה10 אחוז האלה, היית בעד החיסונים?
מזכיר לי את אלה שציטטו את האף די איי ללא סוף על זה שהוא לא אישר את הבוסטר. מעניין אם היום, אחרי שהוא אישר, הם יתחסנו פתאום…
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

Segev כתב: 19 נובמבר 2021, 20:40

סרטונים של מח״צ 😂😂😂
רצף לוי 😂😂😂😂
הטמטום שלכם הוא אינסופי.
מדובר (כמו גם בכותרת המפורסמת של הCDC שאתם מצטטים יום וליל), על זה שמחוסן ולא מחוסן *שנדבקו* בקורונה, מדבקים במידה שווה. אבל - הסיכוי של מחוסן מראש להידבק הוא קטן יותר משמעותית מאשר של הלא מחוסן
מי זה שלכם? למה אתה אלים? אני למשל חושב שאתה מטומטם אבל לא טרחתי לכתוב זאת כמענה ראשוני לשיח העלוב שלך.
וגם - הסיכוי של מי שהוגדר כמחוסן עד ה1.10 היה זהה להדבקה לאחר מספר חודשים כמו מי שלא התחסן כלל, לדברי... פייזר. מדווחת כעת ירידה בנוגדנים שלאחר הבוסטר מספר חודשים מועט לאחריו. אבל העיקר ששמת פה סמיילים צוחקים בכמויות. דביל.
נערך לאחרונה על ידי האדום הצורר ב 19 נובמבר 2021, 20:52, נערך 3 פעמים בסך הכל.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדדל פיירו
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

לא תאמינו: אנשים שהוכחו פעם אחר פעם כאידיוטים ו\או שקרנים יוצאים בהצהרה מופרכת נוספת!!! צפו
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםkruviKingAlpaca
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

Segev כתב: 19 נובמבר 2021, 20:44

איך אתם אוהבים תירוצים. תגיד, אם היו חושפים את ה10 אחוז האלה, היית בעד החיסונים?
מזכיר לי את אלה שציטטו את האף די איי ללא סוף על זה שהוא לא אישר את הבוסטר. מעניין אם היום, אחרי שהוא אישר, הם יתחסנו פתאום…
מזה סיבות מסחריות? אתה חברה מסחרית או אזרח משלם מיסים?
שואל גם אותך. אתה מעדיף שזה יהיה חשוף או מושחר?
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

וזה עבור המשתמש שגב וטענותיו לגבי שוודיה:

אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

וזה עבור רותם ענבר והצ'רי פיקינג שלה
https://www.statista.com/statistics/111 ... y-country/
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

אלוהים ישמור, הם חזרו לשוודיה, זה פשוט לא יאמן
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

הפועל כתב: 19 נובמבר 2021, 21:55 וזה עבור רותם ענבר והצ'רי פיקינג שלה
אפשר הסבר? כי הנתון שהבאת רק מחזק את דבריה.

לפירוט:

נערך לאחרונה על ידי האדום הצורר ב 19 נובמבר 2021, 22:10, נערך פעם 1 בסך הכל.
אינתי עומרי, הפועל.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

דרך אגב, גיברלטר, המקום המחוסן בעולם לקורונה, עם אחוזי ההדבקה הגבוהים באירופה כרגע. מעניין מאוד איך זה מתחבר עם דברי המשתמש הרהוט שגב.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

ההסבר הוא שלשבדיה יש אולי מספר נדבקים נמוך (אפשר להתווכח איך בדיוק, ומה בדקו וכמה) אבל נתון המיתות (שהוא יותר חד משמעי) מראה שהיא ממוצעת לעומת שאר אירופה, כלומר שיש הרבה מדינות שמצבן הרבה יותר טוב. וחשוב מכך, לעומת שכנותיה שבעלות אורח חיים, מזג אויר, תרבות, והרכב אוכלוסיה דומה (גורמים קריטים לתמותה מקורונה) מצבה פחות או יותר מזעזע.
פי 7 מיתות מנורבגיה
פי 5 מפינלנד
פי 3 מדנמרק

גם כמובן פי 15 מאיסלנד, אבל זאת מדינת אי אז ניתן להם הנחה. אז זה נורא נחמד להסתכל על הנתון שנוח, אבל בשורה התחתונה מתו משהו כמו 10,000 שבדים שהיו יכולים להיות היום בחיים אם הם היו פחות שחצנים. שלא לדבר על המקום בשרתים בישראל שהיה נחסך מזיוני שכל על שבדיה.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 5 לייקיםסומךpelegsKingAlpacaits-sickNoam
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

נשברים פה שיאים
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

הפועל כתב: 19 נובמבר 2021, 22:18 ההסבר הוא שלשבדיה יש אולי מספר נדבקים נמוך (אפשר להתווכח איך בדיוק, ומה בדקו וכמה) אבל נתון המיתות (שהוא יותר חד משמעי) מראה שהיא ממוצעת לעומת שאר אירופה, כלומר שיש הרבה מדינות שמצבן הרבה יותר טוב. וחשוב מכך, לעומת שכנותיה שבעלות אורח חיים, מזג אויר, תרבות, והרכב אוכלוסיה דומה (גורמים קריטים לתמותה מקורונה) מצבה פחות או יותר מזעזע.
פי 7 מיתות מנורבגיה
פי 5 מפינלנד
פי 3 מדנמרק

גם כמובן פי 15 מאיסלנד, אבל זאת מדינת אי אז ניתן להם הנחה. אז זה נורא נחמד להסתכל על הנתון שנוח, אבל בשורה התחתונה מתו משהו כמו 10,000 שבדים שהיו יכולים להיות היום בחיים אם הם היו פחות שחצנים. שלא לדבר על המקום בשרתים בישראל שהיה נחסך מזיוני שכל על שבדיה.
השאלה היא בסוף הטווח הארוך והמחירים שאתה משלם שאינם קשורים להדבקה/אי הדבקה בקורונה כתוצאה מהנהגת דיקטטורה דה פקטו לאורך זמן (אולי ממצה את כל העמדה שלי בנושא, בעצם). וכאמור, כפי שנראה בגרף שצירפתי, שוודיה ממש לא ממוצעת ביחס לשאר אירופה.
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

KingAlpaca כתב: 19 נובמבר 2021, 21:58 אלוהים ישמור, הם חזרו לשוודיה, זה פשוט לא יאמן
אפשר לנעול

את העולם
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 19 נובמבר 2021, 22:03 דרך אגב, גיברלטר, המקום המחוסן בעולם לקורונה, עם אחוזי ההדבקה הגבוהים באירופה כרגע. מעניין מאוד איך זה מתחבר עם דברי המשתמש הרהוט שגב.
אתה ודאי מבין שבטריטוריה שגרים בה 33 אלף איש, כל התפרצות נקודתית הכי קטנה נראית עצומה כשמנרמלים לאוכלוסיה, נכון?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

מה בדיוק האינטרס שלו להבין את זה?
הוא הרי רק מחפש נתונים איזוטריים ומוטים מכל חור אפשרי. הסטטיסטיקה העולמית לא מעניינת אותו כקליפת השום.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

האמת שבעמוד האחרון הוא כבר אפילו לא מנסה לשמור על נראות, אפילו קצת.

הוא לגמרי גאה בזה שהוא חלאה מתועבת.
האדום הצורר:
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

דל פיירו כתב: 19 נובמבר 2021, 20:54

זה לא כ״כ מזיז לי. שיהיה מושחר שיהיה לא. לא מזיז לי. העיקר שהחיסון יעיל ובטוח. מה זה משנה ההסכם הספציפי עם מדינה אחת מתוך 200 שמהווה פרומיל מכלל המתחסנים בעולם?
ויודע מה מצחיק? שגם לכם זה לא מזיז. אין בן אדם אחד שלא התחסן וטוען שזה בגלל ההסכם המושחר, שאם ההסכם לא היה מושחר אז כן היה מתחסן. זה פשוט משרת לכם את הנרטיב
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךKingAlpaca
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

האדום הצורר כתב: 19 נובמבר 2021, 20:48
Segev כתב: 19 נובמבר 2021, 20:40

סרטונים של מח״צ 😂😂😂
רצף לוי 😂😂😂😂
הטמטום שלכם הוא אינסופי.
מי זה שלכם? למה אתה אלים? אני למשל חושב שאתה מטומטם אבל לא טרחתי לכתוב זאת כמענה ראשוני לשיח העלוב שלך.
וגם - הסיכוי של מי שהוגדר כמחוסן עד ה1.10 היה זהה להדבקה לאחר מספר חודשים כמו מי שלא התחסן כלל, לדברי... פייזר. מדווחת כעת ירידה בנוגדנים שלאחר הבוסטר מספר חודשים מועט לאחריו. אבל העיקר ששמת פה סמיילים צוחקים בכמויות. דביל.
למה? כי מח״צ, וכל מי שמצטטים אותם, הרוויחו את זה ביושר
ואם הסיכוי של מי שהוגדר מחוסן עד 1.10 היה זהה (וזה לא, הוא עדיין היה נמוך יותר, גם אם במעט) להדבקה, אז זה רק מוכיח כמה חשוב היה לשנות את ההגדרות ההתחסנות ואת התו הירוק ב1.10 וטוב שעשו ככה!
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

האדום הצורר כתב: 19 נובמבר 2021, 21:10 וזה עבור המשתמש שגב וטענותיו לגבי שוודיה:

בואו נעבור לצטט עכשיו מישהי שטענה שמי שרצח את אשתו עשה את זה ״אולי בהשפעת החיסון״ כמו החלאה רותם ענבר. אמור לי את מי אתם מצטטים ואגיד לכם מי אתם
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

האדום הצורר כתב: 19 נובמבר 2021, 22:00
הפועל כתב: 19 נובמבר 2021, 21:55 וזה עבור רותם ענבר והצ'רי פיקינג שלה
אפשר הסבר? כי הנתון שהבאת רק מחזק את דבריה.

לפירוט:

לפחות המשפט האחרון שלו כבר לא נכון. יש תו ירוק בשוודיה. והוא אפילו הדוק יותר מאשר בארץ - אי אפשר להחליף אותו בבדיקה שלילית
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

האדום הצורר כתב: 19 נובמבר 2021, 22:03 דרך אגב, גיברלטר, המקום המחוסן בעולם לקורונה, עם אחוזי ההדבקה הגבוהים באירופה כרגע. מעניין מאוד איך זה מתחבר עם דברי המשתמש הרהוט שגב.
מסתדר מצויין.
גיבלטר היתה מהמדינות הראשונות באירופה להתחסן. למעשה, כבר במרץ 80 אחוז מהאוכלוסיה שלה היתה מחוסנת. הם התעכבו הם הבוסטר ולכן חוו התפרצות מחודשת. מה בדיוק אתה מוכיח בטענה שלך לגבי גיבלטר? שצריך בוסטר בזמן? נהדר
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

Segev כתב: 19 נובמבר 2021, 23:47

זה לא כ״כ מזיז לי. שיהיה מושחר שיהיה לא. לא מזיז לי. העיקר שהחיסון יעיל ובטוח. מה זה משנה ההסכם הספציפי עם מדינה אחת מתוך 200 שמהווה פרומיל מכלל המתחסנים בעולם?
ויודע מה מצחיק? שגם לכם זה לא מזיז. אין בן אדם אחד שלא התחסן וטוען שזה בגלל ההסכם המושחר, שאם ההסכם לא היה מושחר אז כן היה מתחסן. זה פשוט משרת לכם את הנרטיב
לי זה מזיז שהמדינה שלי בוחרת מכספי האזרחים שלה לקנות חיסון אחד בלעדי מחברה אחת ולחסן איתו שלב אחד לפני כל העולם את כל האוכלוסיה, מטילה עלי מגבלות חמורות אם לא אעשה ככה ועוד מסתירה מאיזושהי סיבה חלק מהמידע בנושא. לך זה לא מפריע כי זה משרת את הנרטיב שלך.
זה חבל מאוד כי לא אמורה להיות לך שום סיבה שלא תרצה לדעת מה כתוב שם. גם אם אתה חושב שהחיסון בטוח.
אתה פשוט נמצא באיזשהי מלחמה בלתי ברורה כדי להוכיח לעצמך שאתה צודק ובטוח שכל מידע שיכול לשרת איזשהו נרטיב שיערער את תפיסת העולם שלך הוא מסוכן אז אתה מעדיף לעצום עיניים. במקרה הכי גרוע זה באמת מידע לא רלוונטי אבל אתה תעדיף להשאיר אותו חסוי רק מהחשש שאולי אתה טועה.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

אני לא מבין את שני הצדדים כאן בעניין ההסכם המושחר.

אפשר להיות לגמרי בעד החיסונים ומדיניות הטיפול בקורונה , ועדיין לבקר בחריפות את העובדה שמסתירים הסכם שעשתה הממשלה.
מצד שני, אפשר להיות נגד החיסונים ולחשוב שמרעילים את כולנו גם בלי לנפנף כל הזמן בהסכם המושחר הזה. הרי זה לא שיש אדם אחד ממתנגדי החיסונים, שאם ההסכם לא היה מושחר הוא היה מחליט להתחסן.
הפוסט קיבל 2 לייקיםEl dudernioסומך
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אדום מטלי כתב: 20 נובמבר 2021, 04:20 אני לא מבין את שני הצדדים כאן בעניין ההסכם המושחר.

אפשר להיות לגמרי בעד החיסונים ומדיניות הטיפול בקורונה , ועדיין לבקר בחריפות את העובדה שמסתירים הסכם שעשתה הממשלה.
מצד שני, אפשר להיות נגד החיסונים ולחשוב שמרעילים את כולנו גם בלי לנפנף כל הזמן בהסכם המושחר הזה. הרי זה לא שיש אדם אחד ממתנגדי החיסונים, שאם ההסכם לא היה מושחר הוא היה מחליט להתחסן.
אני לא חושב שיש כאן אדם אחד שלא בעד שהפרוטוקולים של הקורונה יחשפו או שיבטלו את ההשחרה על 10% הנוספים בהסכם... רק שזה לא אמור להוות קלף בדיון על החיסונים.

לכן כאשר מעלים את זה מנסים לתת תשובות והסברים הגיוניים למה זה המצב. אולם מאחר ונכון לכרגע יש כת של אנשים שמאמינה ש99% מהעולם משקר ושבווי בקונספציה שגויה ורק ה1 הבודד צודק ורואה את האור זה דיון ריק מתוכן. כי הסתירה נמצאת בבסיס האמונה של כל אחד.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

דל פיירו כתב:
דל פיירו כתב: 19 נובמבר 2021, 20:54 מזה סיבות מסחריות? אתה חברה מסחרית או אזרח משלם מיסים?
לי זה מזיז שהמדינה שלי בוחרת מכספי האזרחים שלה לקנות חיסון אחד בלעדי מחברה אחת ולחסן איתו שלב אחד לפני כל העולם את כל האוכלוסיה, מטילה עלי מגבלות חמורות אם לא אעשה ככה ועוד מסתירה מאיזושהי סיבה חלק מהמידע בנושא. לך זה לא מפריע כי זה משרת את הנרטיב שלך.
זה חבל מאוד כי לא אמורה להיות לך שום סיבה שלא תרצה לדעת מה כתוב שם. גם אם אתה חושב שהחיסון בטוח.
אתה פשוט נמצא באיזשהי מלחמה בלתי ברורה כדי להוכיח לעצמך שאתה צודק ובטוח שכל מידע שיכול לשרת איזשהו נרטיב שיערער את תפיסת העולם שלך הוא מסוכן אז אתה מעדיף לעצום עיניים. במקרה הכי גרוע זה באמת מידע לא רלוונטי אבל אתה תעדיף להשאיר אותו חסוי רק מהחשש שאולי אתה טועה.
אז התחסנת במודרנה או שאתה סתם מבלבל את המוח?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אדום מטלי כתב: 20 נובמבר 2021, 04:20 אני לא מבין את שני הצדדים כאן בעניין ההסכם המושחר.

קודם כל, אף אחד לא מסתיר הסכם, ההסכם פורסם לציבור כש 10% ממנו מושחר, בדיוק כמו אצל משרד הבריאות האמריקאי. אצל האיחוד האירופי ההסכם בכלל הודלף כי אפילו לפרסם אותו הם לא טרחו.

דבר שני, אין שום דבר מעניין בהסכם הזה עבור האזרח הפשוט, כלום.

והכי חשוב, הסכמים, פוליטיקאים, וכל הבולשיט מסביב, בשום צורה לא משפיעים על השאלה האם החיסונים טובים /רעים /מסוכנים /אנאערף. ולא משפיעים על השאלה האם מדיניות x נכונה, כל מי שמעלה את העניין הזה הוא במקרה הטוב משועמם ובמקרה הסביר קונספירטור בשקל שכל התזה שלו מתפרקת יום יום לרסיסים על ידי העובדות אז הוא בורח למחוזות ההטרלה ו הטרלול כי עם נתונים ועובדות הוא יוצא ליצן( או פושע, במקרה של אנשי מחצ).

אף אחד פה לא תומך באיזה מדיניות הסתרה קיצונית, זה פשוט לא רלוונטי לכלום.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

דל פיירו כתב: 20 נובמבר 2021, 01:14

קודם כל, זה שקיבלנו חיסונים לפני כל העולם זו ברכה אדירה. להזכירך, מדינת ישראל פתוחה לגמרי כבר ממרץ שעבר, כשרבות ממדינות העולם עוד היו סגורות. וזה בלי לדבר על אלפי החיים שזה הציל כי זה הגיע מוקדם.
ועכשיו, אהיה קצת בוטה אבל זה מה יש:
מי שחושב שהסיבה במה שמושחר בחוזה הזה מושחר בגלל שמסתירים מאזרחי ישראל קומבינות שעשו עם פייזר ומסכנות את אזרחי ישראל, הוא הזוי וטיפש. ממשלה התחלפה, פקידי משרד הבריאות התחלפו, חלקים כאלה בהסכם מושחרים גם במדינות נוספות… כולםםםם משתפים פעולה יחד (עד לרמת ניתן הורביץ ויולי אדלשטיין כן?) כדי להסתיר מאזרחי ישראל את האמת המרה.
אגב, שוב - במודרנה כבר התחסנת?
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךKingAlpaca
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

D&3 כתב: 20 נובמבר 2021, 09:55

קודם כל, אף אחד לא מסתיר הסכם, ההסכם פורסם לציבור כש 10% ממנו מושחר, בדיוק כמו אצל משרד הבריאות האמריקאי. אצל האיחוד האירופי ההסכם בכלל הודלף כי אפילו לפרסם אותו הם לא טרחו.

והכי חשוב, הסכמים, פוליטיקאים, וכל הבולשיט מסביב, בשום צורה לא משפיעים על השאלה האם החיסונים טובים /רעים /מסוכנים /אנאערף. ולא משפיעים על השאלה האם מדיניות x נכונה, כל מי שמעלה את העניין הזה הוא במקרה הטוב משועמם ובמקרה הסביר קונספירטור בשקל שכל התזה שלו מתפרקת יום יום לרסיסים על ידי העובדות אז הוא בורח למחוזות ההטרלה ו הטרלול כי עם נתונים ועובדות הוא יוצא ליצן( או פושע, במקרה של אנשי מחצ).

מסכים שאת החיסון והגישה למגיפה צריך לבחון לפי מחקרים/ עובדות/הגיון.
לחלוטין בלי קשר לזה, מה שאמרת על העניין של האזרח הפשוט בהסכם הוא מאד לא נכון וגישה ומסוכנת בדמוקרטיה.
ההסכמים האלה נעשים בשם אזרחי המדינה, למענם ומכספם, לכן זכותם לדעת מה כתוב בהם.
למדינת ישראל יש היסטורית הסתרה מאזרחיה של הסכמים חשוכים שהיא עשתה. יש להצטער על כך מאד.
אבל כמי שתומך בדיונים מוסתרים וסודיים בבית משפט שחורצים גורלות של בני אדם, משום מה דעתך על כך לא מפתיעה אותי.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

ונזכרתי שג'יברלטר הועלתה פה, אז העובדות -
1. בג'יברלטר יש פחות אנשים מבדימונה.
2. גיברלטר חיסנה את כל האוכלוסייה הבוגרת שלה כבר במרץ, זאת אומרת שעברו לפחות 8 חודשים.
3. בגל הנוכחי בג'יברלטר עדיין לא נפטר אף אחד( כבר מעל חודש ), יש להם סה"כ עד עכשיו כמעט 100 מתים.
4. הם התחילו את מבצע הבוסטר שלהם אתמול.

עכשיו המסקנות המתבקשות -
1. חברי הכת עברו ל microstates, משעשע עד מאוד.
2. ההגנה מפני הדבקה יורדת עם הזמן, לכן אחרי חצי שנה צריך לקחת בוסטר, בגלל זה העלייה בחולים שם, בגלל זה הם התחילו עם הבוסטר, בגלל זה השימוש בבוסטר אושר שלשום ב fda. ואף אחד לא טוען אחרת.
3. ההגנה של החיסון מפני תמותה( ותחלואה קשה ) נשמרת( לפחות בנתיים ) גם לטווח ארוך, לכו פאקינג להתחסן.
4. בניגוד לאנשי מחצ ותומכיהם, לקובעי המדיניות בג'יברלטר יש שכל.

לכו להתחסן, לכו להתבסטר, תחסנו את הילדים הזכאים, ואל, פשוט אל, תקשיבו לפושעי מחצ ונפגעי הכת שהחלאות האלה מנהיגים.

ותודה כמובן שהעלו פה את גיברלטר, דוגמא מעולה למה מדיניות החיסונים בישראל היא נהדרת( גם אם יש מקום לשיפור ).
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אדום מטלי כתב: 20 נובמבר 2021, 11:24
D&3 כתב: 20 נובמבר 2021, 09:55

לחלוטין בלי קשר לזה, מה שאמרת על העניין של האזרח הפשוט בהסכם הוא מאד לא נכון וגישה ומסוכנת בדמוקרטיה.
למדינת ישראל יש היסטורית הסתרה מאזרחיה של הסכמים חשוכים שהיא עשתה. יש להצטער על כך מאד.
אבל כמי שתומך בדיונים מוסתרים וסודיים בבית משפט שחורצים גורלות של בני אדם, משום מה דעתך על כך לא מפתיעה אותי.
קודם כל אני שמח שאתה מסכים, מציע לך לחשוב מה זה אומר על החלוקה לצדדים שהצעת פה בהקשרי החיסונים וההסכמים.

לגבי היתר, אתה מוזמן בכיף למסגר אותי כאיזה אנטי דמוקרט או מה שזה לא יהיה אם זה מקל עליך את ההתדיינות איתי, אני מבטיח לא להיעלב, אבל אני חושב שמומלץ לנהל דיון גם בלי זה.
אני לא תומך בהשחרת ההסכם, אני כועס מאוד שדיוני הקורונה בממשלה חסויים, והייתי שמח אם הכל היה חשוף לכולם. ועדיין, השחרת ההסכם לא חריגה, והתוכן עצמו של ההסכם לא אמור לעניין את האזרח הפשוט, כמו שרוב ההסכמים שמדינה עושה עם גורמים כאלה ואחרים לא מעניינים את רוב האזרחים. יש לנו דברים יותר טובים לעשות.
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

D&3 כתב:
אדום מטלי כתב: 20 נובמבר 2021, 11:24
D&3 כתב: 20 נובמבר 2021, 09:55 קודם כל, אף אחד לא מסתיר הסכם, ההסכם פורסם לציבור כש 10% ממנו מושחר, בדיוק כמו אצל משרד הבריאות האמריקאי. אצל האיחוד האירופי ההסכם בכלל הודלף כי אפילו לפרסם אותו הם לא טרחו.

קודם כל אני שמח שאתה מסכים, מציע לך לחשוב מה זה אומר על החלוקה לצדדים שהצעת פה בהקשרי החיסונים וההסכמים.

לגבי היתר, אתה מוזמן בכיף למסגר אותי כאיזה אנטי דמוקרט או מה שזה לא יהיה אם זה מקל עליך את ההתדיינות איתי, אני מבטיח לא להיעלב, אבל אני חושב שמומלץ לנהל דיון גם בלי זה.
אני לא תומך בהשחרת ההסכם, אני כועס מאוד שדיוני הקורונה בממשלה חסויים, והייתי שמח אם הכל היה חשוף לכולם. ועדיין, השחרת ההסכם לא חריגה, והתוכן עצמו של ההסכם לא אמור לעניין את האזרח הפשוט, כמו שרוב ההסכמים שמדינה עושה עם גורמים כאלה ואחרים לא מעניינים את רוב האזרחים. יש לנו דברים יותר טובים לעשות.
והכי חשוב שזה בכלל לא העיקר בדיון על החיסונים.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

El dudernio כתב: 20 נובמבר 2021, 07:04

אני לא חושב שיש כאן אדם אחד שלא בעד שהפרוטוקולים של הקורונה יחשפו או שיבטלו את ההשחרה על 10% הנוספים בהסכם... רק שזה לא אמור להוות קלף בדיון על החיסונים.

לכן כאשר מעלים את זה מנסים לתת תשובות והסברים הגיוניים למה זה המצב. אולם מאחר ונכון לכרגע יש כת של אנשים שמאמינה ש99% מהעולם משקר ושבווי בקונספציה שגויה ורק ה1 הבודד צודק ורואה את האור זה דיון ריק מתוכן. כי הסתירה נמצאת בבסיס האמונה של כל אחד.
החלוקה הזו בין 99 ל1 ממש לא נכונה ומעוותת. המונים מתוך הציבור מתחסנים רק כי כופים עליהם ולא כי הם חלק מה-99%. מתוך הקהילה המדעית יש רב שבעד המדיניות הקיימת וחלק גדול שנגרר אחרי הרב ולא לוקח צד או משקיע מחשבה בדיון מול מיעוט שמתנגד.
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

סומך כתב: 20 נובמבר 2021, 09:08
דל פיירו כתב:

אז התחסנת במודרנה או שאתה סתם מבלבל את המוח?
מה הקשר לאם התחסנתי במודרנה או לא? מפריעה לי ההתנהלות והיא צריכה להפריע גם לך ובצדק
שליחת תגובה