ההפגנות

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סימרוטיץ
קיבל.ה  6 לייקים

reDevil כתב: 10 דצמבר 2020, 16:09
סימרוטיץ כתב: 10 דצמבר 2020, 09:46
reDevil כתב: 09 דצמבר 2020, 22:18

למה לא עוזר בכלום?
לעניות דעתי זה הכוח האחרון שנשאר לנו כקהל. בימי טביב הפגנו כל יום מול העסקים של אשתו ומול הבית שלו ובסוף הוא הלך.

עד כמה שאני מבין, כרגע אין יותר מדי אנשים בקהל שעוד לא מבינים שהניסנובים הם אסון עבור המועדון. רגע לפני שהמועדון שלנו אשכרה נמחק- זה צריך להיות המאבק הכי גדול של האוהדים.
הלך ומה יצא מזה? בא רמון הלך רמון בא כבירי הלך כבירי החלפנו זבל בזבל
על זה אנחנו מסכימים.
אז אולי הגיע הזמן לשנות את דרך הפעולה? במקום להפגין לבוא ולהבין את המצב ולתמוך בקבוצה בדרך אחרת
הפוסט קיבל לייק אחדנשמה אדומה זקנה
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

סימרוטיץ כתב: 10 דצמבר 2020, 16:10
סימרוטיץ כתב: 10 דצמבר 2020, 09:46

הלך ומה יצא מזה? בא רמון הלך רמון בא כבירי הלך כבירי החלפנו זבל בזבל
על זה אנחנו מסכימים.
אז אולי הגיע הזמן לשנות את דרך הפעולה? במקום להפגין לבוא ולהבין את המצב ולתמוך בקבוצה בדרך אחרת
צודק. מה אתה מציע?
יאללה הפועל, מלחמה, מלחמה, מלחמה!!!
סמל אישי של משתמש
reDevil

נשמה אדומה זקנה כתב: 10 דצמבר 2020, 16:31

על זה אנחנו מסכימים.
צודק. מה אתה מציע?
מצטרף לשאלה
לא שכחתי את כל מה שאיתך עברתי

Firedevil בפורום הישן
דוקטור אלה
קיבל.ה  22 לייקים

זאת לא קלישאה.
כל מי שהפועל חשובה לו חייב להגיע מחר לסביון! :hammersickle:
״סבסטיאן סימרוטיץ׳ 3-0 להפועל ת״א, ערימת שחקנים אדומים מאושרת, הקהל שלהם מקפץ ביציע דגלים אדומים לבנים מתנופפים ימינה ושמאלה...״
סקורפיו
קיבל.ה  12 לייקים

סימרוטיץ כתב: 07 דצמבר 2020, 19:52
יהלום14אדום כתב: 07 דצמבר 2020, 19:45 אותה שאלה אתה יכול לשאול על ההפגנות בבלפור
אני לא מצדיק את ההפגנות בבלפור, שלטון מחליפים בקלפי זה דמוקרטיה

בפעם האחרונה שבדקתי,הם הבעלים בכדורגל ולא בכדורסל אז המשפט שלך לא תקף.
כדור פוגע לפיבן בעקב
פרץ מרחיק

בואטנג בועט ומבקיע

עמנואל בואטנג מבקיע את שער הבכורה שלו בישראל
סימרוטיץ
קיבל.ה  6 לייקים

על זה אנחנו מסכימים.
צודק. מה אתה מציע?
מבחינתי להוריד את מהסמל של הקבוצה את הפטיש ומגל היה רלוונטי לפני 50 שנה לא עוד, זה רק מרחיק קונים פוטנציאלים.
ובכללי להבין שקבוצת כדורגל היא עסק לכל דבר, עסק בו הבעל בית רוצה להרוויח ולא לבוא בדרישות לא הגיוניות להשקעות ללא תמורה.
סימרוטיץ
קיבל.ה  6 לייקים

סקורפיו כתב: 11 דצמבר 2020, 10:43
סימרוטיץ כתב: 07 דצמבר 2020, 19:52
יהלום14אדום כתב: 07 דצמבר 2020, 19:45 אותה שאלה אתה יכול לשאול על ההפגנות בבלפור
אני לא מצדיק את ההפגנות בבלפור, שלטון מחליפים בקלפי זה דמוקרטיה

בפעם האחרונה שבדקתי,הם הבעלים בכדורגל ולא בכדורסל אז המשפט שלך לא תקף.
בשני המקרים דורשים את אותו הדבר, החלפת היו"ר / בעלים/ ראש ממשלה
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

סימרוטיץ כתב: 12 דצמבר 2020, 18:25

צודק. מה אתה מציע?
מבחינתי להוריד את מהסמל של הקבוצה את הפטיש ומגל היה רלוונטי לפני 50 שנה לא עוד, זה רק מרחיק קונים פוטנציאלים.
ובכללי להבין שקבוצת כדורגל היא עסק לכל דבר, עסק בו הבעל בית רוצה להרוויח ולא לבוא בדרישות לא הגיוניות להשקעות ללא תמורה.
מסכים אתך. רק הייתי רוצה לוודא שהאופי המיוחד של המועדון והמשמעות החברתית שלו יישמרו ללא פגיעה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

בכדורגל הישראלי , הסיכויים להרוויח אם פועלים לפי כל הכללים קטנים מאד.
מי שמחפש להרוויח, לא יגיע לכדורגל כאן.
כאן זו תרומה לקהילה.
לדעתי , רק השגים יוצאי דופן בזירה האירופית , מאפשרים לכאורה משיכת כספים מקופת המועדון , ואך ורק באישור הבקרה.
גם היום , לכאורה , חסרה מאד שקיפות לציבור בנושא פרסום הדוחות הכספיים על ידי חלק מהמועדונים (חלק כן מפרסמים) , וגם מצד הבקרה בנושא קריטריונים למשיכת כספים מקופת המועדון.

סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

https://finance.walla.co.il/item/3050493
"ההצלחה הכלכלית של מועדוני כדורגל מתחילה במיתוג" (2017)

מועדוני הכדורגל הרווחיים בעולם (2017)
https://www.globes.co.il/news/article.a ... 1001213041

של מי הקבוצה? על יחסי קונפליקט בין בעלי קבוצות לאוהדים בכדורגל הישראלי
https://gevim.co.il/wp-content/uploads/ ... _rubin.pdf

הכרונולוגיה של הבלגן: מורכבות ארגונית במועדון הכדורגל הפועל תל אביב
https://www.ariel.ac.il/wp/social-issue ... sues28.pdf
סימרוטיץ
קיבל.ה  6 לייקים

נשמה אדומה זקנה כתב: 12 דצמבר 2020, 19:03

צודק. מה אתה מציע?
מסכים אתך. רק הייתי רוצה לוודא שהאופי המיוחד של המועדון והמשמעות החברתית שלו יישמרו ללא פגיעה.
להמשיך עם התרומה לקהילה, לחדש את פרויקט הבית האדום אין שום ספק, אבל לנתק גורמים שאינם רלוונטים יותר
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

סימרוטיץ כתב: 12 דצמבר 2020, 20:10
נשמה אדומה זקנה כתב: 12 דצמבר 2020, 19:03

להמשיך עם התרומה לקהילה, לחדש את פרויקט הבית האדום אין שום ספק, אבל לנתק גורמים שאינם רלוונטים יותר
צודק.
תא מרבוטא
קיבל.ה  321 לייקים

לא הבנתי למה דווקא הסמל חוסם רוכש. אלונה ברקת מימנה יופי את באר שבע עם פטיש ומגל. רובי שפירא גם בהפועל חיפה. כנל סמי סגול אצלנו. מי שעבורו הסמל זה דיל ברייקר נשמע כמישהו שתמיד ימצא תירוץ לחתוך החוצה
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

תא מרבוטא כתב: 12 דצמבר 2020, 20:19 לא הבנתי למה דווקא הסמל חוסם רוכש. אלונה ברקת מימנה יופי את באר שבע עם פטיש ומגל. רובי שפירא גם בהפועל חיפה. כנל סמי סגול אצלנו. מי שעבורו הסמל זה דיל ברייקר נשמע כמישהו שתמיד ימצא תירוץ לחתוך החוצה
גם הפועל באר שבע וגם הפועל חיפה עשו בשכל והקטינו את הפטיש והמגל לגודל מיקרוסקופי. אצל חיפה האלמנט הבולט בסמל הוא בכלל כריש. וסגול הסכים לבלוע את הפטיש והמגל כדי שיוכל לדחוף לשם את המילה "כתר".
הפוסט קיבל לייק אחדתא מרבוטא
תא מרבוטא
קיבל.ה  321 לייקים

לא חושב שהפטיש והמגל קטנו בבאר שבע. אגב גם לא בפתח תקווה כשמאיר שמיר רכש אותם. בהפועל ירושלים סל אגב הפטיש והמגל הוחזרו לסמל כשהמיליונר שלהם נכנס. אוקצור לא השתכנעתי שהסמל זה בעייתי. יש מספיק בעיות אחרות בפני רוכש
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

תא מרבוטא כתב: 12 דצמבר 2020, 21:17 לא חושב שהפטיש והמגל קטנו בבאר שבע. אגב גם לא בפתח תקווה כשמאיר שמיר רכש אותם. בהפועל ירושלים סל אגב הפטיש והמגל הוחזרו לסמל כשהמיליונר שלהם נכנס. אוקצור לא השתכנעתי שהסמל זה בעייתי. יש מספיק בעיות אחרות בפני רוכש
מי רוצה להיות מזוהה עם סמלי הקומוניזם בימינו?

מי שיכול מקטין אותם:
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... _CREST.png

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... oOfHBS.png

ומי שחכם נפטר מהם, כמו שעשו אוהדי הפועל פתח תקוה:
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... Logo01.png

בקשר להפועל ירושלים, כל התייחסות לנושא הסמל שלהם היא בדיחה. אני לא חושב שהם בעצמם יודעים מה הסמל שלהם. אם תשאל אותי, אריה הרבה יותר מתאים להם מהפטיש והמגל הלא רלבנטיים.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

אפשר גם לשנות את שם הקבוצה מהפועל להמעסיק , זה ידבר יותר למרבית בעלי ההון.
הפוסט קיבל 2 לייקיםנשמה אדומה זקנהאסיטובי
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1014 לייקים
יצירת קשר:

נשמה אדומה זקנה כתב: 12 דצמבר 2020, 21:24
תא מרבוטא כתב: 12 דצמבר 2020, 21:17 לא חושב שהפטיש והמגל קטנו בבאר שבע. אגב גם לא בפתח תקווה כשמאיר שמיר רכש אותם. בהפועל ירושלים סל אגב הפטיש והמגל הוחזרו לסמל כשהמיליונר שלהם נכנס. אוקצור לא השתכנעתי שהסמל זה בעייתי. יש מספיק בעיות אחרות בפני רוכש

מי שיכול מקטין אותם:

בקשר להפועל ירושלים, כל התייחסות לנושא הסמל שלהם היא בדיחה. אני לא חושב שהם בעצמם יודעים מה הסמל שלהם. אם תשאל אותי, אריה הרבה יותר מתאים להם מהפטיש והמגל הלא רלבנטיים.
זה הסמל של הפועל פתח תקווה, לא מה שאתה הבאת שזה סמל העמותה בכלל
תמונה
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

להוריד את הסמל בשביל שיבוא רוכש?
לא יותר קל להחליף קבוצה?
:hammersickle:
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

מאיפה אתם ממציאים את השטויות האלו, אנשים לא באים בגלל הסמל... עשרות אלפי אנשים (אם לא מאות) חיים בשלום ואהבה עם הסמל של אגודות הפועל למיניהם, אבל לא בעלי ההון שלנו! לא לא.
אנחנו הפועל, מוצאינו בתנועת הפועלים, מי שאיזה גורם לו לצמרמורת שילך ישקיע בבית״ר.
האמת שבאותו נושא - מה עם הסינים? איך לא הבאנו איזה חבר מפלגה משם?
תא מרבוטא
קיבל.ה  321 לייקים

לגבי המאמר מאוניברסיטת אריאל שמדבר על המורכבות הניהולית,הוא מאמר מעניין ושווה עיון. אבל, יש שם התייחסות לשנאה לכאורה לטביב על רקע גזעני. כל הביסוס הוא ראיון באופירה וברקו וראיון עם מאמן נוער.
עכשיו, אני לא טוען שאין אוהדים עם התנשאות עדתית אצלנו (היה ויכוח בפורום על אפשרות כזו סביב ניסנוב) אבל לאנטי לטביב היה בסיס הרבה יותר רציני בשם הפועל כפ"ס ויחסו אליה (מה שאכן התבטא ביחס לסגל שלנו ממאמנים ועד שחקנים, ולהישגי האלופות הכספיים שהתאדו). אגב, לא זכור לי שאנשים התנגדו מרות לסמי סגול בגלל המוצא המזרחי שלו (תורכי). ככה שהתיזה הזו נשמעת לי מפוקפקת
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

הרי ברור שזה שטויות.
אנשים מנסים ליחס את הכישלון האישי שלהם לתפיסות הכי ריקות מתוכן שיש לגבי הקהל של הפועל ת״א.
מה יגיד לך כל אידיוט ברחוב?
אוהדי הפועל הם שמאלנים, אשכנזים, הומואים.
אבל האמת היא שזו לא בדיוק המציאות.
כל מי שהיה פה בבלומפילד איזה יום או יומיים יודע שהקהל של הפועל ת״א זה כור ההיתוך הכי גדול מבחינת המבנה והזהות שלו.
יש מצביעי ימין (ממזמן כבר לא אליטה של השמאל), יש מזרחים (אפילו יותר מאשכנזים), יש ערבים, יש יהודים. בקיצור הכל מהכל.
אז למה חושבים שאנחנו שמאלנים, אשכנזים והומואים? כי אלו שלושת הדברים שהאוהדים של היריבות שלנו מייחסים אליהם דברים שליליים.
עבורם שלושת אלו - הם הדבר הכי רע שיש: שמאלנים, אשכנזים והומואים. זה חלק מאותה הצדקה של ״למה אני שונא את הפועל״.
(ואפשר לראות לזה גם ייצוג בשירים שלהם)

לגבי מי שמציע לשנות את הסמל, לשנות ולשנות ולשנות בשביל רוכש - ברור שמדובר באנשים שלא יודעים מה המניעים האמיתיים לרכישת קבוצות כדורגל.
ההוכחה הכי גדולה התרחשה רק בשבוע שעבר עם בית״ר. הרי מה הסיכוי שמוסלמי יקנה קבוצה שמסמלת שנאת מוסלמים ואת היהדות?
סיכוי ענק מסתבר, כי בעיקר לא איכפת לו מהשטויות האלו. יש לו אינטרסים אחרים, שאנחנו עוד נגלה בהמשך (ולא, שלום ואהבה זה לא אחד מהם).
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  687 לייקים

כל כתבה של צנציפח, כל דיווח ממוצא שלו על הניסנובס הוא הוכחה ישירה שהניסנובס הם כמו כל שאר הבעלים שלנו, חשוב להם האגו שלהם, מפחדים מהפגנות ושם רע
זה מוכיח לנו שההפגנות עובדות, כל מי שרוצה שתקופתם תסתיים ככל האפשר צריך לבוא
כל מי שמאמין שגם אם ניתן להם עוד 5 שנים הם לא יצעידו אותנו קדימה, לא יטפלו בחובות וימשיכו לשקר צריך לבוא
החשש הזה שמא לא יגיע אף אחד אחריהם הוא מוצדק אבל אנשים צריכים להבין שהמשחק היחיד פה הוא הזמן
זה או שיעזבו בקרוב ולא יגיע אף אחד, או שהם ימשיכו לרסק במשך עוד כמה שנים ואז לא יגיע אף אחד
הדרך שלנו הולכת להיות קשה וארוכה ולא יגיע הפיתרון קסם שכולנו חולמים עליו, הנקודה הזאת חייב לחלחל אצל האוהדים
long live the zapta
טכנית לארז
קיבל.ה  1600 לייקים

הכתבה הזאת מראה שההפגנות משפיעות.
עכשיו זה ספין "הנה אנחנו הולכים".

כל הכבוד למארגנים.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

צודק. מה אתה מציע?
צודק. מספיק גם עם הצבע האדום הזה עם הקונוטציות הקומוניסטיות שלו. וגם השם לא כזה קליט ורלוונטי. מה זה "הפועל"? זה עושה קונוטציה של עובדים זרים בתחנה המרכזית.
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

האמת שבמחשבה שניה זה אפילו לא מצחיק. אולי ברמת הפארודיה על פורום אוהדים.
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

נועם שחם כתב: 13 דצמבר 2020, 14:16

צודק. מה אתה מציע?
צודק. מספיק גם עם הצבע האדום הזה עם הקונוטציות הקומוניסטיות שלו. וגם השם לא כזה קליט ורלוונטי. מה זה "הפועל"? זה עושה קונוטציה של עובדים זרים בתחנה המרכזית.
אתה כותב באירוניה, אבל זו האמת לאמיתה שהתפלקה לך בין השורות. הסמלים האלה פגרים מתים.
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

תא מרבוטא כתב: 13 דצמבר 2020, 07:03 לגבי המאמר מאוניברסיטת אריאל שמדבר על המורכבות הניהולית,הוא מאמר מעניין ושווה עיון. אבל, יש שם התייחסות לשנאה לכאורה לטביב על רקע גזעני. כל הביסוס הוא ראיון באופירה וברקו וראיון עם מאמן נוער.
עכשיו, אני לא טוען שאין אוהדים עם התנשאות עדתית אצלנו (היה ויכוח בפורום על אפשרות כזו סביב ניסנוב) אבל לאנטי לטביב היה בסיס הרבה יותר רציני בשם הפועל כפ"ס ויחסו אליה (מה שאכן התבטא ביחס לסגל שלנו ממאמנים ועד שחקנים, ולהישגי האלופות הכספיים שהתאדו). אגב, לא זכור לי שאנשים התנגדו מרות לסמי סגול בגלל המוצא המזרחי שלו (תורכי). ככה שהתיזה הזו נשמעת לי מפוקפקת
מסכים אתך בנקודה הזו. אני חושב שלייחס גזענות לאוהדי הפועל תל אביב זה היפוך מרושע של האמת.
אגב, הכותב של המאמר הוא בכלל מאוניברסיטת בן גוריון.
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

הפועל כתב: 12 דצמבר 2020, 23:43
נשמה אדומה זקנה כתב: 12 דצמבר 2020, 21:24

מי שיכול מקטין אותם:

זה הסמל של הפועל פתח תקווה, לא מה שאתה הבאת שזה סמל העמותה בכלל
תמונה
זה מה שכתבתי "כמו שעשו אוהדי הפועל פתח תקוה." הסמל שהבאתי בקישור זה בדיוק סמל העמותה שלהם ולא סמל הקבוצה, שלפחות תמיד היה בצבעי דגל ישראל. ולא סתם הם החליפו את הפטיש והמגל המאוסים מדגל ברית המועצות לשעבר בסמל של לב.
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

Ron.T כתב: 12 דצמבר 2020, 23:24 אפשר גם לשנות את שם הקבוצה מהפועל להמעסיק , זה ידבר יותר למרבית בעלי ההון.
אפשר פשוט לקרוא לקבוצה "מועדון כדורגל". מה זה "הפועל"? אתה פועל? מי כאן פועל? זה רלבנטי כמו הטחורים של סטאלין ימ"ש.
קרל מרקס היה אנטישמי מוצהר ששאף להכחדת היהדות מן העולם.
לנין היה סוכן גרמני שנשלח לערעור המשטר הרוסי כדי לגרום לרוסיה להפסיד במלחמת העולם הראשונה. הוא הפך לדיקטטור מרושע שאחראי ישירות למותם של מיליונים.
צ'ה גווארה היה טרוריסט רוצח נתעב ותו לא.
בשם הפטיש והמגל נשלחו מיליונים למחנות ריכוז. יהודים היו לאסירי ציון. משטרי הפטיש והמגל נאלצו לבנות חומה לשים שומרים עם מקלעים כדי שאזרחיהם המאושרים לא יברחו בהמוניהם למערב. עד היום המשטר הקומוניסטי בסין מדכא מיליונים בשם הסמלים המקוללים האלה. לספר לכם על פול פוט? לספר לכם על קים ג'ונג ובנו? לספר לכם על הבריגדות האדומות?
הקומוניזם היה ועודנו מפלצת מחשבתית פשיסטית מכוערת. צריך להוקיע אותו ואת סמליו המתועבים.
אפשר להיות חברתי. בעל חמלה, שואף לשלום ורודף צדק ושוויון חברתי בלי לדגול בסמלים פשיסטיים מתועבים ומקוללים לנצח כמו הפטיש והמגל. כל האנושות כבר הבינה את זה חוץ מכמה משטרי טינופת וקומץ אוהדים של הפועל בישראל.
אי אפשר להאמין שיש עוד "אידיוטים שימושיים" (זה ביטוי של לנין ימ"ש, לא המצאה שלי) שמאמינים בסמלים האלה כיום. הסמלים האלה מייצגים מוות ודיכוי. רק מוות ודיכוי. איך אינכם רואים זאת? למה אתם דבקים בתועבה הזו? השתחררו ממנה כבר ונצא לדרך חדשה. האידאלים הם מה שחשוב, לא סמלי זבל.
נערך לאחרונה על ידי נשמה אדומה זקנה ב 13 דצמבר 2020, 17:33, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדHapoel
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

חבל שלא כתבת את ההודעה הזו לפני יתר ההודעות שכתבת פה מאז שהגעת, היינו מדלגים עליהן מראש וחוסכים הרבה זמן.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

נשמה אדומה זקנה כתב: 13 דצמבר 2020, 17:19
Ron.T כתב: 12 דצמבר 2020, 23:24 אפשר גם לשנות את שם הקבוצה מהפועל להמעסיק , זה ידבר יותר למרבית בעלי ההון.
אפשר פשוט לקרוא לקבוצה "מועדון כדורגל". מה זה "הפועל"? אתה פועל? מי כאן פועל? זה רלבנטי כמו הטחורים של סטאלין ימ"ש.
לנין היה סוכן גרמני שנשלח לערעור המשטר הרוסי כדי לגרום לרוסיה להפסיד במלחמת העולם הראשונה. הוא הפך לדיקטטור מרושע שאחראי ישירות למותם של מיליונים.
בשם הפטיש והמגל נשלחו מיליונים למחנות ריכוז. יהודים היו לאסירי ציון. משטרי הפטיש והמגל נאלצו לבנות חומה לשים שומרים עם מקלעים כדי שאזרחיהם המאושרים לא יברחו בהמוניהם למערב. עד היום המשטר הקומוניסטי בסין מדכא מיליונים בשם הסמלים המקוללים האלה. לספר לכם על פול פוט? לספר לכם על קים ג'ונג ובנו? לספר לכם על הבריגדות האדומות?
הקומוניזם היה ועודנו מפלצת מחשבתית פשיסטית מכוערת. צריך להוקיע אותו ואת סמליו המתועבים.
אפשר להיות חברתי. בעל חמלה, שואף לשלום ורודף צדק ושוויון חברתי בלי לדגול בסמלים פשיסטיים מתועבים ומקוללים לנצח כמו הפטיש והמגל. כל האנושות כבר הבינה את זה חוץ מכמה משטרי טינופת וקומץ אוהדים של הפועל בישראל.
אי אפשר להאמין שיש עוד "אידיוטים שימושיים" (זה ביטוי של לנין ימ"ש, לא המצאה שלי) שמאמינים בסמלים האלה כיום. הסמלים האלה מייצגים מוות ודיכוי. רק מוות ודיכוי. איך אינכם רואים זאת? למה אתם דבקים בתועבה הזו? השתחררו ממנה כבר ונצא לדרך חדשה. האידאלים הם מה שחשוב, לא סמלי זבל.
תגיד אתה אמיתי? בהתחלה חשבתי שאתה סתם אשכנזי טרחן בגיל העמידה מצפון תל אביב, עכשיו אני מבין שאתה טרול אמיתי.

בלי שום קשר לזה שאתה בור מוחלט בכל מה שקשור לקומוניזם (אבל זה לא הנושא פה), בלי השם הפועל ובלי הצבע האדום לא תביא 200 אנשים לבלומפילד, הפועל היא הקבוצה עם ההכנסות הכי גבוהות בארץ ( בהשוואה להצלחת המועדון) בזכות הסמלים האלה.
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

Noam כתב: 13 דצמבר 2020, 17:37 חבל שלא כתבת את ההודעה הזו לפני יתר ההודעות שכתבת פה מאז שהגעת, היינו מדלגים עליהן מראש וחוסכים הרבה זמן.
איך אמר אריק איינשטיין במציצים: It's a free country.
גם אני מתעלם ממי שלא בא לי טוב.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

לזכותך יאמר שאתה אמנם הזוי אבל גם נחמד. קודמיך היו גסי רוח.
הפוסט קיבל 2 לייקיםנשמה אדומה זקנההפועל
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

Noam כתב: 13 דצמבר 2020, 17:49 לזכותך יאמר שאתה אמנם הזוי אבל גם נחמד. קודמיך היו גסי רוח.
למה אני הזוי, כי אינני נמנה עם המיעוט המבוטל שעוד סוגד לאימא רוסיה ולאבא סטאלין?
חבר'ה, האנושות התקדמה. תנועת העבודה התפוררה. התנועה הקיבוצית התחדשה. ההסתדרות מיתגה עצמה מחדש.
מתי גם אנחנו נתקדם?
אני לא רוצה לזנוח את האידאלים שלנו. לעולם לא. אני רוצה לזנוח את מורשת העבר שכולם שונאים וגם אנחנו צריכים להסתייג ממנה.
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

Ron.T כתב: 13 דצמבר 2020, 17:40
תגיד אתה אמיתי? בהתחלה חשבתי שאתה סתם אשכנזי טרחן בגיל העמידה מצפון תל אביב, עכשיו אני מבין שאתה טרול אמיתי.

בלי שום קשר לזה שאתה בור מוחלט בכל מה שקשור לקומוניזם (אבל זה לא הנושא פה), בלי השם הפועל ובלי הצבע האדום לא תביא 200 אנשים לבלומפילד, הפועל היא הקבוצה עם ההכנסות הכי גבוהות בארץ ( בהשוואה להצלחת המועדון) בזכות הסמלים האלה.
אני אמיתי.
אני יודע די הרבה יחסית על קומוניזם. הטענות שהעליתי הן עובדות היסטוריות ויש להן אסמכתאות מהימנות.
אני לא רואה את עצמי כטרול, זכותך לחשוב עלי מה שאתה רוצה. לא הבנתי את הקטע העדתי ולכן לא אתייחס לזה. מה זה משנה אם אני מצפון או מדרום תל אביב או משכונת התקווה. זה משנה לך?
אני בעד הצבע האדום וסמל האיש, בלי הפטיש והמגל שלא שייכים למקום הזה ולדור הזה. המילה "הפועל" יכולה להישאר אם זה כל כך חשוב לאנשים.
אתה טוען שלא יבואו 200 איש ואני אומר שאולי בזכות השינוי יבואו הרבה יותר צופים וגם רוכש.
במקום להמשיך עם מה שכבר שנים לא עובד אפשר להעז ולשנות.
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

נשמה אדומה זקנה כתב: 13 דצמבר 2020, 17:13

אתה כותב באירוניה, אבל זו האמת לאמיתה שהתפלקה לך בין השורות. הסמלים האלה פגרים מתים.
אז למה סגנו שמחליפים? ירוק זית עם מנורה? צהוב עם אגרוף? במקום הפועל אולי מ.ס. תל אביב?
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

נועם שחם כתב: 13 דצמבר 2020, 18:05
נשמה אדומה זקנה כתב: 13 דצמבר 2020, 17:13

אז למה סגנו שמחליפים? ירוק זית עם מנורה? צהוב עם אגרוף? במקום הפועל אולי מ.ס. תל אביב?
אענה לך ברצינות למרות שאתה לועג: מיתוג הוא עסק רציני מאוד וצריך להיעשות על ידי אנשי מקצוע מומחים, בין היתר על סמך חקר שוק יסודי. לכן, כל הצעה שאציע כאן לא תהיה רצינית. אעז ואומר שאם אנשי המקצוע ימליצו, בסופו של יום, להישאר עם הפטיש והמגל מסיבות רציונליות ולא רגשיות, לא אתווכח אתם.
אני אישית אוהב את הצבע האדום, את האיש ואת השם "הפועל תל אביב". אני חושב ש"מועדון כדורגל תל-אביב - יפו" הוא שם שפותח את עצמו לעוד אוכלוסיות, אבל שמומחי שיווק יגידו.
פעם קראו לנו הפועל אלנבי. זה השתנה לפני שנים רבות והשינוי לא הרג את המועדון. פעם קראו לנו הפועל כתר. זה השתנה וחזר והשתנה. אז מה?
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

נשמה אדומה זקנה כתב: 13 דצמבר 2020, 17:56

אני אמיתי.
אני יודע די הרבה יחסית על קומוניזם. הטענות שהעליתי הן עובדות היסטוריות ויש להן אסמכתאות מהימנות.
אני לא רואה את עצמי כטרול, זכותך לחשוב עלי מה שאתה רוצה. לא הבנתי את הקטע העדתי ולכן לא אתייחס לזה. מה זה משנה אם אני מצפון או מדרום תל אביב או משכונת התקווה. זה משנה לך?
אני בעד הצבע האדום וסמל האיש, בלי הפטיש והמגל שלא שייכים למקום הזה ולדור הזה. המילה "הפועל" יכולה להישאר אם זה כל כך חשוב לאנשים.
אתה טוען שלא יבואו 200 איש ואני אומר שאולי בזכות השינוי יבואו הרבה יותר צופים וגם רוכש.
חמודי, אתה רשמת פה שורה של הבלים וסיפורי בדים, אבל המקום של דיון לגביהם הוא בוולטון ולא פה. תראה כמה אנשים באים לראות את מ.ס אשדוד בליגת העל בהשוואה להפועל אדומים אשדוד בליגה א עם פטיש ומגל, צא מהסרט שלך.
סמל אישי של משתמש
נשמה אדומה זקנה
קיבל.ה  24 לייקים

Ron.T כתב: 13 דצמבר 2020, 18:16
נשמה אדומה זקנה כתב: 13 דצמבר 2020, 17:56

אני אמיתי.
חמודי, אתה רשמת פה שורה של הבלים וסיפורי בדים, אבל המקום של דיון לגביהם הוא בוולטון ולא פה. תראה כמה אנשים באים לראות את מ.ס אשדוד בליגת העל בהשוואה להפועל אדומים אשדוד בליגה א עם פטיש ומגל, צא מהסרט שלך.
אני עומד על כך שכתבתי אמת. אולי באמת אפתח נושא בוולטון אם תבטיח לי לקרוא את / לצפות ב האסמכתאות שאביא שם בראש פתוח ולהיות נכון להיווכח באמת ההיסטורית. אתה לא תהיה הראשון שהתפכח מן השקר המפלצתי של הקומוניזם הסובייטי, אני מבטיח לך.
הדוגמה של אשדוד שווה בדיקה. האם היא הוכחה ניצחת לצדקת דבריך בנוגע לפוטנציאל השיווקי של סמלי הקומוניזם? לא נראה לי. אני חושב שבוויכוח בינינו יכול להכריע רק חקר שוק רציני. קבל רק נקודה אחת כעובדה שלא ניתן להתכחש לה: הקומוניזם לא סובל מעודף פופולריות בישראל בפרט ובעולם החופשי בכלל. למה שבתחום הספורט זה יהיה שונה? כנראה לך הפתרונים.
אגב, ה"חמודי" ו"צא מהסרט" מעידים על איזה זעם עצור של הכותב שמבקש להתפרץ. בבקשה אל תיקח את זה אישי. אולי תשתה מים קרים להירגע?
שליחת תגובה