איך שורדים בליגת העל?

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

ערב טוב,
אשמח לקרוא הצעות מעשיות בבקשה , כדי לשרוד בליגה עוד העונה.
אילו שחקנים? באילו עמדות?
צוות מקצועי?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

לא שורדים
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
עמרי

קודם כל חייבים שיהיה סנטר. כל הקבוצות משחקות עלינו בצבע ולוקחות ריבאונד התקפה דיי חופשי.
כרגע מחכים לזאנה, אבל קשה לי לראות אותו נשאר כל השנה עם היכולת שהציג לפני הפציעה...

חוץ מזה היה עדיף שיהיה רכז זר שיודע ליצור בעצמו, ואז לא יהיה כל כך הרבה אחריות ולחץ על מדר.

כמעט כל שנה אנחנו מתחילים גרוע ואז מתייצבים. יש לנו 2 ישראלים דומיננטיים וקשה לי לראות אותנו מפסידים כל הזמן כשכל השחקנים בריאים.
זה לא מוריד מההתנהלות הכושלת של ההנהלה והצוות המקצועי, אבל אנחנו עדיין לא במצב של הכדורגל
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

אני אשמח להתחיל מדברים קטנים, למשל להצליח לעצור קבוצה על פחות מ80
ולהצליח לקחת כמה ריבאונדים בהגנה
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

גם לקלוע מהעונשין לא ממש יזיק.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

למה סופגים הרבה נקודות?
שחקנים שהם שומרים לא טובים מטבעם?
אימון?
רצון?
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

De Niro כתב: 10 דצמבר 2020, 22:10 למה סופגים הרבה נקודות?
שחקנים שהם שומרים לא טובים מטבעם?
אימון?
רצון?
קבוצה שבנויה רע.
אני הייתי מתקשר לארז.
הפוסט קיבל לייק אחדRon.T
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אני לא מבין בכדורסל כמו בכדורגל , אבל אם הייתי מנהל , הייתי מתקשר לארז כבר לאחר פיטורי המאמן בעונה הקודמת.
יש לי תחושה שהבנייה העונה הייתה טובה יותר.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

Nati כתב:גם לקלוע מהעונשין לא ממש יזיק.
אל תהיה גרידי
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

חייבים להחתים סנטר מחר-מחרתיים. ההחלטה לחכות עוד פעם לזאנה (אם זה אכן המצב) יכולה להוריד אותנו ליגה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

יובל כתב:חייבים להחתים סנטר מחר-מחרתיים. ההחלטה לחכות עוד פעם לזאנה (אם זה אכן המצב) יכולה להוריד אותנו ליגה.
מה לגבי רכז? לא חובה?
גייב יכול לשחק רכז?
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

יובל כתב: 10 דצמבר 2020, 23:55 חייבים להחתים סנטר מחר-מחרתיים. ההחלטה לחכות עוד פעם לזאנה (אם זה אכן המצב) יכולה להוריד אותנו ליגה.
מסכים
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

יובל כתב: 10 דצמבר 2020, 23:55 חייבים להחתים סנטר מחר-מחרתיים. ההחלטה לחכות עוד פעם לזאנה (אם זה אכן המצב) יכולה להוריד אותנו ליגה.
ייתכן שהבעיה פה היא כספית? לא יפתיע אותי
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סקורפיו
קיבל.ה  12 לייקים

De Niro כתב: 10 דצמבר 2020, 20:51 ערב טוב,
צוות מקצועי?
השלב הראשון זה להעיף לכל הרוחות את עידן פלדה ורמי כהן שלא עושים כלום חוץ מלהרוס אותנו מבפנים. הם סוכנים של מכבי. אחר כך נראה לאיפה אפשר להתקדם. המועדון הזה צריך תהליך הבראה ארוך שיתחיל ברגע ש2 השרצים האלה יעופו לעבוד כמלצרים או משהו שהם יצליחו לעשות בלי להרוס כלום.
כדור פוגע לפיבן בעקב
פרץ מרחיק

בואטנג בועט ומבקיע

עמנואל בואטנג מבקיע את שער הבכורה שלו בישראל
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

סוכנים של מכבי? לא הגזמת.
הזייה שרמי מקבל יחס כזה , תתבייש.
הפוסט קיבל 2 לייקיםבני12אונישנקו
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

רמי אוהד הפועל שרוצה שהמועדון יצליח. אני בטוח שזה הדבר שהוא הכי רוצה בעולם. ועידן פלדה הוא הפועל מהיום שנולד. אז למרות הביקורות הנוקבות, גם שלי, כדאי להפסיק עם התזות המופרכות האלה. שני אנשי הפועל מבטן ומלידה שרוצים שהמועדון יצליח ורוצים גם להצליח בעצמם.

לגבי איך שורדים? לדעתי המצב קשה מאוד.
כשאני מסתכל על הסגל, ההחתמה של יורק, שחקן טוב, עלולה להתברר כגורלית בטירוף, ולשלילה. הפועל הייתה צריכה להחתים רכז סקורר או קומבו ברמה גבוהה שישנה לה את העונה. במקום זה החתימו גאנר שרק זורק מבחוץ ולא הופך אף שחקן לידו לטוב יותר. וגם השאירו את עמדה 1 רק בידיים של מדר. החלטה שפוגעת בקבוצה ופוגעת במדר. החלטה פשוט מופרכת. בעיני המהלך שהיה נותן אימפקט מידי הכי גדול (מלבד הבאה של גבוה) זו החלפה של יורק בגארד יוצר ברמה. אבל זה לא ריאלי לצערי.
מה שצריך כרגע במיידי זה להביא גבוה אתלטי שיחליף את זאנה וייתן נוכחות סבירה בצבע, משחק פיק אנד רול וכו'. פשוט לא ייאמן שזאנה כבר חודש פלוס פצוע וכלום לא נעשה.
בברירה בין אפשואו לדיבלר, אם היה אפשר כמובן הייתי מחליף את שניהם, אבל אם אני צריך לבחור כרגע, אני הייתי משאיר את דיבלר.
ועדיין, לדעתי יהיה קשה מאוד בסגל הזה, המחורר הזה לשרוד.
אני חושב שהדבר הראשון שהייתי עושה זה להחזיר את ארז כמנהל מקצועי או מאמן, שיכניס קצת היגיון בבלגן הזה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

purvis short כתב:רמי אוהד הפועל שרוצה שהמועדון יצליח. אני בטוח שזה הדבר שהוא הכי רוצה בעולם. ועידן פלדה הוא הפועל מהיום שנולד. אז למרות הביקורות הנוקבות, גם שלי, כדאי להפסיק עם התזות המופרכות האלה. שני אנשי הפועל מבטן ומלידה שרוצים שהמועדון יצליח ורוצים גם להצליח בעצמם.

כשאני מסתכל על הסגל, ההחתמה של יורק, שחקן טוב, עלולה להתברר כגורלית בטירוף, ולשלילה. הפועל הייתה צריכה להחתים רכז סקורר או קומבו ברמה גבוהה שישנה לה את העונה. במקום זה החתימו גאנר שרק זורק מבחוץ ולא הופך אף שחקן לידו לטוב יותר. וגם השאירו את עמדה 1 רק בידיים של מדר. החלטה שפוגעת בקבוצה ופוגעת במדר. החלטה פשוט מופרכת. בעיני המהלך שהיה נותן אימפקט מידי הכי גדול (מלבד הבאה של גבוה) זו החלפה של יורק בגארד יוצר ברמה. אבל זה לא ריאלי לצערי.
מה שצריך כרגע במיידי זה להביא גבוה אתלטי שיחליף את זאנה וייתן נוכחות סבירה בצבע, משחק פיק אנד רול וכו'. פשוט לא ייאמן שזאנה כבר חודש פלוס פצוע וכלום לא נעשה.
בברירה בין אפשואו לדיבלר, אם היה אפשר כמובן הייתי מחליף את שניהם, אבל אם אני צריך לבחור כרגע, אני הייתי משאיר את דיבלר.
אני חושב שהדבר הראשון שהייתי עושה זה להחזיר את ארז כמנהל מקצועי או מאמן, שיכניס קצת היגיון בבלגן הזה.
מסכים עם כל מילה
סקורפיו
קיבל.ה  12 לייקים

purvis short כתב: 11 דצמבר 2020, 17:33 רמי אוהד הפועל שרוצה שהמועדון יצליח. אני בטוח שזה הדבר שהוא הכי רוצה בעולם. ועידן פלדה הוא הפועל מהיום שנולד. אז למרות הביקורות הנוקבות, גם שלי, כדאי להפסיק עם התזות המופרכות האלה. שני אנשי הפועל מבטן ומלידה שרוצים שהמועדון יצליח ורוצים גם להצליח בעצמם.

מזיז. מצדי שיאהדו הפועל מהיום שנוצרו ברחם. הם לא עושים עבודה טובה וצריך להפרד מהם. מה הקשר אוהדי הפועל? מצדי שיבואו רובוטים או חייזרים לנהל את המועדון. העיקר שנתקדם לאנשהו. אתה לא חושב? זה שאנחנו קבוצת אוהדים זה לא אומר שאוהדים מבינים מקצועית משהו כמו אנשי מקצוע אמיתיים.
כדור פוגע לפיבן בעקב
פרץ מרחיק

בואטנג בועט ומבקיע

סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

יש הבדל גדול בין לכתוב משהו כזה לבין לקרוא להם ״סוכנים של מכבי״.
סקורפיו
קיבל.ה  12 לייקים

מילפורד כתב: 11 דצמבר 2020, 21:26 יש הבדל גדול בין לכתוב משהו כזה לבין לקרוא להם ״סוכנים של מכבי״.
מזיז
כדור פוגע לפיבן בעקב
פרץ מרחיק

בואטנג בועט ומבקיע

purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

ועוד מהלך שהייתי עושה: משחרר את שוכמן, ובמקומו מחזיר את רביב. בסגל שישנו הוא יכול לעזור הרבה מאוד, גם כשהוא רחוק משיאו.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

purvis short כתב:ועוד מהלך שהייתי עושה: משחרר את שוכמן, ובמקומו מחזיר את רביב. בסגל שישנו הוא יכול לעזור הרבה מאוד, גם כשהוא רחוק משיאו.
אתה הרי יודע שזה לא יקרה, למה לפתח ציפייה כזאת בכלל?
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

לדעתי זה מציאותי בהחלט. וזה צעד נכון
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

סקורפיו כתב: 11 דצמבר 2020, 10:50
צוות מקצועי?
השלב הראשון זה להעיף לכל הרוחות את עידן פלדה ורמי כהן שלא עושים כלום חוץ מלהרוס אותנו מבפנים. הם סוכנים של מכבי. אחר כך נראה לאיפה אפשר להתקדם. המועדון הזה צריך תהליך הבראה ארוך שיתחיל ברגע ש2 השרצים האלה יעופו לעבוד כמלצרים או משהו שהם יצליחו לעשות בלי להרוס כלום.
בינתים היחיד שמתנהג כמו סוכן של מכבי זה אתה
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדסקורפיו
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

אם חולון משחררת את טיירוס מגי אני מתאבד עליו. זה שחקן שיכול לשנות את כל הקבוצה. לא מעניין אותי מה ומי. אם הוא בשוק צריך להביא אותו
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

purvis short כתב: 12 דצמבר 2020, 09:28 ועוד מהלך שהייתי עושה: משחרר את שוכמן, ובמקומו מחזיר את רביב. בסגל שישנו הוא יכול לעזור הרבה מאוד, גם כשהוא רחוק משיאו.
לימונד עד כה העונה עם 4.8 נקודות ב-22.2 דקות, ב-37% לשתיים ו-12% לשלוש. המספרים שלו בליגה הבלקנית אפילו יותר גרועים. הוא נראה שחקן די גמור. לא רואה מה הוא יעזור לנו וזה סתם בזבוז כסף.

לגבי מגי אני מסכים.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

להגיד על לימונד שהוא גמור זה אנדרסטייטמנט. נראה מזעזע.
לגבי מגי, לגמרי. מצד אחד מוזר להחתים עוד גארד אחרי שהחתמת את יורק, מצד שני השארת את ים כרכז בודד בסגל וכיחיד שיכול לעבור שחקן בכדרור. מגי גם יכול לעזור בשני הדברים האלה והוא גם שומר מצוין. באופן כללי שיטת משחק של שלושה גארדים לדעתי יותר תתאים לכדורסל שקסטריטיס מנסה לשחק.
סמל אישי של משתמש
אבו-דגל
קיבל.ה  56 לייקים

צוות מקצועי?
זה כמו להגיד שרוב חברי העמותה (שבחרו להשתתף בהצבעה בבחירות) הם אוהדי מכבי \ בוגדים \ שתולים.
החמישייה הפותחת של האוהדים
לעודד זה להגיד "לא לאלימות"
ואהבת לקבוצתך כמוך
בנצחון או בהפסד, העיקר ההגינות
באהבה יש רק מנצחים
הכי חשוב לפרגן ביציע, ומהיציע
בשבילנו הכוכב זה אתה
...
סקורפיו
קיבל.ה  12 לייקים

אבו-דגל כתב: 13 דצמבר 2020, 13:54
צוות מקצועי?
זה כמו להגיד שרוב חברי העמותה (שבחרו להשתתף בהצבעה בבחירות) הם אוהדי מכבי \ בוגדים \ שתולים.
יש שם כמה שלא יותר טובים מאוהדי מכבי וחבריהם.
כדור פוגע לפיבן בעקב
פרץ מרחיק

בואטנג בועט ומבקיע

סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אתה מהלך על חוט דק מידי בין מה שתקין להגיד פה ובין מה שלא.
תרגיע בבקשה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

מילפורד כתב: 13 דצמבר 2020, 16:27 אתה מהלך על חוט דק מידי בין מה שתקין להגיד פה ובין מה שלא.
תרגיע בבקשה.
בעיקר גורם לי להתעלם משאר הדברים שיצאו לו מהמקלדת
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אנחנו עדיין יותר טובים מנס ציונה ונהריה?
באמת שואל בכנות.
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

מנס ציונה לא.
יאללה הביתה!!!
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

נס ציונה בסגל היום שתי דרגות מעליך. כי ההנהלה שלהם שדרגה את הקבוצה בזמן שהמנהלים האגדיים של הפועל ממתינים לזאנה.

ואיך שורדים? כל מי שמעורב בקבוצה: הנהלה, פלדה ושות', שלא יתקרב לדרייב אין. זה הצעד הראשון
וממנים מנהל מקצועי
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מצער מאד.
אולי אפשר באמת להתעלות , ולהביא את ארז.
זה באמת כזה סיפור לכאורה לעבוד מולו או שזה מנופח על ידי בעלי אינטרסים , לכאורה?
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

De Niro כתב: 29 דצמבר 2020, 21:04 מצער מאד.
אולי אפשר באמת להתעלות , ולהביא את ארז.
זה באמת כזה סיפור לכאורה לעבוד מולו או שזה מנופח על ידי בעלי אינטרסים , לכאורה?
זה סיפור לא פשוט, כן.
אבל לא חייב ארז. יש עוד מועמדים
הדבר הראשון שצריך לעשות זה שמי שקבע עד עכשיו לא יקבע אפילו באיזה מגבות יתנגבו באימונים.
שיזוז הצידה.
נמאס.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

ואגב, ברמת הרעיון: חוץ מטוקוטו הייתי מחליף את כל הזרים
מביא רכז במקום יורק, מביא 3 נורמלי בלי דיבלר את אפשואו ומביא סנטר זר
כיוון שזה לא ריאלי, אני הייתי קודם כל מביא סנטר ורכז מחר בבוקר.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אני לא מוח כדורסל , אבל עניין הרכז שיכול גם לחדור לסל וגם לקלוע מול שומר מחצי מרחק, זועק לשמיים.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

De Niro כתב: 29 דצמבר 2020, 21:18 אני לא מוח כדורסל , אבל עניין הרכז שיכול גם לחדור לסל וגם לקלוע מול שומר מחצי מרחק, זועק לשמיים.
זה ברור
ויודע מה? זה גם יעזור מאוד לים מדר (שאגב, שמר מעולה היום)
עוד גארד סקורר, מנהל קצת משחק, שחודר ויוצר - רק יעזור לו.
זה ברור. אז הם הולכים ומביאים את יורק שרק זורק מבחוץ ובקושי מסוגל לייצר משהו

שיתרחקו כבר מהדרייב אין
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מי זה "הם" ש"הולכים ומביאים את יורק"? קסטריטיס ופלדה?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
שליחת תגובה