עונת מלפפונים 21

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  345 לייקים

מריו פצ'אלקה כתב: 11 יוני 2021, 02:08
dino כתב: 08 יוני 2021, 09:46 פיראס מוגרבי,החלום הבלתי מושג של העשור הקודם(של חלק נכבד מתושבי הפורום), אולי בדרך לקאמבק בליגת העל אחרי עונה בשפרעם בליגה ב׳.
הוצע לסכנין ונוף הגליל.
כזכור, בן 29 ועבר 200 פציעות.
קלאסי הפועל להביא אותו עכשיו.
גם כששלום תקווה הגיע להפועל אמרו שהוא גמור מכל הפציעות. כנ"ל הקדנצייה האחרונה של טוטו תמוז. מוגרבי במשכורת נמוכה זה אחלה שחקן חיזוק. להבדיל מכל מה שהיה לנו בספסל השנה, להעלות את מוגרבי דקה שישים יכול לנצח לנו משחקים.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

Ron.T כתב:
dino כתב: 10 יוני 2021, 12:50
BRUNO CONTI כתב: 10 יוני 2021, 12:01 שלומי אזולאי(אשדוד)
ורד
אלטמן
שהר.
כמה זה מופרך?

מאוד מופרך
להערכתי מקסימום שניים מהרשימה יכולים להכנס בתקציב
הרי כולם כאן שחקנים של שכר מעל 120 אלף דולר לפחות.
כאשר כבר יש לך את גוטליב בשכר גבוה, את איינבינדר וביטון שמרוויחים סביב זה ומעלה ואת שלומי אזולאי החלוץ שגם מרוויח מעל 100-120 אלף.
נראה לי שגם שטקוס, שזה בזבוז כסף רציני אחרי שגמר לנו את העונה. לא לשכוח שעוד מחפשים להביא זרים.
עונה הבאה אמור יכול להיות להם יותר כסף ממנויים וכרטיסים מאשר ה8 שמיליון שקיבלו מהממשלה ואין להם גם את ההתחייבות להוריד 20% מהשכר, כך שתיאורטית הם אמורים להיות מסוגלים לעמוד בזה.
זה מתקזז עם העובדה שחיזוקי ינואר השנה על חשבון התקציב של העונה הקרובה. פורסם אז שביטון ואיינבינדר חתמו על חוזים לשנה וחצי כאשר המשכורת גדולה בהרבה בשנה השניה. זאת כדי לעמוד במכסת התקציב של שנת הקורונה.
אז בפועל, אני מאמין ששכר השחקנים השנה לא גדל, אם כבר להיפך
shaolin232
קיבל.ה  510 לייקים

בן סהר
עידן ורד
שלומי אזולאי (הקשר)

אלטמן, גוטליב פערים בחוזה החדש.

זה לפחות השחקנים שנשמעים בתקשורת שקשורים אלינו,
האם מישהו בכלל יגיע?
כנראה שלא.
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  241 לייקים

shaolin232 כתב: 11 יוני 2021, 10:07 בן סהר
עידן ורד
שלומי אזולאי (הקשר)

אלטמן, גוטליב פערים בחוזה החדש.

זה לפחות השחקנים שנשמעים בתקשורת שקשורים אלינו,
האם מישהו בכלל יגיע?
כנראה שלא.
ורד מאוד ריאלי
גוטליב גם עשוי להישאר באמת
כל השאר כנראה ישחקו בקבוצות אחרות
את הסם הכי גדול
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

SickleCell כתב: 11 יוני 2021, 05:48
מריו פצ'אלקה כתב: 11 יוני 2021, 02:08
dino כתב: 08 יוני 2021, 09:46 פיראס מוגרבי,החלום הבלתי מושג של העשור הקודם(של חלק נכבד מתושבי הפורום), אולי בדרך לקאמבק בליגת העל אחרי עונה בשפרעם בליגה ב׳.
הוצע לסכנין ונוף הגליל.
כזכור, בן 29 ועבר 200 פציעות.
קלאסי הפועל להביא אותו עכשיו.
גם כששלום תקווה הגיע להפועל אמרו שהוא גמור מכל הפציעות. כנ"ל הקדנצייה האחרונה של טוטו תמוז. מוגרבי במשכורת נמוכה זה אחלה שחקן חיזוק. להבדיל מכל מה שהיה לנו בספסל השנה, להעלות את מוגרבי דקה שישים יכול לנצח לנו משחקים.
אין לי בעיה שיבוא כמחליף.
פשוט זה ממש קלאסי הפועל שהקהל מפנטז שנים על שחקן ובסוף הוא יגיע אחרי מיליון פציעות וירידה לליגה ב'
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

לא יהיה מוגרבי וטוב שכך.
שחררו מהשם המיתולוגי הזה שלכם
מוגרבי זה גל שהגיע לחוף מזמן.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אין ספק ששחקן שמגיע מהליגה הרביעית בישראל הוא בר השוואה לשחקן שהגיע מהליגה הראשונה בשוויץ והיו לו ברזומה הופעות משמעותיות בנבחרת ישראל.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

הייתי אומר שטוב שרז שלמה עוזב ועוד לקבוצה בליגת העל כי מעבר לניסיון שם לפחות נוכל לקבל 6 נקודות בחינם אבל אין סיכוי שנצליח לנצל טעויות שלו בקבוצות אחרות
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לפי one
הגשנו הצעה לסנטיהו סלליך(29), לעונה אחת.
אם ורד אגף וגם הוא, זה יכול להצביע על מכירתו של דוידה? בהתחשב בכך שסלליך לא זול
Piz
קיבל.ה  47 לייקים

dino כתב: 12 יוני 2021, 03:16 לפי one
אני חושב שחקן אמצע יותר משחקן אגף, יש לו יכולות הגנתיות לא רעות, וגם ראיית משחק, ויחד עם זאת הוא לא מהיר במיוחד. לי זה לא ניראה שהם ימכרו את דוידה, יש לו פוטנציאל להכפיל או לשלש את המספרים שלו, וכך יהיה גם לגבי השווי שלו. שלישייה של אייבינדר אזולאי וורד באמצע ניראלי כמו אופציה מעולה, כשאליאס מחליף עם אוריינטציה התקפית ואייזן הגנתית ויש לנו סוף סוף אופציות בספסל. כמו שנאמר פה לגבי כל השאר הייתי שומר על הסגל הקיים כטאהא תחליף הולם לאבו עביד . והכי חשוב כמובן חלוץ שנותן מספרים.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

זר שלא מתוכנן להמשיך כידוע הוא הבלם הדרום אפריקאי סיאנדה קולו, לו חוזה גם לעונה הבאה. שיחות מולו מתקיימות בנושא הפיצוי הכספי שהוא יקבל. בנוסף לבלמים ישראלים כמו טאהא, רז שלמה ומיקי סירושטיין, גם נשקלת האופציה לצרף בלם זר בנוסף

sport1

חבל
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

Piz כתב: 12 יוני 2021, 10:03
אני חושב שחקן אמצע יותר משחקן אגף, יש לו יכולות הגנתיות לא רעות, וגם ראיית משחק, ויחד עם זאת הוא לא מהיר במיוחד. לי זה לא ניראה שהם ימכרו את דוידה, יש לו פוטנציאל להכפיל או לשלש את המספרים שלו, וכך יהיה גם לגבי השווי שלו. שלישייה של אייבינדר אזולאי וורד באמצע ניראלי כמו אופציה מעולה, כשאליאס מחליף עם אוריינטציה התקפית ואייזן הגנתית ויש לנו סוף סוף אופציות בספסל. כמו שנאמר פה לגבי כל השאר הייתי שומר על הסגל הקיים כטאהא תחליף הולם לאבו עביד . והכי חשוב כמובן חלוץ שנותן מספרים.
מה?! סלליך שחקן אגף קלאסי, באמצע הוא שחקן חילוש, ההיתרון הכי גדול שלו הוא מהירות, אוויר בהגנה ואגואיסט.
על מה אתה מדבר? פשוט תיארת שחקן הפוך.
Piz
קיבל.ה  47 לייקים

רדפוקס כתב: 12 יוני 2021, 12:46
Piz כתב: 12 יוני 2021, 10:03
מה?! סלליך שחקן אגף קלאסי, באמצע הוא שחקן חילוש, ההיתרון הכי גדול שלו הוא מהירות, אוויר בהגנה ואגואיסט.
על מה אתה מדבר? פשוט תיארת שחקן הפוך.
כן לא הייתי ברור, הגבתי בנוגע לזה שהוא ציין את ורד באגף . :evil-grin:
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

ורד דווקא יכול לשחק בכל אחת מעמדות הקישור
ליד אינבינדר
במקום אלטמם
באגף.
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  241 לייקים

לפי אופיר סער (וואלה) שלומי אזולאי מתקרב לחתימה וצומצמו הפערים עם בן שהר
את הסם הכי גדול
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroלירון האדום
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אופטימי מידי
אגב, הולכת להיות קבוצה מבוגרת, או מה
כל המסמרים עברו את ה31, כולל כוכבי הסגל(מלבד אלטמן, שאולי לא ימשיך)
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

איזה הרכב מבוגר.
אבל אני לגמרי בעד, משמעותי לקידום שחקנים צעירים כמו דוידה,אליאס, אייזן ,ליידנר.
אם אלטמן ימשיך ואזולאי יוחתם, ייתכן שאיינבינדר ישחק את הקשר האחורי ביותר, אזולאי 50-50 ואלטמן מתחת לחלוץ.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

מריו פצ'אלקה כתב: 12 יוני 2021, 16:03 איזה הרכב מבוגר.
אבל אני לגמרי בעד, משמעותי לקידום שחקנים צעירים כמו דוידה,אליאס, אייזן ,ליידנר.
אם אלטמן ימשיך ואזולאי יוחתם, ייתכן שאיינבינדר ישחק את הקשר האחורי ביותר, אזולאי 50-50 ואלטמן מתחת לחלוץ.
אליאס לא בטוח ישאר, הוא או הסוכן קצת חשים עצמם, או עפים על עצמם.

בסוף עוד נהיה עגלקטיקוס
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

מצד שני, בסכומים שלנו, זה האפשרות היחידה כנראה להביא מנויים.
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

אם אני הייתי המאמן הייתי משחק 4-4-2

— אייבינדר—- אזולאי —-
ורד——— ——————-אלטמן
—- אזולאי —- שהר—-

בספסל

—-אייזן—- אליאס —
דוידה(אם נמכר או לא)/שטיין—— קשר התקפי זר
———- אנטוני וראן וחלוץ נוסף מהנוער——
לשחרר או להשאיל את כל השאר מחלק ההתקפי והקישור
Money
קיבל.ה  564 לייקים

אוי ואבוי אם הם באמת חושבים על עטר. שמלבד זה שהוא חלש ולא ספורטאי
הוא סרטן בחדר הלבשה.
עד עכשיו הייתה נראית גישה יפה, מקווה שזה לא נכון.
הפוסט קיבל לייק אחדלחמן
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

Money כתב: 12 יוני 2021, 17:02 אוי ואבוי אם הם באמת חושבים על עטר. שמלבד זה שהוא חלש ולא ספורטאי
הוא סרטן בחדר הלבשה.
עד עכשיו הייתה נראית גישה יפה, מקווה שזה לא נכון.
אלירן עטר? מאיפה זה הגיע עכשיו?! בבקשה לא בבקשה.
It's 1991 and I refuse to come wack
הפוסט קיבל לייק אחדלחמן
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

אם הם מחתימים את עטר לא צריך לכתוב לו שיר שחקן :evil-grin:
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

https://m.one.co.il/Mobile/Article/20-2 ... tml?ref=hp

זה באם המומ עם שהר לא יצליח
OrCohen
קיבל.ה  239 לייקים

יש לי דזה וו מעונות קודמות.
מפציצים בשמות בשביל מנויים, ובסוף מחתימים את דדו לזמי ואולהה.
ואני נגד עטר וורד, 2 שחקנים הרבה מעבר לשיא.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אני נגד עטר.
ורד שיבוא, אבל גם במקומו אני מעדיף את אזולאי, ספורי ,, ממן או יובל אשכנזי.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

רק לא אלירן עטר. מעדיף לפתוח עונה עם לזמי
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

אני כבר לא אתפלא אם מחר אקום ואראה שמתנהל מו"מ עם האריות מהלוגו הקודם של ביתר שסיימו חוזה.ניסנוב :bow:
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

אוי ואבוי
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

אלירן עטר מבוגר אפילו ביחס לשאר השחקנים שאנחנו מעוניינים בהם.
ממש בית גיל הזהב בונים פה.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

רדפוקס כתב: 12 יוני 2021, 20:40 אלירן עטר מבוגר אפילו ביחס לשאר השחקנים שאנחנו מעוניינים בהם.
בוזגלו 2, סוס מת ובן אדם זבל.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

לא שאני בעד עטר, אבל מאיפה המידע שהוא ״סרטן בחדר ההלבשה״?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

רדפוקס כתב: 12 יוני 2021, 20:40 אלירן עטר מבוגר אפילו ביחס לשאר השחקנים שאנחנו מעוניינים בהם.

רק בן 34 ובתפקיד שלא קורה כלום אם אתה פחות זריז מהימים שהיית בן 27.
אבל עכשיף ברצינות(ננסי ברנדס), נראה שקלינגר חי בעבר הייתי אומר
מילא שניים שלושה ארבעה זה בריא לקבוצה
אורלנדיץ'
קיבל.ה  18 לייקים

מה ההתנגדות הנוראית לעטר 16 שערים בקבוצה חלשה להחריד בעונה האחרונה .
ומה זה הבלבול מוח הזה הוא חרא של בנאדם כאילו אתם בודקים כל שחקן לפני אם הוא מתנדב ובן אדם טוב.
שיבוא יתן את אותה כמות שערים שנתן השנה בביתר ואני אחלה שבבית שלו יהיה בנאדם חרא.
אלטמן אחלה בחור וחצי עונה עושה טובה שהוא על המגרש.
מעדיף שחקנים רעים גם על הדשא מאשר כאלה שחושבים שהם סטארים ועושים טוב שהם באים להפועל סטייל בן שהר ואחרי 3 מחזורים נראה אותו ממורמר כאילו היו לו הצעות מבארסה.
ועל פניו מבחינת כמות שערים הוא יותר מבן שהר בשנה החולפת כאשר שיחק בקבוצה פחות טובה וכנראה שגם לא יהיה חזיר בחוזה אולי ישאר כסף קצת.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroקוקאין ואלכוהול
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אורלנדיץ' כתב:מה ההתנגדות הנוראית לעטר 16 שערים בקבוצה חלשה להחריד בעונה האחרונה .
ומה זה הבלבול מוח הזה הוא חרא של בנאדם כאילו אתם בודקים כל שחקן לפני אם הוא מתנדב ובן אדם טוב.
שיבוא יתן את אותה כמות שערים שנתן השנה בביתר ואני אחלה שבבית שלו יהיה בנאדם חרא.
אלטמן אחלה בחור וחצי עונה עושה טובה שהוא על המגרש.
מעדיף שחקנים רעים גם על הדשא מאשר כאלה שחושבים שהם סטארים ועושים טוב שהם באים להפועל סטייל בן שהר ואחרי 3 מחזורים נראה אותו ממורמר כאילו היו לו הצעות מבארסה.
ועל פניו מבחינת כמות שערים הוא יותר מבן שהר בשנה החולפת כאשר שיחק בקבוצה פחות טובה וכנראה שגם לא יהיה חזיר בחוזה אולי ישאר כסף קצת.
כל מילה.
שוב חלק מדברים כאן כאילו המועדון שלנו אמור להיות המטה הכללי של ארגון צדיקי העולם.
אנחנו מועדון ספורט מקצועני.נקודה.
הלוואי ששניהם יגיעו.
נראה שרק אחד מהם יגיע.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

אין פה עניין של בן אדם חרא היו אצלנו כנראה תתי אדם גדולים ממנו,יש פה עניין של זהות של המועדון ,מאמן שמזוהה עם מכבי וקפטן ביתריסט (עם סרט או בלי סרט על היד,איינבינדר הוא הקפטן שלנו),עכשיו גם אלירן עטר עם המדים של הפועל זה מרגיש כבר יותר מדי
הפוסט קיבל לייק אחדRon.T
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

בנתיים נראה שקלינגר מפחד מהפחות מוכר. יש בזה טוב וגם לא טוב. מעניין יהיה לראות האם יש לו זרים שהוא מכיר, או שגם כאן הוא ילך על המוכר וינסה להביא זרים שכבר שיחקו כאן(שזה משתלב גם עם דעתם של הניסנובים, שיעדיפו לשלם לשחקן שהם מכירים)
בנתיים לגבי הזרים, חוץ מגומס הברזילאי הלא מוכר שמועמד אלינו לכאורה(וגם למכמבי) וזה לא נראה אמין
יש את קיזיטו המוכר, ליואיץ׳ המוכר ושמענו גם על הברזילאי של ב״ש שמועמד.
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

אחרי צפייה בגומס הבריזאלי ביוטיוב ניראה שמדובר בלהטוטן שגם אם החיים שלו יהיו תלויים בזה הוא עדיין ינסה לעבור מאשר לשחק פשוט.
מה שכן הוא מאוד טוב בזה, אבל רואים שבסרטון שהסיומת שלו לא משהו מול השער כניראה שבגלל זה הוא לא נמכר.
אין ספק שאם אפשר להביא אותו בחינם אין לנו מה להפסיד.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

Pegasus כתב: 13 יוני 2021, 04:08 אחרי צפייה בגומס הבריזאלי ביוטיוב ניראה שמדובר בלהטוטן שגם אם החיים שלו יהיו תלויים בזה הוא עדיין ינסה לעבור מאשר לשחק פשוט.
מה שכן הוא מאוד טוב בזה, אבל רואים שבסרטון שהסיומת שלו לא משהו מול השער כניראה שבגלל זה הוא לא נמכר.
אין ספק שאם אפשר להביא אותו בחינם אין לנו מה להפסיד.
אני בספק רב מאוד אם אנחנו נביא אותו. אם בכלל פנו אליו אני בספק.
אורלנדיץ'
קיבל.ה  18 לייקים

Hapolo כתב: 12 יוני 2021, 22:13 אין פה עניין של בן אדם חרא היו אצלנו כנראה תתי אדם גדולים ממנו,יש פה עניין של זהות של המועדון ,מאמן שמזוהה עם מכבי וקפטן ביתריסט (עם סרט או בלי סרט על היד,איינבינדר הוא הקפטן שלנו),עכשיו גם אלירן עטר עם המדים של הפועל זה מרגיש כבר יותר מדי
יכול להיות שיש צדק בדברייך ולאוהד הפועל הפשוט קשה לראות את התהליך הזה .
אבל היום אין סמלים בכדורגל ואין מזוהים השחקנים האלה במעמד הזה שיחקו בערך בכל הקבוצות הגדולות.
איינבינדר עבר במכבי ועבר בב״ש עטר היה בחיפה וגם ביתר ואפילו שכטר הלקקן הזה בכל מקום שעבר היה מזוהה עם הקבוצה שלו ובעוד רגע הוא משלים את הסיבוב שלו בחמשת הקבוצות תן לי לעשות לך ספויילר גם שם הוא יהיה מזוהה עם המועדון .
אתה יודע מה משותף לכל השחקנים האלה ולזהויות שלהם עם המועדונים?היא זה שהם נלחמו ועשו בשביל כל מועדון שהם שיחקו בו ובסוף הצליחו בו.
לשחקני כדורגל יכולה להיות העדפה מילדותם כנראה שזה בלתי נמנע ,אבל את אלו הטובים מה שמבדיל זה הרצון הזה להיות טוב כל הזמן גם כאשר קיימת העדפה הזאת בכל קבוצה בה הם ישחקו.
ראה ערך קלינגר המכביסט בגמר ואיינבינדר מול ביתר אחרי המעבר,שכטר שהקבוצה הראשונה איתה היה מזוהה הייתה הפועל.דור מיכה שיחזור לבש ואצילי שהלך לחיפה.
ואם אלירן עטר הוא אחד כזה שמסוגל לעשות הכל כדי לנצח דרבי אז אני רוצה אותו(לא טוען שהוא מסוגל)בלי קשר לאיפה שיחק.
הרומנטיקה נחמדה, אבל מועדון כדורגל הפועל תל אביב צריך להתקדם משם ,שילמנו מספיק כסף על רומנטיקות בעשור האחרון.
השאלה היחידה שצריכה להשאל היא השחקן יכול להועיל או לא יכול,ככה תבנה מועדון חזק אולי ששחקנים גאים לשחק בו ואולי גם לנו יחזרו להיות שחקנים שמזוהים עם המועדון ולא כאלה שבכל קיץ מאיימים שילכו למרות שהם ״מזוהים״(אבו עביד ואלטמן).
אני אוהד הפועל לא אף שחקן כזה או אחר ואני רוצה בהצלחתו של המועדון הזה ושאנשי המקצוע ידאגו לכל מה שצריך,אני יעודד בטוב וברע אבל מעדיף שיהיה טוב😉
נערך לאחרונה על ידי אורלנדיץ' ב 13 יוני 2021, 11:42, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 3 לייקיםכפיר אדוםSickleCellDe Niro
שליחת תגובה