הכנות לעונה הבאה - הפאן הניהולי

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה

ניהול הקבוצה בידי האוהדים

כן
8
33%
לא
16
67%

סך הכול הצבעות: 24
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

האמת שקשה לי לדבר על נושאים מקצועיים שבמועדון סוררת חובבנות וניהול שכונתי, אי אפשר להשיג משהו ככה
לכולנו ברור שאנחנו צריכים תהליך ארוך של הבראה ובניה מחדש השאלה היא איך

אם ניצא מנק׳ הנחה שאין רוכש, לא עכשיו ולא בעוד 5 שנים, האם להשאיר את מצב העניינים כפי שהוא זו גזירה משמיים או שיש מה לעשות בתור אוהדים?

האם לדעתכם האוהדים יכולים להחזיק את הקבוצה, אולי בשותפות עם בעלים, וליצור פה משהו גדול יותר?
long live the zapta
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

דעתי היא שדברים צריכים להסגר קודם בענייני החובות מול אירופה ואז נדע לאן פני המועדון, אם לאבדון, או ללונדון
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

גם אחרי שייסגר עניין החובות, אני לא מאמין שיימצא רוכש נורמלי.
הכדורגל הישראלי לא מושך אליו אנשים לגיטימיים בתקופה הזו.
Adom bdam
קיבל.ה  84 לייקים

בכדורגל העמותה נכשלה בדבר היחיד שהיא הייתה אמורה לעשות וזה למנוע פירוק של המועדון. בפועל בזמן הזה היו עסוקים בגינויים נגד בית"ר.
בכדורסל העמותה הצליחה בענק להביא את הפועל בחזרה לליגת העל אבל משם התקעות ודשדוש בבינוניות. במקום שנהיה כמו חולון או ראשון אנחנו מדשדשים בתחתית או משתחלים לפליאוף.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

kruvi כתב: 03 יוני 2021, 16:15 גם אחרי שייסגר עניין החובות, אני לא מאמין שיימצא רוכש נורמלי.
הכדורגל הישראלי לא מושך אליו אנשים לגיטימיים בתקופה הזו.
יכול להיות שכן או שלא, אבל לפחות הדברים יהיו הרבה יותר ברורים והמועדון יהיה יותר מונגש
כרגע, המצב לא בטוח ולא ברור
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

חלק מהניהול החובבני, לפחות בעניי, הוא טיפול החובות
מעבר לטיפול בהם, אין באמת שקיפות

אני לא יודע לגדר את סך החובות אבל באמת במשך כ8 שנים אנחנו מסתובבים עם איזשהי עננה של חובות כאילו זה מליארדים שבזמן הזה התבזבזו פה כספים לשווא, ואני מדגיש לשווא, על רכישות הזויות ושאר ירקות לפחות בסדר גודל של החובות
מה שמדגיש את המחסור בניהול איכותי, אולי אם היו מנתבים את הכספים כמו שצריך החובות היו נמחקים או קטנים משמעותית
long live the zapta
שליחת תגובה