עונת מלפפונים 21

פורום אוהדי הפועל תל אביב
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

redrony כתב: 22 יוני 2021, 17:21
אספרנסה כתב: 22 יוני 2021, 17:18 מצד אחד חוצפה רצינית מצדו לדחות הצעה כזאת במידה ובאמת הציעו לו 180 אלף דולר ל-3 שנים. אבל חייב להגיד שאם אכן שהר יגיע, מעניין יהיה לראות את אלטמן בקבוצה כזאת שבפעם הראשונה מזה שנים לא הכל על הגב שלו והוא מוקף בכלים התקפיים יותר נורמליים מכל היצורים שנחתו פה בשנים האחרונות. לדעתי התקפה של ורד, שהר, דוידה, אלטמן מתחת לחלוץ פוטינציאלית מהקטלניות בליגה.
אני מת שמישהו יסביר פעם לעצמו לפני שהוא כותב דברים מה זאת אומרת ״חוצפה רצינית מצדו לדחות הצעה״. שינסה לחשוב עוד שניה עם עצמו האם הדברים שהוא עומד לכתוב יש להם איזה ערך הגיוני
מסכים. אם מישהו מסכים לשלם לו את הסכומים האלה שיהיה לו בהצלחה. זו בטח לא חוצפה.
רק מקווה שבהנהלה שלנו לא יעשו את הטעות הזו.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

עידן כהן חוזר לארץ וחתם בהפועל רמת גן ושאלה לי אליכם -

הייתם מחזירים אותו בתור המגן המחליף לבן ביטון? כי את האמת מרגיש לי שיש פה שחקן שהוא שמיים וארץ לעומת סנדל ואני לא רואה אותנו מביאים מגן ימני מחליף יותר טוב ממנו וביחד עם הזיקה למועדון מרגיש לי שיכולנו למצוא לו מקום ותקציב
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב:עידן כהן חוזר לארץ וחתם בהפועל רמת גן ושאלה לי אליכם -

הייתם מחזירים אותו בתור המגן המחליף לבן ביטון? כי את האמת מרגיש לי שיש פה שחקן שהוא שמיים וארץ לעומת סנדל ואני לא רואה אותנו מביאים מגן ימני מחליף יותר טוב ממנו וביחד עם הזיקה למועדון מרגיש לי שיכולנו למצוא לו מקום ותקציב
חיובי
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 22 יוני 2021, 18:28 עידן כהן חוזר לארץ וחתם בהפועל רמת גן ושאלה לי אליכם -

מה? מטורף. הוא ממש לא מגן של ליגה לאומית.
חבל הייתי מביא בשמחה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

הוא לחלוטין מגן של ליגה לאומית.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

עידן כהן שחקן ליגה לאומית. אם הוא עדיף על סרדל כמגן מחליף? חד משמעית.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

דור חוגי חתם בויסלה קרקוב

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

לירון האדום כתב: 22 יוני 2021, 20:34 דור חוגי חתם בויסלה קרקוב

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
הם בערך בסטטוס של הפועל, מועדון פאר בעבר שבשנים האחרונות אם הוא מגיע לפלייאוף העליון זה נס.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
Ben
קיבל.ה  69 לייקים

לא ברור איך עידן כהן לא בהפועל... קלאסי. מגן ימני מחליף סביר, מהנוער עם זיקה להפועל, בטח לא יקר... מה רע?
הפוסט קיבל 18 לב אדום
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

סימן שאלה גדול לגבי העונה הזאת.כן בן סהר לא בן סהר,ההרכב הראשון מורכב בכמחציתו משחקנים מבוגרים שהסיכוי שלהם להיפצע הוא גבוה יחסית מן הסתם בנוסף לאדון מפשעה אדי גוטליב,ואין גיבוי מוכח בספסל שמורכב בחלק ניכר שלו משחקני לאומית (שוב). דרך אגב בין היתר מהסיבה הזאת הייתי מעדיף את מלמד על בן סהר
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

הוקיץ' כתב: 22 יוני 2021, 18:23
אספרנסה כתב: 22 יוני 2021, 17:18 מצד אחד חוצפה רצינית מצדו לדחות הצעה כזאת במידה ובאמת הציעו לו 180 אלף דולר ל-3 שנים. אבל חייב להגיד שאם אכן שהר יגיע, מעניין יהיה לראות את אלטמן בקבוצה כזאת שבפעם הראשונה מזה שנים לא הכל על הגב שלו והוא מוקף בכלים התקפיים יותר נורמליים מכל היצורים שנחתו פה בשנים האחרונות. לדעתי התקפה של ורד, שהר, דוידה, אלטמן מתחת לחלוץ פוטינציאלית מהקטלניות בליגה.
זה תמיד מצחיק אותי כשעולה הטיעון הזה לגבי שחקנים סופר מוגבלים כמו אלטמן. אם רק היו שחקנים טובים לידו היינו מגלים איזה כוכב הוא. בפועל גם ליד שחקנים אחרים הוא ישאר אותו שחקן מוגבל טכנית שחושב לאט.
אולי פשוט במקום נביא שחקן טוב? כזה שלא צריך מיליון שחקנים איכותיים לידו כדי לבוא לידי ביטוי?
אגב, בהרכב שנבנה (בהנחה שיגיע חלוץ טוב) בעיני אלטמן, אם ישאר, צריך בכלל לעלות מהספסל (לא שיש לי ספק שהוא יהיה באנקר בהרכב כרגיל).
זה לא אמור להצחיק אותך.
בגדול ליד שחקנים טובים קל יותר לבוא לידי ביטוי.
אלטמן ספציפית אצלנו המוגבלות שלו באה יותר לידי ביטוי מכיוון שרוב הכדורים הולכים אליו כי אין משהו אחר,ואז מגיעה התקיעות... ובאה לידי ביטוי האיטיות.
ברגע שיהיו עוד אופציות טובות בהתקפה כל האיזון מהבחינה הזאת משתנה וגם ליריב קשה יותר מולך.
היום יודעים לסגור את אלטמן זה מספיק לסגור את הפועל,ברגע שרמת השחקנים עולה גם ליריב יהיה קשה יותר ואלטמן יוכל למצוא עצמו חופשי יותר.
מסכים איתך שהוא שחקן מוגבל,הוא לא יהפוך להיות שחקן אחר,אבל כן בהכרח יהיה לו קל יותר ולהגנות מולנו קשה יותר.
סה״כ בתור שחקן מוגבל בקבוצה מאד מוגבלת התקפית בשנתיים האלה עשה מספרים סבירים מאד.
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

רדפוקס כתב: 22 יוני 2021, 14:08 אגלה לכם סוד, אלטמן לא שווה גם את ה-170-180 שהוא קיבל פה עד עכשיו. אני לא מבין למה מתעקשים על הבינוני הזה שתוקע את המשחק ואין לי שום תפקיד שהוא טוב בו על המגרש. חוץ מזה שהוא חנזיר מבחינה פיזית הוא שחקן ללא יתרונות ברורים.
הוא לא עילוי ויש לי ביקורת עליו, אבל הוא השחקן היחיד בסגל שיודע לכבוש, ומהישראלים הכובשים הטובים בליגה. מספיק להסתכל על השמות הישראלים האחרים שכבשו כמוהו או יותר ממנו, 90% מהשמות זה שחקנים שלא בעולמות שלנו בכלל (חזיזה, שועה, דור פרץ וכו׳).
ברור שלא צריך לשבור את התקציב בשבילו, אבל 180 נראה לי הוגן לשחקן ישראלי בכיר.
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

ובנושא אחר, קלטינס עדיין מקושר אלינו. אני מקווה שזה לא נכון כי אז זה בטח יבוא על חשבון חלוץ בכיר.
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

Nivik כתב: 23 יוני 2021, 07:53
רדפוקס כתב: 22 יוני 2021, 14:08 אגלה לכם סוד, אלטמן לא שווה גם את ה-170-180 שהוא קיבל פה עד עכשיו. אני לא מבין למה מתעקשים על הבינוני הזה שתוקע את המשחק ואין לי שום תפקיד שהוא טוב בו על המגרש. חוץ מזה שהוא חנזיר מבחינה פיזית הוא שחקן ללא יתרונות ברורים.
הוא לא עילוי ויש לי ביקורת עליו, אבל הוא השחקן היחיד בסגל שיודע לכבוש, ומהישראלים הכובשים הטובים בליגה. מספיק להסתכל על השמות הישראלים האחרים שכבשו כמוהו או יותר ממנו, 90% מהשמות זה שחקנים שלא בעולמות שלנו בכלל (חזיזה, שועה, דור פרץ וכו׳).
ברור שלא צריך לשבור את התקציב בשבילו, אבל 180 נראה לי הוגן לשחקן ישראלי בכיר.
תן לי את הדק' שלו ואת הפנדלים שלו אני מבטיח לך אני לא נופל ממנו.
והוא ממש לא ישראלי בכיר.
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

יהיה לא חכם בעיניי לוותר על אלטמן, הפועל נראתה השנה אחרת לגמרי איתו ובלעדיו. יש לו את הנטייה של ע.ז לא להיות טוב במיוחד מבחינה טכנית אבל כן לכבוש שערים שמשמעותיים לקבוצה (כמה שחקנים יש לנו שהבקיעו 2 גולים בדרבי בשנים האחרונות?).
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

בן שהר הוצע למכבי חיפה, שלא מעוניינת בו.
בודק אופציות אחרונות לפני שהוא מתפשר עלינו?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

Nivik כתב: 23 יוני 2021, 08:36 בן שהר הוצע למכבי חיפה, שלא מעוניינת בו.
בודק אופציות אחרונות לפני שהוא מתפשר עלינו?
הייתי בכייף מראה לו את הדלת לבני יהודה
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

זה שחקן שכל גול וחצי שיבקיע, יבדוק אם הוא עדיין מבוקש בq.p.r או בבלגיה, או אם גולדהאר מעוניין
כל זאת אפילו שהוא כבר יכול להיות סבא של דוידה.
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

HTA בפייסבוק:
בהפועל הגיבו לסאגה המתישה הזאת.
''הצענו לשהר את ההצעה הגבוהה ביותר שהוא קיבל, הרבה מעבר למה שחשבנו, כי אנחנו מאמינים ביכולות שלו. אבל בסופו של דבר גם לנו יש גבולות תקציב וציפינו משחקן בית כמוהו שיידע להודות על ההצעה הג'נטלמנית שקיבל''
בקיצור, יש לו יומיים להשיב על ההצעה, לאחר מכן הפועל תמשיך הלאה. יחפשו חלוץ זר
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לדעתי הם צריכים לאיים עליו שהוא יהיה הקפטן רק אחרי אושר דוידה. אין ברירה חייבים להפעיל את נשק יום הדין.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

לגבי אלטמן - אני הייתי מזמן מבטל את ההצעה. שחקן שאולי שווה 100 אלף דולר ומגרד כל הקריירה שלו יותר על איזושהי תדמית שבנה לעצמו.
לגבי שהר - להתאבד עליו.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

לאור העובדה שאלטמן הבקיע אותו מספר גולים כמו שהר בשנתיים האחרונות, מעמדה יותר אחורית, והוא גם צעיר ממנו ב4 שנים, קצת מוזר הפער בין שתי ההמלצות שלך.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

בבקשה תחתימו חלוץ זר
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

ההצעה לאלטמן יפה מאוד. 180 אלף דולר לעונה במשך 3 שנים.
אם לא מתאים לו והוא חושב שהוא שווה יותר, אז עם כל הכבוד אפשר להציע את הסכום הזה לשחקן אחר שעל הנייר יכול לתת לא פחות ממנו (מלמד למשל, הייתי בודק גם אם רמזי ספורי).
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדRon.T
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

האדס כתב: 23 יוני 2021, 09:11 לגבי אלטמן - אני הייתי מזמן מבטל את ההצעה. שחקן שאולי שווה 100 אלף דולר ומגרד כל הקריירה שלו יותר על איזושהי תדמית שבנה לעצמו.
לגבי שהר - להתאבד עליו.
לא צריך להתאבד על אף אחד.
במקום אלטמן אפשר להביא את פלקוצ׳נקו שאני מניח שלא בתוכניות של חיפה.
ובמקום שהר אפשר להביא חלוץ זר, כן זה ידרוש קצת סקאוטינג ולא מהליגה הסינגאפורית אבל אני בטוח שעם הכסף שמציעים לשהר אפשר להביא חלוץ טוב.
האדום הצורר כתב: 23 יוני 2021, 09:23 לאור העובדה שאלטמן הבקיע אותו מספר גולים כמו שהר בשנתיים האחרונות, מעמדה יותר אחורית, והוא גם צעיר ממנו ב4 שנים, קצת מוזר הפער בין שתי ההמלצות שלך.
בן שהר בשנתיים האחרונות: 19 שערים (מתוכם 5 בפנדל), ב- 3,800 דקות משחק.
אלטמן בשנתיים האחרונות: 18 שערים (מתוכם 7 בפנדלים), בכ-5,000 דקות משחק.

בוא רק נדייק את זה קצת.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

חברים , בן שהר בליגה שלנו עם קשרים טובים הוא מניה בטוחה.
הליגה בקפריסין עם הגנות טובות יותר מבארץ.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

רדפוקס, אשמח למקור לדקות, כי בן שהר שיחק 65 משחקים בשתי העונות האלה, 3 יותר מאלטמן, לפי הנתונים שמצאתי. בכל מקרה, מדובר בשחקנים עם סטטיסטיקה דומה ששיחקו בליגות ברמה דומה ואחד מהם תופקד רוב הזמן כחלוץ והשני כקשר התקפי, מה שמעיד בעיקר לטובתו של אלטמן.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

פלקושצ'נקו מיותר לגמרי אחרי שהחתמנו את אזולאי. אלה שני שחקנים שלא יכולים לדרוך על מגרש כדורגל ביחד. אלטמן מביא תכונות שונות והוא יותר ורסטילי, יכול לשחק גם באגף או כחלוץ.

ובאמת שאני לא מבין את הקיבעון על בן שהר. בעיני גיא מלמד עדיף.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

לפי טרנספרמרקט, אלטמן שיחק 5,810 דקות בשתי העונות האחרונות, ושהר 4,655.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

תודה. הלוואי שאלטמן יישאר ובן שהר יגיע, שניהם עם נתונים טובים מאוד ביחס למה שאנחנו מקבלים לרוב בהתקפה (למרות העונה הבינונית של שהר), אבל אני מסכים שגיא מלמד חלוץ טוב והוא חלופה הגיונית לגמרי לשהר. בכל מקרה, במצב העניינים הנוכחי, הייתי מתאמץ להשאיר את אלטמן.
נערך לאחרונה על ידי האדום הצורר ב 23 יוני 2021, 11:56, נערך פעם 1 בסך הכל.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אם כבר נתונים, בשתי העונות האחרונות:

מלמד 13 שערים ב-2,765 דקות
שהר 16 שערים ב-4,655 דקות
אלטמן 12 שערים ב-5,810 דקות (שיחק כקשר ברוב הדקות)
*לא כולל פנדלים

באמת שאני לא מבין מה הקטע להעדיף את שהר על מלמד. במיוחד כששהר עוד חודש בן 32, ומלמד בשיא הקריירה.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אטלמן בעונה החולפת מבין כל חלוצי הליגה:
מקום 1 במסירות מדויקות
מקום 1 במאבקי אוויר מוצלחים
מקום 2 במאבקי קרקע מוצלחים (שני רק לאנסה)
מקום 1 בסחיטת עבירות
מקום 3 בחילוצי כדור (מקום 2 אושר דוידה)

כל אלו נתונים שאנשים לא רואים או לא מחפשים כשהם מסתכלים על חלוץ אבל אלו תכונות ש*הכרחיות* עבור חלוץ בהפועל כי זאת הקבוצה שלנו

אלטמן הכרחי עבורינו, הוא שחקן מאוד דומיננטי ותהיו בטוחים שאם חוליית ההתקפה סביבו תשתפר גם הגולים והבישולים יגיעו בכמויות גבוהות יותר
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אני אשמח אם אלטמן יישאר, אבל במצב הנוכחי אם מציעים לו 180 אלף דולר לכל עונה למשך 3 שנים, והוא לא רוצה, אז אין הבה מה לעשות. הוא לא שווה יותר מזה.

שורה תחתונה יש לו בעונה שעברה 2 שערים שאינם בפנדל בליגה (כפ"ס וביטר) ועוד אחד בגביע (גמר נגד מכבי).
בהחלט יש לו הרבה דברים אחרים שהוא עושה שלא נכנסים לסטט' של שערים ובישולים, והוא גם במיוחד עושה הגנה ומשקיע שזה יפה מאוד, אבל לא צריך להפוך אותו לאיזה מניה בטוחה בכוח. בסוף הוא שחק התקפה והוא נמדד בשערים ובישולים, פחות בכמה עבירות הוא סחט.
ייתכן מאוד שלצד שחקני התקפה טובים יותר גם המספרים שלו ישתפרו משמעותית, אבל כרגע אלה המספרים שלו ועל בסיסם להציע לו הצעה כזה זה מכובד מאוד.
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 23 יוני 2021, 12:03, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדGili
redead
קיבל.ה  410 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 23 יוני 2021, 11:58 אטלמן בעונה החולפת מבין כל חלוצי הליגה:
מקום 1 במסירות מדויקות
מקום 1 בסחיטת עבירות

כל אלו נתונים שאנשים לא רואים או לא מחפשים כשהם מסתכלים על חלוץ אבל אלו תכונות ש*הכרחיות* עבור חלוץ בהפועל כי זאת הקבוצה שלנו

אלטמן הכרחי עבורינו, הוא שחקן מאוד דומיננטי ותהיו בטוחים שאם חוליית ההתקפה סביבו תשתפר גם הגולים והבישולים יגיעו בכמויות גבוהות יותר
לפעמים גם סטטיסטיקה משקרת
בחייאת, למי הוא מסר את כל המסירות המדויקות האלה, לשטקוס ?
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

טכנית לארז כתב: 23 יוני 2021, 12:02 אני אשמח אם אלטמן יישאר, אבל במצב הנוכחי אם מציעים לו 180 אלף דולר לכל עונה למשך 3 שנים, והוא לא רוצה, אז אין הבה מה לעשות. הוא לא שווה יותר מזה.

שורה תחתונה יש לו בעונה שעברה 2 שערים שאינם בפנדל בליגה (כפ"ס וביטר) ועוד אחד בגביע (גמר נגד מכבי).
בהחלט יש לו הרבה דברים אחרים שהוא עושה שלא נכנסים לסטט' של שערים ובישולים, והוא גם במיוחד עושה הגנה ומשקיע שזה יפה מאוד, אבל לא צריך להפוך אותו לאיזה מניה בטוחה בכוח. בסוף הוא שחק התקפה והוא נמדד בשערים ובישולים, פחות בכמה עבירות הוא סחט.
ייתכן מאוד שלצד שחקני התקפה טובים יותר גם המספרים שלו ישתפרו משמעותית, אבל כרגע אלה המספרים שלו ועל בסיסם להציע לו הצעה כזה זה מכובד מאוד.
היה לו גם שער שדה נגד מכבי בליגה ושער בחצי הגמר (הגבהה שהלכה פנימה).

הלוואי שבסוף אלטמן ומלמד יחתמו.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

redead כתב: 23 יוני 2021, 12:02
Giovanni Giorgio כתב: 23 יוני 2021, 11:58 אטלמן בעונה החולפת מבין כל חלוצי הליגה:
מקום 1 במסירות מדויקות
מקום 1 בסחיטת עבירות

לפעמים גם סטטיסטיקה משקרת
בחייאת, למי הוא מסר את כל המסירות המדויקות האלה, לשטקוס ?
יכולה להיות אנומליה בנתונים אבל באופן נקודתי ולא מגמתי, זה לא נכון להגיד שכל הסטטיסטיקה תציג תמונה שקרית
long live the zapta
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

נכון.
יש לאלטמן גם את הגול ההוא בדרבי, הזדמנות טובה להזכיר שהוא גם סחט שם פנדל 800%, אבל שמולביץ עשה את המוטל עליו , התעלם ואז אישר למכבי שער שהפוך הוא היה פוסל בוודאות.

בכל מקרה אני לא יודע אם אני מעדיף את מלמד על שהר.
שהר מאז 15/16 עד 19/20 נתן קבוע דו ספרתי בבאר שבע.
מלמד בסקוטלנד אני רואה נתן השנה 7 בכ-1100 דקות.

גם את וארן אני לא פוסל.
נתן בב"ש 7 שערי ליגה ב-1240 דקות (לא נראה לי שבעט פנדלים).

אם יגיע אחד מבין מלמד, שהר או וארן זה יהיה טוב לדעתי.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

טכנית לארז כתב: 23 יוני 2021, 12:02 אני אשמח אם אלטמן יישאר, אבל במצב הנוכחי אם מציעים לו 180 אלף דולר לכל עונה למשך 3 שנים, והוא לא רוצה, אז אין הבה מה לעשות. הוא לא שווה יותר מזה.

נכון מאוד. 180 לשנה זה אחלה ואם הוא לא רוצה זו עניין שלו לגמרי. אני חושב שאם ההבדל הוא 20 אלף דולר זה לא משהו שאי אפשר להתגבר עליו (למרות שבאמת אין לי מושג מה תקציב שכר השחקנים ומה זה אומר ה 20 אלף האלה).
אולי זה זולג לעניין קצת של אגו וזה, מה לעשות, גם חלק מהמציאות.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

מקום 1 במסירות מדויקות
מקום 1 בסחיטת עבירות

הנתונים האלה חסרי משמעות. קודם כל, אין הרבה שחקנים שמוגדרים כחלוצים באתר המנהלת, ושנית, כל הנתונים האלה הם נתונים מצטברים, כלומר מעוותים על ידי כמות הדקות שהשחקן שיחק (להבדיל מנתונים פר דקה או אחוז פעולות מוצלחות). בהתחשב בכך שאלטמן שיחק 2714 דקות בליגה, כאשר רק שלושה שחקנים שמוגדרים כחלוצים באתר המנהלת שיחקו יותר דקות ממנו ורק תשעה חלוצים שיחקו לפחות 2000 דקות, הדירוגים שלו בכל הקטגוריות הנ"ל, כאמור, חסרות משמעות.

אם מסתכלים על הסטטיסטיקות באתר המנהלת מה שקופץ זה 5 מסירות מפתח מוצלחות בעונה שלמה. זה נתון רע מאוד לשחקן ששיחק בעיקר מאחורי החלוץ. רק בהפועל עברו אותו דוידה עם 16, שטיין עם 8 (בעיקר או רק ממצבים נייחים, אני מניח), בן ביטון עם 7, ויש גם את איינבינדר עם 4, בואטנג ואליאס עם 3 (שחקני קישור אחורי שגם שיחקו הרבה פחות ממנו), ושלומי אזולאי, עזריה ויצחק עם 3 בערך בשליש מהדקות של אלטמן. שלומי אזולאי באשדוד עם 22 ועידן ורד עם 12.

אני אוהב את אלטמן ורוצה שהוא יישאר אבל בסופו של דבר מדובר בשחקן די אפור.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

redrony כתב: 23 יוני 2021, 12:28

נכון מאוד. 180 לשנה זה אחלה ואם הוא לא רוצה זו עניין שלו לגמרי. אני חושב שאם ההבדל הוא 20 אלף דולר זה לא משהו שאי אפשר להתגבר עליו (למרות שבאמת אין לי מושג מה תקציב שכר השחקנים ומה זה אומר ה 20 אלף האלה).
אולי זה זולג לעניין קצת של אגו וזה, מה לעשות, גם חלק מהמציאות.
אולי הוא מסתכל כמה הציעו לשהר ועל בסיס זה דורש יותר.
הקטע הוא שמקצועית לשהר באמת הגיוני להציע יותר. יש לו יותר קבלות בליגה הישראלית והמספרים שלו בה הרבה יותר אמינים.
שליחת תגובה