טוקיו 2020

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

מסכן אצ'בריה.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

היווני מתבייש לחגוג לידו
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

הרבה זמן לא ראיתי תחרות עם כל כך הרבה אנשים עצובים,
שני הקובנים נפצעו וירדו במדליה, הספרדי פיספס בקצת והשוודי עשה את קפיצת חייו ופסל על שני סנטים.

וואו.
האדום הצורר:
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

ארה"ב תיקח זהב בכל התחרות הזאת?
האדום הצורר:
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

בחיים היומיום אתה גם מדבר עם עצמך? :devil-cry:
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

האמת שכן.
די הרבה.
האדום הצורר:
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

שוב שחיטה בבייסבול
האדום הצורר:
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

עשה לי חשק לשחק בייסבול, אם מישהו כאן מעוניין להתארגן על זה(לא לשכוח דפיברילטור)
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

כמה איכות יש ב200 נשים
האדום הצורר:
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

בונאה התומפסון הירה הזאת יכולה לשבור פה שיא עולם בלי להתאמץ. היא אשכרה האטה בטירוף ב10 מטר האחרונים והיתה קרובה 30 מאיות מהשיא.
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 02 אוגוסט 2021, 13:42 בונאה התומפסון הירה הזאת יכולה לשבור פה שיא עולם בלי להתאמץ. היא אשכרה האטה בטירוף ב10 מטר האחרונים והיתה קרובה 30 מאיות מהשיא.
תיזהר ממבומה, כל פעם שהיא עולה למסלול היא קובעת שיא עולם לאנדר 20.
האדום הצורר:
Nishri
קיבל.ה  6 לייקים

מי מבין קצת ויכול להסביר מה הסיפור של לורל האברד מהמשקולות? פעם ראשונה שאני שומע עליה. איך זה הוגן כלפי שאר הספורטאיות שטראנסית משתתפת בקטגורית נשים במקצוע בו ההבדלים בין גברים לנשים הם כל כך משמעותיים? הרי היא הייתה מרימת משקולות בקטגורית הגברים עד לפני כמה שנים.
מאוד תמוה לי הסיפור הזה. הזכות לשוויון מוחצת פה את הזכות של הבנות לתחרות הוגנת ואין ספק שהשנייה חשובה הרבה יותר במקרה הזה.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

ההבדלים בין גברים לנשים לא משמעותיים בכלל.
כל אישה שם מביסה אותך בשינה עם יד אחת.

כל כך מגוחך כמה מתעסקים בשטויות האלה.
האדום הצורר:
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

מאוד מאוד חשוב שנמשיך לדבר על זה המון כל הזמן בלי הפסקה כי זה הנושא הכי קריטי בעולם
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

KingAlpaca כתב: 02 אוגוסט 2021, 17:50 ההבדלים בין גברים לנשים לא משמעותיים בכלל.
כל אישה שם מביסה אותך בשינה עם יד אחת.

כל כך מגוחך כמה מתעסקים בשטויות האלה.
איזה שטויות אתה מדבר.
ההבדלים בין נשים וגברים שמתחרים בתחום הזה, בדיוק כמו בכמעט כל ספורט אחר, גדולים מאוד.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

שמתחרים ברמה אולימפית?
ענקיים.
אבל כמה כאלה יש ששוקלים לעבור מגברים לנשים?
אני יודע על 0.
האדום הצורר:
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

♥ פליקס החתולה ♥
האדום הצורר:
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

איזה ליין אפ פסיכי ל400 משוכות
האדום הצורר:
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

:sh-shock: :sh-shock: :sh-shock: :sh-shock: :sh-shock: :sh-shock: :sh-shock: :sh-shock: :sh-shock: :sh-shock:

אחת הריצות הפסיכיות שראיתי
האדום הצורר:
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הנורווגי יושב עליהם שבעה? שיא עולם נהדר, אבל עזוב ת׳חולצה
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

KingAlpaca כתב: 03 אוגוסט 2021, 06:24 :sh-shock: :sh-shock: :sh-shock: :sh-shock: :sh-shock: :sh-shock: :sh-shock: :sh-shock: :sh-shock: :sh-shock:

אחת הריצות הפסיכיות שראיתי
וואווו....

יש שם מישהו בריצה שלא שבר את השיא העולם?
נערך לאחרונה על ידי El dudernio ב 03 אוגוסט 2021, 06:27, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

שישה שוברים שיא ועוד אחד עם הזמן הכי טוב שלו השנה.

הגיוני סך הכל.
האדום הצורר:
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

עופר שלח מפרק אותי מצחוק,
בבקשה אל תפסיק לנסות ללמד את הספרדים כדורסל!!!
האדום הצורר:
joshsoos
קיבל.ה  160 לייקים

דבר ראשון- איילה שלוחה :heart:

על פניו זה הספרינט הכי פסיכי שראיתי מאז מייקל גונסון ב 96. אבל השבירה הזו ושל כולם...משהו פה לא מסתדר. קצת מוגזם מדי, הנעליים אולי...
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

Nishri כתב: 02 אוגוסט 2021, 16:33 מי מבין קצת ויכול להסביר מה הסיפור של לורל האברד מהמשקולות? פעם ראשונה שאני שומע עליה. איך זה הוגן כלפי שאר הספורטאיות שטראנסית משתתפת בקטגורית נשים במקצוע בו ההבדלים בין גברים לנשים הם כל כך משמעותיים? הרי היא הייתה מרימת משקולות בקטגורית הגברים עד לפני כמה שנים.
מאוד תמוה לי הסיפור הזה. הזכות לשוויון מוחצת פה את הזכות של הבנות לתחרות הוגנת ואין ספק שהשנייה חשובה הרבה יותר במקרה הזה.
זה חתיכת ביזיון לא יאומן, לא מבין איך המדינות שמתחרות לא מחרימות את התחרות הזאת.
סאות׳פארק עשו על זה גם פרק בעונה הקודמת.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

נראה לי שלא הבנת את הפרק
האדום הצורר:
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

Nishri כתב: 02 אוגוסט 2021, 16:33 מי מבין קצת ויכול להסביר מה הסיפור של לורל האברד מהמשקולות? פעם ראשונה שאני שומע עליה. איך זה הוגן כלפי שאר הספורטאיות שטראנסית משתתפת בקטגורית נשים במקצוע בו ההבדלים בין גברים לנשים הם כל כך משמעותיים? הרי היא הייתה מרימת משקולות בקטגורית הגברים עד לפני כמה שנים.
בגדול תרבות הpolitically correct זה הדבר הכי צבוע שיש לעשות הכל בשביל לרצות צד שנחשב משום מה למקופח יותר ולא להסתכל בכלל על הצד האחר שנפגע...
הפוסט קיבל לייק אחדלירן
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

אדמינים?
האדום הצורר:
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

טוב עכשיו ראיתי את הריצה של ה-400 משוכות. אלוהים ישמור. אין לי מושג מאיפה וורהולם הביא את הפריצה ב-50 מטר האחרונים אחרי שבנג'מין כבר סגר עליו.
מצד שני, כמו שג'וש אמר, כל הסיפור מרגיש מוזר מאוד. יש פה שלושה ששברו במקצה אחד את שיא העולם טרום וורהולם. זה מתחבר לתוצאות האחרונות ב-100, גם נשים וגם גברים.
יש משהו שמרגיש פסול כשנעליים עושות כזה הבדל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אלפקה, בתור חובב אולימפיאדה מושבע נראה שאתה מאוד מעריך מדליסטים וספורטאים בכללי.
שקלת להפוך לאישה כדי לזכות בקצת מדליות? אומרים שזה הכי טרנדי עכשיו
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

OK boomer
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaits-sick
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

דיילי סורג בזמן התחרויות זה אחד הדברים הכי טובים בכל האולימפיאדה
האדום הצורר:
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

ורק עכשיו שמתי לב לחלוקה לצד העלאק המקופח וזה שנפגע באמת, קורע
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

זאת באמת היתה ריצה מדהימה, מלבד התוצאה המטורפת. הספרינט המטורף שלו בסוף היה יוצא דופן. בקשר לנעליים אני בדעה שכל עוד לכל הרצים יש את הגישה לאותה טכנולוגיה אין בזה פסול. חשבתי כך גם לגבי החליפות שחייה ההן ששיפרו את הביצועים של כולם. זאת התפתחות טבעית לדעתי
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

סומך כתב: 03 אוגוסט 2021, 10:34OK boomer
הביקורת שנרשמה כאן אולי לא הכי אלגנטית אבל טרנסג׳נדריות בספורט נשים זה נושא מורכב ואע״פ שאין לי דעה חד משמעית לגביו, אני גם נוטה לצד שחושב שמדובר ביתרון פיזי טבעי לא הוגן.
נערך לאחרונה על ידי פרימו לוי ב 03 אוגוסט 2021, 10:50, נערך פעם 1 בסך הכל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

הבעיה זה ששיאי עולם הופכים למשהו לא רלוונטי, אולי זה מחיר ששווה לשלם בשביל למקסם יכולות, אבל זה כן חיסרון שקשה להתעלם ממנו.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

פרימו לוי כתב: 03 אוגוסט 2021, 10:47
סומך כתב: 03 אוגוסט 2021, 10:34OK boomer
הביקורת שנרשמה כאן אולי לא הכי אלגנטית אבל זה טרנסג׳נדריות בספורט נשים זה נושא מורכב ואע״פ שאין לי דעה חד משמעית לגביו, אני גם נוטה לצד שחושב שמדובר ביתרון פיזי טבעי לא הוגן.
רק שזה יותר אג'נדה חשוכה מביקורת הוגנת, לפחות לחלק מהכותבים.
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

D&3 כתב: 03 אוגוסט 2021, 10:48 הבעיה זה ששיאי עולם הופכים למשהו לא רלוונטי, אולי זה מחיר ששווה לשלם בשביל למקסם יכולות, אבל זה כן חיסרון שקשה להתעלם ממנו.
אתה לא ממקסם יכולות. אתה מעביר תוצאה מקטגוריה אחת לאחרת.
וסיימתי להתייחס לעניין. יש פה אחלה דיונים ואין סיבה להרוס את האשכול
מתן
קיבל.ה  82 לייקים

מי שעוקב אחרי הנושא יודע עוד מ-1991 שהמטרים בטוקיו קצרים במיוחד (ג'ונסון, פאוול).
joshsoos
קיבל.ה  160 לייקים

הוקיץ' כתב: 03 אוגוסט 2021, 10:33 טוב עכשיו ראיתי את הריצה של ה-400 משוכות. אלוהים ישמור. אין לי מושג מאיפה וורהולם הביא את הפריצה ב-50 מטר האחרונים אחרי שבנג'מין כבר סגר עליו.
מצד שני, כמו שג'וש אמר, כל הסיפור מרגיש מוזר מאוד. יש פה שלושה ששברו במקצה אחד את שיא העולם טרום וורהולם. זה מתחבר לתוצאות האחרונות ב-100, גם נשים וגם גברים.
יש משהו שמרגיש פסול כשנעליים עושות כזה הבדל.
בנג'מין פגע במשוכה האחרונה, אחרת מאוד יכול להיות שהיה נגמר שונה.
זה בדיוק כמו חליפות השחיה של 2009 ואותן פסלו ישר. לי אין ספק שזה קשור, ואכן התוצאות ב 100 ו 200 מראות את זה
וגם ה400 ישפר תוצאות. למי שזוכר איך נראתה אליפות העולם בשחיה ב2009 התשובה ברורה מה צריך לעשות.
שליחת תגובה