עונת מלפפונים 21 - חלוצים בלבד

פורום אוהדי הפועל תל אביב
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

חושב שמגיע לזה אשכול נפרד מהמלפפונים לאור המצב הרע ושנות הסבל שעברנו עם העמדה הזאת.

כרגע האופציות המובילות שעל השולחן לפי האתרים:
1) גיא מלמד
2) לוסיו
3) אנתוני וארן

אופציות נוספות שנזרקו:
4) קיזיטו
5) אלירן עטר
6) ניק בלקמן
7) מוחמד עוואד

מי מהם הכי טוב להביא?
האם יש אפשרות להביא שני חלוצים?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לגבי עוד חלוצים- הכוונה שלהם היא להביא בנוסף לחלוץ בכיר, את יואב תומר.
לגבי מי עדיף מהרשימה, לטעמי גיא מלמד.
אם כי מודה שלא כל כך זוכר אם וארן הוא שחקן שיודע לעשות איזה דבר או שניים מעבר לחלוץ 9.
לוסיו עושה רושם בירידה
מאוד קל לי לומר את מי אני ממש לא רוצה ויש לי חשש שהניסנובס יקחו אותו- אלירן עטר. אם אפשר לפתוח אשכול מיוחד לאנטי אלירן עטר, זה יהיה נחמד.
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

dino כתב: 25 יוני 2021, 10:23 לגבי עוד חלוצים- הכוונה שלהם היא להביא בנוסף לחלוץ בכיר, את יואב תומר.
אם כי מודה שלא כל כך זוכר אם וארן הוא שחקן שיודע לעשות איזה דבר או שניים מעבר לחלוץ 9.
לוסיו עושה רושם בירידה
מאוד קל לי לומר את מי אני ממש לא רוצה ויש לי חשש שהניסנובס יקחו אותו- אלירן עטר. אם אפשר לפתוח אשכול מיוחד לאנטי אלירן עטר, זה יהיה נחמד.
מקווה מאוד שיואב תומר נחשב מראש לרוטציה ולא בתור מישהו לבנות עליו.
גם אני סולד מאוד מעטר, אבל מהצד השני - אם יש כנראה מישהו שמת לעוף מהקבוצה שלו זה הוא
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

ההוא עם האדום כתב: 25 יוני 2021, 11:47
dino כתב: 25 יוני 2021, 10:23 לגבי עוד חלוצים- הכוונה שלהם היא להביא בנוסף לחלוץ בכיר, את יואב תומר.
לוסיו עושה רושם בירידה
מקווה מאוד שיואב תומר נחשב מראש לרוטציה ולא בתור מישהו לבנות עליו.
גם אני סולד מאוד מעטר, אבל מהצד השני - אם יש כנראה מישהו שמת לעוף מהקבוצה שלו זה הוא
בן 34, או יותר מדוייק למטרה- חלוץ בן 34
אורלנדיץ'
קיבל.ה  18 לייקים

1. מלמד
2.עוואד
לסגור עם שניהם כמה שיותר דחוף
בנוסף לאלטמן ועוד בלם
וזהו נשאר רק להתפלל שגוטליב יהיה בריא השנה וזהו
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

עוואד אם אני לא טועה לא בדיוק חלוץ 9 יותר כנף/חלוץ שני. מה גם שיש לו 16 שערים ב-5 עונות שהוא משחק בבוגרים, קצת הימור גדול מדי.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מריו פצ'אלקה כתב:עוואד אם אני לא טועה לא בדיוק חלוץ 9 יותר כנף/חלוץ שני. מה גם שיש לו 16 שערים ב-5 עונות שהוא משחק בבוגרים, קצת הימור גדול מדי.
הוא מיעט לפחות בהרכב
חלוץ טוב לליגה שלנו
shaolin232
קיבל.ה  510 לייקים

לוסיו לתפקיד 9
מלמד לחלוץ נוסף
זה מה שצריך
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

De Niro כתב: 25 יוני 2021, 13:46
מריו פצ'אלקה כתב:עוואד אם אני לא טועה לא בדיוק חלוץ 9 יותר כנף/חלוץ שני. מה גם שיש לו 16 שערים ב-5 עונות שהוא משחק בבוגרים, קצת הימור גדול מדי.
הוא מיעט לפחות בהרכב
חלוץ טוב לליגה שלנו
יודע שהוא מיעט לפתוח בהרכב, אבל שורה תחתונה אין מספרים ואנחנו חייבים מספרים.
היית ימנסה לבדוק אם אפשר להביא איכשהו את שגיב יחזקאל, יש לב"ש איזה 30 שחקנים בהתקפה.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

עוואד שחקן מעולה. להביא
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

מלמד וחלוץ זר

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

אביע את דעתי

מלמד - מזכיר את אלטמן ושלומי אזולאי החלוץ בצורת משחק שלו בא לקבל את הכדור מאחורה,חייב חלוץ איתו שיעשה תנועה כי הוא מושך שחקנים,לא מהיר חזק עולה לכדורים טוב בראש למרות גובה לא גבוה בעיטה חזקה מאוד ומחמיצן לא קטן.

לוסיו -שחקן עם מהירות סבירה,אם מסתכלים על הגודל שלו אז זה מהירות גבוה לגודל שלו, גולר ממעט לעשות תנועה מתאים יותר לקבוצות אשר תוקפות הרבה ויושבות על שער היריבה עם הגוף הגדול תופס מיקום ברחבה,לא הצליח בבאר שבע אבל לא קיבל יותר מידי זמן להוכיח לומר את האמת בקריית שמונה היה סביר יחד עם אנסה שהוא חלוץ שהשלים אותו מעולה

עואד- עד לפני שנה וחצי שנתיים חשבתי שעואד זה פיספוס של מכבי חיפה לא הבנתי איך הוא לא משחק שם אבל במיוחד השנה האחרונה הבנתי למה,שחקן די מהיר עם טכניקת בעיטה מעולה אבל אחד כזה שרואה רק את השער מול העיניים לא החברים ולא אף אחד אחר יכול לבעוט כדור מ40 מטר גם אם שחקן אחר פנוי ליד השוער,פחות השחקן שהייתי מביא להיות החלוץ הראשון בהפועל במיוחד בסגל שמתגבש

אנתוני וראן - לפחות עליי הוא המועדף לא מקבל מספיק קרדיט למה שהוא עושה על המגרש מלא תנועה וסיומת לרוב בנגיעה מול השער נוגח מעולה ובעיטה מעולה לא הכי טכני צריך שיבשלו לו אבל זה חלוץ 9 אמיתי (בעיני)מחכה לכדורים ברחבה ועושה תנועה ומסיים בנגיעה

חלוץ זר אחר - האופציה הפחות המועדפת עליי יחד עם עואד,הניסנוב לא מתלהבים לשלם לזרים שהם לא מכירים יותר מידי כסף ובוא נדבר תאכלס גם הזרים שהבאנו בשנים האחרונות לא משהו.

הסדר שלי

1. וראן
2.לוסיו
3.מלמד
4.חלוץ זר
5.עואד

רשמתי את זה גם בפוסט אחר
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe NiroDJSavtaRaizi
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

חיסרון לגבי עוואד, זה שהוא יבוא בהשאלה לעונה ואין לנו אפשרות לרכושו באופן ריאלי
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Pegasus כתב:אביע את דעתי

מלמד - מזכיר את אלטמן ושלומי אזולאי החלוץ בצורת משחק שלו בא לקבל את הכדור מאחורה,חייב חלוץ איתו שיעשה תנועה כי הוא מושך שחקנים,לא מהיר חזק עולה לכדורים טוב בראש למרות גובה לא גבוה בעיטה חזקה מאוד ומחמיצן לא קטן.

לוסיו -שחקן עם מהירות סבירה,אם מסתכלים על הגודל שלו אז זה מהירות גבוה לגודל שלו, גולר ממעט לעשות תנועה מתאים יותר לקבוצות אשר תוקפות הרבה ויושבות על שער היריבה עם הגוף הגדול תופס מיקום ברחבה,לא הצליח בבאר שבע אבל לא קיבל יותר מידי זמן להוכיח לומר את האמת בקריית שמונה היה סביר יחד עם אנסה שהוא חלוץ שהשלים אותו מעולה

עואד- עד לפני שנה וחצי שנתיים חשבתי שעואד זה פיספוס של מכבי חיפה לא הבנתי איך הוא לא משחק שם אבל במיוחד השנה האחרונה הבנתי למה,שחקן די מהיר עם טכניקת בעיטה מעולה אבל אחד כזה שרואה רק את השער מול העיניים לא החברים ולא אף אחד אחר יכול לבעוט כדור מ40 מטר גם אם שחקן אחר פנוי ליד השוער,פחות השחקן שהייתי מביא להיות החלוץ הראשון בהפועל במיוחד בסגל שמתגבש

אנתוני וראן - לפחות עליי הוא המועדף לא מקבל מספיק קרדיט למה שהוא עושה על המגרש מלא תנועה וסיומת לרוב בנגיעה מול השער נוגח מעולה ובעיטה מעולה לא הכי טכני צריך שיבשלו לו אבל זה חלוץ 9 אמיתי (בעיני)מחכה לכדורים ברחבה ועושה תנועה ומסיים בנגיעה

חלוץ זר אחר - האופציה הפחות המועדפת עליי יחד עם עואד,הניסנוב לא מתלהבים לשלם לזרים שהם לא מכירים יותר מידי כסף ובוא נדבר תאכלס גם הזרים שהבאנו בשנים האחרונות לא משהו.

הסדר שלי

1. וראן
2.לוסיו
3.מלמד
4.חלוץ זר
5.עואד

רשמתי את זה גם בפוסט אחר
מסכים למעט עוואד
וראן ועוואד החלוצים הכי טבעיים מכולם
Mario
קיבל.ה  297 לייקים

עוואד, מלמד , וארן אחלה חלוצים אבל לקבוצת אמצע טבלה.
צריך להנחית פה חלוץ רציני, מהיר, חזק , משחק ראש מצויין . להתמקד בחלוץ זר , להשאיר את אלטמן וסלאמת.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

Mario כתב: 25 יוני 2021, 17:05 עוואד, מלמד , וארן אחלה חלוצים אבל לקבוצת אמצע טבלה.
צריך להנחית פה חלוץ רציני, מהיר, חזק , משחק ראש מצויין . להתמקד בחלוץ זר , להשאיר את אלטמן וסלאמת.
לא יודע עד כמה הבדלים יש בין אמצע טבלה לצמרת (כמובן צמרת שהיא מקומות 3עד4 כי לשם אנחנו צריכים לכוון) בכל מקרה ה3 הראשונים הם אפשרויות טובות שבאמת מקווה שיגיע משם לפחות שחקן אחד
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

חלוץ 9?
מישהו בדק מה שלום החבר אהרון שויינפלד?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

איכשהו אני מעדיף את וארן. הוא מרגיש לי פחות חשוד ממלמד ולוסיו. אבל זו תחושה.
עוואד בכלל לא אמין.
לוסיו אגב ב-3 עונות אחרונות פה (חדרה וקש) נתן 13, 7 ו-8.
זה לא רע.

שוינפלד? השרברב העשיר בעולם.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

כדורגלן נטו אלירן עטר מעל כל הרשימה הזאת בפער.
מוראן אני לא מחזיק בכלל
עוואד זה הימור שחקן צעיר שעוד לא עשה כלום להביא בתור חלוץ פותח.
מלמד בינוני מאד לטעמי.
לוסיו הוא השני ברשימה שלי אחרי עטר אבל כמוהו עבר כבר הכל ואולי יותר מדי בשביל להצית קריירה מחדש.

מקווה שיביאו משהו שעוד לא שמענו עליו.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

למה באמת לא דיברו עם עטר?
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

חלוץ זר + מלמד/עוואד

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

dino
קיבל.ה  2017 לייקים

De Niro כתב: 25 יוני 2021, 23:40 למה באמת לא דיברו עם עטר?
לא תודה
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

לוסיו.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

האופציה של חלוץ זר לא טובה בעיניי בהתחשב ברקורד של הניסנובס.

אבל סתם מתוך סקרנות - לפי הדיווחים היינו מוכנים לשלם לבן שהר 180 אלף דולר לעונה, ומכיוון שזרים פטורים ממיסוי זה אומר שיכולנו לתת מעל ל200 אלף דולר על זר. מתי פעם אחרונה הבאנו זר בסכומים שמתקרבים לזה?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Shacham כתב:האופציה של חלוץ זר לא טובה בעיניי בהתחשב ברקורד של הניסנובס.

אבל סתם מתוך סקרנות - לפי הדיווחים היינו מוכנים לשלם לבן שהר 180 אלף דולר לעונה, ומכיוון שזרים פטורים ממיסוי זה אומר שיכולנו לתת מעל ל200 אלף דולר על זר. מתי פעם אחרונה הבאנו זר בסכומים שמתקרבים לזה?
גם בסכום הזה , חלוץ זר איכותי לא יגיע
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

De Niro כתב: 26 יוני 2021, 16:20

כי מערך הסקאוטינג שלנו מסתכם באחיין של הניסנובים, לא בגלל שאי אפשר להביא חלוץ טוב בסכומים האלה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Shacham כתב:
De Niro כתב: 26 יוני 2021, 16:20

כי מערך הסקאוטינג שלנו מסתכם באחיין של הניסנובים, לא בגלל שאי אפשר להביא חלוץ טוב בסכומים האלה.
אי אפשר גם מכ' חיפה ומכ' ת"א לא מצליחות להביא בסכומים האלו.
את החלוצים הטובים הבודדים הם הביאו בסכומים הרבה יותר גבוהים של שכר (וגם רכישה).
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

De Niro כתב: 26 יוני 2021, 17:02
Shacham כתב:
De Niro כתב: 26 יוני 2021, 16:20 גם בסכום הזה , חלוץ זר איכותי לא יגיע
אה? למה נראה לך שאנחנו צריכים חלוץ באותה רמה שמכבי חיפה או מכבי תל אביב צריכות?
שחקנים כמו אנסה, לוסיו, קיזיטו, אודה של חדרה, הגיעו בסכומים דומים או נמוכים בהרבה. בעצם מה שאתה אומר פה זה שההיצע הישראלי הוא הכי טוב שיש בשוק העולמי ברמות שכר האלה, זה לא הגיוני בשום צורה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Shacham כתב:
De Niro כתב: 26 יוני 2021, 17:02
Shacham כתב: כי מערך הסקאוטינג שלנו מסתכם באחיין של הניסנובים, לא בגלל שאי אפשר להביא חלוץ טוב בסכומים האלה.
שחקנים כמו אנסה, לוסיו, קיזיטו, אודה של חדרה, הגיעו בסכומים דומים או נמוכים בהרבה. בעצם מה שאתה אומר פה זה שההיצע הישראלי הוא הכי טוב שיש בשוק העולמי ברמות שכר האלה, זה לא הגיוני בשום צורה.
לא.
אני אומר שזה המצב.
לפני 15 שנה נגמרו הימים של להביא חלוץ זר איכותי ממזרח אירופה.
הם לא מגיעים לכאן יותר.
בטח לא ב-200k.

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

De Niro כתב: 26 יוני 2021, 17:28
Shacham כתב:
De Niro כתב: 26 יוני 2021, 17:02 אי אפשר גם מכ' חיפה ומכ' ת"א לא מצליחות להביא בסכומים האלו.
לא.
אני אומר שזה המצב.
לפני 15 שנה נגמרו הימים של להביא חלוץ זר איכותי ממזרח אירופה.
הם לא מגיעים לכאן יותר.
בטח לא ב-200k.
לכאן הם לא מגיעים זה בטוח. יש המון חלוצים בעולם שיודעים לשים גולים ומרוויחים סכום דומה.
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  241 לייקים

רק מלמד. כל שאר האופציות לא נראות לי בכלל, בטח לא לתת לאיציק לבחור חלוץ זר רחמנא לצלן
את הסם הכי גדול
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

https://m.one.co.il/Mobile/Article/20-2 ... tml?ref=hp

נתניה רוצה חלוץ סרבי בן 23 מהליגה הספרדית השניה
אם כבר דובר על זרים
Mario
קיבל.ה  297 לייקים

רק הפועל כתב: 25 יוני 2021, 19:16
Mario כתב: 25 יוני 2021, 17:05 עוואד, מלמד , וארן אחלה חלוצים אבל לקבוצת אמצע טבלה.
לא יודע עד כמה הבדלים יש בין אמצע טבלה לצמרת (כמובן צמרת שהיא מקומות 3עד4 כי לשם אנחנו צריכים לכוון) בכל מקרה ה3 הראשונים הם אפשרויות טובות שבאמת מקווה שיגיע משם לפחות שחקן אחד
הם אפשרויות טובות יחסית למה שהיה פה בשנים האחרונות.
במצב שלנו צריך ללכת לליגות כמו לטביה, גאורגיה ולחפש איזה מציאה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

בשורה התחתונה זה כבר לא מעט שנים שהרמה של הזרים בארץ (וחלוצים במיוחד) היא לא גבוהה. כמות החלוצים הזרים שנחתו פה ושמו מספר דו ספרתי של שערים (או אפילו חד ספרתי גבוה) היא מזערית. אני אפילו לא מדבר על הפועל והרקורד המזעזע שלה עם זרים, אלא בכל הליגה. הסיבות אפילו לא רלוונטיות, זו השורה התחתונה.
לדעתי צריך להיות חולה נפש כדי לרצות שהפועל יביאו חלוץ זר.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

הוקיץ' כתב: 27 יוני 2021, 00:56 בשורה התחתונה זה כבר לא מעט שנים שהרמה של הזרים בארץ (וחלוצים במיוחד) היא לא גבוהה. כמות החלוצים הזרים שנחתו פה ושמו מספר דו ספרתי של שערים (או אפילו חד ספרתי גבוה) היא מזערית. אני אפילו לא מדבר על הפועל והרקורד המזעזע שלה עם זרים, אלא בכל הליגה. הסיבות אפילו לא רלוונטיות, זו השורה התחתונה.
זו שאלה של אלטרנטיבות.

אם הבחירה היא בין חלוץ ישראלי בינוני ב-180-200 אלף דולר לעונה, או כל מיני בינוניים מינוס דוגמת אזולאי, אז זר זו אופציה טובה.

בכסף הזה אתה יכול להחתים פה חלוץ זר איכותי ועוד ישאר לך עודף.

ובאופן כללי בליגה הישראלית אין כמעט חלוצים שכובשים בכמות דו ספרתית. לאו דווקא זרים. גם ישראלים וגם זרים.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

בזמן שאנחנו מדברים, נתניה מחתימים חלוץ בן 23 שלפני שנתיים נתן 16 שערים ו8 בישולים בקבוצה סרבית מהליגה הראשונה, ונרכש ע"י מאיורקה במעל למיליון יורו. נראית העברה מעניינת.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

Shacham כתב: 27 יוני 2021, 12:07 בזמן שאנחנו מדברים, נתניה מחתימים חלוץ בן 23 שלפני שנתיים נתן 16 שערים ו8 בישולים בקבוצה סרבית מהליגה הראשונה, ונרכש ע"י מאיורקה במעל למיליון יורו. נראית העברה מעניינת.
מי שמחפש מוצא
הבעיה טצלנו עם זרים, זאת הגישה של האחים וקלינגר שלא סומכים, לא מבינים ומחפשים את המוכר להם.
אלא אם זה פיתוי של שחקן צעיר מאוד וזול
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

נועם שחם כתב: 27 יוני 2021, 11:14
הוקיץ' כתב: 27 יוני 2021, 00:56 בשורה התחתונה זה כבר לא מעט שנים שהרמה של הזרים בארץ (וחלוצים במיוחד) היא לא גבוהה. כמות החלוצים הזרים שנחתו פה ושמו מספר דו ספרתי של שערים (או אפילו חד ספרתי גבוה) היא מזערית. אני אפילו לא מדבר על הפועל והרקורד המזעזע שלה עם זרים, אלא בכל הליגה. הסיבות אפילו לא רלוונטיות, זו השורה התחתונה.
זו שאלה של אלטרנטיבות.

אם הבחירה היא בין חלוץ ישראלי בינוני ב-180-200 אלף דולר לעונה, או כל מיני בינוניים מינוס דוגמת אזולאי, אז זר זו אופציה טובה.

בכסף הזה אתה יכול להחתים פה חלוץ זר איכותי ועוד ישאר לך עודף.

ובאופן כללי בליגה הישראלית אין כמעט חלוצים שכובשים בכמות דו ספרתית. לאו דווקא זרים. גם ישראלים וגם זרים.
מה זה יכול להחתים חלוץ זר איכותי? עובדתית הם לא מגיעים לפה.
קח את גיא מלמד ואנתוני וארן, חלוצים שעשו פה עונות של 8-9 גולים ולא בהרבה דקות. כמה חלוצים זרים עשו את זה בשנים האחרונות?
חלומות באספמיה.
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  241 לייקים

הם כנראה הולכים על לוסיו
את הסם הכי גדול
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

קוקאין ואלכוהול כתב: 27 יוני 2021, 14:47 הם כנראה הולכים על לוסיו
מי מה?
שליחת תגובה