קלינגר

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

חלאס חלאס חלאס. איזה מאמן אנטי כדורגל.
כמו שכתבתי אחרי המשחק נגד הפועל ירושלים, אין לו מושג מה לעשות עם שחקנים שאשכרה יודעים כדורגל. היום זה כבר היה שיא חדש. 90 דקות של כלום.
כמו שזה נראה אנחנו בדרך לעונה מבוזבזת.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

הביתה.
הביתה.
הביתה.
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

אפס. פשוט אפס.
אנטי ביתר לשעבר
Piz
קיבל.ה  47 לייקים

ניהול משחק פשוט גרוע שלו
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

תביאו את רפואה אני מתחנן
הפוסט קיבל 2 לייקיםרדפוקסכפיר אדום
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

מתחיל להרגיש כמו יונדאי אקסנט
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

מריו פצ'אלקה כתב: 22 אוגוסט 2021, 22:50 תביאו את רפואה אני מתחנן
לא יודע כמה הוא יסתדר עם כל האבוקסיסים ופליקס חלפונים של תחילת ה90 שעל המגרש, כל החבר׳ה המבוגרים השליטים.
צריך לדעת לנווט את זה. בזה קלינגר בסדר, אבל מבחינת הכוונת כדורגל- זה מה שמעצבן.
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

הייתי בעדו בעונה שעברה. בסך הכל היינו קבוצה מאוד חלשה, עם סגל של תחתית ליגה לאומית בפתיחה העונה. הוא הצליח להשאיר אותנו בליגה ולהגיע לגמר הגביע. עם יכולת חלשה, אבל שורה תחתונה, בהתאם לנסיבות, זה היה בסדר לדעתי.

העונה זה סיפור אחר לחלוטין. יש כאן סגל הרבה יותר איכותי ממה שהיה עונה שעברה, אבל עד כה (עם ההנחות של גביע הטוטו וכו'), זה נראה כאילו הוא תקוע בעונה שעברה ב"שיטת" המשחק, שהיא לקוות לא לספוג ולנסות לעקוץ גול מקרי.

אם זה לא משתפר בקרוב, הוא צריך ללכת הביתה.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

זה הרגע שהוא היה צריך לעוף הביתה.

תמונה
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירןשלום תקווה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

האדס כתב:זה הרגע שהוא היה צריך לעוף הביתה.

תמונה
חס וחלילה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אונישנקו כתב:הייתי בעדו בעונה שעברה. בסך הכל היינו קבוצה מאוד חלשה, עם סגל של תחתית ליגה לאומית בפתיחה העונה. הוא הצליח להשאיר אותנו בליגה ולהגיע לגמר הגביע. עם יכולת חלשה, אבל שורה תחתונה, בהתאם לנסיבות, זה היה בסדר לדעתי.

העונה זה סיפור אחר לחלוטין. יש כאן סגל הרבה יותר איכותי ממה שהיה עונה שעברה, אבל עד כה (עם ההנחות של גביע הטוטו וכו'), זה נראה כאילו הוא תקוע בעונה שעברה ב"שיטת" המשחק, שהיא לקוות לא לספוג ולנסות לעקוץ גול מקרי.

אם זה לא משתפר בקרוב, הוא צריך ללכת הביתה.
הסגל איכותי יותר על הנייר בלבד ובקישור בלבד.
בהגנה אין שינוי , אולי אף נחלשנו.
בחוד אני לא רואה שום שיפור.אולי גם החלשות.
נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 22 אוגוסט 2021, 23:02, נערך פעם 1 בסך הכל.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  823 לייקים

מאמן טוב לקבוצת תחתית
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

הביתה.
מאמן של יחסי ציבור וחברים בתקשורת.
אפס

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

זה תמיד אותו דבר.
זה מאמן בסגנון של פעם, מהסטייל של אלי כהן השריף וכאלה, מקובע.
מאמן שיודע להביא מלחמה וזהו.

בנוסף, יש לו קטע עם ״שמות״ של שחקנים עם יחסי ציבור כמו ורד או אזולאי החלוץ (בעצם ההחלטה להביא אותם לקבוצה) והוא נתקע עליהם. מה שמוביל לזה ששחקנים פחות טובים משחקים על חשבון אחרים, ועוד בעמדותיהם הלא טבעיות. והגרוע מכל, נראה שהקבוצה לא מתכוננת ליריבה ולמשחקים עצמם. כאילן מבחינת קלינגר תמיד משחקים אותו דבר. הקבוצה שלו אף פעם לא מוכנה לחולשות של היריב.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  349 לייקים

אני לא מבין את הקשר בין שיטת המשחק שלו שהוא מנסה להנחיל בשחקנים (שתכלס זה נראה אותו חרא מהעונה שעברה) לבין השחקנים שהוא הביא (ורד, אזולאי, רוסה, לוסיו), כולם לא מתאימים לשיטת הבואו נעמוד 11 שחקנים מאחורי הכדור וננסה לצאת למתפרצת.
והבאסה הכי גדולה שלי מהמשחק הזה זה לראות באיזה קלות השחקנים של חיפה יכולים להגיע למצבים מסוכנים באמצעות כמה מסירות חכמות ואצלנו כל מסירה רביעית היא או איבוד כדור או הרחקת כדור לעזאזל.
באמת שכל המשחק כדורגל שלנו הוא מקרי לחלוטין, אין שום טביעת יד של מאמן, לא בהגנה ולא בהתקפה
הלוואי ויחזירו את רפואה
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

הוא היה צריך לסיים את העונה שעברה וללכת הביתה.
עוד טעות של ההנהלה בנוהל.

קובי רפואה יושב בבית ומעשן נרגילה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדוםלירון האדום
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

הוא צריך ללכת זה ברור היה בטורניר הזה עד עכשיו טונות של מזל שגרם לתקשורת גם להחשיב אותו לטוב משום מה והקבוצה נראית רע מאוד אפילו שמכבי חיפה זה לא מדד בכלל
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

אגב גם אם נשחק הכי גרוע בעולם בליגה ב6 המחזורים הראשון תהיה כביכול בהנהלה אווירה של "שקלינגר יחזור לקווים נראה טוב", ככה שגם אם נהיה גרועים הוא יהיה לדעתי לפחות כל הסיבוב הראשון. פלונטר.
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אגב, איפה הראיון של אחרי המשחק?
היה איסור להתראיין או משהו, או פשוט משחק מביך מידי?
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

בלתי נסבל, הקבוצה הזו לא משחקת כדורגל וחבל כי יש לה פוטנציאל
נורא ואיום
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

dino כתב: 23 אוגוסט 2021, 01:27 אגב, איפה הראיון של אחרי המשחק?
היה איסור להתראיין או משהו, או פשוט משחק מביך מידי?
לא ראיתי ראיון אבל בhta בפייסבוק הוא מצוטט שאמר "היה משחק שיוויוני".
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לא באמת אני מקווה
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

רדפוקס כתב: 22 אוגוסט 2021, 23:43 הוא היה צריך לסיים את העונה שעברה וללכת הביתה.
עוד טעות של ההנהלה בנוהל.

קובי רפואה יושב בבית ומעשן נרגילה.
ולא בכדי
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

תגובתו האמיתית של קלינגר למה שראה במגרש(וכנראה משנתו בכדורגל):

ניר קלינגר אמר בסיום: "תכנית המשחק שלנו עבדה עד הדקה ה-86, היו לנו שתי הזדמנויות לעקוץ את מכבי חיפה, לא עשינו את זה ושילמנו ביוקר. בחצי השני חיפה הייתה טובה יותר, הספסל שלהם ניצח את הספסל שלנו. זה מאכזב, אבל לא נורא, זה סוג של הכנה לליגה, אנחנו עם הפנים קדימה לליגה

״תוכנית המשחק שלנו עבדה עד דקה 86״
רק על זה הייתי מביא אותו לבירור

לא ידעתי שפתחנו עם ההרכב השני אגב
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

dino כתב: 23 אוגוסט 2021, 08:05 תגובתו האמיתית של קלינגר למה שראה במגרש(וכנראה משנתו בכדורגל):

ניר קלינגר אמר בסיום: "תכנית המשחק שלנו עבדה עד הדקה ה-86, היו לנו שתי הזדמנויות לעקוץ את מכבי חיפה, לא עשינו את זה ושילמנו ביוקר. בחצי השני חיפה הייתה טובה יותר, הספסל שלהם ניצח את הספסל שלנו. זה מאכזב, אבל לא נורא, זה סוג של הכנה לליגה, אנחנו עם הפנים קדימה לליגה

אם חוסר המודעות ו/או שקרים בוטים האלו לא היו ממש מטרידים ומועררי חרדות אז הם היו דיי משעשעים.
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

לא רק שעדיף שהוא לא יאמן אותנו, עדיף שהוא גם לא יתראיין אחרי משחקים
טוב שהוא לא יעמוד על הקווים עכשיו שישה משחקים וטוב שהוא לא יעמוד בעמדת הראיונות שישה משחקים
הפוסט קיבל לייק אחדאמה גולדמן
שלום תקווה
קיבל.ה  8 לייקים

אבל איך הוא הכניס למכבי אה?

ינואר לא פה
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
Money
קיבל.ה  564 לייקים

יש דברים הרבה יותר חמורים להגיד עליו כמו זה שאין הכנה רצינית לכל יריבה (על אף שיש מישהו במועדון שזה תפקידו) לא רואים וידאו של משחקים קודמים. לא משתמשים בכלל בידע שהחזיות נותנות לנו. לפני שנתיים היה בהפועל את האנליסט אחד הטובים בארץ, הוא עזב כי הוא אמר שהוא רוצה להיות במקום בו יקשיבו למה שהוא אומר או שבכלל יעשו עם זה משהו. אבל הגרוע מכל, זה שאין בכלל תוכנית משחק או דרך. פשוט לנסות לשים גול בטעות ואז לשחק עם שלושה קשרים אחוריים ושהכנפיים שלך יהפכו למגנים נוספים. לא יודע איזה מאמן ישראלי הייתי רוצה במקומו, בלבול או רפואה(שלכל המצקצקים שנתנו לו שקט לעבוד בקש הוא הגיע לפלייאוף העליון)
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed Ghostכפיר אדום
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

יש דראפיץ וברדה שאין להם קבוצה
דראפיץ מונה עכשיו להיות יועץ בביטר טוברוק. לא נראה כמו קיר רציני בשביל להביא
שניהם יותר רציניים. אני אוהב את תורג׳מן. אולי סילבס.
לא הייתי הולך על בלבול. רפואה מאמן טוב, אבל ספציפית בסגל שיש הרבה שחקנים מבוגרים עם אופי, זה פחות ילך עם רפואה לדעתי.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

רפואה או בלבול לא יגיעו.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

מה שבטוח, כבר יש תירוצים שלא יגעו בקלינגר ב6 מחזורים הקרובים, כשהןא יהיה בחוץ.
אם להחליף זה כבר ינואר.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הוא מבאס כמו לשבת במוצש מול הטלויזיה ולראות האח הגדול.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

אני אגב לא רואה סרט שהניסנובים שולחים אותו הביתה אלא אם נגיע לאזור דצמבר-ינואר מתחת לקו האדום.
לצערי ולדעתי הוא יסיים פה את העונה.
אחד עם כיפה
קיבל.ה  59 לייקים

dino כתב: 23 אוגוסט 2021, 08:05 תגובתו האמיתית של קלינגר למה שראה במגרש(וכנראה משנתו בכדורגל):

בושה.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

אני חושב שקלינגר מעמיד שבוע אחרי שבוע קבוצה לא מאורגנת או מאומנת וזה ניכר בכל נגיעה של השחקנים בכדור
אתמול שיחקנו רוב המשחק עם 5(!) קשרי אמצע על המגרש ועדיין מרכז השדה שלנו לא היה קיים

לפרוטוקול אבל אני חושב שכשהוא אמר שהספסל של חיפה ניצח את שלנו הוא מדבר על זה שבדקה 60 חיפה הכניסו את שרי דין דוד ואצילי בזמן שאנחנו באותה דקה הכנסנו את דוידה ושלומי אזולאי החלוץ(ואז 10 דקות אחרי זה את שלומי אזולאי הקשר)
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

רדפוקס כתב: 23 אוגוסט 2021, 13:14 אני אגב לא רואה סרט שהניסנובים שולחים אותו הביתה אלא אם נגיע לאזור דצמבר-ינואר מתחת לקו האדום.
לצערי ולדעתי הוא יסיים פה את העונה.
תאכלס התרחיש הזה לא לגמרי בלתי אפשרי
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

הזוי הריאיון שלו אחרי חיפה,אולי כמה משחקים מהיציע באמת יתנו לו איזה פרספקטיבה משקפת יותר לאיך שהקבוצה נראית, למרות שנראה לי שהבעיה היא חוסר מודעות עצמית במקרה הטוב,ראינו את ההתנהלות שלו בתקופה שציפו ממנו להתפטר, עם כל התדמית התכלסית הזאת שיצאה לו לא הייתה לו את היושרה להודות בזה שהקבוצה נראית לא מאומנת ולקחת אחריות,חבל שאין לנו בעלים שיעמיד אותו במקומו על כך שהוא מקבל בכאת שלווה את המציאות הזו
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

Hapolo כתב: 23 אוגוסט 2021, 19:49 הזוי הריאיון שלו אחרי חיפה,אולי כמה משחקים מהיציע באמת יתנו לו איזה פרספקטיבה משקפת יותר לאיך שהקבוצה נראית, למרות שנראה לי שהבעיה היא חוסר מודעות עצמית במקרה הטוב,ראינו את ההתנהלות שלו בתקופה שציפו ממנו להתפטר, עם כל התדמית התכלסית הזאת שיצאה לו לא הייתה לו את היושרה להודות בזה שהקבוצה נראית לא מאומנת ולקחת אחריות,חבל שאין לנו בעלים שיעמיד אותו במקומו על כך שהוא מקבל בכאת שלווה את המציאות הזו
הניסנובים מתערבים שהם לא צריכים ולא מתערבים שהם כן צריכים.
הם מושלמים.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

מזה לא מעט זמן, התקפית בלבד אני מדבר עכשיו, הגענו ללא מעט מצבים באופן יחסי.
מהחצי הראשון בלבד - ההחמצה של ורד מ-5 מטר, הבעיטה של לוסיו(נדמה לי) מתוךל הרחבה אחרי ההגבהה של אזולאי.
חצי שני היתה את הבעיטה של אזולאי לחיבורים, הבעיטה לקורה של בן ביטון, ואח"כ כל המתפרצות עוד כמה. ועוד לפני כן

יכולנו אמנם לקבל 3, אבל יכולנו גם לשים 4.

שיונוי מגמה ?
יהיה טוב הפועל!
שליחת תגובה