גלבוע גליל

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

למה לא אנחנו?
וזה לא רק הם.זה ראשון/אילת/נס ציונה.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

Nati כתב: 04 יוני 2021, 03:37 למה לא אנחנו?
וזה לא רק הם.זה ראשון/אילת/נס ציונה.
להם יש ניהול נכון. ההחתמה של יאנג וטוקוטו היא התחלה לניהול נכון גם שלנו
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

ניהול והחלטות שקולות ולא מתוך לחץ.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

למה חיפה , הרצליה ונהריה (פעם גם אשדוד הופיעה) ירדו מרשימת ה״מנוהלות נכון״ האלה?
בליגה שלנו הפער בין מה שגלבוע עשו השנה, למה שאנחנו עשינו לבין ירידת ליגה לא גדול, קבוצה יכולה להיות למעלה ויכולה להיות למטה (שנה שעברה גלבוע היתה איפה שאנחנו היום) ולרוב להיות איפשהו באמצע.

היחידה שהיא פחות יותר באיזור חיוג של התקציב שלנו ומצליחה יותר באופן עיקבי היא חולון , אבל היא משום מה לא מופיעה ברשימה שלך...

התקוה היא שאם ההחתמות של יאנג וטוקוטו והמשך עבודה נכונה, שנה הבאה זה יהיה ה״תור״ שלנו.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

לא שאני מתנגד לטענה שאנחנו צריכים להתנהל נכון יותר מקצועית. אבל למעט אילת כל הקבוצות שצוינו בהודעה הפותחת ירדו או הגיעו כפסע מירידת ליגה מתישהו בשנים האחרונות. ראוי לציון כשמדברים על זה שצריך ללמוד מהם.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

מילפורד כתב: 04 יוני 2021, 16:06 למה חיפה , הרצליה ונהריה (פעם גם אשדוד הופיעה) ירדו מרשימת ה״מנוהלות נכון״ האלה?
בליגה שלנו הפער בין מה שגלבוע עשו השנה, למה שאנחנו עשינו לבין ירידת ליגה לא גדול, קבוצה יכולה להיות למעלה ויכולה להיות למטה (שנה שעברה גלבוע היתה איפה שאנחנו היום) ולרוב להיות איפשהו באמצע.

היחידה שהיא פחות יותר באיזור חיוג של התקציב שלנו ומצליחה יותר באופן עיקבי היא חולון , אבל היא משום מה לא מופיעה ברשימה שלך...

התקוה היא שאם ההחתמות של יאנג וטוקוטו והמשך עבודה נכונה, שנה הבאה זה יהיה ה״תור״ שלנו.
חולון היא קצת מעל אזור החיוג שלנו.
לכאורה זה נשמע לא משמעותי (בסוף ההבדל בינינו לבינם קטן משמעותית מההבדל בינינו לירושלים לדוגמה), אבל זה בדיוק ההבדל שמאפשר לך להחתים ארבעה שחקנים ברמה של טוקוטו ויאנג ולא רק שניים כאלה. זו הסיבה העיקרית שההצלחה שלהם היא קונסיסטנטית לאורך זמן.
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

בכל הקבוצות שציינת השנה אילת (הזרים הם הכוח החזק ישראלים משלימים) גלבוע גליל (הזרים חזקים ישראלים משלימים ויפתח זיו אחד) נס ציונה (זרים חזקים וישראלים משלימים ונמרוד לוי אחד) ראשון השנה אי אפשר להגדיר הצלחה כי סיימו פליאוף תחתון אבל כל הקבוצות שנותנות פייט למכבי וירושלים אלה קבוצות עם זרים טובים ושחקן ישראלי בכיר מוכח.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

איזה שחקן יפתח זיו.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroסומך
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

טכנית לארז כתב:איזה שחקן יפתח זיו.
שחקן גדול
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

וואוו איזה שני מהלכים משוגעים
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
פנאטי בלב
קיבל.ה  42 לייקים

Pumba כתב: 07 יוני 2021, 23:59 וואוו איזה שני מהלכים משוגעים
אכן, אבל קצת קשה להבין למה דדאס השחצן הציב עליו את ווילי וורקמן חביבינו, זיו עבר אותו בקלות בשני המהלכים. בכלל, שאפו לגלבוע, יופי של עונה, ולמאמנים שלהם ליובין וגורדון, שהוציאו את המקסימום מסגל שאין בו כוכבים גדולים, אבל משחק יפה מאד ביחד.
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

פנאטי בלב כתב: 08 יוני 2021, 08:37
Pumba כתב: 07 יוני 2021, 23:59 וואוו איזה שני מהלכים משוגעים
אכן, אבל קצת קשה להבין למה דדאס השחצן הציב עליו את ווילי וורקמן חביבינו, זיו עבר אותו בקלות בשני המהלכים. בכלל, שאפו לגלבוע, יופי של עונה, ולמאמנים שלהם ליובין וגורדון, שהוציאו את המקסימום מסגל שאין בו כוכבים גדולים, אבל משחק יפה מאד ביחד.
שמע דווקא אני חושב שווילי הוא שומר לא רע בכלל, ונראה לי כמאצ'אפ יחסית הגיוני (שחקן מתאבד כזה, קצת יותר גבוה ממנו לזכרוני), אבל אחרי שהוא עבר אותו פעם ראשונה הוא עשה שטות ששם אותו עליו שוב.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

סדרת חצי הגמר בין גלבוע גליל לבין הפועל חולון תוכרע היום, אבל החלאות הצהובות של הדון לא מבזבזות זמן - בווינט מדווחים שמכבי שמה עין על יפתח זיו בתור מועמד פוטנציאלי לשנה הבאה.
כי אין כמו לעשות עיניים לשחקן המפתח של היריבה הפוטנציאלית, רגע לפני משחק-הגמר. אולי כדאי שכבר יקדימו וישלחו לו כמה פיצות וטיוטת חוזה, כמיטב המסורת.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל 5 לייקיםטכנית לארזסומךFrenzyNoamיפתח16
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מה עם ג'וש דאנקן? התאים בסוף למכבי?
אני עוד זוכר את הטור המרתק של ניצן פלד ברקנטי לפני סדרת הגמר בין מכבי לירושלים על האם דאנקן ראוי להגיע ל"היכל".

אחחח איזה טור של ניצן המזועזע מהשואה

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=143534
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

אז אממ...מה לעזאזל הלך שם היום
Adom bdam
קיבל.ה  84 לייקים

אם זה היה שמעון היו מפסיקים את המשחק אחרי רבע שעה של הפסקת חשמל ומאשימים את גליל
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

זה לא סוף הסיפור עדיין.
לדעתי יש מצב למשחק חוזר.
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

BigBaller כתב: 10 יוני 2021, 00:13 אז אממ...מה לעזאזל הלך שם היום
6:58 לסיום המשחק, כשגליל מובילה ב-5, נפל החשמל ולא ניתן היה להמשיך לשחק.

המשקיף קבע שאם עד 23:50 לא ישוב החשמל, המשחק יופסק וישוחק מחדש.

החשמל חזר ב-23:48. גליל מיד החלו להתחמם לקראת חידוש המשחק, חולון ירדו לחדרי ההלבשה וסירבו לחזור, גם לאחר שמנכ"ל הודיע שההשלכות לכך הן הפסד טכני, ולמעשה, סיום העונה של חולון.

אני מניח שזה יגרר לערעורים, אך לא יודע אם לחולון יש קייס מוצק.
הפוסט קיבל 3 לייקיםBigBallerFrenzyקפטן ג'ק
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

אונישנקו כתב: 10 יוני 2021, 00:23
BigBaller כתב: 10 יוני 2021, 00:13 אז אממ...מה לעזאזל הלך שם היום
6:58 לסיום המשחק, כשגליל מובילה ב-5, נפל החשמל ולא ניתן היה להמשיך לשחק.

המשקיף קבע שאם עד 23:50 לא ישוב החשמל, המשחק יופסק וישוחק מחדש.

החשמל חזר ב-23:48. גליל מיד החלו להתחמם לקראת חידוש המשחק, חולון ירדו לחדרי ההלבשה וסירבו לחזור, גם לאחר שמנכ"ל הודיע שההשלכות לכך הן הפסד טכני, ולמעשה, סיום העונה של חולון.

אני מניח שזה יגרר לערעורים, אך לא יודע אם לחולון יש קייס מוצק.
מה בכלל הקייס שלהם?
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

מניח שאפשר לטעון שהשעה לפי התקנון לא נמדדה במדיוק מלחתחילה אז מה משנה דקה שתיים לפה או לשם.
בנוסף, לא יודע איך התקנון בנושא מנוסח, אם השאלה היא רק מתי חזר החשמל או כמה זמן לוקח לחזור לשחק, כי מהרגע שחזר החשמל היה לוקח יותר משתי דקות לחזור לשחק גם אם חולון היו מתכוונים לשחק.
ודבר שלישי ואולי הכי חשוב, המשחק היה באירוח ואחריות של גלבוע וזה לא סביר שאחרי תקלה שכזאת באירוח כל העונש יהיה דוקא על האורחים.

אם ייקבע משחק חוזר , זה לא לגמרי מופרך.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

ספורטיבית לא היה טעם בחידוש המשחק. זה לא כמו מה שהיה מול שרלרואה שזה היה לכמה דקות. אי אפשר לשחק בכזאת עצימות גבוהה אחרי שהשרירים התקררו.

המנהלת צודקת בזה שהיא הציבה רף מוחלט וברור של זמן, שבו חוזר החשמל, חוזרים לשחק ומאיזו שעה זה לא רלוונטי. לכן עם כל הכבוד לטענות המוצדקות (ספורטיבית) של חולון, בסוף מה שאמור לקרות זה ניצחון טכני לגלבוע.

יש רק שאלה אחת: בעד מי מכבי ואז ההחלטות + הטפות מערוץ רקנטי ילכו לכיוון שהוחלט.

שימון כבר עדכן את פרנקל ואת ראשי הערוץ על ישיבה שתתקיים במשרדו בשעה 9:00 ובה יוחלט עם מי ללכת.
shaharot
קיבל.ה  397 לייקים

בריאות של השחקנים.. כן בטח.. אם היה 5 הפרש לחולון הם היו עולים לשחק כמו גדולים.
לדעתי הפתרון הכי טוב וצודק זה לשחק ביום שישי מנקודת הזמן שנפל החשמל, כלומר 7 דק לסוף ו5 הפרש לגליל. יש הרבה בעיות עם זה(כנראה גם תקנונית וגם מבחינת הקהל) אבל זה הכי הוגן ל2 הקבוצות לדעתי
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

נו באמת. ליגת הליצנים של ישראל. אם העבודה שלי זה לשחק כדורסל וזה המאני-טיים של העונה, אני עולה לשחק גם בשלוש לפנות בוקר אחרי 7 הפסקות חשמל.
'שרירים קרים', אפשר לחשוב. השחקנים של גלבוע-גליל היו בדיוק באותו מצב ודווקא כן עלו לפרקט.
כנראה שפניני הבכיין גרר שם את חולון לסוף עונה סטייל פניני קלאסי. :lol: חולוניה :rofl: בהצלחה לגלבוע-גליל, שהיא כנראה באמת הקבוצה היחידה שהשנה הגיע לה!
נ.ב - אמא, תקני לנו גנרטור לשבת !
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

חמש נקודות זה כלום לשבע דקות, כך שזה לא קשור ליתרון.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

חולון לא היו נראים כ"כ שהם מסוגלים באמת לנצח את המשחק הזה.
הם היו בפיגור לכל אורך המשחק.

אני מצד אחד יכול להבין את חולון כי האמת שנפל להם טוב ההפסקת חשמל הזו, מצד שני ברגע שהשמקיף קבע דד ליין ל-23:50 וחזר החשמל ב-23:48 - עולים לשחק.
הפסד טכני יהיה מוצדק לדעתי.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

הפסד טכני יהיה מוצדק תקנונית , חידוש המשחק ל7 דקות יהיה מוצדק ספורטיבית.
משחק חוזר של 40 דקות ביום שישי כשביום ראשון/שני גמר מול מכבי יהיה הכי מוצדק מבחינת מכבי.

רוצים לנחש מה יקרה?
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

חולון עשו ביזיון ענק יכלו לעלות להתחמם וכל השיט הזה במקום הזה בחרו ללכת להתקלח ולהתמסכן. ברגע שתיבת פנדורה כזאת תיפתח וקבוצות יוכלו להחליט על דעת עצמן מה יקרה זה יהיה לא טוב לענף.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

Pegasus כתב: 10 יוני 2021, 17:04 חולון עשו ביזיון ענק יכלו לעלות להתחמם וכל השיט הזה במקום הזה בחרו ללכת להתקלח ולהתמסכן. ברגע שתיבת פנדורה כזאת תיפתח וקבוצות יוכלו להחליט על דעת עצמן מה יקרה זה יהיה לא טוב לענף.
אסור שקבוצות יחליטו מה יקרה או לא יקרה, רק לקבוצה אחת מותר!!! חלילה לגנוב לה את המעמד הזה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

קבעו להם הפסד טכני. הזיה.
בתור אחד ששיחק לא מעט כדורסל בחייו - הדבר הכי מסוכן אחרי ששעה התקררת זה לעלות לשחק שוב בעצימות מלאה, אפילו עם חימום קצר.

במשקל קריירה מול הפסד חסר חשיבות היית בוחר בקריירה בלי למצמץ.
אפשר לחשוב שהאלופה בליגה הישראלית מקבלת איזה פרס בדמות העפלה ליורוליג או משהו. ממילא משחקים פה על כלום ושום דבר כבר 21 שנה מיום השריונים ביורוליג.
יהיה טוב הפועל!
shaharot
קיבל.ה  397 לייקים

מה מונע מקבוצה להוריד את השאלטר בכל רגע נתון להמתין שעה ולעשות משחק חוזר 0-0?
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

אני רק שאלה.
למה חולון מאשימים את גלבוע גליל במשהו? נפילה של חשמל יכולה לקרות תמיד ובכל מקום ולחצי מהקיבוץ שם גם נפל החשמל באותו שלב. אז מה הקשר של הקבוצה לזה?
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
Ben
קיבל.ה  69 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 10 יוני 2021, 22:17 אני רק שאלה.
למה חולון מאשימים את גלבוע גליל במשהו? נפילה של חשמל יכולה לקרות תמיד ובכל מקום ולחצי מהקיבוץ שם גם נפל החשמל באותו שלב. אז מה הקשר של הקבוצה לזה?
מחפשים את מי להאשים
זה מפתיע אותך??
הפוסט קיבל 18 לב אדום
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

Ben כתב: 10 יוני 2021, 22:20
מחפשים את מי להאשים
זה מפתיע אותך??
שום דבר לא מפתיע, אבל גם להאשמות צריך להיות היגיון
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
shaharot
קיבל.ה  397 לייקים

אני חושב כי הגנרטור חירום לא עבד
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

נחשו מי הכי יהנה מההחלטה?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

סומך כתב: 11 יוני 2021, 11:09

נחשו מי הכי יהנה מההחלטה?
מתחיל באות מ נגמר באות א והם נמצאים באותה עיר כמונו.
מי מביא לי את הפרס?
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

אני בשוק אני בהלם אני המומה
shaharot
קיבל.ה  397 לייקים

המשחק יערך מחר משום מה והמשמעות שאם חולון מנצחים אחת מהקבוצות תשחק בשבת ראשון שני רביעי ואולי גם חמישי
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

הקטע הזוי זה שהם היו 7 דקות לסיום בפיגור של 5 במגרש חוץ.
סירבו לעלות להמשך המשחק וקיבלו משחק מהתחלה במגרש נטרלי...

אני במקום גלבוע גליל לא מגיע
הפוסט קיבל לייק אחדRon.T
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

אחד הבזיונות הגדולים שידע הכדורסל הישראלי
שליחת תגובה