ארז פפיר

פורום אוהדי הפועל תל אביב
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

יפתח16 כתב: 04 יוני 2021, 16:59
redrony כתב: 04 יוני 2021, 15:27
Giovanni Giorgio כתב: 04 יוני 2021, 15:11 אנשים פה ככ בטוחים בעצמם שהיה פאול ומנגד יש ציבור שלם שאומר שלא, והאמת, כמו תמיד איפשהו באמצע
וזאת בדיוק הנקודה שלי
אם זה מקרה ככ גבולי, ככ לא חד משמעי וככ נתון לויכוח אז מי שורק על זה? למה הוואר התערב? איך זה בכלל הובא לדיון?

ולגבי השופטים ואהדתם האישית, ברור לי שלכל שופט יש קבוצה, אין שום סיבה שבן אדם ילך להיות שופט אם אין לו איזה עניין בכדורגל וככל הנראה אם יש לו עניין יש לו קבוצה
אני לא חושב שהם צהובים ועושים את זה בגלל אהדתם, אני חושב שהם פשוט לא מקצועיים, לא טובים מספיק ולוקחים המון החלטות גרועות. זה לא קרה רק בגמר, זה קרה לאורך כל העונה אצל כל הקבוצות
רמת השיפוט אל מול כמות הכסף המושקעת והעניין הציבורי היא פשוט אבסורד, זה לא הגיוני שתנוהל ליגה מקצוענית שמגלגלת מליונים ומתבצעים עליה הימורים במיליונים ובסוף מה שיכריע את הכף זה החלטות שיפוט בזויות

עריכה:
רק אוסיף שבגלל שמכבי עשירה יותר ובגלל שהיא מתבכיינת על כל דבר אז השופטים נוטים לשרוק לטובתה
זה משפיע, אתם חושבים שהשופטים הם איזה אנשי מתכת חסרי רגש ובלתי ניתנים להשפעה וזה ממש אבל ממש לא נכון, אם תלחץ אותם מספיק תוכל להטות את הכף לטובתך
איזה ציבור שלם אומר שלא היה פאול? רק אוהדי הפועל :)
בסקר בבספורט 5 למשל, הרוב הצביע שלא הייתה עבירה בדרך לשער.
מן הסתם אוהדי כדורגל בכלל ואוהדי הפועל בפרט הם לא אובייקטיבים ומונעים מרגש. אבל מרגיש שאתה סתם מחפש ללכת נגד אוהדי הפועל פה, ולא בצדק. לדעתי אם הפועל היו מבקיעים את השער שיונתן כהן הכניס אין סיכוי שהואר לא היה פוסל אותו, ואין סיכוי שלמכבי היו מבטלים שער כמו של אייזן בדקה הזאת ובמעמד הזה בכזאת קלות. דקה 115, משחק על תואר והשופט בקושי הסתכל על המסך ל5 שניות, ראה פריים וחצי מזווית אחת ואיזה תמונת סטילס(כשבמשחקי ליגה חסרי חשיבות מפיסיקים משחקים ל5 דק' ויותר על החלטות ואר). ואז עוד הוסיף 5 דק', כשבפועל לא שיחקו מדקה 115 עד 124. זה לא כי הם שילמו לשופט ולא בהכרח כי השופט אוהד מכבי. פשוט כי הכי נוח לשופטים ללכת איתם, הכי שקט תקשורתית ובגלל זה כמעט תמיד החלטות גבוליות ילכו איתם. כשחכמון נתן פנדל גבולי להפועל ברבע גמר לפני עשור דיברו על זה פי 10 ממה שמדברים על איך שגנבו לנו גביע ברביעי. במקום זה התקשורת מתעסקת בקלינגר ואם מגיע לו לקבל עבודות שירות. הם מכתיבים פה את הנרטיב
אני יכול להסכים להכל חוץ מהמשפט ש״אני מחפש ללכת נגד אוהדי הפועל״. אני אוהד הפועל כבר כמעט 40 שנה. שהייתי צעיר יותר חשבתי דברים מסוימים ועם הזמן התבגרתי והצלחתי לראות דברים גם בפריזמה מעט שונה.
אני בהחלט הייתי רוצה לשמוע פחות בכיינות מאוהדי הפועל ולא מעניין אותי כמה בכיינים האוהדים האחרים. אני אוהד הפועל ויש הרבה דברים שיש לי עליהם ביקורת. גם על הקהל גם על המועדון.
אני כואב את המצב ואת המשחק הזה בדיוק כמוך. אבל אני חושב אחרת ממך
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

טכנית לארז כתב:לא משנה למה וכמה.
השורה התחתונה היא שברור לכולם שהשיפוט פה מוטה לטובתם.

לדרבים הבאים צריך לדרוש צוות שיפוט זר, כולל ואר.
אם גם לדרבי הבא ישבצו לנו איזה שמולביץ או פפיר אין טעם לעלות לשחק.

ביוון כבר שנים שבמשחקים רגישים מביאים שופטים מחול (כולל מישראל) וזה מה שהפועל, חיפה ואולי עוד קבוצות צריכות לדרוש שיקרה פה.
זה לא יקרה.
ומכיוון שלא יקרה צריך לדרוש את השופט הכי בכיר גרינפלד.
יש עוד אחד או שניים טובים.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

למה שזה לא יקרה?
זה יקרה כשקבוצות פה יתחילו להבין שאי אפשר לצפות לשיפוט הוגן כשמכבי ת"א מעורבות ישירות או בעקיפין.

להזכירך את הדרבי הקודם (1-1 בליגה) עם שיפוט הוגן ולא מוטה כנראה היינו מנצחים, ואותו לא פפיר היה זה ששפט אלא שמולביץ (פנדל ברור על אלטמן ואדום ברור לשוער שלהם במצב של 1-0 לנו).

אין ערך ספורטיבי למשחקים מולם כשיש צוות שיפוט מקומי.
היום זה פפיר, אתמול זה שמולביץ ומחר זה איזה פריד. מה זה משנה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

טכנית לארז כתב:למה שזה לא יקרה?
זה יקרה כשקבוצות פה יתחילו להבין שאי אפשר לצפות לשיפוט הוגן כשמכבי ת"א מעורבות ישירות או בעקיפין.

להזכירך את הדרבי הקודם (1-1 בליגה) עם שיפוט הוגן ולא מוטה כנראה היינו מנצחים, ואותו לא פפיר היה זה ששפט אלא שמולביץ (פנדל ברור על אלטמן ואדום ברור לשוער שלהם במצב של 1-0 לנו).

כי כשאתה רואה כיצד הם מגוננים על השופטים, ומעלימים עין מארועים אחרים שהיו במשחק בדוח שהוצא אתמול , אתה מבין שאין לזה סיכוי.
יש להם כוח כאיגוד , והם לא יאפשרו את זה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אז לא לעלות לשחק.
אין לזה ערך ספורטיבי כם ככה כרגע.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

De Niro כתב: 04 יוני 2021, 18:21

כי כשאתה רואה כיצד הם מגוננים על השופטים, ומעלימים עין מארועים אחרים שהיו במשחק בדוח שהוצא אתמול , אתה מבין שאין לזה סיכוי.
במדינה שלנו מי שצועק הכי חזק מקשיבים לו, כל מה שצריך לדאוג שזה אנחנו שנצעק הכי חזק
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Giovanni Giorgio כתב:
De Niro כתב: 04 יוני 2021, 18:21

במדינה שלנו מי שצועק הכי חזק מקשיבים לו, כל מה שצריך לדאוג שזה אנחנו שנצעק הכי חזק
לא תמיד.
הם איגוד יש להם כוח שביתה.
לא יצליחו לכופף אותם.
ומעבר לכך , אין שיח תקשורתי בעניין ולא יהיה , כי זה תמיד רק מועדון אחד מול מועדון אחר במשחק אחד.
גם איזי צעק ודיבר ולא עזר לו כלום.
אחרים גם.אין מה לעשות , צריך לדרוש את הבכירים ביותר.
אגב , גם באנגליה וספרד יש טעויות ויהיו טעויות.
בארץ אין אחידות ולמידה מטעויות , גם היגיון בריא לא קיים במיוחד בעידן ה-ואר , חוק ההיגיון לצערי נעלם , וזה מאד חסר.

Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

De Niro כתב: 04 יוני 2021, 18:29
Giovanni Giorgio כתב:
De Niro כתב: 04 יוני 2021, 18:21 כי כשאתה רואה כיצד הם מגוננים על השופטים, ומעלימים עין מארועים אחרים שהיו במשחק בדוח שהוצא אתמול , אתה מבין שאין לזה סיכוי.
לא תמיד.
הם איגוד יש להם כוח שביתה.
לא יצליחו לכופף אותם.
ומעבר לכך , אין שיח תקשורתי בעניין ולא יהיה , כי זה תמיד רק מועדון אחד מול מועדון אחר במשחק אחד.
גם איזי צעק ודיבר ולא עזר לו כלום.
אחרים גם.אין מה לעשות , צריך לדרוש את הבכירים ביותר.
אגב , גם באנגליה וספרד יש טעויות ויהיו טעויות.
אין אחידות ולמידה מטעויות , גם היגיון בריא לא קיים במיוחד בעידן ה-ואר , חוק ההיגיון לצערי נעלם , וזה מאד חסר.
עצם העלאת הנושא לדיון ולשיח הציבורי יגרום לשופטים לחשוב טוב יותר ולא בקלות דעת נגד מכבי
long live the zapta
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

רדפוקס כתב: 03 יוני 2021, 19:52 מה חשבת שאיגוד השופטים לא יגבה אותו אחרי ההשתלחות חסרת הרסן של הספסל שלנו בשופט? אם הם לא היו מגבים אותו זאת הייתה התאבדות.
אני באמת חושב שאם הוא היה שורק לעבירה ישר אף אחד לא היה מתחרפן ככה. אם היה שורק ישר זאת הייתה סתם עבירה באמצע המגרש שאם השופט רוצה להגזים הוא מוציא צהוב.
כמובן שברור לי הגיבוי שהם נתנו לו זה לא ששופט אחר היה בהכרח יותר טוב. כל השופטים בליגה הזאת ליצנים והvar רק חשף את גודל הבלוף שגם בעזרתו הם מצליחים לטעות.
OrCohen
קיבל.ה  239 לייקים

אולי אני לא אובייקטיבי, אבל בחייאת דינאק עכשיו אני רואה בפייסבוק שיונתן כהן ביצע עבירה גם על גוטליב וגם על שטקוס.
1. בזמן שגוטליב באוויר נותן לו דחיפה קלה.
2. תופס תפיסה קלה בידו של שטקוס שמוציאה אותו משיווי משקל ומונעת ממנו לנסות להגיע לכדור.

אולי זה כבר מת, אבל כמה שזה כואב השיפוט המסריח הזה.
הפוך זה היה נפסל.
לשיפוטכם...

סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

Red_man כתב: 04 יוני 2021, 19:17
רדפוקס כתב: 03 יוני 2021, 19:52 מה חשבת שאיגוד השופטים לא יגבה אותו אחרי ההשתלחות חסרת הרסן של הספסל שלנו בשופט? אם הם לא היו מגבים אותו זאת הייתה התאבדות.
אני באמת חושב שאם הוא היה שורק לעבירה ישר אף אחד לא היה מתחרפן ככה. אם היה שורק ישר זאת הייתה סתם עבירה באמצע המגרש שאם השופט רוצה להגזים הוא מוציא צהוב.
כמובן שברור לי הגיבוי שהם נתנו לו זה לא ששופט אחר היה בהכרח יותר טוב. כל השופטים בליגה הזאת ליצנים והvar רק חשף את גודל הבלוף שגם בעזרתו הם מצליחים לטעות.
ברור שלא היו מתחרפנים ככה, זה לא אומר שזה היה עבירה.
אם היו שורקים על זה ישר זה לא היה ביטול שער על כלום, אלא סתם עוד שריקה לעבירה שלא הייתה באמצע המגרש, כמו שיש הרבה כאלו במשחק.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

הפוסט קיבל 3 לייקיםDe Niroטכנית לארזההוא שאמרו לו
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הוא לא היה צריך לשכב גם.
השופט בובה התורן שלהם על הואר היה מורה לפפיר ללכת "לבדוק" בכל מקרה.

גוף מבחיל.
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

https://103fm.maariv.co.il/programs/med ... &share=app

כל כך מרגיז אותי השקר שלהם על כניסה עם הפקקים.
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

כל הכבוד לאיציק נייסנוב על התגובה לשקרן מאיגוד השופטים באולפן לילה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Nati כתב:כל הכבוד לאיציק נייסנוב על התגובה לשקרן מאיגוד השופטים באולפן לילה
מה אמר?
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

עובדיה כתב: 06 יוני 2021, 15:07
אוי ואבוי. שחקן נשאר לשכב על הדשא בשביל להדגיש שהיה פאול למרות שלא כאב לו. הוא כנראה הראשון בהסטוריה שעושה את זה. בטח שבהפועל לא עשו את זה מעולם.
איבדתם את זה לגמרי.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מקווה שהם מתכוונים לעמוד במילה שלהם ושלדרבי הבא הפועל לא עולה אם לא יהיה פה צוות שיפוט זר מחו"ל.
על הדשא ועל הואר.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

https://sports.walla.co.il/item/3440450

ארז פפיר השמיד את חשבון הפייסבוק שלו
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

"לא רחוק היום ששופט יצטרך אבטחה".
גם לא רחוק היום שנגלה רשמית שיש לנו פה קלצ'ופולי.
שליחת תגובה