השער שנפסל של שייזן

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  230 לייקים

נכון שעבר זמן ולא בוכים על חלב שנשפך אבל אני פשוט חייב להבין משהו.
איך זה יכול להיות שאין פה קונצנזוס על זה, שלא רק שאין פה פאול גם אין מגע? אשכרה הביאו איזה זווית שזה נראה כאילו הפקקים של שי על הקרסול של פרץ ועם זה רצים. פאקינג תראו את זה מזווית אחרת ובהילוך איטי ותבינו שאין פה כלום. ובכלל בהסתכלות קלה על הדרך שבה הכדור עף ואיך שפרץ נופל אפשר להבין שאין פה פאול. ופה אני לא בא בטענות לשופט שהכריע ככה בזמן נתון אני שואל את עצמי איך זה שאנחנו לא מציפים את זה? לדוגמא, יושב ניר צדוק בפוד הפודיום ונותן ליוסיפוביץ (אוהב את שניהם, למרות שהשני אוהד את הזהבת) להגיד שברור חד וחלק שיש פה עבירה והטעות היא של פפיר שפשוט לא שרק בזמן. וואלק לא אחי, אתה אוהד הפועל ואתה לא אובייקטיבי אבל אפשר להגיד משהו.
מה שאני כן וכן לקבל זה שהיה פה משחק מסוכן ועל זה אפשר לפסול מהלך. אבל זין שלי אם זה מקרה הפוך, מישהו הולך חצי דקה אחורה בשביל הפועל..

* עוד משהו, דור פרץ שכב שם כאילו מישהו ירה בו, וזו זכותו והוא עשה מה שצריך בשביל לנצח, אבל בואנה יכלב אתה כל הקריירה במצטבר לא שכבת כ"כ הרבה זמן שעל הדשא

רק הפועל :hapoel:
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
הפוסט קיבל 10 לייקיםSickleCellRon.Tבר קולמוסאNivikBenיפתח16לחמןHaunterרוויחוזה דומינגס
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

בכמה ימים של אחרי הגמר היו לא מעט דיונים על המקרה, הדבר המדהים הוא שרוב הדעות הן או פאול של אדום ברור או שבכלל לא הייתה עבירה.
קודם כל, לא מעט מהאנשים שמביעים את דעתם אומרים אותה מתוך אינטרס (אוהדי הפועל, מכבי או אנשים מאיגוד השופטים שלא ממהרים להגיד שתוצאת גמר גביע הוכרעה על החלטת שיפוט).
מעולם לא ראיתי את השידור המלא, אבל ראיתי מהמגרש כמה זמן השופט היה מול המסך והוא היה ממש מעט זמן.. כשראיתי את העבירה בדיעבד, היה קשה מאוד לקבוע אם בכלל הייתה עבירה.
אחרי כל החפירה העמדה שלי היא כזאת: שופט וידאו אמור לשנות החלטות של שופט אך ורק אם ההחלטה בשטח הייתה שגויה בוודאות באחד מארבעת המקרים שמותר לו להתערב. הדבר המעצבן שעד עכשיו אני לא חושב שניתן לקבוע בוודאות שיש עבירה ולכן השימוש בווידאו שגוי במקרה הזה.

בלי שום קשר - שתי הסיבות האמיתיות להפסד:
1. החילוף בואטנג-אזולאי, מאותה שנייה לא הצלחנו להחזיק בכדור יותר מעשר שניות רצוף, מה שהביא להתקפות חוזרות ונשנות על השער שלנו.
2. שטקוס.
הפוסט קיבל 2 לייקיםCharmanderסומך
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לא הייתה עבירה, נפלנו שוב קורבן לשיפוט מוטה ומושחת כמו עוד קבוצות.

לגבי העניין של "רוב הדעות" - זה תוצר ברור של תקשורת שמכתיבה נרטיב וגם התקשורת הזו לחלוטין נוטה לטובתם (וואן, וואלה, רקנטי).
גם אחרי הדרבי הקודם בליגה (1-1) אף אחד לא דיבר על פנדל ברור שהגיע להפועל ואדום לשוער של מכבי (הכניסה באלטמן במצב של יתרון 1-0 לנו בסיום המחצית הראשונה), אף אחד לא דיבר על שער שלכולם ברור שאם זו לא מכבי לא מאשרים אותו לאף קבוצה אחרת בליגה (פרץ ושטקוס).

הכל פה בכיס שלהם. משופטים, דרך תקשורת (למה אף אחד לא שואל איך זה שאין אצלם שחקן ערבי כבר 6 שנים רצוף מאז שראדי חטף קללות?) ועד בתי דין (למה לא הרחיקו להם אף שחקן על המהומות בטרנר אבל חצי חיפה הרחיקו על המהומות בדרבי החיפאי?) והתאחדות.

מה שהפועל צריכה לעשות (וכל קבוצה אחרת שמצליחה להתמודד איתם על אליפות) זה לדרוש צוות שיפוט זר (ואר ודשא) לדרבי הבא. אם שוב שמים לנו איזה בר נתן או בן אברהם אז פשוט לא עולים לשחק. חד וחלק.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

תגובות קיצוניות מגיעות כי זה מקרה נדיר שבו שחקן אדם הולך עם רגל קדימה וקשה לראות את המגע בין שני השחקנים. אם זו עבירה זה אדום ואם לא אז זו טעות שופט נוראית שקבעה את תוצאת המשחק. הסתכלתי כמה פעמים ובאמת לא הצלחתי לראות זווית שמוכיחה את אחת מהטענות.

השיפוט בדרבי הקודם היה הרבה יותר גרוע בעיני. במיוחד העבירה של השוער על אלטמן. לגבי השער של פרץ - אם שטקוס מפעיל שכל (כמו פרץ בגמר הגביע), הוא נשכב ולא זז ואז זה מפעיל הרבה יותר לחץ על השופט לפסול את השער. ברגע שהוא קם מיד מבחינת שופט ישראלי אין פאול, כי חונכנו שעל כל מגע קטן שמצריך שריקה עבירה, צריך להישכב כאילו קיבלת צרור מאג לברכיים.

בינינו מה זה משנה, עוד שבוע כולם כבר שוכחים ורק אנחנו כשנראה את פפיר נשרוק לו בוז במשחק שניים הקרובים.
הפוסט קיבל 3 לייקיםRed GhostסומךRed Wolf
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

Tenacious D כתב: 08 יוני 2021, 08:17 נכון שעבר זמן ולא בוכים על חלב שנשפך אבל אני פשוט חייב להבין משהו.
איך זה יכול להיות שאין פה קונצנזוס על זה, שלא רק שאין פה פאול גם אין מגע? אשכרה הביאו איזה זווית שזה נראה כאילו הפקקים של שי על הקרסול של פרץ ועם זה רצים. פאקינג תראו את זה מזווית אחרת ובהילוך איטי ותבינו שאין פה כלום. ובכלל בהסתכלות קלה על הדרך שבה הכדור עף ואיך שפרץ נופל אפשר להבין שאין פה פאול. ופה אני לא בא בטענות לשופט שהכריע ככה בזמן נתון אני שואל את עצמי איך זה שאנחנו לא מציפים את זה? לדוגמא, יושב ניר צדוק בפוד הפודיום ונותן ליוסיפוביץ (אוהב את שניהם, למרות שהשני אוהד את הזהבת) להגיד שברור חד וחלק שיש פה עבירה והטעות היא של פפיר שפשוט לא שרק בזמן. וואלק לא אחי, אתה אוהד הפועל ואתה לא אובייקטיבי אבל אפשר להגיד משהו.
מה שאני כן וכן לקבל זה שהיה פה משחק מסוכן ועל זה אפשר לפסול מהלך. אבל זין שלי אם זה מקרה הפוך, מישהו הולך חצי דקה אחורה בשביל הפועל..

* עוד משהו, דור פרץ שכב שם כאילו מישהו ירה בו, וזו זכותו והוא עשה מה שצריך בשביל לנצח, אבל בואנה יכלב אתה כל הקריירה במצטבר לא שכבת כ"כ הרבה זמן שעל הדשא

לא מסכים איתך באף מילה שכתבת, אבל חולה על ה-D אז קיבלת לייק!
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  230 לייקים

Nivik כתב: 08 יוני 2021, 12:52
Tenacious D כתב: 08 יוני 2021, 08:17 נכון שעבר זמן ולא בוכים על חלב שנשפך אבל אני פשוט חייב להבין משהו.

לא מסכים איתך באף מילה שכתבת, אבל חולה על ה-D אז קיבלת לייק!
בוא תסביר על מה אתה לא מסכים..... מת לדעת, באמת.
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

הזוי שמה שאייזן עשה נשרק לעבירה בזמן שהשער של דור פרץ בדרבי ה 1:1 אושר גם בדרבי ההוא היה מצב שטננבאום פשוט יצא וכמעט דרס את אלטמן בדרך באופן טיאורתי אין הבדלים בין המקרים ( חוץ מזה שהאגרסיביות בה טננבאום הגיע לכדור מסוכנת מאוד היה יכול לגמור לאלטמן את הקרירה במקרה הזה) אז למה לשרוק פאול על מה שאייזן עשה שיפוט מוטה לצד אחד בצורה ברורה
נערך לאחרונה על ידי רק הפועל ב 08 יוני 2021, 15:50, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

אתה צריך להסתכל על המקרו ולא המיקרו.
האירוע הזה ועוד הרבה אירועים שצפויים לנו בעתיד הוא תוצאה ישירה שהפכת לקבוצה קטנה.שאתה אחת מ4 או 5 הגדולות-יבדקו ב7 עיניים כל החלטה נגדך+לא ישרקו נגדך על הרבה דברים.למה?כי קבוצה עם כסף מביאה כוכבים,שאנשים וערוצים משלמים ורוצים לראות אותם."שווה" לכולם שהקבוצות הגדולות והעשירות מצליחות ולכן עושים להן המון הנחות.
היום אתה קבוצה מספר 10-12 מבחינת היררכיה והיחס בהתאם.
לכן גם אם יעשו הרבה רעש( ואתה צודק שצריך)
זה לא משנה ולא ישנה בעתיד
הפוסט קיבל לייק אחדyos
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

זה לא קורה רק לנו מולם.
לחיפה השנה הגיעו שני פנדלים ברורים נגדם במצב של שוויון (נגיעות יד ברורות ברחבה בשני הסיבובים של הליגה הסדירה, בשני המקרים זה היה הבלם הספרדי שלהם) לקראת סיום המשחק ובשני המקרים השופט בובה התעלם.

רק שופטים מחו"ל יכולים לתת תקווה לשיפוט הוגן פה.
המקומיים מושחתים ומוטים לטובת צד אחד.
הפוסט קיבל לייק אחדyos
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

בשביל הספורט הלכתי לצפות שוב ביוטיוב במהירות 0.25 וזה נראה שהכף רגל של אייזן מאחורי הרגל של דור פרץ ולא בכניסה ישירה, לא מאמין שהיה מגע בכלל.
המכביסט ידע לשחק את זה טוב טוב.

איזה שוד, היינו במרחק 5 דקות וטיפת מזל בפנדלים מתואר, לא ייאמן..
It's 1991 and I refuse to come wack
הפוסט קיבל 2 לייקיםלחמןyos
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

לא יודע אפ היה מגע או לא (חושב שהיה) אבל אם כל כך כואב לו בשוק למה הוא תופס את הברך?
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךRedOrMadלחמן
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

בר קולמוסא כתב: 08 יוני 2021, 22:31 לא יודע אפ היה מגע או לא (חושב שהיה) אבל אם כל כך כואב לו בשוק למה הוא תופס את הברך?
תשאל את זה ככה,אם הוא נכנס בו עם הפקקים איך הוא לא התקפל כמו רפי דהאן ועלה עשר דק' אח''כ על הברזלים ב11?
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

אדום בבית כתב: 09 יוני 2021, 07:18
בר קולמוסא כתב: 08 יוני 2021, 22:31 לא יודע אפ היה מגע או לא (חושב שהיה) אבל אם כל כך כואב לו בשוק למה הוא תופס את הברך?
תשאל את זה ככה,אם הוא נכנס בו עם הפקקים איך הוא לא התקפל כמו רפי דהאן ועלה עשר דק' אח''כ על הברזלים ב11?
כי העולם הוא לא בינארי, ויש מלא אפור בין שחור ולבן, והוא פגע עם הפקקים, בעוצמה לא חזקה מדי, בול במגן עצם, וחלאס כבר להיות בכייניםםםםםםםםםםםםםם
הפוסט קיבל 2 לייקיםEl dudernioKingAlpaca
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

אדום נחמד כתב:
כי העולם הוא לא בינארי, ויש מלא אפור בין שחור ולבן, והוא פגע עם הפקקים, בעוצמה לא חזקה מדי, בול במגן עצם, וחלאס כבר להיות בכייניםםםםםםםםםםםםםם
אתה עיוור או שקרן
הפוסט קיבל לייק אחדלחמן
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Nati כתב: 09 יוני 2021, 16:50
אדום נחמד כתב:

אתה עיוור או שקרן
לא עיוור ולא שקרן.
הייתה עבירה ברורה אין שום סיבה לשמות גנאי למי שאומר את האמת כמו שהיא
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

בחיים למדתי שאם העמדה שאני מציג משרתת אותי באיזהשהו מובן, אני צריך להטיל בה ספק.
ברור מה האינטרס שלכם.
אם אתם מניחים שאני מרוויח משהו מלהגיד שהיה פאול (נניח, תשומת לב?) אז באמת מצבכם קשה..
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

היה פאול
אנטי ביתר לשעבר
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  345 לייקים

בקבוצת הפייסבוק יש צילום תקריב איטי בוידיאו של הארוע. אפשר בבירור לראות שדווקא פרץ הוא זה שבועט ברגלו של אייזן. עוד יותר מכך, הבעיטה מעיפה את רגלו של אייזן מעלה כך שנדמה שהיא גבוהה ומסוכנת. התנועה המקורית של רגלו (לפני הבעיטה של פרץ) היא נמוכה ומהצד בניסיון לחסום את הכדור. מי שלא רואה את זה לא בהכרח עיוור, אולי זו בעיית ריכוז.
אל תירא הפועל, אל תירא!
כי מנצ'סטר הלא אתה!
ואם שלום בא, מי לא יירא?!
מי לא יירא?!
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

לכל מי שראה שם פאול של אייזן בבקשה תביאו לי הוכחה, אני מתחנן, זה לא עוזב אותי . איפה בעולם יש פה עבירה איפה..??
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לא הייתה עבירה.

עם צוות שיפוט זר בדרבי הקודם אנחנו מקבלים פנדל במצב של 1-0 לנו מול 10 שחקני מכבי אחרי שהשוער שלהם מורחק (ברך לפרצוף של אלטמן) וכנראה שאת ה2-2 שלנו בדקה 115 בגמר הגביע מאשרים והולכים לפנדלים (וחיפה אלופה עם 8-10 הפרש באפריל)

הבעיה פה הרבה יותר חמורה משופט כזה או אחר או "טעות" כזו או אחרת.
העניין הוא מערכתי.
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

SickleCell כתב:בקבוצת הפייסבוק יש צילום תקריב איטי בוידיאו של הארוע. אפשר בבירור לראות שדווקא פרץ הוא זה שבועט ברגלו של אייזן. עוד יותר מכך, הבעיטה מעיפה את רגלו של אייזן מעלה כך שנדמה שהיא גבוהה ומסוכנת. התנועה המקורית של רגלו (לפני הבעיטה של פרץ) היא נמוכה ומהצד בניסיון לחסום את הכדור. מי שלא רואה את זה לא בהכרח עיוור, אולי זו בעיית ריכוז.
אפשר לינק?
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  345 לייקים

כפיר אדום כתב: 09 יוני 2021, 18:27
SickleCell כתב:בקבוצת הפייסבוק יש צילום תקריב איטי בוידיאו של הארוע. אפשר בבירור לראות שדווקא פרץ הוא זה שבועט ברגלו של אייזן. עוד יותר מכך, הבעיטה מעיפה את רגלו של אייזן מעלה כך שנדמה שהיא גבוהה ומסוכנת. התנועה המקורית של רגלו (לפני הבעיטה של פרץ) היא נמוכה ומהצד בניסיון לחסום את הכדור. מי שלא רואה את זה לא בהכרח עיוור, אולי זו בעיית ריכוז.
אפשר לינק?
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

דרך אגב הכניסה של טננבאום באלטמן עם הברך לראש בדרבי ליגה זה אחד הפאולים הכי גסים שראיתי השנה ,אני זוכר שהצדיקו את ההחלטה בזה שאמרו שהשוער יצא לכדור ואלטמן בחוסר מזל נקלע לברך שלו,זה כמו לומר שרובן ראיוס הלך לכדור ובמקרה הברך של דהן נקלעה לאירוע.יצא לכדור כמו שוטר אס אס,חוקי בתחת שלי
הפוסט קיבל 2 לייקיםSickleCellסומך
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

Hapolo כתב: 09 יוני 2021, 19:36 דרך אגב הכניסה של טננבאום באלטמן עם הברך לראש בדרבי ליגה זה אחד הפאולים הכי גסים שראיתי השנה
אמת
אנטי ביתר לשעבר
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מקבץ מדהים.
וזה עוד בלי שני הדרבים האחרונים.
עדיין אני טוען שהפנדל שהם קיבלו מול מכבי פ"ת במחזור 1 העונה במצב של פיגור 1-0 דקה 70 זה הדבר הכי הזוי שהיה פה בשנים האחרונות.
פשוט שיפוט מוטה באופן מכוון. אפילו ניסיון לעשות בכאילו אין פה.
מושחתים.

סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

הפנדלים שמתן חוזז מקבל זה בגדר באג בפיפא
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

SickleCell כתב: 09 יוני 2021, 18:39
אפשר לינק?
אתה רציני?
שחקן בועט עם השוק בפקקים של יריב?
יש כאן כנסה מסוכנת של איזן לכדור שפוגעת בפרץ.
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

El dudernio כתב: 09 יוני 2021, 21:45
כפיר אדום כתב: 09 יוני 2021, 18:27 אפשר לינק?
אתה רציני?
שמעעעעעעעעעעעע אתה מטריף אותי תריץ את ה2 שניות הראשונות בסרטון הזהה!!!! איזה כניסה איזה פאול איפההה ??!?!??!?!
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Hapoelian כתב: 09 יוני 2021, 21:49

אתה רציני?
שמעעעעעעעעעעעע אתה מטריף אותי תריץ את ה2 שניות הראשונות בסרטון הזהה!!!! איזה כניסה איזה פאול איפההה ??!?!??!?!
זה מאוד פשוט.
איזן ניגש לכדור בגליץ' עם רגל קדימה.
פרץ ניגש לכדור עם כף הרגל.

ברגע שיש פגיעה מי שלא שולט בתנועה זה אייזן ולכן העבירה שלו.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

El dudernio כתב: 09 יוני 2021, 21:51

אתה רציני?
זה מאוד פשוט.

אם ככה גם פה בדרבי הקודם (דקה 37:23) אמור היה להיות פנדל בכניסה של טננבאום שדרס את אלטמן בכניסה שיכולה לגמור קריירה אבל משום מה זה אפילו לא זכה להתייחסות אבל מה זה משנה העיקר שמכבי מנצחים בסוף
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  241 לייקים

היה פאול של אייזן לדעתי.
הביזיון הגדול שלא מספיק מדובר הוא עצם אישור השער הראשון של הזבלים, ללא VAR, ללא בדיקה. הזבלון יונתן כהן עשה 2 פאולים במהלך על זה, גם על השוער וגם על הבלם
את הסם הכי גדול
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  345 לייקים

אתה רציני?
זה מאוד פשוט.

מה זאת אומרת ״לא שולט בתנועה״? שני השחקנים לא מגיעים לכדור, אחד גולש והשני רץ ואז בועט בשחקן שגולש, מעיף לו את הרגל ונופל מהמפגש (בו הוא זה שבועט בשני). מה קשור חוסר שליטה? אני שואל ברצינות. למיטב הבנתי מה שמשנה זה מי הפוגע לא מי מאבד שליטה.
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

El dudernio כתב:
Nati כתב: 09 יוני 2021, 16:50
אדום נחמד כתב: כי העולם הוא לא בינארי, ויש מלא אפור בין שחור ולבן, והוא פגע עם הפקקים, בעוצמה לא חזקה מדי, בול במגן עצם, וחלאס כבר להיות בכייניםםםםםםםםםםםםםם
אתה עיוור או שקרן
לא עיוור ולא שקרן.
הייתה עבירה ברורה אין שום סיבה לשמות גנאי למי שאומר את האמת כמו שהיא
אני לא חושב שהיה פאול של אייזן.
אבל העיוור או שקרן זה למי שאומר שאייזן נכנס בפרץ עם הפקקים,לא למי חושב שהייתה עבירה.
לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

רק הפועל כתב: 09 יוני 2021, 23:00

זה מאוד פשוט.

אם ככה גם פה בדרבי הקודם (דקה 37:23) אמור היה להיות פנדל בכניסה של טננבאום שדרס את אלטמן בכניסה שיכולה לגמור קריירה אבל משום מה זה אפילו לא זכה להתייחסות אבל מה זה משנה העיקר שמכבי מנצחים בסוף
דווקא הפנדל היותר פסיכי מבין השלושה (!) שלא נשרקו לטובתנו במשחק הזה הוא ההכשלה הברורה של טיבי על גיל יצחק כשהוא אחרון בדרך לשער בדקה 13:15 (17:00 בסרטון). זה כזה פאול בוטה שאני באמת לא מצליח להבין איך אף אחד לא זוכר אותו. ליציאה של טננבאום (שבעצמה מצדיקה פנדל ואדום אבל בסדר) יש עוד את ההגנה של הוא שוער מותר לו לפרק כשהוא עולה לכדור גובה, המקרה של גיל יצחק הוא פשוט הפנדל הכי ברור שראיתי מאז שסוארס הוציא כדור מהקו עם היד. והייתה גם נגיעת יד ברורה של ייני בתוך הרחבה שמנעה מהכדור להגיע לאלטמן, אבל בסטנדרטים של המשחק הזה זו עוד החלטה חצי סבירה.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

SickleCell כתב: 09 יוני 2021, 23:59

זה מאוד פשוט.

מה זאת אומרת ״לא שולט בתנועה״? שני השחקנים לא מגיעים לכדור, אחד גולש והשני רץ ואז בועט בשחקן שגולש, מעיף לו את הרגל ונופל מהמפגש (בו הוא זה שבועט בשני). מה קשור חוסר שליטה? אני שואל ברצינות. למיטב הבנתי מה שמשנה זה מי הפוגע לא מי מאבד שליטה.
זה משנה כי שחקן שלא שולט בתנועה שלו מראש מציב את עצמו בעמדה של פגיעה בשחקן יריב. ולכן הוא זה שמבצע את העבירה.
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

אפשר לינק?
כפי שחשדתי בהתחלה. היה פאול, אבל הפוך.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

זה מביך... עזבו.

זה כמו הבדיחות של הערסים בני ה 7 של הוא קפץ על הסכין
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

אלוהים ישמור. תלמדו חוקה. בחיי. פאול הפוך עאלק.
מביך ממש.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

אדום
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

אדום נחמד כתב: 10 יוני 2021, 13:17 אלוהים ישמור. תלמדו חוקה. בחיי. פאול הפוך עאלק.
מביך ממש.
מה הקשר לחוקה בכלל? דור פרץ בועט בשי אייזן ולא להיפך. אם אתה לא רואה את זה אז יש לך בעיה קשה, גם אם עשית שש קורסים לשופטים ומאה השתלמויות חוקה. המביך כאן הוא אתה
שליחת תגובה