סנטר להשכיר

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
beny
קיבל.ה  247 לייקים

הוקיץ' כתב: 08 נובמבר 2021, 01:49 ג'וליאן גאמבל (שלפי הדיווחים היה במו"מ עם הפועל שלא צלח לפני שהחתמנו את הרננדז) ואקיל מיטשל עזבו את טנריפה וקרשיאקה בהתאמה.
גאמבל עשה מספרים די יפים בטנריפה אז אני לא בטוח מה הרקע לעזיבה. בכל מקרה, שניהם אחלה שחקנים והלוואי ונצליח להחתים אחד מהם.
ג'וליאן גמבל חתם בבורגוס הספרדית. ירד מהמלאי.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

הפועל גיששה אצל אריק גריפין, בינתיים אאק אתונה מסרבת לשחרר
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

יש עליהם איסור העברות שחקנים כך שהם לא יוכלו להביא שחקן במקומו. לא נראה לי שישחררו אותו במצב הזה, לא?
וכמה אופייני לפרנקו והפועל לחפש רק שחקן שהיה פה.
לא משתנה כאן שום דבר
ועכשיו ראיתי שהם החתימו מישהו. אז אולי אני טועה.

הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

יש מחלקת סקאוטינג? יש מנהל מקצועי? יש מאמן ועוזרים?
שהגורמים המקצועיים יתנו למחלקת הסקאוטינג רשימת דרישות לסגנון השחקן שכמובן יכול להגיע בסכומים ריאליים, שהמחלקה יתנו להם 5-10 שמות פוטנציאליים תוך 48 שעות ושתוך כמה ימים יוחלף אדון הרננדז לאלתר.
שאף אחד לא יספר לנו סיפורים, הפעולות האלה הן בעיקר עניין של החלטה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

הלך המומנטום כתב: 12 נובמבר 2021, 23:16 יש מחלקת סקאוטינג? יש מנהל מקצועי? יש מאמן ועוזרים?
שהגורמים המקצועיים יתנו למחלקת הסקאוטינג רשימת דרישות לסגנון השחקן שכמובן יכול להגיע בסכומים ריאליים, שהמחלקה יתנו להם 5-10 שמות פוטנציאליים תוך 48 שעות ושתוך כמה ימים יוחלף אדון הרננדז לאלתר.
זה כמובן לא נכון.
אין 5-10 שמות פוטנציאליים. חצי מקבוצות הליגה מחפשות עכשיו סנטר ולא מוצאות. שחקנים כמו אקיל מיטשל ותומאס רובינסון יקרים מדי ולהחליף את הרננדז בשחקן לא מתאים לא יקדם אותנו בכלום.
הפוסט קיבל 3 לייקיםFrenzyVinbPumba
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

הוקיץ' כתב: 13 נובמבר 2021, 00:45
הלך המומנטום כתב: 12 נובמבר 2021, 23:16 יש מחלקת סקאוטינג? יש מנהל מקצועי? יש מאמן ועוזרים?
זה כמובן לא נכון.
אין 5-10 שמות פוטנציאליים. חצי מקבוצות הליגה מחפשות עכשיו סנטר ולא מוצאות. שחקנים כמו אקיל מיטשל ותומאס רובינסון יקרים מדי ולהחליף את הרננדז בשחקן לא מתאים לא יקדם אותנו בכלום.
עוד חודש יצוצו פה הודעות: איך אילת החתימו את זה ואיך ראשון החתימו את ההוא ורק אנחנו לא מצליחים.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

הוקיץ' כתב: 13 נובמבר 2021, 00:45
זה כמובן לא נכון.
נכון, אבל חייבים לנסות לגייס כסף ומהר. החתמת אחד השחקנים האלה יכול לשנות את העונה שלנו מקצה לקצה
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

גם אתם שמתם לב שבריימו מגיב מדי פעם על פוסטים של הפועל? בינתיים הוא חלש בבורגוס, 7 נקודות ב 39 אחוז מהשדה ו 64 מהעונשין. מה הסיכוי שהוא יגיע במידה ויחתכו אותו? לדעתי אם הוא ייחתך גייקובן, זלמנסון, טוקוטו ובר יצלחו לשכנע אותו לבוא
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroFrenzy
555
קיבל.ה  623 לייקים

ג'וש אוואנס על סף סיכום על פי עומרי מנהיים.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

555 כתב: 15 נובמבר 2021, 23:11 ג'וש אוואנס על סף סיכום על פי עומרי מנהיים.
ישששש, סנטר בסגנון הזה אנחנו צריכים. שומר מעולה, אתלט ומסיים טוב בצבע. יש לו כימיה טובה עם גייקובן שזה גם מצוין
Idan7244
קיבל.ה  59 לייקים

555 כתב: 15 נובמבר 2021, 23:11 ג'וש אוואנס על סף סיכום על פי עומרי מנהיים.
ומה אומרים המומחים?
יכול להיות הבינגו שלנו?

דרך אגב, איך טייריק פתח את העונה באיטליה ? אין צאנס שישחררו אותו?
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

אם נקבל את השחקן שהיה אז ברור שמדובר בעסקה טובה מאוד, אם וכאשר. גבוה עם מוטת ידיים ארוכה, אתלט מצוין, שומר טוב גם באחד על אחד וגם בחילופים, פינישר טוב שמסיים באחוזים גבוהים. הוא לא מספק איום חסימה שזה כן משהו שאנחנו צריכים וגם לא מדובר במפלצת פיזית כמו טייריק, אבל סך הכל בהחלט שחקן טוב שנותן מעצמו.

יחד עם זאת, צריך להגיד שבעונה שעברה וגם העונה הוא חווה ירידה במספרים. הוא כבר בן 32 ועבור שחקן שבנוי במידה רבה על אתלטיות זה יכול להיות משמעותי.
אני לא ראיתי אותו בכלל בתקופה הזו אז אני לא יודע להגיד מה מצבו, אבל אני אנסה לתפוס איזה משחק שלו.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

אני לא זוכר אותו כשומר כזה גדול וגם לא כשומר כל כך טוב בחילופים, אבל בקושי ראיתי אותו מאז ששיחק אצלנו.
מה שאני כן זוכר זה שחקן בלי שום משחק גב לסל ובלי יכולת לייצר לעצמו מצבי קליעה, אלא פינישר מצוין בפיק אנד רול בלבד.
בהתחשב ב"תרגילי" ההתקפה שפרנקו משחק, לא מבין את ההחתמה הזו בכלל.
הייתי יכול להבין מאמן כמו קטש שהיה הולך עליו אבל בהתקפה שלנו שבה הגבוהים נדרשים לחפור עם הגב לסל בדרך כלל זה נראה לי השחקן הכי לא מתאים עבורנו.
וכמובן כמו שהוקיץ' ציין הוא לא מהווה איום חסימה לחלוטין שזה משהו שאנחנו צריכים מאוד כרגע.
אבל זו החתמת פרנקו קלאסית. שחקן שלא מתאים למה שצריך, אבל הוא שיחק כאן, מבוגר יחסית ואחרי השיא.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

אה ועוד דבר.
הייתי בודק מי הסוכן של אוונס.
מי שבעניינים לא יהיה מופתע.
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

רדנקו כתב: 16 נובמבר 2021, 08:45 אה ועוד דבר.
הייתי בודק מי הסוכן של אוונס.
מי שבעניינים לא יהיה מופתע.
אולי תשתף את כולנו שנדע? אם יש משהו מסריח כדי שכולם ידעו כדי שזה יצוף.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

לא קשה למצוא ברשת. תמצא מי מייצג את אוונס ומי הנציג בארץ.
זה לא חדש שפרנקו עובד בעיקר עם סוכן שחקנים אחד בארץ.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

אם מישהו פתר את החידה שיעדכן גם אותנו בבקשה
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךPumba
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

בהנחה שהוא סתם לא הסתדר בקבוצה הקודמת ולא באיזו ירידת כושר מטורפת נראה לי שזאת החתמה טובה של סנטר הגנתי חזק, שזה מה שאנחנו הכי צריכים תכלס. לא יודע כמה בשלב הזה של העונה אפשר להיות בררניים, וסנטר שמכיר את הליגה והמועדון טוב, בנאדם רציני, שכבר היה פה סנטר פותח בקבוצת צמרת לא מזמן. על פניו, אחלה
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 2 לייקיםהוקיץ'סומך
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

רדנקו כתב: 16 נובמבר 2021, 09:46 לא קשה למצוא ברשת. תמצא מי מייצג את אוונס ומי הנציג בארץ.
זה לא חדש שפרנקו עובד בעיקר עם סוכן שחקנים אחד בארץ.
כי יש מלא מלא מלא סנטרים שמחפשים קבוצה, אבל פרנקו הנוכל החליט לבחור אחד שלא מתאים אבל יהסוכן הוא המאהבת שלו...
הבנתי נכון?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדPumba
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

נחכה ונראה.
כי עד היום פרנקו הביא רק שחקנים מתאימים.
הנסיון שלנו איתו מעולה בענין הזה.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

כל הגישה של לנסות ולמחזר שחקנים שכבר עברו פה היא עצלות מחשבתית וניהולית ממדרגה ראשונה.

ג'וש בסיבוב הקודם שלו היה אחלה שחקן, קפיץ ואתלטי שהשתפר במהלך השנה, אבל מאז זרמנו הרבה מים בירקון והוא במגמת ירידה. הסיכוי שיצא פה משהו טוב הוא נמוך.
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

בעונת 18/19 (לפני שלוש שנים, לא קרוב מדי אבל גם לא כזה רחוק) הוא העמיד בירושלים ממוצעים של 9.8 נקודות באחוזים מעולים (73%) והוריד 6.9 ריבאונדים עם 16 מדד ב22 דקות לערב.
בפלייאוף הממוצעים (וגם הדקות) ירדו אבל נשארו יחסית בסדר
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
הפוסט קיבל לייק אחדPraškevičios
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אין ספק שמה שאנחנו צריכים זה שחקן כמו ג'וש אוונס... של לפני שלוש שנים.
ממה שראיתי, בשנה האחרונה הוא איבד הרבה מהאתלטיות המפלצתית שהייתה לו. הוא עדיין אתלט טוב, אבל גם כשהוא היה אחד השחקנים הכי אתלטיים באירופה הוא היה לא יותר משחקן טוב (אולי טוב מאוד) לרמות שלנו, אז ב-50% מהאתלטיות שלו ספק גדול כמה אימפקט הוא יכול לתת.

ראיתי כמה משחקים שלו מתחילת העונה ביוון. הוא עדיין שחקן הגנה מצוין, שומר פיק-אנד-רול טוב ויכול לשמור גם בחילופים. כרגיל מתקשה מול סנטרים גדולים ופיזיים, אם כי אין כאלה הרבה בליגה שלנו.
כרגיל ריבאונדר חלש מאוד (העונה שלו בירושלים הייתה חתיכת אנומליה מבחינת מספרי הריבאונד), שפשוט לא יודע איפה להתמקם וגם מזיזים אותו די בקלות. אמנם זו לא בעיה כזאת קריטית אצלנו כשיש את טוקוטו ויאנג שמחפים בנושא הריבאונד, אבל זה עוד תחום שבו הוא לא מביא יתרון שאפשר וצריך לצפות מזר בעמדה הזאת.
התקפית הוא נון-פקטור. צריך להגיד שהוא שיחק בקבוצה מאוד מוגבלת, עם זר סקורר אחד שרק מעניין אותו לזרוק וכל השאר אין להם מושג, אז הוא לא קיבל כמעט כדורים (וגם נראה די מתוסכל). אבל גם ככה הוא אף פעם לא ידע לעשות משהו חוץ מלהתעופף לדאנקים, ואם פעם הוא היה אתלט מפלצתי שאפשר לזרוק לו למעלה כל כדור באיזור הצבע והוא כבר יטביע, אני לא יודע כמה מזה נשאר, ואז זו בעיה לא קטנה.
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

אחלה בן אדם, אבל ממה שאני זוכר בירושלים הוא היה די אנמי, שם זה לא כזה נורא כי יש מיליון אופציות אחרות, אבל בקבוצה שלנו השנה אני חושב שזה לא ליהוק וואו.
גם בעונה ההיא בהפועל הוא לא היה כזה מניה בטוחה בדאנקים (בטח לא באחד על אחד), יש מצב שהוא הזר שהחטיא בהפועל הכי הרבה דאנקים.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

להגיד "החטיא הכי הרבה דאנקים" זה מצחיק, כי מהמצבים שהוא ניסה (וכמעט תמיד הצליח) להטביע, מעטים השחקנים שהיו מגיעים לכדור בכלל. בשיאו מדובר באחד המטביעים הכי טובים באירופה שבמשך כמה עונות היה סביב ה-70% מהשדה.
ודווקא העונה שלו בירושלים הייתה אולי הטובה בקריירה שלו, בטח מבחינת מספרים. הלוואי שהיינו מקבלים את אוונס של ירושלים.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

באופן כללי הוא היה שומר טוב מאוד באחד על אחד (הוא היה היחיד בהפועל שהצליח להתמודד עם דונטה סמית' בלי עזרה), בחילופים ובפיק אנד רול. אם זה אלמנט שנשמר במשחק שלו אז הוא יכול להוות שדרוג גדול עבורנו על אף החסרונות.
ואגב, ראיתי משחק שלו מצרפת בעונה שעברה עם כמה דאנקים אימתניים. לא יודע עד כמה זה מעיד על מצבו הנוכחי.
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

יובל כתב: 16 נובמבר 2021, 16:57 להגיד "החטיא הכי הרבה דאנקים" זה מצחיק, כי מהמצבים שהוא ניסה (וכמעט תמיד הצליח) להטביע, מעטים השחקנים שהיו מגיעים לכדור בכלל. בשיאו מדובר באחד המטביעים הכי טובים באירופה שבמשך כמה עונות היה סביב ה-70% מהשדה.
ודווקא העונה שלו בירושלים הייתה אולי הטובה בקריירה שלו, בטח מבחינת מספרים. הלוואי שהיינו מקבלים את אוונס של ירושלים.
זכרונך מטעה אותך. אצלנו הוא היה מחטיא דאנק פעם במשחק. זה והבלוג שהוא כתב הם שני הדברים הכי מעניינים שאני הכי זוכר ממנו.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

סגר בהפועל כבר לפני כמה ימים, דעתי עדיין חלוקה עליו. מצד אחד מבוגר וזה די בעייתי לשחקן שבנוי על האתלטיות. מצד שני, עצם הגיל שלו ושהוא שחקן די חכם הוא יכול לחפות על זה וגם בנוסף שחקן שיכול להישאר פה מעבר לעונה ולא לחפש הרפתקאות.
ציון החתמה-6.7
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
beny
קיבל.ה  247 לייקים

אפשר לראות פה את הסטטיסטיקה שלו לאורך שנים:
https://www.proballers.com/basketball/p ... josh-owens

העונה וחצי האחרונות מלמדות על ירידה, אבל צריך לזכור שבירושלים (עונת 18/19) שיחק תמורת 300 K$ לעונה, בגלל הירידה ביכולת יכולים להחתים בהפועל.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

Karl Marx כתב: 16 נובמבר 2021, 18:52
יובל כתב: 16 נובמבר 2021, 16:57 להגיד "החטיא הכי הרבה דאנקים" זה מצחיק, כי מהמצבים שהוא ניסה (וכמעט תמיד הצליח) להטביע, מעטים השחקנים שהיו מגיעים לכדור בכלל. בשיאו מדובר באחד המטביעים הכי טובים באירופה שבמשך כמה עונות היה סביב ה-70% מהשדה.
זכרונך מטעה אותך. אצלנו הוא היה מחטיא דאנק פעם במשחק. זה והבלוג שהוא כתב הם שני הדברים הכי מעניינים שאני הכי זוכר ממנו.
אני דווקא זוכר את הטענות האלה בזמן אמת וגם אז הן נראו לי מגוחכות. שוב, בשיאו מדובר באחד השחקנים הכי אקספלוסיביים באירופה ואחד המטביעים הכי מסוכנים, ומעט הדאנקים שהוא היה מחטיא הם ממצבים שמראש כמעט אף שחקן בכלל לא מגיע לכדור או לסל.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

הוא היה מחטיא ים דאנקים. עכשיו אני נזכר בזה. זה היה מצחיק קצת, אבל בעיקר מתסכל
טוויטר זה השדים החדש
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

Money כתב: 16 נובמבר 2021, 20:18 סגר בהפועל כבר לפני כמה ימים, דעתי עדיין חלוקה עליו. מצד אחד מבוגר וזה די בעייתי לשחקן שבנוי על האתלטיות. מצד שני, עצם הגיל שלו ושהוא שחקן די חכם הוא יכול לחפות על זה וגם בנוסף שחקן שיכול להישאר פה מעבר לעונה ולא לחפש הרפתקאות.
ציון החתמה-6.7
אפשר יותר פרטים על "סגר לפני כמה ימים"?

מה עם חתימה?
למה לא פורסם בשום מקום אחר?
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

הנה שחקן שהייתי שמח לראות אצלנו. ולדעתי מהמעט שראיתי ממני הוא מתאים בדיוק למה שאנחנו צריכים עכשיו.
משחק בקבוצה שבמקום האחרון בליגה היוונית.
ממה שהבנתי הסכומים שמשולמים שם הם נמוכים מאוד ואולי היה אפשר להביא אותו.
חוסם על ומזכיר את טייריק בכמה דברים.

Sent from my IN2023 using Tapatalk

ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

יובל כתב: 16 נובמבר 2021, 23:32
אני דווקא זוכר את הטענות האלה בזמן אמת וגם אז הן נראו לי מגוחכות. שוב, בשיאו מדובר באחד השחקנים הכי אקספלוסיביים באירופה ואחד המטביעים הכי מסוכנים, ומעט הדאנקים שהוא היה מחטיא הם ממצבים שמראש כמעט אף שחקן בכלל לא מגיע לכדור או לסל.
אחד השחקנים הכי אקספלוסיביים באירופה?
מה?
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

Pumba כתב: 17 נובמבר 2021, 01:03 הוא היה מחטיא ים דאנקים. עכשיו אני נזכר בזה. זה היה מצחיק קצת, אבל בעיקר מתסכל
מדויק. היה מחטיא דאנק למשחק, וזה אכן היה מתסכל, כי ברוב המקרים הוא היה יכול לסיים בלייאפ קל או בהטבעה קצת פחות אקספלוסיבית.
בגדול, יובל מפריז לגמרי בתרומה שלו אצלנו. בירושלים הוא כבר היה שחקן הרבה יותר אחראי ובשל, ואני מקווה שנקבל יותר מהשחקן שראינו בירושלים מאשר מהשחקן שראינו אצלנו.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 17 נובמבר 2021, 05:20
Money כתב: 16 נובמבר 2021, 20:18 סגר בהפועל כבר לפני כמה ימים, דעתי עדיין חלוקה עליו. מצד אחד מבוגר וזה די בעייתי לשחקן שבנוי על האתלטיות. מצד שני, עצם הגיל שלו ושהוא שחקן די חכם הוא יכול לחפות על זה וגם בנוסף שחקן שיכול להישאר פה מעבר לעונה ולא לחפש הרפתקאות.
ציון החתמה-6.7
אפשר יותר פרטים על "סגר לפני כמה ימים"?

מה עם חתימה?
למה לא פורסם בשום מקום אחר?
לא היה טעם להודיע על מחליף של הרנדדס שעולה באותו ערב לשחק. אני בעד גם שלא יודיעו על זה עד יום ראשון. יש כמה עניינים טכניים שלא חתמו בגינם.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

תודה
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

ranjef כתב: 17 נובמבר 2021, 08:40
יובל כתב: 16 נובמבר 2021, 23:32

אחד השחקנים הכי אקספלוסיביים באירופה?
מה?
מה מה?

מעטים השחקנים באירופה בעשור האחרון שהיו יכולים להטביע ככה.
הפוסט קיבל לייק אחדBen
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

יובל כתב: 17 נובמבר 2021, 15:14 מעטים השחקנים באירופה בעשור האחרון שהיו יכולים להטביע ככה.
מילת המפתח: היו
נקווה שהוא עדיין שחקן הגנה טוב.. זה מה שחשוב
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

DavidSheriff9 כתב: 17 נובמבר 2021, 15:19
יובל כתב: 17 נובמבר 2021, 15:14 מעטים השחקנים באירופה בעשור האחרון שהיו יכולים להטביע ככה.
מילת המפתח: היו
נקווה שהוא עדיין שחקן הגנה טוב.. זה מה שחשוב
האמת שלא רק הגנה חשובה במקרה שלו - גם התקפה. בראון צריך שחקן כזה למסור לו, בטח אם זה שחקן ששיחק איתו כל כך הרבה. זה יכול מאוד להקשות על ההגנות מולנו.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
שליחת תגובה