חצאים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Nati
קיבל.ה  976 לייקים

טכנית לארז כתב:שערורייה בקנה מידה הסטורי.
אין לי ספק שהאנשים מלמעלה רצו גמר של אינגלנד ב"וומבלי" שלהם.
פשוט מחליא.
שוםט שהחליט שהוא ישלח את דנמרק הביתה כי הקיינים כושלים במשימה.

פורצה איטליה.
אז לא היה יותר קל לשרוק לעבירה שהייתה על קיין במחצית השניה?
Nati
קיבל.ה  976 לייקים

אני מבין שאוהדי איטליה כנראה מפחדים מאנגליה.אבל פנדל או לא פנדל,למישהו יש בכלל ספק שבמשחק הזה היה מגיע לאנגליה לנצח?
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

הפנדל לדעתי לא היה צריך להישרק אך עם זאת אנגליה היו הרבה יותר טובים ולדעתי הניצחון היה מגיע אליהם גם בלעדיו עוד בהארכה כי הדנים היו שחקן פחות וסחוטים מעייפות

סהכ האנגלים עם טורניר בהזמנה ואם יש מישהו שאני סומך עליהם שיהרוס את החגיגה אלו האיטלקים
תכלס הגרמנים יותר קלאסים למשימה אבל לא הצליח להם
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

הצליחו להכתים את הטורניר הגדול הכי טוב שראיתי.

מוות לואר.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

Nati כתב: 08 יולי 2021, 00:56 אני מבין שאוהדי איטליה כנראה מפחדים מאנגליה.אבל פנדל או לא פנדל,למישהו יש בכלל ספק שבמשחק הזה היה מגיע לאנגליה לנצח?
1. אנחנו אכן מפחדים. אין בזה שום בושה.
רק מכבי ואנגליה תמיד בטוחים שזה בא הביתה.
2. כל הכבוד לאנגליה שהיא קצת יותר טובה מנבחרת בינונית, בלי השחקן הכי טוב שלה, מותשת לגמרי, בבית של אנגליה, עם הקהל של אנגליה.
מרשים.
3. יש ספק שצרפת, בלגיה וספרד יותר טובות מאנגליה?
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

מי שמוציא פלאפון לצלם ברגעי השמחה של אחרי הגול צריך לקבל הרחקה ממגרשים לאלתר

איזה רגעים היסטורים, איזה באסה זה להיות ישראלי ולא לחוות את זה
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 08 יולי 2021, 01:07 מי שמוציא פלאפון לצלם ברגעי השמחה של אחרי הגול צריך לקבל הרחקה ממגרשים לאלתר

טדי 2010?
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
Nati
קיבל.ה  976 לייקים

איך אפשר להשוות את הנבחרת הכי לוזרית בעולם למכבי?

אנגליה,הפועל של הנבחרות
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

KingAlpaca כתב: 08 יולי 2021, 01:08
Giovanni Giorgio כתב: 08 יולי 2021, 01:07 מי שמוציא פלאפון לצלם ברגעי השמחה של אחרי הגול צריך לקבל הרחקה ממגרשים לאלתר

טדי 2010?
אל תשווה
מה שקרה בטדי מרגש יותר מכל זכיה ביורו או מונדיאל
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
ff0000
קיבל.ה  48 לייקים

Nati כתב: 08 יולי 2021, 00:53
פשוט מחליא.

פורצה איטליה.
איך יותר קל לשרוק לפנדל לזכות קיין על עבירה שלו, שהגיע אחרי עבירה נוספת שלו? כאן לפחות סטרלינג לא עשה עבירה
Nati כתב: 08 יולי 2021, 00:56 אני מבין שאוהדי איטליה כנראה מפחדים מאנגליה.אבל פנדל או לא פנדל,למישהו יש בכלל ספק שבמשחק הזה היה מגיע לאנגליה לנצח?
"הגיע" כמו שלמכבי "הגיע" לזכות בגביע?
או "הגיע" כמו פייבוריטית גדולה, שהיתה צריכה שהשופטים ימציאו פאול כל פעם שהכוכבים שלה לא מצליחים לעבור את ההגנה של הנבחרת שהיתה צריכה לעלות, בשביל להצליח לייצר 2 הזדמנויות שאחת מהן תסתיים בגול עצמי שיספיק בקושי כדי שהיא תסחוט הארכה, ואז כדי לנצח היא צריכה גם שימציאו לזכותה פנדל ולסיים את המשחק ב16 שחקנים מול 10?
החתול של שרדינגר לשעבר, ולא לשעבר
לא מלך! לא מלכה! לא לורד! לא אדון!
לא ישטו בנו שוב!
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaסומך
טכנית לארז
קיבל.ה  1554 לייקים

Nati כתב: 08 יולי 2021, 01:31 איך אפשר להשוות את הנבחרת הכי לוזרית בעולם למכבי?

אנגליה,הפועל של הנבחרות
יש כ"כ הרבה קווים מקבילים...
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 08 יולי 2021, 01:34

טדי 2010?
אל תשווה

אבל כשאתה מגיע לטורניר כזה בתור צופה ורואה את כל חגיגת הנבחרות של כל המדינות אתה גם רוצה לקחת חלק, זאת אווירה שונה לגמרי
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

טדי 2010?
אל תשווה
זאת הייתה הנקודה שלי.
האדום הצורר:
סמל אישי של משתמש
ff0000
קיבל.ה  48 לייקים

אנגליה,הפועל של הנבחרות
:rofl: :rofl: :rofl:
מכבי מודל 2010 זה עדיין מכבי.
החתול של שרדינגר לשעבר, ולא לשעבר
לא מלך! לא מלכה! לא לורד! לא אדון!
לא ישטו בנו שוב!
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

KingAlpaca כתב: 08 יולי 2021, 01:35
טדי 2010?
אל תשווה
זאת הייתה הנקודה שלי.
התחרבשה לי ההודעה, העריכה מופיעה הודעה אחת למעלה :bang: :bang:
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

אני מסכים שזה טעם נוסף נפלא,
אבל לנו הייתה חתיכת מנה עיקרית.
האדום הצורר:
Nati
קיבל.ה  976 לייקים

ff0000 כתב:

אנגליה,הפועל של הנבחרות
כן מכבי של 2010=לנבחרת שרק פעם אחת הגיעה לגמר,נבחרת שרק פעם אחת זכתה בתואר.
נבחרת שלא מחמיצה צ׳אנס פעם אחרי פעם לבעוט בדלי.
נבחרת שמ1990 הפסידה 6 פעמים בפנדלים.
כנראה שאתה לא מכיר את אנגליה.או יותר מזה,לא יודע מה זה מכבי
Nati
קיבל.ה  976 לייקים

ff0000 כתב:
פשוט מחליא.

פורצה איטליה.
איך יותר קל לשרוק לפנדל לזכות קיין על עבירה שלו, שהגיע אחרי עבירה נוספת שלו? כאן לפחות סטרלינג לא עשה עבירה
או "הגיע" כמו פייבוריטית גדולה, שהיתה צריכה שהשופטים ימציאו פאול כל פעם שהכוכבים שלה לא מצליחים לעבור את ההגנה של הנבחרת שהיתה צריכה לעלות, בשביל להצליח לייצר 2 הזדמנויות שאחת מהן תסתיים בגול עצמי שיספיק בקושי כדי שהיא תסחוט הארכה, ואז כדי לנצח היא צריכה גם שימציאו לזכותה פנדל ולסיים את המשחק ב16 שחקנים מול 10?
אתה טענת שהשריקה לפנדל הייתה בגלל שמלמעלה רצו שאנגליה יעלו.
אני אומר שלא היה לשופט יותר קל אם רצה,לתת פנדל לקיין?
מישהו בכלל היה מדבר אם הוא היה נותן שם פנדל?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

Nati כתב: 08 יולי 2021, 01:58
ff0000 כתב: אז לא היה יותר קל לשרוק לעבירה שהייתה על קיין במחצית השניה?
מן הסתם האנגלים היו מתלוננים, כי אמנם קיין עשה עבירה, אבל ברחבה של היריב, לא שלו.
האדום הצורר:
הפוסט קיבל לייק אחדff0000
רק הפועל
קיבל.ה  1402 לייקים

Nati כתב: 08 יולי 2021, 01:51
ff0000 כתב:

אנגליה,הפועל של הנבחרות
תאכלס בקנה מידה עולמי ארגנטינה לדעתי יותר לוזרית (אם מסתכלים על הקופה אמריקה בייחוד ) דרום אמריקה פחות או יותר זו יבשת של 2 נבחרות ועדיין ארגנטינה לא זכתה בטורניר מ1993 שזה הזוי האמת שאינלי מושג איך דבר כזה אפשרי בכלל חחחח
Nati
קיבל.ה  976 לייקים

מעניין אם גם למכבי היו פוסלים את הגולים של קמפל(בדקה 120 ב98)וריו(לא זוכר אם זה היה בסוף ה90 או ה120,ב06)?
או אם למכבי לא היו מאשרים את הגול של למפארד ב2010 שחוץ מהשופט והקוון כל העולם ראה את הכדור מטר מהקו.
אולי כל המקרים האלו ועוד הרבה מקרים אחרים קוראים לאנגליה כי היא פשוט בדיוק הפוך ממכבי?
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

ff0000 כתב:
לגמרי מזכיר תהיות של אוהדי מכבי, מקבלים פנדל במתנה אז ממציאים לעצמם טעות הפוכה כדי שלא בטעות יצטרכו להתמודד עם זה שהשופטים מחלקים להם מתנות.
ואוהדי מכבי לפחות יכולים לתרץ את זה שהם חושבים שהכל מגיע ושייך להם כי הם באמת זוכים בתארים לא מעט, אצל אוהדי אנגליה זה די מביך.
dino
קיבל.ה  2010 לייקים

חבל על דנמרק
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
J-R
קיבל.ה  36 לייקים

KingAlpaca כתב: 08 יולי 2021, 01:01
1. אנחנו אכן מפחדים. אין בזה שום בושה.
רק מכבי ואנגליה תמיד בטוחים שזה בא הביתה.
2. כל הכבוד לאנגליה שהיא קצת יותר טובה מנבחרת בינונית, בלי השחקן הכי טוב שלה, מותשת לגמרי, בבית של אנגליה, עם הקהל של אנגליה.
מרשים.
3. יש ספק שצרפת, בלגיה וספרד יותר טובות מאנגליה?
איך מודדים נבחרת?לפי סגל?
אז לצרפת יש סגל קצת יותר טוב.אבל הם נראו על הפנים בטורניר.
בלגיה וספרד אותה רמה,הכל מוכרע גם ככה על מקריות.
לאנגליה יש סגל מעולה(הגנה אדירה,התקפה טובה כשהמאמן לא מאלתר חילופים הזויים).
טריפייר ופודן שחקני ספסל,זה חתיכת עומק.
סה"כ מקצועית הגיע להם להיות בגמר.
J-R
קיבל.ה  36 לייקים

רק הפועל כתב: 08 יולי 2021, 02:21
Nati כתב: 08 יולי 2021, 01:51
ff0000 כתב: :rofl: :rofl: :rofl:
תאכלס בקנה מידה עולמי ארגנטינה לדעתי יותר לוזרית (אם מסתכלים על הקופה אמריקה בייחוד ) דרום אמריקה פחות או יותר זו יבשת של 2 נבחרות ועדיין ארגנטינה לא זכתה בטורניר מ1993 שזה הזוי האמת שאינלי מושג איך דבר כזה אפשרי בכלל חחחח
דרום אמריקה זה לא כדורגל בכלל,זה קצביה,הם עולים לשבור רגליים בלי רחמים,בגלל זה.
סמל אישי של משתמש
ערן
קיבל.ה  28 לייקים
יצירת קשר:

מה, יכול להיות שמי ששונא את נבחרת אנגליה אומר שהיא "מכבי!!111" תמונה ומי שאוהב אותה אומר שהיא "הפועל"? שמעו, לא הייתי מופתע ככה מאז שמייקל אולהה הגיע והתגלה שהוא לא היהלום שחשבנו שהוא.

עם כל המשקעים נגדה, רובם הרבה מעבר למשחק עצמו (כמו גם האהדה כלפיה אם להיות פייר), אני חושב שאנגליה עשתה טורניר יותר ממרשים. סטונס ומגווייר נותנים קמפיין פשוט עצום (איזה מאצ' אפ עם קייליני ובונוצ'י בגמר), סטרלינג מרגש מאוד מכל כך הרבה בחינות והארי קיין זה דבר כמעט בלתי נתפש, לא ראיתי חלוץ אנגלי חכם כזה מעולם. אתמול אנגליה עשתה משחק לחץ מדהים שפשוט לא נתן לדנים לנשום, ובכלל סאות'גייט למרות או בזכות שמרנות מסוימת מוכיח כל פעם שהוא טקטיקן מעולה. אגב, בניגוד למונדיאל 2018 שאנגליה "זרקה" את המשחק האחרון בבתים נגד בלגיה כדי להשתבץ לעץ הקל יותר (מה שדי עבד לה, למרות ההפסד לקרואטיה בחצי), הפעם היא לא הסתכלה על דברים כאלה ופשוט האמינה בעצמה, מה שעוד מוכיח איזה שינוי מנטלי מטורף היא עברה בהצלחה.

לא חושב שהיה פנדל, העניין הוא שכן היה מגע כלשהו ויש פה איזה שטח אפור שה-VAR לא מצליח לכסות - שאם זה לא חד משמעי, נגיד ש-10 מתוך 100 שופטי וידאו היפותטיים כן היו שורקים לפנדל, אז לא קוראים לשופט. לא חושב שיעשו עוד שינוי כל כך דרמטי בזמן הקרוב. ברור שלמשחק ביתי וקהל לוחץ יש משמעות מבחינת החלטות שיפוט, אבל טענות אחרות על "משחק מכור" ופיקסים של אופ"א הן פשוט נהי תמונה מגוחך.

אחלה דנמרק אבל הם לגמרי אובר-אצ'יברים בשלב הזה, עם או בלי אריקסן. אולי זה קצת חילול הקודש לכאורה, אבל שמייכל מרשים באספקטים מסוימים יותר מאבא שלו, שבנה את עצמו בעיקר על דומיננטיות פיזית בגובה וברחבה (למרות שהכדורגל אז היה אחר כמובן).

איטליה נבחרת יותר שלמה ומוכשרת ויכולה לעשות איזה 2:0 קל כזה בגמר, אבל השילוב של סטרלינג-קיין בלבד שווה גול למשחק.
?Don't like much really, do I
But what I do like I love passionately
Nati
קיבל.ה  976 לייקים

D&3 כתב:
ff0000 כתב: איך יותר קל לשרוק לפנדל לזכות קיין על עבירה שלו, שהגיע אחרי עבירה נוספת שלו? כאן לפחות סטרלינג לא עשה עבירה
לגמרי מזכיר תהיות של אוהדי מכבי, מקבלים פנדל במתנה אז ממציאים לעצמם טעות הפוכה כדי שלא בטעות יצטרכו להתמודד עם זה שהשופטים מחלקים להם מתנות.
ואוהדי מכבי לפחות יכולים לתרץ את זה שהם חושבים שהכל מגיע ושייך להם כי הם באמת זוכים בתארים לא מעט, אצל אוהדי אנגליה זה די מביך.
באמת אתה לא מבין את מה שאמרתי?
טכנית לארז
קיבל.ה  1554 לייקים

אנגליה זה מכבי בעיקר בפן של השחצנות על כלום.
25 שנה כל טורניר הם באים עם הפוזה שהם הולכים לקחת ושהפעם זה שלהם, על כלום. בסוף הולכים הביתה גם מול נבחרות כמו איסלנד, רומניה וקרואטיה (שעל הנייר הן לא בלבל של אינגלנד כמובן).
הדמיון הוא בעיקר בגישה. מזכיר מאוד את אוהדי מכבי עם "נגמרו לכם הסרטים" ויתר השלטים הדביליים שלהם בימים שלא היה להם עלינו יתרון כלכלי עצום.

השופט אתמול כמובן הזכיר מאוד את מה שקורה פה בליגה הישראלית אבל אני מסכים שאי אפשר להגיד שאנגליה נהנית משיפוט מוטה לטובתה באופן מגמתי בטורנירים.
גם זה ששני חצאי הגמר + הגמר בוומבליף בטורניר שמפוזר בין מדוינות, קצת מריח לא טוב הייתי אומר.
שני חצאי גמר בוומבלי? אוקיי, תעשה את הגמר במינכן/בודפשט/רומא/סנט פטרסבורג. למה הכל צריך להיות באנגליה? הרי זה לא טורניר שהוגדר עם מדינה אחת מארחת.
Nati
קיבל.ה  976 לייקים

טכנית לארז כתב:אנגליה זה מכבי בעיקר בפן של השחצנות על כלום.
25 שנה כל טורניר הם באים עם הפוזה שהם הולכים לקחת ושהפעם זה שלהם, על כלום. בסוף הולכים הביתה גם מול נבחרות כמו איסלנד, רומניה וקרואטיה (שעל הנייר הן לא בלבל של אינגלנד כמובן).
הדמיון הוא בעיקר בגישה. מזכיר מאוד את אוהדי מכבי עם "נגמרו לכם הסרטים" ויתר השלטים הדביליים שלהם בימים שלא היה להם עלינו יתרון כלכלי עצום.

השופט אתמול כמובן הזכיר מאוד את מה שקורה פה בליגה הישראלית אבל אני מסכים שאי אפשר להגיד שאנגליה נהנית משיפוט מוטה לטובתה באופן מגמתי בטורנירים.
גם זה ששני חצאי הגמר + הגמר בוומבליף בטורניר שמפוזר בין מדוינות, קצת מריח לא טוב הייתי אומר.
שני חצאי גמר בוומבלי? אוקיי, תעשה את הגמר במינכן/בודפשט/רומא/סנט פטרסבורג. למה הכל צריך להיות באנגליה? הרי זה לא טורניר שהוגדר עם מדינה אחת מארחת.
כי אנגליה הייתה אמורה לארח את כל הטורניר.
טכנית לארז
קיבל.ה  1554 לייקים

לא נכון.
גם לפני שהטורניר בוטל הוא אמור היה להתפצל בין מדינות.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

מראש הטורניר היה מפוצל ומראש ומבלי נבחר לארח את 2 החצאים ואת הגמר
Nati
קיבל.ה  976 לייקים

טכנית לארז כתב:לא נכון.
גם לפני שהטורניר בוטל הוא אמור היה להתפצל בין מדינות.
התכוונתי כשקבעו לפני שנים.היה התור של אנגליה לארח.
אז פלטיני בא עם הרעיון ״הגאוני״ שהרבה מדינות יארחו.אבל משחקי אנגליה בבתים,וחצאי הגמר והגמר בכול זאת יהיו בלונדון.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

מה זה אומר התור של אנגליה לארח?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

כל טורניר אני מתחיל עם חיבה לאנגליה, three lions on a shirt וכל זה.
אבל בגלל שאני אוהב לראות שידורים אנגליים, מהר מאוד הזחיחות, היהירות, ההתנשאות, התעופה העצמית וכו' וכו' של כל מי שמעורב בזה מעוררים בי גועל, ואני מתחיל לשנוא אותם.
זה פשוט לא ייאמן, כל טורניר אותו דבר.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 3 לייקיםKingAlpacaסומךff0000
טכנית לארז
קיבל.ה  1554 לייקים

אז תשנא אותם מהתחלה, הכי טוב.
בלתי נסבל איך הם שרים את הקאמינג הום שלהם מדקה 1 של פתיחת הטורניר.
על מה אתם מתלהבים מתלהבים כ"כ מעצמכם יא מכבי. 55 שנה לא עשו גמר אבל באים לכל טורניר עם האף למעלה.

אני הכי אוהב את התחזיות של האוהדים שלהם לפני משחקים, של "הקהל הצבעוני של אנגליה". שהם חוזים "ט'רי וואן אינלנד!! קיין, סטרלינג אנד גריליש קאמון אינגלנד!!"
50 שנה עפים לרומניה וקרואטיה בכל נוקאאוט, או שלא מעפילים כמו שקרה ב-94 (לא עברו מוקדמות בשביל נורבגיה) ו-2008 (לא עברו מוקדמות בשביל רוסיה למרות עזרה של עומר גולן) אבל העיקר משוכנעים שהם הולכים לנצח. תמיד.

אמן שאיטליה תחגוג להם על הראש.

בכל מקרה מדהים כמה חוק הפנדל הוא הזוי וחסר פרופורציה.
לא יאמן שזה עדיין קיים.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

teknoboy כתב: 08 יולי 2021, 11:50 כל טורניר אני מתחיל עם חיבה לאנגליה, three lions on a shirt וכל זה.
אבל בגלל שאני אוהב לראות שידורים אנגליים, מהר מאוד הזחיחות, היהירות, ההתנשאות, התעופה העצמית וכו' וכו' של כל מי שמעורב בזה מעוררים בי גועל, ואני מתחיל לשנוא אותם.
Same.
מומלץ( או שלא) מידי פעם גם לראות שידורים מאמריקה, נשמע מדי פעם כאילו משדרים ענף אחר
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

D&3 כתב: 08 יולי 2021, 12:08
teknoboy כתב: 08 יולי 2021, 11:50 כל טורניר אני מתחיל עם חיבה לאנגליה, three lions on a shirt וכל זה.
Same.
מומלץ( או שלא) מידי פעם גם לראות שידורים מאמריקה, נשמע מדי פעם כאילו משדרים ענף אחר
תלוי. יש את השידורים בסגנון היותר אמריקאי, ואז זה באמת כמו לראות ענף אחר ו\או אולפן שאף אחד לא מבין בו בכדורגל.
אבל השנה יש להם גם שידורים בסטייל אנגלי, כולל חיבה לנבחרות הבריטיות (וכמובן שהשדרים מדברים במבטא בריטי עד קריקטורה-של-סקוטי).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
dino
קיבל.ה  2010 לייקים

איטליה יותר חזקה. יותר מכוונת מטרה. לאנגלים יהיה יתרון של יותר כישרון וקהל שיותר חי ודוחף
האיטלקים חיית טרף שעורבת.
סמל אישי של משתמש
porthos
קיבל.ה  54 לייקים

עם איך שזה מריח, צפו לשערוריית שיפוט בגמר. (אם האנגלים לא ייגמרו את המשחק מספיק מהר)
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  766 לייקים

בואו נשים את הדברים על השולחן אם יורשה לי לשון כוללנית - כולנו שונאים את הנבחרת האנגלית ללא קשר לכל הדברים באלה, כי כולנו בינינו לבין עצמנו שונאים את העם הבריטי. יכול לספור על כף יד אחת את כמות הבריטים שהותירו עליי רושם חיובי שפגשתי בחיי ופגשתי הרבה. בלתי נסבלים יותר מאמריקאים אפילו
שליחת תגובה