הגול של יונתן כהן

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

רק אני רואה אותו דוחף שנייה לפני הנגיחה את אדי גוטליב?
מישהו בכלל בדק את זה בואר?
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

אם התמונה ההיא של הרגליים של אייזן ופרץ זו הוכחה שהיה פאול אז באותה מידה התמונה של כהן דוחף את גוטליב גם
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  345 לייקים

אדום בבית כתב: 03 יוני 2021, 06:54 רק אני רואה אותו דוחף שנייה לפני הנגיחה את אדי גוטליב?
מישהו בכלל בדק את זה בואר?
אני בכלל חשבתי שהוא דוחף קצת את שטקוס שהיה אולי מגיע לכדור אם כהן לא נותן לו את הקטנה.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

בהתחלה גם חשבתי ששטקוס נדחף אבל באחת הזוויות ראו שהוא לא כל כך קרוב אליו בכלל, מה שמעלה עוד יותר את האשמה שלו.

לגבי גוטליב, אני חושב שאם הייתה התנפלות על השופט היו מוצאים זווית שיש בה מגע שמפיל אותו. אבל אנחנו לא יודעים לעשות את זה, ההם כמובן רצו לשופט אחרי הגול של אייזן והם קיבלו מה שרצו.

מי שלא מפעיל לחץ על שופטים שלא יתפלה שדופקים אותו, לא תדרוש ביטול - לא יבטלו.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל 2 לייקיםSickleCellRed Wolf
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

פאול
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

Chegi כתב: 03 יוני 2021, 07:55 בהתחלה גם חשבתי ששטקוס נדחף אבל באחת הזוויות ראו שהוא לא כל כך קרוב אליו בכלל, מה שמעלה עוד יותר את האשמה שלו.

לגבי גוטליב, אני חושב שאם הייתה התנפלות על השופט היו מוצאים זווית שיש בה מגע שמפיל אותו. אבל אנחנו לא יודעים לעשות את זה, ההם כמובן רצו לשופט אחרי הגול של אייזן והם קיבלו מה שרצו.

זה הרבה מלל ללהגיד - אם זה היה מכבי היו פוסלים (לחץ או לא לחץ)
טכנית לארז
קיבל.ה  1571 לייקים

Chegi כתב: 03 יוני 2021, 07:55 בהתחלה גם חשבתי ששטקוס נדחף אבל באחת הזוויות ראו שהוא לא כל כך קרוב אליו בכלל, מה שמעלה עוד יותר את האשמה שלו.

ונראה לך שאם היו מפעילים לחץ הוא היה הולך לואר?
זה לא עניין של להפעיל לחץ או לא. זה עניין של צבע החולצה. אנחנו לא היחידים שנדפקנו העונה מהשיפוט שמוטה לטובתם.
הכל פה מושחת ומכוון. רק שופטים מחו"ל יכולים לשנות את המצב הזה. אבל זה לא יקרה כי זה מגמה שבאה מלמעלה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

רק בגלל הביזיון בדקה 115 לא מדברים על הפאול הברור הזה של כהן
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

תמונה
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

מה שהכי אירוני זה שבסוף המשחק הוא בא ואמר שמה שניצח להם את המשחק זה מכביזם והוא לא טעה, רק המכביזם עבר שינוי
מלהיות ווינר ללהיות בכיין שמקבל מתנות מהשופטים
הם אשכרה באים בטענה על כל נפילה שהם לא מקבלים פאול
כל המשחק הם רק בכו לשופט, רק קיבלו מתנות, רק נפלו סתם
מכביזם גירסאת 2021
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  957 לייקים

הגול של יונתן כהן 100% חוקי ו-100% אידיוטי ובאשמתנו.
הפסדנו את המשחק על שני דברים:
1. השוויון: שער אידיוטי ובאשמתנו כאמור. אם לא השער הזה, אני לא רואה איך מכבי מגיעה ליותר ממצב אחד של שער במשחק. הם מחזיקים בכדור ותוקפים, אבל לא מאוד תכליתיים.
2. החילוף של אזולאי-בואטנג: מהנקודה הזו ועד אחרי הגול השני לא הצלחנו להחזיק בכדור יותר מכמה שניות רצוף. ברגע שאתה נותן לקבוצה השנייה לתקוף בלי סוף אתה מעלה את הסיכוי שלך לעשות טעויות שיובילו לשער. כי כל מה שהקבוצה שלהם הייתה צריכה זו טעות, כי הם לא היו קרובים בכלל כל מחצית השנייה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםאדום נחמדKingAlpacaRed Ghost
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

יונתן כהן עשה שני פאולים במהלך, אחד על גוטליב ואחד על שטקוס, בלי קשר לטעויות שלהם.
לא ברור לי איך אפשר להגיד שזה גול חוקי אחרי מה שרואים בתמונות ובסרטונים של המהלך.
הפוסט קיבל 2 לייקיםיפתח16ff0000
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 03 יוני 2021, 12:34 מה שהכי אירוני זה שבסוף המשחק הוא בא ואמר שמה שניצח להם את המשחק זה מכביזם והוא לא טעה, רק המכביזם עבר שינוי
מלהיות ווינר ללהיות בכיין שמקבל מתנות מהשופטים
הם אשכרה באים בטענה על כל נפילה שהם לא מקבלים פאול
כל המשחק הם רק בכו לשופט, רק קיבלו מתנות, רק נפלו סתם
מכביזם גירסאת 2021
האמת הוא חתיכת ייצור. סוג של טב"ח בטימטום.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

אוקי הלכתי לראות את הגול כי חשבתי שאולי אני מפספס משהו. איזו אכזבה, מביך שבכלל מדברים על זה. התמונה הזו זה ההוצא מהקשרו הכי גדול שראיתי (יותר מהתמונות סטיל שהואר הראה לפפיר)
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

מה גם שאף אחד מהשחקנים לא רץ להתלונן בזמן אמת. אנשים חיים פה בהזיות ומנסים לשכנע את עצמם
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

הלך המומנטום כתב: 03 יוני 2021, 12:44 הגול של יונתן כהן 100% חוקי ו-100% אידיוטי ובאשמתנו.
הפסדנו את המשחק על שני דברים:
1. השוויון: שער אידיוטי ובאשמתנו כאמור. אם לא השער הזה, אני לא רואה איך מכבי מגיעה ליותר ממצב אחד של שער במשחק. הם מחזיקים בכדור ותוקפים, אבל לא מאוד תכליתיים.
2. החילוף של אזולאי-בואטנג: מהנקודה הזו ועד אחרי הגול השני לא הצלחנו להחזיק בכדור יותר מכמה שניות רצוף. ברגע שאתה נותן לקבוצה השנייה לתקוף בלי סוף אתה מעלה את הסיכוי שלך לעשות טעויות שיובילו לשער. כי כל מה שהקבוצה שלהם הייתה צריכה זו טעות, כי הם לא היו קרובים בכלל כל מחצית השנייה.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

בר קולמוסא כתב:אוקי הלכתי לראות את הגול כי חשבתי שאולי אני מפספס משהו. איזו אכזבה, מביך שבכלל מדברים על זה. התמונה הזו זה ההוצא מהקשרו הכי גדול שראיתי (יותר מהתמונות סטיל שהואר הראה לפפיר)
צודק. עדיין צריך להפעיל לחץ על שופטים שיגרמו לוואר לבדוק כמו שהם קיבלו מתנה כי באו בטענות
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

לכל אלה שאומרים שלא היה הייתה עבירה ולמה השחקנים לא רצו לשופט...
ממליץ לכם ללכת ולראות על מה *כבי קיבלו פנדל מחזור ראשון נגד *כבי פ''ת.
אותה דחיפה אפילו פחות מזה על ניק בלקמן ו-הופ פנדל ל*כבי,אגב ניק בלקמן גם לא התלונן לשופט.

וסתם שאלה לכל אלה שחושבים שהשופט צדק גם בגול של יונתן כהן וגם שפסל לנו את השיוויון,אתם בטח גם מסכימים שהגול של דור פרץ דרבי קודם הוא חוקי?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אדום בבית כתב: 04 יוני 2021, 06:20 לכל אלה שאומרים שלא היה הייתה עבירה ולמה השחקנים לא רצו לשופט...
אותה דחיפה אפילו פחות מזה על ניק בלקמן ו-הופ פנדל ל*כבי,אגב ניק בלקמן גם לא התלונן לשופט.

וסתם שאלה לכל אלה שחושבים שהשופט צדק גם בגול של יונתן כהן וגם שפסל לנו את השיוויון,אתם בטח גם מסכימים שהגול של דור פרץ דרבי קודם הוא חוקי?
א. לא הגיע למכבי פנדל אז.
ב. אני ממש לא חושב שהאלפית מגע שהיתה מנעה משהו. הטיעון היותר חזק זה היד לעבר הפנים של שטקוס.
ג. הייתה עבירה של אייזן בשיוויון.
ד. הגול של פרץ היה שער לא חוקי.
ה. למה לא מדברים על זה שגררו מירפק את גורפר בשער הניצחון (הרי לא סתם הוא מצא את עצמו על הקרקע).

ובלי קשר השיפוט היה מחריד.
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

El dudernio כתב: 04 יוני 2021, 08:15
אדום בבית כתב: 04 יוני 2021, 06:20 לכל אלה שאומרים שלא היה הייתה עבירה ולמה השחקנים לא רצו לשופט...

א. לא הגיע למכבי פנדל אז.
ב. אני ממש לא חושב שהאלפית מגע שהיתה מנעה משהו. הטיעון היותר חזק זה היד לעבר הפנים של שטקוס.
ג. הייתה עבירה של אייזן בשיוויון.
ד. הגול של פרץ היה שער לא חוקי.
ה. למה לא מדברים על זה שגררו מירפק את גורפר בשער הניצחון (הרי לא סתם הוא מצא את עצמו על הקרקע).

ובלי קשר השיפוט היה מחריד.
כששחקן עולה לנגיחה ושחקן מאחוריו נותן לו דחיפה ולו קטנה עם הידיים זה מחייב לשרוק על פאול.
ולא לא לא הייתה עבירה של אייזן הוא בא עם הרגל מהצד ולא מקדימה.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

הכוונה לא משנה. אלא התוצאה הסופית.

אם היה מגע של הפקקים עם השוק זה אדום.
מטרת החוק החא לשמור על הרגליים של השחקנים ולכן במידה ויש פעולה שיכולה לשבור רגל לפחות מבחינתי אין דילמה
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

El dudernio כתב: 04 יוני 2021, 08:35 הכוונה לא משנה. אלא התוצאה הסופית.

אם היה מגע של הפקקים עם השוק זה אדום.
מטרת החוק החא לשמור על הרגליים של השחקנים ולכן במידה ויש פעולה שיכולה לשבור רגל לפחות מבחינתי אין דילמה
א.הזווית שהראו לשופט היא מטעה,והזווית השנייה רק מחזקת את זה.
ב.לא היה מגע!2 שחקנים שהלכו על הכדור.
עמי נאווי
קיבל.ה  109 לייקים
יצירת קשר:

חוקי.
לכו!
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

מה זה זוית לא נכונה? יש פגיעה על מי אנחנו מנסים לעבודתמונהתמונהתמונה

Sent from my SM-N981B using Tapatalk

אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

גם אם תשים את זה עוד 1000 פעם מהזווית הזאת לא ישנה את זה שלא היה פה פאול.
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  345 לייקים

El dudernio כתב: 04 יוני 2021, 10:11 מה זה זוית לא נכונה? יש פגיעה על מי אנחנו מנסים לעבודתמונהתמונהתמונה

Sent from my SM-N981B using Tapatalk
אפילו מהזווית הזו, אם תראה את זה בהילוך האיטי, פרץ בועט ברגל של אייזן וזה גם מה שבכלל מרים אותה (לגובה הכביכול מסוכן) כי היא הייתה שלוחה מטה מהצד כדי לחסום את הכדור. יש בדף הפייסבוק שצורף בדיון המרכזי על המשחק.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הוא נגע בכדור או ברגל? או באוויר?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

ואני עדיין לא מבין למה אתם מדברים על זה, כשברור שאם שטקוס היה עומד בקו השער, או תופס כדור כמו בנאדם, לא היה משנה שום שופט והיינו מנצחים שני דרבים וזוכים בגביע
העיקר שפגע לו הכדור ברגל בחצי בפנדלים בשביל לזמבר אותנו בגמר
טכנית לארז
קיבל.ה  1571 לייקים

לא מדברים על זה בדיוק מאותה סיבה שלא דיברו על הפנדל 800 אחוז שהגיע לנו בדרבי הקודם כשהשוער נכנס באטלמן, שגם נדחף מאחורה ע"י קנדיל, במצב של 1-0 לנו.

פנדל ואדום. אבלזה מכבי אז זה בסדר.
לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

בדרבי הקודם היו שלושה פנדלים ברורים כולל אדום לשוער שלהם, ועוד כניסה עם הפקקים בשוק שאיכשהו אף אחד לשם לב אליה.
וזה בלי לדבר על זה ששנה שעברה הם ניצחו בדרבי שלוש אפס עם שלושה (!) שערים כתוצאה מטעויות שיפוט.
הפוסט קיבל 2 לייקיםטכנית לארזDe Niro
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

לאפה בחינם כתב:בדרבי הקודם היו שלושה פנדלים ברורים כולל אדום לשוער שלהם, ועוד כניסה עם הפקקים בשוק שאיכשהו אף אחד לשם לב אליה.
וזה בלי לדבר על זה ששנה שעברה הם ניצחו בדרבי שלוש אפס עם שלושה (!) שערים כתוצאה מטעויות שיפוט.
זה היה מדהים.
לא היה נעים לפסול לאיתן טיבי את הגול כי אבא שלו נפטר, אשכרה גם אמרו משהו בסגנון הזה בשידור
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

אפשר להפסיק להקפיץ תאשכול הזה?
רק אותי זה מדכא מחדש?
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroסומך
טכנית לארז
קיבל.ה  1571 לייקים

הכל התחיל שם כשעד דקה 70 מכביל'ה לא הצליחו לתת גול,אז השופט בובה התורן שם (שכחתי מי זה אפילו) המציא להם פנדל דקה 70 ואז עוד 2 בנבדל ברור בלי התערבות ואר (טיבי ושכטר).

הכל פה מכור ומושחת כבר שנים ולא רק אנחנו נדפקים שהשיפוט המוטה לטובתם כמובן.
אני עוד זוכר את בדש כובש שער ביד ב"משחק עונה" במדי מכבי נגד בש.
שליחת תגובה