על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

De Niro כתב: 01 אוקטובר 2021, 20:31 יש תקדימים בהסטוריה למנהיג בדרגת ראש מדינה ממדינה אחת , שהנהיג בהמשך מדינה נוספת?
הביב ויתר על האזרחות האמריקאית. למה אתה שואל?
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

its-sick כתב:
De Niro כתב: 01 אוקטובר 2021, 20:31 יש תקדימים בהסטוריה למנהיג בדרגת ראש מדינה ממדינה אחת , שהנהיג בהמשך מדינה נוספת?
הביב ויתר על האזרחות האמריקאית. למה אתה שואל?
כי לפעמים יש לי חלום , חלום גדול שתגיע אישה או יגיע איש מבחוץ , ויהפוך את המדינה הזו באופן דמוקרטי , אבל משמעותי.
יוענקו לו יותר סמכויות ללא צורך באישור הכנסת.
אני מדבר בעיקר על נושאים שחלשים בחברה שלנו: כבוד וציות לחוק , כבוד לסדר , הגנת הסביבה , בטיחות בדרכים , ערך לחיי אדם מכל הציבורים.
נדמה לי , שגם המנהיגים הטובים שיש כאן הם פחדנים , חוששים מתגובת הציבור , ואם הם לא פחדנים הצבא והמשטרה לא יזרמו איתם לעבר שינויים משמעותיים.
זה אפשרי בכלל?

סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

דיקטטורה אפשרית תמיד בלי קשר לזהות האדם. חלומות מפחידים יש לך.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

ארצות הברית היא דיקטטורה?
ועדיין כששוטר עוצר רכב מתנהגים לשוטר בכבוד.
בשם פלצנות דמוקרטית שכולה סיסמאות אנחנו מאבדים את עצמנו לדעת במדינה הזו.
מאפשרים פראות בכבישים מגיל 10 בערך עד גיל 99 , העדר סדר ציבורי , ואיש הישר בעיניו יעשה , זו לא דמוקרטיה זו אנרכיה.
לצערי , עד שהפגיעה איננה אישית אנשים לא מבינים את חומרת המצב.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

בארצות הברית יש הכי הרבה אנשים בכלא ביחס לאוכלוסיה בעולם הדמוקרטי, ויותר מרוב הדיקטטורות.
באופן דומה, בארצות הברית הכי הרבה אזרחים נהרגים בידי שוטרים, יש הכי הרבה שוטרים, יש הכי הרבה פשיעה אלימה, יש הכי הרבה ילדים פושעים, הכי הרבה ילדים בכלא ועוד ועוד ועוד. אין במה לקנא.
لا إله
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךיפתח16
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

באמת זה לא רציני להשוות את הפשיעה שם אלינו ועוד לרמוז שהיא קשורה לאלימות משטרתית.
כאמור , הכל מילים יפות ותאוריות מתייפייפות עד שזה מגיע לאזור המגורים או לשכונה של כל אחד מאיתנו.
רק מעלים בארץ את המילים חוק וסדר וכולם הופכים להיות פעילי זכויות אדם לפתע.
כאילו זה סותר זכויות אדם.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

האדום הצורר כתב: 28 ספטמבר 2021, 19:53 בוא כפרה מדובר בסימפטומים שמזכירים בחלקם שיתוק על שם בל, שידוע כתופעת לוואי של החיסון. ושוב אכתוב כאן לגבי שתי המנות הראשונות - יש סיבות טובות להתחסן, יש גם סיכונים נלווים שלא צריך להקל בהם ראש, ועל מי שמתחסן לעשות את החישוב המתאים מבחינתו, כי נראה שלא יהיה אף אחד שייתן על כך דין וחשבון בסופו של דבר.

https://sports.walla.co.il/item/3461830
ואצטט את זה שוב על אף ההתעלמות המאוד אלגנטית.
שיתוק על שם בל מופיע ב 2 מתוך 100000 אנשים נוספים מהחיסון , "ידוע כתופעת לוואי של החיסון".
בחודש ספטמבר 4 מתוך 100000 מבני גיל 20-50 לא מחוסנים נפטרו מקורונה. בחודש אחד(!), בגילאים צעירים, פי שניים בכמות. את דעתך על הסיכון מקורונה לצעירים כבר הבהרת רבות.
זה כבר הוצאת שם רע לשרלטנות, וממש לא מפתיע שעברתם לחגוג על סבל של אנשים שמקשרים כל דבר לחיסון בגלל הטרלול שאתם מלבים פה, אין תחתית שלא הגעתם אליה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

מטרד הבריאות מוחק טוקבקים של נפגעי חיסולים? לא הייתי מאמין עליהם.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

יותר מדי שקרנים מפיצים שקרים מגוחכים בפומבי, ואז אנשים מאד טפשים כמוך מאמינים להם.
משרד הבריאות רק מנסה לעזור לך, כמו שהוא עזר לך כשהיית צריך ניתוח.
זה שאתה לא מאמין לרופאים שעזרו כל כך הרבה פעמים לך ולמשפחתך אבל כן מאמין לכל הנפצה מטורפת שאתה קורא באינטרנט, זה כבר יותר בעיה נפשית מסתם טמטום.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

Portugal has an 86% vaccination rate and 98% of those 12 and over are vaccinated.
https://www.nytimes.com/2021/10/01/worl ... -rate.html
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

"משרד הבריאות מסתיר מידע"
משרד הבריאות מפרסם מידע
"תקראו את התגובות לפוסט איזה נורא"
הפוסט קיבל 3 לייקיםkruviNoamKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

חרמש, מה הקטע לפרסם בדיוק את מה שהצורר פרסם קצת לפניך?
הדבר הכי נורא במתנגדי החיסונים ומפיצי הקונספירציות הוא כמובן היעדר הסולידריות, אבל גם ההתעלמות המוחלטת מהסביבה די מעצבנת (ולא בלתי קשורה להיעדר סולידריות, כמובן). ​

אגב, אתמול כשהצצתי בתגובות שם, כל ההזוים עדיין היו שם עם הדיווחים, התלונות, ההרצאות שהם מחלקים לאפידמיולוגים על אפידמיולוגיה וכו' וכו'.
משרד הבריאות, לטענתו, מוחק משם רק קללות נגד אנשיו והסתה כללית.
התגובה שלך עדיין שם, למשל. ובוא נגיד שלא בדיוק תרמת לדיון, די הפצת שם טענה קונספירטיבית לא מבוססת. ובכל זאת, אף אחד לא מחק לך.
האם זה מנע ממך להתלונן על מחיקת תגובות? לא.
כרגיל, הקשר למציאות לא קיים. גם פה (וגם בכל הנושא בכלל) אתה מתלונן ובוכה ומוחה על דבר שבכלל לא קרה.
נערך לאחרונה על ידי teknoboy ב 02 אוקטובר 2021, 12:55, נערך פעם 1 בסך הכל.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךkruvi
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

its-sick כתב: 02 אוקטובר 2021, 10:21 Portugal has an 86% vaccination rate and 98% of those 12 and over are vaccinated.
https://www.nytimes.com/2021/10/01/worl ... -rate.html
וכמו שתוכנן, אכן רוב המגבלות הוסרו והחיים די שבו למסלולם (עם התאמות פה ושם, כמובן).
הגל הנוכחי היה די קטן מלכתחילה, ונראה שהוא קצת נעצר גם בלי שהמגבלות הוחמרו (כרגע מספר המאומתים היומי הוא כ-600, ועדיין רואים ירידה קטנה, אם כי נראה שאנחנו לקראת סוג של התייצבות במספרים).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האם משרד הבריאות באמת מוחק תגובות ומעלים מידע על תופעות מידע???
ספוילר: לא

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

כן כן, לא מוחקים תגובות:

אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 02 אוקטובר 2021, 20:57 כן כן, לא מוחקים תגובות:

הכותבת כנראה לא יודעת, אבל משרד הבריאות בהחלט לא התעלם, אחא שלח לדוקטור הנכבד הזה מכתב, והזכיר לו שחובתו המקצועית היא לא לדווח על תופעות בפייסבוק, אלא במערכת של משרד הבריאות ולפחות באחד מהמקרים שהוא תיאר ***חובתו המקצועית*** היא לפנות ***מיידית*** לרופא המחוזי ולהתריע על הממצאים שלו.
במקום זה, הוא כותב בפייסבוק, ומסביר שהוא לא מדווח על תופעות לוואי במערכת כי אין לו מספיק חשק לזה (כלומר הוא עצמו מכשיל את המערכת שהוא מתלונן עליה, ועוד עושה את זה מעמדה בכירה במערכת שתלויה בין השאר בזה שהוא יעשה את העבודה שלו במקום להתחנף לכבשים בפייסבוק).

עריכה: המכתב שנשלח לרופא הרשלן
נערך לאחרונה על ידי teknoboy ב 02 אוקטובר 2021, 21:06, נערך פעם 1 בסך הכל.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

ואהבתי את איך שתוך שבוע הבנאדם הופך ממומחה לפרטי פרטים בעייתיים לכאורה בנוגע להחלטה פרטנית של משרד הבריאות למפיץ קונספירציות פול פאוור.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

מחקר מעניין שבדק את רמת הנוגדנים ודעיכתם

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

מדהים שיש רופאים בישראל שבשם הלייקים ואהבת הקהל שולחים אנשים לחלות ולמות ויוצרים פרנויה המונית
הפוסט קיבל לייק אחדRon.T
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

צריך להוציא היום (מלפני 8 דקות) תו ירוק חדש.
لا إله
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

האם מישהו יודע אם בעבר קיימים חיסונים (כלשהם) שאנשים חוסנו ולאחר תקופה ארוכה (למשל מעל חצי שנה) התפרץ בעקבות החיסון תופעת לוואי כלשהי?

אני מחוסן 3 פעמים, צעיר ובריא בן 26 (יום יומיים קצת חולשה אחריי חיסון 2 ו 3) ועדיין מפחד שחירבתי לעצמי את מערכת החיסון בגלל החיסונים האלו, גם חושש מתופעות לוואי לטווח הארוך.
הפוסט קיבל לייק אחדנחמן אש הפרויקטור
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

פוסט של בן אדם שאני מחזיק ממנו אזרח חושב.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

הרמה הממוצעת של העובדים בישראל בטוח עלתה בזכות סינון המטומטמים הכי קשים שיש.
لا إله
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

Yalla Hapoel כתב: 03 אוקטובר 2021, 00:36 1. האם מישהו יודע אם בעבר קיימים חיסונים (כלשהם) שאנשים חוסנו ולאחר תקופה ארוכה (למשל מעל חצי שנה) התפרץ בעקבות החיסון תופעת לוואי כלשהי?

2. אני מחוסן 3 פעמים, צעיר ובריא בן 26 (יום יומיים קצת חולשה אחריי חיסון 2 ו 3) ועדיין מפחד שחירבתי לעצמי את מערכת החיסון בגלל החיסונים האלו, גם חושש מתופעות לוואי לטווח הארוך.
1. אני לא מכיר, ונראה לי שלא תמצא תופעה שהתגלתה אחרי יותר מחודשיים-שלושה.
בוא נגיד חצי שנה, אוקיי? אם נסתכל על מה שהיה בעולם עד לפני חצי שנה, באותה תקופה כבר חוסנו הרבה מאוד עשרות מיליונים (אולי אפילו מאות). אם הייתה איזו תופעה שמתגלה תוך חצי שנה, כבר היו שמים לב אליה, בדיוק כמו ששמו לב לכל התופעות שכבר ידועות (ונחקרו ונבדקו, וידוע מה השכיחות שהחיסון מוסיף וכו' וכו').
2. אין לך מה לדאוג בגלל זה שמערכת החיסון שלך למדה לזהות עוד חלבון (בנוסף לאלפים שהיא כבר מכירה). אם חשיפה לחומר חדש הייתה מחריבה את מערכת החיסון, אף אחד מאיתנו לא היה מגיע לגיל יומיים.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 03 אוקטובר 2021, 00:55
פוסט של בן אדם שאני מחזיק ממנו אזרח חושב.
המנהיגים של הסדר העולמי החדש הזה הם אותם אלה שהחזיקו ילדים במערות כדי לשתות להם את הכליות עם קשית והוציאו להורג את מדונה, או שבינתיים ממשלת האליטות הוחלפה על ידי אנשי לטאה?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

אז טעינו עם הלטאות שלך, בשאר פחות או יותר צדקנו.
כמה מיליונים צריכים להחליט: להזריק בשלישית או להסתכן ברעב.
כל מי שנותן לגיטימציה או מגן על מה שקורה בישראל מאז פרוץ המגרפה, הוא פאשיסט בארון.
נערך לאחרונה על ידי נחמן אש הפרויקטור ב 03 אוקטובר 2021, 01:07, נערך פעם 1 בסך הכל.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2021, 01:00
Yalla Hapoel כתב: 03 אוקטובר 2021, 00:36 1. האם מישהו יודע אם בעבר קיימים חיסונים (כלשהם) שאנשים חוסנו ולאחר תקופה ארוכה (למשל מעל חצי שנה) התפרץ בעקבות החיסון תופעת לוואי כלשהי?

2. אני מחוסן 3 פעמים, צעיר ובריא בן 26 (יום יומיים קצת חולשה אחריי חיסון 2 ו 3) ועדיין מפחד שחירבתי לעצמי את מערכת החיסון בגלל החיסונים האלו, גם חושש מתופעות לוואי לטווח הארוך.
בוא נגיד חצי שנה, אוקיי? אם נסתכל על מה שהיה בעולם עד לפני חצי שנה, באותה תקופה כבר חוסנו הרבה מאוד עשרות מיליונים (אולי אפילו מאות). אם הייתה איזו תופעה שמתגלה תוך חצי שנה, כבר היו שמים לב אליה, בדיוק כמו ששמו לב לכל התופעות שכבר ידועות (ונחקרו ונבדקו, וידוע מה השכיחות שהחיסון מוסיף וכו' וכו').
2. אין לך מה לדאוג בגלל זה שמערכת החיסון שלך למדה לזהות עוד חלבון (בנוסף לאלפים שהיא כבר מכירה). אם חשיפה לחומר חדש הייתה מחריבה את מערכת החיסון, אף אחד מאיתנו לא היה מגיע לגיל יומיים.
ומה לגביי התופעת לוואי בדלקת הלב?
קיים סיכוי שיש לי את אותה דלקת וזה נשאר אצלי ועם הזמן זה מתפרץ? (אני לא מבין דבר ברפואה ולא מתיימר להיות, אז מתנצל אם זה נשמע לך או לאחרים מגוחך).
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

אין לך מה לדאוג.
באמת.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

Yalla Hapoel כתב: 03 אוקטובר 2021, 01:04
teknoboy כתב: 03 אוקטובר 2021, 01:00

ומה לגביי התופעת לוואי בדלקת הלב?
קיים סיכוי שיש לי את אותה דלקת וזה נשאר אצלי ועם הזמן זה מתפרץ? (אני לא מבין דבר ברפואה ולא מתיימר להיות, אז מתנצל אם זה נשמע לך או לאחרים מגוחך).
למיטב הבנתי, הדלקת בלב הייתה אמורה לקרות לך כבר אם הייתה קורית לך, ותמיד כדאי להזכיר שהדלקת בעקבות חיסון יותר נדירה ופחות חמורה מאשר אחרי קורונה.

והכי חשוב, אל תשכח שהחיסון שקיבלנו לא היה ניסיוני או משהו. זה היה אחרי שהוא נוסה ואושר, וסביר שגם אחרי שהרבה מאוד מאוד מיליונים כבר חוסנו (אולי אתה בן שמונים ואז היית מהראשונים, לא יודע).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

Yalla Hapoel כתב: 03 אוקטובר 2021, 00:36 האם מישהו יודע אם בעבר קיימים חיסונים (כלשהם) שאנשים חוסנו ולאחר תקופה ארוכה (למשל מעל חצי שנה) התפרץ בעקבות החיסון תופעת לוואי כלשהי?

אני מחוסן 3 פעמים, צעיר ובריא בן 26 (יום יומיים קצת חולשה אחריי חיסון 2 ו 3) ועדיין מפחד שחירבתי לעצמי את מערכת החיסון בגלל החיסונים האלו, גם חושש מתופעות לוואי לטווח הארוך.
* המציג אינו רופא
ולייתר דיוק, כנראה גם כל אלו שענו לכבודו, במקום לשלוח אותך לרופא הקרוב למקום מגוריך.
תיגש למישהו מוסמך או כזה שהוא רופא, שאתה בוטח בו ותשוחח עימו בנדון.
הדבר האחרון לעשות, הוא לחפש תשובות בפורום אינטרנטי, שאתה גם לא מכיר את הנפשות הפועלות בו.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

אין שום צורך להעמיס על הרופאים,
הרופאים כבר הבהירו בצורה הכי ברורה שיש את הכל.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

דרך אגב, אף אחד לא מונע מאנשים לא מחוסנים להגיע לעבודה.
הם פשוט צריכים להבדק.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 03 אוקטובר 2021, 07:07
לול, זה הרי ידוע שהחיסון גורם לתאונות דרכים

אני חושב שהקורונה דפקה לכ״כ הרבה אנשים את השכל, זה בסדר לפחד ממצב של פנדמיה ולא להצליח להכיל את זה רגשית אבל מכאן ועד להמציא סיפורי אלף לילה ולילה זה טירוף הדעת

אם אני במשרד הבריאות הייתי מוציא את טיפולי הקורונה מסל הבריאות לאנשים שהם לא מחוסנים למעט אנשים שבגלל בעיה רפואית לא התחסנו
long live the zapta
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

שים לב שעד ינואר 2021 לא הכירו בעולם את המושג של תאונות דרכים.
זאת תופעה שהחלה רק עם התחלת החיסונים.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

מתו השנה עשרות אלפי מחוסנים לדעתי, זה מספר ממש גדול!
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

בני12 כתב: 03 אוקטובר 2021, 10:39 דרך אגב, אף אחד לא מונע מאנשים לא מחוסנים להגיע לעבודה.
הם פשוט צריכים להבדק.
מכניסים לך לאף 5G עם המטושים!
لا إله
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

אני במקביל מנסה להבין מה רע בסדר עולמי חדש. ממשלה עולמית נשמע לי רעיון מצויין. איפה חותמים?
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

נועם שחם כתב: 03 אוקטובר 2021, 12:58 אני במקביל מנסה להבין מה רע בסדר עולמי חדש. ממשלה עולמית נשמע לי רעיון מצויין. איפה חותמים?
יותר מזה, אם אתה רץ אני מצביע לך.
בהנחה ויתנו לנו להצביע.
שליחת תגובה