עונת מלפפונים 21

פורום אוהדי הפועל תל אביב
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

רדפוקס כתב: 30 אוגוסט 2021, 15:10 לא הבנתי למה דחוף להחתים את איביינדר שבירידה עד 2023 אבל בסדר, עוד מהלך ניסנוב קלאסי.
בירידה מאיפה למתי?
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

רדפוקס כתב: 30 אוגוסט 2021, 15:10 לא הבנתי למה דחוף להחתים את איביינדר שבירידה עד 2023 אבל בסדר, עוד מהלך ניסנוב קלאסי.
הארכת חוזה מוזרה ממש
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

De Niro כתב: 29 אוגוסט 2021, 11:08
Sin Queso כתב:
De Niro כתב: 29 אוגוסט 2021, 10:44 מה עם עוואד?
מועמד לאשדוד ומכבי פ"ת
חבל.
לדעתי , הוא חלוץ הכי טבעי מכל מי שהוזכרו כאן.
הוא לא משחק באגף בחיפה כבר שנים?
ובכל מקרה לא שחקן שישדרג אותנו.
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

מדהים שסכנין יכולה להרשות לעצמה גם את ואראן וגם את גיא מלמד
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

BRUNO CONTI כתב: 30 אוגוסט 2021, 15:33
בירידה מאיפה למתי?
יש קצת ירידה בכושר, אבל לפחות זה בנאדם מספיק רציני בשביל לתקן ולשפר(יש אחרים שהייתי הרבה יותר מודאג)
עדיין, דווקא מהלך טוב לדעתי
חוץ מאיכות המשחק, מדובר באמת בדמות מנהיג אמיתי(סלחו לי שהוא לא נולד אדום ועדיין אני משתמש במילה מנהיג)
שרואים על המשחק איך נותן הוראות, מדרבן, שי אליאס זה כמו אחיו הקטן, כמו איך שזה נראה במגרש.
מקווה שהוא יחזור לשיא שהציג.
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

dino כתב: 30 אוגוסט 2021, 16:43
בירידה מאיפה למתי?
יש קצת ירידה בכושר, אבל לפחות זה בנאדם מספיק רציני בשביל לתקן ולשפר(יש אחרים שהייתי הרבה יותר מודאג)
חוץ מאיכות המשחק, מדובר באמת בדמות מנהיג אמיתי(סלחו לי שהוא לא נולד אדום ועדיין אני משתמש במילה מנהיג)
שרואים על המשחק איך נותן הוראות, מדרבן, שי אליאס זה כמו אחיו הקטן, כמו איך שזה נראה במגרש.
באמת שואל ירידה ממתי?
עונה שעברה היה נהדר.
העונה רק החלה… על סמך גביע הטוטו פלוס משחק ליגה באוגוסט רואים ירידה?
נו טוף
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

BRUNO CONTI כתב: 30 אוגוסט 2021, 17:01
dino כתב: 30 אוגוסט 2021, 16:43

בירידה מאיפה למתי?
באמת שואל ירידה ממתי?
עונה שעברה היה נהדר.
העונה רק החלה… על סמך גביע הטוטו פלוס משחק ליגה באוגוסט רואים ירידה?
נו טוף
כן, לכן עוד יש הרבה מקום להשתפר(אצל אדם כמוהו)
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

עונה שעברה הוא היה סבבה, לא נהדר. הוא בעיקר תרם לנו בכל הקשור למנהיגות, אופי וחוכמת משחק. גם בעונה שעברה היה כבר אפשר להרגיש שהוא מעבר לשיא הפיזי שלו.
העונה בינתיים יש ירידה קטנה ביכולת ובגילו הצניחה יכולה להיות מהירה וחדה. אפשר לחשוב איזה שחקן מבוקש זה שצריך עכשיו להחתים אותו לעוד עונה.
החלטה הזויה.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

הוקיץ' כתב: 30 אוגוסט 2021, 17:12 עונה שעברה הוא היה סבבה, לא נהדר. הוא בעיקר תרם לנו בכל הקשור למנהיגות, אופי וחוכמת משחק. גם בעונה שעברה היה כבר אפשר להרגיש שהוא מעבר לשיא הפיזי שלו.
העונה בינתיים יש ירידה קטנה ביכולת ובגילו הצניחה יכולה להיות מהירה וחדה. אפשר לחשוב איזה שחקן מבוקש זה שצריך עכשיו להחתים אותו לעוד עונה.
החלטה הזויה.
אני אומר נהדר אתה אומר סבבה,
על זה נאמר פוטטו פוטטה…
לא רואה בהחלטה הזו משהו רע בטח לא הזוי.
אין כאן עניין של ביקוש אלא של הערכה לתרומת השחקן,וחיבור למועדון.
לא הכל קורה רק על הדשא בשעה וחצי שאתה רואה בשבוע.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

BRUNO CONTI כתב: 30 אוגוסט 2021, 18:06
הוקיץ' כתב: 30 אוגוסט 2021, 17:12 עונה שעברה הוא היה סבבה, לא נהדר. הוא בעיקר תרם לנו בכל הקשור למנהיגות, אופי וחוכמת משחק. גם בעונה שעברה היה כבר אפשר להרגיש שהוא מעבר לשיא הפיזי שלו.
החלטה הזויה.
על זה נאמר פוטטו פוטטה…
הכל טוב ויפה, אפשר לסיים את העונה ובמידה ויהיה נכון מקצועית להאריך לו את החוזה ישבו איתו אז. אפשר לחשוב ולנסיה ומכבי חיפה כבר מחכות להחתים אותו כשחקן חופשי בקיץ.
לעומת זאת, אם מקצועית הוא לא יתאים לעונה הבאה אז כבר נהיה בבעיה. אולי המומלחים כבר ימצאו תירוץ לשחרר אותו בגלל הוריקן איידה או שקרכלשהו.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

צחוק צחוק , אבל העורך דין של הפועל הצליח בשורה התחתונה.
גם אם אפשר להתדיין על הדרך שהמועדון בחר לבצע את ביטול ההסכם.
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

רדפוקס כתב: 30 אוגוסט 2021, 18:16
החלטה הזויה.
על זה נאמר פוטטו פוטטה…
הכל טוב ויפה, אפשר לסיים את העונה ובמידה ויהיה נכון מקצועית להאריך לו את החוזה ישבו איתו אז. אפשר לחשוב ולנסיה ומכבי חיפה כבר מחכות להחתים אותו כשחקן חופשי בקיץ.
לעומת זאת, אם מקצועית הוא לא יתאים לעונה הבאה אז כבר נהיה בבעיה. אולי המומלחים כבר ימצאו תירוץ לשחרר אותו בגלל הוריקן איידה או שקרכלשהו.
אמרת נכון הכל טוב ויפה.
אם הכל טוב ויפה לא צריך בכח לחפש מה לא בסדר.
אבל זה רק אני…
לא מבין למה לחשוב כרגע על כך שלא יתאים בעונה הבאה?
אפשר להגיד את זה כמעט על כל שחקן.
תתמקד בטוב,כשיהיה רע ויהיה נגיד שרע אל דאגה
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

באמת, למה לחשוב על דברים רעים? רק נהיה חיוביים והכל יסתדר.
שיטה בטוחה להצלחה בחיים.
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

הוקיץ' כתב: 30 אוגוסט 2021, 19:10 באמת, למה לחשוב על דברים רעים? רק נהיה חיוביים והכל יסתדר.
שיטה בטוחה להצלחה בחיים.
זה לא מה שאמרתי.
אבל מאחד שלילי כמוך לא ציפיתי שיבין.
הפסימיות היא נר לרגליך בחרת וואחד דרך לחיים.
נו נו,שיהיה אחלה המשך
555
קיבל.ה  623 לייקים

מביך מאוד להתלונן על כזה מהלך גדול.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

BRUNO CONTI כתב: 30 אוגוסט 2021, 18:27

על זה נאמר פוטטו פוטטה…
אמרת נכון הכל טוב ויפה.
אבל זה רק אני…
למה לא יתאים? יחגוג 33 בקרוב, שחקן בתפקיד שצריך בו הכי הרבה כושר וניידות וכבר בפתיחת העונה נראה שיש ירידה מסוימת ברמה.

סתם לדוגמא, מקרה דומה ארע רק לפני כמה עונות עם שחקן באותו תפקיד בשם קלאודימיר שהגיע בינואר ונתן חצי עונה חיובית ובעונה שלאחר מכן כבר הייתה ירידה משמעותית ביכולת ואכן נאלצו לשחרר אותו.

אז אני אשאל אותך, ואתמקד בדברים שאפשר לנהל עליהם דיון ולא בכל מיני ססמאות שזרקת פה, האם יש לחץ להחתים שחקן בגיל הזה באוגוסט שאפשר לעשות את זה עוד שנה במידה וימצא שזה מהלך מקצועי מתאים? מכיוון שהתשובה היא לא, מדובר במהלך תמוהה.

555 כתב: 30 אוגוסט 2021, 20:36
לא הסמקתי אפילו. אשמח להסבר למה מדובר במהלך כזה גדול.
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

רדפוקס כתב: 30 אוגוסט 2021, 21:12
BRUNO CONTI כתב: 30 אוגוסט 2021, 18:27
אמרת נכון הכל טוב ויפה.
אבל זה רק אני…
למה לא יתאים? יחגוג 33 בקרוב, שחקן בתפקיד שצריך בו הכי הרבה כושר וניידות וכבר בפתיחת העונה נראה שיש ירידה מסוימת ברמה.

סתם לדוגמא, מקרה דומה ארע רק לפני כמה עונות עם שחקן באותו תפקיד בשם קלאודימיר שהגיע בינואר ונתן חצי עונה חיובית ובעונה שלאחר מכן כבר הייתה ירידה משמעותית ביכולת ואכן נאלצו לשחרר אותו.

אז אני אשאל אותך, ואתמקד בדברים שאפשר לנהל עליהם דיון ולא בכל מיני ססמאות שזרקת פה, האם יש לחץ להחתים שחקן בגיל הזה באוגוסט שאפשר לעשות את זה עוד שנה במידה וימצא שזה מהלך מקצועי מתאים? מכיוון שהתשובה היא לא, מדובר במהלך תמוהה.

555 כתב: 30 אוגוסט 2021, 20:36
לא הסמקתי אפילו. אשמח להסבר למה מדובר במהלך כזה גדול.
קלאןדמיר? אתה לוקח ברזילאי שמנמן שהיה ידוע באהבתו לחיים הטובים לאייבינדר?
גיל זה רק מספר בטח בליגת הפח הישראלית.
33 זה לא גיל כזה מבוגר,השאלה היא כמה אךה שומר על עצמך וחי חיים ספורטיביים.
כל עוד אתה לא קבוצה גדולה שיש לה יכולות להביא איזה שחקן על לתפקיד הזה עוד עונה לא רואה מניעה להארכת החוזה.
ותהיה רציני לדבר בחודש אוגוסט על ירידה בכושר או בתפוקה לעומת עונה שעברה זה סתם בשביל הסתם אין בזה כלום.
יש שחקן שדה בהפועל שאתה יכול להגיד שהשתפר לעומת עונה שעברה?
למעט ליידנר שלא שיחק עונה שעברה אין אחד שאפשר לומר שהוא ב״עליה״.
מוקדם ידידי,פאקינג אוגוסט מה נסגר איתכם?
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

בסופו של דבר איינבינדר הוא אחד מקשרי האמצע הטובים בארץ. היה אפשר לראות את ההשפעה האדירה שלו בשנה שעברה, ואני בטוח שהרבה קבוצות היו שמחות לקלוט אותו גם בעונה הבאה,
ובעיקר במקרה הזה אני מתייחס לקבוצות שמתחרות איתנו על שחקני הביניים: אשדוד, הפועל חיפה, נתניה וכיו״ב.
אם אני מסתכל היום על הישראלים אני לא רואה אף אחד שיכול לשחק אצלנו והוא ברמה של דן.
החתמה חכמה ושקולה, בניגוד להרבה אחרות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםBRUNO CONTIכפיר אדום
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

לא הבנתי מה הסיכון בלא להחתים אותו ולחכות עם זה לסוף העונה. אף אחד מהמועדונים ששואפים לאליפות לא היו לוקחים אותו.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אבל מועדונים אחרים כן היו לוקחים אותו , ואז הפורום היה זועם , צועק וזועק , שהפועל היא בני יהודה והפועל פ"ת.
הפוסט קיבל לייק אחדBRUNO CONTI
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

De Niro כתב: 30 אוגוסט 2021, 22:39 אבל מועדונים אחרים כן היו לוקחים אותו , ואז הפורום היה זועם , צועק וזועק , שהפועל היא בני יהודה והפועל פ"ת.
צ׳אקה בום
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

De Niro כתב: 30 אוגוסט 2021, 22:39 אבל מועדונים אחרים כן היו לוקחים אותו , ואז הפורום היה זועם , צועק וזועק , שהפועל היא בני יהודה והפועל פ"ת.
למה שחיפה, מכבי או ב"ש יחתימו שחקן בן 33 וחצי שגם בגיל צעיר יותר שוחרר ממכבי וב"ש על רקע חוסר התאמה מקצועית?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

שטויות, גם אם היה מקבל הצעות אם וכאשר אפשר היה להשוות אותן במידת הצורך והוא היה נשאר, בוא נתניה לא תציע לו 180 אלף דולר לעונה ובאותו שכר עדיף לו להישאר איפה שהוא רגיל וטוב לו.
בקיצור עוד לא שמעתי טיעון אחד הגיוני ללמה עדיף להחתים אותו עכשיו מאשר בסוף העונה.
הפוסט קיבל לייק אחדהוקיץ'
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

נו בחייאת.
הרי אם הוא יהיה טוב לא תהיה בעיה להחתים אותו לעוד עונה. אפשר לחשוב איזו משימה בלתי אפשרית להתמודד עם משכורות העתק של הפועל חיפה ומכבי פ"ת. אין לי ספק שגם איינבינדר עצמו יעדיף להישאר בהפועל. בינינו, הוא לא הולך לקראת שדרוג במשכורת בחוזה הבא, אם כבר שנמוך.
לעומת זאת אם תהיה ירידה ביכולתו (והסימנים בינתיים לא מעודדים) אנחנו נהיה תקועים עם חוזה לא קטן כמו עצם בגרון.
זאת לא סתם החלטה רעה, זו החלטה בלי רציונל מאחוריה.
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

רדפוקס כתב: 30 אוגוסט 2021, 22:59
שטויות, גם אם היה מקבל הצעות אם וכאשר אפשר היה להשוות אותן במידת הצורך והוא היה נשאר, בוא נתניה לא תציע לו 180 אלף דולר לעונה ובאותו שכר עדיף לו להישאר איפה שהוא רגיל וטוב לו.
בקיצור עוד לא שמעתי טיעון אחד הגיוני ללמה עדיף להחתים אותו עכשיו מאשר בסוף העונה.
שטויות.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Shacham כתב:
למה שחיפה, מכבי או ב"ש יחתימו שחקן בן 33 וחצי שגם בגיל צעיר יותר שוחרר ממכבי וב"ש על רקע חוסר התאמה מקצועית?
מועדונים אחרים.

לדעתי , הטיעון הוא אחד: המאמן חושב שהוא רוצה אותו לעונה נוספת.
כנראה גם אם זה ל-60 דקות כל משחק.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

De Niro כתב: 30 אוגוסט 2021, 23:03
Shacham כתב:
מועדונים אחרים.

אז כמו שכתבו לך, אין שום סיבה שמועדון אחר יציע לו משהו שאנחנו לא יכולים.
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

הוקיץ' כתב: 30 אוגוסט 2021, 23:01 נו בחייאת.
הרי אם הוא יהיה טוב לא תהיה בעיה להחתים אותו לעוד עונה. אפשר לחשוב איזו משימה בלתי אפשרית להתמודד עם משכורות העתק של הפועל חיפה ומכבי פ"ת. אין לי ספק שגם איינבינדר עצמו יעדיף להישאר בהפועל. בינינו, הוא לא הולך לקראת שדרוג במשכורת בחוזה הבא, אם כבר שנמוך.
לעומת זאת אם תהיה ירידה ביכולתו (והסימנים בינתיים לא מעודדים) אנחנו נהיה תקועים עם חוזה לא קטן כמו עצם בגרון.
זאת לא סתם החלטה רעה, זו החלטה בלי רציונל מאחוריה.
זה לא יוצא לך מהכיס.
תנוח דעתך.
נהיה תקועים עלק,פורום הנביאים נהיה פה.

יש לי גם נבואה,מעכשיו בעקבות ההחתמה והדיון פה בפורום אתה שועל אדום ועוד כמה מזדנבים תיקחו אותו כפרוייקט ותחפשו אותו בסיבוב.
קל
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אתה מסוגל בכלל להגיב עניינית?
איזו תרבות דיון עלובה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מאיפה הבטחון שהפועל חיפה או נתניה לא יתנו לו הצעה עדיפה וגם שהוא לא יעדיף אותה?
כבר היינו בסרטים האלו

הפוסט קיבל לייק אחדBRUNO CONTI
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

De Niro כתב: 30 אוגוסט 2021, 23:08 מאיפה הבטחון שהפועל חיפה או נתניה לא יתנו לו הצעה עדיפה וגם שהוא לא יעדיף אותה?
כבר היינו בסרטים האלו
מתי בדיוק היינו בסרטים האלה?
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

De Niro כתב: 30 אוגוסט 2021, 23:08 מאיפה הבטחון שהפועל חיפה או נתניה לא יתנו לו הצעה עדיפה וגם שהוא לא יעדיף אותה?
כבר היינו בסרטים האלו
אני באמת שואל כי אולי זכרוני מטעה אותי, אבל מתי היינו בסרטים האלו? כלומר מתי שחקן שהיה שלנו ברח להפועל חיפה או מכבי נתניה או קבוצה בסגנון בגלל שהם הציעו לו יותר ממה שיכולנו?

ה"נהיינו בני יהודה" מכוון להעברות כמו ספורי ואבו עביד לב"ש, או דגני לבית"ר.
אייבינדר לא יעבור לקבוצה ששואפת לאליפות וגם בבית"ר הוא שרוף כל עוד חוגג שם, ונראה לי גם שמבחינת הקהל שלהם.
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

כבר היינו בסרטים האלו
הם יודעים הם רואים קדימה.

וברצינות,אני לא חושב שהאריכו לו מהסיבה הזאת נטו של לשמור עליו,זה משולב יחד עם שביעות רצון מההתאקלמות שלו במועדון והמנהיגות שהוא מציג על המגרש ומחוצה לו.
סוג של אות הערכה ורצון משותף להמשכיות.
הזוי כמה אנשים מחפשים פה רע בכל פינה
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

הוקיץ' כתב: 30 אוגוסט 2021, 23:08 אתה מסוגל בכלל להגיב עניינית?
איזו תרבות דיון עלובה.
תהנה מהפרוייקט החדש דן אייבינדר.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

De Niro כתב: 30 אוגוסט 2021, 23:03
Shacham כתב:
מועדונים אחרים.

המאמן? שיש לו חוזה רק לעוד עונה בעצמו?
מעניין מה שאתה אומר.

הוקיץ' כתב: 30 אוגוסט 2021, 23:08 אתה מסוגל בכלל להגיב עניינית?
איזו תרבות דיון עלובה.
את האמת? זה בעוונותינו שאנחנו בכלל מצפים ממנו למשהו שדומה לזה.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

נו שיט
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  345 לייקים

ההסבר ההגיוני ביותר (עבורי) זה שמסיבה כלשהי משליכים מנהלי הקבוצה מכל סיפור גרופר הלא נעים על כל היתר. בסך הכל מבוהלים מהאפשרות שאיינבינדר יעזוב כי בעיניהם הוא חשוב כל כך לקבוצה. אין לדעתי שום הגיון שמעורב בזה אלא רק רגשות. לגבי הדיון ביכולותיו של איינבינדר: לדעתי גם אם יהיה בירידה הוא באופן מובהק מלמד את הסובבים אותו כדורגל טוב יותר ממה שידעו קודם. אליאס יעיל יותר מבעבר ואני בטוח שגם אופק ביטון, הופמייסטר וקנצפולסקי יילמדו ממנו הרבה. אז השקיעו במורה טוב כסף. אני חושב שאם אפשר היה להחתים את יגאל אנטבי שירוץ ליד ליידנר באימונים וילמד אותו את העבודה זה גם היה נהדר. העובדה שאיינבינדר עוד עשוי להמשיך פיזית לתת תפוקה דומה לזו שסיפק בשנה שעברה היא בונוס נהדר.
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe NiroסומךBRUNO CONTI
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

SickleCell כתב: 31 אוגוסט 2021, 01:12 ההסבר ההגיוני ביותר (עבורי) זה שמסיבה כלשהי משליכים מנהלי הקבוצה מכל סיפור גרופר הלא נעים על כל היתר. בסך הכל מבוהלים מהאפשרות שאיינבינדר יעזוב כי בעיניהם הוא חשוב כל כך לקבוצה. אין לדעתי שום הגיון שמעורב בזה אלא רק רגשות. לגבי הדיון ביכולותיו של איינבינדר: לדעתי גם אם יהיה בירידה הוא באופן מובהק מלמד את הסובבים אותו כדורגל טוב יותר ממה שידעו קודם. אליאס יעיל יותר מבעבר ואני בטוח שגם אופק ביטון, הופמייסטר וקנצפולסקי יילמדו ממנו הרבה. אז השקיעו במורה טוב כסף. אני חושב שאם אפשר היה להחתים את יגאל אנטבי שירוץ ליד ליידנר באימונים וילמד אותו את העבודה זה גם היה נהדר. העובדה שאיינבינדר עוד עשוי להמשיך פיזית לתת תפוקה דומה לזו שסיפק בשנה שעברה היא בונוס נהדר.
יפה כתבת.
רק שבתחילת דבריך אתה
כותב שאין שום הגיון שמעורב בהחלטה וכל מה שכתבת ככ נכון לאחר מכן מאד הגיוני…
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

ב"ש מחפשת קבוצה לאקולטסה, שחקן טיפש אבל די מהיר ואולי יכול להוסיף משהו להתקפה שלנו(לא יקרה).
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Shacham כתב:ב"ש מחפשת קבוצה לאקולטסה, שחקן טיפש אבל די מהיר ואולי יכול להוסיף משהו להתקפה שלנו(לא יקרה).
בהחלט יכול להוסיף המון
שחקן מוכשר ומהיר
להביא אפילו בהשאלה
שליחת תגובה