על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

דל פיירו כתב: 14 נובמבר 2021, 22:56 התמותה העודפת בשבדיה מתחילת המגפה נמוכה בהרבה מישראל ומהרבה מדינות אחרות, למה קשה לכם כל כך לקבל את זה. זאת לא הדעה שלי אלו עובדות.
אפשר לראות כרגע איך הגל מטפס באירופה ורק בשבדיה הוא עולה בקושי.
מעבר לזה its sick אתה כן מתנשא וזחוח מאחר ואתה כותב לי שאני משקר כי אתה כל כך בטוח שהאמת נמצאת בוודאות אצלך, או שאנשים כותבים פה שמח"ץ משקרים, כי אי לכם יכולת בכלל להכיל עמדות שונות שמאתגרות את החשיבה שלכם. בינתיים הגוף היחיד שמסתיר מידע באופן גלוי זאת הממשלה ומשרד הבריאות שלא חושפים לא יודע למה את ההסכמים מול פייזר כאילו זה סבבה.
היה נחמד לי אם הייתם אפילו קצת יוצאים מתוך הפוזיציה שאתם נמצאים בה ולפחות מכירים בעובדה שההסכמים האל וצריכים להיות גלויים.
ונניחחחחח (ולא שאני מאמין שזה נכון) ש"השחרת ההסכם עם פייזר!!!!!111" באה להסתיר קומבינות או אי אלו דברים שנעשו. מה לגבי זה שיש בעולם 4 מיליארד פחות 6 מיליון אנשים שהתחסנו ולא כפופים ל"הסכם המושחר!!!1" של פייזר עם ישראל?
הרי בוא, אתם תנועה עולמית של הזויים. לא רק בישראל אנשים מתנגדים לחיסונים. מה התירוץ שלהם במדינות אחרות, גם שם ההסכמים מושחרים? (לדעתי אגב שם אפילו מה שפורסם אצלנו לא פורסם אבל ניחא). גם משם הנתונים שקריים? גם משרד הבריאות ההולנדי, הצ'יליאני, הפקיסטני והניגרי, כולם כולם כולם עשו יד אחת כדי לשקר לציבור המתחסנים עם ההזיות שלהם?
D&3
קיבל.ה  820 לייקים

האדום הצורר כתב: 12 ספטמבר 2021, 22:59
teknoboy כתב: 12 ספטמבר 2021, 22:53
האדום הצורר כתב: 12 ספטמבר 2021, 22:43

רק שאם היית טורח לבדוק היית רואה כמה שונה מדיניות חיסון האוכלוסייה ברוב מדינות המערב מזו הישראלית, ועד כמה הדרגתית יותר קבלת ההחלטות שם בהשוואה לכאן.
פורטוגל, למשל, התחילה להתחסן הרבה אחרי ישראל (החיסונים הוזמנו הרבה קודם, כמובן, אבל היה תור), ומשיגה את ישראל בהרבה בשיעור ההתחסנות.
כנ"ל לגבי חלק גדול (אולי כבר רוב) מאירופה המערבית.
לא רואה משהו נמהר במיוחד בישראל, מלבד ההצלחה בלהשיג את החיסונים לפני כולם.
אבל אולי אני טועה לגמרי ותכף תעיר את עיניי לגבי מדינות שלא נותנות חיסון לכולם או כאלה שמחסנות רק זקנים וחולים, כמו שאתה מציע, או משהו דומה. אני באמת לא מכיר דבר כזה.
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך? כי מי שעושה רושם של אבוד בדיון הזה זה בעיקר אתה.
התיישן טוב
הפוסט קיבל 4 לייקיםits-sickKingAlpacaסומךpelegs
D&3
קיבל.ה  820 לייקים

אז גם ה fda בדרך לאשר את הבוסטר לכלל האוכלוסייה הבוגרת, ממש בימים הקרובים.
מגיע צל"ש אדיר אדיר לאנשי משרד הבריאות, הצילו פה המון אנשים עם קבלת החלטות מהירה ומדויקת( ובכללי, מנהלים מערך data איכותי בטירוף, ומשתמשים בו בזמן אפסי ), וכנראה שגם בשאר העולם חייבים להם תודות רבות, נראה שהנתונים מפה עזרו להמון מערכות בריאות בכל העולם לקבל את ההחלטות הנכונות.
הפוסט קיבל 3 לייקיםKingAlpacaNoamסומך
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1093 לייקים

D&3 כתב: 15 נובמבר 2021, 23:26
האדום הצורר כתב: 12 ספטמבר 2021, 22:59
teknoboy כתב: 12 ספטמבר 2021, 22:53
פורטוגל, למשל, התחילה להתחסן הרבה אחרי ישראל (החיסונים הוזמנו הרבה קודם, כמובן, אבל היה תור), ומשיגה את ישראל בהרבה בשיעור ההתחסנות.
כנ"ל לגבי חלק גדול (אולי כבר רוב) מאירופה המערבית.
לא רואה משהו נמהר במיוחד בישראל, מלבד ההצלחה בלהשיג את החיסונים לפני כולם.
אבל אולי אני טועה לגמרי ותכף תעיר את עיניי לגבי מדינות שלא נותנות חיסון לכולם או כאלה שמחסנות רק זקנים וחולים, כמו שאתה מציע, או משהו דומה. אני באמת לא מכיר דבר כזה.
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך? כי מי שעושה רושם של אבוד בדיון הזה זה בעיקר אתה.
התיישן טוב
פורמאלין!!!
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

מי ראה את זה מגיע
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

D&3 כתב: 17 נובמבר 2021, 09:34 אז גם ה fda בדרך לאשר את הבוסטר לכלל האוכלוסייה הבוגרת, ממש בימים הקרובים.
מגיע צל"ש אדיר אדיר לאנשי משרד הבריאות, הצילו פה המון אנשים עם קבלת החלטות מהירה ומדויקת( ובכללי, מנהלים מערך data איכותי בטירוף, ומשתמשים בו בזמן אפסי ), וכנראה שגם בשאר העולם חייבים להם תודות רבות, נראה שהנתונים מפה עזרו להמון מערכות בריאות בכל העולם לקבל את ההחלטות הנכונות.
הם עזרו בעיקר לעצמם, ומאוד קל לקבל החלטה כזו, כאשר חברת תרופות גדולה עומדת מאחוריך ומספקת את הנדרש (מהסיבות האגואיסטיות שלה)
אני כבר הבנתי מזמן, שלאזרח בישראל לא ממש מעניין מה קורה בשאר העולם, העיקר שאנחנו מוגנים.

האם אותו גוף היה מקבל את אותה החלטה, אם מלאי החיסונים שלו היה מוגבל ?
האם אותו גוף היה מקבל את אותה החלטה, אם הם היו צריכים להחליט לחסן קודם את אוכלוסיית הילדים בחיסון ראשון או קודם בוסטר ?
האם אותו גוף היה בכלל מקבל החלטות כצעד מקדים לכל העולם, אם לא הייתה חברת תרופות גדולה מאחוריו ?

מעניין מה היה כבודו מחליט אם מלאי הזריקות היה מוגבל והוא צריך לקבל החלטה בינו לבין הילדים שלו ?

על זה נאמר, אל יתעלל חוגר כמפתח

מעבר לכך, אני מציע לכבודו פחות לקרוא כותרות בעיתונים, וכאחד שהגיע מעולם המדע לחפש קצת חומר קריאה מדעי עדכני בנושא.

אני, בור ועם הארץ, בלי תואר אקדמי, אבל אתמול ניגשתי לקבל זריקה נגד שפעת, כחלק ממבצע של הממשלה המקומים לחיסון כל האוכלוסיה לפני החורף. חינם .
בעודי יושב על הכיסא אצל רופא המשפחה, התחלנו לשוחח והגענו לנושא הבוסטר.
בגדול בשבוע הבא חולפים 4 חודשים ואני זכאי לבוסטר.
הוא ציין שהוא יכול לחסן אותי בפייזר, ושזה לא בעיה, גם אם שני החיסונים הראשונים היו במודרנה.
מה שכן, הוא לא היה נלהב, ואמר לי שגם אין בעיה לחכות עוד כמה חודשים.
הגוף מפתח מספיק נוגדנים ומהחיסון של מודרנה בכמות נכבדה.

בערב, ולאחר שהתפנה לי קצת זמן, התחלתי לבדוק את הנושא, בדגש על מה שהאמריקאים קוראים:
Mix and Match

ממליץ לך להשקיע קצת בנושא, ואז אולי תראה שלא הכל שחור לבן בנושא הבוסטר, יש עוד הרבה נקודות למחשבה שמעסיקות את שאר העולם
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1234 לייקים

הלואי ויכולתי להוסיף חיסון מודרנה לחיסון הפייזר שקיבלתי. בשבילי זו תהיה ההחלטה החכמה.
אני לא נכנס לזה שמישהו אחר לא יקבל את החיסון אם אני אקבל אותו, רק מתייחס לכמה אני אהיה מוגן.
באמת חבל שבארץ נשארים רק עם פייזר.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

its-sick כתב: 17 נובמבר 2021, 12:15 הלואי ויכולתי להוסיף חיסון מודרנה לחיסון הפייזר שקיבלתי. בשבילי זו תהיה ההחלטה החכמה.
אני לא נכנס לזה שמישהו אחר לא יקבל את החיסון אם אני אקבל אותו, רק מתייחס לכמה אני אהיה מוגן.
באמת חבל שבארץ נשארים רק עם פייזר.
עבורך זאת אולי תהיה ההחלטה הנכונה, אבל לא בטוח שלילדים שלך.
אני יודע שזה מאוד זניח וסטטיסטית הלונג קוביד יותר בעייתים מהפגיעה בשריר הלב, אבל מתברר שאת שאר העולם הנושא מאוד מעסיק.
הרבה מאוד מדינות כבר העבירו המלצה לא לחסן במודרנה את מי שמתחת לגיל 30, ועד לבירור התופעה
גם בארה"ב ממליצים להתייעץ עם רופא המשפחה, כשמדובר באוכלוסיה צעירה
וזה גם נותן לך רמז, למה בכל המחקרים שנעשו בארץ לא הייתה ממש בעיה בנושא או מאוד מינורית
לקבלת גב מחברת תרופות יש יתרונות, אבל גם לא מעט חסרונות
כמו למשל, לעשות מחקר מה נותן את התוצאה הטובה ביותר, אם מערבבים חיסונים בבוסטר
או מה המינון העדיף בזריקה השלישית

ואני לא נכנס לכל שאר הנושאים, שגם ככה לא מעניינים אף אחד פה, כל עוד הוא קיבל חירור של פייזר מהאחות המקומית
D&3
קיבל.ה  820 לייקים

אתה מודע לזה ששיעור דלקת שריר הלב מהחיסון שחושב בארץ גבוה מזה שחושב ביפן, בריטניה, קנדה, או זה שהוצג לועדה בfda? וב ema מתייחסים בין היתר לנתונים מהארץ כי בפעם האחרונה שבדקתי אין להם את הנתון הזה.

כאילו אני יכול להגיב לשאר הדברים שכתבת, אבל רצוי שניישר קודם קו על העובדות
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

D&3 כתב: 17 נובמבר 2021, 14:53 אתה מודע לזה ששיעור דלקת שריר הלב מהחיסון שחושב בארץ גבוה מזה שחושב ביפן, בריטניה, קנדה, או זה שהוצג לועדה בfda? וב ema מתייחסים בין היתר לנתונים מהארץ כי בפעם האחרונה שבדקתי אין להם את הנתון הזה.

כאילו אני יכול להגיב לשאר הדברים שכתבת, אבל רצוי שניישר קודם קו על העובדות
רוצה ליישר קו, תביא מספרים מדוייקים על מה בדיוק אתה רוצה להתדיין, ומשם נתקדם הלאה.
רק שיהיה ברור, אני מדבר על אוכלוסיה מתחת לגיל 30 עימה יש כנראה בעיתיות מסויימת עם החיסון של מודרנה בעיקר, וגם פייזר.
עם כל שאר החיסונים, לפי מה שקראתי עד היום, לא קיימת בעיה ובנוגע לדלקת שריר הלב.
בג'ונסן קיימת בעיה בפיתוח קרישי דם, אצל נשים מתחת לגיל 50, רק לדוגמא.
אלו גם היחידים כרגע שרלוונטים מבחינת חיסון שלישי בוסטר
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1093 לייקים

עם אף חיסון אין "בעיה".
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
D&3
קיבל.ה  820 לייקים

להביא את שיעור חולי דלקת שריר הלב מחיסון mrna במדינות שונות כדי שתראה שבישראל הוא הגבוהה ביותר בכל שכבת גיל( כאשר הנתון הזה מסופק)?
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

D&3 כתב: 17 נובמבר 2021, 16:02 להביא את שיעור חולי דלקת שריר הלב מחיסון mrna במדינות שונות כדי שתראה שבישראל הוא הגבוהה ביותר בכל שכבת גיל( כאשר הנתון הזה מסופק)?
עזוב, אין לך זמן בשביל זה, קח תעיין בזמנך החופשי
https://www.reuters.com/business/health ... 021-11-09/
https://www.reuters.com/world/europe/ge ... 021-11-10/
https://www.cbsnews.com/news/covid-vacc ... under-30s/

לא מחקר, רק אינפורמציה
אני לא רופא, אבל כנראה שיש בעיה מסויימת, שמספיקה לכמה מדינות לעשות מעשה.
זה לא אומר לא להתחסן. יש הרבה אפשרויות להתחסן
D&3
קיבל.ה  820 לייקים

אני מכיר את ההחלטות של המדינות השונות לגבי חיסוני מודרנה לבני 30-, איך זה קשור לטענה שלך שבישראל מזלזלים בתופעה?( אם הבנתי אותך נכון )
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

D&3 כתב: 17 נובמבר 2021, 16:33 אני מכיר את ההחלטות של המדינות השונות לגבי חיסוני מודרנה לבני 30-, איך זה קשור לטענה שלך שבישראל מזלזלים בתופעה?( אם הבנתי אותך נכון )
לא לזה התכוון המשורר.
בישראל משתמשים בזריקה אחת, ומעולם לא התמודדו עם מחסור בחיסונים.
זה משנה את כל הראייה והבדיקה, משאר מדינות העולם (לפחות הרוב, שמשתמש במגוון רחב של חיסונים)
והבעיה הנקודתית בקרב בני 30 ומטה, היא עם הזריקה של מודרנה, שהיא לא בשימוש בישראל או בכמות מינורית

עם כל אחת מהחיסונים יש בעיה כזו או אחרת, וזה עדיין לא אומר לא להתחסן
זה אומר להיות מודע ולא ללכת כמו עיוור
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אגב, להבנתי אחוז נכבד מהדלקות האלו (כ-95%) הן מינוריות וחולפות בתוך מספר ימים.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
D&3
קיבל.ה  820 לייקים

"למה בכל המחקרים שנעשו בארץ לא הייתה ממש בעיה בנושא או מאוד מינורית"
"אבל מתברר שאת שאר העולם הנושא מאוד מעסיק."
זה מה שאני לא מבין.

וברור שבישראל יותר קל לחקור ולאסוף נתונים, זה עדיין לא מוריד ממה שכן עשו פה, וזה בטח לא סותר שבשאר העולם השתמשו בנתונים שפה.

ולגבי תעדוף חיסונים, אני לא חושב שמעולם התייחסתי לסוגיה הזו
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1093 לייקים

KingAlpaca כתב: 17 נובמבר 2021, 15:59 עם אף חיסון אין "בעיה".
האדום הצורר:
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1628 לייקים

אלפקה צודק, אין בעיה עם שום חיסון.
בעיה בחיסון זה כשהחיסון לא מספיק יעיל כדי להצדיק את תופעות הלוואי שלו, בגדול.
זה רחוק מאוד מאוד מלהיות המצב.
מה שיש זה לא בעיה בחיסון כזה או אחר, אלא קבוצות אוכלוסיה מסוימות שעבורן עדיף להתחסון בחיסון כזה ולא באחר.
מה שיש לנו פה זה לא בעיה, זה לוקסוס של אנשים (או מדינות) שיש להם פריבילגיה לבחור מבין הדברים הכי טובים שיש לאנושות להציע.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1093 לייקים

אגב, לגמרי אוף טופיק, מעצבן אותי שבעברית יש דאבל נגטיב, זה לא הגיוני ונשמע עילג.
האדום הצורר:
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1628 לייקים

KingAlpaca כתב: 17 נובמבר 2021, 18:15 אגב, לגמרי אוף טופיק, מעצבן אותי שבעברית יש דאבל נגטיב, זה לא הגיוני ונשמע עילג.
איפה אתה רואה דאבל נגטיב?
אתה חושב על "אין בעיה בשום חיסון"?
זה לא דאבל נגטיב כי "שום" זאת לא מילת שלילה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

זהו, גם שוודיה, מודל השלמות של מתנגדי החיסונים, מציגה היום דרכון ירוק. איפה דל פיירו שטען אי אז שישראל היא ״המדינה היחידה בעולם!!!״ 😂😂😂
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1628 לייקים

קראתי ששם רק חיסון נחשב. לא מחלימים, לא בדיקה שלילית, רק חיסון.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  857 לייקים

מצד שני ייתכן שהיישום לא יהיה מנדטורי מבחנת בתי העסק
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

סומך כתב: 17 נובמבר 2021, 23:15 מצד שני ייתכן שהיישום לא יהיה מנדטורי מבחנת בתי העסק
שקר של הכת.
בתי העסק יוכלו לבחור בין תו ירוק לבין לפעול תחת הגבלות…
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
D&3
קיבל.ה  820 לייקים

שתבין לאיזה אנשים אתה מאמין

הכבשים שלא מודעים לכבשתיותם
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  857 לייקים

נחמן, אני מקווה שאתה מתבייש עכשיו על הפייק שאתה מפיץ, למרות שזה מתמימות
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

Segev כתב: 15 נובמבר 2021, 22:39
דל פיירו כתב: 14 נובמבר 2021, 22:56 התמותה העודפת בשבדיה מתחילת המגפה נמוכה בהרבה מישראל ומהרבה מדינות אחרות, למה קשה לכם כל כך לקבל את זה. זאת לא הדעה שלי אלו עובדות.
אפשר לראות כרגע איך הגל מטפס באירופה ורק בשבדיה הוא עולה בקושי.
מעבר לזה its sick אתה כן מתנשא וזחוח מאחר ואתה כותב לי שאני משקר כי אתה כל כך בטוח שהאמת נמצאת בוודאות אצלך, או שאנשים כותבים פה שמח"ץ משקרים, כי אי לכם יכולת בכלל להכיל עמדות שונות שמאתגרות את החשיבה שלכם. בינתיים הגוף היחיד שמסתיר מידע באופן גלוי זאת הממשלה ומשרד הבריאות שלא חושפים לא יודע למה את ההסכמים מול פייזר כאילו זה סבבה.
היה נחמד לי אם הייתם אפילו קצת יוצאים מתוך הפוזיציה שאתם נמצאים בה ולפחות מכירים בעובדה שההסכמים האל וצריכים להיות גלויים.
ונניחחחחח (ולא שאני מאמין שזה נכון) ש"השחרת ההסכם עם פייזר!!!!!111" באה להסתיר קומבינות או אי אלו דברים שנעשו. מה לגבי זה שיש בעולם 4 מיליארד פחות 6 מיליון אנשים שהתחסנו ולא כפופים ל"הסכם המושחר!!!1" של פייזר עם ישראל?
הרי בוא, אתם תנועה עולמית של הזויים. לא רק בישראל אנשים מתנגדים לחיסונים. מה התירוץ שלהם במדינות אחרות, גם שם ההסכמים מושחרים? (לדעתי אגב שם אפילו מה שפורסם אצלנו לא פורסם אבל ניחא). גם משם הנתונים שקריים? גם משרד הבריאות ההולנדי, הצ'יליאני, הפקיסטני והניגרי, כולם כולם כולם עשו יד אחת כדי לשקר לציבור המתחסנים עם ההזיות שלהם?
צ'יל בן אדם אני מבין שאתה מתווכח כנראה הרבה בנושא ובטוח שאני חבר באיזושהי כת או תנועה הזויה של "מתנגדי חיסונים" או משהו... אבל גם אם אתה תומך נלהב של פייזר וגם אם אתה מאמין לכל מה שמשרד הבריאות אומר, באמת שאני לא רואה שום סיבה בעולם למה לך להתנגד שההסכמים האלו יהיו חשופים בפניך. אתה אזרח במדינה דמוקרטית מגיע לך לדעת, במיוחד כשזה ממומן מכספי המיסים שלך.
זה שאני או מישהו אחר רוצים שהמסמכים האלו יהיו חשופים בעיני הציבור לא הופך אותנו בבת אחת למאמינים בקנוניה עולמית והזייתית של ממשלה עולמית נגד האזרחים. רילקס.
נערך לאחרונה על ידי דל פיירו ב 18 נובמבר 2021, 22:59, נערך 3 פעמים בסך הכל.
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

סומך כתב: 18 נובמבר 2021, 22:50 נחמן, אני מקווה שאתה מתבייש עכשיו על הפייק שאתה מפיץ, למרות שזה מתמימות
אתה פייק.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1093 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 18 נובמבר 2021, 22:38
עוד גול עצמי מפואר,
שווה להכיר את הסיפור שלה.
האדום הצורר:
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

נערך
נערך לאחרונה על ידי נחמן אש הפרויקטור ב 18 נובמבר 2021, 23:58, נערך פעם 1 בסך הכל.
סאחי הוא אויב
D&3
קיבל.ה  820 לייקים

רצוי להזכיר שבערך 10-20% מההסכם מושחר
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  857 לייקים

מה שכן, אני מתחבר לטענה של בלומי שכשאתה מקבל אספקה כמעט בלתי נגמרת וכמעט בלעדית של חיסון מחברה מסחרית אחת, זה יכול לפגוע ביכולת שלך לבחון יעילות של שילובים עם חיסונים אחרים.

צריך להפריד בין הטרללת של אנשים בסגנון נחמן ידידי, לטענות לגיטימיות של אנשים עם ספקות.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

אני לא ידידך.
אתה אויב שלי יותר מאחרון אוהדי בית''ר.
אתה רוצה להזריק לי בכוח או לכל הפחות למנוע ממני להתפרנס.
אתה ושכמותך בפורום המעופש הזה, שמפוצץ בפאשיזם טהור.
אתה זוכר את המשפט שאריק איינשטיין אמר במשרד של האמרגן שלו בסרט "מציצים"?
אז זה מה שיש לי להגיד לך, לאיציק, לשגב ולשאר האנשים שהטרפת הזו שהופכת את ישראל למדינה דיקטטורית יותר מאי פעם, גורמת להם לאיבוד של כל צלם אנוש.
נערך לאחרונה על ידי נחמן אש הפרויקטור ב 18 נובמבר 2021, 23:22, נערך פעם 1 בסך הכל.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  857 לייקים

אתה בנאדם טוב ונאיבי שכרגע מרגיש רדוף ועובר עליך משהו.
אני לא כועס עליך אני מאחל לך בריאות
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

אני לא בן אדם בריא נפשית, אבל אני לא פוגע באיש והדעות שלי לא קשורות למצב הנפשי שלי.
אני רק מבקש שאף אחד לא יאיים להזריק לי לגוף חומרים שאני לא מעוניין בהם.
בפרנסה כבר פוגעים לי, למרות שהנכות הרשמית והטרייה שלי מאפשרת לי להזדקק ללא יותר מ- 2000 שקל בחודש כדי שלא יהיה חסר לי כלום מבחינה חומרית.
יש בקיבוץ ילד אוטיסט שכבר תפרו לי משרה אידיאלית של 3-4 שעות ביום ללוות אותו ולסגור לי את הפינה.
לא רק התו השחור מנע ממני לקחת את העבודה הזו, אלא גם סמרטוט הפה הנאלח שלא מאפשר לי לנשום בכלל עקב נשימה חרדתית שאני סובל ממנה כבר 32 שנה.
אתה פה הביריון שרומס זכוכיות אדם בסיסיות, לא אני.
אתה והחברים שלך.
סאחי הוא אויב
D&3
קיבל.ה  820 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 18 נובמבר 2021, 23:13 אני לא ידידך.
אתה אויב שלי יותר מאחרון אוהדי בית''ר.
אתה רוצה להזריק לי בכוח או לכל הפחות למנוע ממני להתפרנס.
אתה ושכמותך בפורום המעופש הזה, שמפוצץ בפאשיזם טהור.
אתה זוכר את המשפט שאריק איינשטיין אמר במשרד של האמרגן שלו בסרט "מציצים"?
אז זה מה שיש לי להגיד לך, לאיציק, לשגב ולשאר האנשים שהטרפת הזו שהופכת את ישראל למדינה דיקטטורית יותר מאי פעם, גורמת להם לאיבוד של כל צלם אנוש.
אי אפשר שלא לתהות מההודעה הזו ואחרות אם הנזק האדיר שגרמו וגורמים אנשי מחצ ודובריהם לא נגמר בבריאות הפיזית של הציבור אלא גם בבריאות הנפשית של המוני אנשים.

ובאופן אישי, תדע שאם אתה מוכן להיבדק פעמיים בשבוע אני אשמח אם יהיו לך את כל הזכויות כמו לכולם, ובמקרה שלך אשמח גם אם תקבל אישור להסתובב ללא מסכה
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

לא מוכן גם שיגעו לי בקצה האף.
גם אתה רוכב על הבעיה הנפשית שלי ומנסה להקטין אותי כמו איציק? פה ועברית מצוחצחת לא חסרים לי.
ואין קשר בין ה-ocd דיכאון וחרדה שאני מאובחן איתם מגיל 14 לדעות שלי.
יש עוד מיליונים כמוני בארץ עם דעות כאלה ובריאות נפשית תקינה, כולל אלה שהוזרקו פעמיים ועכשיו אומרים: די! עד כאן!
אתה שאיש פה לא יודע מי אתה מנסה להקטין בן אדם שכל אחד פה כמעט מכיר במציאות ולקשור בין הדיעות שלי לבריאותי הנפשית.
אנשים בסה"כ מבקשים שיצאו להם מהגוף ולא יכפו עליהם שום פרוצדורה רפואית אם הם מרגישים בריאים כמו שור מבחינה פיזית.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  857 לייקים

נחמן שתדע שאני באמת לא שופט אותך ולא כועס עליך, אני מתבאס שאנשים רעים מנצלים את החרדות שלך והוציאו אותם לגמרי מאיזון.
אתה בחור עם לב זהב והרבה זמן פנוי.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
שליחת תגובה