טאליב זאנה

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

האמת שאני לא מכיר הרבה אופציות שיתאימו לצרכים שלנו.
יש את שון ג'ונס שכבר חפרתי עליו מיליון פעם, יש עוד איזה 2-3 שחקנים שהיו בג'י בעונה שעברה ויכולים להתאים (אבל יש שם הרבה חוסר ודאות ולא ברור מה קורה).
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אז שון ג'ונס חוזר לעונה נוספת באנוויל הפולנית והוא לא על השולחן.
בספורטנדו מפרסמים שוירטוס רומא האיטלקית (בה משחק בין היתר כריס אוואנס) נמצאת על סף פירוק ושכל שחקניה עומדים להיות משוחררים. במצב כזה הייתי מנסה לדוג משם את דריו האנט (שיחק נגדנו במדי שרלואה הבלגית מי שזוכר). גבוה חזק ואתלטי שמתאים למה שאנחנו מחפשים.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אחלה שחקן, חוץ מהעונשין המזעזע (שחקן של איזור ה-40 אחוז קריירה).
פינישר מצוין מעל ומתחת לטבעת, ריבאונדר טוב, שחקן הגנה לא רע ממה שזכור לי.
beny
קיבל.ה  247 לייקים

על פי אלי סהר המיועד להחליף את זאנה הוא אילי הולמן ששיחק באילת וירושלים.

הכתבה בישראל היום:
https://www.israelhayom.co.il/article/827971

הסטטיסטיקה שלו בארץ
https://basket.co.il/player.asp?PlayerId=10399

בשנים האחרונות שיחק בעיקר בסין, ממרץ לא שיחק כדורסל.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

https://www.israelhayom.co.il/article/828007

פה טוענים שזאנה בכלל יישאר.
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

זה באמת כל כך מסובך למצוא מחליף?
יאללה הביתה!!!
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

יהלום14אדום כתב:זה באמת כל כך מסובך למצוא מחליף?
סנטרים אין הרבה
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

beny כתב: 09 דצמבר 2020, 10:01 על פי אלי סהר המיועד להחליף את זאנה הוא אילי הולמן ששיחק באילת וירושלים.

הכתבה בישראל היום:
https://www.israelhayom.co.il/article/827971

הסטטיסטיקה שלו בארץ
https://basket.co.il/player.asp?PlayerId=10399

בשנים האחרונות שיחק בעיקר בסין, ממרץ לא שיחק כדורסל.
בשיאו היה די מפלצתי. גרסה אגרסיבית ואתלטית של ינסי גייטס.
מצד שני, הוא תמיד היה בחור מאוד כבד, הוא כבר בן 31 ולא שיחק כדורסל 9 חודשים. אני לא עף על הרעיון.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

יובל כתב: 09 דצמבר 2020, 03:41 אחלה שחקן, חוץ מהעונשין המזעזע (שחקן של איזור ה-40 אחוז קריירה).
פינישר מצוין מעל ומתחת לטבעת, ריבאונדר טוב, שחקן הגנה לא רע ממה שזכור לי.
רשמית וירטוס רומא התפרקה. צריך לעוף על זה.
בנוסף למה שכתבת הוא גם אחלה חוסם ואפילו יש לו יכולת מסירה מפתיעה.
מה שכן, הוא קלעי עונשין ברמה שגורמת לזאנה להראות כמו סטף קארי.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

החדשות הכי רעות מהמשחק הזה: בהפועל החליטו לחכות לזאנה.
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

הוקיץ' כתב: 10 דצמבר 2020, 20:51 החדשות הכי רעות מהמשחק הזה: בהפועל החליטו לחכות לזאנה.
באמת שחקן ששווה לחכות לו חודשיים
גדולים מהחיים
יאללה הביתה!!!
12

הוקיץ' כתב: 10 דצמבר 2020, 20:51 החדשות הכי רעות מהמשחק הזה: בהפועל החליטו לחכות לזאנה.
לפי הפרסומים שחקן של 140 אלף דולר. מי יקח אותו תגיד לי?
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

מה אתה בדיוק מצפה מהאנשים האלה?
יאללה, שיזוזו הצדה כבר. גרמו מספיק נזק.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

מחר משחק רביעי רצוף בלי סנטר.
אין שום קבוצה בליגת העל שהמחדל הזה היה קורה בה.
שום קבוצה לא היתה מרשה לעצמה להופיע ככה. כל קבוצה הייתה מביאה מחליף.
זוזו הצידה, להפועל תל אביב מגיעה התנהלות מקצועית של ליגת על ולא של ליגה ארצית.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

purvis short כתב: 12 דצמבר 2020, 16:59 מחר משחק רביעי רצוף בלי סנטר.
אין שום קבוצה בליגת העל שהמחדל הזה היה קורה בה.
שום קבוצה לא היתה מרשה לעצמה להופיע ככה. כל קבוצה הייתה מביאה מחליף.
זוזו הצידה, להפועל תל אביב מגיעה התנהלות מקצועית של ליגת על ולא של ליגה ארצית.
אתה לא זה שקראת להחזיר את אדלשטיין בתור מאמן/מנהל מקצועי? עם אדלשטיין בהפועל, היינו מקבלים מחליף לזאנה אולי בפברואר. אולי.
Brilliant
קיבל.ה  60 לייקים

לאדלשטיין היו הרבה מעלות מקצועיות, אבל יכולת להחליף זרים על פי הצורך לא הייתה אחת מהן.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אולי עם ארז לא היה צריך להחליף כל כך הרבה זרים בתחילת כל עונה? אולי
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

Brilliant כתב: 12 דצמבר 2020, 18:45 לאדלשטיין היו הרבה מעלות מקצועיות, אבל יכולת להחליף זרים על פי הצורך לא הייתה אחת מהן.
נכון מאוד.
אבל יש סיכוי שהיית מגיע יותר מוכן לעונה.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

גם עם שני זרים היית נראה איתו פי עשר יותר טוב מאשר אנחנו כרגע והיית מנצח משחקים בתחילת העונה רק, בזכות זה.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

De Niro כתב: 12 דצמבר 2020, 18:53 אולי עם ארז לא היה צריך להחליף כל כך הרבה זרים בתחילת כל עונה? אולי
אההה... אדלשטיין לא היה גאון בכל הנוגע להבאת זרים. היו לו לא מעט הצלחות בקריירה אבל גם לא מעט נפילות.
אם נתייחס לקדנציה השניה שלו בהפועל, בעונתו הראשונה הוא הביא את קרטיס ודמונטז ז"ל. שני שחקנים שמאוד אהבתי בפן האישיותי אבל היו די מוגבלים מבחינת כשרון. בעונה השניה (בליגת העל הפעם) הוא צירף אליהם את ג'ף אלן, לו הוא לא ממש נתן קרדיט (וגם סיים את העונה עקב פציעה די מוקדם), וטורה מאריי כנבחן. מאריי לא עבר את המבחנים ובמקום זה הוא הביא את מאט בולדין, אחלה רכז בעיני אבל גם מאוד פציע ולא מתאים בכלל ליד סטיט. בולדין נפצע אחרי שני משחקים ושם התחילה פארסה שנמשכה חודשים ארוכים. בהתחלה הגיע רמון מור שגם לו, כמו אלן, ארז לא נתן דקות משחק עד שבסוף שחרר אותו. אחרי כמה זמן הגיע ג'רמיין טיילור שהיה כוכב על, אבל ארז לא אהב את הגישה שלו ושחרר אותו אחרי שני משחקים. בסופו של דבר, אחרי שלושה חודשים בזיוניים, הגיעו רנדל ואז גודס וסוף סוף היה לנו סגל זרים לא רע. מבחינת התנהלות מקצועית זו הייתה כנראה העונה הכי גרועה של הפועל מאז שחזרנו.
בעונה השנייה הסיפור היה יותר פשוט. ארז הביא זר אחד אדיר (קרלון), זר אחד טוב (אוונס), זר אחד בינוני מינוס (הארפר) וזר אחד ברמה של תחתית ליגה לאומית (קאונסיל). לקח לו אינסוף זמן לאתר מחליף לקאונסיל, בסוף הגיע אנתוני מרשל נדמה לי, כמובן שארז לא נתן לו דקות משחק ובסופו של דבר שחרר אותו. שחרור של הארפר לא עמד בכלל על הפרק.

בוא נגיד שהאמירה "אולי עם ארז לא היה צריך להחליף כל כך הרבה זרים", לא בדיוק עומדת במבחן המציאות.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

purvis short כתב: 12 דצמבר 2020, 20:46
Brilliant כתב: 12 דצמבר 2020, 18:45 לאדלשטיין היו הרבה מעלות מקצועיות, אבל יכולת להחליף זרים על פי הצורך לא הייתה אחת מהן.
נכון מאוד.
אוקיי. יכול להיות. איך ארז "לוקח לי חצי שנה להיסגר על זר" יעזור לנו עכשיו?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אני לא יודע.
אני זוכר , שאיתו לא היינו מועמדים ברורים לנשירה ללאומית.
השגנו לדעתי , שיא נצחונות רצופים מאז 2004.
בשנים האחרונות לא הצלחנו לחבר רצף כזה.רחוק מכך.
השחקנים הראו רוב הזמן מחוייבות בהגנה.
לא ספגנו כל משחק 90 נקודות ומעלה.
ופסקי הזמן תמיד היו הכי מקצועיים שאני זוכר.
החלפנו הרבה מאמנים מאז, ללא שום תוצאה משמעותית , למעט הגעה אחת לפיינל פור עם פרנקו.
לא הייתה מבחינתי , מאז שארז עזב , שום הנאה לראות את הקבוצה , למעט חצי העונה בה שיחק נייט רובינסון , ושרון אברהמי אימן.

הפוסט קיבל לייק אחדPraškevičios
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

יובל כתב: 12 דצמבר 2020, 21:17
purvis short כתב: 12 דצמבר 2020, 20:46
נכון מאוד.
אוקיי. יכול להיות. איך ארז "לוקח לי חצי שנה להיסגר על זר" יעזור לנו עכשיו?
אני די בטוח שלא היית משחק היום עם אפשואו וטוקוטו שהם אותו שחקן ודיבלר ויורק שהם אותו שחקן. ואני די בטוח שאפילו בתור מנהל מקצועי הוא יכול לתת הרבה ידע חשוב, ואני משוכנע שהוא מכיר את שוק השחקנים יותר טוב מכל אחד במועדון הזה ויכול להציע פתרונות מסויימים לבעיות.
אבל כן, הנזקים שנעשו קשים מאוד לתיקון. לא חושב שמי שגרם אותם ראוי לנסות לתקן
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

De Niro כתב: 12 דצמבר 2020, 21:28 אני לא יודע.
אני זוכר , שאיתו לא היינו מועמדים ברורים לנשירה ללאומית.
השגנו לדעתי , שיא נצחונות רצופים מאז 2004.
בשנים האחרונות לא הצלחנו לחבר רצף כזה.רחוק מכך.
השחקנים הראו רוב הזמן מחוייבות בהגנה.
לא ספגנו כל משחק 90 נקודות ומעלה.
ופסקי הזמן תמיד היו הכי מקצועיים שאני זוכר.
החלפנו הרבה מאמנים מאז, ללא שום תוצאה משמעותית , למעט הגעה אחת לפיינל פור עם פרנקו.
לא הייתה מבחינתי , מאז שארז עזב , שום הנאה לראות את הקבוצה , למעט חצי העונה בה שיחק נייט רובינסון , ושרון אברהמי אימן.
אז אתה צריך לרענן את הזיכרון. בעונה הראשונה של ארז איתנו בליגת העל הייתה לנו פארסה מתמשכת בנושא הזרים, ואלמלא כפו עליו פחות או יותר באמצע העונה את אנתוני גודס ובריאן רנדל היינו נאבקים בתחתית עד הרגע האחרון כנראה. נכון שגם היה תקציב קטן, אבל זה בדיוק מה שהוא היה אמור לכפר עליו.
וכל זה לפני שאני מדבר על הבעיות הנפשיות שהביאו לזה שהוא נזרק ממכבי אחרי יומיים ולא מאמן כבר שנים.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

אף אחד לא כפה עליו את רנדל וגודס. הן היו החתמות שלו, ומעולות.
מאידך, אכן הייתה פארסה עם הזרים. אבל הגעת מוכן לעונה, הישגת בתחילת הליגה כמה ניצחונות דנתנו אוויר לכל העונה ועמדת במטרה.
אני לא עושה אידיאליזציה של אדלשטיין. יש לו הרבה חסרונות. אבל אני חושב שהוא יכול להועיל. אני חושב שארז הכניס למועדון דפוסים מקצועניים שמאוד חסרים עכשיו.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

נו באמת.
אם ההתנהלות המקצועית שלנו העונה היא של ליגה ארצית כמו שאתה אוהב להגזים ולהגיד, מה שהיה באותה עונה זה יותר ליגה למקומות עבודה. מה שמצחיק זה שידידיה וארז, שרק התלוננו פה על ההתנהלות שלהם, הפכו להיות משיחים. הזיה.
ואתה צודק אגב פרוויס, אין סיכוי שארז היה מביא את טוקוטו כי הוא לא מתאים לתבנית, ואז היינו מפסידים את השחקן הכי טוב בקבוצה.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

איפה ראית שהפכתי את ארז למשיח? לא רק שאני לא חושב את זה, אלא רחוק מכך. כבר מזמן אני חושב שרוב מוחלט של המאמנים הם לא גאונים ולא קוסמים ולא יודעי כל.
אני פשוט חושב שבמצב הנוכחי הוא יכול לעזור. אני חושב שהפועל בכאוס מקצועי, באובדן דרך מוחלט ופה הוא יכול לעזור. אם כי לדעתי עשו כל כך הרבה טעויות שיהיה קשה מאוד. אגב, יש גם אחרים שיכולים.
יש לך אמון במקבלי ההחלטות הנוכחיים? לגיטימי.
לי פחות.
שלוש שנים אתה מתחיל את הליגה במאזן 1:5 שלילי. בעיני זה לא מקרי, ולא בגלל חוסר מזל. זה בגלל התנהלות גרועה. שלא משתפרת בכלום.
אתה כבר סוגר כמעט חודש וחצי בלי סנטר במשרה מלאה. נראה לך סביר? לי לא. מצטער.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

purvis short כתב: 12 דצמבר 2020, 22:49 אף אחד לא כפה עליו את רנדל וגודס. הן היו החתמות שלו, ומעולות.
מאידך, אכן הייתה פארסה עם הזרים. אבל הגעת מוכן לעונה, הישגת בתחילת הליגה כמה ניצחונות דנתנו אוויר לכל העונה ועמדת במטרה.
אני לא עושה אידיאליזציה של אדלשטיין. יש לו הרבה חסרונות. אבל אני חושב שהוא יכול להועיל. אני חושב שארז הכניס למועדון דפוסים מקצועניים שמאוד חסרים עכשיו.
כפו עליו במובן שלמיטב זכרוני עד שהוא היה מחליט יש מצב שהעונה היתה נגמרת, והיה צריך להפעיל עליו מכבש שיזיז את התחת בכל ההחתמות באותה עונה.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

purvis short כתב: 12 דצמבר 2020, 23:32 איפה ראית שהפכתי את ארז למשיח? לא רק שאני לא חושב את זה, אלא רחוק מכך. כבר מזמן אני חושב שרוב מוחלט של המאמנים הם לא גאונים ולא קוסמים ולא יודעי כל.
אני פשוט חושב שבמצב הנוכחי הוא יכול לעזור. אני חושב שהפועל בכאוס מקצועי, באובדן דרך מוחלט ופה הוא יכול לעזור. אם כי לדעתי עשו כל כך הרבה טעויות שיהיה קשה מאוד. אגב, יש גם אחרים שיכולים.
לי פחות.
שלוש שנים אתה מתחיל את הליגה במאזן 1:5 שלילי. בעיני זה לא מקרי, ולא בגלל חוסר מזל. זה בגלל התנהלות גרועה. שלא משתפרת בכלום.
אתה מתחיל את העונה במאזן כזה כבר שלוש שנים בגלל בניית סגל גרועה, לא בגלל התנהלות גרועה. אני יודע שאתה בגישה של להחליף שלושה זרים עוד לפני פתיחת העונה, אני לא, וזה גם משהו שלא קורה בשום מקום.
לגבי זאנה כבר אמרתי שאני מסכים איתך ושזה לא סביר בשום מצב.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

דבון סקוט ששוחרר מנהריה חתם באיזה מקום? למה לא להביא אותו במקום זאנה?
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  955 לייקים

מה שקורה פה בכל שנה ובמיוחד השנה זה שבוחרים זרים שהם לכאורה טובים אבל מאוד חד-גוניים / שחקנים שבמהותם הם שחקנים משלימים ואז נוצרת קבוצה שהי מאוד מוגבלת וללא שחקנים מובילים. עבור כל קבוצה בליגה העונה תלך בהתאם לזרים שישחקו בה. ברגע שלא מחתימים זרים בעלי יכולות מיוחדות, שחקנים מגוונים או שחקנים בלי אופי ככה העונה נראית. דוגמה קלאסית זה דיבלר, שעשה לגמרי את מה שמצפים ממנו במשחק הקודם (5/9 לשלוש), אבל פה זה נגמר. אם נבקש ממנו להרים את הקבוצה כשקשה, לקחת את המשחק עליו או לשמור חזק בפוזשן מסוים הבן אדם אבוד.
וזה בזבוז לחלוטין כי יש לנו לרוב סגלים ישראליים שנעים בין טובים למעולים יחסית לליגה ואנחנו מבזבזים את הפוטנציאל של הסגלים הישראליים על זרים לא מתאימים.
גם זאנה, גם למון, גם אפשואו ונראה שגם יורק הם כאלה, שחקנים שהם לא מנהיגים ומוגבלים מאוד מבחינת סט יכולות.
היחיד שהוא שחקן יותר מגוון בעיני זה טוקוטו.
כשהיו לנו את גפני, מקניל, לימונד, גינת בנקס ובמובן מסוים גם טיי מקי, אז אתה מגיע למשחקים שיש לך מה למכור מבחינת יכולת, גיוון ואופי.

מה שאנחנו צריכים היום לטעמי זה גארד זר מאוד דומיננטי שהוא זה הקבוצה והקבוצה זה הוא וגבוה חזק מאוד / אתלטי שיהיה חיה מתחת לסלים. הייתי משחרר בעבור זה את אפשואו שהוא מאוד רך ללא שום ערך מוסף, דיבלר שהוא וואן טריק פוני וזאנה שהוא לא מתאים וצריך ללכת לליגה לאומית.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הוקיץ' כתב: 13 דצמבר 2020, 01:39
purvis short כתב: 12 דצמבר 2020, 23:32 איפה ראית שהפכתי את ארז למשיח? לא רק שאני לא חושב את זה, אלא רחוק מכך. כבר מזמן אני חושב שרוב מוחלט של המאמנים הם לא גאונים ולא קוסמים ולא יודעי כל.
לי פחות.
אתה מתחיל את העונה במאזן כזה כבר שלוש שנים בגלל בניית סגל גרועה, לא בגלל התנהלות גרועה. אני יודע שאתה בגישה של להחליף שלושה זרים עוד לפני פתיחת העונה, אני לא, וזה גם משהו שלא קורה בשום מקום.
לגבי זאנה כבר אמרתי שאני מסכים איתך ושזה לא סביר בשום מצב.
ולמה אתה כבר שלוש שנים בונה סגל מחפיר בקיץ אם לא בגלל התנהלות גרועה?
אני יכול באותה מידה לטעון שהניסנובים מעמידים כל שנה קבוצה חלשה "בגלל בניית סגל גרועה, לא בגלל התנהלות גרועה". מה ההבדל?
משעשעים אותי הניסיונות האלה לעטוף הכל ב"ביש מזל" ולהציג את רצף הכשלונות הזה כאיזה משהו שהוא לא בהכרח כזה מחפיר או שהוא לא בהכרח כזה כושל.
רצף הכשלונות בבחירת הזרים ובאיך שהקבוצה הזו פותחת עונה כבר 3 עונות רצוף הוא כן מאוד מחפיר והוא כן מאוד כושל.
מעניין מה האינטרס לספר לנו פה בפורום כל הזמן שההתנהלות לא כזו גרועה, ש22 זרים זה מדגם לא מייצג ושבעצם המצב בכלליות הוא לא כזה גרוע.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

יש לי חדשות בשבילך, אתה יכול לעשות הכל כמו שצריך ועדיין להיכשל. אתה יכול להביא אנשי מקצוע טובים, להעמיד בפניהם תקציב מכובד והם עדיין יבנו קבוצה לא טובה.
אם נסתכל על העונה הקודמת, הבאת מאמן שבנה כבר כמה וכמה קבוצות טובות בגלבוע, הבאת איתו את הסקאוט שהביא לו זרים ברמה גבוהה מאוד ועדיין הוא בנה סגל נורא ואיום. אגב, גם עונה לפני זה בגלבוע הוא נכשל בבניית הסגל. קורה.
איזה אינטרס כבר יכול להיות לי מלבד הצלחת הקבוצה? או שאני גם חלק מהמזימה הגלובלית להשאיר את בניית הקבוצה בידי אוהדים מהפורום? ביקרתי מספיק פעמים את ההנהלה בעבר (וגם כעת על אי החתמת מחליף לזאנה), אבל אני מעדיף לשמור את הביקורת עניינית ולא להגיד שההנהלה זבל רק בגלל שנכשלנו.
ואגב, 22 זרים יכולים להיות מדגם מייצג ליכולת של אדם לבחור זרים אם בחר אותם אותו אדם. אם לא, הם סתם אוסף של שחקנים שבמקרה לבש אותה חולצה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

"קורה".
"אתה יכול לעשות הכל כמו שצריך ועדיין להיכשל".
איזה יופי. אז כנראה שאנחנו נכשלים שוב ושוב ושוב באמת סתם בגלל ביש מזל.

הקבוצה הזו כושלת בכדורסל לא פחות מאשר בכדורגל, מעניין ששם אתה פחות עדין עם הביקורות כלפי מקבלי ההחלטות.
וזה שתתאר את הדברים שאני שואל לגביהם פה שוב ושוב (מעורבות אוהדים בבחירת הזרים בקבוצה) כ"שטויות", "מזימה גלובלית" או וואטבר - זה לא מה שיהפוך את התהיות האלה לכאלה, במיוחד לאור העובדה שידוע לכולנו שזה קרה בעבר.
בכדורגל לאף אחד אין בעיה להניח שאיציק ניסנוב קובע את הסגל ואת ההרכב. פה, איפה שזה כבר קרה בעבר, פתאום מדובר ב"שטויות". ברור. אין ספק.

בכדורגל עשינו אשתקד פליאוף עליון ועכשיו אנחנו בתחתית וכולם מבקרים את ההנהלה ובצדק.
בכדורסל המצב לא פחות גרוע (לא עשינו בכלל פליאוף עליון ולא קרוב לזה), אבל פה אני שומע ממך רק על כמה המצב לא באמת גרוע וכמה "אתה יכול לעשות הכל כמו שצריך ועדיין להיכשל" וכאלה.
מעניין אותי הבדלי הגישות האלה בין הענפים.
יורם
קיבל.ה  101 לייקים

לכל מי שיש לו משהו להגיד להנהלה, או סתם רוצה לשמוע:
בהמשך לאסיפת החברים שהתקיימה בשבוע שעבר, והדיון שהתפתח בה על הנעשה במועדון בנושאים שונים, אנו מזמינים אתכם ואתכן, חברות וחברי העמותה, לשיחת חברים נוספת עם יו"ר העמותה רמי כהן.

השיחה תתקיים ביום שלישי הקרוב, 15.12.2020 החל מהשעה 19:00. עקב מגבלות הקורונה, השיחה תערך בזום ומספר המקומות מוגבל.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

איזה הבדלי גישות בראש שלך? הגישה שלי היא בדיוק אותו דבר. אני מבקר עניינית ולגופה של כל החלטה, בניגוד אליך שמסתכל על התוצאה הסופית וצועק "התנהלות חרא", כנראה כי אין לך משהו ענייני לתרום.
וכרגיל, האמת היא לא בדיוק נר לרגליך. "לאף אחד אין בעיה לטעון שניסנוב קובע את ההרכב" - על סמך מה אתה אומר את השטות הזו? כשכתבו את זה באגף הכדורגל של הפורום אמרתי שזו בדיחה שקלינגר מקבל קרדיט על העפלה לפלייאוף עליון, אבל כשהוא נכשל זה הכל על הניסנובים עד רמת ההרכב. "פה, איפה שזה כבר קרה בעבר" - באמת? פה ההנהלה קבעה את החמישיה והסגל? יש לך את זה ביותר שקר גס? הייתה לך עונה אחת שבה אוהד מהפורום הועסק כסקאוט בשכר. אתה יודע מה תפקידו של סקאוט? לעקוב ולהמליץ לצוות המקצועי על זרים. באותה עונה הצוות המקצועי כלל את אפי בירנבוים כמנהל מקצועי, שרון אברהמי כמאמן ומי שלא היה עוזר מאמן באותה עונה. אז במקום רק לקבל קלטות מסוכנים הם נעזרו גם בסקאוט שכתב פה בפורום. אין ספק, פז הוא זה שקבע את החמישיה של הפועל. במקרה או שלא, הסגל שהתחיל את אותה עונה היה אולי הכי חזק שהיה לנו מאז שעלינו ליגה. כששרון אברהמי פוטר (ללא שום סיבה) היינו במאזן 6-6 וזה כשרביב פצוע והיינו צריכים לעלות עם בלאט החלש בחמישיה. ואגב, שלושה מארבעת הזרים שפתחו את העונה היו שחקנים שכבר שיחקו בליגה והצליחו, וגם החמישי שהגיע אחר כך (ליונס).
ולא משנה כמה תמשיך להעלות "תהיות" זה לא יהפוך אותן לפחות קונספרטיביות.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

כן.
"בראש שלך", "אין לך משהו ענייני לתרום".
מה יש לך ענייני לתרום?
לגנוב דעת ולספר לנו שהכשלונות הרצופים האלה הם ביש מזל? להגיד לנו ש"אתה יכול לעשות הכל כמו שצריך ועדיין להיכשל" ו"קורה"?
אחלה תרומה. כל הכבוד. החכמתי מההערות שלך.

איזה "מבקר עניינית ולגופה של כל החלטה"?
אתה פוגע בקושי ב15% בזרים פה שנה אחרי שנה, ואז ממשיך לספר לנו ש"קורה" ושהכל בגלל ביש מזל.
אתה אולי מצדיק כל החלטה לגופה, לא מבקר.
בכדורגל מבקרים בכדורסל מסבירים.

השקר הוא שלך.
אני לא טוען שרמי כהן או ההנהלה קובעים את החמישיה.
אני מעלה תהיות לגבי מי בוחר את הזרים פה, כאשר בעקבות אירועי העבר אני תוהה האם אוהדים עדיין מעורבים בבחירת הזרים בקבוצה הזו.

"הייתה לך עונה אחת שבה אוהד מהפורום הועסק כסקאוט בשכר". מי זה , פז?
מה הפך אותו ל"סקאוט"? היה לו ניסיון לפני כן בכדורסל? הוא עסק בזה? או שהוא רק ידע לכתוב פה יפה כל מיני מושגים מהענף ואז נשמע כמו איזה איש מקצוע?
אני באמת שואל.
על סמך מה הוחלט שפז צריך לשמש כסקאוט בזמנו?
כי לכתוב פה בפורום "אוף דה בול", "משחק מעל הטבעת" ו"גארד יוצר" גם אני יכול. זה לא יהפוך אותי לאיזה אושיית כדורסל ואיזה מישהו לבנות עליו לבחור שחקנים.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 13 דצמבר 2020, 12:47, נערך פעם 1 בסך הכל.
יורם
קיבל.ה  101 לייקים

למען הסדר הטוב, אני כמעט בטוח שפז כתב כאן שהוא עבד בהתנדבות כעוזר לסקאוט אחר.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אין ספק שיש פה בעיה מערכתית, ולספר לנו שאין זה לגנוב דעת.
זה כל העניין.

מעניין למה בכדורגל אנחנו לא שומעים כל מיני הסברים כמו "אתה יכול לעשות הכל כמו שצריך ועדיין להיכשל" או "קורה".

גם פז ספיציפית זה לא הנושא. השאלה שלי היא האם הפורמט הזה של לקחת אוהדים ולהפוך אותם לסקאוטים/סוג של סקאוטים זה עדייו משהו שקורה גם היום.
שליחת תגובה